یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۸:۴۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روز قدس»

آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۵۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما بار ها اعلام کرده ایم که استفاده از سلاح هسته ای و به طور کلی استفاده از سلاح های کشتار جمعی جایی در برنامه ما ندارد. چرا؟ زیرا ما اعتقادی به چنین تسلیحاتی نداریم و به آن نیز نیاز نداریم ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه باید با انسجام و همدلی در برابر دشمنان جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کنیم، خاطرنشان کرد: راهپیمایی عظیم اربعین، جشن عید سعید غدیر خم، شرکت در راهپیمایی روز قدس و... از جلوه های ویژه این همدلی است که موجب آزار دشمنان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه موقت اصفهان گفت: راهپیمایی های اربعین، روز قدس و 22 بهمن، سه مثلثی است که عظمت و بزرگی آن ، چشم دشمنان ایران و اسلام را کور کرده است.
آوای سرحد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۶:۵۳    
بخشدار نازیل شهرستان تفتان گفت: ویژگی بارز یوم الله در ایران اسلامی مشارکت آحاد ملت حتی در دورترین نقاط است؛ امروز روز قدس هم صحنه ای از حضور پرشور مردم روستای بهرآباد بخش نازیل شهرستان تفتان بود. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۷    
در 26 مرداد 1358 وقایع گوناگونی از جمله تاکید امام بر ضرورت تاسیس حزب مستضعفین و هشدار به توطئه گران و مسامحه کاران، حضور میلیونی ایرانیان در راهپیمایی روز قدس و تصرف فرودگاه پاوه توسط مهاجمان رخ داده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فردا جمعه 26 مرداد اولین روز قدس پس از پیروزی انقلاب است و روزنامه 28 صفحه ای کیهان در شماره امروز پنجشنبه 25 مرداد سال 1358 تیتر و عکس یک خود را به پیام امام خمینی در همین زمینه اختصاص داده است و اینکه بیرق جمهوری اسلامی باید در سرتاسر کشورها برافراشته شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدعلی ابطحی با انتشار توئیتی به ارسال پیامک دعوت به انتخابات مجلس واکنش نشان داد. ابطحی: مگر راهپیمایی روز قدسه که از همه دعوت کردند؟
حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پی درگذشت بنیان گذار جنبش ضد آپارتاید (قبله) گفت: تاکید بر حقوق حقه ملت فلسطین و آزادی قدس شریف همواره مورد تاکید این عالم بزرگوار بوده و برپایی راهپیمایی های روز قدس در کیپ تاون، قطعا رهتوشه ای گرانبها برای سفر ابدی و حیات اخروی ایشان محسوب می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: ما معتقدیم مساله فلسطین یک مساله جهان اسلام است و مساله آزادی خواهان دنیاست چرا که همه شاهد هستند که در روز قدس امسال علاوه بر کشور های اسلامی حتی در کشور های اروپایی نیز راهپیمایی برگزار شد و مردم اروپا با این راهپیمایی با رژیم ابراز مخالفت کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سه خبرنگار روزنامه قدس روز جمعه بازداشت شدند. دو خبر نگار این روزنامه آزاد شدند. روز جمعه در پی برگزاری تجمعی که توسط اهالی روستای فیانی شاندیز در اعتراض به حل وفصل نشدن معارضه زمین های این منطقه برگزار شده بود، خبرنگار ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نوبت پیش که روحانی از همه پرسی مطابق اصل 59 قانون اساسی گفت پاسخ شنید که راه پیمایی 22 بهمن و روز قدس به منزله رفراندوم بود و آن بحث را دیگر ادامه نداد. حالا که می گوید صدا وسیما را ملی کنید، اما راهکار ساده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت حامیان آزادی قدس می گوید: امام خمینی دشمن را می شناخت که توانست با او به نبرد بپردازد. ایشان تفکر نیل تا فرات صهیونیست را می دانست که روز قدس را به راه انداخت؛ از این جهت است که فرمود خواب بنی اسرائیل در تصرف نیل تا فرات آشفته شد .
شبکه تصویر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مراسم راهپیمایی روز قدس با حضور مردم روزه دار تهران برگزار گردید
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی می گوید: الحمدلله بعد از اجرای برخی نظارت و سخت گیری ها در برابر پدیده کشف حجاب، جو جامعه خیلی بهتر شد. حتی در این باره یک ارزیابی از مردم در تهران و شهرستان های مختلف داشتیم و سوال کردیم و به ما گفتند وضعیت بهتر شده است.