چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۶:۴۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «تخلف»

بعد از حدود دوماه موضوع تخلف تیم تهرانی امیدها را در دل ساروی ها و نماینده مازندران زنده کرد تا شاید جوان نوین حالا طعم صعود را با تاخیر دو ماهه بچشد.
رهیاب   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آرش قنبری گفت: برخی از کارگران جایگاه های سوخت برخورد مناسبی با مردم ندارند درصورتی که موظف به سوخت گیری برای خودرو هستند، بنابراین مسئولین مربوطه با نظارت مستمر موارد تخلف را گزارش دهند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
مشهد-ایرنا- کارشناس مسوول نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بیشترین تعداد بازرسیها و تشکیل پرونده های تخلف طی مهرماه امسال در استان مربوط به گروه آرد و نان با سه هزار و 108 بازرسی و تشکیل 219 پرونده بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ردائی گفت: برای استخراج ماده معدنی باید کوه تراشیده شده که در صورت داشتن مجوز از سازمان صنعت معدن تجارت واژه تصرف، تخلف و کوه خواری اتلاق نمی شود زمانی که مرجع صدور پروانه بهره برداری هیچ گزارشی برای تخلف ارائه نکرده اگر نهاد دیگری بدون اطلاع بگویند کوه خواری انجام گرفته جالب نیست.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با بررسی اسناد و مدارک موجود مشخص شد تخلف انتسابی برای مدیر این شرکت محرز است ...
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مشکلی در تامین مایحتاج اساسی مردم وجود ندارد و در نیمه دوم سال، افزایش واردات این کالاها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
گمرک ایران در راستای سیاست های دولت برای حمایت از تولید و صادرات، تسهیلات 18 گانه ای را برای فعالان مجاز اقتصادی در نظر گرفته است. *** تسهیلات گمرک ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۱    
قم - سمیعی نسب، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: طی مهرماه امسال بیش از 638 مورد بازرسی برای جلوگیری از قاچاق توسط سازمان صمت قم انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۷    
ایسنا/مرکزی سرپرست فرمانداری دلیجان با اشاره به دستور دادستان دلیجان، گفت: متخلفان و افرادی که پروتکل ها را رعایت نکنند، به فعالیت در مراکز درمانی و بیمارستان محکوم خواهند شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حریری، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین ضمن محتمل دانستن تخلف اتاق بازرگانی در صدور کارت بازرگانی برای کارتن خوابها، شناسایی متخلفین اصلی را در صورت شفاف سازی رئیس بانک مرکزی ممکن دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۸    
گروه استان ها- سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان البرز از پیگیری دریافت اضافی از برخی بیماران کرونایی در این استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۳    
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقان و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: اینگونه نیست که اگر کسی تخلف کرد بگوید به خاطر توهینی که به من صورت گرفت پاسخگوی تخلفاتم نیستم.
