شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۱:۱۱Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری جزئیات نشست دیروز با مدیران سازمان تامین اجتماعی برای همسان سازی را بیان کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۵    
دیگر حرفی نداریم دوستان گرامی در صورت لزوم از طریق پخش زنده شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام حقایق گفته خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شب گذشته (سه شنبه 17 فروردین 1400) رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یک لایو اینستاگرامی درباره مطالبات کارگران و و متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه داد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نواندیش : بازنشستگان تامین اجتماعی همواره نسبت به نابرابری و نبود تعادل در دستمزد بازنشستگان این سازمان و تبعیض حقوق با بازنشستگان لشگری و کشوری اعتراض داشته و خواهان اصلاح و برابری حداقل حقوق خود با سایر بازنشستگان شده اند، مطالبه ای که واقعا به حق هم بوده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۰    
بررسی آخرین وضعیت مطالبات جامعه کارگری و متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با حضور رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در لایو اینستاگرام خانه کارگر برگزار می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: با اجرای متناسب سازی و افزایش سالیانه حقوق بازنشستگان بخش اعظم مطالبات و خواسته های این عزیزان محقق می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بر افزایش مبلغ مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی متناسب با بازنشستگان کشوری تاکید کرد و گفت: تمام سطوح باید با یکدیگر منطبق و احکام بازنشستگان بر همین مبنا صادر شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: طی امروز و فردا احکام جدید افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صادر می شود و حقوق ها اگر بیشتر از صندوق های دیگر نباشد، کمتر از آنها نیز نخواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از قوت گرفتن پرداخت مبلغ علی الحساب برای بازنشستگان تامین اجتماعی تا قبل از سال جدید خبر داد و گفت: با مذاکراتی که با بانک رفاه کارگران داشتیم قرار بر این شد که تا آخرین روز سال جاری مبلغ علی الحساب مرحله دوم متناسب سازی بازنشستگان پرداخت شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از تامین 6 هزار میلیارد تومان برای اجرای مرحله دوم متناسب سازی در تامین اجتماعی خبر داد و گفت: ظرف امروز و فردا مبالغی به صورت علی الحساب برای بازنشستگان و مستمری بگیران واریز می شود که به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبلغ آن بین 1 تا 2 میلیون تومان است.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۳:۳۳    
حسن صادقی معتقد است: اگر همین یارانه به دستمزد اضافه شود، هم می توان حوزه تولید را در جهت گفته رهبری رشد داد و از سوی دیگر نیز می توان معیشت کارگران را نیز بهتر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در میان بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل مجلس گفت: تا زمانی که به حقوق خود نرسیم، سکوت نخواهیم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قطعنامه پایانی تجمع سراسری بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران که امروز (شنبه/16 اسفند) توسط اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری برگزار شد، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز (شانزدهم اسفند) بازنشستگان تامین اجتماعی با فراخوان اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از تصویب 90 هزار میلیارد تومان اعتبار برای سازمان و انتظار برای تصویب نهایی در صحن علنی خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که بازنشستگان، مستمری بگیران، از کارافتادگان و بازماندگان زیر پوشش تامین اجتماعی روز شنبه 16 اسفندماه ساعت 7:30 صبح در یک تجمع سراسری مقابل مجلس شورای اسلامی شرکت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در مورد اختصاص 90 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات تامین اجتماعی از دولت، گفت: نمایندگان مجلس به مطالبات جامعه کارگری و بازنشستگی توجه کنند.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: بی توجهی به سبد معیشت و تورم ملموس هنگام تعیین مزد باعث شده که قدرت خرید کارگر 63 درصد کاهش یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با انتشار پیامی میلاد نخستین گوهر تابان آسمان امامت و ولایت حضرت امام علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به کاهش 63 درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در سال جاری، گفت: درخواست ما افزایش حقوق متناسب با کاهش قدرت خرید بازنشستگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به کاهش 63 درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در سال جاری، گفت: درخواست ما افزایش حقوق متناسب با کاهش قدرت خرید بازنشستگان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری جزئیات مواردی که در جلسه شب گذشته با حضور وی و رئیس کانون عالی عالی بازنشستگان و هیات مدیره این نهاد با مقام های سازمان تامین اجتماعی برگزار شد را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اتحایه پیشکسوتان جامعه کارگری در ارتباط با تجمع سراسری بازنشستگان در روز 29 بهمن اطلاعیه ای را صادر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری اعلام کرد: بازنشستگان روز 29 بهمن به دعوت اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، در یک تجمع بزرگ 10 هزار نفری حاضر می شوند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری طی پیامی، فرارسیدن 22 بهمن ماه را تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به اجرای طرح 3070 توسط سازمان تأمین اجتماعی گفت:با الکترونیکی شدن فرآیندهای اداری، کنترل و نظارت بر این فرآیندها نیز متحول می شود و سوء استفاده و تخلفات احتمالی نیز با تکمیل طرح 3070 کاهش خواهد یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حیدری، نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: با توجه به افزایش قیمت ها و نرخ تورم، برای تامین سبد معیشت کارگران، دستمزد سال آینده این قشر زحمتکش کشور نباید کمتر از 7 میلیون تومان در ماه باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در مورد مهم ترین درخواست های نمایندگان بازنشستگان از سازمان برنامه و بودجه، گفت: رفع نقصان های همسان سازی و مشخص شدن تکلیف پرداخت بدهی جاری سازمان تامین اجتماعی در بودجه مهم ترین این موارد هستند که در راستای برداشته شدن تبعیض میان بازنشستگان صندوق ها معنا می ...
