پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۰:۵۵Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه رسانه»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۲    
وحید زندی فخر، کارشناس ارشد مدیریت رسانه و از فعالان حوزه رسانه ای در بخش کشاورزی در تحلیلی به مناسبت نامیدن سال 1402 به عنوان سال مهار تورم و رشد تولید به ارزیابی اهمیت سرمایه اجتماعی در کمک به تحقق شعار سال جاری پرداخته است.
شارا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۷    
فرشید نادریان – فعال حوزه رسانه ،ارتباطات و از مدیران اجرایی و روابط عمومی کشور؛ - دیر زمانی ست که دولت ها با بکارگیری برخی کلید واژه ها سعی معطوف نمودن افکار جمعی بر روی آن از برای تحقق اهداف و برنامه های خویش داشته که این ابتکار گاهاً خود برای ایشان چالش برانگیز شده و آن کلید واژه خود محور ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، نخ ستین جشنواره رسانه ای "روایت جهاد" استان سمنان یادبود سردار شهید حاج حسن شاطری با محوریت تولیدات رسانه ای در حوزه فعالیتهای جهادی و با هدف شناسایی ظرفیت ها و توانمندسازی گروه های جهادی در حوزه رسانه برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱    
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: شکایت دستگاههای اجرایی این استان در حوزه رسانه باید با اطلاع و هماهنگی شورای اطلاع رسانی صورت گیرد.
ورامین دشت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۵    
یه گزارش پایگاه خبری ورامین دشت،طی حکمی از سوی مدیرعامل سپید ورامین،مجید میثمی از فعالان علوم ارتباطات و حوزه رسانه ای استان تهران به عنوان معاونت ارتباطات و روابط عمومی این مجموعه منصوب شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
موضوع توافق ایران و عربستان به این معنا نیست که لزوما اینترنشنال کاملا بی حاشیه می شود یا از بین می رود، چراکه اساسا در حوزه رسانه ای مدل انگلیسی ها چه مشارکتی و چه فردی معمولا چهار گام را طی می کند که در آن گام سوم یعنی تبدیل رسانه موجود به رسانه بعدی حتما با انتقال فرآیند آن صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران حوزه رسانه کشور در یک مطالعه جدید، بر نقش بسیار مهم فضای مجازی بر ترویج فرهنگ زیست محیطی در ایران تاکید کرده اند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه هم میهن با انتقاد به برخورد های صورت گرفته با نهاد های مدنی در چند دهه اخیر گفت:“وقتی نهاد های رسانه ای قدرتمند را از بین می بریم مانند این است که درختان را از ریشه قطع کنیم که نتیجه آن بیابان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: با سامانه ای که راه اندازی شده است، هیچ کسی نمی تواند خود را به جای خبرنگار یک رسانه جا بزند در این راستا مسئولان می توانند استعلام بگیرند زیرا سامانه جامع روزانه به روزرسانی می شود ...
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز مسعود عباس نژاد رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهری رشت با میلاد ابراهیمی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان پیرامون حل مشکلات خبرنگاران در حوزه شهری دیدار و گفتگو کرد. ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ارزیابی حضوری و بوتکمپ تخصصی بازی سازی در رویداد ایده پردازی حوزه بازی سازی و سرگرمی رسانه ای توسط مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس نهاد رهبری در دانشگاه ها در دوره اساتید رسانه ای دانشگاه های سراسر کشور گفت: مجاهدت در سنگر رسانه و نشان دادن آنچه که در صحنه واقعی میدان رخ می دهد، برای قشر دانشگاهیان مجاهدت بسیار مهمی است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۱    
یکی از فعالین حوزه رسانه با انتشار تصویری از سالنامه شرق از گاف بزرگ خبری این سالنامه پرده برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر حوزه رسانه گفت: از نقاط قوت برنامه سوره تیم سردبیری آن بود که اکثراً متخصص یا محصل در حوزه دین پژوهی بودند. در صداوسیما تیم های مختلفی هستند که با منطق پروژه بگیری از برنامه سیاسی تا ورزشی می سازند و کار انجام می دهند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مسعود شاه حسینی در هم میهن نوشت: این روزها توئیت یکی از خبرنگاران بی بی سی فارسی در شبکه های اجتماعی بسیار بازتاب پیدا کرده است. او ادعا کرده است که شکایتش علیه تلویزیون فارسی اینترنشنال باعث کوچ قریب این تلویزیون به آمریکا شده است. به همین بهانه نگاهی می کنیم به چیستی و رویه آفکام ...