طبق قانون بانک مرکزی باید تا آذر 99 تمام اصلاحات قانون جدید چک را اعمال کند اما از آنجایی که هنوز بندهای مهم این قانون اجرایی نشده، بعید است تا دو ماه آینده بانک مرکزی اصلاحات جدید قانون چک را کاملا اجرایی کند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۰    
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: در چند سال گذشته که نظارت ها در حوزه اورژانس تقویت شده، شرایط جابجایی بیماران خیلی بهتر شده و در سالهای گذشته، خیلی از آمبولانس ها در بخش خصوصی تخلف می کردند اما در شرایط کنونی، این تخلف ها خیلی کمتر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سوادکوه- رئیس اداره صمت سوادکوه شمالی از تشکیل هفت فقره پرونده تخلف صنعتی در شهرستان خبر داد و گفت: 140 تن سبوس و جو خارج از شبکه نیز کشف شده است.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
برخورد جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز در محله های ناحیه “7” #منطقهچهارتهران شهردار ناحیه “7” منطقه 4 تهران از اجرای آرای کمیسیون های ماده صد در خصوص تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: با هرگونه تخلف ساختمانی که باعث به خطر افتادن جان شهروندان و ایجاد بی نظمی شود با جدیت برخورد می
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰    
با تخلف باشگاه کیان تهران؛ احتمال صعود جوان نوین ساری به لیگ دسته دوم فوتبال کشور قوت گرفت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون هفت هزار و 446 پرونده تخلف در بخش کالا و خدمات در سطح استان تشکیل شده که 97 درصد آنها مختومه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اسبق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: اگر هیات مدیره باشگاه استقلال به این موضوع رسیده که مدیرعامل قبلی تخلف کرده چرا علیه او طرح دعوا نمی کنند؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران در خصوص آمار هفت ماهه رسیدگی به تخلفات کرونایی، گفت: 690 مورد گزارش تخلف به دست ما رسیده که عمدتا احتکار کالا یا گرانفروشی و امتناع از عرضه بوده که برای آنها حکم صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس اتحادیه درودگران قم گفت: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا، برگزاری هرگونه نمایشگاه مبلمان در سطح شهر و استان تخلف است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: یک هزار و 269 مورد تخلف بهداشتی امسال تاکنون به سامانه 190 گزارش شده که 100 درصد آنها رسیدگی شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سلاح ورزی گفت: صدور کارت بازرگانی با سخت گیری های شدیدی صورت گرفته است همچنین هرماه وضعیت فعالیت صادرکننده ها زیر نظر بازرسان اتاق بررسی می شود که در این صورت تخلف 70 فرد کارتن خواب به عنوان صادرکننده غیر ممکن است کارت بازرگانی یکبار مصرف به هیچ عنوان وجود ندارد و تمام کارت های فعال بعد از گذشت یک ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
هیئت وزیران تیرماه سال جاری تصویب کرد 32 هزار میلیارد تومان از سهام 9 شرکت دولتی به جای بدهی ها به تأمین اجتماعی واگذار شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۹    
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: محلول ضدعفونی کننده دست نباید هیچگونه اسانسی داشته باشد و اضافه کردن اسانس های خوشبوکننده به محلول ضدعفونی نوعی تخلف است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۵    
به گفته بنی طبا، طبیعی است که در چنین وضعیتی کارخانه های لبنی مجبور هستند یا متحمل ضرر شده و کارخانه های خود را تعطیل کنند و یا افزایش قیمت داده و در مقابل افکار عمومی به اشتباه متهم به گران فروشی و تخلف از قیمت های مصوب شوند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
تدبیر فولادی دولت موجب رانت، فساد و رونق دلالی شد، تخلف دولت در تهاتر 32هزارمیلیاردی و گرانی در بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقان و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: اینگونه نیست که اگر کسی تخلف کرد بگوید به خاطر توهینی که به من صورت گرفت پاسخگوی تخلفاتم نیستم.
فودنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم تهران با اشاره به کنترل و نظارت بر فرآیند خرید و توزیع آرد نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی گفت: این شرایط امکان تخلف را به صفر می رساند ضمن اینکه در محیط رقابتی کارخانجات آرد نیز دچار تخلف نمی شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
باشگاه النصر عربستان اعلام کرد متن جامع و کاملی را درباره تخلف باشگاه پرسپولیس به AFC فرستاده است و با جدیت شکایت خود را دنبال می کند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس اداره پارک ملی دز گفت: عامل انتشار سم و کشتار گسترده ماهیان در کانال های آبیاری کشاورزی حاشیه پارک ملی دز دستگیر شد. رضا قپانچی پور شامگاه دوشنبه افزود: با گزارش بومیان محلی و همکاری کلانتری شهر شمس آباد دزفول ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در جلسه روز دوشنبه شورای عالی قوه قضاییه با اشاره تلویحی به ماجرای فوت مهرداد سپهری در جریان بازداشت پلیس مشهد، گفت: هرگونه تخلف در هر دستگاهی نسبت به هر کسی قابل تعقیب و پیگیری است و خود دستگاه ها هم تخطی از قانون را نمی پسندند و با آن برخورد می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق باشگاه تراکتور، گفت: رأیی که در مورد تخلف مشهود رشید مظاهری از سوی کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال صادر شده کاملا مغرضانه و بدون توجه به مدارک باشگاه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
چند وقتی است که تخصیص بخشی از اعتبارات و بودجه مبارزه با کرونا به ساخت ساختمان یک دانشکده جنجال برانگیز شده است.
