شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۳۳Oct 2020 24

جدیدترین‌های «بیمه شخص ثالث»

پول پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بیمه گذاران و مشتریان بیمه سرمد، می توانند با شرکت در نظرسنجی قانون جدید بیمه شخص ثالث، نظر خود را درباره پیاده سازی و اجرای بهتر این قانون اعلام کنند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موسس انجمن کارگزاران رسمی بیمه بیان کرد: عمده کسانی که موتور سیلکت دارند از قشر ضعیف جامعه اند، با نیاز های روزمره خود درگیر هستند نمی توانند بیمه شخص ثالث خریداری کنند و هر خطری را به جان می خرند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۵    
رانندگی بدون خطر نیست. هنگام استفاده از هر وسیله نقلیه ای ممکن است حوادثی ایجاد شود که خسارات جانی و مالی به بار آورد. با داشتن بیمه شخص ثالث اگر در حادثه ای به دیگران خسارت وارد کنیم شرکت بیمه، خسارت افراد زیان دیده را پرداخت می کند البته آسیب بدنی راننده مقصر نیز تحت پوشش این بیمه است ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خودرو که گران می شود، تازه دردسر دیگری هم به گرفتاری مردم اضافه می شود، این روزها افزایش سقف تعهدات خسارت های مالی بیمه شخص ثالث و البته بالا بردن سقف تعهدات بیمه بدنه خودرو به یک دغدغه عمومی تبدیل شده و نمایندگان و شرکت های بیمه گر با ارسال پیامک برای بیمه گذاران از آنها می خواهند تا سقف تعهدات را ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خسروجردی گفت: الزامی شدن درج شماره تلفن همراه بیمه گذار در بیمه نامه از آذرماه امسال در شرکت های بیمه اجرایی خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۸    
بیمه آسیا جزء شرکت هایی است که بیمه شخص ثالث را به صورت کوتاه مدت نیز صادر می کند؛ بنابراین مدت قرارداد بیمه بر قیمت آن، تأثیر می گذارد. به این ترتیب خرید بیمه کوتاه مدت از بیمه سالانه ارزان تر است اما خرید بیمه های یک ساله همیشه به صرفه تر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۱    
بیمه پاسارگاد یکی از شرکت های تازه تاسیس صنعت بیمه کشور است که در تاریخ بهمن ماه سال 1385 مجوز فعالیت خود را دریافت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
وقتی قانون مصوب در بیمه شخص ثالث با تحولات اقتصادی و انفجار قیمت ها در بازار خودرو همخوانی نداشته و به روز نمی شود، باید صاحبان خودروهایی که این روزها خودرویشان چند صد میلیونی یا میلیاردی شده فقط در حد یک خودروی نهایت 220 میلیون تومانی خسارت دریافت کنند و مابقی زیان به کسی مربوط نیست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۶    
همه ما در برابر زیان هایی که به دیگران وارد می کنیم مسئول هستیم و در صورتی که در حادثه ای، به دیگران خسارت مالی یا جانی وارد کنیم موظف هستیم کل خسارت های ایجادشده را جبران کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همه دارندگان خودرو با بیمه شخص ثالث آشنایی دارند؛ چرا که داشتن این بیمه برای تمامی وسایل نقلیه اجباری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت استارت آپی "بیمیتو ازکی" ضمن تایید نظرات بخش نظارت برشبکه خدمات بیمه ای بیمه مرکزی گفت که ارائه تخفیف در بخش بیمه شخص ثالث از سوی بازاریابان برخط بیمه ای درست نیست.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست مشترک وزیر اقتصاد و کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران ارشد صنعت بیمه بر ارائه گزارش هزینه کرد نهادهای گیرنده عوارض از بیمه شخص ثالث تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
لازمه استفاده از خودرو، تهیه بیمه های مربوط به آن است. برای هر خودرو دو بیمه نامه می توان تهیه کرد؛ بیمه شخص ثالث و بدنه. خرید بیمه شخص ثالث برای همه دارندگان وسیله نقلیه اجباری است و هیچ خودرویی بدون داشتن این بیمه اجازه تردد ندارد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اعمال تخفیفات مناسب برای دارندگان بیمه شخص ثالث، متاسفانه راکبان موتور سوار از این فرصت مناسب استفاده نکردند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دستور معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور به مراکز معاینه فنی خودور ؛ خودروها برای اخذ معاینه فنی طبق قانون ملزم به ارائه بیمه شخص ثالث می باشند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت بر شبکه خدمات بیمه ای طی نامه ای به بازاریابان برخط در خصوص ارائه تخفیفات خارج از قانون بیمه شخص ثالث تذکر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نقدینه - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، وضع عوارض گوناگون بر بیمه شخص ثالث را دلیل گرانی این بیمه نامه دانست و گفت: متاسفانه نظارتی بر نحوه مصرف این عوارض نیست و تعادلی میان منابع و مصارف وجود ندارد. