دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۰۵Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیمیایی»

دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی روز گذشته با نوسان مثبت در هر دو متغیر اصلی تعیین نرخ پایه در این بازار، یعنی بهای نیمایی ارز و قیمت های جهانی سبزپوش شد ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۵    
برچسب ها دانستنی آنلاین روغن نارگیل عسل موخوره برچسب ها
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش تحلیلی عملکرد صنعت شیمیایی و پتروشیمی از سوی کارگزاری آرمان تدبیر منتشر شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی از کنترل آفات به روش های غیر شیمیایی و حشره کش های گیاهی در 900 هکتار باغ انار در سه سال گذشته در این منطقه خبر داد
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۲    
عرضه اولیه سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز ، روز سه شنبه 30 شهریور ماه 1400 در فرابورس ایران انجام می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ارانیکو و به نقل از دفتر توسعه صنایع پتروشیمی، قیمت پایه ی محصولات پتروشیمیایی در هفته منتهی به یکشنبه 1400/06/28 اعلام شد. محصولات پتروشیمی در دوهفته منتهی به 1400/06/28 فایلهای مرتبط قیمت پایه 28 شهریورماه محصولات پتروشیمیایی (نوع: PDF حجم271KB)
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از بارگیری و حمل 200 تن کود شیمیایی اوره از مبداء بندر عباس بندر عباس به منظور تامین کود ازته مورد نیاز بخش کشاورزی به مقاصد تعیین شده در استان سمنان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: عملیات بارگیری کود شیمیایی سوپر فسفات تریپل از انبار سازمانی کود این شرکت جهت مصرف کشاورزان استان خوزستان در مورخ 27 شهریور ماه سال جاری تامین و ارسال گردید.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی خبر از توزیع انواع کودهای شیمیایی ، مقدار5 تن کود سولفات پتاسیم و 5 تن سوپرفسفات تریپل بین کشاورزان در شهرستان اراک در شهریور ماه سال جاری از طریق کارگزار تحت پوشش این شرکت آقای صفایی نیک ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، روز سه شنبه عرضه اولیه جدید دیگری به بازار سهام می آید. شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز با نماد شکام روانه بازار می شود. شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز (سهامی عام) با نماد شکام روز سه شنبه در بازار سهام عرضه می شود ...
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا ، قیمت محصولات پلیمری و شیمیایی از سوی دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی بر اساس میانگین نرخ ارز معاملاتی در سامانه نیما (sanarate.ir) محاسبه و اعلام شد. فهرست قیمت های پایه را می توانید در اینجا مشاهده کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دهلران-مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت هزار تن کود شیمیایی بین کشاورزان شهرستان دهلران توزیع شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از حمل کود شیمیایی اوره به انبار مرکزی استان سمنان خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: میزان 25 تن کود شیمیایی اوره تولیدی شرکت پتروشیمی پردیس، از مبدا عسلویه به استان مازندران در مورخ 27 شهریور ماه 1400 حمل گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: میزان 71 تن کود شیمیایی اوره تولیدی شرکت پتروشیمی پردیس، از مبدا عسلویه به استان قم در مورخ 27 شهریور ماه 1400 حمل گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: میزان 25 تن کود شیمیایی اوره تولیدی شرکت پتروشیمی پردیس، از مبدا عسلویه به استان اردبیل در مورخ 27 شهریور ماه 1400 حمل گردید.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 15 تن کود سوپر فسفات تریپل در شهرستان سمیرم خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خواب یک پدیده و نیاز طبیعی و ضروری انسان ها است. خواب قوای از دست رفته بدن را برمی گرداند و به انسان شادی و نشاط روحی و جسمی می بخشد. میزان خواب لازم و ضروری در شبانه روز 6 تا 8 ساعت می باشد، در زمان خواب بدن تمام انرژی های از دست رفته جسم و روح را تجدید می کند ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ازتامین،حمل وتوزیع 190 تن کودهای شیمیایی پتاسه از اول سال تا کنون در استان چهارمحال وبختیاری خبر داد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای هرات به اقدامات این مجموعه در حوزه آبفا اشاره کرد و افزود: مخزن یک هزار متر مکعبی مجتمع فتح آباد در سال جاری به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۵    
عرضه اولیه سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز سه شنبه هفته جاری انجام خواهد شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸    
مدیر جهاد کشاورزیشهرستان محمودآباد گفت: در سال زراعی جاری 2 هزار و 235 تن کود شیمیایی میان کشاورزان این شهرستان توزیع شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۸    
شرکت صنایع شیمیایی "کیمیاگران امروز "، به روش ثبت سفارش عرضه می شود .
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
یکی از احزاب لبنانی که وابستگی آن به عربستان مشهور است، اقدام به نگهداری و فروش مواد شیمیایی بکار رفته در انفجار بندر بیروت کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۰    
سیما دلگانی گفت: محصولات ما در حوزه پوست، مو و کاهش سایز با استفاده موضعی و مسکن های موضعی طبیعی اثر خود را القا می کنند و رویداد استان آپ فرصت شکوفایی و فرصت ورود به بازار کار و جذب سرمایه گذار را برای شرکت های فناور ایجاد کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: در سال زراعی جاری 2 هزار و 235 تن کود شیمیایی میان کشاورزان این شهرستان توزیع شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
روز سه شنبه مورخ 1400/06/30 تعداد 90 میلیون معادل 10 درصد از سهام "صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز" در نماد "شکام" عرضه خواهد شد.
سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز (سهامی عام)، سه شنبه (30 شهریورماه) عرضه اولیه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۶    
سازمان جهاد کشاورزی گلستان اعلام کرد: توزیع کود شیمیایی با سامانه جدید در شهرستان گرگان آغاز شد.
بر اساس ارزیابی ها و گزارش رسمی موسسه بین المللی ICIS، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با سه پله ارتقا در سخت ترین شرایط تحریمی و پاندمی کرونا توانست در جایگاه 37 در بین یکصد شرکت شیمیایی و پتروشیمیایی جهان ایستاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص حریم تهران، انتقال انبارهای فروش مواد شیمیایی ، آلودگی هوا، حیوانات بلاصاحب و ... توضیحاتی ارائه کرد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
روز سه شنبه عرضه اولیه جدید دیگری به بازار سهام می آید. شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز با نماد شکام روانه بازار می شود. به گزارش روند بازار بورس به نقل از تجارت نیوز ، شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز (سهامی عام) با نماد شکام روز سه شنبه در بازار سهام عرضه می شود ...
تدبیر 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۳    
تولید کنندگان اصفهانی همیشه به دنبال بهترین ها از بهترین ها می گردند. بهترین محصولات از بهترین فروشنده ها با بهترین قیمت ها! پس شاید بهتر باشد فروشندگان مواد شیمیایی اصفهان مسجد سید را امتحان کنند . ...
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از آی سی آی اس، وزارت دارایی ژاپن در بیاینه ای اعلام کرد در پی افزایش مجموع صادرات این کشور، صادرات محصولات شیمیایی در ماه اوت سال 2021 میلادی با 28.5 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال به 850 میلیارد و 800 میلیون ین رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۳    
تهران – ایرنا – مقام های لبنانی از کشف 20 تن ماده خطرناک شیمیایی نیترات آمونیوم در منطقه بلعبک خبر دادند. این همان ماده ای است که باعث انفجار مهیب سال گذشته در بندر بیروت شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از مطلوب بودن کیفیت آب در همدان خبر داد و گفت: تغییر رنگ آب پس از افت فشار یا قطعی های موردی ناشی از شوک ایجاد شده در تاسیسات آبرسانی است و کیفیت آب کاملا تحت کنترل است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با استفاده از سرکه به نتیجه دلخواه خود برسید و ضررهایی که مواد شیمیایی برای فرد و طبیعت دارند را نیز کنار بگذارید.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۴    
استفاده نمودن از محصولات شیمیایی درست است که در ابتدا باعث حال خوش در فرد می گردد اما در دراز مدت اثرات منفی خود را نمایان می سازد. پس بهترین گزینه برای درمان و نگهداری از بدن و زیباییمان استفاده از محصولاتی است که طبیعی باشند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۹    
در بورس امروز امروز معامله گرها 190میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری پارس آریان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 7.7درصد از کل سهام آلومراد معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۷    
در بورس امروز امروز معامله گرها 190میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری پارس آریان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 7.7درصد از کل سهام آلومراد معامله شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کیفیت آب شرب خط قرمز مسئولان آبفای استان اصفهان است و نهادهای ذیصلاح، کیفیت آب شرب را از لحاظ شاخص های میکروبی و شیمیایی تایید می کنند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت پالایش نفت اصفهان و پیمانکاران پروژه، واحد تصفیه آب D.M شرکت پالایش نفت اصفهان با رویکرد افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت بخار تولید و در راستای کاهش الاینده های محیطی به صورت رسمی به بهره برداری رسید. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ عباس رسولی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین اعلام کرد؛ به منظور پایش و نظارت بر توزیع نهاده های کشاورزی بین بهره برداران بخش کشاورزی در نیمه دوم شهریور ماه سالجاری ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۶    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت بازرگانی خارجی کشتی آرشام حامل 50755 تن کود شیمیایی سوپر فسفات تریپل (TSP) وارد بندر امام خمینی شد.
وزیر نفت توسعه زنجیره ارزش در صنعت نفت را در قالب دو محور: 1- احداث پتروپالایشگاه ها و اجرای پروژه های ارتقای کمی و کیفی پالایشگاه های فعلی و 2- رهایی از نیمه خام فروشی در صنعت پتروشیمی و احداث پارک های شیمیایی پیگیری می کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بارگیری و حمل مقدار 10 تن کود اوره کشاورزی در تاریخ 1400/6/24 از مبدأ پتروشیمی شیراز به منظور تأمین کود ازته مورد نیاز بخش کشاورزی به مقاصد تعیین شده در استان گیلان خبر داد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بارگیری و حمل مقدار 472 تن کود اوره کشاورزی در تاریخ 1400/6 ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جیرفت از برگزاری دومین همایش ملی توسعه در علوم و صنایع شیمیایی به میزبانی این دانشگاه خبر داد و گفت: این همایش در چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در این شهرستان برگزار می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان از انجام مبارزه مکانیکی و شیمیایی با بیماری زنگ زرشک در هزار و 250هکتار از باغ های زرشک خراسان جنوبی خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
براساس داده های پلتس، فاصله قیمتی بوتادین-نفتا آسیا در 9 سپتامبر همزمان با تداوم تقاضای ضعیف بوتادین در آمریکا، و حتی با وجود آسیب توفان آیدا به واحدهای کشور و کاهش مقداری از عرضه، به کمترین میزان های خود در سه ماه اخیر رسید.