سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۲۹Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفاهمنامه»

سفیر ایران در ترکمنستان گفت: براساس یادداشت تفاهمی که بین ایران و ترکمنستان به امضا رسید مقرر شد کمیته ای برای کمک به برطرف کردن اختلافات بازرگانان و مسائل ترانزیتی روزمره بین شرکتهای حمل و نقل ترانزیتی 2 کشور تشکیل شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان انتشار فیلمی از جشن تکلیف ساده و بی تکلف دانش آموزان دختر روستای ریگ آباد شهرستان رودبارجنوب توسط آموزگار مدرسه، منجر به حضور این دانش آموزان در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر با حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در نهایت انعقاد تفاهمنامه ساخت مدرسه خیرساز دو کلاسه برای این دانش ...
استاندار کرمان در جریان امضای تفاهمنامه شهرداری کرمان با دستگاه های اجرایی، این اقدام را در راستای فعال شدن ظرفیت زمین های راکد و بلااستفاده دستگاه های اجرایی و مولدسازی دارایی های دولت دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۱    
وزارت جهاد کشاورزی و سازمان اتکا برای بهره وری بیشتر محصولات کشاورزی تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت ارشاد حج و اوقاف دولت موقت طالبان با یک موسسه ترکیه برای ساخت مرکز بزرگ دینی و ترمیم مساجد تفاهمنامه امضا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۶    
مشاور استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش بنیان از پیگیری سه مگاپروژه در حوزه دانش بنیان استان نیز خبر داد و گفت: تولید تبلت و موبایل با طراحی کاملا ایرانی یکی از این پروژههاست که برنده آن مشخص شده و طراحی و تولید پیشرانه تراکتور و هوشمندسازی تجهیزات کشاورزی نیز دیگر پروژه ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ماجرای تفاهمنامه استقلال با کاوه رضایی در روزهای اخیر حواشی زیادی ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۵    
موضوع اصلی تفاهمنامه همکاری وزارت دفاع و وزارت جهادکشاورزی تحقق بهره وری آب با رویکرد کشاورزی حفاظتی و پایداری تولید در اراضی کشاورزی وابسته به وزارت دفاع اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
آیین تفاهم نامه همکاری وزارتخانه های دفاع و جهادکشاورزی با حضور معاون مهندسی وزارت دفاع و معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۲۰    
متن تفاهمنامه مدیریت پیشین باشگاه استقلال با کاوه رضایی که باعث فسخ قرارداد یکطرفه وی با تراکتور شده فاش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
متن تفاهمنامه مدیریت پیشین باشگاه استقلال با کاوه رضایی که باعث فسخ قرارداد یکطرفه وی با تراکتور شده فاش شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با حضور محسن نادری منش مدیرعامل صحا و خاکی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره انجمن هوافضا، تفاهمنامه ای بین صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و انجمن هوا فضای ایران منعقد شد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری آنا متن تفاهمنامه مدیریت پیشین باشگاه استقلال با کاوه رضایی که باعث فسخ قرارداد یکطرفه وی با تراکتور شده را منتشر کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، تفاهمنامه همکاری در زمینه توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک و بهینه سازی و ارتقای بهره وری برق بین محمود کمانی معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق و سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان به ...
تفاهم نامه همکاری برای ایجاد مدارس عالی مهارتی در اردبیل با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این استان امضا شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۲    
به صورت ویدئو کنفرانس و در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، نشست مشترک با موضوع اجرایی کردن تفاهمنامه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید برگزار شد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۰    
معضل کمبود پارکینگ و جای پارک مناسب این روزها جز جدا نشدنی زندگی در کلانشهرها به ویژه مناطق مرکزی شهر تهران مانند پازل دهم شهر تهران است که برای رفع این مشکل به زودی نهضت ساخت پارکینگ در این منطقه آغاز می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معضل کمبود پارکینگ و جای پارک مناسب این روزها جز جدا نشدنی زندگی در کلانشهرها به ویژه مناطق مرکزی شهر تهران مانند پازل دهم شهر تهران است که برای رفع این مشکل به زودی نهضت ساخت پارکینگ در این منطقه آغاز می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نشست امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران و اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با تأکید بر وسعتِ زمینه گسترش این تفاهم نامه ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا مظلومی در گفت وگو با ایران اکونومیست، اظهار کرد: مجموعه ورزشی هرندی در زمان محمد قالیباف به عنوان شهردار طی تفاهمنامه ای به فدراسیون نابینایان و کم بینایان واگذار شد تا ورزشکاران نابینا و کم بینا تمرینات خود را در آنجا پیگیری کنند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۵۱    
تفاهم نامه سرخابی ها با شهرداری تهران برای استفاده از ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا صحبت های اجاقی درباره تمدید تفاهمنامه سرخآبی ها برای استفاده از دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حسین اوجاقی درباره شرایط واگذاری ورزشگاه های شهید کاظمی و امام رضا به پرسپولیس و استقلال گفت: آقای زاکانی شهردار تهران اعتقاد دارد از این زیرساختها برای مردم تهران استفاده شود. پرسپولیس و استقلال برای تهران هستند ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تفاهمنامه همکاری در راستای گسترش گردشگری سلامت و ارتباط با کشورهای هدف برای جذب گردشگر سلامت میان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و موسسه شهدای جمهوری عراق منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۵    
تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه عالی دفاع ملی جمهوری اسلامی ایران و مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد(ص) به امضا رسید.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران و رئیس مجلس تاجیکستان با اشاره به افرایش ارتباطات دو کشور بر تسهیل فضای فعالیت بخش خصوصی و اجرای تفاهمنامه ها و توافقات تهران و دوشنبه تاکید کردند.
