چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۹:۳۴Oct 2020 21

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

میبد خبر 29 اسفند 1394 میبد خبر 30 اسفند 1395 میبد خبر 1 فروردین 1396 میبد خبر 27 اسفند 1397 میبد خبر 29 اسفند 1398 میبد خبر 31 فروردین 1399 میبد خبر 26 اردیبهشت 1399 میبد خبر 29 خرداد 1399 میبد خبر 26 تیر 1399 میبد خبر 29 مرداد 1399 میبد خبر 1 شهریور 1399 میبد خبر 1 مهر 1399 میبد خبر 2 مهر 1399 میبد خبر 3 مهر 1399 میبد خبر 5 مهر 1399 میبد خبر 6 مهر 1399 میبد خبر 7 مهر 1399 میبد خبر 8 مهر 1399 میبد خبر 9 مهر 1399 میبد خبر 10 مهر 1399 میبد خبر 11 مهر 1399 میبد خبر 12 مهر 1399 میبد خبر 13 مهر 1399 میبد خبر 14 مهر 1399 میبد خبر 16 مهر 1399 میبد خبر 17 مهر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
حب الحسین یجمعنا راهپیمایی جهانی اربعین امسال را در فضای مجازی رقم زد گزارش رسانه ملی در این باره را تماشا کنید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۵    
نقوی طی دیدار با دکتر پهلوانیان مدیرکل صداسیمای استان از برگزاری کنگره شعر محمد(ص) به صورت منطقه ای شامل استان های یزد، اصفهان و کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم شِکوِه جاماندگان اربعین به همت هیئت انصار الشهدا شهرستان میبد در مصلای آیت الله اعرافی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نقوی در جلسه با ابراهیمی رئیس اداره برق شهرستان از تشکیل کمیته فنی و روشنایی جهت برطرف نمودن مشکلات روشنایی در شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴    
فرزین خادمی گفت: برای افزایش ظرفیت های ارائه خدمات درمانی در شهرستان میبد و رفاه حال مراجعین، پیگیر ساخت بیمارستان دوم شهرستان هستیم که امیدواریم در آینده شاهد تحقق این برنامه باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید جلیل میرمحمدی گفت: اشتغال بانوان و رونق بخشیدن به کسب و کارهای خانگی بهترین روش برای اشتغال بانوان است چرا که هم از کانون گرم خانواده جدا نیست و هم از آسیب های اجتماعی خارج از منزل مصون ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: شهرستان میبد درزمینهٔ موقوفات ظرفیت های خوبی دارد که با نگاه درست مدیریتی می توان از این ظرفیت ها به نفع رفع مسائل جامعه به ویژه جوانان در حوزه مسکن و اشتغال بهره برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین از زحمات احمد بنا قدردانی و محسن دشتی به عنوان مدیر جدید اداره آبفای میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله برجسته گفت: توسعه فاز یک بیمارستان میبد پس از گذشت 10 سال تا پایان سال جاری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹    
نشست هم اندیشی شهرداران استان یزد با حضور جمالی نژاد ریاست سازمان شهرداری ها و دهیارهای کشور در هتل کریاس پالاس میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جمالی نژاد معاون وزیر کشور گفت: استان یزد در حوزه عمرانی در هفته دفاع مقدس و هفته دولت رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹    
جلسه نقد کتاب ممد یزدی خاطرات آزاده سرافراز محمددهقانی فیروزآبادی امروز هفتم مهرماه 99مصادف با هفتمین روز هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس تهران با حضور دکتر محمدرضا سنگری صاحب نظر و نویسنده و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای والا مقام محله ده آیاد میبد شقایق های آسمانی شب گذشته در گلزا شهدای این محله برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: با توجه به این که شهر صنعتی هستیم و بیکاری ما حدود 7 درصد است که اکثر آنها تحصیلکرده هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
میرمحمدی با بیان اینکه حضور سفیر انگلیس را در یزد تائید نمی کنم، گفت: حضور عناصر انگلیسی در استان یزد توأم با ضرر و زیان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به همت شهرداری، شورای اسلامی شهر میبد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد کنگره شعر محمد(ص) برگزار می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۷    
با حضور مسئولین میبد و بفروئیه کلنگ عملیات اجرایی جاده حدفاصل بفروئیه و حسن آباد که از مسیرهای حادثه خیز بود به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
550 بسته لوازم التحریر در قالب پویش مشق احسان بین دانش آموزان نیازمند در مناطق کم برخوردار روستایی و مناطق محروم توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حسین فلاح فرماندارمیبد به همراه رئیس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با حضور در منزل حاج هدایت حاجی از این خیر عرصه سلامت تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه میبد موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد در جلسه ستاد مناسب سازی شهرستان، مناسب سازی معابر را یکی از اولویت های شصت گانه شهرستان در سال جاری خواند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در شهرستان میبد یازده هزار سالمند وجود دارد که 800 نفر آن تحت پوشش بهزیستی و 952 نفر هم تحت پوشش کمیته امداد هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: جانبازان و رزمندگان شهرداری هم در جبهه دیروز و هم در جبهه امروز در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از فرزند برومند و عزیزترین سرمایه خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا آقایی گفت:با نیازسنجی بعمل آمده در سطح شهرستان و اهمیت خانواده در جامعه و نقش بانوان در حوزه های مختلف اجتماعی، واحد امور بانوان و خانواده این اداره راه اندازی گردید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: اینکه ده میلیون جوان در کشور سن ازدواجشان گذشته است نگران کننده است چراکه موجب فشارهای روحی به جوانان و ایجاد آسیب های اجتماعی می شود که عزم همگانی در خانواده ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه و فرماندارمیبد، بقعه آیت الله سید محمد سعیدی از طرف خاندان عیدی، خاتمی، رشیقی، فیروز و سبزواری مرمت و بازسازی و به کانون مداحان و شعرای آیینی شهرستان میبد واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور آیت الله اعرافی، نماینده مجلس، استاندار و مدیرکل ارشاد استان یزد فاز اول پردیس بزرگ سینمایی نگار شهیدیه میبد مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶    
علیرضا نقوی گفت: آنچه مسلم است ارتباط مستقیم و تعاملی سازنده بین سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه شهرداری وجود دارد هر دو نهاد فرهنگی هستیم که در راستای ارتقای سطح فرهنگ شهر دوشادوش هم ایستاده ایم و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس سالن شهدای بسیج شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستان میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هتل مجلل مهربد میبد مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه اتوماسیون اداری دفتر امام جمعه شهرستان میبد برای روان سازی امور اداری دفتر و ارتباط آنلاین اعضا و ارتباط مؤثر مردم با مسئولین دفتر و همچنین با حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه محترم شهرستان راه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ارائه سوژه از سوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
صبح امروز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پوشش 100 درصدی شهرستان میبد به عنوان یکی از شهرستان های بزرگ و قطب صنعتی استان یزد تا پایان سال 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداریزد به همراه فرماندارمیبد از پروژه خوابگاه دانشکده علوم و معارف قرآن کریم بفروئیه میبد بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶    
دانشگاه میبد برای رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1399 تسهیلات ویژه ای اعطا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
علی علیخانی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان یزد از بهره برداری دو پروژه اولویت دار میبد تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
میرمحمدی گفت: طی چندین جلسه با مدیر کل اوقاف استان مسائل و مشکلات حوزه وقف مطرح شد اما پاسخ دادند پیگیری این موضوعات در شأن نماینده نیست!
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳   + ۸۲ سایت دیگر  
اسنادی از سرویس اطلاعات رژیم بعث عراق منتشر شده که نشان می دهد خاندان شاه معدوم ایران در جریان جنگ تحمیلی علیه ایران، از رژیم بعث عراق حمایت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: شهرستان میبد با تقدیم 500 شهید، دین خود را به انقلاب و جنگ تحمیلی ادا کرده و در سالی که شاهد برگزاری کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید استان یزد هستیم با سرافرازان کشور و استان تجدید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای میبد از پیشرفت 48 درصدی مخزن ذخیره آب شرب 10 هزار متر مکعبی شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
می توان با بازخوانی دغدغه های رهبری در خصوص وقف بیشتر چرایی فریادهای نماینده تفت و میبد را در خصوص رهاشدگی وقوفات در استان یزد فهمید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
صبح امروز با آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، آیین تجدید میثاق با شهدای شهرستان میبد با حضور مسئولین شهرستان در یادمان شهدای شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳    
در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با بابائی رئیس راه و شهرسازی میبد بر تسریع روند پاسخ به استعلامات مربوط به صدور پروانه تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تلویزیون امنیتی من و تو وابسته به خانواده پهلوی، در اقدامی نادر کارشناس خود را به خاطر انتقاد از وابستگی شدید محمدرضا پهلوی به غرب بازداشت کرد و مورد شکنجه قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد جواد احمدی گفت: با شکل گیری کریدور گردشگری در بخش مرکزی، اقتصاد روستایی رونق و اشتغال پایدار تحقق می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: دفاع مقدس با همه سختی ها، دوره رشادت ها و حماسه آفرینی ها و تجلی اراده ها برای رویارویی با دشمنان دریک جنگ نابرابر بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
"مریم رجوی" سرکرده گروهک تروریستی منافقین به "نوید افکاری" در کنفرانس ضدایرانی "حمایت از ایران آزاد و ضرورت تحریم" در واشنگتن ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شب شعر فرهنگ و هنر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد به مناسبت گرامیداشت روز ملی شعر و ادب و فارسی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر با بیان این که آرمان ها در دفاع مقدس بلند بود، گفت: مدیریت جهادی و اسلامی موثرترین عامل پیروزی انقلاب در هشت سال دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
