سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۵:۵۱Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاینه فنی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۸:۰۵    
رئیس کمیسیون سلامت ومحیط زیست شورای شهر تهران، گفت: 22 درصد از خودرو ها با عمر کمتر از 2 سال نمی توانند معاینه فنی خودرو بگیرند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۷    
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از ارسال پیامک به شهروندان 10 روز قبل از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت هشت مرکز معاینه فنی در روز عید سعید قربان در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران طی پیشنهادی با هدف انجام دقیق تر معاینه فنی پیشنهاد داد انجام معاینه فنی خودرو های دارای پلاک تهران، تنها در تهران انجام شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۳    
صدوبیست و هشتمین پویش امید وافتخار در واپسین روزهای خرداد1403 به رونمایی از تجهیزات نوین سنجش آلایندگی خودروها درمراکز معاینه فنی شهرداری تهران اختصاص داشت.با استفاده ازدستگاه های سنجش آلایندگی جدید در 8مرکز و32خط معاینه فنی متعلق به شهرداری تهران،می توان شاهد کاهش قابل توجه میزان آلودگی خودروهابود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
در دویست و چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری گفت: ارائه طرح ترافیک به شهروندان باید منوط به اخذ معاینه فنی شهر تهران باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از مراجعه 7هزار و 627 دستگاه ناوگان حمل و نقل سنگین به مراکز معاینه فنی این استان طی دوماهه نخست 1403 خبر داد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، برقی سازی ناوگان حمل و نقل عمومی را آغاز حرکتی بی نظیر در شهر تهران دانست و گفت: برقی سازی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران از ظرفیت تمام شرکت های خودروسازی داخلی استفاده شده و قراردادهایی با اتوبوس سازان داخلی برای خرید اتوبوس های برقی ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در آیین رونمایی از تجهیزات نوین سنجش آلایندگی خودروها در مراکز معاینه فنی شهرداری تهران گفت: کاهش مصرف سوخت و افزایش سلامت مردم از تفاوت های مهم خودروهای برقی با دیزلی است.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به آغاز فاز اول نوسازی مراکز 8 گانه معاینه فنی شهرداری تهران گفت: در سال گذشته 27 درصد از خودروهایی که به مراکز معاینه مراجعه کردند، موفق به دریافت معاینه فنی نشدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۲    
سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو های شهر تهران گفت: تجهیزات 8 مرکز معاینه فنی و 32 خط موجود نوسازی شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در آیین رونمایی از تجهیزات نوین سنجش آلایندگی خودروها در مراکز معاینه فنی شهرداری تهران گفت: کاهش مصرف سوخت و افزایش سلامت مردم از تفاوت های مهم خودروهای برقی با دیزلی است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۷    
مدیرعامل ستاد معاینه فنی ضمن بیان اینکه بیش از 13 سال از آخرین اورهال دستگاه های سنجش آلایندگی می گذرد، گفت: به واسطه این نوسازی 23 از منوکسیدکربن 17 درصد از ترکیبات عالی و 8 درصد نیز از نیتروژن هوای تهران کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: همه تجهیزات و مراکز معاینه فنی خودروهای شهر تهران که 13 سال از اورهال آنها گذشته بود، نوسازی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: مبتنی بر مطالعات سیاهه انتشار اگر به صورت کامل از طریق دستگاه های جدید معاینه فنی در تهران انجام شود، آلایندگی هوا کم خواهد شد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران از نوسازی تجهیزات و دستگاه های مراکز معاینه فنی متعلق به شهرداری تهران خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ مهدی میرزایی قمی صبح امروز در مراسم رونمایی از تجهیزات نوین سنجش آلایندگی خودروها در مراکز معاینه فنی شهرداری تهران با بیان اینکه در سال گذشته بیش از یک ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: طبق آمار40 درصد از تصادفات امسال مربوط به خودروهای فاقد معاینه فنی بوده است که اگر شهروندان نسبت به نقص آگاه می شدند قطع به یقین این اتفاقات نمی افتاد.
روزگار خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۵    
امروز 26 خرداد 1403 از تجهیزات جدید سنجش آلایندگی خودروها در مراکز معاینه فنی رونمایی شد.
در این دوره از مدیریت شهری شاهد تحول در مراکز معاینه فنی خودرو ها هستیم، که نوسازی تجهیزات پس از 13 سال از جمله آنها است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ مهدی اسماعیل پور، از آنجا که فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو تأثیر فراوانی در کاهش آلایندگی وسایل نقلیه و بهبود هوای پایتخت ...
