چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۴۹Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جلسه علنی شورای شهر»

عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حاجی بگلو: ما به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار از طریق استفاده از روش های نوین با کمک استارت آپ ها هستیم که این روش در پانزدهمین جلسه علنی شورای شهر تصویب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از برگزار نشدن جلسه علنی صحن شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ 16 آذرماه به دلیل بررسی بودجه 1401 شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
درخواست اعلام اسامی متخلفان آلودگی هوا، درخواست سفر رئیس جمهور به اصفهان و دیدن مشکلات اصفهان از نزدیک و تذکر درباره چالش عدم توازن در حقوق و دستمزد در شهرداری اصفهان در بیستمین جلسه علنی شورای شهر مطرح شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : پس از انتصاب فاطمه حیدری به عنوان سرپرست مدیر کل ماده صد شهرداری تهران در اولین جلسه علنی شورای شهر تهران برخی از اعضای شورا طرح اصلاح مصوبه تعارض منافع را به هیات رییسه دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به تشریح مصوبات چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۶    
گروه استان ها - رئیس شورای شهر کاشان نسبت به حواشی جلسه علنی شورای شهر واکنش نشان داد و گفت: نامبرده هیچ مدرک خبرنگاری به شورا ارائه نداده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
گروه استان ها- شاخصه های ایجاد شهر هوشمند و ضرورت حل مشکل زاینده رود از جمله مهم ترین نکات مطرح شده در جلسه علنی شورای شهر اصفهان به شمار می رفت.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۵    
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، هفته پیش در جلسه علنی شورای شهر کاشان خبرنگار حاضر در جلسه از سوی رئیس شورای شهر به بیرون از صحن علنی شورا هدایت شد و خبرنگار از ساختمان شورای شهر بیرون رفت. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در واکنش به عدم حضور اعضای شورا در دیدار شهردار تهران با رئیس جمهور گفت: ما در جریان این جلسه نبودیم و در این موضوع چیزی نمی دانم، بهتر است که از خود شهردار سوال کنید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
لایحه مربوط به همکاری شهرداری با بخش خصوصی در حوزه اتوبوسرانی، در جلسه علنی شورای شهر بررسی شد و برخی اعضا کمیسیون برنامه و بودجه به دلیل اختلاف نظر بر سر یک تبصره به جدال لفظی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
انتشار فیلمی از رفتار توهین آمیز با یک خبرنگار و اخراج او از جلسه علنی شورای شهر کاشان که در یکی دو روز اخیر، دست به دست می شود، اتفاق تلخی دیگر است که متاسفانه به واسطه تکرار از سوی برخی مسوولان، چندان غیرمنتظره هم محسوب نمی شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان/قلمنا- رئیس شورای شهر بندرعباس در سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس ضمن عرض تسلیت درگذشت آقای بهادری همکار شهرداری و تبریک هفته بسیج گفت: بسیجی کسی است که بی منت جان خود را در راستای پاسداری از اسلام فدا می کند.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران، فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ از آغاز اقدامات بسیج در حوزه حل آسیبهای اجتماعی در 6 محله آسیب دیده تهران خبر داد. سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در حاشیه برگزاری بیست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۵    
جلسه امروز شورای شهر کاشان با اخراج یکی از خبرنگاران از صحن علنی شورا حاشیه ساز شد. زهرا جلوداریان خبرنگار کاشانی که در جلسه علنی شورا مشغول ضبط ویدیوی جلسه بود با اعتراض علی هاشمی طاهری رییس شورای شهر کاشان مواجه شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نگرانی از عدم تأمین حقابه زاینده رود و زنگ خطر تخریب آثار تاریخی اصفهان از جمله مهم ترین نکات مطرح شده در جلسه علنی شورای شهر اصفهان به شمار می رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- توجه به رفع مشکلات خشکی رودخانه زاینده رود و احیاء این رودخانه به عنوان شاهرگ حیاتی مرکز کشور از جمله مهمترین موضوعات مطرح شده در جلسه علنی شورای شهر اصفهان بود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عباس شعبانی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران دیروز در جلسه علنی شورای شهر مگا پروژه های شهری مورد نظر تیم جدید مدیریت شهری را معرفی کرد. راه اندازی قطار سبک شهری (LRT) در سه بزرگراه به طور 50 کیلومتر و اتصال بزرگراه امام علی (ع)
