چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۵۶May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسن صادقی»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۸    
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، حسن صادقی گفت: باقیمانده متناسب سازی حقوق بازنشستگان با ایراداتی اجرا شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: گرانی به قدری کمرشکن شده است که آمار اصلی فقرا بیش از سه میلیون خانوار است و حدود 4 میلیون خانوار نیز دچار تنگدستی هستند که دولت ایجادکننده آن است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۸    
به گزارش اینتیتر به نقل از صفحه اقتصاد، حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) گفت: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش حقوق سال 1401 به آن اعمال نشده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت، سخنگوی دولت از موافقت هیئت وزیران با پیشنهاد تامین اجتماعی برای افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیرانِ این سازمان به میزان افزایش مصوبِ شورایعالی کار خبر داد ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: باقیمانده متناسب سازی حقوق بازنشستگان با ایراداتی اجرا شده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به دیدار جانباز سرافراز 70درصدِ دوران دفاع مقدس حسن صادقی رفت و در فضایی بسیار صمیمی با او به گفت وگو نشست.
حسن صادقی رئیس اتحادیه بازنشستگان جامعه کارگری معتقد است که در شرایط کنونی اقتصاد ایران طبقه کارگر متضررترین قشر هستند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: آقای رئیسی گفته است، باید وضع زندگی کارگران خوب شود. آقای رئیسی! پس چرا اول سال با وجود تورم 47 درصدی حقوق را 27 درصد اضافه کردید؟
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_معاون دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران گفت: افزایش دستمزد و حقوق کارگران تورم زا نیست. به گزارش شفقنا، حسن صادقی عصر دوشنبه در آیین بزرگداشت روز کارگر در ساوه، اظهار کرد: نیروی کار اساس تولید، توسعه و عزت اقتصادی کشور است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۸    
اجتماع زنان عضو اتحادیه کارگری با سخنرانی علیرضا محجوب (دبیر کل خانه کارگر) و حسن صادقی (رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) بعد از ظهر امروز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه در خانه کارگر برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۳    
حسن صادقی گفت: رهبر انقلاب روز شنبه اشاره کردند که اعتراضات کارگری و اجتماعات برای آینده نظام ثمربخش هستند و نباید با آن مقابله شوند. امروز اما دولت؛ جامعه کارگری را به گروگان تورم خودساخته گرفته تا بتواند خانواده بزرگ دولت را اداره کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۱۵    
حسن صادقی گفت: زنان را به عنوان نیروی انسانی سازنده باید به رسمیت بشناسیم و اول خود کارگران زن باید مطالبه سهم خودشان را مطرح کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار ایلنا، جشنواره نشان خدمت به قانون کار، بعدازظهر امروز، شنبه 9 اردیبهشت، به مناسبت هفته کارگر در خانه کارگر برگزار شد. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۵    
حسن صادقی ریس اتحادیه پیشکسوتان و معاون دبیرکل خانه کارگر بهمراه اعضایی هیت اجرایی خانه کارگر ساوه وجمعی از کارگران وبازنشستگان ساوه در راه پیمایی روز قدس در ساوه در جمع مردم پر شور و انقلابی ساوه
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: در فروردین سال 1401 قدرت خرید کارگران 253 دلار و در اسفند همان سال به 122 دلار کاهش یافت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۳:۱۱    
حسن صادقی گفت: هرچه چانه زنی در بحث افزایش دستمزد در شورایعالی کار صورت گرفت، با این هدف بود که قدرت خرید حفظ شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۱:۰۱    