تفاهمنامه احداث فضای آموزشی 6 کلاسه مشارکتی در روستای چکرعطابهلکه شهرستان گنبدکاووس استان گلستان منعقد شد.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجلس تاجیکستان با اشاره به افرایش ارتباطات دو کشور بر تسهیل فضای فعالیت بخش خصوصی و اجرای تفاهمنامه ها و توافقات تهران و دوشنبه تاکید کردند.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
در راستای توجه به حوزه مسئولیت های اجتماعی؛ در راستای توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی و کمک به جامعه پزشکی کشور، بانک شهر با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تفاهمنامه همکاری مشترک امضاء کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۷    
نشست تبادل تفاهمنامه ارتباط صنعت و دانشگاه فی مابین شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول و دانشگاه فنی حرفه ای استان گلستان برگزار شد ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم گفت: 70 موسسه غیر انتفاعی طی 15 سال اخیر از سوی مرکز نظارت، ارزیابی و کیفیت وزارت علوم لغو مجوز شده اند.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در حاشیه امضای تفاهم نامه میان سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 و شبکه کودک و امید سیما، خبر اعطای 4 اعتبارنامه ساخت فیلم کودک اعلام شد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مهرداد خزایی پور در نشست انعقاد تفاهمنامه با انجمن طبیعت گردی ایران اقتصاد خانوارها را بزرگترین مشکل در جنگل های شمال بیان کرد و افزود: باید به نوعی برنامه ریزی تا اقتصاد خانوارهای حاشیه نشین جنگل های هیرکانی تقویت شود. وی با اشاره به طرح تنفس جنگل و ممنوعیت بهره برداری چوب اظهار داشتک این [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به توسعه زیرساخت های مراکز رشد در همدان از انعقاد تفاهمنامه اجرای 67 پروژه بهداشتی در استان خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی روح الله حسین زاده درمورد پرداخت وام 30 میلیونی به تمام خانواده ها خبر داده و گفت: در حال حاضر با 15 دستگاه دولتی تفاهمنامه همکاری برای پرداخت وام 30 میلیونی را امضا کرده ایم تا وام 30 میلیون تومانی با 4 درصد سود به مردم تعلق گیرد. برای اطلاع از ادامه این خبر باما همراه باشید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۷    
به تازگی روح الله حسین زاده درمورد پرداخت وام 30 میلیونی به تمام خانواده ها خبر داده و گفت: در حال حاضر با 15 دستگاه دولتی تفاهمنامه همکاری برای پرداخت وام 30 میلیونی را امضا کرده ایم تا وام 30 میلیون تومانی با 4 درصد سود به مردم تعلق گیرد. برای اطلاع از ادامه این خبر باما همراه باشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: طبق تفاهمنامه هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و قزاقستان 30 درصد مبادلات تجاری دو کشور در زمینه محصولات کشاورزی است.
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
این تفاهمنامه آموزشی در راستای توسعه فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی و نیز به وجود آمدن زمینه های مناسب برای مشارکت مدیران و کارکنان روابط عمومی نهادهای خصوصی و دولتی در مباحث تخصصی این رشته به امضا رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش با تأکید بر اینکه سوخت محوری باید به سودمحوری در کشور تبدیل شود: گفت در شرایط ناترازی گاز طبیعی، سوخت زمستانی موردنیاز همه بخش ها اعم از صنایع، حمل ونقل و خانگی تأمین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی گلستان اسفندماه امسال با حضور رئیس جمهور آغاز خواهد شد و این پروژه قبل از پایان دولت سیزدهم به نتیجه خواهد رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۱    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از 42 هزار سری جهیزیه بین زوجین نیازمند در سطح کشور در آستانه ولادت سراسر نور حضرت علی (ع) و روز پدر خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۱    
با ابلاغ شیوه نامه اجرایی طرح پس اندازمسکن کارکنان از سوی وزیر نفت و امضای تفاهمنامه با وزارت راه و شهر سازی، در آینده ای نزدیک ساخت حداقل 80 هزار واحد مسکونی وارد فاز عملیاتی خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
1500گروه دادرس در مدارس اردبیل تشکیل می شود. سه گروه کودکان، بانوان و سالمندان جزو افرادی هستند که در حوادث بیشترین صدمه را می بینند. اگر بتوانیم دانش آموزان را برای مقابله با حوادث مترقبه و غیرمترقبه آموزش دهیم بدون شک این تجربیات به خانواده ها نیز انتقال پیدا می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۸۹ سایت دیگر  
پنج بانک دولتی متعهد به تامین مالی بیش از یک میلیون مسکن نهضت ملی شدند. این تفاهمنامه میان وزیر راه و شهرسازی و بانک های ملی، صادرات، تجارت، سپه و ملت امضا شد.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در سفر چهار بهمن ماه جاری وزیر نفت به استان تفاهمنامه ای بین استانداری با وزارت نفت در زمینه ساماندهی هوتک های استان منعقد شد که مجری آن بنیاد مسکن استان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین رویداد "حرکت با برکت" صبح سه شنبه 4 بهمن 1401 با حضور سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام، رئیس سازمان بهزیستی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران بنیاد برکت و بنیاد 15 خرداد در محل نمایشگاه دائمی ستاد اجرایی فرمان امام برگزار شد و تفاهمنامه ایجاد 10 هزار شغل جدید برای ...
آنا / بانک شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل بانک شهر از استقبال هواداران دو تیم محبوب پایتخت (استقلال و پرسپولیس) از کارت های هواداری این بانک خبر داد و گفت: شعب بانک در سراسر کشور باید از این فرصت برای افزایش منابع خرد استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۱    
واگذاری اراضی گمرک دوغارون برای اجرای طرح جامع این پایانه مرزی، طی تفاهمنامه ای به امضای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و گمرکات خراسان رضوی رسید.