دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۴۷Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمله شیمیایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس مرکز روسی آشتی ملی در سوریه هشدار داد که تروریست های سوری در تلاش برای انجام یک حمله شیمیایی در ادلب همزمان با مراسم تحلیف ریاست جمهوری بشار اسد هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا ، بر اساس گزارش وزارت دفاع روسیه ، ستیزه جویان گروه تروریستی تحریر الشام در حال برنامه ریزی برای حمله شیمیایی در منطقه کاهش تنش ادلب در روز تحلیف رئیس جمهوری سوریه در 17 جولای (امروز) هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آشتی روسیه در سوریه در خصوص برنامه تروریست ها برای حمله شیمیایی در روز تحلیف بشار اسد هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۵    
تهران-ایرنا- مرکز آشتی طرف های متخاصم سوریه وابسته به وزارت دفاع روسیه موسوم به حمیمیم از حمله شیمیایی احتمالی تروریست ها در منطقه کاهش تنش سوریه همزمان با روز تحلیف بشار اسد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز آشتی روسیه در سوریه (حمیمیم) درباره تدارک تروریست ها برای حمله شیمیایی طی برگزاری مراسم تحلیف بشار اسد، رئیس جمهور این کشور هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مرکز صلح و دوستی روسیه در سوریه نسبت به قصد تروریست ها برای انجام حمله شیمیایی در ادلب سوریه هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۱:۱۸    
شفقنا- وزارت دفاع روسیه نسبت به طرح احتمالی گروه های تروریستی برای حمله شیمیایی در منطقه کاهش تنش در شمال غرب سوریه در روز تحلیف رئیس جمهوری این کشور هشدار داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز آشتی طرف های متخاصم سوریه وابسته به وزارت دفاع روسیه موسوم به حمیمیم درباره طرح تروریست ها برای انجام حمله شیمیایی احتمالی در منطقه کاهش تنش ادلب در تاریخ 17 جولای، زمان برگزاری مراسم تحلیف بشار اسد، هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۴    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۵    
یادداشت اولین حمله شیمیایی در جهان و تکان دهنده ترین نقض حقوق بشر با مداخله قدرت های بزرگ در روزنامه سینهالی زبان دینامینا سریلانکا، منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مرکز آشتی روسیه در پایگاه "حمیمیم" سوریه از انتقال مواد سمی به ادلب توسط تروریست ها و طراحی انجام حمله شیمیایی توسط آنها خبر دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۵:۳۷    
مرکز آشتی روسیه در سوریه از آماده شدن تروریست ها برای انجام یک حمله شیمیایی جدید در استان "ادلب" شمال سوریه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ارتش روسیه بار دیگر به اطلاعاتی دست یافته که از طرح و دسیسه گروههای تروریستی سوریه برای اجرای یک حمله شیمیایی در استان ادلب این کشور پرده برمی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز آشتی ملی روسیه در سوریه اعلام کرد که اطلاعاتی در دست دارد که نشان می دهد تروریست های سوری قصد دارند در منطقه کاهش تنش در ادلب دست به حمله شیمیایی بزنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از اقدام تروریست ها برای انتقال 10 بسته حاوی مواد سمی به استان ادلب جهت انجام حمله شیمیایی دروغین خبر داد.
زریان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
50 درصد از قربانیان و جانبازان حمله شیمیایی به شهر سردشت زنان و بچه ها بودند. هزاران زن سردشتی شیمیایی شدند درحالی که هیچ نام و نشانی از اغلب آن ها در جایی ثبت نشده و پرونده جانبازی ندارند! زنانی که چنان به سختی، زندگی عادی خود را می گذرانند که در باورتان نمی گنجد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد حمله شیمیایی و میکروبی حزب بعث عراق به سردشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۱    
حمله شیمیایی عراق علیه ایران در سردشت از صفحات ضد حقوق بشری ایادی استکبار به شمار می آید، جنگی که مدعیان دموکراسی و حقوق بشری با پشتیانی شیطان بزرگ آمریکا می خواستند تا انقلاب ملت ایران را به زانو درآورند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، علی نیکزاد شامگاه دوشنبه در سفر به شهرستان مرزی سردشت که به مناسب سالروز بمباران شیمیایی این شهرستان انجام گرفت در جمع مردم و مرزداران این خطه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این حادثه افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در سفر نظارتی نمایندگان به جنوب استان آذربایجان غربی، مشکلات مردم شهرستان های نقده، سردشت و پیرانشهر مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش ملی تجلیل از جانبازان شیمیایی کشور در حرم مطهر رضوی گفت:بعثی هایی که در برابر فتح الفتوح های رزمندگان ما در دفاع مقدس عاجز شده بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها 8 تیرماه روزی برای یادآوری نقض فاحش حقوق بشر علیه مردم مظلوم و بی دفاع ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی است که در سایه سکوت و کتمان رسانه های غرب رقم خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۰۱    
ایران، در طول جنگ تحمیلی، 572 بار مورد حمله شیمیایی رژیم بعث عراق قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۱    
