سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۴۶Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق ضمانت»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت گفت: مشکلاتی در تجارت با سوریه وجود دارد. یکی از این مشکلات ریسک های بالای سیاسی و اقتصادی در این کشور است که البته این موضوع رو به کاهش است. استفاده از صندوق ضمانت صادرات ایران یکی از مهمترین ابزارها برای حل مشکل در این زمینه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۳    
گروه استان ها- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با حضور بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اتفاقات خوبی در استان رقم می خورد و دولت نیز حمایت های تسهیلاتی لازم را برای فعالیت تعاونی ها انجام خواهد داد.
سیتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۱    
نشست اتحادیه ی صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران با صندوق ضمانت صادرات ایران، صندوق توسعه ی صادرات و تبادل فناوری و صندوق پژوهش و فناوری نوآفرین، روز سه شنبه 5 اسفندماه 1399 در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فریبرز سعیدی کیا اظهار کرد: واحدهایی که مشکل کمبود تامین وثیقه دارند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از خدمات صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تا سقف 30 میلیارد ریال استفاده کنند.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - همایش بزرگداشت روز ملی صادرات و تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان کرمان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
باتوجه به تجارب هفت سال فعالیت صندوق ضمانت سپرده ها و ضرورت اعمال برخی اصلاحات در اساسنامه این صندوق، بانک مرکزی پیشنهاد اصلاح موادی از اساسنامه مذکور را به هیئت دولت ارائه کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از ایجاد صندوق ضمانت وام اشتغال برای زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: این صندوق باهدف حمایت از زنان سرپرست خانواری که توانایی ایجاد شغل را داشته اما مشکل ضمانت دارند، تشکیل شده است.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: درهای صندوق برای تمامی صادرکنندگان کشور از کوچک تا بزرگ با هرمقیاس و در هرصنف گشوده است هرچند سیاست ما در صندوق این است که صادرکنندگان کوچک و متوسط را که کمتر برخوردار هستند با اولویت بیشتری تحت پوشش حمایت قراردهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۷    
مدیر صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: امنیت استرداد وجوه و امنیت ریسک های سیاسی و تجاری را از طریق صندوق ضمانت صادرات ایران می توانیم تامین کنیم و این صندوق 2.8 میلیارد دلار صادرات کشور را طی 9 ماهه سال جاری پوشش داده است.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه گفت: آمادگی پوشش صادرات 100 میلیون دلاری را برای صادرکنندگان استان کرمان داریم.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،با اجرای طرح تأمین مالی نوین مسکن و اختصاص خط اعتباری ویژه برای تکمیل واحدهای تعاونی های مسکن، مشکل تاخیر در تحویل واحدهای مسکونی و طولانی شدن اجرای پروژه ها توسط تعاونی های مسکن برطرف می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با بیان اینکه 200 میلیون یورو افزایش اعتبار برای صندوق ضمانت صادرات ایران در نظر گرفته شده است گفت: این صندوق در سال جاری 2.8 میلیارد دلار صادرات کشور را پوشش داده که شامل 10 درصد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: استان کرمان رتبه نخست صادرات را به کسب کرده است اما ششمین مشتری صندوق است و انتظار داریم نخستین مشتری صندوق هم باشد و می توانیم این شکاف را پر کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
کبیری گفت: معاونت امور تعاون وزارتخانه با همکاری بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، تلاش کرد این مشکل را برطرف کند و برای این منظور 2 طرح پیشنهاد و برنامه ریزی های لازم برای اجرای آن انجام شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح 286 پروژه تعاونی در سراسر کشور و اختتامیه نخستین جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون بر حمایت بیشتر این وزارتخانه از فعالیت های بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تأکید کرد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح 286 پروژه تعاونی در سراسر کشور و اختتامیه نخستین جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون بر حمایت بیشتر این وزارتخانه از فعالیت های بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تأکید کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۸    
