پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۱:۴۷Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اعضای اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کاشان در اعتراض به عدم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، در ساختمان سازمان تامین اجتماعی شعبه کاشان تجمع کردند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز شنبه در دیدار هیأت موسس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان با وی، با بیان اینکه بازنشستگان و پیشکسوتان، افتخارات جامعه هستند، گفت: مدیریت استان برای انعکاس دغدغه ها و پیگیری حل مسائل و مشکلات بازنشستگان همواره در کنار راهبردنامهن است ...
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تشکل های کارگری استان گیلان (خانه کارگر، کانون بازنشستگان، کانون شوراهای اسلامی کار و مجمع تعاونی های مصرف استان و اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گیلان) با ارسال نامه ای به نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای کمسیون تلفیق تاکید کردند ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر در سفر یک روزه به استان مرکزی با مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی و روسای کانون های بازنشستگی و خانه های کارگری دیدار و گفتگو کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی با رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری دیدار و گفتگو کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس کمیته بیمه و درمان خانه کارگر و رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در پیامی به دکتر داریوش پناهی زاده انتصاب وی را به عنوان مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران را تبریک گفت.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۱    
آری؛ پرستاران تضمین کنندگان سلامت جامعه و امنیت روحی بیماران هستند و تلاش در جهت رفع آلام و تسکین دردهای بیماران از جایگاه و مرتبه خاصی در همه ادیان برخوردار است؛ تا بدانجا که احیای جانی برابر با حیات همه جان هاست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری معتقد است که اجرای برنامه ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی ضروری است اما اجرای این برنامه نباید به تامین اجتماعی تحمیل شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر، گفت: اقتصاد و اشتغال اعانه ای مبتنی بر منافع ملی نیست و فقر را تشدید می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه ماهانه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بر لزوم اصلاح همسان سازی، پرداخت بدهی های دولت به سازمان و همچنین ترمیم مزد و مستمری تاکید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اجرای طرح 3070 رضایتمندی حداکثری بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را به دنبال دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۹    
رجبیون در خصوص مشکلات بازنشستگان، گفت: بازنشستگان کارگری و مستمری بگیران از سهام عدالت جامانده اند. پنجاه درصد آنها فاقد سهام عدالت هستند؛ در حالی که با برخورداری از سهام عدالت و آزادسازی آن می توانستند، درآمدی داشته باشند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گیلان گفت: تنزل قراردادهای کار از یک سال به شش ماه و سه ماه و حتی یکماه یعنی فاجعه.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: مجلس یازدهم می خواهد از جیب فقرا 15 هزار میلیارد تومان برداشت کند و این پول را ببرد بین اقشار مختلف مردم توزیع نماید تا محبوبیت کسب کند! آنها می خواهند از محل دارایی های طبقه کارگر ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور بیانیه ای مخالفت خود پیرامون برداشت 15000 میلیارد تومان از منابع تخصیص یافته به سازمان تأمین اجتماعی از محل بند (و) تبصره 2 قانون بودجه سال 1399 کشور و توزیع آن بین سایر اقشار جامعه را اعلام کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ولی نگاهی به عملکرد نیروی انتظامی، هر ناظر منصفی را به این باور می رساند که این نیرو در مسیری صحیح گام برمی دارد و جهت کلی حرکت آن به سوی اهدافی است که وصول آن از این نیرو انتظار می رود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: عده ای دنبال متوقف کردن همین طرح نصفه نیمه ای هستند که با عنوان همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا شده است.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۴    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، حسن صادقی رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به وضعیت حقوق و دستمزد جامعه کارگری اشاره کرد و گفت: با توجه به آنکه میان حقوق و دستمزد و تورم ارتباط تگاتنگی وجود دارد ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در فضای مجازی، طی اطلاعیه ای شرایط پرداخت وام 5میلیون تومانی قرض الحسنه به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را اعلام کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: فرمول همسان سازی حقوق بازنشستگان باید اصلاح شود و همسان سازی اجرایی نشده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون دبیر کل خانه کارگر و رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با ارسال لوحی، از معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی به جهت خدمتگزاری بهینه به جامعه بیمه شدگان به ویژه کارگران، تقدیر کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری که مهمان این هفته برنامه کارگر ایرانی بود، جزییاتی از همسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۷    
این که کسی کل طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را زیر سوال ببرد جای سوال دارد؟ اما اگر به روش اجرا و محاسبه اعتراضی وارد شود قابل درک است.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان کار بزرگی است که با تلاش و پیگیری دکتر سالاری و حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نتیجه رسید.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
