پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۲۷Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاینه فنی»

خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۰    
سردار حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به اتمام اعتبار معاینه فنی برخی خودروها و همچنین اشاره به محدودیت های کرونایی که از اول آذرماه اجرایی می شود، اعلام کرد که معاینه فنی خودروهایی که در این دو هفته تعطیلی کرونایی به پایان می رسد، همچنان اعتبار داشته و قانونی خواهد بود. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹    
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده ضمن اشاره به وضعیت اسقاط خودروهای فرسوده در کشور گفت: تاکنون ابلاغیه ای مبنی بر اینکه معاینه فنی معیاری برای از رده خارج سازی فرسوده ها قرار گرفته به مراکز اسقاط ابلاغ نشده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران بر لزوم اتخاذ تدابیری برای اخذ معاینه فنی موتورسیکلت های کاربراتوری تهران تاکید کرد. حسین مقدم در گفت وگو با ایسنا، در مورد وضعیت معاینه فنی موتورسیکلت های پایتخت با تاکید بر اینکه تعداد زیادی از موتورسیکلت های فعال در تهران کاربراتوری هستند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- مقدم درباره نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی پایتخت در تعطیلات کرونایی توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور گفت: خودروهای بدون معاینه فنی در مناطق قرمز طی اجرای طرح منع تردد(از اول تا پایان 15 آذر ماه) جریمه نمی شوند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نصب فیلتر دوده بر روی اتوبوس های دیزلی، یکی از راه های مقابله با آلودگی هوا در بخش حمل و نقل عمومی است اما بسیاری از کارشناسان محیط زیست معتقدند که نصب این فیلترها بر اتوبوس های فرسوده تاثیری ندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۰    
در پی اجرای محدودیتهای کرونایی در سطح کشور ، مراکز تعویض پلاک و معاینه فنی خودرو در شهرستان مهاباد تعطیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: آمار مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی شهر تهران از ابتدای امسال تا پایان آبان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حدود دو درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: فعالیت مراکز معاینه فنی پایتخت همزمان با آغاز محدودیت های مربوط به کرونا ادامه دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۵    
تهران (پانا) - انجام معاینه فنی دوره ای ناوگان حمل و نقل عمومی تاثیر بسیار زیادی بر کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و تصادفات دارد و براساس قانون، تاکسی ها باید براساس سن خودرو هر شش ماه یا سه ماه یک بار معاینه فنی شوند اما مشاهده می شود که برخی تاکسیرنان برای اخذ معاینه فنی به مراکز خارج از شهر ...
جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: معاینه فنی ها خودرو هایی که در تعطیلی دو هفته ای به پایان می رسد همچنان معتبر و قانونی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهندس حسین شهیدزاده با تأکید بر اینکه توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی یک اولویت انکارناپذیر است، اظهار کرد: با وجود شرایط سخت اقتصادی موجود و محدودیت اعتبارات دولت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس: حسین شهیدزاده درباره آلودگی هوای تهران اظهارداشت: همه خودروهای انژکتوری حتی خودروهای قدیمی نیز باید بتوانند معاینه فنی برتر بگیرند در شرایطی که بعضی خودروهایی که تنها یک سال کار کرده اند نیز موفق به دریافت معاینه فنی برتر نمی شوند. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،به مناسبت هفته ایمنی حمل و نقل، با همکاری مراکز معاینه فنی خودرو های سنگین خراسان جنوبی تخفیف 10 تا 30 درصدی در 4 شهرستان به رانندگان خدمات ارائه می شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامعلی شرق با اعلام این مطلب گفت: با شروع آلودگی هوا در 6 ماهه دوم سال که به دلیل وارونگی هوا اتفاق می افتد ، پلیس راهور استان البرز براساس وظیفه ذاتی خود به منظور کاهش آلودگی هوا با خودروهای فاقد معاینه فنی و دودزا برخورد قانونی می کند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آزمون سنجش صدای وسایل نقلیه سبک و موتورسیکلت ها با هدف تحقق برنامه عملیاتی کاهش آلودگی صوتی، در مراکز معاینه فنی خودروی شهر تهران عملیاتی شد. به گزارش همشهری، این کار بر اساس مصوبه شورای شهر تهران و رعایت مصوبات آیین نامه اجرایی مربوط به نحوه انجام معاینه فنی و صدور برگه سلامت خودرو ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نظارت سهل گیرانه تر در مراکز معاینه فنی در شهرستان های اطراف تهران باعث شده است که از بیش از سه میلیون خودروی موجود در پایتخت، تنها یک میلیون و 200هزار خودرو به مراکز معاینه فنی داخل شهر تهران مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از آغاز آزمون سنجش صدای وسایل نقلیه سبک و موتورسیکلت در مراکز معاینه فنی شهر تهران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۶    
شهردار فیروزکوه با هدف رفع موانع آغاز به کار مرکز معاینه فنی فیروزکوه با مدیر ستاد معاینه فنی سازمان حمل و نقل همگانی کشور دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر عامل سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه باید آلودگی هوا را در ایام کرونا جدی بگیریم گفت: با خودداری از سفرهای غیر ضروری و انجام به موقع معاینه فنی خودرو، هوای ریه های خود و هوای شهرمان را داشته باشیم.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: خودروهای فاقد معاینه فنی برتر از مهم ترین عوامل آلودگی هوای تهران هستند سال گذشته کمتر از 400 هزار خودرو در تهران معاینه فنی برتر گرفتند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط از تصمیم جدید این سازمان و وزارت کشور برای سنجش آلودگی صوتی خودروها در مراکز معاینه فنی خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: خط دوم مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین با هزینه 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی با حضور نماینده حوزه جنوبی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولان استانی در شهرستان آبدانان به بهره برداری رسید.
