چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۱۷Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۷    
دهۀ هشتاد و نودی ها سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: باید امروز که شرایط برای شرکت حداکثری و انتخاب بهترین ها درصحنه رقابت کاملاً فراهم است،در انتخابات شرکت کنیم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار میبد در جلسه شورای اداری میبد گفت: 30 ماه از عمر دولت می گذرد و این دستگاه ها هستند که با برگزاری میز خدمت و پاسخگویی به مطالبات مردم ، به امید آفرینی در جامعه کمک کنند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: فاصله گرفتن از صندوق های رأی راه حل مشکلات معیشتی و اقتصادی نیست چراکه اگر ما از صندوق فاصله بگیریم دشمن جلو می آید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۲    
بخشدار مرکزی میبد گفت: بر اساس تبصره 3 ماده 99 قانون شهرداری ها که شهرداری را مکلف کرده 80 درصد از درآمد حاصل از حریم شهر در خود حریم هزینه کند ولی تاکنون از سوی شهرداری اقدامی صورت نپذیرفته و با ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان میبد گفت: در دور اول سفر رئیس جمهور به استان یزد 85درصد اعتبارات پروژه های شهرستان میبد پرداخت شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد گفت: با همراهی اعضای کمیته ها و ستاد گرامی داشت دهه فجر در میبد ، بیش از 300 برنامه درسطح شهرستان با رویکرد مشارکت و ایجاد امید برنامه ریزی شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار میبدگفت: رسانه های شهرستان و مدیران و روابط عمومی ادارات و دستگاهها باید پای کار باشند و نگذارند برخی افراد از این فضا سوء استفاده کنند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس تبلیغات اسلامی میبد گفت: مراسم پرفیض اعتکاف امسال در 30 مسجد سطح شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان یزد در نظر دارد از محل اعتبارات غیرعمرانی (داخلی) نسبت به واگذاری عملیات مشروحه ذیل از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای توام با ارزیابی کیفی به پیمانکار واجد شرایط اقدام ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نظر دارد کالاهای مشروحه ذیل را از طریق برگزاری مناقصه عمومی دومرحله ای از تامین کنندگان واجد شرایط خریداری نماید .
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۲    
امام جمعه موقت میبد با اذعان به مشکلاتی که مردم با آن دست وپنجه نرم می کنند گفت: ما در بین شما مردمیم و می دانیم که اقتصاد، تورم و گرانی پشت خیلی ها را خم کرده است اما دولت سخت کوش و خدمتگزار ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میبد گفت: در راستای برقراری عدالت توزیع اقلام تنظیم بازاری وپوشش حداکثری توزیع در سکوهای تنظیم بازار بخشهای شهرستان میبد آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نظر دارد اجرای پروژه مشروحه ذیل را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: کشور مقتدر از پای صندوق های رأی بیرون می آید بنابراین همه ما با احساس وظیفه ای که به شهدا ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه میبد در همایش بزرگداشت مقام مادر گفت: خانواده ای که مرد و زن و فرزندان آن در مسیر اهل بیت حرکت کنند، خانواده ای آرمانی و زنجیره ای برای هدایت جامعه هستند.
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی نخستین یادواره شهدای اصناف شهرستان میبد در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بابیان اینکه ما می دانیم ریشه این ترورها در صهیونیست هاست اظهار داشت: داعشی های در این سه ماه که صهیونیست ها این همه جنایت کردند ساکت اند و این نشانه وابستگی عمیق اینها به مستکبران عالم است.
