پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۰۷May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه صنفی»

عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اسعد صالحی رئیس هیات مدیره اتحادیه صنفی کارگران ساختمانی و فصلی کشور و عضو هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با صدور پیامی، شهادت آیت الله رییسی رئیس جمهور ایران اسلامی و همراهانشان در سانحه هوایی را تسلیت گفت. به گزارش عصر خبر در این پیام آمده است: باسمه تعالی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۸    
پرونده دومین اتحادیه صنفی روی میز تعزیرات و پلیس امنیت اقتصادی خراسان رضوی
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در نشست مشترک با اعضای هیات مدیره 4 اتحادیه صنفی استان البرز گفت: اصناف پیشران زنجیره تولید تا عرضه هستند و به عنوان یک ظرفیت جدی در تحقق مشارکت واقعی مردم در جهش تولید مورد حمایت قرار گیرند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون اموربازرگانی مدیرکل کل صنعت، معدن و تجارت استان تهران سال گذشته تعداد 328 جلسه هماهنگی جهت برگزاری انتخابات هیات مدیره اتحادیه های صنفی تشکیل و 74 انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار، پروانه فعالیت اعضا صادر و مابقی اتحادیه ها نیز اجرا خواهد شد.
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از ایرنا به نقل از لوموند، اعتصاب بی سابقه کارکنان بخش کنترل ترافیک هوایی فرودگاه های فرانسه در روز پنجشنبه، روزی که به گزارش رسانه های فرانسوی روز سیاه فرودگاه های این کشور لقب گرفت و در چند دهه اخیر نیز بی سابقه بود، منجر به لغو صد ها پرواز در فرانسه شد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۱    
اعتبارنامه و پروانه فعالیت اتحادیه صنف خوارو بار ، صنف کتاب و لوازم والتحریر ، فروشندگان خوراک دام و طیور ، الکتریک و بزازان گرگان در جلسه ای به ایشان تحویل گردید
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اول فارس اتاق اصناف شیراز انتخابات اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف مرکزی فارس روز سه شنبه 14فروردین ماه 1402 برگزار و حجت جوانمردی به عنوان رییس معرفی شد. ...
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۵    
انتخابات هیئت مدیره اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی صبح امروز 20 اسفند ماه برگزار شد. به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ انتخابات هیئت مدیره اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی صبح امروز یکشنبه 20 اسفند ماه در تالار قصر خاتم به منظور انتخاب هیئت مدیره جدید این اتحادیه صنفی رأس ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 13 ادامه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۹    
در آلمان اتحادیه صنفی جی دی ال GDL روز دوشنبه اعلام کرد رانندگان قطار به آغاز "امواج اعتصاب" از روز چهارشنبه در پی کشمکش بین کارکنان و زمان کار با اپراتور دویچه بان Deutsche Bahn فراخوانده شدند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲    
به گزارش اسپوتنیک، از صبح زود، کشاورزان با سوت ها و پرچم های اتحادیه صنفی خود در ورودی مرکز نمایشگاهی پورت دو ورسای، که نمایشگاه کشاورزی در آنجا افتتاح می شود، ازدحام کرده اند. ...
بازتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نیاگارا و برخی دیگر از آبشارهای منطقه نیویورک آمریکا به خاطر طوفان زمستانی که شمال و بخش های غرب میانه این کشور را در بر گرفته، تا حدی یخ زدند/ گتی ایمیجز ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک اتحادیه صنفی به نمایندگی از کارگران 11 بندر بزرگ هند اعلام کرد به محموله هایی که حاوی سلاح های رژیم صهیونیستی هستند، خدمات نخواهند داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در فرانسه دو اتحادیه صنفی کارکنان برج ایفل از تعطیلی این برج از روز دوشنبه به دلیل اعتصاب در اعتراض به مدیریت مالی این بنای گردشگری پاریس خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۹    
روسای اتحادیه های صنفی با هدف مشارکت حداکثری در انتخابات دیشب در اتاق اصناف شهرکرد گردهم آمدند.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، امیر سیاح در حاشیه مراسم تبدیل مجوزهای کاغذی شش اتحادیه صنفی به شناسه یکتا اظهار کرد. قانون به مدت دو سال مهلت داده که همه مجوزهای کاغذی در سطح کشور به الکترونیکی تبدیل شود. بر این اساس همه خدمات به فعالین اقتصادی از سال آینده با شناسه الکترونیکی یکتا ارائه می شود. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی مشکلات طرح کالا برگ الکترونیکی با حضور مدیرکل صنعت معدن تجارت استان اردبیل، مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان، نماینده استانداری نماینده اتحادیه صنفی خوابارفروشان و بسیج اصناف برگزار شد.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران در پس از انقلاب اسلامی بیش از 200 هزار مجوز صنفی صادر شد؛ گفت: 500 هزار نفر در اتحادیه صنفی اشتغال دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: تقویت سرمایه گذاری کشاورزی در این شهرستان مستلزم تشکیل اتحادیه صنفی و کار مشارکتی است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۱    
معاون بازرسی ، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صمت استان اعلام کرد : نرخ رسته های صنفی مکانیکی اتومبیل ، تعمیر موتور سیکلت ، تعویض روغنی و آپاراتی توسط کمیسیون نظارت مرکز استان تصویب و جهت اجرا به اتحادیه صنفی مربوطه ابلاغ گردید .
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مسعود ایرانی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت اردبیل گفت: با توجه به پیگیری های به عمل آمده و با همکاری اتحادیه صنفی ذیربط تمهیدات لازم برای عدم بروز مشکل در فعالیت نانوایی ها اندیشیده شده و تیم های بازرسی این اداره کل بر روند فعالیت آنها بصورت مستمرنظارت دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر سازمان تعاون روستایی فارس از تشکیل 51 اتحادیه و 16 اتاق اصناف کشاورزی در این استان در راستای استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - مدیر سازمان تعاون روستایی فارس از تشکیل 51 اتحادیه و 16 اتاق اصناف کشاورزی در این استان در راستای استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی در استان فارس خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۷    
اتحادیه قنادان و نانوایان شهرستان گلپایگان در هفته بسیج سال جاری به دیدار مادر شهید علیرضا زهری رفتند و این مادر از فراموش شدن چند ساله توسط مسئولان گلایه کرد، لذا این اتحادیه صنفی در حرکتی قابل تحسین، به مناسبت روز مادر از مادر و خواهر شهید علیرضا زهری دعوت و دلجویی کردند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قنادان تهران با بیان ایتکه نرخ گذاری مصوب برای کلیه شیرینی ها برداشته شده است گفت: در صورت ثبات قیمت مواد اولیه نرخ شیرینی برای شب عید تغییری نخواهد داشت.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ساماندهی صنوف و تشکل های مردم نهاد سازمان تعاون روستایی کشور، از استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی در قالب اتحادیه صنفی و اتاق های اصناف کشاورزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۰    
تهران- ایرنا- با توجه به تاخیر 5 ماهه در برگزاری انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه داران تهران، اعضای این اتحادیه خواستار برگزاری هرچه سریع تر انتخابات و جلوگیری از سواستفاده های احتمالی اند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال تا کنون انتخابات هیات مدیره 16 اتحادیه صنفی تبریز بصورت کاملا الکترونیکی برگزار شده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته انتخابات هشت اتحادیه دیگر نیز تا پایان سال برگزار خواهد شد که در نوع خود کم نظیر است.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
جایزه ربع رشیدی به همت اتحادیه فن آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان در بخش اتحادیه صنفی حامی فن آوری به پاس فعالیت ارزشمند و ارائه راهکارهای نوآورنده در بستر سازی فن آوری و کسب و کار به اتحادیه فن آوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان تعلق گرفت. ...
خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۱:۵۲    
به اذعان رئیس اداره صمت شهرستان خوی، از برگزاری انتخابات هیأت مدیره یکی از اتحادیه های صنفی اتاق اصناف شهرستان خوی گذشته است!