در این مراسم حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) ضمن تبریک ایام عید و ماه رمضان به عنوان بهار قرآن گفت: ما در سال جاری با افزایش حقوق 27 درصدی کارگران در پی تصمیم صورت گرفته در جلسه شورایعالی کار روبرو بودیم ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: هرچه چانه زنی در بحث افزایش دستمزد در شورایعالی کار صورت گرفت، با این هدف بود که قدرت خرید حفظ شود.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: طبقه ی کارگر و بازنشسته امروز درگیرِ فقر مطلق هستند و این زیبنده ی نظام جمهوری اسلامی نیست.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: تقاضای ما در دولت آقای رئیسی این است که قدرت خرید فروردین ماه را به کارگران بازگردانند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: دولت معتقد است مزد تورم زاست و با این نگاه کار را دنبال کرد؛ کارفرمایان هم در حاشیه امنی که دولت ایجاد کرده بود، علیرغم وقوف به اینکه حق با گروه کارگری است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۶    
حسن صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر: وعده اینکه چون دلار در آینده قیمت پایینی خواهد داشت، کارگران کمتر حقوق بگیرند، اصلا وعده صحیحی نیست. پرسش ما این است که مگر کارگران دلاری حقوق گرفته اند که اکنون بر حسب قیمت دلار و تغییراتش بتوانیم از بالا یا پایین بردن مزد سخن بگوییم؟
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: دولت در جلسه شورایعالی کار به این دلیل از افزایش درصد ناچیز 27 درصدی دفاع کرده است که به نمایندگان کارگری و جامعه وعده برنامه ریزی برای کاهش نرخ تورم در سال آینده را داده است. به نظر من این اقدام به اصطلاح آن ضرب المثل قدیمی وعده کباب آهوی شکار نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: اگر قرار است درآمد با همه ی مزایایِ مزدی کارمندان و بازنشستگان دولت را عینا برای ما نیز اجرا کنید، حرفی نداریم؛ اتفاقا ما هم می خواهیم هرآنچه دولتی ها می گیرند، عینا مشمول حال ما نیز بشود. رفتارِ دولت با کارمندان خود بیشتر به عدالت نزدیک است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۱۲    
حسن صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر تصریح کرد: عدم پرداخت 25 درصد معوقه متناسب سازی سال 1400 مربوط به 900 هزار الی 1 میلیون نفر از بازنشستگان، متقاعد نکردن وزارت اقتصاد و دارایی پیرامون عدم عرضه عمومی سهام بانک رفاه کارگران در بازار سرمایه و مشخص نشدن میزان افزایش دستمزد کارگران نیز از جمله مطالبات ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
جلسه پایان سال 1401 دبیران اجرایی شعب خانه کارگر روز سه شنبه 23 اسفند، با حضور علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، حسن صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر و دبیران و معاونان این تشکل برگزار شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۵:۰۶    
همرزم شهید محمد حسن صادقی نقل می کند: برای نماز صبح به شهید صادقی اقتدا کرده بودم. در سجده آخر صدای مهیب انفجاری شنیده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: برای دو صندوق به جز سازمان تامین اجتماعی 320 هزار میلیارد تومان گرفته شد. این اقدام خوب است و ما از آن حمایت می کنیم که بازنشستگان کشوری و لشگری صندوق شان مورد حمایت قرار بگیرد اما انصاف این نیست که سازمان تامین اجتماعی هیچ بخشی از طلب خود از دولت را دریافت نکند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰    
حسن صادقی نوشت: مبعث، طلیعه بخش آغاز نبوتِ گرامی ترین و بهترین خلقت از سوی خداوند برای هدایت بشر است تا انسان را برهاند از هر آنچه که غیر خداست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: ما منکر نیستیم که صندوق لشگری و کشوری باید بودجه بگیرد، اما مجلسی ها سهم سازمان تامین اجتماعی و صندوق آن را نیز در نظر بگیرند.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: وقتی بودجه ای ضعیف و ناکارآمد تصویب می شود و در مدت کوتاهی فشار تورمی سنگینی به جامعه تحمیل می کند، پیام تورم زایی به جامعه می دهد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بحث بدهی دولت به تامین اجتماعی و نحوه بازپرداخت آن در لایحه بودجه، یکی از اساسی ترین مسائل این روزهای طبقه کارگر است؛ آیا علیرغم بی توجهی دولت به لزوم بازپرداخت عادلانه این بدهی، اعضای کمیسیون تلفیق قرار است حامی کارگران و بازنشستگان باشند؟ ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
