پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۹May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق خوزستان»

تابا خبر   ۳ ساعت پیش    
مدیر توسعه سد و نیروگاه سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار تابا؛ با اشاره به فواید سد بالارود در جلوگیری از خسارات ناشی از سیل در منطقه اظهار کرد: در بحث خسارات ناشی از سیل همین بس که بدانید با وجود سد بالارود ...
تابناک خوزستان   ۶ ساعت پیش    
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل مرکز پزشکی آب و برق خوزستان در محل این مرکز انجام شد. به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،با صدور حکمی از طرف هیئت مدیره موسسه درمانی پزشکی صنعت آب و برق خوزستان، دکتر امین نیکزاد بعنوان مدیرعامل جدید مرکز پزشکی آب و برق خوزستان معرفی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: یک هزارو 60 سامانه فتو ولتاییک برق خورشیدی قابل حمل به عشایر کوچ رو در هفته ششم #هرهفته الف_ ب_ایران آماده واگذاری شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی حراست های صنعت آب و برق خوزستان از توزیع بسته های معیشتی و کمک های مومنانه بین نیازمندان باوی خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به تداوم روند افزایشی مصرف برق در استانف از آسیب به شبکه و حادثه های احتمالی به علت پرباری طولانی مدت شش ماهه ابراز نگرانی کرد و تاکید کرد اولویت با برق خاگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان از پر شدن 42 درصد حجم مخازن سد های استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۵    
مدیر برنامه ریزی مخازن سدها و رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به کاهش 40 درصدی ورودی آب به حوزه ها و مخازن سدها نسبت به سال گذشته و حالت طبیعی، از کاهش 30 الی 35 درصدی تولید برق و احتمال زیاد قطعی آن در تابستان سال جاری خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: به علت گرمای شدید و کمبود برق، پوشیدن کُت توسط مدیران و کارکنان اداره های خوزستان ممنوع شد. به پیشنهاد شرکت برق خوزستان از اول خرداد تا آخر شهریور، برای کاهش مصرف برق، پوشیدن کُت توسط مدیران و کارکنان اداره های خوزستان ممنوع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : کشاورزان و صنایع چنانچه در ساعت پیک مصرف به مدت چهار ساعت مصرف برق نداشته باشند، پس از ساعات پیک مصرف 20 ساعت برق رایگان دریافت می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: مردم خوزستان باید بدانند امسال شرایط نسبتا سختی در تامین برق خواهیم داشت؛ البته همه تلاش ما این است که مصرف کنندگان خانگی با قطعی برق طولانی مدت و گسترده مواجه نشوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نسبت به کاهش ساعت اداری یا تعطیلی روز هایی خاص در تابستان امسال در خوزستان هنوز تصمیم گیری نهایی گرفته نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به خشکسالی شدید گفت: امسال به دلیل کاهش خروجی سدها، اگر کشت فصلی بدون محدودیت انجام شود، تامین آب شهرهای خوزستان با مشکل کمی و کیفی جدی مواجه خواهد شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
صداوسیما: به پیشنهاد شرکت برق خوزستان از اول خرداد تا آخر شهریور، برای کاهش مصرف برق، پوشیدن کُت توسط مدیران و کارکنان اداره های خوزستان ممنوع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
داشبورد اطلاعاتی مدیریت ریسک خشکسالی در سازمان آب و برق خوزستان راه اندازی شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان از راه اندازی امکان رهگیری اینترنتی نامه های وارده به سازمان آب و برق خوزستان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در نامه ای به استاندار، خواستار ممنوعیت استفاده از کت برای کارکنان و مدیران ادارات این استان تا پایان شهریورماه شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۱    
صبح امروز با حضور فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و محمدطلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح ها و پروژه های شهرستان بهبهان در سالن جلسات سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر بازار برق شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پیک مصرف برق فروردین ماه سال جاری نسبت به پیک بار سال قبل، 32 درصد افزایش داشته و انرژی مصرفی در استان رشد 29 درصدی را تجربه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : به دلیل کاهش بارندگی و نبود واحدهای برق آبی در مدار، تابستان امسال کمبود برق در شبکه را قطعا خواهیم داشت، به همین دلیل به صنایع، کشاورزان و ادارات دولتی جهت کاهش مصرف برق به شدت نیاز داریم.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۸    
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این سازمان معرفی شدند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،مدیر ایستگاه های سنجش منابع آب سازمان آب و برق خوزستان منصوب شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “همایون حایری” شامگاه یکشنبه (12 اردیبهشت) در سفر به اهواز در جلسه صنعت برق خوزستان، با بیان اینکه ممکن است از خردادماه در بحث برق با مشکل مواجه شویم ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت نیرو، غلامعلی رخشانی مهر، شامگاه یکشنبه (12 اردیبهشت) در جلسه صنعت برق خوزستان که با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و استاندار خوزستان برگزار شد، با بیان اینکه فعالیت و استخراج غیر قانونی رمز ارزها در کشور مردم را آزار می دهد ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه هزار مگاوات از کمبود برقی که وجود دارد در ادارات دولتی قابل مدیریت است، گفت: لازم است در دستگاه های اجرایی این میزان صرفه جویی را انجام دهیم.