سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۴۰Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه رسانه»

پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۷    
بافق (پانا) - نشست مشترک جانشین و مسئول اجتماعی فرماندهی انتظامی و رئیس پلیس فتا بافق با رئیس سازمان دانش آموزی، رؤسای مجلس دانش آموزی و نماینده خبرنگاران پانا پیرامون تعاملات سازمانی در دفتر خبرگزاری پانا شهرستان بافق برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۹    
تهران- ایرناپلاس- با توجه به تاکید مسئولان بر ضرورت خروج از انفعال رسانه ای و نگاه جدی به آرایش رسانه ای کشور، فعالان حوزه رسانه تاکید دارند که باید قوانینی در مجلس تصویب شود که ضمن حفظ حقوق و آزادی خبرنگاران ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه حوزه رسانه و فناوری اطلاعات با تبیین طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: طرح هنوز توسط مجلس تصویب نشده است و این امید وجود دارد که در کمیسیون مشترک، نقد های کارشناسی مبنا قرار گرفته و اصلاحات جدی در این طرح صورت بگیرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در فرهنگ ایرانی هویت مهمترین عنصر شخصیت است، هویتی که از خانواده و شهر و دوستان نشات می گیرد. این هویت همیشه برای ما مهم و در فضای رسانه هم جذاب بوده است. اصالت هر ایرانی به این هویتش است اما گاهی تلاش می شود این اصالت نوعی اسارت برای آدم معرفی شود که نمی گذارد دست به فعالیت جدید بزند. ...
شارا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۵۵    
فرشید نادریان – فعال حوزه رسانه ،ارتباطات و از مدیران روابط عمومی کشور - رسانه ها تا چه میزان می توانند در این مدار راستی آزمایی فنی در برابر جامعه هدف خویش چیره گشته و همچون گذشته بعنوان ابزارهای کارآمد و قابل اتکا در مسیر شفاف مداری و روشن سازی افکار عمومی موثر واقع شده و با تحلیل های مطلوب و ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ جوکار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یزد از تشکیل جبهه واحد رسانه های انقلابی در یزد خبر داد و از این مهم به عنوان یک راهبرد در حوزه رسانه یاد کرد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۲    
در کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان صورت گرفت؛ چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اجتماعی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان از دو روزنامه نگار پیشکسوت و فعال حوزه رسانه و مطبوعات لرستان تجلیل کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مستوره عزت زاده در ارتباط تلفنی با برنامه انعکاس رادیو گفت وگو، به تشریح رابطه میان رسانه و تبلیغات پرداخت و گفت: تبلیغات قسمتی از فرایندِ رسانه است و نمی توان تبلیغات را از حوزه رسانه جدا کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – اصحاب رسانه و بسیاری از مدیران مرتبط با حوزه رسانه در استان و کشور پس از درگذشت خبرنگار ایرنا و مدیر این خبرگزاری در خراسان شمالی علاوه بر منتشر کردن پیام های رسمی تسلیت، با انتشار پیام ها و جملاتی در صفحات شخصی خود یا گروه ها درباره زنده یاد حسین فلاحتی یاد او را گرامی داشتند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر ارشاد در جدیدترین اظهاراتش در مورد تغییر در ساختار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا چابک سازی این وزارتخانه توضیحاتی داد و همچنین از آخرین فیلم ها، کتاب های که خوانده هم نام برد و به برخی سوالات روز پاسخ داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پیکر حسین فلاحتی خبرنگار باسابقه ایرنا و پیشکسوت حوزه رسانه با حضور مدیرعامل و مسئولان خبرگزاری، اهالی رسانه و تعدادی از مسئولان در زادگاهش به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۰    
ساری - ایرنا - پیکر" حسین فلاحتی "خبرنگار باسابقه ایرنا و پیشکسوت حوزه رسانه با حضور مدیرعامل و مسئولان خبرگزاری، اهالی رسانه و تعدادی از مسئولان در زادگاهش به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پیکر حسین فلاحتی خبرنگار باسابقه ایرنا و پیشکسوت حوزه رسانه با حضور مدیرعامل و مسئولان خبرگزاری، اهالی رسانه و تعدادی از مسئولان در زادگاهش به خاک سپرده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
هشت تشکل رسانه ای کشور در نامه ای به وزیر ارشاد، شاخص های مورد انتظار خود در تعیین گزینه معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه را پیشنهاد کردند و خواستار انتصاب مدیری مؤمن، انقلاب و دارای مقبولیت صنفی و برخوردار از سرمایه اجتماعی در حوزه رسانه برای این معاونت شدند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص واکسن های آلوده با محمد قادری، تحلیلگر ارشد حوزه رسانه به صورت تلفنی گفتگو کرد. محمد قادری با بیان اینکه آنچه در خصوص واکسن های مدرنا در آمریکا اتفاق افتاد نشان داد پیش بینی رهبر معظم انقلاب مبنی بر خبیث بودن ذات کشورهای غربی به ویژه ایالات متحده ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اولین انتخابات الکترونیکی انجمن های صنفی کارفرمایی حوزه رسانه توسط انجمن صنفی مدیران رسانه، پس از کسب حد نصاب حضور بیش از 50 درصد اعضا، آغاز و در نهایت نفرات ذیل به عنوان اعضای هیأت مدیره دوره جدید به مدت 3 سال انتخاب شدند
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۰۹    
رویداد ریورس پیچ همشهری با هدف آشنایی استارتاپها و گروه های فناور با فرآیندهای کار رسانه در روزنامه همشهری و رسیدن به فهم مشترک درباره چالش های پیش رو برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم یکی از مهمترین هدف های برگزاری سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) را شبکه سازی فعالان فرهنگی در حوزه رسانه های نوین دانست.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
