دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۵۷Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق خوزستان»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان با بیان اینکه پیمانکاران از جمله خانواده بزرگ شرکت هستند گفت: طلب پیمانکاران طرف قرارداد این شرکت، با پیگیری های انجام گرفته به زودی پرداخت می شود.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اطلاعیه ای مهم صادر کرد برق رسانی به 40 روستا در خوزستان تا پایان سال
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یعقوب دانشی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندی امام حسین (ع) شرکت برق منطقه ای خوزستان معارفه شد. با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان، رئیس سازمان بسیج ادارات خوزستان و فرمانده بسیج شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان یعقوب دانشی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندی امام حسین ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به افزایش مصرف انرژی در کشور گفت: برای مدیرت مصرف برق در استان خوزستان نیازمند همکاری صنایع هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نگرانی ها از تنش آبی در حوضه رودخانه های کرخه، دز و مارون، گفت: 55 میلیون مترمکعب آب از سدهای حوضه کارون بیش از برنامه برای تولید برق رهاسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۰    
معاون امور مشترکین شرکت توزیع برق خوزستان گفت: مردم با شماره گیری تلفن 121 و 1521 مشاهده دستگاه غیرمجاز استخراج ارز را گزارش دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به برگزاری مانور سراسری مدیریت مصرف انرژی که طی 2 روز در سطح استان برگزار شد گفت : تعداد 221 دستگاه استخراج بیت کوین (ماینر) غیرمجاز کشف شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۰    
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار تابا؛ با یادآوری وضعیت سال گذشته در حوضه های مختلف آبی خوزستان اظهار کرد: سال گذشته شاهد وقوع 12 سیلاب بودیم که همگی آنها در مخازن ذخیره شدند و بجز در حوضه مارون در سایر حوضه ها شرایط نرمالی از حیث [...] ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۶    
مدیر دفتر آموزش سازمان آب و برق خوزستان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت پروژه IPMA سطح D در این سازمان خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: مانور 2 روزه سراسری مدیریت مصرف امروز پنجشنبه همزمان با کل کشور، با اولویت جمع آوری انشعابات غیرمجاز و تعدیل مصرف روشنایی معابر در استان خوزستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: مانور 2 روزه سراسری مدیریت مصرف امروز پنجشنبه همزمان با کل کشور، با اولویت جمع آوری انشعابات غیرمجاز و تعدیل مصرف روشنایی معابر در استان خوزستان آغاز شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاونین و مدیر دفتر پژوهش های کاربردی از محققین، پژوهشگران وفعالان تحقیقات و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان تقدیر بعمل آمد.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس با حضور رییسی مدیر بازرسی و مجامع، کاووسی معاونت بهره برداری به همراه خادم مدیر حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان فرزاد جونعلی وند به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت و از زحمات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۵    
آب و برق خوزستان با کنترل 12 سیلاب بزرگ در سال گذشته از وارد شدن خسارت به پایین دست سد های استان پیشگیری کرد .
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین تقدیر از تلاشگران تامین آب شرب و کشاورزی استان پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، معاونین سازمان و جمعی از مسئولان استانی در محل سالن اجتماعات گیت بوستان اهواز برگزار شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تابا ؛ در حاشیه آیین تجلیل از تلاشگران تامین آب کشاورزی و شرب در سال 98-99 مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: برنامه امروز به جهت تقدیر از همکاران بنده به خاطر تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی در استان پهناور خوزستان تشکیل شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از همکاری بخش خصوصی برای تعمیرات ترانس های برق استقبال می کند .
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از رفع تصرف سه هکتار از اراضی رودخانه کارون در شهرستان گتوند توسط تیم حریم بانی سازمان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان و مدیرعامل شرکت گاز استان، بر همکاری های دو جانبه و کاهش مصرف برق و گاز تاکید شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۱    
خوزستان- باید دید اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست به وظیفه قانونی، شرعی و ضرب الاجل 15 روزه اش که امروز به پایان میرسد عمل میکند و یا مقهور قدرت و اقتدار سازمان آب و برق همچون گذشته می شود و کوتاه می آید تا همچنان محیط زیست رود جراحی و اراضی کشاورزان پایین دست مسیر نابودی را طی کنند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت غمبار خبرنگار اخلاقمدار و دلسوز عرصه رسانه استان مرحوم زنده یاد بهروز صالحی موجب تالم و اندوه فراوان گردید. این خبرنگار متعهد و دلسوز همیشه در کنار مردم و برای تعالی جامعه تلاش میکرد و با رفتنش ما را داغدار این فراق جانسوز کرد. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی با مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی، دکتر فرهاد ایزدجو ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۵    
آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید امور مالی شرکت توزیع برق نیروی خوزستان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم شطرنج سازمان آب و برق خوزستان در پایان دوره مسابقات مجازی شطرنج وزارت نیرو برای اولین بار به رتبه نخست دست یافت.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛کیسان روئینیان در جریان دیدار با امام جمعه دزفول در دفتر امام جمعه این شهر افزود: به دنبال سیل سال گذشته و ادامه پیگیری های گذشته نقاطی که از سیل آسیب دیده بودند با نظر همکاران در امور آب و کاشناسان سازمان آب و برق خوزستان و اساتید استانی و کشوری شناسایی شدند و سازمان آب و برق ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،دکتر فرهاد ایزدجو همراه با مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با حضور در نمایشگاه نقاشی “در ستایش رود” از آثار نقاشان استان خوزستان با موضوع “رود” بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۵    
رئیس شورای هماهنگی حراست های صنعت آب و برق خوزستان از ارائه خدمات جهادی در زمینه های مختلف به ساکنان مناطق محروم شهرستان باغملک خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی فنی معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: این شرکت برای اولین بار اقدام به استفاده از فتوگرامتری بردکوتاه (پهباد) جهت جمع آوری اطلاعات مکانی تجهیزات پست های انتقال و فوق توزیع کرده است.
روزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در نشست با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، اهمیت پرداخت به موقع مطالبات برق را یادآور شد. علی خدری در نشست هماهنگی با دکتر امیری زاده، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان جهت افزایش همکاری ها و تعاملات فی مابین و وصول مطالبات در محل این شرکت برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان نخیلات کارون با نوشتن نامه ای نسبت به افزایش آب بها نخلستانها از سازمان آب و برق خوزستان به استاندار شکایت کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۲:۱۵    
حل قطعی و همیشگی مشکل انتقال آب در درون همین استان و از طریق تغییر شیوه مدیریت در سازمان آب و برق استان خوزستان و موافقت آقای دکتر ایزدجو و کمیته تخصیص سازمان با اعطاء مجوزهای برداشت آب کشاورزی برای کشاورزان ذیحق در حاشیه رودخانه های استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به آورد 3.9 میلیارد مترمکعبی مخازن سدهای استان در فصل پاییز امسال، از افزایش 12 درصدی آورد پاییز نسبت به سال گذشته خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اهدا لوح تقدیر از نقش ارزنده مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در تحقق اهداف پویش "هر_هفته_الف_ب_ایران" تقدیر کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در بازدید از پروژه شهرک گردشگری گدار بر توانمندسازی جامعه میزبان به عنوان یک اولویت در طرح های گردشگری آبی سازمان آب و برق خوزستان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح جهادی ارائه خدمات غیر حضوری و وصول مطالبات برق با روش های نوین خدمات رسانی از سوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به پویش"الف ب ایران" گفت: تا پایان سال 40 روستا در خوزستان از نعمت برق برخوردار خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- مدیر امور آب شمالغرب خوزستان با اشاره به حواشی ایجاد شده پیرامون طرح زیپ لاین شهرداری دزفول گفت: این طرح با رعایت شرایط سازمان آب و برق خوزستان قابل اجرا است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ آیین تجلیل از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و رونمایی از کتاب “دلگرمی ها و همراهی ها” بصورت ویدئوکنفرانسی با حضور وزیر نیرو، استاندار خوزستان و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و جمعی از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: ورودی به سدهای خوزستان در پاییز امسال پنج درصد افزایش داشته اما در حوضه کرخه با 24 درصد کاهش آورد نسبت به سال های نرمال روبه رو هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پویش جهادی صنعت آب و برق خوزستان در مناطق محروم با توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی و ارائه خدمات پزشکی آغاز شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۹    
به گزارش تابا؛ مجری طرح های آبزی پروری سازمان آب و برق خوزستان در پاسخ به علت حساسیت ها و مخالفتها با توسعه پرورش ماهی در مخازن سدها گفت: در سال های اخیر، مساله پرورش ماهی در قفس در مخازن سدهای استان به کرات توسط اداره کل شیلات خوزستان و بخش خصوصی مطرح و از طریق استانداری پیگیری شده است. ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در دیدار با فرماندهی انتظامی استان از افزایش همکاری و تعاملات توزیع برق و نیروی اتتظامی در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، دکتر علی خدری در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: سرقت سیمهای مسی برق سالانه موجب خسارت زیادی به شبکه برق و سرمایه ملی کشور می شود
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: میزان ورودی آب به حوضه های آبریز این استان در اثر بارش های 48 ساعت گذشته به 329 میلیون مترمکعب آب رسیده که از این میزان 238 میلیون مترمکعب در مخزن سدها ذخیره شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اندیمشک-ایرنا-مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت:آبگیری سد بالارود اندیمشک برای نیمه دوم اسفندماه هدفگذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: لایروبی رودخانه شاوور در شهرستان شوش در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به وجود 9 میلیارد مترمکعب ظرفیت خالی در مخازن سدهای استان گفت: سدهای خوزستان آمادگی مهار سیلاب های احتمالی بالادست را دارند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، فراز رابعی گفت: در حال حاضر خروجی سد گتوند علیا 250 متر مکعب بر ثانیه ، دز 150 متر مکعب بر ثانیه ، کرخه 75 متر مکعب بر ثانیه و مارون هفت متر مکعب بر ثانیه می باشد. وی افزود: میزان حجم خالی سد های خوزستان حدود 9 میلیارد متر مکعب است. ...