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در پیامی فرا رسیدن روز جهانی کارگر را به این قشر تلاشگر تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: سد بالارود در زمان ساخت در سال های 97 و 98، سیلاب بالای 900 مترمکعب بر ثانیه را مهار کرده است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تابا، در این مراسم مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به جزئیات سد بالارود اظهار کرد: امروز این سد با سرمایه گذاری 645 میلیارد تومان با دستور ریاست جمهوری آبگیری خواهد شد ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سد بالارود در استان خوزستان با سرمایه گذاری 645 میلیارد تومان در هفته چهارم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو افتتاح شد. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جدید توزیع برق شهرستان هفتکل طی حکمی از سوی علی خدری، مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آب و برق خوزستان گفت: سایت جدید 647 هکتاری برای توسعه آبزی پروری در استان خوزستان تاسیس شده است اما هیچ آب شیرینی برای تخصیص به این مجتمع وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: با توجه به بارش های کم امسال، 58 درصد مخازن سدهای خوزستان خالی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا -مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : کمبود تولید نیروگاه های برق آبی به دلیل کاهش بارندگی ها، باعث بهم خوردن تراز تولید و مصرف برق در استان شده است به همین دلیل باید پیش بینی های لازم را برای مدیریت این شرایط و مصرف برق به صورت ویژه و جدی انجام دهیم.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۱:۰۴    
معاون مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار تابا؛ با بیان اینکه بنابر اعلام مرکز خشکسالی و اقلیم شناسی، امسال از خشک ترین سال های دوره آماری در کشور است و با پدیده های کم نظیری به لحاظ کم بارشی مواجه هستیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان نسبت به وقوع خشکسالی شدید مشابه سال 97 در این استان هشدار داد و گفت: کاهش 33 درصدی آبدهی رودخانه ها باعث شده سدها آبگیری نشود و 58 درصد از حجم مفید سدهای خوزستان در حال حاضر خالی است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اظهار نگرانی از رشد مصرف برق در استان، از امکان خاموشی در تابستان پیش رو گفت و مردم را به مدیریت مصرف برق دعوت کرد. دمای خوزستان به 42 درجه رسیده و مصرف برق رشد 42 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است که رشد بی سابقه ای در اوج مصرف برق در استان می باشد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: تعداد 84 دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز (بیت کوین) توسط حراست توزیع برق شهرستان شوش کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: نخستین مانور سراسری تعمیرات شبکه های توزیع برق در سال 1400 با محوریت عبور از پیک تابستان همزمان با سراسر کشور با حضور اکیپ های عملیاتی در خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان گفت: لوله های طرح انتقال آب شمال شرق به دلیل فسخ قرارداد فاینانسور چینی، در پی ادامه تحریم های اقتصادی، توسط پیمانکار در حال جمع آوری است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان، از رشد قابل توجه مصرف برق خوزستان طی روزهای اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : 19 طرح برق رسانی به روستاهای خوزستان در قالب سومین هفته پویش #هرهفته الف_ ب _ ایران در سال 1400 به بهره برداری رسید.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۴:۴۸    
استاندار خوزستان گفت: عملکرد شرکت برق منطقه ای خوزستان و توزیع برق استان رضایت بخش است و این دو شرکت نسبت به تعهدات و برنامه های خود به خوبی عمل کرده اند ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: سال گذشته به صنایع بزرگ خوزستان بیش از 30 درصد نسبت به سال 98 عرضه انرژی داشتیم و امیدواریم در فصل گرم امسال در خوزستان بتوانیم این عرضه را به خوبی اجرایی کنیم و همچنین خاموشی نداشته باشیم تا مردم با آرامش فصل گرم را سپری کنند ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: در سال های اخیر دولت اقدامات بسیار موثری در خوزستان در حوزه برق انجام داده است که باعث شده ظرفیت منصوبه پست های فوق توزیع و همچنین تولید برق در خوزستان افزایش پیدا کند ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان به همراه برخی مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از پروژه های برق رسانی به شهر میداوود باغملک بازدید به عمل آورد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عملکرد شرکت برق منطقه ای و توزیع برق استان رضایت بخش است و این دو شرکت نسبت به تعهدات و برنامه های خود به خوبی عمل کرده اند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ظهر امروز پنج شنبه با حضور استاندار خوزستان، جمعی از مدیران استان و شهرستان باغملک، مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و نماینده مردم شهرستان در حوزه انتخابیه آئین کلنگ زنی احداث آبگیر خط انتقال آب به اراضی تیغن میداود و باغملک در محل دهنه طرح برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر لایروبی و اجرای طرح های ساماندهی رودخانه های سازمان آب و برق خوزستان از انجام بالغ بر 963 هزار مترمکعب لایروبی در رودخانه کارون در یک سال گذشته خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مهندسی عمومی و گردشگری سازمان آب و برق خوزستان با هدف شناسایی ظرفیت های گردشگری سد رامشیر از این سد بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از افتتاح شش پروژه شبکه فوق توزیع برق خوزستان در قالب پویش "#هر هفته الف_ ب _ ایران" خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز – رئیس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان گفت: با رد 14 کاندیدا از مدیران آب و برق خوزستان برای مدیریت حوضه های آبی 9 گانه کشور، سوءنیت و نگاه ناعادلانه وزارت نیرو به خوزستان اثبات شد.