چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۰۵Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق خوزستان»

رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۵    
همزمان با سراسر کشور مراسم تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت، در استان خوزستان با حضور سردار خادم سیدالشهدا فرمانده منطقه جنوب غرب، استاندار خوزستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: احداث سد بختیاری باعث می شود تا از پخش سیلاب در حوضه های آبی دز و کارون جلوگیری شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به کاهش شدید منابع آبی خوزستان نسبت به سال گذشته و پیرو مصوبه نشست استانداری خوزستان با موضوع “برنامه ریزی کشت محصولات پاییزه سال زراعی 1401-1400 بویژه در حوضه رودخانه دز” و ابلاغ سازمان آب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : 2 طرح توسعه و احداث شبکه برق در مناطق روستایی شهرستان هفتکل با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
داشبوردهای جدید و بروزرسانی شده رصدخانه آب و انرژی در سازمان آب و برق خوزستان رونمایی شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: به سفارش این شرکت برای اولین بار در کشور نوع جدیدی از دکل های چهارمداره 132 کیلوولت در حال طراحی و ساخت است و بخشی از آنها نیز تحویل این شرکت شده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و هیئت همراه از پروژه ی در حال اجرا کاهش تلفات تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار و پروژه های توسعه و اصلاح و بهینه سازی آبادان، خرمشهر و اروند کنار بازدید کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علی شهبازی در گفتگو با خبرنگار تابا با اشاره به بارندگی های فصل آبی جدید اظهار کرد: طبق آخرین پیش بینی هایی که سازمان هواشناسی بر اساس بولتن ها ارائه داده است بارش های پاییزی در جنوب غرب کشور یا کمتر از حد نرمال خواهند بود و یا اینکه با تاخیر شروع می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به تبعات استفاده از شبکه فاضلاب برای تخلیه آب های سطحی، گفت: حجم دبی بسیار قابل ملاحظه از مجرای محدود عبور داده می شود و این سیستم، آسیب می بیند و در نتیجه در سال های خشکسالی و تابستان ها، ریزش خطوط و پس زدگی فاضلاب رخ می دهد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: ما در یکی دو حوضه آبی امسال وضعیت آب بحرانی و در دو حوضه آبی دیگر هم وضعیت نسبتا بد نیست. خدارحم امیری زاده افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه ارتقای و بهره وری منابع آب سازمان آب و برق خوزستان برای بررسی ظرفیت و پتانسیل سد ها در حوزه های مختلف از سد کرخه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پنج پروژه بانک خازنی و بِی ، با ارزش سرمایه گذاری حدود 290 میلیارد ریال در پست های برق خوزستان بهره برداری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه برای رفع تنش آبی در تابستان سال جاری 20 پروژه در این استان طراحی شده است، گفت: مخزن سدهای خوزستان حدود 13 درصد آب دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید براینکه باید کشت محصولاتی چون چغندرقند و کلزا که نیاز آبی در مهر و آبان دارند محدود شود گفت: برای اینکه در پاییز با مشکل کمبود آب مواجه نشویم باید کشت این محصولات در خوزستان محدود شود.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس گفت: سازمان آب و برق خوزستان به عنوان یک نهاد ریشه ای در کشور اختیاراتش سلب شده و در اختیار تهران است؛ چیزی جز پوست و استخوان از شرکت ملی حفاری نمانده و اختیارات آنها به مرکز اعطا و خلع سلاح شدند، خواسته ما نمایندگان استان بازگشت این اختیارات است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه اختیارات مناطق نفتخیز جنوب و سازمان آب و برق خوزستان سال ها از دست استان خارج شده، گفت: نمایندگان استان خواهان بازگشت این اختیارات به خوزستان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر لایروبی و اجرای طرح های ساماندهی رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه بیش از 29 میلیون مترمکعب از رودخانه های خوزستان شامل کارون، بهمنشیر و کرخه به لایروبی نیاز دارند گفت: برای انجام عملیات لایروبی این رودخانه ها بالغ بر 47 هزار میلیارد ریال اعتبار لازم است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی دیگر از سدهای بزرگ خوزستان بحرانی شده است؛ فرونشست 6متری سد مسجدسلیمان، بیخ گوش شورابه های سد گتوند، نگرانی از وضعیت این سدها را دوباره به میان آورده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۰   + ۶۱ سایت دیگر  