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۲    
نماز عبادی سیاسی جمعه میبد پانزدهم دی ماه با حضور مردم مومن و انقلابی میبد به امامت آیت الله اعرافی اقامه شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مردم شهید پرور میبد همزمان با سراسر کشور در محکومیت جنایت تروریستی کرمان راهپیمایی کردند.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی میبد درجلسه ستاد ساماندهی اشتغال اتباع بیگانه گفت: طی نامه ایی موارد قانونی شرایط به کارگیری اتباع بیگانه و تبعات تخلف از قانون را به شرکت ها و کارگاه های شهرستان ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ناظر سرشماری یگان اداره کل محیط زیست استان یزد گفت: سرشماری از گونه های شاخص حیات وحش از طلوع آفتاب تا غروب در منطقه شکار ممنوع مرور با 7 اکیپ دونفر متشکل از پیاده و موتوری آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۲    
امام جمعه موقت میبد گفت: زن مسلمان باید از صدیقه طاهر الگو بگیرد و بداند که در کنار فعالیت های اداری و کاری ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۲    
مراسم بزرگداشت نهم دی با حضور مردم و مسئولین صبح امروز در امامزاده سید صدرالدین قنبر شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۲    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: باید این مولفه ها که کشور را می سازد شناخت، فهم و تقویت کرد و آنها را سر دست گرفت تا نظام اسلامی و امنیت این کشور همچنان دراوج باشد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به همت حاج محمود دهقانی فیروزآبادی و همسرش خانم عصمت اسعدی ،آزمایشگاه بیمارستان امام جعفر صادق (ع) به دستگاه میکروتم مجهز شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی میبد از آسفالت 40 هزار متر مربع از معابر روستاهای بخش مرکزی خبرداد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد حسین بهشتی، مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم در سفر یک روزه خود به دانشگاه میبد از دو واحد صنعتی بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: کسانی که می خواهند تور گردشگری به میبد بیاورند باید از همان مبداء به آنها تذکر دهند که شهر میبد شهر متدینین و انسان های دیندار است و باید حدود شرعی را رعایت کنند.
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از تهیه و توزیع 2 هزار بسته یلدایی در آستانه شب یلدا در شهرستان میبد بین خانواده های نیازمند و کم بضاعت خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علیرضا اعرافی در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان بر تدوین خاطرات شهداء تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هفت هزار نسخه پوستر با محتوای فاطمیه، حجاب و عفاف توسط جمعی از اصناف و ادارات میبد منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: باید تلاش کرد احداث مسکن غدیر به 500 واحد برسد تا بخش اعظمی از مشکلات جوانان در اول تشکیل زندگی را حل کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نظر دارد اجرا ی پروژه مشروحه ذیل را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت "خانواده، سبک زندگی سالم، عوامل طلاق" با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد ویژه کارگران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، از اختصاص بیش از 40 میلیارد تومان برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی میبد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان یزد در نظر دارد مناقصه پروژه های ذیل را از طریق درگاه سامانه الکترونیکی دولت (ستاد) برگزار نماید:
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۰۸:۴۲    
شهرداری ابرکوه در نظر دارد 2 قطعه زمین از املاک خود واقع در شهر ابرکوه به صورت الکترونیکی و به شرح و شرایط زیر به فروش برساند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
موتابی به عمل ریسیدن موی بز برای بافت چادرهای عشایر و طناب اطلاق می شود. این فرآیند به وسیله دست و چرخ دستی انجام می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور ناوگان فرسوده استان که سوخت ناقص گازوئیل دارند، خصوصا در میبد، اردکان، یزد، مهریز، اشکذر و زارچ که در طول این مسیر صنایع حضور دارند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتاق اصناف کشاورزی استان یزد گفت: تاکنون یک اتاق اصناف کشاورزی در شهرستان میبد و 6 اتحادیه صنفی کشاورزی در شهرستان های میبد، مروست و اردکان استان یزد تشکیل و به ثبت رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۸:۳۷    
امام جمعه میبد گفت: صنایع مسئولند نگاه محیط زیست را تقویت کنند و در این مسیر هزینه و سرمایه گذاری کنند تا محیط زیس پاکتر شود چرا که صنایع از اردکان تا یزد شرایط بحرانی را به وجود آورده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نظر دارد اجرای پروژه مشروحه ذیل را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بانوان محله یخدان میبد که بافت یک تخته قالی را از مرداد ماه آغاز کرده بودند پس از چهار ماه به پایان رساندند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته پژوهش، نمایشگاه بزرگ کتاب با عنوان یار مهربان در مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران واقع در میدان معلم برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان میبد به کارگیری اتباع در اصناف و اتحادیه های صنفی به ویژه میوه و تربه بار را غیر قانونی عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سارق کنتور آب و اعتراف به 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۲:۳۸    
