دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۱۷:۳۵Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه صنفی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۹    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت:مقدمات لازم برای استقرار برخی اتحادیه صنفی در شهرک های صنعتی اطراف تهران فراهم و تفاهم اولیه نیز امضاء شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۰    
روسای اتحادیه صنفی اهواز با توجه به روزهای پایانی سال نشستی را برای هماهنگی و همکاری بیشتر برگزار کردند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صمت مازندران گفت: رفتار رئیس یکی از اتحادیه صنفی کلاردشت با یک خانم در جلسه کمیسون نظارت این شهرستان بررسی می شود
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین روز بهمن ماه با تجمع نانوایان در مقابل اتحادیه صنفی اشان همراه شد. افزایش هزینه طبخ نان، تورم و مهم تر از همه کاهش سهمیه آرد، نانوایان تهران را به خیابان شریعتی کشاند. گویا آغاز فاز دوم هوشمندسازی یارانه آرد و نان به مذاق برخی از نانوایان خوش نیامده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: ایران بعد از مالزی، بیشترین رشد تولید فولاد را در سال 2022 داشته است.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اکوفارس، علیرضا تندرو، مدیرعامل شرکت گیلان لیرو با اشاره به توسعه ی کسب و کارهای مرتبط با زالو ظرف ده سال گذشته در کشور اظهار کرد: در حال حاضر تشکیل اتحادیه صنفی توسط دست اندرکاران صنعت زالوی طبی یک نیاز ضروری است ...
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای خطاب به رییس اتاق اصناف ایران، خواستار نظارت ویژه بر فعالیت واحدهای صنفی برگزار کننده فروش فوق العاده و حراج در هفته های پایانی سال شد و تاکید کرد که هر واحد صنفی که قصد فروش فوق العاده و حراج برای کالاهای خود را ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، تقوی شوازی، معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت، در این نامه با اشاره به افزایش تقاضا برای برخی کالاها و خدمات طی هفته های پایانی سال، گفته که در این ایام برخی از واحدهای صنفی برای جلب مشتری و عرضه و فروش بیشتر کالا، اقدام به فروش فوق العاده و حراج می کنند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای خطاب به رییس اتاق اصناف ایران، خواستار نظارت ویژه بر فعالیت واحدهای صنفی برگزار کننده فروش فوق العاده و حراج در هفته های پایانی سال شد و تاکید کرد که هر واحد صنفی که قصد فروش فوق العاده و حراج برای کالاهای خود را ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۹    
اتاق اصناف تهران به همراه 12 اتحادیه صنفی مرتبط و اتحادیه کفاشان دستدوز تهران اقدام به شرکت در مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در مسقط با هدف تسهیل تجارت و رونق صادرات کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: از ابتدای سال تا کنون 25 میلیون تن فولاد تولید شد که 8 میلیون و 300 هزار تن آن صادر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فارس : معلمان در انگلیس و ولز قرار است روز چهارشنبه اعتصاب کنند. این نخستین اعتصاب هفت روزه ای است که با فراخوان اتحادیه صنفی آموزش ملی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنفی لوازم یدکی گفت: تولیدکنندگان صنفی که از آنها تحت عنوان واحدهای زیرپله ای یاد می شود و 13 درصد از بازار را در اختیار دارند شناسنامه دار می شوند.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۳    
کلام تازه | در جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان گلبهار تشکیل هشت اتحادیه صنفی به تصویب رسید
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در حالیکه فشارها به دولت آلمان برای عرضه تانک های لئوپارد به کی یف از سوی دولت های غربی به ویژه ایالات متحده آمریکا رو به افزایش است، رئیس انجمن نیروهای مسلح آلمان که اتحادیه صنفی نظامیان آلمان است، در خصوص بحران تسلیحات در زرادخانه های این کشور هشدار داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۸    
معاون بازرگانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسان 22 اتحادیه صنفی شهرستان جیرفت خبر داد
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۶    