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۲    
سومین پویش نجات قطره ها ، با هدف فرهنگسازی صرفه جویی در مصرف آب با نقاشی کودکان ، در فرهنگسرای فردوسی شهرداری کرج برگزار شد . نسترن کیوان پور ، فعال حوزه رسانه استان البرز ، طراح اصلی این پویش میباشد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سیده نرجس موسوی، خبرنگار خبرگزاری فارس چهارمحال و بختیاری به عنوان جوان برتر استان در حوزه رسانه معرفی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۰    
شمسایی گفت: امروز شاهد هستیم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران از تمامی ظرفیت خود را در حوزه رسانه برعلیه کشور به کار گرفته اند، اما خوشبختانه رسانه های ما نیز عملکرد خوبی دارند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه رسانه های صوت و تصویر فراگیر ایران رصتا ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، در این مراسم از کسب و کارهای فعال در حوزه رسانه های صوت و تصویر فراگیر تجلیل شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۷    
مشهد- معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان گفت: جشنواره رضوی بهانه ای بود تا بتوانیم در قالب دهمین دوره جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در حوزه رسانه ها ارتباط تنگاتنگ خود را با بارگاه رضوی محقق کنیم.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ساوین یکتا، حامد فراهانی به عنوان مشاور برند و رسانه این شرکت برگزیده شد تا در کنار سایر وظایف محوله، در این حوزه نیز دست به کار شود و در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی کشور گام بردارد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره ابوذر می گوید که دشمنان با تروریسم رسانه ای خود می خواهند جامعه ایرانی را از گذشته خود پشیمان و از آینده ناامید کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه ورود بسیج به حوزه رسانه کمی با تأخیر اما امیدآفرین است، گفت: حتما آثار ورود بسیج به رسانه نیز در گذر زمان روشن تر خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۸    
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه امروز نیازمند ابوذرهای فراوانی در حوزه رسانه تراز انقلابی هستیم، گفت: جشنواره ابوذر باید محملی برای تربیت روزنامه نگارانی برای حضور در این جهاد بزرگ و مقابله با جنگ گسترده رسانه ای دشمن باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف گفت: باید در حوزه رسانه فکری کنیم چرا که برخی، ناجوانمردانه امثال ماجرای مسمومیت دانش آموزان را به سپاه مرتبط می کنند؛ البته دلیلش این هم هست که طراحی های دشمن در طول این 45 سال به سد بزرگ و قدرتمند سپاه برخورد کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روسکومندزور،نهاد ناظر بر حوزه رسانه دولت روسیه، با اشاره به یک قانون جدید از مسدود شدن 9 اپلیکیشن محبوب چت ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نشست دوگانه کنگره ملی خلق و کنفرانس مشورتی سیاسی خلق چین به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای سیاسی این کشور، یک کارشناس حوزه رسانه چین معتقد است سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران پیش از برگزاری این نشست ها، از اهمیتی ویژه در روابط دو کشور برخوردار است.
استاندار قزوین با پذیرش انتقاد در خصوص رسانه ها گفت: در استان در حوزه رسانه اشکال داریم ولی از آنجا که ظرفیت پرداخت رسانه بالاست و ایجاد رسانه راحت شده پیشنهاد می کنم جنبش های رسانه ای راه بیندازید و به پویایی رسانه ها کمک کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۲    
بندرعباس - مرتضی آخوندی خبرنگار خبرگزاری مهر در هرمزگان به عنوان جوان برتر حوزه رسانه در هرمزگان انتخاب شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
علی اصغر فاتحی فر با تأکید بر اینکه کار در حوزه رسانه بسیار حساس بوده و باید دقت بسیاری مبذول شود، گفت: هدف اصلی ما از راه اندازی سفیران رسانه در راستای روشنگری و تبیین صحت و سقم اطلاعاتی است که در فضای مجاری منتشر می شود؛ در این رابطه باید در کوتاه ترین زمان، محتوای مورد نیاز به مخاطبان عرضه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه آموزش خبرنگاری برای افراد مبتدی و علاقه مند به حوزه رسانه و همچنین آموزش مباحث خبر نویسی، گزارش نویسی و تیتر نویسی امسال برگزار شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: با فضای ایجاد شده شاهد نگاه ویژه مقام عالی دولت در استان به حوزه رسانه هستیم که قابل تقدیر است.
