سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۱۲Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخلف»

ایرنا   ۱۴ دقیقه پیش    
رشت- ایرنا - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت گیلان از تشکیل سه هزار و 749 پرونده تخلف صنفی به ارزش 920 میلیارد و 605 میلیون ریال در استان خبر داد.
عصر ایران   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
این تخلف، جرم است و در قانون برای آن مجازات نیز در نظر گرفته شده است. در گذشته، این تخلف 400 هزار تومان جریمه در پی داشت.
رکنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دستکاری در پلاک جرم است و قاضی برای آن دستور قضایی صادر می کند
ایسنا : بر اساس جدول جدید نرخ جرائم، برای تخلف رانندگی در حالت مستی و مصرف مُسکرات ، مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان جریمه پیش بینی شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت اسناد و املاک خوزستان گفت: اسناد صددرصد اراضی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان در شهرهای ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) استان صادر شد. زمان خوب دوشنبه در نشست مشترک ثبت اسناد و املاک و اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در محل این اداره کل بیان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مشگین شهر- دادستان مشگین شهر گفت: یکی از کارمندان دولت به اتهام تخلف مالی و اخذ رشوه بازداشت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۵    
مدیرکل صمت استان قزوین از تشکیل یک هزار و 391 فقره پرونده تخلف صنفی در سال جاری خبر داد.
عبور وسایل نقلیه از پیاده رو برابر ابلاغیه جدید نرخ جرائم راهنمایی و رانندگی، 200 هزار تومان شد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ناهید شهرامی نیا رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: 9 هزار و 800 دستگاه ناوگان عمومی در 4 ماه گذشته در محور های استان مورد بازدید و کنترل قرار گرفت که از این تعداد 1750 مورد تخلف احصاء شده که پس از بررسی، در دبیرخانه کمیسیون های [...]
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: یک رستوران متخلف در اهواز به دلیل گرانفروشی به پرداخت سه میلیارد و 516 میایون ریال جزای نقدی محکوم شد. مهدی طیبی در خصوص این پرونده تخلف بیان کرد: پرونده گرانفروشی یک رستوران در شعبه دهم تعزیرات حکومتی شهرستان اهواز رسیدگی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه بسیاری از کیف قاپی ها با تخلف پوشش پلاک صورت می گیرد، گفت: روزانه 4 میلیون و 300 هزار موتورسیکلت در تهران تردد دارد.
نگاه کرج   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۸۶ سایت دیگر  
جریمه جدید دنده عقب غیرمجاز چقدر است؟ جریمه تخلف حرکت با دنده عقب در آزادراه ها و بزرگراه ها ، در کلان شهرها، مراکز استان ها، جاده های بین شهری، مناطق آزاد تجاری-صنعتی و سایر شهرها 500 هزار تومان پیش بینی شده است. در گذشته مبلغ جریمه این تخلف رانندگی، 150 هزار تومان در کلان شهرها و
ایثار   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران داشتن تقوا و اشراف بر قوانین را زمینه ارتقاء خدمت رسانی به ایثارگران برشمرد و گفت: مراقبت شما عاملین ذیحساب موجب پیشگیری از بروز تخلف و بهبود عملکرد مالی در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران می شود.
ماد نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: به شکایات خانواده ها از ثبت نام دانش آموزان در مدارس استان فورا رسیدگی می شود. ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران داشتن تقوا و اشراف بر قوانین را زمینه ارتقاء خدمت رسانی به ایثارگران برشمرد و گفت: مراقبت شما عاملین ذیحساب موجب پیشگیری از بروز تخلف و بهبود عملکرد مالی در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران می شود.
بر اساس جدول جدید جرائم راهنمایی و رانندگی، برای بوق زدن نامتعارف مبلغ یک میلیون تومان جریمه در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: 15 پرونده تخلف از ابتدای امسال تاکنون برای واحدهای صنفی سمساری (امانت فروشی) در مشهد تشکیل شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۶    
اپراتور بین المللی اسکوترهای الکترونیکی در ملبورن استرالیا با تجهیز اسکوترهای الکترونیکی به دوربین های مجهز به هوش مصنوعی از تخلف با آن ها پیشگیری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تشکیل پرونده تخلف تقلب فروش موبایل بدون ریجستر برای یک واحد موبایل فروشی در بندرعباس خبر داد.
اوشیدا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان زابل تشکیل پرونده تخلف یک باب نانوایی سطح شهرستان به لحاظ تخلفات بهداشتی طی گشت مشترک خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون ماده 12 رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل استان گفت: از ابتدای سال تا کنون 203 مورد تخلف صدور بارنامه و صورت وضعیت صوری کشف و برخورد انضباطی شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه در بحث پوشش پلاک در 3 ماهه اول امسال در شهر تهران 59 هزار موتورسیکلت اعمال قانون شدند، گفت: مبلغ جریمه جدید تخلف پوشش پلاک 700 هزار تومان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی با اشاره به قانون ساماندهی قیمت مسکن، زمین و اجاره بها مصوب مجلس شورای اسلامی، گفت: بر اساس این قانون عدم رعایت نرخ مصوب افزایش اجاره بها توسط موجران تخلف محسوب می شود.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: علی خسروانی، کارشناس و عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو به رکنا گفت: خرید و فروش کد ملی در بحث خودروهای کارکرده تخلف است و تبعات مالیاتی هنگفت به همراه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۰:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
ایسنا : نرخ جدید تخلف عبور وسایل نقلیه از پیاده رو 200 هزار تومان اعلام شد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از هفته قبل مبالغ جرایم رانندگی افزایش پیدا کرد که بر اساس آن پوشاندن، دستکاری پلاک و مخدوش کردن وسیله نقلیه در حال حاضر 700 هزار تومان اعمال قانون را در پی خواهد داشت.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مهدی بخشی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران به نارضایتی برخی مردم استان کرمان در خصوص تعداد کم جایگاه های سوخت گاز طبیعی و صف های شلوغ مقابل این جایگاه ها به ویژه در جنوب و شرق استان اشاره کرد. ...