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد به منظور تعیین تکلیف تعرفه بهای سرویس دهی مدارس و لایحه مجوز پرداخت مابه التفاوت بهای تمام شده خدمات و کرایه دریافتی از مسافران به بخش خصوصی اتوبوسرانی برگزار شد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حسن کریمی کرنق عضو علی البدل شورای شهر رشت بعد از استعفای امیرحسین علوی بصورت رسمی عضو شورا شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- یازدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد با چند لایحه و دستور کار برگزار شد که مهمترین ان طرح دو فوریتی شورای شهر مشهد به منظور برگزاری اجلاس شهرداران کلانشهرهای عضو پیمان شانگ های بود که با موافقت اعضا تصویب شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۳:۳۴    
با وجود موفقیت در بازیافت پسماند های پایتخت، دفن پسماند های درمانی، اصلی ترین معضل شهرداری است، زیرا مراکز درمانی تفکیک در مبدأ را انجام نمی دهند. دیروز معاون محیط زیست شهرداری تهران در جریان جلسه علنی شورای شهر تهران با اعلام آمار جالب توجه بازیافت پسماند در پایتخت از وضعیت مخازن زباله های شهری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مشکلات عدیده اصفهان با خشکسالی زاینده رود و فرونشستی که زنگ خطر را به صدا در آورده، در پانزدهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
در نوزدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران وضعیت حمل و نقل با بازگشایی مدارس در شرایط کاهش شیوع کرونا بررسی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، امیرحسین حاتمی سه شنبه شب در جلسه علنی شورای شهر قزوین با اشاره به فعالیت اسناد ملی در استان افزود: اسناد تاریخی به عنوان میراث هویتی، دوران گذشته ما را نمایان می کند و در عین حال مسیری از توسعه را برای آینده نشان می دهند.وی با بیان اینکه کتابخانه [...]
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
لایحه بودجه فرهنگی شهرداری زنجان علی رغم اینکه توسط شورای پنجم زنجان به تصویب رسیده بود امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۲    
جلسه علنی شورای شهر تهران یکشنبه 27 مهرماه 1400 به ریاست مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران و با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و اعضای شورای شهر تهران در صحن علنی شورا برگزار شد. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، سیاوش محمودی در نطق پیش از دستور سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر اهواز با بیان اینکه این شورا برای خدمت صادقانه، بی منت و جهادی پای کار مردم آمده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- در دهمین جلسه علنی شورای شهر مشهدمقدس، از سیده غزاله و سیده غزل حسینی، دو خواهر وزنه بردار مشهدی که در مسابقات جهانی برای کشورمان افتخارآفرینی کرده بودند، تجلیل به عمل آمد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر کرج در خصوص موضوع استفاده فرزندش از خودروی شهرداری کرج گفت: از آنجایی که هیچ کس مصون از اشتباه نیست، در خصوص قصور صورت گرفته از همه دلسوزان نظام و شهروندان انقلابی کرج عذرخواهی میکنم و خود را ملزم به جبران می دانم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان از فاطمه عادلی، زهره کودایی و مینا نافعی بازیکنان اصفهانی تیم ملی فوتبال بانوان کشور تقدیر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای شهر تهران صبح امروز یکشنبه 25 مهرماه 1400 به ریاست مهدی چمران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان توجه به بحران آب و فرونشست زمین در اصفهان و رسیدن به گفتمانی واحد برای حل این بحران ها، توجه و تاکید شورای ششم بر حفظ وحدت و دوری از روزمرگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای شهر تهران به ریاست مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با حضور اعضای شورای شهر تهران یکشنبه 25 مهر ماه 1400 در صحن علنی شورا برگزار شد. مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۷    