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان، بر مطالبه گری از نهاد های دریافت کننده عوارض از بیمه شخص ثالث تاکید کرد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، دبیر کارگروه تخصصی اتومبیل سندیکای بیمه گران ایران از تاثیر افزایش قیمت خودرو و قطعات آن بر حق بیمه های شخص ثالث و بدنه سخن گفت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، مرکز افکارسنجی صنعت بیمه به منظور بررسی نظرات بیمه گذاران در رابطه با قانون جدید شخص ثالث مبنی بر صدور بیمه نامه شخص ثالث براساس ویژگی های “راننده”، با طراحی پرسشنامه ای اقدام به دریافت نظرات بیمه گذاران نموده است . ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
از تصویب قانون بیمه شخص ثالث بیش از پنج سال می گذرد و این قانون و همچنین قوانین دیگر نیاز به بازنگری دارد که از مجلس یازدهم درخواست می کنیم این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
صاحبان موتور سیکلت و ماشین آلات کشاورزی تا فردا 31 شهریور مهلت دارند تا از بخشودگی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث استفاده کنند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از برچسب بیمه شخص ثالث در سال 54 را در حاشیه نمایشگاه خودروهای کلاسیک شیراز مشاهده می کنید.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- ریسک موتورسیکلت 20برابر خطر سایر وسایل نقلیه موتوری است.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۰    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی در برنامه سلام صبح بخیر به اهمیت بیمه شخص ثالث اشاره کرد و گفت: داشتن بیمه نامه شخص ثالث برای دارندگان وسائل نقلیه موتوری تکلیف و الزام قانونی است با این وجود امروز پیش از 90 درصد از موتورسیکلت ها از بیمه نامه شخص ثالث ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۸    
نداشتن بیمه شخص ثالث خودرو می تواند زیان های جبران ناپذیری برای یک یا چند خانواده به همراه داشته باشد، و مسائل ثانویه ناشی از آن باعث به وجود آمدن فقر، فساد و از هم گسیختگی اجتماعی خواهد شد. اینجاست که در ابعاد کلان به صورت قانونی تصویب شده، مقرر شد که این بیمه نامه اجباری شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نیما لطفی مدیر بیمه های خودرویی بیمه آرمان عضو کارگروه موضوع ماده 29 قانون بیمه شخص ثالث شد. به گزارش پیام فوری، این کارگروه متشکل از نمایندگان سندیکای بیمه گران ایران و صندوق تامین خسارت بدنی کشور برای حل و فصل موضوعات مربوط به ماده 29 بیمه شخص ثالث تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از بیمه های اجباری برای خودرو ها بیمه شخص ثالث است که در صورت تمدید نکردن و یا دیر اقدام کردن برای برقراری این نوع بیمه مشمول جریمه روزانه می شود.
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه زیست محیطی و بیمه ای با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست و رئیس کل بیمه مرکزی با محوریت پوشش ریسک های زیست محیطی به امضا رسید.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۲    
بیمه مرکزی در بخشنامه ای تمامی شرکت ها را موظف کرد تا به منظور دسترسی آسان بیمه گذاران بیمه شخص ثالث به اطلاعات بیمه نامه های خود و ارائه خدمات بیمه ای به آن ها، بدون نیاز به ارائه نسخه فیزیکی بتوانند بیمه نامه مدنظر را خریداری کنند.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سلیمانی گفت:بیمه مرکزی با طراحی سامانه ای به هوشمندسازی و کنترل مبارزه با قاچاق کالا کمک کرده است. به گزارش بانک مردم به نقل از جوان، غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در آیین بهره برداری از سامانه های یکپارچه نظارت بر بیمه های حمل و نقل و آتش سوزی اظهار کرد ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیمه بدنه یکی از بیمه های مربوط به خودرو است که در آن، خسارت های وارد شده به اتومبیل جبران می شود. خرید این بیمه برخلاف بیمه شخص ثالث اجباری نیست، اما به دلیل مزایای فراوانی که پوشش های مختلف این بیمه برای خودرو فراهم می کند، باعث شده است که خرید بیمه بدنه متقاضیان بسیاری داشته باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شمار موتورسیکلت ها در کشور از مرز 11 میلیون و 500 هزار دستگاه گذشته و آمار شوکه کننده بیمه مرکزی تایید کرده که تنها 2 میلیون از این موتورسیکلت ها از بیمه شخص ثالث برخوردار هستند!