صندوق ضمانت صادرات ایران تنها نهاد حمایتی در کشور برای صادرکنندگان کالا به حساب می آید که در این سال ها در حاشیه امنی قرار گرفته است. این نهاد به گواه فعالان بخش خصوصی نه تنها هیچ نقشی در حمایت از صادرکنندگان کشور نداشته ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون از واحد تولیدی پویا آیش مازند در شهرک صنعتی بندپی بابل بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری هم وطن، محمدجعفر کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهمراه مدیران عامل بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور، مدیرکل تعاون ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - عضو هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: در یکسال گذشته، کسب و کارهای خرد و صنایع کوچک از بحران اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر کرونا فشار زیاد تری را تحمل کرده اند و ما به عنوان تنها نهاد دولتی متولی صدور ضمانت نامه برای این دسته از صنایع ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، بیان کرد: به مناسبت ایام گرامی داشت انقلاب شکوهمند اسلامی، صدور انواع ضمانت نامه پیمانکاری بدون ودیعه اول، با حداقل وثیقه و 50 درصد تخفیف در نرخ های کارمزد برای صنایع کوچک، از سوی صندوق در دستور کار قرار گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: جرائم واحدهای بدهکار به صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک بخشیده می شود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد: در 10 ماهه امسال معادل 3.06 میلیارد دلار پوشش های صادراتی ارایه شده که در مقایسه با مدت مشابه یکساله گذشته که 2.645 میلیارد دلار بوده است، رشد 43 درصدی را نشان می دهد ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۱۳    
صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد: در 10 ماهه امسال معادل 3.06 میلیارد دلار پوشش های صادراتی ارایه شده که در مقایسه با مدت مشابه یکساله گذشته که 2.645 میلیارد دلار بوده است، رشد 43 درصدی را نشان می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
صندوق ضمانت صادرات ایران در 10 ماهه امسال معادل 3.06 میلیارد دلار پوششهای صادراتی ارائه نموده که در مقایسه با مدت مشابه یکساله گذشته که 2.645 میلیارد دلار بوده رشد 43 درصدی را نشان می دهد .
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی احیای هدایت هدفمند تعاونی های اشتغالزا و توسعه بازار را با کمک بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری از دیگر اقدامات حمایتی در تکمیل زنجیره تعاونی ها عنوان کرد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
صندوق ضمانت صادرات ایران در 10 ماهه امسال، 3.06 میلیارد دلار پوشش های صادراتی ارائه نمود که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 43 درصد رشد داشته است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست انتقال سند مالکیت ساختمان محل استقرار صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به این صندوق به منظور افزایش سرمایه دولت در آن را به هیات دولت ارائه کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا، محمدرضا مقیسه با اشاره به دشواری های یک سال گذشته برای صاحبان کسب و کار ها، بر حمایت از آنان تاکید کرد و گفت: در این راستا چهار اقدام ویژه برای مشتریان این صندوق و صنعتگران و تولیدکنندگان در نظر گرفته شده که در مورد نخست ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۴    
دولت هلند در راستای افزایش بسته حمایتی خود از مشاغل و اقتصاد، از اقدامات پشتیبانی شامل برنامه هایی برای صندوق ضمانت 300 میلیون یورویی جدید برای رویدادها خبر داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از چهار خدمت ویژه این صندوق برای صنعتگران به مناسبت فرا رسیدن ایام گرامی داشت انقلاب شکوهمند اسلامی خبر داد که در صورت پرداخت اصل بدهی تا پایان امسال، جریمه بدهکاران بخشیده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۶:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
استفاده از فرصت های سرمایه گذاری دوران بازسازی سوریه برای بخش خصوصی، نیازمند پوشش ریسک های سیاسی سرمایه گذاری است اما صندوق ضمانت صادرات ایران عملکرد مناسبی در این زمینه ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
صندوق ضمانت صادرات ایران در راستای تسهیل و توسعه صادرات غیر نفتی، نقش آفرینی بین المللی، کمک به مقابله با تحریم و تنظیم دیپلماسی اقتصادی و افزایش رضایتمندی صادرکنندگان فعالیت کرده و در گذشته نیز قدم های مناسبی در این زمینه برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از آمادگی این صندوق برای پشتیبانی از توسعه صادرات و سرمایه گذاری ایران در کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران از آمادگی برای پشتیبانی از توسعه صادرات و سرمایه گذاری ایران در کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا تا سقف 800 میلیون دلار خبر داد.
