شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۵۹Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قبض»

اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۵    
بسته های ماهانه دارای رزرو خودکار می باشند به طوری که هر بسته رزرو خودش می باشد. این بسته ها در دو صورت به پایان می رسند: با پایان یافتن بسته یکی از حالت های زیر اتفاق خواهد افتاد: ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اختلاس قسمت قابل توجهی از عوارض شهرداری که در هنگام تعویض پلاک از مراجعه کنندگان دریافت می شود، بررسی موضوع در دستورکار پلیس اقتصادی استان البرز قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر دفترمدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: 15 درصداز مشترکان برق خانگی در تهران، شامل دریافت تخفیف 100 درصدی برق امید هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۶    
زنجان- علیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان، با بیان اینکه یک سوم مشترکان زنجانی در پرداخت قبض برق خود از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند، گفت: مردم در مدیریت برق الگوی مصرف را مد نظر قرار دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر عامل شرکت گاز البرز گفت: با اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری، حدود 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی می شود.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک سوم مشترکان زنجانی در پرداخت قبض برق خود از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از محاسبه های برق امید برای صدور قبض الکترونیکی برق از ابتدای آبان ماه امسال خبرداد.
شبکه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۴    
ساپا، سامانه آنلاین پرداخت الکترونیک جهت استعلام، پرداخت و خدمات ویژه مخصوص قبوض است. در ادامه به نحوه ی استعلام قبض و قرائت کنکور برق از طریق سامانه ساپا در استان های مختلف اشاره شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اینکه مسئولان به راحتی می گویند قنادی ها تعطیل شوند، به این فکر نمی کنند که قنادان چطور پول قبض یا مالیات بدهند؟ رییس اتحادیه قنادان جنوب تهران اظهار کرد: با هزینه های امروز و تعطیلی ها، کار برای قنادها صرفه اقتصادی ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اسناد تجاری دارای دو معنای عام و خاص می باشند، که معنای عام آن علاوه بر برات، سفته و چک شامل انواع اسناد دیگری از جمله بارنامه، قبض انبار، انواع اوراق بهادار بورسی مثل سهام یا اوراق مشارکت و غیره است. قبض انبار و بارنامه متضمن یک حق عینی برای دارنده آن نسبت به کالا و بار موجود در انبار می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: اجرای طرح برق امید فرصت مغتنمی برای فرهنگ سازی تغییر نگرش مصرف کنندگان بخش خانگی به استفاده صحیح از منابع انرژی و حفظ محیط زیست جهت تحقق منافع ملی است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
آنطور که معاون فنی گمرک ایران می گوید، بعد از لغو ممنوعیت فصلی واردات برنج ثبت سفارش برای واردات باز شده است. مهرداد جمال ارونقی، با اشاره به لغو ممنوعیت فصلی واردات برنج از ابتدای آبان ماه گفت که براین اساس ثبت سفارش برنج از سوی وزارت صنعت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: مشترکان خانگی که ماهانه کمتر از 80 کیلووات مصرف برق دارند، در طرح برق امید، معاف از پرداخت هزینه قبض برق هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
البرزی ها از اواسط آبان ماه می توانند برای پرداخت قبوض برق با 1521 تماس بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۰    
