چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۳۴Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام صنفی کشاورزی»

افق تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی بیان کرد: قیمت هر کیلو برنج ابتدای فصل برداشت در استان های شمالی 30 تا 35 هزار تومان بوده که هم اکنون تحت تاثیر تورم به 52 تا 53 هزار تومان رسیده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵    
قاسم پیشه ور در گفت وگو با میزان، در خصوص تأثیر بارندگی بر عملکرد تولید محصولات کشاورزی، گفت: سفره های زیرزمینی کشور به شدت فقیر شده است، زیرابه سفره های زیرزمینی فشار وارد کرده ایم بنابراین در حال حاضر بارندگی ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۲    
نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی فراگیرترین تشکل بخش کشاورزی و با ماهیت نهاد اجتماعی و صنفی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بازگشایی زاینده رود بر اساس مصوبه چهارجانبه استانداری با رعایت خط شرب و تصمیم نظام صنفی کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی و نظارت شرکت آب منطقه ای خواهد بود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۶:۲۴    
آقایان سید احمد مقدسی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران، علی احسان ظفری رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های فرآورده های لبنی کشور، سید موسی رهنمایی قایم مقام نظام صنفی کشاورزی ایران و علایی مدیرعامل شرکت لبنیات خضرا استان مرکزی به بررسی اثرات حذف ارز ترجیحی از صنعت لبنیات کشور پرداختند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۳    
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی در جمع کشاورزان خبره خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: بخش کشاورزی به عنوان ستون اقتصاد مقاومتی و زیربنای تولید و اشتغال است و می طلبد در سطح حاکمیت و مجلس نگاه متفاوتی به این بخش صورت گیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: هم اکنون بیش از 70 تا 80 درصد دانه های روغنی و روغن خام مورد نیاز از طریق واردات تامین می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۶    
ریئس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی ایران جنجال محصولات کشاورزی مسموم را شفاف سازی کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرج صفایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اولین اتحادیه صنف ” دامپروری و شیلات ” در سطح کشور در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه با مشارکت 68درصدی اعضا بر اساس مصوبه هیات وزیران و ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی و سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، شهرام محسنی روز شنبه افزود: در این اتاق فعالان ، دانش آموختگان و جوانان شاغل در حوزه بخش کشاورزی استان فعالیت خواهند کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: جلسات کمیسیون نظارت بر اصناف کشاورزی در تمام شهرستان های استان خراسان رضوی برگزار می شود.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: محمد جواد خاکزاد مشاور نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: در واکنش به عرضه برنج با نرخ 80 هزار تومان در بازار گفت: هم اکنون در کارخانه های شالیکوبی استان های شمالی با بهترین کیفیت 45 تا 46 هزار تومان و حداکثر هر کیلو برنج بوجار صفر با بسته بندی مناسب با قیمت 50 هزار تومان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۸    
اهواز - ایرنا - دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی ماهشهر گفت: گندمکاران ماهشهری برای افزایش تولید در واحد سطح، با توجه به بارندگی های اخیر، نیاز ضروری به کود اوره دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۵:۲۳    
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: تاکنون عزمی برای احیای زاینده رود وجود نداشته است و تامین بودجه ملی برای پروژه بن-بروجن احیا زاینده رود را به تعویق می اندازد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از آغاز فرایند استقرار اتاق های اصناف کشاورزی در سراسر کشور خبر داد. *** آغاز فرایند استقرار اتاق های اصناف کشاورزی به گزارش صنایع ، اسماعیل قادری فر در خصوص ساختار نظام صنفی کشاورزی اظهار داشت: ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
"سیدجواد ساداتی نژاد" وزیر جهاد کشاورزی، شیوه نامه اجرایی استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: خوداتکایی دانه های روغنی مستلزم کشت قراردادی است تا بدانیم برای سال آتی چقدر تولید داریم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قاسم پیشه ور در گفت وگو با میزان، در خصوص کشت قراردادی و الگوی کشت محصولات کشاورزی، گفت: با توجه به تورمی که در جامعه وجود دارد و تغییر روزبه روز در قیمت ها ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۴    
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: زاینده رود بازگشایی نشده است و رواناب های مشاهده شده در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده، به علت هویج شویی در منطقه درچه در غرب اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دبیر نظام صنفی کشاورزی ماهشهر با اشاره به رهاسازی آب سد مارون گفت: حدود هشت هزار هکتار از زمین های کشت پاییزی ماهشهر که بیشتر به کشت گندم اختصاص یافته است سیراب شدند تا به صورت موقت از خطر نابودی نجات یابند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که این صنف هیچ فراخوانی برای روزهای آتی صادر نکرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۶    
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی اصفهان با تأکید بر اهمیت احیای زاینده رود و بازگشت آب به سفره های آب زیرزمینی گفت: مطالبه کشاورزان بازگشت آب به اصفهان و احیای طبعیت در این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان اعلام کرد که این صنف هیچ فراخوانی برای روزهای آتی بویژه جمعه 12 آذر صادر نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان، شورای میراب ها و آببران در بیانیه ای اعلام کردند که هیچگونه فراخوانی برای تجمع در روز جمعه 12 آذرماه 1400 نداده اند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، اسفندیار امینی دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی اصفهان در روزهای گذشته اعلام کرده بود که در صورتجلسه تعیین حقابه ها که به امضای شش نفر از مسئولان شرکت آب منطقه ای رسیده است اعلام شده که 420 حلقه چاه در اختیار شهرداری است که 220 از این حلقه چاه ها مجوز قانونی ندارد و تمام ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