لازم است نهادهای نظارتی حوزه رسانه با انتشار گاه و بیگاه اخبار دروغین و مبهم درباره شبکه نمایش خانگی برخود کنند تا اعتماد عمومی مخدوش نشود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر ثمانه اکوان، پژوهشگر و فعال حوزه رسانه و روابط بین الملل با حضور در برنامه امواج شبهه درباره رویکرد رسانه های معاند در تخریب واکسن های داخلی گفتگو کرد. * واکسن مولفه قدرت کشورها ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۷    
سیدمهدی حاجی آبادی از فعالان سابق دانشجویی و فعال حوزه رسانه در پی ابتلا بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت و دیروز در نیشابور محل زادگاهش به خاک سپرده شد. (عکاس: وحید سرابی)
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت نهادسازی در حوزه رسانه و مطبوعات برای پیگیری مسائل صنفی این قشر و ارتباط بهتر و سالم تر با ارکان جامعه، گفت: رسانه ها باید فارغ از وابستگی های سیاسی و جناحی، چشم و گوش جامعه باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره مؤسسه همشهری اقتصاد رسانه را از مسایل مهم در حوزه رسانه دانست و گفت: گردش مالی رسانه در دنیا از بزرگترین گردش های مالی است که در ایران این سهم هر روز بیشتر می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
صادقی گفت: موازنه قدرت در حوزه رسانه به نفع کسی است که فضای ذهن را خوب بشناسد و تشخیص به موقع یکی از مولفه های قدرت در حوزه رسانه است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، علی رضایی در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: ضرغامی نگاه تحول گرایانه دارد. بنده کارمند صدا و سیما بودم و از نزدیک با وی آشنایی دارم و باید بگویم که وی تجربه و تخصص لازم در حوزه رسانه را دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۰    
کرمانشاه – ایرنا – فعال رسانه ای استان کرمانشاه توجه به اقتصاد رسانه را برای ادامه حیات رسانه های کشور ضروری دانست و گفت: با توجه به آشنایی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی به حوزه رسانه و برنامه های ارائه شده ایشان به مجلس شورای اسلامی ، شاهد تحول در این بخش خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور برنامه های "محمد مهدی اسماعیلی" وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی را در حوزه رسانه ها، مثبت و توسعه ای ارزیابی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۲    
خرم آباد - ایرنا - پیشکسوت عرصه رسانه پلدختر گفت: برنامه های "محمد مهدی اسماعیلی" وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه رسانه برای جامعه خبرنگاری مثبت و تحول آفرین است.
پایگاه علمی نوپانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد. نوپانا : حرکت اول به عنوان بازوی خطر پذیر گروه همراه اول در سال 97 تاسیس شده و در سال گذشته بیش از 200میلیارد تومان در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه گذاری نموده است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۶    
پژوهشگر حوزه رسانه با اشاره به حذف روبیکا و ذره بین از گوگل گفت: گوگل در مقابله با پلتفرم های ایرانی از پرطرفدارترین آن شروع کرد و به حذف این برنامه را از فروشگاه اپیکیشن پلی استور پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل اسبق خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: کلیات برنامه وزیر پیشنهادی فرهنگ در حوزه رسانه واقع گرایانه است. این برنامه باید ریز شده و همراه با جزییات در دستور کار قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۷    
مشهد- ایرنا- یکی از فعالان حوزه رسانه خراسان رضوی گفت: شتاب در تصویب دو لایحه سازمان نظام صنفی خبرنگاران و قانون مطبوعات بهترین مواد محوری در برنامه های حوزه رسانه وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مسعود بصیری گفت: یکی از مشکلاتی که در رسانه وجود داشته اخلاق در رسانه است که از نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه جمعه درخواست می کنیم تا در این زمینه به کمک حوزه رسانه آمده تا اخلاق در رسانه را تغییر دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- مطبوعات و رسانه های استانی نسبت به راهبردهای وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد امیدوار هستند و پیشنهاد می شود وی برای ترمیم و اعتلای حوزه رسانه چند نکته اساسی را مدنظر قرار بدهد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی راهکارهای بازنمایی رسانه ای اقدامات هیئت های مذهبی در بحران کرونا با حضور کارشناسان و فعالان حوزه رسانه امروز در خبرگزاری حوزه، برگزار شد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس رسانه و مشاور معاون سیمای سازمان صدا و سیما با اشاره به عدم شکل گیری پیوست های قوی در حوزه رسانه و هیئت، گفت: هیئت ها در عرصه مخاطب شناسی و موقعیت شناسی وارد شوند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کنگاور به مناسب روز خبرنگار و ضرورت بزرگداشت این روز و تقدیر از خبرنگاران ، فعالان حوزه رسانه و فضای مجازی مراسمی با حضورحجت الاسلام و المسلمین علی محمد لروند امام جمعه شهرستان کنگاور ، فرزاد الماسی فرماندار شهرستان ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۱:۳۳    
نشست تخصصی راهکارهای بازنمایی رسانه ای اقدامات هیئت های مذهبی در بحران کرونا با حضور کارشناسان و فعالان حوزه رسانه امروز در خبرگزاری حوزه، برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۴    
تهران-ایرنا- محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم، در هفته جاری در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی حضور یافت و درباره برنامه های خود با نمایندگان گفت وگو کرد. گزیده ای از برنامه های او در حوزه رسانه را ببینید.