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سارقان زیورآلات و کشف دوفقره سرقت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان میبد با محوریت شهید شاخص محمدعلی جعفری نژاد با حضور جمعی از دانش آموزان و خانواده های آنان، برخی مسئولان ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان یزد در نظر دارد نسبت به خرید اقلام مشروحه ذیل از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای توام با ارزیابی کیفی اقدام نماید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۸    
امام جمعه میبد گفت: طرحی برای مدیریت مهاجرت ها بود که سال های قبل خوب اجرا شد اما بعد از انتقال به استانداری متوقف شد که این طرح مدیریت مهاجرت ها باید تقویت و بار دیگر در فرمانداری و دستگاه های مرتبط ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۸    
همزمان با شانزده آذر و روز دانشجو ، مراسمی با حضور سردار زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان ، اساتید و دانشجویان به همت بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات خواجه رشیدالدین میبدی دانشگاه آزاد اسلامی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع دانشجویان گفت: هرجا که مسئولان نظام به معنای واقعی کلمه به قشر جوان و دانشجو و اساتید و گروه های نخبگانی جامعه اعتماد کردند و مسئولیت واگذار شده با وجود همه ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری دومین روز از دهمین نمایشگاه دستاوردهای پزوهش و فناوری استان یزد، فاطمی استاندار یزد با حضور در پاویون شرکت شهرکهای صنعتی، از کتاب زیلوی میبد فرش سلامت رونمایی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با ابلاغ رئیس کل دادگستری استان یزد، بازپرس ویِژه برای تسریع در پرونده قتل نوجوان میبدی تعیین شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان یزد در نظر دارد مناقصه پروژه های ذیل را از طریق درگاه سامانه الکترونیکی دولت (ستاد) برگزار نماید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
در راستای بررسی تبدیل ضایعات باغی به خوراک دام، مدیرجهادکشاورزی میبد از چندین واحد بازدید بعمل آورد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک صنعتی میبد گفت: شهرک صنعتی جهان آباد میبد از نظر امنیت جانی و روانی امکانات لازم را فراهم کرده است و اگر بیشتر از داخل شهر نباشد، کمتر نیست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی میبد: کاشت لوبیا سبز نیم متری برای نخستین بار در گلخانه های شهرستان میبد باتوجه به عملیاتی شدن تنوع کاشت صورت گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در میبد گفت: طی دو سال گذسته نزدیک به 300میلیارد تومان در حوزه سلامت این شهرستان هزینه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج، حلقه های صالحین شهرستان میبد در مصلی آیت الله اعرافی گرد هم آمدند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته میبد گفت: اگر فرهنگ بسیج و روح انقلابی که در ملت و جامعه ما بود وجود نداشت کشور ما وضع بدی را تجربه می کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۱    
در راستای ترویج وتوسعه گردشگری کشاورزی بعد از شناسائی ومعرفی متقاضیان فعایت در این عرصه صنعت پاک نخستین پروانه بهره برداری بنام آقای محمدرضا معینی صدرآباد صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر گفت: روحیه حماس برگرفته از همان روحیه مقاومت هشت ساله و روحیه ما می توانیم است. این نقش اثر گذار جمهوری اسلامی در کل دنیا برای مقابله با ظلم و ستم و زیر بار ظلم و ستم نرفتن است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۱    
سه کارگاه های خیری به همت دو برادر خیر حاج محمود و حاج ابوالفضل علیخانی ساخته و در اختیار دختران هنرمند میبد قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
واحد مشاوره خانواده و پیوند یاری مهرآوران میبد با حضور فرماندار، رئیس دادگستری و مسئول واحد مشاوره خانواده دادگستری میبد آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: اگر شرایط جنگ در منطقه به گونه ای رقم بخورد که نیاز به حضور جبهه مقاومت در منطقه باشد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد گفت: کتابهای دستانم را بگیر اثر ریحانه زارعشاهی، احساس ارزشمندی نوشته حامد زارعشاهی و ما 30 نفر داستان ساختیم نوشته زهره باغستانی رونمایی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دانش آموزان، دانشجویان و مردم شهید پرور میبد امروز همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13 آبان ماه اقدامات جنایتکارانه استکبار و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴    
در آستانه یوم الله 13 آبان و هفته استکبار ستیزی جمعی از فرماندهان و پایوران سپاه الغدیر استان یزد با آیت الله اعرافی دیدار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علیرضا اعرافی گفت: قدرت های ظاهری، نظامی و امنیتی ما رو به گسترش است اما بدون اینها در همه عالم حضور و نفوذ گفتمانی، فکری و معنویتی داشتیم.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴    
