دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۱۵Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری»

شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۸    
شفقنا_ نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: دستمزد کارگران که در سال 1401 برای سال 1402 به تصمیم شورایعالی کار رسید، همچنین دستمزدی که در سال گذشته برای 1403 تعیین شده، نشان از این دارد که ترمیم دستمزدها کمتر از نرخ متوسط تورمی بوده که توسط مسئولان رسمی اعلام شده است ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری اظهار کرد: رفتارهای مالی بانک ها در سال های اخیر تورم زا و برای بخش حقیقی اقتصاد که تولید است، مخرب خواهد بود!
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۸    
ویژه نامه نوروزی اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نشریه داخلی این تشکل منتشر شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۳    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در هشداری گفته است: باید منتظر تورم 67 درصدی در سال آتی و کاهش بیشتر ارزش پول ملی باشیم و نتیجه چنین بحران هایی، تشدید اعتراضات در ایران است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رویداد24 نوشت: برخی اقتصاددان ها تورم سال جدید را بالاتر از 40 درصد پیش بینی کرده اند. افزایش تورم در وهله نخست، دهک های پایین جامعه را با معضلات معیشتی روبه رو خواهد کرد. یکی از نشانه های این معضلات معیشتی در روزهای پایانی سال، افزایش قابل توجه دست فروشی است ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: باید منتظر تورم 67 درصدی در سال آتی و کاهش بیشتر ارزش پول ملی باشیم. او هشدار داده که نتیجه چنین بحران هایی، تشدید اعتراضات است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تصور غلط در ایران این است که دستمزد عامل اصلی تورم است. بدون اینکه بدانیم فقط نقشی 9 درصدی دارد. در واقع کوتاهی های خودمان در حوزه های سیاست گذاری ارزی، سیاست گذاری های بین المللی پولی و مالی و .. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۱    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در سخنانی انتقادی در خصوص مواضع دولت در مورد افزایش حقوق کارگران گفت: دولت در ظاهر 20 درصد به حقوق کارکنان خود افزوده، در واقعیت درصد تمام شده برای کف بگیران دولت 47 درصد است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در سخنانی انتقادی در خصوص مواضع دولت در مورد افزایش حقوق کارگران گفت: دولت در ظاهر 20 درصد به حقوق کارکنان خود افزوده، در واقعیت درصد تمام شده برای کف بگیران دولت 47 درصد است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۹    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: صدای نمایندگان کارگری را بشنوید و بر اساسِ نظراتِ کارشناسانه ی آن ها عمل کنید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون خانه کارگر) در واکنش به واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به سازمان تأمین اجتماعی در یادداشتی به این فرآیند براساس اصول سرمایه گذاری اتحادیه بین المللی ایسا اعتراض کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: سن و سابقه بازنشستگی را بالا می برید تا پول تأمین اجتماعی را خرجِ بازیکنانِ فوتبال کنید؟! این چه تصمیمی است؟! شما در مقابل متناسب سازیِ حقوق بازنشستگان کم می آورید، بعد به دنبالِ پرداختِ هزینه های بازیکنان پرسپولیس هستید؟
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
نسخه الکترونیکی نشریه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری منتشر شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: انعطاف پذیری شورای عالی کار در تعیین دستمزد سال 1403 معنی دار خواهد بود. نیاز و فشار افکار عمومی و انتظاراتی که برای آن ها به حق ایجاد شده است می طلبد تا دستمزد های سال آینده با شرایط واقع بینانه تری مصوب شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد: انقلاب اسلامی ایران بی شک پدیده ای نوظهور در قرن حاضر است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: مشکل اصلی بازنشستگان ما سن و سابقه نیست، بلکه مشکل اصلی رفتار دولت در حوزه تامین اجتماعی است. از نظر بروزرسانی ریالی، دولت امروز 850 هزار میلیارد تومان به ما بدهکار است ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یادداشتی به تسویه بخشی از نیروهای با سابقه سازمان سازمان تامین اجتماعی نقد وارد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۰    
شماره دی ماه ماهنامه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری منتشر شد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: چون سیستم حقوقی سازمان تأمین اجتماعی با سایر صندوق ها فرق دارد. با این اوصاف، متناسب سازی ای که برای بازنشستگان سایر صندوق ها تعیین کرده اند با متناسب سازی صندوق تأمین اجتماعی فرق دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: 170هزار میلیاردی که مجلس در بودجه برای بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی تعیین کرده، 50هزار میلیارد تومان هم از بدهیِ واقعی کمتر است و حالا سازمان برنامه و بودجه همین را هم مغایر با اصل 75 قانون اساسی می داند؟!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان این که رابطه دستمزد و تورم یک رابطه بلند مدت و رابطه معناداری نیست گفت: ترمیم دستمزدها باید به استناد تورم اعلامی و جدای از آن تأمین معیشت خانوار انجام شود.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: همسان سازی ای که در برنامه توسعه هفتم به آن اشاره شده معطوف به بازنشستگان کشوری و لشکری است و دولت فقط بازنشستگانِ خود را مورد توجه قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تشکیل فراکسیون کارگری فعال در مجلس می تواند به بسیاری از چالش های کارگری پایان دهد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: همسان سازی ای که در برنامه توسعه هفتم به آن اشاره شده معطوف به بازنشستگان کشوری و لشکری است و دولت فقط بازنشستگانِ خود را مورد توجه قرار داده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۷    
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در بیانیه ای نوشت: به امید داشتن جهانی سرشار از صلح و آرامش و عاری از هر گونه جنایت و خون ریزی؛ این امر حاصل نخواهد شد مگر با حذف عوامل آمریکا و اسرائیل در منطقه که همان داعش است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: طرح افزایش 18 درصد حقوق شاغلان دولت نشان می دهد که مجلس و دولت نیز اغلب نرخی در همین حدود را برای افزایش حقوق کارگران می پسندند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بیان کرد: دولت در حالی از افزایش 25 درصدی حقوق کارگران دم میزند که تورم بالای چهل درصد است و این ناهنخوانی حقوق و تورم کمر کارگر را می شکند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۹:۱۸    
به گزارش ایلنا، ماهنامه شماره 152 نشریه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری منتشر شد. در شماره آذرماه 1402 این نشریه، گفتارهایی از علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یادداشت زیر به اصلاحیه لایحه بودجه سال 1403 انتقاد کرده و آن را تلاشی برای دست بردن در جیب کارگران شاغل و بازنشسته دانسته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور در نامه ای خطاب به دبیر شورای نگهبان، خواستار حذف موارد ضد کارگری و ضد تامین اجتماعی از متنِ برنامه هفتم توسعه شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: وضعیت موجود نتیجه عدم حضور ما پای صندوق رای است؛ اگر امروز هم نرویم باز هم افرادی که به افزایش سن رای دادند رای می آورند. راه رسیدن به امنیت شغلی و اقتصادی از مسیر مجلس می گذرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یادداشت زیر به برخورد وزیر کار با مقوله ی متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی انتقاد کرد.
دانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی در زمینه عرضه و تقاضای نیروی کار اظهار کرد باید متناسب با نیاز صنایع نیرو را در مراکز مختلف آموزش داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۳    
شماره آبان ماه نشریه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ایران منتشر شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: از یک سو، تغییرات اعمال شده در حوزه بیمه های اجتماعی و به دست گرفتن اختیارات قانون سازمان تامین اجتماعی و از سوی دیگر، تحمیل هزینه ها به سازمان تامین اجتماعی در کوتاه مدت و بلند مدت، باعث می شود تاب آوری سازمان از بین برود.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
با مصوبه نمایندگان مجلس در جلسه علنی مجلس ساز و کار افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی متناسب با حداقل دستمزد شاغلین مشخص شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور گفت :در برنامه ششم توسعه به دولت تکلیف شده بود که کل بدهی های خود به سازمان تامین اجتماعی را تا آخر برنامه به صفر برساند منتها اهتمامی برای اجرای این تکلیف نبود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از هفته قبل و در ادامه بررسی لایحه برنامه پنجساله هفتم توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، رسیدگی به موضوع همسان سازی یا متناسب سازی حقوق بازنشستگان را آغاز کرده ولی مصوبات اولیه مورد استقبال کارگران بازنشسته نیست ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری عنوان کرد برخی از نمایندگان متناسب سازی حقوق بازنشستگان را به نفع خودشان انجام می دهند این متناسب سازی متعلق به بازنسشتگان نیست.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۶۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: به دنبال اعتراض و انتقاد شدید کارگران نسبت به بی توجهی برنامه هفتم به همسان سازی حقوق، گزارش ها حاکی از آن است که مجلس و دولت در حال رایزنی برای تغییر موضع در این خصوص هستند ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین، به دنبال اعتراض و انتقاد شدید کارگران نسبت به بی توجهی برنامه هفتم به همسان سازی حقوق، گزارش ها حاکی از آن است که مجلس و دولت در حال رایزنی برای تغییر موضع در این خصوص هستند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، به دنبال اعتراض و انتقاد شدید کارگران نسبت به بی توجهی برنامه هفتم به همسان سازی حقوق، گزارش ها حاکی از آن است که مجلس و دولت در حال رایزنی برای تغییر موضع در این خصوص هستند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه قدرت خرید باید به جامعه کارگری بازگردد، تصریح کرد: باتوجه به شرایط تورمی فعلی حداقل حقوق برای کارگری که مسکن ندارد نباید کمتر از 18 میلیون تومان باشد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: اگر با توجه به آمار دولت سیزدهم، تعداد شاغلین افزایش داشته چطور ورودی ها به صندوق بازنشستگی و بیمه تامین اجتماعی اینقدر اُفت داشته است!
تیتر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۱    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: اگر با توجه به آمار دولت سیزدهم، تعداد شاغلین افزایش داشته چطور ورودی ها به صندوق بازنشستگی و بیمه تامین اجتماعی اینقدر اُفت داشته است!
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۲:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه خط فقر به 15میلیون تومان رسیده است گفت: بعید است دولت زیر بار افزایش مجدد حقوق کارگرها برود. ترس از تورم وجود دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: باتوجه به شرایط تورمی فعلی حداقل حقوق برای کارگری که مسکن ندارد نباید کمتر از 18 میلیون تومان باشد. آنچه که امروز کارگر به عنوان حقوق دریافت می کند هزینه تامین 9 روز زندگی خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: برخی از شبکه های همراه تلاش می کنند که آغازگر جنگ را فلسطینیان معرفی کنند که این به معنای نادیده گرفتنِ تاریخ است ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: بزرگترین عامل تورم دولت ها هستند که انضباط مالی ندارند و همین مسئله باعث می شود منابع شان پاسخگوی هزینه هایشان نباشد که این مسئله در همه دولت ها مشاهده شده است.