یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۲۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «خودکفایی»

آمریکایی ها در حالی سیاست ایران هراسی را شدت بخشیده اند که شواهد امر نشان می دهد لابی سلاح آمریکایی برای پنهان سازی فروش تسلیحات به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و نیز نگرانی از ورود ایران به بازار فروشندگان تسلیحات پشت پرده این ایران هراسی قرار دارد. ...
خودکفایی در تولید یکی از پرکاربردترین محصولات صنعت پتروشیمی سال هاست که در انتظار بهره برداری از پتروشیمی ارگ به سر می برد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: 2 هزار متقاضی تسهیلات اشتغال که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین معرفی شده اند، در بانک ها معطل هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۵    
امیر سرتیپ امیرحسین خلیلی در گفت وگو با میزان، با اشاره به رفع محدودیت های تسلیحاتی ایران، گفت: با تدابیری که توسط تصمیم گیرنده های نظام، شورای عالی امنیت ملی و سیاست گذاری کشور شد، ما در دیپلماسی پیروز شدیم، جای تبریک به دستگاه دیپلماسی کشور دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۲:۰۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از راه اندازی 500 مرکز نیکوکاری با اولویت مناطق محروم تا پایان سال خبر داد.
آمار منتشر شده از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در نیمه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته نشان می دهد که واردات مجموع مقاطع تخت فولادی 100 درصد افزایش و مقاطع طویل فولادی 22 درصد کاهش یافته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با بیان این که راه حل بسیاری از مشکلات اقتصادی در داخل کشور است، گفت: تلاش برای خودکفایی اقتصادی ضروری ترین مسئله کشور و مهمترین رسالت مجلس و دولت است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۸    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه این نهاد از طرح های مددجویان در اشتغال روستایی حمایت می کند، گفت: بیش از 55 درصد اشتغال ایجاد شده و طرح های اجرا شده در روستاها صورت می گیرد و در 5 سال اخیر توسط کمیته امداد استان 32 هزار و 500 شغل در روستاها اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یزد نماینده ولی فقیه در استان یزد با انتقاد از ربط دادن تمام گرانی های محصولات خوراکی به نهاده های دامی گفت: کشور ظرفیت خودکفایی در خوراک دام را دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا گفت که کشورش درصدد دستیابی به خودکفایی تسلیحاتی به کمک تهران، مسکو و پکن است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مانه و سملقان گفت: از ابتدای سال تاکنون تعداد 156 فقره وام به مبلغ 6 میلیارد تومان در راستای اشتغالزایی مددجویان پرداخت شده است.
فودنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
افزایش برداشت و توسعه باغ های زیتون خودکفایی کشور در تامین روغن مصرفی داخل و بی نیازی از واردات مواد اولیه روغن را رقم می زند و سمنان از استان های پیشرو در توسعه این طلای روغنی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ایران صاحب بزرگ ترین ظرفیت منصوبه ترانسفورماتور در منطقه است. برمبنای آنچه محمدعلی فرحناکیان، مشاوربین الملل و سرپرست مرکز صادرات آب و برق وزارت نیرو اعلام کرد، ایران در بحث ترانسفورماتور نه تنها به خودکفایی دست یافته، بلکه در ساخت ترانسفورماتورهای موردنیاز در شبکه توزیع ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، در مراسم امضای این تفاهم نامه، کارآفرینی را مولفه های اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی ابزار رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امامان جمعه خراسان رضوی با اشاره به پایان تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران، تحریم را عامل خودکفایی بخصوص در صنایع موشکی و دفاعی دانستند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
آموزش نیروهای پیمانی شرکت ملی گاز ایران مطابق با استانداردهای مورد قبول این شرکت، سبب افزایش دانش و تخصص آن ها و اجرای صحیح طرح ها می شود.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۶    
فرماندار شهرستان اشکذر بر ایجاد اشتغال برای مددجویان به عنوان بهترین راه خودکفایی و توانمندسازی آنها تاکید کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
اصولاً کشور صادرکننده توانایی هایی دارد، بنابراین با توجه به مسیری که بر اثر جنگ تحمیلی و تحریم ها پیدا کرده ایم، به این باور رسیده ایم که راهی جز خودکفایی نداریم و این با یک حرکت جدی در همه حوزه های نیروهای مسلح اتفاق می افتد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: یک نماینده پیشین مجلس گفت: با توجه به رشدی که صنایع دفاعی ما در سال های گذشته داشته است و خودکفایی که در اقلام تسلیحاتی به دست آوردیم رفع تحیم تسلیحاتی هم می تواند ابعاد نظامی داشته باشد و هم به توسعه اقتصادی کمک کند و ارزآوری داشته باشد و از سویی ما را در جریان تعاملات منطقه ای و ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
همچنین رضایی دبیر مجمع بر اولویت قائل شدن برای امنیت غذایی و خودکفایی در نهاده ها وکالا های اساسی بر ادامه نظارت و ارزیابیِ میزان تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی تا تهیه گزارش کامل تاکید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: تاکید اعضای کمیسیون بیشتر روی بحث تامین و خودکفایی در بخش کالاهای اساسی و همچنین حمایت از تخصیص ارز 4200 تومانی برای نهاده های کشاورزی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۷    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه باید بتوانیم از ظرفیت ها استفاده کنیم، گفت: کارآفرینی مهم ترین مولفه اقتصادی تولید است ما در ایران همه امکانات را داریم اما کارآفرینی مفقود است، اگر کارآفرینی در کشور ایجاد شود رفاه برای مردم ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور از ایجاد 12 هزار فرصت شغلی طی انعقاد تفاهم نامه ها با بسیج سازندگی در استان ها خبر داد و اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۶    