نشست تخصصی آشنایی با خدمات و فرایندهای صندوق ضمانت صادرات ایران با حضور آرش شهرآئینی عضو هیئت مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران به صورت وبیناری برگزار شد.
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۰    
گفتگو حسین نژاد مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با رادیو پیام درباره ی اعطای ضمانت نامه باز پرداخت تسهیلات بانکی بدون وثیغه به زنان سرپرست خانوار
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۳    
نسخه آزمایشی شبکه تجاری کشاورزی ایران با عنوان اگرینیتو، در 9 دی ماه آغاز به کار کرد. به گزارش کاماپرس، در مراسم افتتاح سامانه اگرینیتو، وزیر تعاون و معاون وی، رئیس کمیسیون اقتصادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مدیرعامل بانک توسعه تعاون، رئیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، گفت: با توجه به شرایط پُر ریسک اقتصاد، صنعت، و مسائل داخلی و بین المللی اگر فقط به فکر صدور ضمانت نامه برای صنایع باشیم درصدی از این ضمانت ها در آینده به خسارت منجر خواهند شد.
حسین نژاد گفت : این صندوق با دادن وثیقه تعاونی ها ،نیازمندی های واقعی آنها را تامین می کند، زنان سرپرست خانوار نیز بدون وثیقه می توانند از سوی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون ضمانتنامه دریافت می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: پیرو قرارداد تامین مالی پروژه انتقال برق ایران به ارمنستان، الحاقیه افزایش سقف و دوره تامین مالی این پروژه در بانک توسعه صادرات ایران به امضای مدیرعامل این بانک و مدیرعامل شرکت برق ارمنستان رسید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون تعاون وزیر کار با اشاره به 3 گام برای توسعه سهام تعاون از اقتصاد گفت: استفاده از ظرفیت طرح نوین تامین مالی خرد تضمین شده توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون می تواند انقلابی در بخش تعاون در زمینه جذب سرمایه های خرد مردم ایجاد نماید.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق صندوق ضمانت توسعه صادرات با اشاره به اینکه در حال حاضر برای انتقال پول ایران برای هر تراکنش بین 8 تا 14 درصد از مبلغ حواله را با عنوان کارمزد پرداخت می کند، اضافه کرد: اگر کار ایران برای پیوستن به FATF نهایی شود، ما دیگر این کارمزد هنگفت را به واسطه های و دلالان نخواهیم پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر استفاده از ظرفیت طرح نوین تامین مالی خرد تضمین شده توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، گفت: این موضوع می تواند انقلابی در بخش تعاون در زمینه جذب سرمایه های خرد مردم ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از عملیاتی شدن طرح تامین مالی خرد تضمین شده در کشور خبر داد و گفت: از طریق طرح های نیمه تمام دولتی با پشتوانه ضمانت صندوق سرمایه گذاری تعاون می تواند به مردم واگذار شود.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در پیامی شهادت دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور شهید دکتر محسن فخری زاده ، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۸    
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در پیامی شهادت دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور شهید دکتر محسن فخری زاده ، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی بندرعباس گفت: در پی درخواست اتاق بازرگانی بندرعباس به صندوق توسعه ضمانت صادرات ایران برای وگذاری مجوز کارگزاری، این صندوق با توجه به اینکه 60 درصد از صادرات و واردات از استان هرمزگان صورت می پذیرد، با واگذاری مجوز مذکور به اتاق بازرگانی بندرعباس موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۹    
شنیده های اقتصادآنلاین حاکی از آن است که علیرغم معرفی حمید زادبوم به سرپرستی صندوق ضمانت صادرات، سیدعبدالله سجادی جاغرقی امروز به مدیریت عاملی صندوق معارفه شد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صمت منصوب جدیدش را تغییر داد و حمید زادبوم را بعنوان سرپرست منصوب کند.
وی افزود: همه صادرکنندگان از مدیریت خانم بهرامی راضی بودند و تحولات عظیمی در صندوق ایجاد کردند، سرمایه صندوق را از ریالی به ارزی تبدیل کرد و افزایش سرمایه صندوق از دستاورد های او بود. همیشه در جلسات اتاق بازرگانی حضور داشتند، یکی از نمایندگان دولت بودند که مورد تشویق اتاق بازرگانی قرار گرفتند ...