آغاز طرح تفکیک پسماند خشک از مبداء توسط شهروندان با همکاری و همت معاونت خدمات شهری شهرداری میبد و شرکت بهدیس بازیافت آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۹    
علیرضا نقوی گفت: ما برای دفاع از تمامیت ارضی کشور مسئولیت مهمی به عهده داریم و باید این هویت را حفظ کنیم و انشالله بتونیم راویان خوبی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران کشورمان باشیم که ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت سالگرد آیت الله محمد ابراهیم اعرافی بصورت مجازی و بدون حضور مردم در مسجد امام شهیدیه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الله خلیلی گفت: هیچ گونه افزایشی در خصوص نرخِ انواعِ نان(به جز نانِ خشک که به زودی اعلام میگردد) اجرا نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه میبد در جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، پارک های علم و فناوری منطقه 6 کشور موفق به کسب رتبه اول در شاخص ” اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها” در بین دانشگاه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی فلاح گفت: تمام ادارات همانند سایر مردم ملزم به پرداخت عوارض هستند و هیچ ارگانی از این قاعده مستثنی نیست و عوارض تمام ادارات مشخص و محرز گردیده که در حال پرداخت آن هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: امسال طرح هر کارخانه؛ یک مدرسه در میبد کلید خورد تا با مشارکت کارخانجات و واحدهای صنعتی میبد برای ساخت مدرسه رایزنی کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نقوی شهردار میبد گفت: شهرداری میبد اولین شهرداری در استان یزد است که از صدور پروانه تک برگ ضد جعل استفاده کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در نشستی با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین از خدمات دوساله خانم فاطمه فیاضی در حوزه علمیه سطح 2 قدردانی و خانم سکینه جعفری به عنوان مدیر جدید سطح دو حوزه علمیه خواهران میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
جمعی از فعالان فضای مجازی شکایتی از آذری جهرمی به کمیسیون اصل 90 مجلس ارسال کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندارمیبد در جلسه ای از شناسایی 1765 دانش آموز بی بضاعت در سال تحصیلی جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۷    
در نشستی با حضور فرماندارمیبد و مدیرکل دامپزشکی استان از زحمات دکتر محسن کریمی قدردانی و دکتر سید امیر شاطرچی به عنوان رئیس جدید دامپزشکی شهرستان میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سید جلیل میرمحمدی در اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، گفت: باید به خانواده اطمینان داده شود که بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود تا در این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد در جلسه شورای مسکن شهرستان از واگذاری یک صد واحد مسکن در شهر میبد و 40 واحد در شهر ندوشن از طریق اقدام ملی مسکن به صورت آماده یا قطعه زمین به ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد به همراه موسوی رئیس بنیاد مسکن و کارگر رئیس اداره مخابرات، مشکلات شهرک امام رضا (ع) رکن آباد را پی گیری نمود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم سلمانی گفت: افزایش کمی در تعداد بستری های کرونایی در شهرستان میبد بوده ولی ما هنوز نمی توانیم این موارد را به عزاداری های محرم ربط بدهیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندارمیبد به همراه بخشدار بفروئیه و جمعی از مدیران ادارات، با حضور در روستای درین، روند لایروبی بند خاکی کوه نمدی، آب رسانی و احداث پل در این منطقه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد گفت: تاکنون 110 فقره پرونده تسهیلات به مبلغ 27 میلیارد ریال برای حمایت از صنعت زیلو درمیبد به سرانجام رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
با همکاری خیرین و به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد 500 بسته معیشتی بین نیازمندان همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عاشقان بقیع میبد با برپایی مراسم با شکوه عزاداری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی جلوه بی نظیری از شور و شعور حسینی را به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم در حسینیه امام (ره) با حضور رهبر انقلاب و بدون حضور عمومی عزاداران، در حالی که این مکان هر ساله ظرف جوشان عزادران حسینی (ع) از سراسر کشور بوده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم عزاداری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) با حضور فرماندارمیبد در واحد تولید کاشی و سرامیک مجتمع میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی بهشتی گفت: کارهای بزرگ با همراهی اتفاق می افتد و موفقیت همه ما برای خدمت به مردم در گرو همدلی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت سومین دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیردولتی با حضور فرماندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در خیابان شهید میرباقری افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: قریب 