چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۰۹:۲۹May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاینه فنی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان گفت: با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی مانند گندم و کلزا، کمباین ها و تراکتورها باید در هنگام دریافت معاینه فنی نسبت به نصب شبرنگ جهت کاهش حوادث جاده ای اقدام کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۶    
مردم می گویند مراکز معاینه فنی تهران در این روز های کرونایی به علت دریافت پیامک های هشدارگونه از ستاد معاینه فنی شلوغ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: با هدف کاهش ضایعات در برداشت محصولات کشاورزی ( گندم، جو و کلزا)، معاینه فنی کمباین های گلستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۰    
معاینه فنی دو هزار و 650دستگاه کمباین استان برای کاهش ضایعات برداشت گندم، جو وکلزا در حال انجام است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۰    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان اظهار داشت: طی سال گذشته در مراکز معاینه فنی ناوگان حمل و نقل عمومی باربری و مسافربری حوزه شمال استان کرمان 66 هزارو 902 برگ معاینه فنی ناوگان سنگین صادر شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تداوم اجرای طرح برخورد با پلاک های مخدوش خبر داد و گفت: تنها در فروردین ماه امسال بیش از 25 هزار و 600 خودرو به دلیل مخدوش بودن پلاک، اعمال قانون شده اند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر روابط عمومی ستاد مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: ساعت کاری مراکز آبشناسان و الغدیر از امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 به مدت حداقل دو ساعت افزایش یافته و آخرین وضعیت ساعت کاری مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ستاد مراکز معاینه فنی تهران گفت: ساعت کاری مراکز معاینه فنی آبشناسان و الغدیر از امروز تا پایان اردیبهشت به مدت حداقل دو ساعت افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اعلام ساعات کاری مراکز از شهروندان درخواست کرد جهت مدیریت زمان از طریق نوبت دهی اینترنتی در سامانه تهران من my.tehran.ir اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۸    
سمنان- رجایی فرد، رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: در سال 99 معاینه فنی خودورهای سنگین در سطح استان 13 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان از مراجعه 39 هزار و 348 خودروی ناوگان سنگین جاده ای به مراکز معاینه فنی استان خبر داد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صدور 29 هزار و 930 برگ معاینه فنی وسائط نقلیه عمومی جاده ای در سال 99 در محدوده تحت پوشش این اداره کل خبر داد.
138 هزار دستگاه خودرو از یکم تا 31 فروردین 1400 به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده اند که از این آمار 105 هزار و 500 دستگاه خودرو مربوط به مراجعه نخست بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
روسیه یک معاینه فنی از ایستگاه فضایی بین المللی انجام می دهد و در مورد خروج از این پروژه از سال 2025 تصمیم خواهد گرفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
در راستای تسهیل دسترسی هموطنان گرامی به خدمات خودرویی امکان استعلام مربوط به این گونه خدمات فراهم شد. به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل این موسسه به منظور دسترسی سریع و آسان مردم عزیز کشور به استعلام خدمات خودرویی بستری در نرم افزار فام آماده نموده که متقاضیان می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کمباین های بومی در امیدیه معاینه فنی می شوند.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کرمی اسد رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور اظهار داشت: مدت معاینه فنی خودروهای شخصی صفر کیلومتر 4 سال است. هموطنانی که معاینه فنی آنان به اتمام رسیده برای تمدید آن اقدام کنند تا در ایام نوروز با مشکل مواجه نشوند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پمپ بنزین، آموزشگاه رانندگی، دفتر پیشخوان، آژانس گردشگری، مرکز معاینه فنی و... از دسته کسب وکار های پر سودی است که به دلیل محدودیت های وضع شده در مسیر صدور مجوز، انحصار شدیدی ایجاد شده و میزان قابل توجهی از اشتغال و درآمدزایی ناشی از توسعه این کسب وکار ها به همین دلیل از بین می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس آموزش فرهنگ ترافیک راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: داشتن معاینه فنی برای خودروهایی که چهار سال از زمان ساخت آنها می گذرد از اول اردیبهشت امسال در اهواز الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور اهواز از اعمال جریمه برای خودرو های فاقد معاینه فنی از یکم اردیبهشت ماه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان از صدور بیش از 142 هزار گواهی معاینه فنی خودروها در سال گذشته خبر داد و گفت: مراکز معاینه فنی در سال جاری نیز حدود پنج هزار مراجعه کننده داشته اند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 33 هزارو 924 برگ معاینه فنی ناوگان سنگین در استان صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از شناسایی 13 مرکز معاینه فنی متخلف خودرو درسطح استان طی یک سال اخیر خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
محمد محبتی با اعلام این خبر گفت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت اقدام به انعقاد تفاهم نامه های همکاری در زمینه صدور بیمه نامه های گوناگون، تامین قطعات و لوازم یدکی ، خدمات اتو سرویس و تعویض روغن و مراکز معاینه فنی نموده است . ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۳    
حوزه / تاکسی داران شهرستان بندرعباس به علت علت عدم وجود معاینه فنی خودرو های دوگانه سوز و جریمه های مکرر توسط راهنمایی و رانندگی، اعتراض کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان گفت: مراکز معاینه فنی تحت پوشش ستاد معاینه فنی خودرو در ایام ماه مبارک رمضان مطابق رویه ماه های گذشته آماده ارائه خدمات به شهروندان است و فعلا برنامه ای برای تغییر ساعت کاری این مراکز در ماه رمضان نداریم.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
میزان مراجعه راکبان موتورسیکلت به مراکز مجاز معاینه فنی در تهران (و البته سایر شهرهای کشور) نزدیک به صفر است و جالب آنکه همه گیری کرونا در طول سال 1399 و چندهفته ای که از آغاز سال جاری گذشته نیز تغییری در این میزان ایجاد نکرده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
دلخواه گفت:طی یکسال گذشته بیش 4 هزار و 296 دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی ایلام مراجعه کرده اند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۵    
در این بسته خبری که شامل اخبار اقتصادی، عمومی و اجتماعی 23 فروردین 1400 می باشد، تلاش شده تا اخبار مهم مربوط به اقتصاد خانواده را پوشش دهیم. پس اگر امروز به هر دلیل قادر نبودید که خبر ها را دنبال کنید با این بسته خبری با ما همراه باشید.
