پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۳:۲۷Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ رسانه ای»

بسیج   ۲۲ دقیقه پیش    
سرهنگ مهرعلیا گفت: امروز دشمنان در جنگ ترکیبی، محور کار خود را بر نارضایتی مردم، آشوب، جنگ رسانه ای پیاده سازی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی گفت: رسانه هایی مثل اینترنشنال بلندگوی مخالفان نظام و ابزاری برای جنگ رسانه ای شناختی است و به نوعی سلاح کشتار جمعی افکار عمومی و مسموم کننده اذهان جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- یکی از کارشناسان فضای سایبری سپاه میانه با بیان میزان تاثیر عملیات روانی و برنامه های اتاق جنگ رسانه ای دشمن در تغییر فرهنگ و گرایشات مردم، گفت: امروز جنگ سایبری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و باید به تدابیر و برنامه های مناسب برای زمینگیر کردن دشمن در این فضا، مسلح شویم.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تحلیل خود از اعتراضات و حوادث تابستان و پاییز 1401 متعقد است هرچند پای عوامل خارجی و جنگ رسانه ای و تبلیغاتی در میان بوده ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تحلیل خود از اعتراضات و حوادث تابستان و پاییز 1401 متعقد است هرچند پای عوامل خارجی و جنگ رسانه ای و تبلیغاتی در میان بوده ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بهرام مسلمی مهنی از پدران شهید و ایثارگر هشت سال جنگ تحمیلی به عنوان پیشگامان دفاع مقدس یاد کرد و افزود: با توجه به جنگ رسانه ای دشمن، امروز ما موظفیم باورها و ارزش های انقلاب اسلامی را در جامعه تقویت کنیم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تشریح اقدامات دولت سیزدهم در سال گذشته برای اصلاح ریل اقتصاد و بهبود معیشت مردم، تاکید کرد: این اقدامات در واقع ریل گذاری و نهال کاشتن است و برای به نتیجه رسیدن صبوری می خواهد، اما بدخواهان با جنگ رسانه ای در تلاش برای ایجاد ناامیدی در مردم هستند.
598   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۶    
در جریان اغتشاشات پاییز 1401 حوادث گوناگون و پیچیده ای در کشورمان رقم خورد. در این نوشتار، فهرستی از حوادث تلخ غیر طبیعی داخلی، دخالت های دشمنان خارجی، عناصر معاند خارجی، شبکه نفوذ، جنگ رسانه ای و عملیات روانی دشمنان در جریان فتنه سنگین 1401 تبیین شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سردار شاهوارپور گفت: در سال های گذشته غفلت هایی در فضای مجازی صورت گرفته اما با توجه به سخنرانی روز گذشته مقام معظم رهبری و فرامینی که داشتند، از هیچ تلاشی برای خدمتگزاری به ملت و امیدآفرینی فروگذار نخواهیم کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۱    
رئیس اداره هنر های تصویری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: ما به جای اینکه رسانه های خود را تقویت و بسیج کنیم مشاهده می کنیم در این جنگ رسانه ای بودجه فرهنگی کاهش پیدا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- امام جمعه خرمشهر، جنگ رسانه ای ضد ایران را به جنگ جهانی توصیف کرد و گفت: غرب و استکبار تدارک بسیار عجیبی در این باره داشته اما نتوانستند به اهداف خود برسند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با اشاره به حوادث فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی سال 1401 گفت: مردم ایران بزرگترین جنگ رسانه ای و ترکیبی را پشت سر گذاشتند و دشمن علی رغم عملیات مهندسی شده و طراحی جامعی که تحسین برانگیز بود بخاطر عدم شناخت از ملت و رهبر ایران به نتیجه نرسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۱    
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه بویراحمد گفت: رسانه ملی با وجود مشکلات فراوان، اما در مقابله با تهاجم فرهنگی خوب عمل کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تقویت وحدت، همدلی و امیدآفرینی در جامعه، گفت: باید تا می توان در راستای جهاد تبیین اقدامات نظام و دولت را اطلاع رسانی کرد تا در مقابله با جنگ رسانه ای دشمن، پیروز شویم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دشمن در جنگ رسانه ای تنها به دنبال التهاب آفرینی در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، امنیتی و فرهنگی است تا با هر بهانه ای اعتماد جامعه را نسبت به مسئولین و حاکمیت کمرنگ و دچار خدشه کند، اما دشمن به خوبی دریافته هیچ حربه ای از حربه های ناجوانمردانه اش...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه مجریه تاکید کرد: امروز بدخواهان، یک جنگ رسانه ای بی سابقه را علیه ملت ایران به راه انداختند که با شایعه پراکنی و دروغ و یأس آفرینی مردم را نسبت به یکدیگر، به نظام و به آینده ایران بدبین یا نا امید کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
افتتاح چند پروژه عظیم در گوشه و کنار کشور طی روز های اخیر از جمله اخبار خوبی بود که تحت تأثیر افزایش قیمت ارز و سایر اخباری، چون مسمومیت دانش آموزان کمتر به چشم آمد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- علی باکیر استادیار پژوهشی مرکز علوم انسانی و اجتماعی ابن خلدون در دانشگاه قطر است. او روند های ژئوپولیتیکی و امنیتی در خاورمیانه، سیاست قدرت های بزرگ، رفتار کشور های کوچک، خطرات و تهدیدات غیرمتعارف نوظهور را با تمرکز ویژه بر سیاست های خارجی و دفاعی ترکیه ...
