سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۳۸Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام صنفی کشاورزی»

قائم مقام نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه ممنوعیت صادرات دام راهکار مناسبی برای کنترل بازار گوشت قرمز نیست،گفت: قاچاق را تایید نمی کنم اما برای تنظیم بازار گوشت باید راهکار اساسی اندیشید.
قلم/اصفهان_ دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان، نماینده های استان اصفهان را به تحقیق و تفحص در این زمینه دعوت و اظهارکرد: بارها اعلام کردیم آمار مصارف آب شرب در استان اصفهان اعلام شود؛ خواسته ای که هیچ گاه محقق نشده است و دلیلی جز پنهان کاری را به اذهان متبادر نمی کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حسینی، مشاور سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: رنج و زحمت تولید محصولات کشاورزی بر دوش کشاورزان است در حالیکه سود اصلی تمام زحمات این قشر زحمتکش را دلال ها و واسطه ها به جیب می زنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رهنمایی، قائم مقام سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: مشکل اصلی بازار نهاده های دامی در کشور ناشی از سوء مدیریت است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۳۸    
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی گفت: تمام مشکلات صنعت دام و طیور ناشی از این است که دولت اراده کافی برای کنترل و نظارت بر توزیع نهاده ها ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی مشکل اصلی بازار نهاده های دامی را ناشی از سوءمدیریت دانست و گفت: تمام مشکلات ناشی از این است که دولت اراده کافی برای کنترل و نظارت بر توزیع نهاده ها ندارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مسعود اسدی رئیس مجمع هماهنگی تشکل های کشاورزی کشور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت:طرح تغییر ساختار نظام صنفی کشاورزی کشور در دولت نهایی شده و به امضای وزرای عضو هیئت نظارت هم رسیده اما تنها شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران این طرح را امضا نکرده و با آن مخالفت می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۷    
دفتر نمایندگی نظام صنفی کشاورزی شهرستان رودان در بخش رودخانه با حضور رئیس دفتر نماینده مردم، رئیس هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان و جمعی از کشاورزان بخش رودخانه راه اندازی شد.
فودنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی گفت: بسیاری حاضر نیستند بذر گندم و جویی که ذخیره کرده اند را وارد بازار کنند چون قیمت تعیین شده برایشان صرفه اقتصادی ندارد. از طرفی چون قیمت خوراک دام و طیور بالا رفته برایشان به صرفه تر است که به جای فروش بذر گندم به کشاورز و تبدیل آن به گندم، آرد و نان .. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمد شفیع ملک زاده رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با اشاره به اینکه طراحی و اساس کشاورز کارت کار بسیار خوبی است، اظهار کرد: همه ساله کشاورزان در زمان کاشت مشکل نقدینگی داشتند، به همین خاطر مجبور به دریافت تسهیلات از بانک ها هستند ...
خوزپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمود عرب نژاد در گفت و گو با خبرنگار خوزپرس در اهواز اظهار داشت: امروز با پیگیری فرماندار پرتلاش شوشتر، مدیر کل شیلات خوزستان به شوشتر سفر کرد. وی افزود: مشکلات و دغدغه های آبزی پروران شوشتر مورد بررسی قرار گرفت. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی از کمبود و گرانی بذر جو انتقاد کرد و گفت:وزارت جهاد حتی نمی تواند تولید محصولات استراتژیک را مدیریت کند چه برسد به اینکه طرح الگوی کشت را اجرا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۰    
بندرعباس - ایرنا-رییس هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی حاجی آباد گفت: امسال هر کیلو خرمای پیارم ممتاز با 40 درصد افزایش ، 850هزار ریال از نخلداران شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حسینی، مشاور سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی از افزایش 500 تا 700 برابری قیمت کودهای فسفاته و پتاسه در کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: وزرات نیرو مسبب ضرر و زیان اقتصادی شدید به کشاورزان شده است و آنها خواستار دریافت حقابه قانونی خود هستند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان دیروز (دوشنبه) با حضور در روستای وجاره برآن شمالی واقع در شرق اصفهان ضمن بیان بخشی از مطالبات خود، تامین حقآبه ها از رودخانه زاینده رود را خواستار شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: کشاورزان اصفهان امروز خواهان اجرای تمام این مصوبات شورای عالی آب، مصوبه 9 ماده ای احیای حوضه آبریز زاینده رود و اجرای قانون توزیع عادلانه آب هستند.
رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی ایران گفت: وضع قانون حذف مالیات از بخش کشاورزی از بهترین دستاوردها و سیاست های راهبردی انقلاب اسلامی برای فعالیت های کشاورزی در کشور بوده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی با اشاره به اینکه افزایش چند برابری قیمت ماشین آلات و ادوات کشاورزی با درآمد کشاورزان اختلاف معناداری دارد گفت: افزایش قیمت ماشین آلات و ادوات کشاورزی همانند سایر نهاده های تولید کاملا محسوس است، به عنوان مثال قیمت تراکتور از 80 میلیون به بالای 400 میلیون تومان رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی با اشاره به اینکه ارائه " کشاورز کارت" ممکن است تا حدودی مشکل کشاورزان را در تامین نهاده های مورد نیازشان حل کند، گفت: انتظار داشتیم دولت با حمایت های یارانه ای و بلاعوض از تولید برای تامین امنیت غذایی جامعه اقدام کند تا مجددا به خودکفایی در برخی محصولات و عدم وابستگی برسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی گفت: علی رغم توسعه مکانیزاسیون طی سال های اخیر، اما کشاورزان همچنان با کمبود ماشین آلات برداشت و نشاکار روبرو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی از عدم استقبال کشاورزان از خرید کود خبر داد و گفت: با این شرایط عملکرد تولید گندم 50 درصد افت می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
لرستان- ملک زاده، رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با بیان اینکه 35 درصد محصولات کشاورزی تبدیل به ضایعات می شود، گفت: بیش از 30 درصد ضایعات به خاطر ماشین آلات قدیمی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور نظام صنفی کشاورزی گفت: با توجه به افزایش 7 تا 10 برابری قیمت کود های فسفاته و پتاسه، کشاورزان تمایلی به کشت محصول ندارند.
مشاور عالی سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی ایران گفت: متاسفانه با حذف معافیت مالیاتی بخش کشاورزی امنیت غذایی، اشتغال، سرمایه گذاری و تولید در کشور به خطر خواهد افتاد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی گفت:تغییر قیمت های خرید تضمینی محصولات کشاورزی می تواند موجبات رضایت مندی کشاورزان را فراهم و کشاورزانی را که از کاشت محصولات استراتژیک مانند گندم، جو و کلزا منصرف شده بودند را به کاشت این محصولات ترغیب کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۷    
اصفهان-عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان گفت: عدم کنترل برداشتهای غیر قانونی از زاینده رود و بستن زودهنگام سد، موجب برداشت دیرهنگام وسرمازدگی محصولات و خسارت شدید به کشاورزان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه حذف معافیت مالیاتی کشاورزان به معنای تشدید فشارها بر این بخش است، گفت:دلال ها که سود اصلی را می برند، ازتیررس ممیزی های مالیاتی هم در امان خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در واکنش به حذف معافیت مالیاتی بخش کشاورزی، گفت: این اقدام باعث از بین رفتن انگیزه سرمایه گذاران برای ورود به حوزه کشاورزی می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۹    
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی که صبح امروز از افزایش 19٫5 درصدی قیمت مصوب کود اوره خبر داده بود، حالا وزیر جهاد کشاورزی، فعلا دستور به توقف اجرای این مصوبه داده است.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت کود اوره که قرار بود از امروز سوم آبان 1399 اجرایی شود به دستور وزیر جهاد کشاورزی لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی از افزایش 19.5درصدی قیمت مصوب کود اوره خبر داد و گفت: این افزایش قیمت نهاده تولید در حالی است که دولت حداقلِ قیمت را برای خرید تضمینی محصولات مهم اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی گفت: کشاورزان به نرخ های اعلامی محصولات کشاورزی معترض هستند و دولت باید این اعتراض را بشنود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر نظام صنفی کشاورزی شهرستان ری گفت: با وجود تاکید وزارت جهاد بر توسعه گلخانه ها و اعطای تسهیلات، اما فعالان این بخش با مشکلات متعددی رو به رو هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو شورای مرکزی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: دولت باید کشت گلخانه ای را که افزایش ظرفیت تولید و اشتغال و نیز کاهش مصرف آب را به دنبال دارد، مورد حمایت قرار دهد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نظام صنفی کشاورزی با فشار مردمی و دستور قضایی دادستان موفق شد در راستای تبصره 4 ماده دو قانون توزیع عادلانه آب بخش محدودی از شعاع 50 متری رودخانه زاینده رود را در این شهرک لاکچری نشین آزادسازی کند
