چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۵۰Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
حمید رضا عظیمیان، مدیرعامل مجموعه فولاد مبارکه اصفهان به فهرست تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا در این صنعت اضافه شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اولین دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با انجمن صنفی زیلوبافان، بعداز انتصاب شهردار به عنوان دبیر شهرجهانی زیلو با هدف در جریان قرار گرفتن مشکلات و نیازهای زیلوبافان صورت گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کتاب جاده یوتیوب، روایتی از سفر محمدعلی جعفری به سوریه در یزد منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ایام فاطمیه دوم، حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری (س) با همکاری اداره اوقاف و گروه فرهنگی سراج منیر به راه اندازی بیش از صد مجلس خانگی عزاداری پرداخته اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶    
با حضور فلاح فرماندار و جمعی از مسئولین کلنگ احداث سایت تیراندازی باکمان در مجموعه ورزشی شهدا میبد به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: انتظار می رود مسئولان در این دو ماه با شتاب بیشتر برای گشودن گره از کارهای مردم و پیشبرد برنامه ها در اولویت ادارات و مخصوصاً در حمایت از بخش خصوصی و صنعت است تلاش کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندارمیبد در جلسه بررسی مشکلات دامداران و کشاورزان ندوشن بر تأمین نهاده های دامی، تسریع در واگذاری پهنه دام سبک و تخصیص اعتبار برمرمت قنات تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶    
دانشجویان،اساتید،کارکنان وخانواده های کارکنان در هجدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
با پی گیری فرمانداری و با نگاه خوبی که دادستان و رئیس دادگستری و معتمدین انجمن حمایت داشتند؛ مجوز احداث یک شرکت باربری در کمربند غربی در جهت حمایت از خانواده های زندانیان که در مضیقه هستند؛ اخذ شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به وقایع امریکا و بالا رفتن مردم از دیوار کنگره گفت: آنچه در امریکا رخ داد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباسی گفت: وقتی که ما از کودک سخن می گوییم مجموعه ای از حق ها پیرامون این کودک را فراگرفته است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
آئین تجلیل از خانواده های شهیدان ذوالفقاری و مقنی با حضور سردار داوود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
30 آذر ماه در شبکه اجتماعی توییتر یک کلید واژه با عنوان #واکسن_بخرید با این هدف محوری که مذاکره و پذیرش fatf را مانع واردات واکسن کرونا اعلام کند به چشم آمد و تحلیلهای آماری و محتوایی این کمپین از ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ویدئوی زیبایی از تشییع باشکوه سردار سلیمانی
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه بهداشت با توجه به اینکه واکسن آمریکایی ضد کرونا با دستکاری ژنتیکی ساخته شده است و ژنتیک در وراثت و موراد پایه ای سلامت انسان سر و کار دارد نسبت به استفاده آن با هراس و نگرانی سخن می ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بازی رایانه ای سفیر عشق، بزرگ ترین بازی رایانه ای ایرانی با روایت صداهای ماندگار ایران در مراکز فرهنگی سراسر کشور عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: گفت: جلب رضایت شهروندان و ارائه خدمات متوازن به تمام نقاط و محلات شهری اصلی ترین رویکرد مجموعه ی شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد در تخصیص بودجه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۳۰    
حسینعلی فلاح گفت: من در طول عمرم در بخش های مختاف دولتی و خصوصی خدمت کردم و فکر می کنم دیگر پیر شده ونیاز به استراحت دارم ضمن اینکه معتقدم شورای بعدی را باید به جوانان بسپاریم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۲:۳۰    
شست خبری علیرضا نقوی شهردار میبد و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور جمعی از اصحاب رسانه استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی درخواست شهروندان در خصوص رفع مشکلاتشان، نقوی شهردار میبد، میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای شورای شهر از فاز 1 و 2 مسکن مهر و شهرک فجر بیده بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۴    
کمال یزدی گفت: متاسفانه در موج سوم کرونا شاهد دو برابر شدن آمار فوتی ها هشت برابری مبتلایان نسبت به موج اول و دوم بودیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
ترجیح سلبریتی ها این بود که در این مورد نیز همچون سایر مواردی که کشور و ملت ایران مظلوم واقع شده اند، مثل کبک سر در برف فرو برده و اظهار نظری نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