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تبریز گفت: دولت و مجلس به وعده هایی که در زمینه همسان سازی حقوق بازنشستگان داده اند عمل کنند تا هر روز شاهد تجمع بازنشستگان در سراسر کشور نباشیم و این قشر از جامعه به حق و حقوق خود برسند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: پیشنهاد 100 هزار میلیارد تومانی می دهند، آن را به 90 هزار میلیارد تومان می رسانند و کمیسیون تلفیق بودجه هم بر سرش می زند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اعضای اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کاشان در اعتراض به عدم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، در ساختمان سازمان تامین اجتماعی شعبه کاشان تجمع کردند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز شنبه در دیدار هیأت موسس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان با وی، با بیان اینکه بازنشستگان و پیشکسوتان، افتخارات جامعه هستند، گفت: مدیریت استان برای انعکاس دغدغه ها و پیگیری حل مسائل و مشکلات بازنشستگان همواره در کنار راهبردنامهن است ...
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تشکل های کارگری استان گیلان (خانه کارگر، کانون بازنشستگان، کانون شوراهای اسلامی کار و مجمع تعاونی های مصرف استان و اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گیلان) با ارسال نامه ای به نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای کمسیون تلفیق تاکید کردند ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر در سفر یک روزه به استان مرکزی با مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی و روسای کانون های بازنشستگی و خانه های کارگری دیدار و گفتگو کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی با رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری دیدار و گفتگو کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس کمیته بیمه و درمان خانه کارگر و رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در پیامی به دکتر داریوش پناهی زاده انتصاب وی را به عنوان مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران را تبریک گفت.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۱    
آری؛ پرستاران تضمین کنندگان سلامت جامعه و امنیت روحی بیماران هستند و تلاش در جهت رفع آلام و تسکین دردهای بیماران از جایگاه و مرتبه خاصی در همه ادیان برخوردار است؛ تا بدانجا که احیای جانی برابر با حیات همه جان هاست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری معتقد است که اجرای برنامه ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی ضروری است اما اجرای این برنامه نباید به تامین اجتماعی تحمیل شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر، گفت: اقتصاد و اشتغال اعانه ای مبتنی بر منافع ملی نیست و فقر را تشدید می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه ماهانه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بر لزوم اصلاح همسان سازی، پرداخت بدهی های دولت به سازمان و همچنین ترمیم مزد و مستمری تاکید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اجرای طرح 3070 رضایتمندی حداکثری بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را به دنبال دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۹    
رجبیون در خصوص مشکلات بازنشستگان، گفت: بازنشستگان کارگری و مستمری بگیران از سهام عدالت جامانده اند. پنجاه درصد آنها فاقد سهام عدالت هستند؛ در حالی که با برخورداری از سهام عدالت و آزادسازی آن می توانستند، درآمدی داشته باشند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گیلان گفت: تنزل قراردادهای کار از یک سال به شش ماه و سه ماه و حتی یکماه یعنی فاجعه.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: مجلس یازدهم می خواهد از جیب فقرا 15 هزار میلیارد تومان برداشت کند و این پول را ببرد بین اقشار مختلف مردم توزیع نماید تا محبوبیت کسب کند! آنها می خواهند از محل دارایی های طبقه کارگر ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور بیانیه ای مخالفت خود پیرامون برداشت 15000 میلیارد تومان از منابع تخصیص یافته به سازمان تأمین اجتماعی از محل بند (و) تبصره 2 قانون بودجه سال 1399 کشور و توزیع آن بین سایر اقشار جامعه را اعلام کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ولی نگاهی به عملکرد نیروی انتظامی، هر ناظر منصفی را به این باور می رساند که این نیرو در مسیری صحیح گام برمی دارد و جهت کلی حرکت آن به سوی اهدافی است که وصول آن از این نیرو انتظار می رود.