بیرجند- شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در خصوص پرداخت قبوض اهالی روستای خواجه منجیکو برای آب شور توضیحاتی را ارائه داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۸۶ سایت دیگر  
پلیس راهور اعلام کرد برای افرادی که هنگام رانندگی فیلمبرداری می کنند قبض جریمه 100 هزار تومانی صادر می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایلنا : سخنگوی صنعت برق درباره اوضاع مشترکین تهرانی در مصرف برق گفت: تهران جزء مناطق عادی است. الگوی کم مصرفی در ماه های غیرگرم کمتر از 80 کیلووات ساعت و برای 4 ماه گرم 100 کیلووات ساعت تعیین شده است. مشترکین پایتخت که کمتر از این میزان مصرف داشته باشند مشمول تخفیف صددرصدی می شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۲    
زنجان- علیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان، گفت: از فردا یک آبان ماه سالجاری کل قبض برق مشترکین کم مصرف در استان زنجان رایگان می شود و تعداد مشترکین کم مصرف برق استان تنها 30 درصد است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳    
سمنان- مدیرعامل شرکت توزیع برق سمنان با بیان اینکه طرح برق امید از فردا در استان سمنان اجرا می شود، گفت: در این طرح میزان پرمصرف بودن و یا کم مصرف بودن هر خانوار به صورت پیامک یا از طریق قبض سبز به آن ها اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: برنامه هوشمندسازی پلیس با جدیت تمام در دستور کار است و به مرور زمان قبض جریمه دارد حذف می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مشترکان کم مصرف برق از اول آبان ماه دیگر بهایی برای برق نمی پردازند و قبض آنها رایگان می شود. به گزارش کاماپرس، بعد از تصویب پیشنهاد وزارت نیرو درباره طرح برق امید در هیئت دولت، حالا قرار است از اول آبان ماه این طرح اجرایی شود ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: از ابتدای آبان ماه طرح برق امید اجرایی خواهد شد که بر اساس آن مشترکان برق پایتخت که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، علاوه بر تخفیف در بهای برق مصرفی، در صورت کاهش مصرف به رقمی کمتر از 100 کیلووات ساعت در ماه های گرم سال شامل خرداد، تیر ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۵    
بوشهر- بهای درج شده در قبض های برق در نقاط مختلف استان بوشهر به قدری افزایش یافته که بسیاری از خانواده ها از پرداخت آن عاجز هستند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نرخ اینترنت همچنان یکی از دغدغه های مهم کاربران در ایران به شمار می رود. در گذشته یعنی زمانی که اپراتورهای کشور اینترنت نسل دو یا همان GPRS را ارائه می دادند گاهی برای بعضی از صاحبان گوشی های هوشمند، قبض های 200 یا حتی 300 هزار تومانی صادر می شد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۰    
طی روزها و هفته های اخیر با آمار بالایی از میزان بیکاری و از بین رفتن فرصت های شغلی در کشورمان مواجه بوده ایم که علت آن را می توان در نبود مدیریت صحیح و اصولی اقتصاد دانست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مردم روستای مرزی خواجه منجیکو در شهرستان نهبندان از صدور قبض برای آب شور و غیرقابل مصرف گلایه مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی صنعت برق گفت: محاسبه های برق امید برای صدور قبض الکترونیکی برق از ابتدای آبان ماه شروع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح امید برق برای مشترکین کم مصرف استان، گفت: اجرای این طرح علاوه بر بهره مندی مشترکین کم مصرف خانگی از تخفیف بهای قبض مصرفی، برای شرکت توزیع برق نیز منفعت دارد.