دنیای معدن: حسن صادقی (رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در جلسه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری که در خانه کارگر برگزار شد، گفت: نظام اجرایی کشور در حوزه ی اقتصاد و کاهش نرخ تورم لنگ می زند. ما در حوزه ی اقتصاد برنامه ی مدونی که در راستای تقویتِ طبقه ی متوسط عمل کند، نداریم ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴    
حسن صادقی گفت: اینکه کارگر در انتخاب شغل آزاد باشد و شغل و درآمدی آبرومند را برخوردار شود، از مطالبی بود که مکررا از سوی مردم، انقلابیون و مسئولان آن زمان شنیده می شد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - حسن صادقی (رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در جلسه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری که در خانه کارگر برگزار شد، گفت: نظام اجرایی کشور در حوزه ی اقتصاد و کاهش نرخ تورم لنگ می زند. ما در حوزه ی اقتصاد برنامه ی مدونی که در راستای تقویتِ طبقه ی متوسط عمل کند، نداریم ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۵۸    
حسن صادقی گفت: سه پیشنهاد برای سهم سازمان در بودجه مطرح بود؛ 180 هزار میلیارد تومان، 120هزار میلیارد تومان و 90هزار میلیارد تومان که هر سه پیشنهاد به این بهانه رد شده است! اگر قرار نیست سقف بودجه از آنچه تعیین شده بالا بزند ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری تأکید کرد: در مورد 25 درصد باقیمانده متناسب سازی از کانون عالی خواستیم در میز مذاکره این موضوع را پیگیری کند اگر آن ها در مذاکراتِ خود به نتیجه نرسیدند باید موضوع را در میدان پیگیری کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: در بودجه 1402، یارانه پنهان 120درصد، هزینه دولت 46 درصد، بودجه شرکتهای دولتی 40 درصد و کل بودجه با یارانه های آشکار آن 30 درصد و در مقابل، حقوق کارکنان تنها بیست درصد افزایش یافته است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دولت در لایحه بودجه 1402 مزد کارکنان و بازنشستگان بخش خود را تنها بیست درصد اضافه کرد. چنین افزایشی اگرچه ربطی به کارگران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ندارد و دستمزد آنها طبق قانون کار در شورای عالی کار تعیین خواهد شد اما به هر حال نشان از مقاومت برای افزایش دستمزد مطابق با نرخ تورم و سبد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۶    
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور پیامی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام زن و روز مادر، این روز فرخنده و خجسته را تبریک گفت.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
حسن صادقی (رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در جلسه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری که در خانه کارگر برگزار شد، گفت: نظام اجرایی کشور در حوزه ی اقتصاد و کاهش نرخ تورم لنگ می زند. ما در حوزه ی اقتصاد برنامه ی مدونی که در راستای تقویتِ طبقه ی متوسط عمل کند، نداریم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
این رقم در دولت خاتمی 15، در دولت احمدی نژاد به 20 و در دولت روحانی 25 درصد بود . حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری: افزایش جمعیت زیر خط فقر مسئله پنهانی نیست و خود جامعه آن را حس می کند. تداوم روند افزایشی آمارهای سال های پیش، خود گویای همه چیز است. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: افزایش جمعیت زیر خط فقر مسئله پنهانی نیست و خود جامعه آن را حس می کند. تداوم روند افزایشی آمارهای سال های پیش، خود گویای همه چیز است ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۲    
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در جلسه ی اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: در برنامه ی هفتم و قانون بودجه 1402 باید سهم سازمان تامین اجتماعی دیده شود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۰    
حسن صادقی گفت: ما از این دم می زنیم که در حال پیشرفت و توسعه هستیم اما اقتصادی مولد است که زایش ثروت را به همراه دارد نه دلالی. اقتصادی که کارگر در آن عزت و ارزش داد. اما ما در حوزه اقتصاد مولد چه کردیم که در ظرف یک سال و نیم باید تورم در برخی کالاهای اساسی 400 درصد رشد داشته باشد؟