گروه استان ها - رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از اجرای 385 میلیارد ریال پروژه خودکفایی و اشتغال در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶    
کرمان- در حالی سیاستگذاری های بسیاری برای خودکفایی در تولید محصولات و کالاها در سطح کشور انجام شده است که تولیدات صنایع قطعه سازی کرمان توسط واحدهای صنعتی بزرگ این استان خریداری نمی شود و در عوض کالاهای خارجی مشابه مورد استفاده قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اهمیت بحث خودکفایی و اشتغال مددجویان زیر پوشش کمیته امداد، گفت: امسال 500 مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در کشور ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۴    
شهرکرد- ایرنا- نخستین مرکز تخصصی اشتغال مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان اردل افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نخستین مرکز نیکوکاری کاریابی چهارمحال وبختیاری در اردل با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال باید 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور راه اندازی شود که تاکنون 200 مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی دستاوردهای فناورانه دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف رفع موانع تولید انبوه این محصولات، با حضور جمعی از مسئولان ارشد نظارتی و حوزه سلامت استان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل شیلات هرمزگان، به همراه سرپرست معاونت آبزی پروری شیلات هرمزگان در روند مونتاژ قفس های پرورش ماهیان دریایی در بندر صیادی کوهستک توسط بخش خصوصی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
محمود واعظی گفت: فشار حداکثری ممکن است مزاحمت هایی برای مردم در زمینه کالا و گرانی ایجادکند، ولی در این تردید نیست که تاب آوری دولت و صنعت و صنایع دفاعی و اقتصادکشور را می تواند بالا ببرد و منجر به خودکفایی بیشتر کشور شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۵    
وزارت نفت عراق اعلام کرد این کشور طی سه سال آتی در تولید بنزین به خودکفایی خواهد رسید و گاز استخراج شده با نفت را به طور کامل بهره برداری خواهد کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول گفت: حرکت به سوی خودکفایی و تولید محصول از ایده، فقط با کار جهادی و دغدغه مندی میسر بوده و لازم است استادان، دانشجویان و کارآفرینان وارد میدان همکاری شوند.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ما تحریم ها در حوزه نظامی را تبدیل به فرصت کردیم و به همین دلیل، نیروهای مسلح با تکیه بر توانمندی های داخلی به خودکفایی کامل رسیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دو دستگاه تولید نیتروژن مایع و آب خالص ساز در آزمایشگاه مرکزی دانشگاه شهید چمران اهواز راه اندازی شد .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال سه هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی در قالب راهبران شغلی ایجاد شود، گفت: طی نیمه نخست امسال هدایت 850 طرح اشتغال مددجویی در استان را 38 راهبر شغلی عهده دار شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رفع تحریم تسلیحاتی ایران با ارزیابی های گوناگونی از سوی تحلیلگران خارجی همراه بود. نارضایتی و ناکامی تلاش های آمریکا در کنار خودکفایی تسلیحاتی ایران از طریق تکیه بر توانایی داخلی از نکات برجسته در ارزیابی این تحول مهم بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی شبکه یک، در این مستند تلاش و همت مهندسان پزشکی ایران در طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته پزشکی روایت خواهد شد. در این مستند همچنین به نقش خودکفایی متخصصان ایران در ساخت تجهیزات پیشرفته پزشکی در مقابله با تحریم تجهیزات پیش بالینی به همت شرکت های دانش بنیان پرداخته ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری استان قزوین با سه هزار و 840 مورد آموزش مهارتهای کسب و کار ، رتبه دوم کشوری آموزش مددجویان در زمینه اشتغال را کسب کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تعداد فوتی های روزانه کرونا به عدد ترسناکی رسید، سیاست های غیرقاطعانه دولت شکست خورده است. ادعای خودکفایی در کیت با آمار تست ها تناقض دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار امروز نظام مقدس اسلامی مرهون حماسه آفرینی ها و مجاهدت های شهدا، ایثارگران، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده های صبور و مقاوم ایشان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵    
کارخانه فولاد در استان ایلام با تولید قطعات فولادی مختلف کاربردی در بخش صنایع و طرح های عمرانی و ساختمانی،صنعتی و مکانیکی،زمینه اشتغال بیش از 1400 نفر به طور مسقیم و غیر مستقیم فراهم و گام های مهمی در پیشرفت صنعت کشور برداشت.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- توسعه محصولات جدید بر پایه تکنولوژی و نیاز های روز مشتریان، امری ضروری برای هر خودروساز است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۷    
رشد ظرفیت پالایشگاه های ایران در سال های اخیر، خودکفایی ایران در سوخت های پالایشی، اشباع نسبی بازار بین المللی و محدودیت شدید بودجه ای موجب می شود دولت ایران تمایل چندانی به ساخت پالایشگاه های جدید نداشته باشد.
برترین ها / مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک فعال صنعت پوشاک با بیان اینکه به دلیل شیوع کرونا و گرانی کالاها، فروش پوشاک بین 40 تا 60 درصد کاهش یافته است، گفت: صادرات پوشاک تقریبا به صفر رسیده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان صدارت میرزا تقی خان، تعداد سربازان ارتش ایران به 140 هزار نفر و عدد توپ های نظامی به 1000 قبضه رسید.
امیر دریادار خانزادی: فرمانده نیروی دریایی ارتش در پاسخ به این سوال که با توجه به برداشته شدن محدودیت های تسلیحاتی ایران از روز 27 مهر ماه شما چه نیازهایی برای خرید تسلیحات دریایی دارید ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: طرح ملی زراعت چوب پس از تصویب قانون تنفس جنگل که از اواخر سال 95 به اجرا گذاشته شد تا پایان برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور و در صورت نیاز تمدید در برنامه هفتم توسعه، ادامه خواهد داشت. ...