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت شهرستان هرسین گفت: از 15 اتحادیه صنفی موجود در هرسین انتخابات 12 اتحادیه به پایان رسیده است و پس از کسب حد نصاب لازم تاریخ برگزاری انتخابات اتاق مشخص می شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۰    
عضو هیات مدیره اتحادیه صنفی آهن و فولاد تهران گفت: قطعی گاز، برودت هوا و افزایش قیمت دلار موجب روند صعودی قیمت محصولات فولادی ،مقاطع و میلگرد در بازار آهن و فولاد شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرکرد گفت: برنامه ریزی کردیم که هر دوشنبه کسبه از اتحادیه های صنفی مختلف دور هم جمع بشوند و یک اتحادیه صنفی میزبان می شود و بقیه اتحادیه ها هم حضور پیدا می کنند و مشکلاتشان را بیان می کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۴۳    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برخوار از برگزاری انتخابات 4 اتحادیه صنفی در شهرستان برخوار خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دو اتحادیه صنفی زراعت، باغبانی، منابع طبیعی و دام، طیور، شیلات، صنایع تبدیلی در شهرستان یزد ایجاد شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه 118 اتحادیه صنفی در سطح استان فعال هستند و 46 مورد در مرکز استان می باشد گفت: مجموعه اصناف اعم از اتاق اصناف،انجمن اسلامی اصناف و بازاریان، بسیج اصناف، تشکلها، اتحادیه ها و واحدهای صنفی در بحث کرونا ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان انتخابات اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان گچساران با حضور معاون فرماندار گچساران،مدیر کل صمت استان و سایر رؤسای اتحادیه صنفی این شهرستان برگزار گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان انتخابات اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان دنا با حضور فرماندار دنا،مدیر کل صمت استان و سایر رؤسای اتحادیه صنفی این شهرستان برگزار گردید.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد: شرط متراژ و مساحت مغازه از شروط صدور پروانه های کسب حذف شده و هیچ اتحادیه صنفی حق ندارد بابت صدور یا تمدید پروانه کسب، شرطی مازاد بر آن چه در درگاه ملی مجوز ها (mojavez.ir) اعلام شده، از متقاضی پروانه مطالبه کند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: انتخابات اتحادیه صنفی دام،طیور و ماکیان ،شیلات و مکانیزاسیون کشاورزی، در محل سالن مهر شهرداری شهرستان سیرجان برگزار شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا قوام گفت: قانون جامع ایثارگران افرادی که مشمول قانون شوند، جهت اخذ پروانه کسب، بدون مراجعه به اتحادیه صنفی و با در دست داشتن معرفی نامه اداره بنیاد شهید می توانند درخواست خود را ارائه داده و مستقیماً پروانه کسب برای آنها با در نظر گرفتن مواد قانونی صادر می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان با اشاره به تخفیف 50 درصدی هزینه تمدید و یا صدور پروانه کسب کلیه صنوف به مناسبت هفته بسیج گفت: با همراهی اعضای کمیسیون نظارت مرکز استان برای عموم شهروندان که متقاضی صدور پروانه کسب و درخواست تمدید اعتبارآن هستند این تخفیف از یکم تا سی ام آذرماه به مدت یک ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- مخالفت بزرگترین اتحادیه صنفی کارکنان بخش خدمات حمل و نقل ریلی و هوایی با طرح پیشنهادشده از سوی دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، احتمال اعتصاب گسترده در بخش راه آهن را افزایش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بعد از آنکه توانست با نتایج تقریباً آبرومندانه انتخابات میان دوره ای کنگره را پشت سر بگذارد با مشکل جدیدی مواجه شده که عبور از آن چندان تضمین شده نیست.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۷    
سرپرست اداره کل صمت خوزستان با اعضای اتاق اصناف اهواز و اتحادیه ها دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۳    
در اسپانیا رانندگان کامیون روز دوشنبه اعتصاب نامحدودی را با فراخوان یک اتحادیه صنفی بخش حمل و نقل شروع کردند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۲    
