چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۵:۵۷Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اساتید حوزه»

شبکه اجتهاد   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی ، با حضور مدیر حوزه های علمیه و جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مدرسه معصومیه قم برگزار و از سامانه های جهد ...
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه / جمعی از طلاب و اساتید حوزه علمیه خواهران قزوین، اهانت رئیس جمهور فرانسه نسبت به رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را محکوم کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۳    
حوزه/ واحد مشاوره حرم مطهر کریمه اهل بیت سلام الله علیها با 35 مشاور مجرب آقا و خانم از اساتید حوزه و دانشگاه به جنب درب 24 منتقل شد تا با فعالیت در مکان بزرگ تری بتواند دستورالعمل های بهداشتی را به شیوه مطلوب رعایت کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت آیت الله فاضلیان از اساتید حوزه علمیه همدان و امام جمعه سابق ملایر را تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۲    
خراسان شمالی - حجت الاسلام سالاری گفت: باید اساتید حوزه در آموزش های مجازی اصل مراجعه به قرآن و اینکه دست طلبه از قرآن رها نشود را رویکرد و محور قرار دهند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
شبکه رادیویی فرهنگ با برنامه پژوهش محور هزاره ادب فارسی ، تاریخ ادبیات ایران را شنیدنی کرده است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، هزاره ادب فارسی عنوان برنامه جدید رادیو فرهنگ است که از یکشنبه 4 آبان ماه روی آنتن می رود ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، صبح پنجشنبه یکم آبان ماه از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب اسلامی ایران و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی تازه ترین ها، نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از سوی انجمن علمی انقلاب و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه در محل موزه عبرت برگزار شد. ...
برترین ها / روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل کانون هموفیلی ایران از برگزاری اولین وبینار مشترک کانون هموفیلی ایران و مزکز تحقیقات ترمبوز هموستاز دانشگاه تهران، خبر داد و گفت: خوشبختانه تا کنون بیمار هموفیلی فوت شده به علت ابتلا به کرونا نداشته ایم. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: استادی که درسش باعث سازندگی شود و دانشش سبب تعالی، رشد و تعالی فرد گردد، موفق بوده است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران: آیت الله غروی پیرامون حملات اخیر به رییس جمهور و دولت هشدار داد: این مواضع در دنیا و رسانه های بیگانه بازتاب پیدا کرده و تنها دشمنان اسلام و آمریکا و صهیونیسم شاد می شوند ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز :مراسم رونمایی از کتاب محمد(ص) در تورات و انجیل در حرم مطهر رضوی برگزار شد و سخنران مراسم ضمن تبیین موضوع احتجاج و بشارت در کتب آسمانی به معرفی کتاب و ویژگی های آن پرداخت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: اساتید و مدیران حوزه های علمیه با نگاه پدر مهربان به طلبه ها بنگرند و نه تنها به صورت آموزش نظری بلکه در مقام عمل هم دست طلبه ها را بگیرند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ ششمین هم اندیشی علمی فقه نظام ساز با موضوع نقد و بررسی کتاب فقه سیاست و حکومت با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، در محل موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران به صورت مجازی برگزار می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اندیشه تازه ترین ها، در هفته های اخیر علوم اسلامی و به ویژه علم اقتصاد اسلامی در جامعه به ویژه بین اساتید حوزه و دانشگاه مورد بحث قرار گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد پیکر مرحوم حجت الاسلام عبدالمجید دیانی، از اساتید حوزه علمیه مشهد، صبح امروز در حرم مطهر رضوی تشییع و به خاک سپرده شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ محبت اهل بیت(ع) قطعا لازم است و بدون آن هیچ عبادتی پذیرفتی نیست و عمل صالح باید در کنار ایمان و عبادت خداوند و حب به اهل بیت(ع) باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام حسن(ع) الگویی از بردباری و کرامت برای تمام بشریت بودند که باید سیره ایشان برای مردم تبیین شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رسول اعظم را به عنوان رحمة للعالمین مبعوث کرد تا همه از لطف و رحمت ایشان برای سعادت دنیوی و اخروی بهره مند شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۱    
امام جمعه ابهر ضمن برشمردن دلایل ضرورت یافتن مطالعات در زمینه غدیر، گفت: توسعه زیرساختی در زمینه آموزش های غدیری و ولایی از ضروریات فرهنگی و آموزشی جامعه است که اساتید حوزه و دانشگاه وظیفه دارند تا در این رابطه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهید مدافع حرم حضرت حجت الاسلام مجید سلمانیان، اهل استان البرز بود و از اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاه. این شهید مدافع حرم، اوایل اردیبهشت ماه 1395 از شهرستان فردیس، به سوریه اعزام شدند و در تاریخ هفدهم اردیبهشت، توسط تروریستهای تکفیری در منطقه خان طومان حلب به شهادت رسید.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۰    
همدان - حجت الاسلام والمسلمین شعبانی با اشاره به لزوم شناسایی اساتید حوزه فرهنگ در کشور، گفت: باید شورای فرهنگ عمومی را در بحث کمیت و کیفیت ارتقا دهیم.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حافظیه ویژه برنامه رادیو فرهنگ کاری از گروه ادب و هنر به مناسبت روز حافظ است که شنبه و یکشنبه 19 و20مهرماه، از ساعت 15 تا 21 پخش می شود. این برنامه با همکاری صداوسیمای مرکز فارس تدارک دیده شده است و در این برنامه اساتید حوزه شعر و ادبیات فارسی از شیراز و دیگر شهرهای کشور در ارتباط تلفنی به شرح ...
