یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۱۸:۱۳May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستمزد سال آینده»

زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت اسدی گفت: قرار بود موضوع محاسبه مزدهای بالای 10 میلیون تومان در زمره پرداخت کنندگان مالیات 10 درصدی طی لایحه ای که وزیر کار ارسال می کند، مورد تجدیدنظر قرار بگیرد، اما هنوز خبری از این لایحه نیامده است. شوک تصویب بدون امضای طرف کارگری حداقل دستمزد سال آینده هنوز واکنش ها و نظراتی را در پی [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، شوک تصویب بدون امضای طرف کارگری حداقل دستمزد سال آینده هنوز واکنش ها و نظراتی را در پی دارد. آیت اسدی (عضو شورای عالی کار) در این زمینه به اعلام افزایش حداقل مزد 35 درصدی برای سال 1403 و خروج بدون امضای نمایندگان کارگری از جلسه شورای عالی کار در [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۵    
به گزارش زیرنویس به نقل از ایلنا، شوک تصویب بدون امضای طرف کارگری حداقل دستمزد سال آینده هنوز واکنش ها و نظراتی را در پی دارد. آیت اسدی (عضو شورای عالی کار) در این زمینه به اعلام افزایش حداقل مزد 35 درصدی برای سال 1403 و خروج بدون امضای نمایندگان کارگری از جلسه شورای عالی کار [...]
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
شوک تصویب بدون امضای طرف کارگری حداقل دستمزد سال آینده هنوز واکنش ها و نظراتی را در پی دارد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران گفت: افزایش 35 درصدی حداقل مزد کارگران در سال 1403 با احتساب کسورات، فقط قریب 60 درصد معیشت کارگران را پوشش خواهد داد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۲    
نشست تعیین حداقل دستمزد سال 1403 در بامداد سه شنبه 29 اسفندماه با اعلام میزان افزایش حداقل دستمزد سال آینده توسط وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پایان یافت.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۵:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: پس از گفت وگوهای بسیار حداقل حقوق کارگران در سال 1403 مشخص شد. بر این اساس حدود 35 درصد افزایش حقوق داشتیم که نسبت به سال قبل حدود 7 درصد افزایش پیدا کرده است. حداقل دستمزد ماهانه یک کارگر در سال آینده 11 میلیون و 107 هزار و 787 تومان تعیین شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، نشست تعیین حداقل دستمزد سال 1403 در بامداد سه شنبه 29 اسفندماه با اعلام میزان افزایش حداقل دستمزد سال آینده توسط وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پایان یافت ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۴:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه شورای عالی کار اعلام کرد: تکلیف مزد کارگران برای سال آینده در بامداد روز سه شنبه با 35.3 درصد افزایش مشخص شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شب گذشته در جلسه تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده، وزیر کار پیشنهاد عجیب افزایش 20 درصدی را برای دستمزد سال آینده کارگران اعلام کرد!
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۷:۴۷    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان اصفهان گفت: جلسات شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران، تا پایان سال ادامه خواهد داشت تا دستمزد سال آینده مشخص شود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فقیرتر شدن قشر کارگر، تنها ارتباط میان افرایش تورم با افزایش دستمزد کارگران اگر بنا بود که دستمزد ها را دلیل تورم بدانیم، پس قاعدتا نباید با چنین افزایش تورمی مواجه می شدیم اما مردم و آمارها بهترین گواه هستند که تورم در چه وضعی قرار دارد و دستمزد ها آیا کفاف مخارج اصلی خانوار را می دهند یا نه ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال بی نتیجه ماندن نشست های شورای عالی کار برای تعیین حداقل معیشت و حداقل دستمزد سال آینده کارگران در هفته های گذشته، از امروز دور جدید این جلسات با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت برگزار می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۲    
کارگران و مشمولان قانون کار در حالی که تنها سه روز کاری از سال جدید باقی مانده هنوز در بلاتکلیفی برای دستمزد سال آینده به سر می برند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
روی گروه کارگری در شورای عالی کار به صورت دو به یک (طرف کارفرمایی و دولت در برابر گروه کارگری) فشار سنگینی وجود دارد و مذاکرات به سختی پیش می رود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۲    
براساس اظهارنظرهای نمایندگان کارگری اصفهان، افزایش دستمزد سال آینده اگر زیر 60درصد باشد، به روال سال های گذشته منافع کارگران تأمین نخواهد شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای معدن: نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار درباره نظر شرکای اجتماعی درباره دستمزد سال آینده کارگران توضیح داد.