24هزار مهاجر در میبد ساکن هستند و مهاجرت به میبد از فرودین امسال بیشتر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال تشکیل نشست بررسی نام گذاری کوچه ها و معابر روستایی بخش مرکزی میبد یکی از خیابان های ورودی روستای حجت آباد تحقیقات ژنتیک نام گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار میبد درخواست کرد تا آبگیری سه آب انبار در سطح شهر با مورد توجه قرار دادن موارد بهداشتی برای ذخیره آب مطلوب و با کیفیت در دستور کار اداره های مرتبط قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در دهه اول محرم، آئین عزاداری هیات بیت العباس میبد با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندارمیبد به همراه مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان از یک واحد در حال احداث تولید کسیه های بزرگ پلیمری در شهرک صنعتی شمس آباد میبد بازدید نمود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمدهادی فرح زادی گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم در بعضی از محلات شهرستان میبد ممکن است بخش درمان شهرستان را با چالش جدیدی روبرو کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی میبد با گرامی داشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت از افتتاح چندین پروژه تجاری و زیرساختی در بخش مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندارمیبد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت رجایی و باهنر و هفته دولت از افتتاح 74 پروژه در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معدن سنگ آهن افرا یکی از معادنی است که با ذخایر گواهی شده حدود یک میلیون تن با هزینه ها و تلاش هایی که در اکتشافات انجام داده است در حال فعالیت است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۳    
فرماندارمیبد دیروز به همراه استانداریزد، رئیس صمت و نماینده ایمیدرو با حضور در دفتر ریاست جمهوری و دیدار با دکتر سعید شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور فرایند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی میبد از پایان مرمت آب انبار امیرآباد و تبدیل آن به محلی برای آموزش، تولید و عرضه محصولات صنایع دستی بانوان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اولین کارگاه تولید صنعتی ماسک بهداشتی شهرستان میبد با ظرفیت روزانه 106 هزار عدد از سوی بخش خصوص با حضور مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و تعدادی از مدیران اداری و درمانی منطقه افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد هادی فرح زادی گفت: در 6 ماه گذشته 3120 بیمار مشکوک به کرونا به بیمارستان میبد مراجعه و 993 نفر بستری شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: هیئت های مذهبی ما همیشه پیشگام رفع مشکلات مردم در حوزه های مختلف از جمله اطعام ایتام و نیازمندان ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۶    
شهردار میبد وقوع حادثه ریزش یکی از ساباط محله فیروزآباد تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
آذری جهرمی وزیر ارتباطات با عصبانیت شدید از ارزان شدن استفاده از اپلیکیشنهای داخلی، در قامت وکیل مدافع شرکت های آمریکایی عملا به جای دفاع از مجموعه های فعال ایرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سید بهروز موسوی گفت: در راستای حمایت شهرستانی از اصناف آسیب دیده از کرونا مبلغ 100 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی و امید طی دو مرحله به شهرستان میبد تخصیص که در اسرع وقت به اصناف ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
علی باقرپور گفت: دستگاه امنیتی در مورد برگزاری مراسم های محرم نگاه حمایتی دارد اما با مسائلی که سلامت و بهداشت مردم و جامعه را تهدید کند نیز به شکل قانونی برخورد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فخرالسادات آقایی گفت: خبرهای خوشی از برآورده شدن مطالبات و خواسته های به حق مردم بفروئیه در راه است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۵    
فرماندارمیبد در سفر این هفته خود به تهران چند محور مهم را که از مشکلات اساسی شهرستان میبد است را از مقامات کشوری پی گیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در پیامی درگذشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین عریضی امامی میبدی، را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از توزیع 2800 بسته معیشتی توسط این ناحیه، خیرین و موسسات فرهنگی میبد در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۲    
فرماندارمیبد گفت: هر پنج شنبه یک روستا از برنامه های جدیدی در فرمانداری است و قرار است هر پنج شنبه به یکی از روستاهای میبد سربزنیم و با حضور شورا و دهیار و بخشداران، نیازهای آن روستا را برآورده کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا آقایی گفت: گفت: سامانه ای به نام بیرق طراحی و راه اندازی شده که هیات های مذهبی متقاضی برای برگزاری مراسم عزاداری در ماه محرم و صفر میبد ملزم به ثبت مشخصات خود و دریافت کد رهگیری ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حسین فلاح گفت: بسیج با تشکیل گروه سفیران سلامت به موضوع سلامتی مردم در مراسم ها کمک کند و هیئات مذهبی نیز در تامین ماسک و مواد ضد عفونی و برگزاری اکثر مراسم ها در فضای باز به این موضوع همت می گمارند.
مشاهده نتایج بیشتر...