بیات رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی و صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور هم معتقدند که حرکت بیمارستان میلاد به درستی در مسیر قرار گرفتن در جایگاه واقعی خود می باشد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۰۳    
روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و رسانه های جمعی به ویژه خبرنگاران بخش سلامت تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان موفقیت این عزیزان را در تحقق رسالت خطیر خبرنگاری، مسئلت دارم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تکمله هایی که به پای قانون تامین اجتماعی بسته اند موجب کم رنگ شدن حوزه تامین اجتماعی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: حتی با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، شکاف درآمد و هزینه این قشر پرنمی شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: روز 25 تیر سایر مطالبات خود از جمله اجرای سه جانبه گرایی در سازمان های اجتماعی مرتبط با کارگران، اجرای دقیق و مو به موی قانون الزام درمان و ... را پیگیری می کنیم؛ 25 تیر فرصتی است که نباید آن را از دست داد؛ چراکه مطالبه گری در آن به کمال می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: عملکرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درجهت متناسب سازی حقوق بازنشستگان بی نظیر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان این که مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با همه توان درحال تلاش برای تحقق سه جانبه گرایی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان است، گفت: انتظار بازنشستگان تامین اجتماعی دریافت حقوق برابر با سایر صندوق ها است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در نشست هفتگی کارگر ایرانی که به صورت زنده از اینستاگرام خانه کارگر پخش شد، با اشاره به کاهش قدرت خرید مستمری ها از ابتدای فروردین 99 تاکنون، گفت: پیشنهادمان به تامین اجتماعی این است که ماهانه 500 هزار تومان بن کالا به بازنشستگان پرداخت کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با انتقاد از افزایش 26 درصدی حداقل مستمری و افزایش 15 درصد به اضافه مبلغ ثابت 166 هزار و 14 تومانی مستمری سایر سطوح در سال 99، اعلام کرد که وزیر رفاه به پیشنهادات کانون های بازنشستگان در مورد نحوه افزایش مستمری ها توجهی نشان نداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری سه جانبه گرایی را از جمله اهداف اساسی و آرزوهای دیرینه خدمت گیرندگان تامین اجتماعی عنوان کرد و از نمایندگان مجلس خواست تا با رأی دادن به لایحه سه جانبه گرایی، موجبات حضور شرکای اجتماعی در همه ارکان تصمیم گیری سازمان تامین اجتماعی را فراهم کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از مصر بودن وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای به کارگیری یکی از سناریوهای ترمیم مستمری ها، خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جلسه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با موضوع افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در اینستاگرام برگزار شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۰    
سوالات خود در رابطه با افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به سامانه 5000292955 پیامک کنید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به ارسال پیشنهاد افزایش 21 درصدی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی از سوی سازمان به هیات دولت، گفت: برخلاف سال 98، حداقل دستمزد کارگران در سال 99 معیار تعیین مستمری حداقل بگیران و مستمری سایر سطوح قرار می گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری تاکید می کند: دولت باید سر میز مذاکره بازگردد و مزد واقعی کارگران را براساس نرخ تورم و سبد معیشت افزایش دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۰    
حیدری، نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: قراردادهای موقت ضریب چانه زنی کارگران را برای استیفای حقوق به حداقل ممکن می رساند تا جاییکه کارگر از ترس بیکار نشدن جرأت مطالبه حقوق را پیدا نمی کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در مراسم روز کارگر با اشاره به فاصله دستمزد کارگران با حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت گفت: امروز تبعیضی که سالها پیش در حق کارگران شیکاگو روا داشته شد، بار دیگر زنده شده است.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، دبیرکل خانه کارگر با تاکید بر اینکه حقوق هیچ کارگر و بازنشسته ای نباید کمتر از دو میلیون و 800 هزار تومان باشد، گفت: ما اهل مذاکره هستیم و امیدواریم ترجیح ندهند جای مذاکره و گفت و گو در خیابان با کارگران مواجه شوند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه ما شدیدا دلخور هستیم، گفت: ملاک ما برای مذاکرات دستمزد سبد معیشت بود تا فاصله بین درآمد و هزینه که بسیار زیاد شده است، پر شود، اما عملا شاهد بودیم که دولت خلاف عهد کرد و رویه ای را که از سال 97 در پیش گرفته شده بود، برهم زد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور آقایان علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران و نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی و حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با انتشار پیامی، آغاز هفته کارگر و ماه رمضان را تبریک گفت.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه به محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد دادم که دولت تنها 5 درصد از سهام شستا را از طریق بانک رفاه کارگران به بازنشستگان واگذار کند، گفت: اینگونه هر بازنشسته با خرید میزانی از سهام شستا می تواند از سودآوری آن در بورس بهره مند شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به اینکه بدهی دولت به تامین اجتماعی حدود 263 هزار میلیارد تومان است گفت: واگذاری شرکتهای زیان ده دردی از سازمان دوا نمی کند.
عضو اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: سابقه مزدی در کشور نشان می دهد هیچ سالی مزد کارگران کمتر از تورم اعلامی نبوده ولی امسال کمتر از نرخ تورم است.