علی نیکزاد ثمری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دوشنبه 7 تیرماه در جریان بازدید نظارتی خود از استان آذربایجان غربی، در سالروز حمله شیمیایی عراق از شهرهای نقده، سردشت و پیرانشهر بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هفتم تیر در تقویم ایران عمدتا با سالگرد بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت 74 نفر از اعضای این حزب شناخته می شود. در ششمین سالگرد انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و در هفتم تیر سال 66، شهر سردشت از توابع استان آذربایجان غربی از سوی حزب بعث عراق هدف حمله شیمیایی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- فرناندو آریاس مدیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی به مناسبت سی و چهارمین سالگرد حمله شیمیایی به شهر سردشت، پیام ویدئویی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه-سردشت نخستین شهر دنیا بود که بعد از جنگ جهانی اول و تصویب کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی مورد حمله شیمیایی قرار گرفت و مردم این دیار 34 سال با تاول و خردل زندگی می گذرانند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای بمباران شیمیایی سردشت را لکه ننگی بر پیشانی مدعیان حقوق بشر و یادآور مظلومیت ملت بزرگ ایران اسلامی در جنگ تحمیلی هشت ساله دانست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۷:۰۶   + ۹۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در پیام محمد جواد ظریف آمده است: در سی و چهارمین سالگرد فاجعه دهشتبار حمله شیمیایی رژیم صدام به شهر مظلوم سردشت، یاد و خاطره جان باختگان شیمیایی را گرامی می دارم و از خداوند منان برای جانبازان عزیز شیمیایی آن فاجعه فراموش ناشدنی سلامتی و طول عمر پر [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی به مناسبت سی و چهارمین سالگرد حمله شیمیایی به شهر سردشت، پیام ویدئویی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز جمعه چهارم تیر سال 1400 هجری شمسی، برابر با چهاردهم ذیقعده سال 1442 هجری قمری و مطابق با 25 ژوئن سال 2021 میلادی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
تروریست ها با همکاری سازمان به اصطلاح بشردوستانه کلاه سفیدها قصد دارند منشأ حمله شیمیایی را با هدف متهم کردن نیروهای دولت سوریه به استفاده از مواد سمی علیه غیرنظامیان به مرحله اجرا بگذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۱    
اقدام آمریکا به طراحی سناریوی جعلی حمله شیمیایی به سوریه و آموزش دیدن قاتلان خاشقجی، روزنامه نگار سعودی در آمریکا از مهم ترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته غرب آسیا بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت سوریه اعلام کرد که "هیات تحریر الشام"(جبهه النصره سابق) در حال آماده سازی برای به نمایش گذاشتن حمله شیمیایی ساختگی در ادلب است تا به این وسیله ارتش و متحدانش را به حملات شیمیایی متهم کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه به تلاش گروه های تروریستی برای صحنه سازی حمله شیمیایی در ادلب واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۱:۲۰    
وزارت امور خارجه سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد تلاش گروه های تروریستی برای اجرای سناریوی جعلی حمله شیمیایی در ادلب، با دستور آمریکا و برخی کشور های غربی صورت می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای واحد امداد و نجات ارتش مغرب در یک تمرین شبیه سازی حمله شیمیایی در بندر آکادیر در جنوب این کشور شرکت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد از گزارش های سازمان منع تسلیحات شیمیایی درباره حمله شیمیایی به شهر دومای سوریه، به شدت انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۹    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: تروریست ها با انتشار اخبار مربوط به حمله شیمیایی به دنبال آن هستند تا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری چهره دمشق را تصعیف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه آشتی روسیه در سوریه اعلام کرد، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این کشور، تروریست ها برای انجام اقدامات تحریک آمیز با استفاده از مواد سمی در استان ادلب آماده می شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ورود ناوگان دریایی آمریکا به مدیترانه، افشای نقش شهید سلیمانی در انتقال موشک های کورنت به غزه، درگیری میان ارتش ترکیه با پ ک ک در شمال عراق، طرح اسرائیل برای ترور رهبران حماس و افشاگری مقام روس درباره طرح حمله شیمیایی تروریست ها سوری ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۴:۵۹    
مرکز آشتی روسیه در سوریه از آماده شدن تروریست ها برای انجام یک حمله شیمیایی جدید در استان "ادلب" شمال سوریه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون مرکز آشتی ملی روسیه از طرح تروریست های سوری برای حمله شیمیایی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ژنرال الکساندر کاربوف، رئیس مرکز آشتی روسیه در سوریه (وابسته به وزارت دفاع روسیه) گفت که تروریست ها در این کشور تلاش دارند تا پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دست به حمله شیمیایی در ادلب زده و دولت دمشق را متهم کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۶    
مسکو درباره قصد تروریست ها برای حمله شیمیایی در سوریه در آستانه انتخابات این کشور هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه می گوید گروه تروریستی جبهه النصره در همکاری با کلاه سفیدها در تدارک انجام حمله شیمیایی در ادلب در آستانه برگزاری انتخابات سوریه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه هشدار داد تروریست های جبهه النصره با همکاری گروه موسوم به کلاه سفیدها در حال انجام تحرکاتی برای استفاده از مواد شیمیایی علیه غیرنظامیان در ادلب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سوریه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
دولت آمریکا در نشست مجازی شورای امنیت نظام سوریه را به انجام "دستکم ده ها حمله شیمیایی از 2011" متهم کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
یک نهاد نظامی روسی در سوریه گفت که تروریست های مستقر در استان ادلب، در پی حمله شیمیایی و متهم کردن دولت دمشق هستند.