میرمحمدی گفت: زمانی که وادادگی در بین مسئولان و مشخصا دولت یا هر خلا و آشوبی در این نظام صورت گیرد و یا جریان غربگرا در این نظام میدان پیدا کنند کشور درگیر حوادث چون ترور می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: شهید فخری زاده دانشمند فرهیخته و نخبه ای بود که تخصص هسته ای وی در صنعت دفاعی کشور در پدافند هسته ای منشا خدمات برجسته ای شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مخزن 16 هزار لیتری اکسیژن مایع بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد یادبود مرحوم ماشاالله خادمی ظهر امروز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی ایرانی برای بازی رایانه ای بزرگ سفیر عشق قطعه ای متفاوت می خواند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عالی بسیج شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی در سالن شهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
هفته بسیج یادآور خاطره پرشکوه مجاهداتی است که در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی، زیباترین تابلوهای ایثار و فداکاری همراه با نجابت و فروتنی و توأم با شجاعت و رشادت را ترسیم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
میرمحمدی گفت: انقلابی گری، کارامدی و جوان گرایی سه رکن اصلی انتخاب دولت آینده برای حل مشکلات کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
45 کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی بستری در منزل توسط خادمیاران میبد تامین شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
دو واحد آزمایشگاهی در میبد و اردکان به دلایل عدم انطباق جواب های تست کرونایی با واقعیت و گرانفرشی به دستور مقام قضایی پلمب و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۳    
نشست خبری فرمانده سپاه میبد به مناسبت هفته بسیج در سالن شهدای بسیج برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار مصطفی بهشتی گفت: سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه با زمینه سازی مشارکت آحاد مردم و خیران با همکاری مسوولان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد با اشاره به اهمیت اقدامات انجام شده توسط این اداره برای مقابله با شیوع کرونا و همچنین پشتیبانی از کادر درمان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: به مناسبت روز جهانی کودک طی احکامی اعضای شورای اجرایی شهر دوستدار کودک انتخاب و این شورا رسما فعالیت خود را آغاز می نماید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با اعلام خبر تایید فسخ واگذاری مجتمع فولاد میبد با ورود دستگاه قضایی، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: با توجه به تشدید محدودیت های ستاد کرونای کشور، از ابتدای آذرماه شهروندان باید با تماس با سامانه 137 نسبت به نوبت گیری جهت درخواست خود اقدام نمایند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس مجوز شورای اسلامی شهر میبد، ساختمان های مسکونی و تجاری بیست و هفت هزار خانوار میبدی برای مدت یکسال با صرف هزینه ای به مبلغ یک میلیارد ریال زیر پوشش بیمه خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۱    
مجید دشتی گفت: آب میبد از نظر سلامت تضمین است اما از نظر کیفیت و مطلوبیت آب در همه شهرهای استان مشکل داریم و انتقال آب زاینده رود دلیل اثبات این مدعاست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محمدهادی فرح زادی گفت: در چند روز گذشته شاهد افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا بودیم به طوری که در این هفته شاهد افزایش دوبرابری تعداد بیماران نسبت به هفته قبل هستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: ظرف روزهای آینده جلسه ای با حضور بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی و نماینده صندوق برگزار می شود تا افراد فاقد بیمه شناسایی و نسبت به بیمه آن ها اقدام شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آب انبار دو شیره و پنج بادگیر حسن آباد از جمله آب انبار های بزرگ در استان یزد محسوب می شود که از معماری خاصی برخوردار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندارمیبد با حضور در بخش ندوشن از سه پروژه مرکز خدمات درمانی، فاضلاب شهری و استخر ورزشی این شهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز ماه ربیع الاول و در آستانه فرارسیدن میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه طراحی چهارباغ میبد کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خیابان شهید موذن یکی از گلوگاه های خطرناک ترافیکی شهر میبد است که تاکنون منجر به وقوع چند تصادف منجر به فوت شده و روزانه تصادفات جرحی مختلفی در آن اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا نقوی با بیان توجه به حفظ هویت فرهنگی و تاریخی کهن شهر میبد، گفت: ایجاد تفکر بهسازی و باززنده سازی شهری به همراه استفاده از الگوها و روش های مناسب و احترام به ارزش های نهفته در بافت های تاریخی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سید جلیل میرمحمدی گفت: مبتلا شدن دانش آموزان به کرونا را بیمار شدن چندین نفر محاسبه کنید و روی آن حساسیت بسیار زیادی به خرج دهید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری میبد مبلغ یکصد و یک میلیارد ریالی عوارض خسارت به آسفالت معابر را از شرکت مجری پروژه فاضلاب شهری مطالبه کرد و برای وصول آن مهلت هفتاد و دو ساعته اعلام نمود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲    