در این مطلب به بررسی دستمزد کارگران در سال 1403 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
صحبت های یک نماینده مجلس درباره تعیین نرخ واقعی دستمزد سال آینده کارگران را ببینید.
نتایج یک نظرسنجی از کارفرمایان درباره افزایش حقوق و دستمزد سال آینده نشان می دهد که 38.5 درصد کارفرمایان معتقدند افزایش 11تا 20 درصدی حقوق نیروی کار مناسب است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تاکید نمایندگان جامعه کارگری بر افزایش حداقل دستمزد سال آینده بر اساس سبد معیشت 24 میلیون و 500 هزار تومانی و اصرار دو عضو دیگر شورای عالی کار بر ملاک قراردادن تورم انتظاری، سرنوشت حداقل حقوق 1403 را به وقت اضافه در روزهای پایانی سال کشانده است.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین جلسه شورای عالی کار برای بررسی حقوق و دستمزد سال آینده امروز در حالی برگزار میشود که کمتر از 10 روز به پایان سال مانده ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار درباره نظر شرکای اجتماعی درباره دستمزد سال آینده کارگران توضیح داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش منجیل خبر به نقل از اقتصاد نیوز به نقل از ایلنا، صبح امروز (بیستم اسفند)، نشست کمیته مزد ذیل شورایعالی کار با حضور نمایندگان دولت، کارگران و کارفرمایان در محل وزارت کار برگزار شد. ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک فعال کارگری: 15 میلیون تومان باید خط قرمز نمایندگان کارگری برای دستمزد باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که دولتی ها از تورم انتظاری به عنوان شاخص تعیین دستمزد سال آینده کارگران حرف می زنند، علیرضا حیدری، نماینده سابق کارگران در شورای عالی کار می گوید این شاخص به شدت مبهم است و دست دولت را در تعیین دستمزد باز می گذارد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: با توجه به تورم 46 درصدی، این عدد مبنای مذاکرات ما درباره دستمزد سال آینده خواهد بود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیروز در حاشیه نشست هیات دولت به خبرنگار ما گفت: همه چیز در مورد تعیین دستمزد سال آینده کارگران به جلسه بعدی موکول شده است و در نشست پریشب شورای عالی کار، بحثی در این مورد صورت نگرفت. مرتضوی گفت: پریروز شورای عالی کار تشکیل [...]
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار معتقد است: برای آنکه چرخ تولید در کشور به گردش درآید باید توان کارگر بالا برود زیرا کارگری که نتواند نیازهای اولیه زندگی را برطرف کند، قادر به استفاده از محصولات تولید دست خود یا دیگر کارگران هم نخواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا : نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: امسال می خواهیم در عدد مناسب دستمزد کارگران تغییر روش بدهیم. هر سال عددها را مطرح و هزینه ها را اعلام می کردیم و درخواست افزایش مناسب داشتیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران: اولین جلسه شورای عالی برای تعیین نرخ دستمزد برای سال 1403 برگزار شد که بر این اساس بنا شد که حداقل دستمزد را به صورت کشوری تعیین کنند.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با بیان اینکه نیروی کار سنگربانی است که کنار تولید کننده کار می کند و باید قدرت خرید او افزایش یابد، اگر نتوانیم مشکل تورم را در کشور حل کنیم، هر قدر که دستمزد را افزایش بدهیم ظرف دوماه تاثیرگذاری آن را از بین می برد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در همین امسال است که حقوق و دستمزد سال آینده آنان باید تغییر کند تا سطح زندگی آنان تاحدی حفظ شود. به علاوه حقوق و دستمزدبگیران حدود 55درصد کل شاغلان کشور هستند، چگونه می توان آنان را نادیده گرفت؟