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۳    
ویژه نامه چالش های فقهی کرونا حاوی نوشتار و آثاری از اساتید حوزه و دانشگاه است که با نگاهی فقهی به مباحث و چالش های متأثر از ویروس کرونا به طبع رسیده است. در این ویژه نامه مسائلی همچون تعارض اقتصاد و سلامت، قاعده لاضرر، قاعده احسان، ضمان حاکمیت و ... مورد بررسی قرار گرفته است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۰    
معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) میناب گفت: اساتید در تربیت طلاب پژوهشگر، توانمند و آگاه به زمان نقش موثری دارند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۲:۳۹    
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه کاشان از برگزاری دوره شش روزه مهارت افزایی پژوهشی اساتید خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه، نشست علمی پرسمان اربعین در دوران کرونا با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه های رسانه ای اربعین حسینی در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با سخنرانی اساتید حوزه علمیه با توجه به شرایط کرونایی در شبکه های تلویزیونی و فضای مجازی پخش خواهد شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۶    
حجت الاسلام والمسلمین زمانی، در جمع طلاب و اساتید حوزه خواهران یزد به تشریح شش وظیفه طلبه در عصر امروز پرداخت و گفت: حمایت و دفاع از اصل کیان نظام جمهوری اسلامی با تمام قوت یکی از مصادیق شکرگزاری نعمت انقلاب اسلامی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
استاد سطح عالی فقه حوزه علمیه در واکنش به سخنان یکی از اساتید حوزه درباره اقتصاد اسلامی، گفت: اینکه بگوییم غرب و شرق اقتصاد دارند و سوسیالیسم و سرمایه داری مکتب اقتصادی هستند، ولی اسلام فاقد چنین مکتبی است، جفا به اسلام است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۸    
آستان قدس عباسی در پروژه تبلیغی زیارت اربعین که با حضورجمعی از اساتید حوزه علمیه و طلاب آن در نجف اشرف برگزار شد، حضور یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:شرکت های ارائه دهنده اینترنت، با فراهم کردن زیرساخت های لازم برای برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین، کیفیتی را ارائه دهند تا دانش آموزان، طلاب، دانشجویان و اساتید حوزه و دانشگاه در برگزاری کلاس های خود مشکلی نداشته باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۱    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت: تربیت طلابی مومن و کارآمد برای تبلیغ امور دینی و سیره اهل بیت(ع) از رسالت های مهم اساتید حوزه است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۶    
برخی اساتید حوزه تأکید دارند: "در منابع معتبر روایی شیعه حتی یک روایت (تلویحاً یا تصریحاً) مبنی بر رجوع معصومین (ع) به طبیب وجود ندارد".
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۰    
جلسه بررسی فراخوان نشان ملی دکتر دبیر سیاقی با حضور اساتید حوزه ادبیات و پژوهش در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۸    
معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به برگزاری کارگاه روش تحقیق در اساتید، گفت: این کارگاه از اوایل شهریور ماه به صورت مجازی و آنلاین شروع به کار کرد و تاکنون با برگزاری هشت جلسه، به نیمه راه رسیده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۷    
حوزه/ به همت بسیج اساتید حوزه علمیه استان تهران و بسیج ناحیه امام خمینی(ره)، نمایشگاه فرهنگی، تبلیغی و ترویجی گرامیداشت هفته دفاع مقدس برپا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۲    
برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین زاهری از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار گردید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۵    
حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه از اساتید حوزه علمیه قم طی یادداشتی در کانال مجازی خود به نظرات آیت الله علوی بروجردی درباره اقتصاد اسلامی واکنش نشان داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان بر استفاده از اساتید مجرب تاکید کرد و گفت: اساتید خود را به اخلاق فاضله مجهز نمایند که این امر مهمی است.
خبرگزاری تسنیم: آیت الله سید محمدحسین میرسجادی از علمای تهران ساعتی قبل بعد از چند روز بیماری و بستری شدن در بیمارستان، دار فانی را وداع گفت. آیت الله سید محمدحسین میرسجادی در سال 1317 در نجف اشرف به دنیا آمد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین هم اندیشی علمی فقه نظام ساز با موضوع نقد سند 2030 از منظر فقه التربیه با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، در محل مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران به صورت مجازی برگزار می شود.