در جلسه ای با حضور فرماندارمیبد، سرپرست اداره مالیات استان و معاونین، از خدمات ماشاءالله حکیمی قدردانی و ایزدپناه نیکو نژاد به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی در پیامی به مردم شریف و جوانان عزیز میبد ضمن توصیه بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی، به انفاق های مؤمنانه و مواسات همدلانه و برنامه ریزی جدی برای کاهش آلام طبقات آسیب دیده و تقویت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
از تهدید به آتش زدن محله تا خورد کردن دندانهای یک شهروند و تخریب خودروهای محله در یک مستند
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
حب الحسین یجمعنا راهپیمایی جهانی اربعین امسال را در فضای مجازی رقم زد گزارش رسانه ملی در این باره را تماشا کنید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۵    
نقوی طی دیدار با دکتر پهلوانیان مدیرکل صداسیمای استان از برگزاری کنگره شعر محمد(ص) به صورت منطقه ای شامل استان های یزد، اصفهان و کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم شِکوِه جاماندگان اربعین به همت هیئت انصار الشهدا شهرستان میبد در مصلای آیت الله اعرافی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴    
فرزین خادمی گفت: برای افزایش ظرفیت های ارائه خدمات درمانی در شهرستان میبد و رفاه حال مراجعین، پیگیر ساخت بیمارستان دوم شهرستان هستیم که امیدواریم در آینده شاهد تحقق این برنامه باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نقوی در جلسه با ابراهیمی رئیس اداره برق شهرستان از تشکیل کمیته فنی و روشنایی جهت برطرف نمودن مشکلات روشنایی در شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید جلیل میرمحمدی گفت: اشتغال بانوان و رونق بخشیدن به کسب و کارهای خانگی بهترین روش برای اشتغال بانوان است چرا که هم از کانون گرم خانواده جدا نیست و هم از آسیب های اجتماعی خارج از منزل مصون ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین از زحمات احمد بنا قدردانی و محسن دشتی به عنوان مدیر جدید اداره آبفای میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: شهرستان میبد درزمینهٔ موقوفات ظرفیت های خوبی دارد که با نگاه درست مدیریتی می توان از این ظرفیت ها به نفع رفع مسائل جامعه به ویژه جوانان در حوزه مسکن و اشتغال بهره برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله برجسته گفت: توسعه فاز یک بیمارستان میبد پس از گذشت 10 سال تا پایان سال جاری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹    
نشست هم اندیشی شهرداران استان یزد با حضور جمالی نژاد ریاست سازمان شهرداری ها و دهیارهای کشور در هتل کریاس پالاس میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جمالی نژاد معاون وزیر کشور گفت: استان یزد در حوزه عمرانی در هفته دفاع مقدس و هفته دولت رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹    
جلسه نقد کتاب ممد یزدی خاطرات آزاده سرافراز محمددهقانی فیروزآبادی امروز هفتم مهرماه 99مصادف با هفتمین روز هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس تهران با حضور دکتر محمدرضا سنگری صاحب نظر و نویسنده و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای والا مقام محله ده آیاد میبد شقایق های آسمانی شب گذشته در گلزا شهدای این محله برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: با توجه به این که شهر صنعتی هستیم و بیکاری ما حدود 7 درصد است که اکثر آنها تحصیلکرده هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
میرمحمدی با بیان اینکه حضور سفیر انگلیس را در یزد تائید نمی کنم، گفت: حضور عناصر انگلیسی در استان یزد توأم با ضرر و زیان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به همت شهرداری، شورای اسلامی شهر میبد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد کنگره شعر محمد(ص) برگزار می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۷    
با حضور مسئولین میبد و بفروئیه کلنگ عملیات اجرایی جاده حدفاصل بفروئیه و حسن آباد که از مسیرهای حادثه خیز بود به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
550 بسته لوازم التحریر در قالب پویش مشق احسان بین دانش آموزان نیازمند در مناطق کم برخوردار روستایی و مناطق محروم توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حسین فلاح فرماندارمیبد به همراه رئیس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با حضور در منزل حاج هدایت حاجی از این خیر عرصه سلامت تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه میبد موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد در جلسه ستاد مناسب سازی شهرستان، مناسب سازی معابر را یکی از اولویت های شصت گانه شهرستان در سال جاری خواند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در شهرستان میبد یازده هزار سالمند وجود دارد که 800 نفر آن تحت پوشش بهزیستی و 952 نفر هم تحت پوشش کمیته امداد هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: جانبازان و رزمندگان شهرداری هم در جبهه دیروز و هم در جبهه امروز در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از فرزند برومند و عزیزترین سرمایه خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا آقایی گفت:با نیازسنجی بعمل آمده در سطح شهرستان و اهمیت خانواده در جامعه و نقش بانوان در حوزه های مختلف اجتماعی، واحد امور بانوان و خانواده این اداره راه اندازی گردید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: اینکه ده میلیون جوان در کشور سن ازدواجشان گذشته است نگران کننده است چراکه موجب فشارهای روحی به جوانان و ایجاد آسیب های اجتماعی می شود که عزم همگانی در خانواده ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه و فرماندارمیبد، بقعه آیت الله سید محمد سعیدی از طرف خاندان عیدی، خاتمی، رشیقی، فیروز و سبزواری مرمت و بازسازی و به کانون مداحان و شعرای آیینی شهرستان میبد واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور آیت الله اعرافی، نماینده مجلس، استاندار و مدیرکل ارشاد استان یزد فاز اول پردیس بزرگ سینمایی نگار شهیدیه میبد مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶    
علیرضا نقوی گفت: آنچه مسلم است ارتباط مستقیم و تعاملی سازنده بین سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه شهرداری وجود دارد هر دو نهاد فرهنگی هستیم که در راستای ارتقای سطح فرهنگ شهر دوشادوش هم ایستاده ایم و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس سالن شهدای بسیج شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستان میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هتل مجلل مهربد میبد مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه اتوماسیون اداری دفتر امام جمعه شهرستان میبد برای روان سازی امور اداری دفتر و ارتباط آنلاین اعضا و ارتباط مؤثر مردم با مسئولین دفتر و همچنین با حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه محترم شهرستان راه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ارائه سوژه از سوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
صبح امروز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداریزد به همراه فرماندارمیبد از پروژه خوابگاه دانشکده علوم و معارف قرآن کریم بفروئیه میبد بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پوشش 100 درصدی شهرستان میبد به عنوان یکی از شهرستان های بزرگ و قطب صنعتی استان یزد تا پایان سال 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶    
دانشگاه میبد برای رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1399 تسهیلات ویژه ای اعطا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
علی علیخانی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان یزد از بهره برداری دو پروژه اولویت دار میبد تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
میرمحمدی گفت: طی چندین جلسه با مدیر کل اوقاف استان مسائل و مشکلات حوزه وقف مطرح شد اما پاسخ دادند پیگیری این موضوعات در شأن نماینده نیست!
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳   + ۸۲ سایت دیگر  
اسنادی از سرویس اطلاعات رژیم بعث عراق منتشر شده که نشان می دهد خاندان شاه معدوم ایران در جریان جنگ تحمیلی علیه ایران، از رژیم بعث عراق حمایت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: شهرستان میبد با تقدیم 500 شهید، دین خود را به انقلاب و جنگ تحمیلی ادا کرده و در سالی که شاهد برگزاری کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید استان یزد هستیم با سرافرازان کشور و استان تجدید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای میبد از پیشرفت 48 درصدی مخزن ذخیره آب شرب 10 هزار متر مکعبی شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
می توان با بازخوانی دغدغه های رهبری در خصوص وقف بیشتر چرایی فریادهای نماینده تفت و میبد را در خصوص رهاشدگی وقوفات در استان یزد فهمید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
صبح امروز با آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، آیین تجدید میثاق با شهدای شهرستان میبد با حضور مسئولین شهرستان در یادمان شهدای شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳    
در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با بابائی رئیس راه و شهرسازی میبد بر تسریع روند پاسخ به استعلامات مربوط به صدور پروانه تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تلویزیون امنیتی من و تو وابسته به خانواده پهلوی، در اقدامی نادر کارشناس خود را به خاطر انتقاد از وابستگی شدید محمدرضا پهلوی به غرب بازداشت کرد و مورد شکنجه قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد جواد احمدی گفت: با شکل گیری کریدور گردشگری در بخش مرکزی، اقتصاد روستایی رونق و اشتغال پایدار تحقق می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: دفاع مقدس با همه سختی ها، دوره رشادت ها و حماسه آفرینی ها و تجلی اراده ها برای رویارویی با دشمنان دریک جنگ نابرابر بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
"مریم رجوی" سرکرده گروهک تروریستی منافقین به "نوید افکاری" در کنفرانس ضدایرانی "حمایت از ایران آزاد و ضرورت تحریم" در واشنگتن ادای احترام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...