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، محسن مهدیان مدیرعامل روزنامه همشهری در همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی گفت: امروز می خواهم توضیح بدهم که در چه جنگ رسانه ای حضور داریم و چه الزاماتی برای این جنگ نیاز است، برای این که جنگ رسانه ای را توضیح دهم می خواهم مسیر [...]
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
متاسفانه در التهابات اخیر کشور و دانشگاه شاهد بروز این پدیده رفتاری در برخی افراد شدیم و آنچه که باعث ناهماهنگی شناختی در آنها شد، نقش آفرینی رسانه های معاند بود. به عبارت دیگر جوهره جنگ رسانه ای اخیر، تلاش برای ایجاد تعارض باورها و رفتارها در مردمی بود که به ارزش های اصیل اسلام و انقلاب باورمندند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۵۹    
چگونه جنگ رسانه ای را به سعودی ها واگذار کردیم؟!
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۰    
در حالیکه، رضا ربع پهلوی، حامد اسماعیلیون، شیرین عبادی، نازنین بنیادی، مسیح علینژاد، عبدالله مهتدی و گلشفیته فراهانی، از ائتلاف بزرگ اپوزیسیون و تهیه منشور برای همبستگی و آزادی ایران سخن می گویند، این ائتلاف نه تنها تشکیل نشد بلکه در جبهه ضد انقلاب شاهد انشقاق و دودستگی شدیدی هستیم.
شارا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۲    
در فقدان رسانه پاسخگو و مسؤل داخلی، مرجعیت رسانه ای دست شبکه های فارسی زبان خارجی افتاده است. متاسفانه صدا و سیما بازهم در جنگ رسانه ای منفعل و مغلوب به نظر می رسد. چرایی این امر پیوستگی تام و تمام مدیریت این رسانه با دولت است.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۵    
فرمانده سپاه میانه در جمع فعالین فضای مجازی حوزه های مقاومت بسیج، نقش حساس و حیاتی افسران جنگ نرم را متذکر شد و گفت: برای پاسخگویی درست و به موقع به حملات رسانه ای دشمن، نیازمند تسلط بر فضای مجازی و تجهیز به سلاح رسانه ای هستیم. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر شفیعیان، مدیر انصاف نیوز سرلشکر رحیم صفوی به درستی گفته که در جنگ رسانه ای و فضای مجازی شکست خوردیم . شناخت وضعیتی که در آن هستیم برای اصلاح وضعیت بسیار کمک کننده است ...
اقتصاد ایران: وزیر ارشاد با بیان اینکه دشمن با طراحی همه جانبه، جنگی تمام شناختی علیه ملت ایران به راه انداخته است، گفت: دشمنان با تروریسم رسانه ای خود می خواهند، جامعه ایرانی را از گذشته خود پشیمان و از آینده ناامید کند
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اراک بیان کرد: دستگاه های فرهنگی اجازه ندهند دشمنان در جنگ رسانه ای به هویت ارزشمند خانواده ها ضربه وارد کند و لذا باید پای ارزش های اسلامی و تقویت و توسعه آنها با قوت و قدرت ایستادگی کنیم.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به ظرفیتهای سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: این سازمان نقش قابل توجهی در عرصه جنگ رسانه ای دشمن دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر علی محمد زنگانه امروز دوشنبه 15 اسفند در دیدار با حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور ضمن تبریک اعیاد ماه ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۱    
سخنگوی دولت گفت: ورود شجره طیبه بسیج به عرصه رسانه و تغییر معادلات ابزاری برای شکست دشمن در جنگ رسانه ای است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۴    
اسماعیلی گفت: امروز جنگ رسانه ای بزرگ و همه جانبه ای را شاهد هستیم و بر این اساس انقلاب اسلامی به ابوذر های زیادی نیاز دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۳    
سخنگوی دولت اظهار داشت: از زمانی که نهاد مقدس بسیج در عرصه رسانه هم ورود کرده، دل مان کاملاً روشن است که همان گونه که ورود بسیج در حوزه نظامی، معادلات جنگ تحمیلی را تغییر داد، حتماً با ورود بسیج در حوزه رسانه، معادلات جنگ رسانه ای تغییر می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ابوذر اظهارکرد: در آستانه نیمه شعبان شاهد برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر هستیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: امروز جنگ رسانه ای بزرگ و همه جانبه ای را شاهد هستیم و بر این اساس انقلاب اسلامی به ابوذر های زیادی نیاز دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: جنگ رسانه ای امروز همانند دوران دفاع مقدس نابرابر است. امروز هم رسانه های ما با امپراتوری رسانه ای دشمن قابل مقایسه نیستند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه گردشگری و معرفی میراث فرهنگی یکی از راه کارهای مهم برای مقابله با جنگ رسانه ای علیه کشورمان محسوب می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۲    