برترین ها / منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران در مورد وضعیت معاینه فنی برتر در پایتخت و چرایی عدم اجرای مرحله ی سوم طرح کاهش در این روز های پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-دومین مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین استان ایلام در شهرستان آبدانان با حضور مسئولان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: سال گذشته کمتر از 400 هزار خودرو در تهران معاینه فنی برتر گرفتند، یعنی سیستم پالایش آنها درست کار نمی کند و آلودگی وارد شهر می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۸    
شهرکرد- ایرنا- معاینه فنی خودرو تاییدیه ای مبنی بر سالم بودن خودرو و مجوزی برای تردد آن در جاده و خیابان به شمار می آید؛ چرا که روزانه حوادث ناگواری بر اثر همین نقص فنی رخ می دهد و چه بسا، جانهایی را گرفته و معلولیت هایی که ایجاد نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیش از 20 هزار برگ معاینه فنی ناوگان سنگین در استان صادر شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان - فارس نوشت: حسین مقدم، درخصوص معاینه فنی برتر گفت: به طور کلی یک سوم خودرو هایی که به مراکز معاینه فنی مراجعه می کنند می توانند معاینه فنی برتر اخذ کنند ...
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به لزوم اجرای فاز سوم طرح کاهش آلودگی هوا در پایتخت، گفت: در شرایط اضطرار، انجام معاینه فنی برتر می تواند یکی از ابزارها در محدود کردن تردد خودروها جهت کاهش آلودگی هوا باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۸    
اگر در مدیر مرکز معاینه فنی هستید یا در حرفه تعمیر خودرو فعالیت می کنید و به دنبال بهترین روش برای تعامل با مشتریان و افزایش درامد هستید، با خواندن این مقاله عملکرد خود را در جذب مشتری و حفظ مشتریان فعلی با ارسال پیامک خدماتی افزایش دهید.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران از تدابیر مراکز معاینه فنی به منظور کنترل آلودگی هوا در نیمه دوم سال سخن گفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل بار درون شهری شهرداری اصفهان از فعال بودن بیش از 9 هزار خودروی سنگین و نیمه سنگین در حوزه حمل و نقل بار درون شهری در این کلانشهر خبر داد و گفت: از این پس این وسایل نقلیه می توانند معاینه فنی خود را از مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین که در شهر اصفهان ایجاد شده دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: دوربین زیرگذر مهرویلا به کد ثبت تخلف معاینه فنی مجهز و خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران: میزان مراجعه های امسال تا پایان مهر در مقایسه با پارسال حدود 4 درصد افزایش داشته است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: معاینه فنی و تست کپسول گاز کلیه ناوگان تاکسیرانی درون شهری مشهد به صورت رایگان انجام می شود.
انجام معاینه فنی خودروها تأثیرات فراوانی بر کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و کاهش تصادفات دارد. باتوجه به بزرگی ناوگان 80 هزارتایی تاکسیرانی و ناوگان 6 هزارتایی شرکت واحد اتوبوسرانی، انجام معاینه فنی دوره ای این دو ناوگان حمل و نقل عمومی تأثیر بسیاری بر عوامل ذکر شده، خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از مراجعه 15 هزار و 515 دستگاه ماشین آلات سنگین به مراکز معاینه فنی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
موتورسیکلت ها بدون پلاک و بدون کلاه ایمنی در پیاده رو ویراژ می دهند، خودرو های فرسوده و دودزا در شهر رفت وآمد می کنند، محصولات صفر کیلومتر خودرو سازی در معاینه فنی رد می شوند و جریمه ها آنقدر کم است که باعث نگرانی و بازدارندگی متخلفان نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: 122 هزار دستگاه خودرو در مهر امسال به مراکز معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کرده که از این تعداد 40 درصد به علت نقص فنی موفق به اخذ معاینه فنی در مراجعه نخست نشده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
اگر خودرویی در مراحل انجام معاینه فنی 2 تا سه مورد را رد کند، شامل معاینه فنی نشده و باید به مراکز اسقاط مراجعه کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری تبریز با بیان این که بالاترین میزان مردودی خودروها در معاینه فنی مربوط به آلایندگی خودروها است، گفت: در مرحله بعدی نیز نقص ترمز بیشترین آمار مردودی را به خود اختصاص داده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل بار درون شهری شهرداری اصفهان گفت: پیگیری های دوساله این سازمان برای فعال سازی کد برون شهری جهت ارائه خدمات معاینه فنی به ناوگان بار و مسافر برون شهری مشابه ناوگان درون شهری به ثمر نشست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران از بررسی افزایش نرخ معاینه فنی خودروها در شورای رقابت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۸    
معاون سازمان حفاظت محیط زیست البرز گفت: معاینه فنی خودروها کمک به کاهش آلودگی هوا و سلامتی محیط زیست است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهور البرز گفت: به ازای هر یک و نیم البرزی یک خودرو وجود دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۴    
گروه جامعه: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران پیشنهاد داد که در روزهای اضطرار آلودگی هوا داشتن معاینه فنی برتر به جای پلاک زوج و فرد معیار تردد خودروها قرار گیرد.حسین مقدم با اشاره به وضعیت هوای آلاینده این روزهای تهران اظهار کرد: 20 سال قبل برنامه جامع کاهش آلودگی هوا در 9 محور تدوین [...]
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران پیشنهاد داد که در روزهای اضطرار آلودگی هوا داشتن معاینه فنی برتر به جای پلاک زوج و فرد معیار تردد خودروها قرار گیرد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
درحالی آلودگی هوای پاییزی در کلانشهرهای کشور به دلیل افزایش غلظت ذرات معلق آغاز شده که وزارت بهداشت نسبت به تشدید کرونا در شهرهای آلوده هشدار داده است ...