لرستان- ساروقی، عضو هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی کشاورزی منابع طبیعی کشور با اشاره به مطالبه مردم لرستان برای از سرگیری عملیات اجرایی ساخت سد گاوشمار گفت: حق آبه لرستان قربانی بازی های سیاسی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: متاسفانه 420 حلقه چاه در شهر اصفهان آب را به گردنه زینل، باغ رضوان و کوه صفه و ... آب پمپاژ می کند و زیر شهر در حال خالی شدن است تا به چمن ها آب رسانی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی ماهشهر خواستار رهاسازی 10 روزه آب سد مارون برای آبیاری زمین های زیرکشت پاییزه پایین دست رودخانه جراحی در حوزه شهرستان ماهشهر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رهنمایی، قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور شرایط تولید محصولات دامی را نامساعد خواند و از دولت خواست درباره حذف ارز ترجیحی با تولیدکنندگان صادق باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا - عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی اظهار داشت: کشاورزان همواره خواستار احقاق مطالبات خود بوده اند و هیچ ارتباطی با فرصت طلبان ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با بیان اینکه شرایط تولید محصولات دامی بسیار نامساعد است، از دولت خواست در زمینه حذف یا عدم حذف ارز ترجیحی با تولیدکنندگان صادق باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان گفت: اجازه بهره برداری های سیاسی از مطالبات بحق کشاورزان را به هیچ کس یا مخلان نظم اجتماع را نخواهیم داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی از تخلف آشکار شرکت پگاه استان در خرید شیر از دامداران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۶    
جلسه توجیهی استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۵    
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: وزرات نیرو می تواند تنها در مورد سهم خود از آب رودخانه تصمیم گیری کند، قوانین کامل و مدون است اما اجرای آن به درستی صورت نمی گیرد کشاورزان مطالبه ای فراتر از مصوبات ندارند.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فعال بخش خصوصی با بیان اینکه حذف ارز 4200 تومانی منجر به خوداتکایی در تولید شکر شد، از وزارت جهاد خواست هر چه سریع تر نرخ چغندرقند را اصلاح کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مسئول سازمان نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان تبریز با بیان اینکه آذربایجان شرقی جزو استان های پیشرو در تبدیل نظام صنفی کشاورزی به اتاق اصناف کشاورزی است، گفت: ما در شهرستان تبریز حدود هشت هزار نفر عضو داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نظام صنفی کشاورزی شهرستان تبریز از عضویت 8000 نفر در این تشکل مردم نهاد خبر داد و گفت: ما در 265 زیر شاخه کشاورزی، پروانه صادر می کنیم.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: پیش از ظهر امروز نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور در ورزشگاه فولادشهر از امکانات این ورزشگاه بازدید و پس از آن در نشستی با مدیران باشگاه ذوب آهن شرکت کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: مطالبه کشاورزان متناسب با قوانین کشور است؛ در مصوبات مذکور حقابه کشاورزان و محیط زیست مشخص شده است و نیازی به مصوبه جدیدی وجود ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۲    
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با حکم وزیر جهاد کشاورزی منصوب شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی در مراسم تکریم و معارفه رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور راه نجات بخش کشاورزی را ورود نوآوری و فن آوری های نوین دانست.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۸    
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با حکم وزیر جهاد کشاورزی منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۴    
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با حکم وزیر جهاد کشاورزی منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر نظام صنفی کشاورزی ماهشهر گفت: مشاهده می شود عدم کشت کلزا در مناطق بالادست رعایت نشده و به راحتی و حتی در موقع مناسب تامین آب شده است و از نظر ما این عمل به نوعی تبعیض آشکار در حوضه آبریز مارون توسط سازمان آب برق است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۹    
نماینده مجلس با بیان اینکه نظام صنفی کشاورزی اعتمادسازی برای کشاورزان نکرده است، افزود: اگر این اعتماد شکل گرفته بود دیگر باغدار و کشاورز برای فروش محصول خود به دلال و واسطه ها پناه نمی برد و سود حاصل از کارش نصیب خودش می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست نظام صنفی کشاورزی می گوید وقتی قیمت نهاده های کشاورزی از جمله کود و سم بالا رود راه برای سودجویی و ورود نمونه های تقلبی از این اقلام بیشتر باز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست نظام صنفی کشاورزی گفت: علاوه بر کارگران مزارع و واحدهای کشاورزی بایستی کشاورزان مستقل و کارفرمایان بخش کشاورزی هم از حق بیمه تأمین اجتماعی برخوردار شوند. ولی متاسفانه با وجود قوانین متعدد و موافقت دولت عده ای در این مسیر سنگ اندازی می کنند و مانع آن هستند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پیمان عالمی در گفت وگو با میزان، درباره معافیت سهم کارفرمایان کشاورزی و حق بیمه تأمین اجتماعی کارفرما، گفت: بر اساس ماده واحده قانون معافیت از پرداخت سهم بیمه کارفرمایانی که حداکثر پنج نفر کارگر دارند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه نظام صنفی کشاورزی و نظام دامپزشکی به کانون باج خواهی از کشاورزان، دامداران و مرغداران تبدیل شده است تاکید کرد که این وضعیت باید با سرعت این وضعیت اصلاح شود.