جی اس ام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۵    
نرخ معاینه خودروهای سواری، 47 هزار تومان خواهد بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نرخ جدید معاینه فنی خودروها در سال 1400 اعلام شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های شهر تهران از جریمه روزانه 50 هزار تومانی رانندگان در صورت نداشتن معاینه فنی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های شهر تهران از جریمه روزانه 50 هزار تومانی رانندگان در صورت نداشتن معاینه فنی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان کاهش پیدا می کند.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به نرخ معاینه فنی خودروها در سال 1400 گفت: امسال خودروهای پلاک شخصی تولید داخل 1395 و ماقبل همچنین خودروهای وارداتی 2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به نرخ معاینه فنی خودروها در سال 1400 گفت: امسال خودروهای پلاک شخصی تولید داخل 1395 و ماقبل همچنین خودروهای وارداتی 2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: امسال خودروهای پلاک شخصی تولید داخل 1395 و ماقبل همچنین خودروهای وارداتی 2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند. تهران – اقتصادبرتر – 23 فروردین 1400 ...
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به نرخ معاینه فنی خودروها در سال1400 گفت: امسال خودروهای پلاک شخصی تولید داخل1395 و ماقبل همچنین خودروهای وارداتی2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند.
رئیس اداره ایمنی و ترافیک حمل و نقل جاده ای استان زنجان عنوان کرد: در نوروز 1400 تعداد 1640 دستگاه خودروی سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کردند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 92 درصد رشد داشته است.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: مراکز معاینه فنی به این دلیل که جزو تعمیرگاه ها و مشاغل گروه یک است که آلایندگی خودروها را بررسی می کند فعلا به فعالیت خود ادامه می دهند. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۰۵    
بازدید میدانی از سطح شهر نشان می دهد، مردم در پایتخت هنوز بحران کرونا را درک نکرده و جدی نگرفته اند. تهران – اقتصاد برتر – 21 فروردین 1400 صبح شنبه اکثر مغازه ها و ادارات در تهران فعال بودند و خیابان های اصلی شهر مثل روزهای قبل پر تردد بود و از ترافیک اندکی کاسته شده بود ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مراکز معاینه فنی در ابلاغیه ستاد ملی کرونا در دسته مشاغل خدات خودرویی قرار دارند و مشمول تعطیلی کرونایی نیستند و از این رو، شهروندان می توانند با مراجعه به این مراکز با رعایت پروتکل های بهداشتی استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی از اول اردیبهشت در سطح شهر اهواز اعمال می شود.
رییس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان : تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی سنگین مازندران رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در سال جاری و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
چند سالی است که پلیس راهنمایی و رانندگی، برای کاهش حوادث رانندگی و در جهت کمک به کم کردن آلایندگی ها، قانون معاینه فنی را ابلاغ کرده است. بر اساس این قانون، تمام خودروهایی که بیشتر از 4سال از تولیدشان می گذرد، باید از نظر سلامت فنی و بدنه بررسی شده و برگه تاییدیه معاینه فنی را دریافت کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری کلانشهر تبریز گفت:جلسه کمیته کارشناسی با موضوع بازگشایی پاکت های فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار با ریاست مدیرسرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز برگزار شد.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۸    
هر سال با فرا رسیدن سال نو، نرخ معاینه فنی برای خودروهای سواری هم تغییر می کند و نرخ جدید از سوی سازمان های مربوطه، اعلام می گردد. در خصوص سال 1400 حسین مقدم، مدیر عامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، گفته که امسال مراجعه اول تاکسی ها در پنج مرکز منتخب معاینه فنی تهران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از فعالیت 5 مرکز معاینه فنی خودرو های سنگین در استان خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی ستاد خودروهای تهران با برنامه صبح و گفتگو درمورد رایگان شدن معاینه فنی خودرو مصاحبه تلفنی کرد. ...