میبد خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتاق اصناف کشاورزی استان یزد گفت: تاکنون یک اتاق اصناف کشاورزی در شهرستان میبد و 6 اتحادیه صنفی کشاورزی در شهرستان های میبد، مروست و اردکان استان یزد تشکیل و به ثبت رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گفت: در فارس 567 اتحادیه صنفی ، بیش از 215 هزار واحد صنفی و 360 شعبه فروشگاه زنجیره ای و 164 شرکت پخش که در مجموع با 560 هزار نفر اشتغال نیروی انسانی فعالیت دارند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فارس_ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار از برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی زراعت و باغبانی و دامپروری اتاق اصناف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پزشکان انگلیسی برنامه خود برای اجرای طولانی ترین اعتصابشان را در پی شکست مذاکرات بین اتحادیه صنفی آنها و دولت بر سر شرایط شغلی و حقوقشان اعلام کردند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنج از برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی زراعت و دامپروری اتاق اصناف این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۸    
هیئت اجرایی برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه های صنفی جیرفت فراخوان برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرس 3 اتحادیه صنفی در این شهرستان را منتشر کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت: به منظور مشارکت حداکثری اقشار مختلف جامعه جهت حضور آگاهانه در انتخابات جلسه ای با هیئت مدیره های سه اتحادیه صنفی در محل اتاق اصناف برگزار گردید.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۲    
مصوبه چابک سازی اتحادیه های صنفی از سوی هیئت عالی نظارت بر اتحادیه های اتاق اصناف ایران روند عملیاتی گرفته و در این مسیر 300 اتحادیه استان و شهرستان های تهران در مسیر ادغام قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات مربوط به 59 اتحادیه صنفی در مشهد برگزارشده است و 14 مورد هنوز دارای اعتبارنامه معتبر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: برای اولین بار 7 اتحادیه صنفی پس از برگزاری انتخابات در شهرستان فاریاب تشکیل شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لالی گفت: در راستای استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی و مصوبه کمیسیون نظارت بر اصناف کشاورزی شهرستان لالی، انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه همگن زراعت، باغبانی و منابع طبیعی در شعبه اخذ رأی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برابر آگهی فراخوان صادره برگزار شد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رودسر- فرماندار رودسر با اشاره به اینکه اصناف ستون اقتصادی جامعه هستند، گفت: باید برای رفع مشکلات این بخش و بازار تلاش مضاعف داشته باشیم. به گزارش خبرنگار مهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب گفت: 95 نفر داوطلب انتخابات هفت اتحادیه صنفی این شهرستان از 14 تا 18 آبان با یکدیگر رقابت می کنند که از این تعداد هفت نفر به عنوان رؤسای اتحادیه ها انتخاب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۲    
مشهد-ایرنا- رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور گفت: هر اتحادیه صنفی باید یک ستاد مشارکتی حداکثری از بازاریان برای حضور در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی تشکیل دهد تا در این زمینه از سوی بازاریان کوتاهی رخ ندهد.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل صمت مازندران گفت: 22 اتاق اصناف و 604 اتحادیه صنفی و 209 هزار واحد صنفی در مازندران وجود دارد که کالاها را در قالب شبکه توزیع به دست مصرف کنندگان می رسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۸    
نایب رئیس اتحادیه صنفی پیچ و مهره تهران گفت: در بازار پیچ و مهره 7 هزار نوع محصول وجود دارد و بازار با این تنوع هم نیاز به تولید دارد و هم واردات تا قیمت ها در بازار افزایشی نباشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت اجرای طرح بازگشایی مدارس به منظور کنترل بازار نوشت افزار در آستانه بازگشایی مدارس گفت: این طرح با همکاری اتحادیه صنفی مربوطه از ابتدای شهریورماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه هشت رئیس اتحادیه از مجموع 43 اتحادیه فعال در استان در حال حاضر ریاست دو دوره ای دارند: گفت: انتخابات این اتحادیه ها بنا به دلایلی از جمله کرونا به تاخیر افتاده و باید برگزار شود تا مشکل تجدید انتخابات هیات رئیسه هم حل شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت:در چارچوب نظارت بر حسن اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، 11 اتحادیه صنفی مستنکف از قانون به دادسرای انقلاب معرفی شدند.