دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۲May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق خوزستان»

تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اسدی امروز، 29 اردیبهشت ماه در نشست عبور از پیک برق تابستان 1403 که با حضور شرکت های صنعت برق و معاون عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: 125پروژه برای عبور از پیک مصرف در این شرکت تعریف و برنامه ریزی شد که 80 پروژه آن بهره برداری و وارد مدار شده و شبکه آماده ورود به پیک مصرف است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان همکاری و تعامل بیش از پیش صنایع استان با هدف تسهیل تامین برق به ویژه در اوج مصرف را خواستار شد. محمد خانچی روز یکشنبه در نشست مدیریت مصرف برق خوزستان ویژه ایام پیک تابستانه 1403 اظهارکرد ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت که از 125 طرح حیاتی، ضروری و اولویت دار تعریف شده برای عبور از پیک برق 80 طرح برق دار شده و مابقی تا پایان خرداد 1403 وارد مدار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شهرداری اهواز و سازمان آب و برق خوزستان برای استفاده بهینه از حریم و بستر رودخانه کارون و باز زنده سازی ساحل شرق و غرب رودخانه همکاری می کنند.
تابا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
در متن این تقدیر نامه آمده است: جناب آقای مهدی عظیمی فر مدیر محترم روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان عرصه پویا و فعال صنعت آب کشور همواره وامدار تلاش متعهدانه و اثر گذار کسانی است که می کوشند با چراغ دانایی و خردورزی دست در دست مردمان این دیار در مسیر حفاظت و صیانت از منابع آب محدود کشور ...
تابا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۴    
نشست صمیمانه مشاور محترم وزیر نیرو در امور بانوان و خانواده با بانوان صنعت آب و برق صبح امروز بیست و ششم اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی سازمان آب و برق خوزستان از احداث یک زهکش جدید در مجاورت سد شهدای رامشیر خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وقوع بارش های پراکنده و گرد و خاک در استان خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: بر اساس تصاویر رادار و ماهواره، شاهد فعالیت سامانه بارشی در استان خوزستان به صورت پراکنده و خفیف هستیم ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در نشستی که امروز یکشنبه (23 اردیبهشت ماه) با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز و مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های صنعت نیشکر در مدیریت بهینه مصرف برق و همچنین تولید برق نیشکری ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز رودخانه زهره-جراحی و حوضه های جنوبی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران از عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان جزئیات تولید و مصرف شبکه برق استان در فروردین ماه 1403 را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست شورای پایایی با موضوع عبور از پیک مصرف شبکه برق خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل توانیر برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به تداوم تغییرات خروجی سدها گفت: مردم از اسکان و نزدیک شدن به رودخانه های دز و کارون خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به تداوم تغییرات خروجی سدها گفت: مردم از اسکان و نزدیک شدن به رودخانه های دز و کارون خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با حضور معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر اثرات طوفان بر شبکه برق منطقه ای خوزستان بررسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۰    
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان افزایش ظرفیت سدهای استان در سامانه بارشی اخیر را نتیجه مدیریت تخصصی عنوان کرد و گفت: انتقال آب از سد دز به سد کرخه یک اقدام ارزشمند است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان افزایش ظرفیت سدهای استان در سامانه بارشی اخیر را نتیجه مدیریت تخصصی عنوان کرد و گفت: انتقال آب از سد دز به سد کرخه یک اقدام ارزشمند است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از مهار سیلاب های سامانه بارشی توسط سدهای این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به خسارت هایی که طوفان و بارش شدید به شبکه وارد کرده است، گفت: شبکه برق فوق توزیع و انتقال خوزستان در پایداری کامل است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با تکمیل 100 درصدی سد دز و رهاسازی آب آن در رودخانه، تمامی بوستان های ساحلی دزفول به زیر آب رفتند. شهرداری دزفول درحال تخلیۀ تمام بوستان های ساحلی و مسدودسازی مسیرهای ورودی به تفرجگاه هاست. مدیرکل آب و برق خوزستان اعلام کرد: به دنبال بارش های 2 روز اخیر ظرفیت سد دز به طور 100 درصد تکمیل شد [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: وضعیت سد دز عادی است و آورد آب در حد سیلاب نیست.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر 81 درصد کل مخازن سدهای خوزستان آبگیری شده است، در زنجیره کارون بالای 91درصد و در سد دز صدرصد آبگیری شد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیرکل آب و برق خوزستان ظرفیت سد دز بطور 100 درصد تکمیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز - مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: با هدف کنترل سیلاب، خروجی سد دز افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، با اشاره به شدت بارش های اخیر در این استان، گفت: بارش های سیل آسا، موجب بروز خاموشی های پراکنده در شهرهای دزفول، شوش، شوشتر، اندیمشک و چند شهر دیگر در مناطق شمالی استان شده که تلاش برای پایدار نگه داشتن شبکه برق این مناطق ادامه دارد.