غلامرضا ملکیان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کنگاور در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر شهدای رسانه ،17مرداد روز پاسداشت خبرنگار را به همه ی خبرنگاران و فعالان حوزه خبر و دست اندرکاران حوزه رسانه تبریک گفتند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ معاندان همیشه به دنبال تولید دوگانه ها بوده اند تا جامعه همیشه به یک انسداد فکر کند. یعنی به دنبال القای این مفهوم بودند که مسیری که طی می شود، با یک عنصر دیگر متضاد است. زمانی آزادی و استقلال، دین و آزادی، عزاداری و شادی و... را مطرح کرده اند و امروز به هیئت و سلامت رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۲    
تهران- ایرنا- احسان محمدی فعال حوزه رسانه با بیان اینکه تجربه نشان داده که اگر خدماتی در فضای مجازی را فیلتر کنید، راه های دور زدن هم خیلی سریع به بازار می آید، تاکید کرد: در این هزاره جنگیدن با تکنولوژی و فضای مجازی مثل جنگیدن با سایه ها است. با دستور فیلتر و حرکت های سلبی به اهداف مناسب نمی رسیم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یک حقوقدان و کارشناس حوزه رسانه در گفت و گو با جماران به بررسی واکنش کاربران مجازی به عکس سفیران روسیه و انگلیس پرداخت. کامبیز نوروزی گفت: یک مشکل بسیار جدی در ایران وجود دارد که باعث می شود فضای موجود در وب و شبکه های اجتماعی نسبت به انواع و اقسام مسائلی که در سطح جامعه می گذرد ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
این جمله پدر فوتبال ایران است، مردی که در حوزه رسانه و ورزش بی پروا و صریح الهجه بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروی انتظامی اولویت اول نیروی انتظامی را تعامل همه جانبه و همسو با اصحاب رسانه دانست و گفت: چرا که حفظ نظم، امنیت و جان و مال و ناموس مردم در حوزه مأموریتی ماست و این مأموریت بسیار خطیر است و نیاز دارد که در حوزه رسانه و احساس امنیت بتوانیم نقش سازنده ای ایفا کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۶    
گروه استان ها - به جهت بررسی مسائل فعالان رسانه ای و خبرنگاران استان چهارمحال و بختیاری میزگردی در دفتر خبرگزاری تسنیم با حضور کارشناسان این حوزه با موضوع "غفلت های حوزه خبرنگاری و اهمیت جریان سازی رسانه ای" برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
منصور الهی گفت: بازتاب خبر طرح صیانت از فضای مجازی در میان جریانی خاص و سیاسی که لایه هایی از براندازی نرم در رفتارهای او نمایان است و مهمترین ابزار براندازی خود در حوزه رسانه را در خطر از دست رفتن می بیند، جالب توجه و تأمل برانگیز است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۸    
سیاوش مسلمی با بیان اینکه اگر متولیان امر در حوزه رسانه به واقع به اهمیت جایگاه خبرنگاری توجه می کردند قطعا باید بیشتر از این به این قشر توجه می کردند که نکردند؛ گفت: ایران قوی امروز نیازمند به خبرنگاران در تراز انقلاب اسلامی است ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۴۱    
فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه اگر متولیان امر در حوزه رسانه به واقع به اهمیت جایگاه خبرنگاری توجه می کردند قطعا باید بیشتر از این به این قشر توجه می کردند که نکردند؛ گفت: ایران قوی امروز نیازمند به خبرنگاران در تراز انقلاب اسلامی است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: ایجاد کتابخانه تخصصی در حوزه رسانه برای توسعه فعالیت ها و به روزرسانی اقدام های مرتبط در استان ضروری است.