مسئول نمایندگی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان عسلویه از ثبت نام هیات مدیره وبازرسان اتحادیه صنفی شهرستان عسلویه ( اتحادیه اغذیه فروشان و هتلداران- اتحادیه لوازم خانگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین اتحادیه صنفی صنعتی آلمان اعتصاب هشدار دهنده ای را کارخانه آئودی راه اندازی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 20 هزار نفر در حوزه اصناف شهرستان زابل و در قالب تعداد 24 اتحادیه صنفی مشغول به کار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۰:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
بیش از 60 اتحادیه، انجمن و تشکل صنفی، تولیدی و توزیعی کشور طی نامه های جداگانه به رئیس و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی تأکید کردند که استیضاح سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت اشتباه است و این امر در تضاد با سیاست های اصلاحی و توسعه ای در بخش صنعت، معدن و تجارت است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تانه آ یونان، کارکنان بخش دولتی و کادر درمان و بهداشت یونان به طور خاص، با سازماندهی و هدایت اتحادیه صنفی کارمندان یونان ADEDY، فدراسیون کارکنان بیمارستان های دولتی یونان (POEDIN) و فدراسیون انجمن های پزشکان بیمارستان های یونان (OEGNE) ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۰    
گرگان- سلیمانی، رئیس اتاق اصناف مرکز گلستان گفت: 58 اتحادیه صنفی عضو اتاق اصناف مرکز گلستان است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
رامین صادقی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل با تشریح وضعیت واحدهای صنفی بدون پروانه کسب و یا منقضی شده گفت : اتحادیه صنفی براساس قانون نظان صنفی مکلف است برای واحدهای بدون پروانه کسب و یا انقضای مدت اعتبار پروانه کسب ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس اداره اصناف و تشکلهای صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون انتخابات هیات رییسه 22 اتحادیه صنفی در شهرستان مشهد برگزار و تاکنون اعتبارنامه بسیاری از آنها صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک اتحادیه صنفی در انگلیس خبر داده کارکنان شرکت پست سلطنتی انگلیس قرار است به مدت 19 روز اعتصاب کنند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی، انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف بجنورد ،صبح امروز با حضور حسین حاجی بگلو مدیرکل صمت استان، بدری مدیر کل امور اقتصادی، داود زاده معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت،امیدوار رئیس اتاق اصناف مرکز استان ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون تجارت و خدمات وزارت صمت گفت: از مجموع هزار و 620 اتحادیه که در ابتدای امسال انتخابات آنها معوق شده بود، تا روز سه شنبه هزار و 323 انتخابات برگزار شده است که در نوع خود بی نظیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون تجارت و خدمات وزارت صمت گفت: از مجموع هزار و 620 اتحادیه که در ابتدای امسال انتخابات آنها معوق شده بود، تا روز سه شنبه هزار و 323 انتخابات برگزار شده است که در نوع خود بی نظیر است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۰    
یزد- حسنی، رئیس اتاق اصناف یزد با اشاره به راه اندازی هیئت های صلح و سازش برای پنج اتحادیه صنفی شهرستان یزد از تسریع در حل مشکلات صنفی استان یزد خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات اتاق اصناف شاهرود با اعلام کاندیداتوری 17 رئیس اتحادیه صنفی شاهرود برگزار می شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی، از 15 تا 29 شهریور سال جاری ثبت نام از نامزدها برای تصدی گری هیئت رئیسه 24 اتحادیه صنفی در حال انجام است.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخابات اتاق اصناف با اعلام کاندیداتوری 16 رئیس اتحادیه صنفی شهرستان رشت برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مشکلات سال های اخیر ناشران و کتابفروشان منطقه شمیرانات بر سر نبود اتحادیه صنفی حالا با انحلال اتحادیه خرازان و لحاف دوزان که مجوز کتابفروشی های این منطقه را صادر می کرد، شکل جدیدی به خود گرفته است.
تهران- ایرنا- معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه حضور در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو ضمن بازدید از کتاب فروشی بیبلیوگلوبوس با رییس اتحادیه صنفی ناشران و کتاب فروشان روسیه دیدار و درباره راه های تبادل اطلاعات میان دو کشور ایران و روسیه گفت وگو کرد.