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره آموزشی تربیت و تعالی راویان پیشرفت در وزارت نیرو "یادواره شهید آوینی" به میزبانی سازمان آب و برق خوزستان در اهواز آغاز شد.
لالی نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی یک دستگاه ون کارکنان سازمان آب و برق خوزستان در صیدون دو کشته و 7 مصدوم به دنبال داشت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
9 نفر از کارکنان سازمان آب و برق خوزستان که به قصد زیارت به شهرستان باغملک رفته بودند، بر اثر حادثه تصادف جان باخته و برخی مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۵    
بر اثر سقوط ون به دره در محور صیدون به امامزاده عبدالله 2 نفر از کارکنان سازمان آب و برق خوزستان جان باختند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان گفت: مینی بوس کارکنان این نهاد امروز هنگام بازگشت از باغملک به دره سقوط و 2 نفر جان باختند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان گفت: این شرکت با بسیج رسانه استان خوزستان در زمینه نقش رسانه در مدیریت بهینه برق تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت:مسئولان باید محافظت از رودخانه ها را به عنوان یک تکلیف مهم در نظر گرفته و به آن عمل کنند چرا که رودخانه ها به عنوان شریان های حیاتی، نقش مهمی در آبادی منطقه دارند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خدمات لایروبی صبا، سازمان آب و برق خوزستان از عملیات موفق آمیز تعمیر یدک کش فتح1 خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه آماده سازی شبکه برای عبور از اوج مصرف تابستان، پست برق فوق توزیع فرعی شوشتر بهینه سازی و افزایش ظرفیت پیدا کرد. مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان در ادامه آماده سازی شبکه برای عبور از اوج مصرف تابستان، پست برق فوق توزیع فرعی شوشتر بهینه سازی و افزایش ظرفیت پیدا کرد.
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خدمات لایروبی صبا سازمان آب و برق خوزستان از اتمام فاز دوم عملیات لایروبی بخشی از رودخانه کارون در اهواز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل گرما خرید کولر گازی در خوزستان افزایش می یابد. توجه به نکته های کلیدی در زمان خرید این محصول کمک می کند تا ضمن استفاده بهینه از کولر گازی، هزینه برق خانواده ها در خوزستان کاهش یابد.
تابا خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛، روز پنج شنبه 30 فروردین 1403، محمد جوانبخت به همراه شاهپور رجایی، رئیس حوضه آبریز کرخه، عباس صدریان فر، مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان و جمعی از معاونین از سد های دز و کرخه بازدید کرد و در جریان اقدامات مربوط به مدیریت و برنامه ریزی منابع آب سدها و نیز تعمیر و نگهداری نیروگاه های ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - دبیر کمیته گردشگری سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان گفت: بیش از 370 هزار نفر در قالب راهیان نور، مسافر و گردشگر در تعطیلات نوروزی از سدهای استان بازدید کردند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعمیرات ناحیه عباسپور در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از پایان تعمیر توربین واحد 6 نیروگاه دوم سد شهید عباسپور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: سه میلیارد متر مکعب آب در بارندگی های اخیر به ذخایر آبی خوزستان اضافه شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان به مناسبت عید سعید فطر با نماینده ولی فقیه، زعیم حوزه های علمیه و جمعی از علما و روحانیون در استان دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سخنگوی شرکت توزیع برق خوزستان با اشاره به وقوع طوفان و گردبادهای عصر چهارشنبه و بروز برخی نارسایی های پراکنده گفت: هم اکنون (پنجشنبه شب) وضعیت شبکه به طور کامل عادی است و گزارشی از خاموشی در استان وجود ندارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ایسنا خوزستان، مجری طرح های خطوط شرکت برق منطقه ای خوزستان از اجرای 60 کیلومتر مدار فیبر نوری در خطوط 230 کیلوولت این شرکت خبر داد. ...
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در بارندگی های اخیر حدود 3 میلیارد متر مکعب آب به ذخایر آبی استان اضافه شد.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مجری طرح های خطوط برق منطقه ای خوزستان از اجرای 60 کیلومتر مدار فیبر نوری در خطوط 230 کیلوولت این شرکت خبر داد.
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سد و نیروگاه مسجدسلیمان سازمان آب و برق خوزستان از انجام پروژه پاکسازی آشغالگیر ورودی نیروگاه این سد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از رشد 25 درصدی مصرف شبکه برق این شرکت خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کارون بزرگ سازمان آب و برق خوزستان از پایان عملیات تعمیر، اورهال، نصب و راه اندازی یک دستگاه الکترو پمپ شناور ایستگاه پمپاژ ویس، با تکیه بر توان کارکنان واحد تعمیرات این شرکت خبر داد.