اعتبار مورد نیاز این پروژه حدود هزار میلیارد تومان بوده که در حال تامین است و به سازمان آب و برق خوزستان تکلیف شده تا ظرف مدت کمتر از یک سال این پروژه اجرا شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 75 درصد مخازن سدهای خوزستان خالی است، گفت: پیشنهاد می کنیم برخی از کشت های پاییزه به ویژه گندم با تاخیر انجام شود تا شاهد آغاز بارش ها باشیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۰    
همزمان با روزجهانی تکواندو مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از کتاب تکواندو فراتر از ورزش نوشته اسماعیل اسفندیاری رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان اعلام کرد: مهلت یک روزه برای عقد یا اصلاح قرارداد ذرت بهاره امسال با موافقت سازمان آب و برق خوزستان فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به خروج اغلب واحد های برق آبی از مدار تولید ، رعایت الگوی مصرف مشترکان برق خوزستان ضرورت دارد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : 30 دستگاه سامانه خورشیدی قابل حمل در مرحله دوم توزیع این سامانه ها به عشایر کوچرو شهرستان باغملک واگذار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۴    
تهران - ایرنا - رییس جمهوری صبح روز جمعه پنجم شهریور در نخستین سفر استانی کابینه سیزدهم، برای بررسی مشکلات خوزستان به اهواز سفر کرد؛ او یک روز پس از این سفر، در نامه ای به علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، هشت اقدام اولویت دار در زمینه رفع مشکلات آب و برق استان خوزستان را خواستار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان گفت:خط آبرسانی شهر مرزی رفیع از توابع شهرستان هویزه روز سه شنبه پس از بازسازی در مدار انتقال قرار گرفت.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه جهاد نصر با بیان این مطلب که اجرای 22هزار هکتار از اراضی طرح عظیم 550 هزار هکتاری با هماهنگی وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و سازمان آب و برق خوزستان با اعتباری حدود 4 هزار 500میلیارد تومان در سال جاری در دستور کار قرار گرفته است اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: 130 پروژه توزیع نیروی برق خوزستان با اعتباری بالغ بر 757 میلیارد و 176 میلیون ریال در هفته دولت بهره برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: 6 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه برق شهری و اصلاح شبکه برق روستایی شهرستان لالی اختصاص یافت.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۷    
به گزارش تابا، پس از سفر یک روزه رئیس جمهوری منتخب به استان خوزستان؛ عکسی به همراه لوگو این رسانه و متنی کوتاه در خصوص انتصاب یکی از معاونان سازمان آب و برق خوزستان به عنوان مدیرعامل این سازمان منتشر شد. صبح امروز با پیگیری های دفتر تاباخبر و استعلام از مراجع مطلع مشخص شد [...] ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۷    
به گزارش تابا ؛ علی اکبر محرابیان با بیان اینکه امروز در معیت رییس جمهور نخستین سفر دولت را به خوزستان داشتیم تا از نزدیک برخی از طرح های آب و فاضلاب استان بازدید کنیم، اظهار داشت: در طی سال های گذشته سرمایه گذاری های بسیار زیادی در حوزه آب و فاضلاب خوزستان انجام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: وضعیت منابع آبی استان به هیچ وجه مناسب نیست به گونه ای که هم اکنون 15 درصد مخازن سدهای خوزستان آب دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر حدود 15 درصد مخازن سدهای استان خوزستان آب دارند و حجم مفید آب 2 میلیارد و 100 میلیون مترمکعب است در صورتی که در سال گذشته در زمان مشابه، آب پشت سدها 7 میلیارد و 300 میلیون متر مکعب بود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو ضمن بازدید از رصدخانه آب و انرژی سازمان آب و برق خوزستان در جریان وضعیت سدهای این استان قرار گرفت. به گزارش تابا به نقل از روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان علی اکبر محرابیان روز جمعه در گفت و گویی مستقیم با خبر ساعت 14 از سازمان آب و برق با [...] ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: 295 هزار هکتار از گام نخست طرح 550 هزار هکتاری رهبر معظم انقلاب با استان ایلام مشترک بوده که 254 هزار هکتار آن در خوزستان انجام شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از آزادسازی و رفع تصرفات بستر رودخانه کارون واقع در شهرستان اهواز خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پروژه علاج بخشی شیرهای کشاورزی سد دز در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از بازدید معاونت سد و نیروگاه سازمان آب و برق از پروژه علاج بخشی شیرهای کشاورزی سد دز خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سد و نیروگاه های سازمان آب و برق خوزستان :به علت خشکسالی سد های خوزستان با محدویت تولید برق روبرو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان گفت: در موضوع کم آبی های استان لطمه شدیدی به خوزستان وارد شده که از این رو سازمان آب و برق خوزستان برای تعیین تکلیف کشت پاییزه چاره اندیشی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: از سازمان آب و برق خوزستان درخواست می کنیم مسائل و مشکلاتی که برای کشت امسال به وجود آمد، برای کشت پاییزه تکرار نشود؛ امسال خیلی سخت گیری شد که آب نیست اما بعد مجبور شدیم آب زیادی رهاسازی کنیم.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۷    
به گزارش تابا ، ” الماس سنایی مطلق ” بیان اینکه این رهاسازی متفاوت با بحث پرورش ماهی در قفس بوده و از لحاظ زیست محیطی مشکلی به وجود نمی آورد، گفت : با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان آب و برق خوزستان و با همکاری اداره شیلات استان و شهرستان 325 هزار قطعه بچه ماهی بومی از گونه های گطان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: از ابتدای اجرای طرح کشف و جمع آوری دستگاه های استخراج رمز ارز غیر مجاز تا پایان مردادماه امسال، 4 هزار و 533 دستگاه در 23 شهرستان استان خوزستان کشف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: طبق گزارش سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آبفا استان بسیاری از مجتمع های آبرسانی در دست احداث در راستای رفع تنش آبی روستاهای خوزستان در هفته دولت به بهره برداری می رسند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور با بیان اینکه به دلیل کاهش بیش از حد تراز آب چهار سد خوزستان،امکان تولید برق در نیروگاه های برقابی آنها وجود ندارد گفت: شبکه برق خوزستان با کمبود حدود سه هزار مگاوات برق روبه رو است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ای که با حضور مدیر عامل و هیئت مدیره موسسه جهاد نصر با استاندار خوزستان تشکیل شد، مقرر گردید با هماهنگی بین سازمان آب و برق خوزستان و جهاد کشاورز خوزستان و موسسه جهاد نصر و با هماهنگی سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری شروع شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور گفت: تراز آبی عمده سدهای برق آبی کاهش یافته است. به طور مثال سدهای کارون 4، کارون 3، شهید عباسپور و گدار امکان تولید ندارند یا به صورت محدود می توانند تولید کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور : مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: میزان ذخیره کنونی آب در مخازن سدهای خوزستان 2میلیارد و 830میلیون مترمکعب است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال که هشت میلیارد و 200میلیون مترمکعب بود، پنج میلیاردو 370میلیون متر مکعب کاهش دارد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در پیامی 26 مرداد ماه روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه، با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز و سازمان آب و برق خوزستان چهارم تا ششم بهمن ماه امسال با حضور اندیشمندان و صاحب نظران داخلی و خارجی برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-اهواز-محمد علاف پور : مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: مرحله جدید رهاسازی آب از سد مارون برای تامین حق آبه نخلستان های این حوضه آبریز آغاز شد ...