رئیس شورای شهر تهران علت غیبت شهردار تهران در جلسه علنی امروز این شورا را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۶    
مراسم تحلیف سیده مریم حسینی، عضو علی البدل شورای شهر شیراز در بیستمین جلسه علنی شورای شهر شیراز برگزار شد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به انتخاب مهندس علوی متاسفانه برخی ها با اتهام زنی حال آگاهانه و عامدانه یا از روی ناآگاهی با ایجاد تفرقه و شکاف بین اعضای محترم در سدد تضعیف ارکان شورا وبرهم زدن آرامش و اتحاد و تمرکز اعضای شورا برآمدند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت، سید امیر حسین علوی با 9 رای، به عنوان شهردار رشت انتخاب شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
پس از ارائه برنامه های امیرحسین علوی به عنوان تک کاندیدای شهرداری رشت، اعضای شورا به طرح سوال از او پرداختند و سوالات خود را مطرح کردند. عصر کاسپین/ پس از ارائه برنامه های امیرحسین علوی به عنوان تک کاندیدای شهرداری رشت، اعضای شورا به طرح سوال از او پرداختند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از حضور جانشین فرمانده کل سپاه در جلسه علنی شورای شهر طی روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد عسگری ساعاتی قبل از جلسه علنی شورای شهر از نامزدی برای شهرداری اراک انصراف داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۱    
یکی از مصوبات جلسه علنی شورای شهر شیراز لغو مصوبه احداث آرامستان مشاهیر و فرهنگوران این کلان شهر بود چرا که تأکید بر آن شد تا مکان مناسبی برای این کار اختصاص یابد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۸    
کلام تازه | در جلسه علنی شورای شهر چناران طرح توسعه آرامستان بهشت زینب تصویب گردید. نایب رئیس شورای اسلامی شهر چناران از بررسی و تصویب دو لایحه ارسالی از سوی شهرداری در جلسه علنی شورا خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی پانزدهمین جلسه علنی شورای شهر تبریز صبح روز شنبه، 27 شهریور ماه، با حضور نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تبریز و اعضای شورای شهر در عمارت ساعت تبریز برگزار شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای شهر رشت گفت: شهرداری از هم اکنون آمادگی لازم را برای بارش های پاییزی در رشت داشته باشد. عصر کاسپین/ کارگرنیا عصر امروز در جلسه علنی شورای شهر رشت اظهار کرد: آتش نشانی رشت از توانمندی های بالایی برخوردار است و آتش نشانان شهرباران تلاش های موثری در جهت رفع مشکلات داشتند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۳    
گروه استان ها جلسه علنی شورای شهر زنجان امروز در حالی برگزار شد که اعضای شورا با حمایت 5 میلیارد تومانی از کنگره 3535 شهید استان موافقت کردند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم ایجاد دفتر تکریم ارباب رجوع در محل ساختمان شورای شهر تهران تاکید کرد. ناصر امانی در دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به طرح کمیسیون مجلس یازدهم درباره تعیین حسابرس از سوی دیوان محاسبات برای حسابرسی تمام سازمان ها ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: مهدی چمران رئیس شورای شهر در جلسه علنی امروز شورا حضور پیدا کرد. مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران بعد از چند جلسه غیبت به دلیل کسالت در دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران حضور پیدا کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تبریز امروز یکشنبه در عمارت ساعت تبریز برگزار شد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، جواد نائینی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر کاشان ضمن تشکر از هم افزایی و ایجاد وحدت در کاشان اظهار داشت: مردم کاشان مردم ویژه ای از لحاظ فرهنگی هستند و حضور مردم این خطه در عرصه های انقلاب گواه این مطلب است. ...