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس نظام صنفی کشاورزی، ارایه خدمات به کشاورزان را منوط به داشتن پروانه نظام صنفی کشاورزی دانست. *** پروانه نظام صنفی کشاورزی به گزارش خبرگزاری صنایع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: در سال 97 آیین نامه نظام صنفی کشاورزی اصلاح و مقرر شد با تصویب هیئت عالی نظارت بر اصناف کشاورزی، اتاق اصناف کشاورزی ایران تشکیل شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نخستین نشست هیئت عالی نظارت بر اصناف کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، وزیر دادگستری و روسای اتاق های اصناف، بازرگانی و نظام صنفی کشاورزی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی کشور گفت: با تغییر ساختار نظام صنفی کشاورزی کشور، و به منظور هویت دار شدن فعالان بخش کشاورزی، دریافت پروانه کسب برای کشاورزان، اجباری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس نظام صنفی کشاورزی گفت:کشاورزان به دلیل نداشتن هویت شغلی از مزایای اجتماعی و حقوقی خود محروم بودند. پروانه صنفی که بتواند مدرکی برای شناسایی شغلی کشاورزان باشد وجود نداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: 270شغل کشاورزی در کشور ساماندهی و صاحب پروانه اشتغال می شوند و از این به بعد از کلیه مزایای مربوط به این بخش بهره مند می شوند.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۱    
مجید مهدوی دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی خراسان رضوی در این دیدار ضمن معرفی نظام صنفی کشاورزی به عنوان بزرگترین تشکل مردمی بخش کشاورزی، سازماندهی ساماندهی و نظم بخشی بخشی من بخشی و حمایت از حقوق افراد شاغل در بخش کشاورزی را وظیفه نظام صنفی کشاورزی برشمرد و با توجه به اهمیت مالیات در چرخش چرخ ...
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با توجه به پتانسیل بالای تولید، می توان با صادرات محصولات کشاورزی از درآمد های نفتی بی نیاز شد. سید جعفر حسینی مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی نظام صنفی کشاورزی گفت: میزان ظرفیت و تولید محصولات کشاورزی با کشت محصولات گلخانه ای، به حدود 20 برابر افزایش خواهد یافت و از طرفی دیگر میزان آب مصرفی هم به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. به عبارت دیگر 90 درصد در منابع آبی صرفه جویی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی گفت: با توجه به تورم انتظاری به دولت پیشنهاد داده ایم که قیمت خرید محصولات را شناور اعلام کند تا پایداری تولید به خطر نیفتد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حسینی، مشاور سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور تعیین قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی برای سال زراعی 1399 -1400 از سوی شورای اقتصاد را غیر کارشناسی عنوان کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۲۲    
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: اگر دولت نگاهی به اراضی کشت نشده در سال زراعی پیش رو بیندازد، متوجه لزوم اصلاح قیمت ها خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور نظام صنفی کشاورزی باانتقاد از قیمت های غیرکارشناسی برای خرید محصولات استراتژیک گفت: امروز جو در بازار کیلویی 3,350تومان خرید و فروش می شود اما دولت نرخ آن را 2370 تومان اعلام کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۲    
دماوند- دبیراجرایی نظام صنفی کشاورزی دماوند از آغاز برداشت گردو از سطح 950 هکتار با عملکرد 3 هزار تن در این شهرستان خبر داد.