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در همین امسال است که حقوق و دستمزد سال آینده آنان باید تغییر کند تا سطح زندگی آنان تاحدی حفظ شود. به علاوه حقوق و دستمزدبگیران حدود 55درصد کل شاغلان کشور هستند، چگونه می توان آنان را نادیده گرفت؟ اگر در سال جاری بیش از 5درصد رشد اقتصادی داشته ایم ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در همین امسال است که حقوق و دستمزد سال آینده آنان باید تغییر کند تا سطح زندگی آنان تاحدی حفظ شود. به علاوه حقوق و دستمزدبگیران حدود 55درصد کل شاغلان کشور هستند، چگونه می توان آنان را نادیده گرفت؟ اگر در سال جاری بیش از 5درصد رشد اقتصادی داشته ایم ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: جلسه شورای عالی کار فردا(سه شنبه) در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود تا به موضوع تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال آینده بپردازد. در نشست قبلی کمیته دستمزد شورای عالی کار موضوع تعیین مزد منطقه ای برای سال آینده از دستور کار خارج و مقرر شد در سال 1403 نیز دستمزد [...]
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تشکیل جلسه شورای عالی کار با دستور کار گزارش کمیته مزد و سایر موارد روز سه شنبه 15 اسفند از ساعت 15 تا 17 تشکیل جلسه می دهد. به گزارش مهر، گفتنی است؛ یکی از چالش های بر سر تعیین دستمزد جامعه کارگری تعیین سبد معیشت است ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه گفت: رشد حقوق و دستمزد باید مطابق با مقتضیات اقتصادی کشور و تورم انتظاری افزایش یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تورم انتظاری سال آینده مبنای پیشنهاد و تصمیم گیری دولت برای افزایش حقوق و دستمزد است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - مهم ترین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری به منتفی شدن تعیین دستمزد سال آینده کارگران به شکل منطقه ای، برگزاری جلسات دستمزد از هفته آینده، افزایش توان صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون و حل مشکل وام اشتغال زنان سرپرست خانوار اختصاص داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مهم ترین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری به منتفی شدن تعیین دستمزد سال آینده کارگران به شکل منطقه ای، برگزاری جلسات دستمزد از هفته آینده، افزایش توان صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون و حل مشکل وام اشتغال زنان سرپرست خانوار اختصاص داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۲    
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان گفت: حمایت ها از نمایندگان کارگری ادامه دارد و امیدواریم تعیین مزد و دستمزد سال آینده به درستی و با بررسی تمامی جوانب در شورای عالی کار مورد تصویب قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
پیشنهاد منطقه ای شدن مزد 1403 که از سوی وزارت اقتصاد مطرح و به شورای عالی کار ارائه شده بود، طبق اظهارات سخنگوی اقتصادی دولت منتفی اعلام شد تا تعیین دستمزد سال آینده کارگران همچون سال های گذشته به روال سابق و منطبق با ماده 41 قانون کار دنبال شود.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۲    
راحت ترین روش خامه کشی کیک در خانه به نوع کیک، سلیقه شما و ابزارهایی که در اختیار دارید بستگی دارد.
میهن صنعت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت ، حمید حاج اسماعیلی در گفت وگو، در ارزیابی تعیین دستمزد سال آینده بر اساس مزد منطقه ای اظهار کرد: بحث مزد منطقه ای همه ساله در جریان برگزاری جلسات مزد به طور جدی و به عنوان موضوع اصلی مطرح می شود ولی هرچه به پایان سال نزدیک می شویم و جلسات جدی تر می شود و ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۵۲ سایت دیگر  
علی رغم اینکه مطابق قانون، کارگران باید به تعداد روزهایی که کار کرده اند مستحق دریافت عیدی و سنوات باشند ولی کارگرانی هستند که عید را بدون دریافت عیدی و سنوات و گاهی با معوقات حقوق سپری می کنند. ...