اقتصاد آنلاین / تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مهدی زمانی سبزی گفت: در پی اصلاح موادی از دستورالعمل پذیرش انبار و صدور، معامله و تسویه گواهی سپرده کالایی در هیئت مدیره سازمان بورس، توثیق گواهی سپرده کالایی به طور قابل ملاحظه ای عملیاتی شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
طرح برق امید برای مشترکان کم مصرف است و از اول آبان ماه 99 این طرح اجرا می شود. مشترکان کم مصرف از اول آبان ماه سال جاری قبض برق دریافت نمی کنند. جزئیات محاسبه مشترکان برق رایگان از اول آبان 99 را در ادامه بخوانید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۴    
عبدالصاحب ارجمند، مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع برق
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:رئیس کل بانک مرکزی از برگشت نرخ کنترل متغیرهای نقدینگی به قبل از شیوع کرونا خبر داد. این سیاست با هدف قبض نقدینگی انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رقم های بالای درج شده در قبض های برق مصرفی دوره اخیر ( مرداد و شهریور 99) در دشتستان استان بوشهر باعث تعجب مشترکان شد و آنها را برای پیگیری به اداره های برق کشانده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیر عامل شرکت توزیع برق زنجان با بیان اینکه استان زنجان 343 هزار مشترک خانگی دارد، گفت: از این تعداد حدود 110 هزار مشترک کم مصرف در مناطق شهری و روستایی هستند و از ابتدای آبان ماه سالجاری کل قبض برق آنان رایگان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حسینی گفت: در هیچ یک از استان های کشور قبض جریمه برای کسانی که دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت نکرده اند، صادر نشده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا صدور قبض جریمه در استان ها و ارسال آن به شکل پیامک برای رانندگان خودروها کلاهبرداری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: در پی دریافت شکایت هایی مبنی بر افزایش قابل تامل بهای برق مصرفی برخی از شهروندان رسیدگی لازم در این خصوص انجام می شود.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۹    
آفتاب یزد- گروه شبکه: طی دو روز گذشته شبکه های اجتماعی تحت سیطره دو خبر جنجالی؛ یکی اظهارات نماینده مجلس در خصوص علت ماسک نزدنش و دیگری تصویر قبض جریمه بابت ماسک نزدن بود. خبرهایی که اگرچه تکذیب شدند اما با بازتاب هایی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی روبه رو بود ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام وزیر نیرو، از ابتدای آبان ماه، مشترکانی که زیر 100 کیلو وات ساعت مصرف برقشان باشد، قبض آن ها صفر می شود و 2.8 میلیون مشترک از اول آبان لازم نیست برای قبض برق پولی بپردازند، همچنین مشترکین پرمصرف باید بعد از آبان ماه 10 درصد نسبت به قبل برق شان را گران تر بخرند.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
طرح برق امید توسط وزارت نیرو پیشنهاد شده است و قرار است نخستین قبض طرح برق امید از آبان 99 صادر شود. نخستین قبض رایگان طرح برق امید در دومین ماه فصل پاییز سال جهش تولید خواهد بود. طرح برق امید نیمی از جمعیت روستایی ایران در 31 استان کشور را زیر پوشش قرار می دهد ...
جی اس ام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همراه اول به مشترکین دائمی خود این امکان را داده است که انتقال اعتبار به مشترکین اعتباری را انجام دهند. مقدار اعتبار منتقل شده در پایان دوره بر مبلغ قابل پرداخت قبض طرف انتقال دهنده افزوده خواهد شد. این روش سریع و به نحوی جایگزین روش قبلی تهیه شارژ اعتباری محسوب می شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۰    
وزیر نیرو اعلام کرد: مشترکانی که زیر 100 کیلو وات ساعت مصرف برقشان باشد، قبض آن ها صفر می شود. 2.8 میلیون مشترک از اول آبان لازم نیست برای قبض برق پولی بپردازند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو اعلام کرد: مشترکانی که زیر 100کیلو وات ساعت برق مصرف کنند، قبض آن ها صفر می شود. 2.8میلیون مشترک از اول آبان لازم نیست برای قبض برق پولی بپردازند.
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایتنا - شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: مشترکان تلفن ثابت می توانند صورتحساب کارکرد خطوط تلفن خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اعمال جریمه برای افرادی که بدون ماسک از خانه خارج شده و در مجامع عمومی حاضر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی تاکید کرد که ضروری است چارچوب قانونی جدید و مستقلی در حوزه انبارداری و قبض انبار تدوین شود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: جریمه افراد در خیابان از آن ها اخذ نمیشود، جریمه افرادی که با استفاده از موبایل شناسایی شوند به قبض موبایل آن ها منتقل می شود و باید تا دو هفته آن را پرداخت کنند؛ اگر پرداخت صورت نگیرد از یارانه کسر خواهدشد.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: در حالی که ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت خبر از کسر جریمه کرونایی از یارانه افراد داده بود، علیرضا رییسی معاون بهداشت این وزارت خانه گفت: الزاما این جریمه از یارانه کسر نمی شود. صحبت های ایرج حریرچی درباره کسر جریمه از یارانه ها: ...