طلوع ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت:جشنواره ابوذر فرصتی مغتنم برای شناسایی استعداد های برتر حوزه رسانه استان است و بالندگی هر کشور در سایه هنر و هنرنمایی رسانه ها مصادق پیدا می کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی، مهلت ارسال آثار به دومین دوره رویداد جمعینو را که با هدف جمع آوری ایده های برتر تولید محتوا در حوزه رسانه و بیمه های اجتماعی برگزار خواهد شد، تا پانزدهم فروردین ماه سال 1402 تمدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه رسانه گفت: عملیات روانی که رسانه های معاند و رسانه های غربی راه انداختند به دنبال این بودند که در مورد جرم این شخص تروریست سکوت کنند.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۹    
صدا و سیمای مرکز یزد امروز با انتشار مطلبی مغرضانه، مجموعه ای از آمار جهت دار و گلچین شده را به عنوان کارنامه اقتصادی استاندار انتشار داد که تعجب همه فعالان حوزه رسانه ای استان را برانگیخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد با بیان اینکه تنها راهکار اصلاح ضعف حجاب و حفظ سرمایه های اجتماعی کشور، اقناع افراد است گفت:دیگر مداخله قهری، کیفری و کار پلیسی که اقداماتی موقتی و مقطعی است، نه تنها جواب نمی دهد؛ بلکه وضعیت را بدتر می کند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: دشمن با سرمایه گذاری عظیم در حوزه رسانه درصدد است تا دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی را از بین ببرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۶    
اولین رویداد شتاب دهی به رسانه های محلی و اجتماعی مشهد به نام (رج) با حضور علاقمندان به حوزه رسانه و کنشگری اجتماعی در کارخانه نوآوری مشهد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۰    
معاون فرهنگی وزیر علوم با اشاره به ظرفیت رسانه ای جهاد دانشگاهی گفت: دو مجموعه ایکنا و ایسنا می توانند در حوزه رسانه ای پشتوانه مناسبی برای فعالیت های دانشگاه ها باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
میرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آموزش های حوزه رسانه در استان های کشور امسال نسبت به پارسال 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۷    
دومین روز از رویداد رسانه ای آموزشی رج با حضور اساتید مجرب کشوری و علاقمندان به حوزه رسانه و کنشگری اجتماعی در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه مهاباد آگاه سازی مردم از شرایط کشور و مشکلات کم آبی را مورد اشاره قرار داد و گفت: نقش مبلغان از جمله روحانیون و فعالان حوزه رسانه با هدف اصلاح الگوی مصرف آب در این زمینه بسیار مهم و تاثیرگذار است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک پیشکسوت حوزه روزنامه نگاری معتقد است، تلاش ها برای زنده نگه داشتن جریان اطلاع رسانی در ایران ولو به شکل محدود کنونی را باید زنده نگه داشت ولی اگر با آن مخالفند ، به جای بازداشت خبرنگاران، مثل سال 79، همه رسانه ها را تعطیل کنند. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
یک نویسنده و پژوهشگر علوم استراتژیک گفت: در عصر حاضر، دشمنان جمهوری اسلامی ایران در محورهای گوناگون وارد عرصه نبرد ترکیبی می شوند که یکی از این محورها، حوزه رسانه و بزرگ نمایی اتفاقاتی است که مدنظر آنها قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون رسانه و فضای مجازی مجلس شورای اسلامی گفت:خبرنگاران به عنوان محور جهاد تبیین که یکی از مهم ترین موضوعات گفتمانی که مقام معظم رهبری در سال های اخیر به عنوان یک تکلیف در حوزه رسانه مطرح کردند، هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: بر اساس آمار خراسان رضوی جزو 3 استان برتر کشور در حوزه رسانه و جزو 2 استان برتر در حوزه محتوایی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مهدی پور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برلزوم آمایش سرزمینی در حوزه رسانه در استان مازندران تاکید کرد و گفت: ارزیابی درست از فعالیت رسانه ای در استان باید مورد توجه باشد.