مسمومیت های سریالی دختران دانش آموز به شکل مشکوکی در 9 استان و 15 شهر ادامه دارد و در این شرایط رئیس جمهور در اجتماع مردم شهرستان دشتی، این مسمومیت ها را ادامه جنگ ترکیبی دشمنان علیه مردم و دولت ایران عنوان کرده و گفته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:حجت الاسلام قریشی با اشاره به اینکه چون دشمن به اهداف خود در ایران نرسیده تمام توان خود را برای جنگ رسانه ای و اقتصادی بکار گرفته است، یاد آور شد: دولتمردان باید تلاش کنند مسئله اقتصادی و تورم افسار گسیخته که اکثریت توسط دشمن ایجاد شده را کنترل کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه گفت: حجت الاسلام قریشی تاکید کرد: دشمن از راه تحریم اقتصادی و ایجاد تورم و در نتیجه نارضایتی عمومی هم برای مقابله با ایران اسلامی استفاده کرد و با تکیه بر جنگ رسانه ای سعی کرد به هدفش برسد لذا برای مهار این توطئه، دولتمردان و مسئولان باید شبانه روزی تلاش کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : رئیس جمهور گفت: دشمن با جنگ ترکیبی خود به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم بود و به تازگی در جنگ رسانه ای به دنبال ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان و والدین هستند تا آشوب شکل بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه گفت: امروز دشمن جنگ رسانه ای و اقتصادی را در پیش گرفته است، افزایش تصنعی قیمت دلار و فشارهای اقتصادی موید این موضوع است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دشمن با جنگ ترکیبی خود به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم بود و به تازگی در جنگ رسانه ای به دنبال ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان و والدین هستند تا آشوب شکل بگیرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز آنچه که ملت ایران از آن برخوردارند استقلال و آزادی و نظامی است که مبتنی بر رای مردم و مردم سالاری دینی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه با بیان اینکه دشمن با جنگ ترکیبی خود به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم بود و به تازگی در جنگ رسانه ای به دنبال ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان و والدین هستند تا آشوب شکل بگیرد ...
رئیس جمهور گفت: دشمن با جنگ ترکیبی خود به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم بود و به تازگی در جنگ رسانه ای به دنبال ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان و والدین هستند تا آشوب شکل بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دشمن با جنگ ترکیبی خود به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم بود و به تازگی در جنگ رسانه ای به دنبال ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان و والدین هستند تا آشوب شکل بگیرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۸    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: چیزی به نام انحلال خبرگزاری ها وجود ندارد و تنها ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفته که عمده هدف آن نیز ایجاد رسانه های بزرگ تری برای نقش آفرینی در جنگ رسانه ای ایجاد شده علیه جمهوری اسلامی است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
از سال گذشته که سری نخست و دوم برنامه حسینیه معلی در ماه محرم و صفر به سبک جدید از رسانه ملی آغاز شد، به دلیل جذابیت های ویژه مخاطبان را با خود همراه کرد؛ سبک و سیاقی که با پخش سری سوم در اعیاد شعبانیه سبب شده است بازتاب های رسانه ای آن در فضای بسیاری از جوانان را شیفته خود کند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین طائب مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: در جنگ رسانه ای چیزی که مهم است تصویر سازیست. تصویرسازی دومبنا دارد: 1- تصویر سازی بر پایه صداقت 2-تصویر سازی برپایه دروغ و شبهه افکنی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: چیزی به نام انحلال خبرگزاری ها وجود ندارد، همکاران ما نگران نباشند. هدف ما ایجاد رسانه ها بزرگ تر و توانمندتر برای ایفای نقش در جنگ رسانه ای است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مالک شریعتی نماینده مجلس نوشت: با جستجوی کلمات "پیروز و امید" در فضای مجازی، به راحتی فهم می شود که پیروز از ابتدا یک سناریو در ابرپروژه جنگ رسانه ای چندماه اخیر در حمله به امید ایرانی بوده. محیط زیست قبلا ابزار ضدامنیتی بود و اینک ابزار ضداجتماعی ...