تبیان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۸    
مدارک خودرو را بررسی کنید علاوه بر اصل سند، کارت شناسایی خودرو، برگه معاینه فنی خودرو، رسید پرداخت عوارض شهرداری و انقضا بیمه نامه خودرو مالک رو بررسی کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح عملکرد شهرداری تهران در حوزه حمل ونقل عمومی به موضوع به روزسانی آنالایزرهای مراکز معاینه فنی و آماده شدن پایانه جدید شرق برای بهره برداری در هفته دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست اهواز از اعمال تخفیف 25 درصدی در تمام مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت هفته محیط زیست خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۶    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی درباره افزایش اثربخشی معاینه فنی در کاهش تصادفات گفت: افزایش درگاه های کنترلی برای بیمه شخص ثالث می تواند در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات در بحث کاهش تصادفات باشد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی درباره افزایش اثربخشی معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا و تصادفات گفت: افزایش درگاه های کنترلی نظیر پیش نیاز داشتن گواهی معاینه فنی برای بیمه شخص ثالث از جمله راهکارهایی است که می تواند در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات و کارایی معاینه فنی در بحث کاهش آلودگی هوا و تصادفات باشد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۴    
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از ایجاد خطوط سیار معاینه فنی موتورسیکلت برای انجام معاینه فنی این وسایل نقلیه در محدوده ای خاص در شهر تهران خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران اعلام کرد که از ابتدای سال تا اول اردیبهشت ماه 338 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند که از این میان 27 درصد خودرو ها به علت نقص فنی موفق به اخذ معاینه فنی در مراجعه اول نشدند.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس قوانین تعویض پلاک، خودروهایی وجود دارند که تعویض پلاک نمی شوند و اگر این خودروها خریداری شوند، عملا قابل استفاده نیستند. این خودروها قابلیت خرید و فروش، تردد در خیابان و دریافت معاینه فنی را ندارند و استفاده از آن ها مطابق با قانون جرم به شمار می رود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۲    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از نبود مرکز معاینه فنی خودرو های سنگین و نیمه سنگین در شهرستان اهر گلایه کرد.
خودرو بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاینه فنی برای اطمینان از سلامت خودروها به وجود آمده تا ماشین هایی که دارای ایرادات نسبتا خطرناک هستند و ممکن است بر اثر این ایرادات دچار سانحه شوند، از گردونه تردد خارج شده و مالکان آنها را ملزم به رفع ایرادات جدی خودرو کند ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در ایام تعطیل دوشنبه و سه شنبه مصادف با 14 و 15 خرداد ماه در پایتخت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره قطعی سامانه سیمفا و عدم صدور گواهی معاینه فنی توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۶    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: در دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حداقل میزان مراجعات خودرو های سنگین به مراکز معاینه فنی تهران 40 درصد افزایش یافته است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران خبر داد: تحلیل نتایج آزمون خودرو های سنگین مراجعه کننده به مراکز شهر تهران نشان می دهد 47 درصد از خودرو های سنگین دارای نقص فنی و ایمنی بوده و در بار نخست موفق به دریافت معاینه فنی نمی شوند.
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۱    
نظارت بر روند کالیبراسیون تجهیزات مراکز معاینه فنی استان توسط کارشناس اداره استاندارد کرمانشاه مورد بازرسی قرار گرفت.
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۶    
مرکز معاینه فنی کریمی (خودروهای سبک بنزینی و دوگانه سوز) افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندارد های حدود 6 هزار دستگاه ناوگان سنگین از آغاز امسال در 4 مرکز معاینه فنی خراسان جنوبی، بررسی و کنترل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی از انجام معاینه فنی 5 هزار و 920 دستگاه ناوگان سنگین از ابتدای سال جاری خبرداد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران اعلام کرد: در روز های عادی، 2 مرکز شهید آبشناسان و دماوند از ساعت 7 تا 22 و دیگر مراکز معاینه فنی و واحد های سیار از ساعت 7 تا 18 فعال هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به کاهش قابل ملاحظه تعداد روزهای آلوده تهران در سال جاری گفت: به طور قطع با انجام اقداماتی مانند اجرای روش های کنترلی نظیر جدی گرفتن معاینه فنی برای تمام وسایل نقلیه اعم از سواری، موتورسیکلت و دیزل از غلظت آلاینده های هوا کاسته خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
میرزائی قمی سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، در روزهای عادی، دو مرکز شهید آبشناسان و دماوند از ساعت 7 تا 22 و دیگر مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار از ساعت 7 تا 18 فعال هستند ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت حدود 338 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده که در مقایسه با سال گذشته میزان مراجعات تغییر چندانی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 15 هزار ناوگان سنگین از ابتدای امسال تاکنون به مراکز معاینه فنی مازندران مراجعه کرده اند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاینه فنی خودرو، فرآیندی است که به منظور بررسی و ارزیابی وضعیت فنی خودرو انجام می شود.
به اطلاع مالکین محترم خودروهای دوگانه سوز اعم از تاکسی، وانت و سواری می رساند استفاده از خودرو های دوگانه سوز با مخزن CNG فرسوده یا بدون اخذ گواهی سلامت و معاینه فنی معتبر خطرناک بوده و می تواند حادثه آفرین باشد و برابر مقررات جاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ...
همگردی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، مراکز معاینه فنی و بازارهای تره بار پایتخت روز چهارشنبه تعطیل است. همزمان با تشییع پیکر پاک رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی، حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: دستورالعمل اسقاط خودرو های فرسوده جهت واردات و تولید انواع خودرو موضوع ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو ابلاغ شد. در این دستورالعمل آمده که خودروهای بالای 10 سال که به سن فرسودگی نرسیده اند، اگر از نظر ایمنی یا آلایندگی طی دو بار متوالی قادر به اخذ گواهی معاینه فنی نشوند ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: بر اساس آمار امسال پلیس راهور در حدود 40 درصد از سوانح و کشته ها در ایام نوروز مربوط به خودروهایی بوده که فاقد معاینه فنی و ایمنی لازم برای تردد بوده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس اداره نظارت بر مراکز معاینه فنی و جایگاه های سوخت کرمانشاه از نظارت دقیق و مستمر بر مراکز معاینه فنی توسط بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از سهم سالانه خودروهای پلاک شهرستان در انتشار آلودگی هوای پایتخت خبر داد.