امام جمعه میبد گفت: تمام منطقه بعد از غصب فلسطین در معرض تهاجم اسرائیل قرار گرفت و اگر سدهای استوار جبهه مقاومت نبود موج تجاوزگری و خوی وحشی گری اسرائیل همه منافع کشورهای منطقه به ویژه کشور ایران را ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان یزد با بیان اینکه قطعه سازی یکی از محورهای صنعت استان یزد و مورد تاکید استاندار است. گفت: میبد یک نمونه و الگوی صنعتی در قطعه سازی برای شهرستان های دیگر و کشور است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه طرح خانواده مدرسه اول با حضور حجت الاسلام سید علیرضا تراشیون کارشناس خانواده و مباحث تربیتی ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: 293 نفر از کودکان استان یزد که در دهک های اول تا پنجم قرار دارند، از تحصیل محروم هستند که پس از شناسایی و بررسی علت محرومیت از تحصیل ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: یکی از راهکارهای جبران کمبود نیروی کار برای واحدهای تولیدی و کاهش نرخ بیکاری افراد تحصیل کرده در استان تاسیس هنرستانهای جوار کارگاهی است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار میبد با اشاره به بکارگیری اتباع درصنعت گفت : با دو فریتی که در این راستا به مجلس رفته است با ایجاد ساختار سازمان ملی اقامت بخش زیادی از نگرانی ها در این حوزه رفع خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مردم انقلابی میبد همصدا با مسلمانان جهان با تجمع و راهپیمایی، جنایات رژیم صهیونیستی را در بمباران بیمارستان المعمدانی در نوار غزه و کشتن هزاران فلسطینی محکوم کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا حسنی گفت: جنایت های رژیم صهیونیستی ثابت کرد ، برای دفاع از حق و مظلومان عالم راهی جز مقاومت وجود ندارد و مساله صلح و سازش راه مقابله با اسرائیل نیست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در محکومیت جنایات اسراییل در کشتار مردم بیگناه در بیمارستان غزه، صبح امروز دانش آموزان و دانشجویان میبد در محکومیت جنایات ضد بشریت اسراییل در پارک فلسطین تجمع کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم شهید پرور میبد امروز همراه و همگام با سایر هموطنان در حمایت از گروه های مقاومت فلسطین و مردم مظلوم و ستمدیده غزه بعد از نماز عبادی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان یزد و شهرستان میبد به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و اعضای ستاد انتخابات استان و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۱    
به مناسب هفته دفاع مقدس و به همت بسیج هنرمندان شهرستان میبد نمایشگاه عکس این چهار نفر روز گذشته در کتابخانه ابوالفضلی فیروزآباد گشایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور معاونین فرماندار میبد، مهریز و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه کتاب در فرهنگسرای پارک فلسطین آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۸    
سجادی پور فرماندار میبد به همراه قاسم دهقانی معاون هماهنگی امورعمرانی در بازدید از کارخانه آرد درحال احداث در شهرک صنعتی شمس آباد مسائل و مشکلات این کارخانه را بررسی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
درپنجمین روز از هفته دفاع مقدس دو سری جهیزیه در شهرستان میبد برای حمایت از خانواده های نیازمند و نوعروسان تهیه و به آنها تحویل داده شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، فرماندار میبد و مدیران دستگاه ها رزمایش رهروان شهدا برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۸    
مدیر آموزش و پرورش میبد گفت: اکنون نزدیک به 30 هزار دانش آموز و فرهنگی، مشغول به تحصیل و تدریس هستند که خود نشان از ارتباط مستقیم آموزش و پرورش با تمامی اقشار و توانایی گره گشایی آموزش و پرورش از ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
صبح امروز همزمان با سراسر کشور، زنگ مهر و مقاومت با حضور فرماندار، امام جمعه موقت، مسئول دفتر امام جمعه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان میبد با حضور فرماندار میبد برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: معلمان و مدیران می توانند در مقابل هجمه های تبلیغاتی دشمنان، با زنگ گفتگو و چهره به چهره پاسخگوی شبهات دانش آموزی باشند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس نخستین شب از برنامه های پاتوق شهدایی موج همدلی با حضور مردم و مسئولین در پارک فلسطین میبد برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس قبور شهداء در شهرستان میبد غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۳    
یادواره شهدای کارمند میبد همراه با همایش جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز با حضور کارمندان ، بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۷    
نمایشگاه فروش پاییزه و عرضه مستقیم کالا از 27 شهریور لغایت 4 مهرماه از ساعت 17 تا 22 شب در محل سالن ورزشی مصلای میبد پذیرای بازدیدکنندگان است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی از پرداخت بالغ بر1میلیارد و 100میلیون تومان حق بیمه خویش فرمایی معلولین تحت پوشش این اداره در سه ماهه اول جاری امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۳    
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ،جشن شکوفه ها به صورت نمادین در مسجد خاتم الانبیاء شهیدیه شهرستان میبد با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرماندار میبد، بخشدار بفروئیه، معاون هماهنگی عمرانی فرماندار، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ساماندهی جاده روستای مرور از توابع بخش بفروئیه بررسی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...