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: جریمه تخلفات مرتبط با سبقت از 23 تیرماه امسال افزایش چشمگیری داشته و بسته به نوع و محل ارتکاب تخلف به رقمی برابر 300 تا 700 هزار تومان رسیده است. براساس ابلاغ محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری، از 23 تیرماه سال جاری، مبالغ جریمه های راهنمایی و رانندگی افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
همدان-مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از حق شکایت برای آن دسته از مستاجران خبر داد که سقف اجاره 25 درصد درخصوص قرارداد آنها رعایت نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهروندان باید از پارک مضاعف یا دوبل خودروها اجتناب کنند، زیرا یک تخلف آشکار است و حقوق شهروندی را تضییع و مشکلات زیادی برای شهروندان و خدمات اورژانسی ایجاد می کند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: پرونده تخلف قاچاق لوازم خانه در شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان شوش رسیدگی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمان- دادستان کرمان گفت: وقفه در ارائه خدمت از سوی جایگاه داران سوخت در استان کرمان و یا شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تخلف است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن در گفت وگو با شبکه الجزیره اعلام کرد: تجاوز اسرائیل به الحدیده یک تخلف و جنایت است و دشمن با این اقدام یک جنگ نامحدود را کلید زد. این حمله تلاشی برای تغییر تصویر شکست خورده دشمن بود. ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ششمین نشست نقد و بررسی نظام تنظیم گری شبکه نمایش خانگی در ایران با حضور سید علی محسنیان مدیر گروه رسانه و فضای مجازی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در محل برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۵    
مدیر کل آموزش و پرورش استان دریافت هزینه هنگام ثبت نام توسط مدارس دولتی را تخلف عنوان کرد
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صمت استان قزوین گفت: در چهار ماهه ابتدایی سال جاری 7 هزار و 263 مورد بازرسی در سطح استان قزوین توسط بازرسان اداره کل صمت صورت گرفت که منجر به تشکیل یک هزار و 391 پرونده تخلفاتی شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از هفته قبل مبالغ جرایم رانندگی افزایش پیدا کرد که بر اساس آن پوشاندن، دستکاری پلاک و مخدوش کردن وسیله نقلیه در حال حاضر 700 هزار تومان اعمال قانون را در پی خواهد داشت.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه شهر امن گفت: اختصاص تیم های ضربت در مناطق راهور و برخورد ویژه با یک تخلف خاص انجام می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد با متخلفان انتخاباتی نشان دهنده سلامت انتخابات است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: شورای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی در همه شهرستان های استان تشکیل شده و تاکنون پرونده تخلفات انتخاباتی گزارش نشده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
از ابتدای سال 1403 تاکنون 221 هزار وسیله نقلیه با تخلف پوشش پلاک در شهر تهران اعمال قانون شدند. هر فردی ارقام پلاک خودرو را تغییر دهد مجرم است و در مراجع قضایی 6 ماه تا یکسال محکومیت دارد ...
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره امور اصناف و تشکلهای صنفی از ثبت نام خود شخص برای پروانه کسب خبرداد و گفت: متقاضیان میتوانند شخصا به سامانه درگاه ملی مجوزها به آدرس https://mojavez.ir و ایرانیان اصناف به آدرس https://iranianasnaf.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تقاضای پروانه کسب اقدام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح بازدید و بررسی موتورسیکلت های بدون مدارک مالکیتی در 48 ساعت گذشته در سطح شهرستان ری، خبرداد و گفت: طی این طرح 75 دستگاه موتورسیکلت به خاطر تخلف راکبانشان توقیف شد.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سینماپرس: معاون امور کاربران و تنظیم گری اجتماعی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر، سرانجام به ماهیت رفتار منفعلانه ساترا در برابر ولنگاری شبکه نمایش خانگی اذعان نمود و گفت: هنوز جرم انگاری تخلف های احتمالی توسط سکوهای اینترنتی (پلتفرم ها) انجام نشده!
پایگاه خبری برندسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
[description] به گزارش برندسازی به نقل از برنا در چهاردهمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی گزارش تحقیق و تفحص مجلس از اتاق بازرگانی ایران قرائت شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به ارجاع 105 مورد از تخلفات حوزه پزشکی به مراجع قضایی گفت: 26 مورد از این تخلفات مربوط به مراکز دارای مجوز بوده که به سازمان نظام پزشکی ارجاع داده شده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت اصفهان از ثبت یکهزار و 549 تخلف صنفی در سه ماه نخست امسال در استان خبر داد و گفت: پرونده تخلف یکهزار و 262 واحد صنفی برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شده است. شاهین آذری روز یکشنبه افزود: ارزش پرونده های تشکیل شده بیش از 966 میلیارد ریال و [...]
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برخورد با تخلفات مربوط به پلاک موتورسیکلت ها در دستورکار جدی پلیس قرار گرفته و روزانه با 1750 موتورسیکلت متخلف برخورد می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور خراسان رضوی با بیان اینکه افزایش نرخ جریمه ها متناسب با دخیل بودن تخلفات در تصادفات صورت گرفته است، نرخ جدید جریمه تخلف رد شدن از چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی ، در کلانشهرها را 400 هزارتومان اعلام کرد . ...