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:سید قاسم نعمتی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی: در مرحله اول در نظر داریم این بستر را برای فروش بیمه شخص ثالث فراهم کنیم و در صورت اجرای موفق این طرح، به تدریج به سایر حوزه ها نیز گسترش خواهد یافت.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیمه مرکزی در بخشنامه ای تمامی شرکت ها را موظف کرد تا به منظور دسترسی آسان بیمه گذاران بیمه شخص ثالث به اطلاعات بیمه نامه های خود و ارائه خدمات بیمه ای به آن ها ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث اختیاری است و یکی از انواع بیمه ای است که به یک وسیله نقلیه تعلق می گیرد. شخص بیمه گذار می تواند با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان حق بیمه به شرکت بیمه، وسیله نقلیه خود را در برابر خطراتی که ممکن است برای خودرو به وجود بیاید، بیمه کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیر فناوری اطلاعات شرکت بیمه سامان اعلام کرد پس از سرویس های تمدید بیمه نامه شخص ثالث و بدنه، خدمت تازه صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث نیز برای مشتریان جدید روی سایت این شرکت راه اندازی شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۹    
فرارو- قیمت بیمه شخص ثالث در همه شرکت ها تقریبا به یک اندازه است؛ آن ها همگی برای پراید یک میلیون و 973 هزار تومان، بقیه خودرو های چهارسیلندر دو میلیون و 278 هزار تومان و خودرو های پنج سیلندر به بالا دو میلیون و 520 هزار تومان بدون احتساب تخفیف ها حق بیمه سالانه در نظر گرفته اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سلیمانی گفت: ضریب خسارت صنعت بیمه در سال 98 حدود 89 درصد بود که این رقم در سطح جهان حدود 60 تا 65 درصد است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل بیمه سرمد از بهبود ترکیب پرتفوی این شرکت خبر داد و گفت: در بحث بهبود ترکیب پرتفوی شرکت، توانستیم سهم بیمه شخص ثالث و درمان را کاهش و سایر رشته ها ازجمله بیمه عمر را افزایش دهیم.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۴    
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران به بررسی تأثیر افزایش نرخ بیمه شخص ثالث بر عدم تمایل مالکان خودرو و موتورسیکلت ها به داشتن بیمه شخص ثالث پرداخت.
شبکه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۷    
هرگونه خسارت مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث در حوادث رانندگی به عهده بیمه شخص ثالث است. بر اساس قانون، خرید بیمه شخص ثالث برای تمام خودروها اجباری است و نداشتن این بیمه عواقب جبران ناپذیری برای دارندگان وسائل نقلیه به همراه خواهد داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: فقدان بیمه شخص ثالث، برخی از موتورسواران قمی به ویژه خانواده هایشان را گرفتار کرده است.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۷    
براساس بخشنامه جدید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تمامی جریمه های بیمه شخص ثالث موتورسیلکت ها و ماشین آلات کشاورزی از ابتدای تیر 99 بخشیده می شود.
به گزارش اقتصادآنلاین ، طبق دستور بیمه مرکزی، شرکت های بیمه موظف شده اند از اول تیر تا 31 شهریور سال 99 به مدت سه ماه برای اجرای بخشودگی 100 درصدی جرائم (موضوع بند (ب) ماده 24 قانون بیمه احباری شخص ثالث) موتورسیکلت و ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه اقدام کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۶    
بیمه مرکزی دو ماه پیش بخشنامه ای به شرکت های بیمه داد تا چاپ فیزیکی بیمه شخص ثالث حذف شود، متاسفانه بعد از گذشت 2ماه راهنمایی و رانندگی برای تعویض پلاک و آزادسازی از پارکینگ و .. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۷    
https://b2n.ir/282921 چرا مرکز آموزش خلبانی افلاک پرواز تفریحی با کایت در مرکز آموزش خلبانی افلاک، لذت بخش ترین،ایمن ترین و به یادماندنی ترین تجربه پرواز مدت پرواز: 12 تا 15 دقیقه پارکینگ مسقف رایگان تمام پروازها دارای بیمه شخص ثالث هستند. حداکثر وزن مجاز : 100 کیلوگرم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
طبق قانون اگر راننده ای به صورت ناخواسته به دیگران خسارت مالی و جانی وارد کند مقصر شناخته می شود و باید خسارات ایجادشده را جبران کند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بیمه بدنه یکی از بیمه های مهم خودرو است که خسارت های مالی واردشده به اتومبیل را در حوادث مختلف جبران می کند. به گزارش کاماپرس، اگر بیمه گزار در حادثه ای مقصر باشد نمی تواند خسارت های واردشده به خودروی خود را از بیمه شخص ثالث دریافت کند ...