اقتصاد آنلاین / اعتدال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی گفت: سوال از وزیر اقتصاد در مورد حیف و میل فاحش بیت المال در واگذاری ایران ایرتور در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار خواهد گرفت.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کاشف اسرار-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از تصویب نهایی قیمت جدید مرغ گرم در کارگروه تنظیم بازار خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازارکشور و به تبعیت آن کارگروه تنظیم بازار استان، نرخ مرغ مصرفی 19 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلو مصوب شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاوت بین قیمت آرد دولتی و آرد آزاد موجب تخلف برخی افراد سودجو شده است .
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیئت تحقیق وتفحص از سازمان خصوصی سازی در نامه ای به رئیس مجلس، واگذاری 320 هزار میلیارد از سهام شرکت های دولتی به تامین اجتماعی را خلاف قانون و تکرار تخلفات در واگذاری ها اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه، از تعطیلی آموزشگاه های رانندگی استان تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت : این تصمیم بنا بر تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر آن اتخاذ شده است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
انتخاب: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گفت: پلیس طی 4 دهه گذشته یک عملکرد خوب و موفق را در برقراری نظم و امنیت و همین طور نحوه برخورد با مجرمان و متهمان داشته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: 645 فقره پرونده تخلف گرانفروشی واحد های صنفی استان از ابتدای امسال تاکنون بررسی و صدور حکم شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که لزوم بر کاهش و پراکنده کردن جمعیت در مراکز خدمات است، بازرسی ها برای جلوگیری از تخلف نانوایان به پلمپ این مراکز منجر شده است. این پلمپ ها ازدحام را در نانوایی های مجاور بیشتر می کند و افزایش شیوع کرونا همچنین کاهش کیفیت خدمت رسانی به مردم را در پی دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
بنابر گزارش روزنامه آمریکایی، پیش از انتشار گزارش نیویورک پست درباره تخلف خانواده بایدن، افراد نزدیک به ترامپ با هدف ضربه زدن به کارزار انتخاباتی نامزد حزب دموکرات این داستان را در اختیار وال استریت ژورنال قرار داده بودند.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع از ارائه گزارش این کمیسیون درباره افزایش قیمت فولاد در مجلس خبر داد. مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهیه گزارشی از سوی کمیسیون خود درباره دلایل افزایش قیمت فولاد گفت ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۳۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس قوه قضاییه گفت: هرگونه تخلف در هر دستگاهی نسبت به هر کسی قابل تعقیب و پیگیری است ولی باید مراقب تحرکات دشمن باشیم که می خواهد با سوءاستفاده از یک حادثه، جایگاه و هویت یک نهاد را به طور کامل مخدوش نماید.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در سال جاری 100 پرونده تخلفاتی آتش زدن کاه و کلش توسط کشاورزان و بهره برداران در این استان تشکیل شده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
لاله صاحبی بزاز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیشترین درصد تخلف سرعت غیرمجاز در جاده قدیم اهواز - بندر امام خمینی(ره)، محور شادگان-دارخوین و محور دیلم- امیدیه ثبت شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۵    
بعد از این افشاگری برخی از اعضای هیات رییسه اتاق های بازرگانی کشور و همچنین تاجران باسابقه و خوش سابقه کشور روی نکته ای دست گذاشتند که یکی از مصادیق آن را این رسانه در مورد انتخابات اتاق بازرگانی اخیر در کردستان به صورت ویژه دنبال کرد و همچنان منتظر اقدامات دستگاه های نظارتی و حصول نتیجه است ...