جمعه ۰۷ آذرساعت ۰۳:۲۳Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جلسه علنی شورای شهر»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت نسبت به حمایت از برخی از مشاغل ازجمله کیوسک داران و فعالین حوزه حمل ونقل در شهر رشت در روزهای کرونایی تأکید شد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر شیراز در 159مین جلسه علنی شورای شهر شیراز با اشاره به کاهش طرح های دو فوریتی در شورا گفت: نتیجه طرح های دو فوریتی در بیشتر موارد، تضییع حقوق عمومی خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۲    
همزمان با 25 آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اصفهان در جلسه علنی شورای شهر حضور یافت.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که محدودیت های ستادملی کرونا، عملا تاثیر جدی در کاهش تردد و رفتار مردم ایجاد نکرده است.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با تذکر به دولت به دلیل عدم تعطیلی تهران با توجه به شرایط کرونایی گفت: شهر تهران با درنظر گرفتن شرایط ممنوعیت ورود و خروج باید به مدت معلومی تعطیل اعلام شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از عدم اجرای مصوبات شورا در حوزه کتاب توسط شهرداری گلایه کرد. احمد مسجدجامعی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای شهر با اشاره به آغاز هفته کتاب و کتابخوانی گفت: روز آخر هفته کتاب ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای شورای شهر تهران با اعطای تسهیلات و بخشودگی مالیاتی تا سقف 50 درصد به غرفه هایی که به واسطه کرونا تعطیل نشده اند اما دچار کاهش درآمد شده اند موافقت کردند. ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۲    
جلسه علنی شورای شهر تبریز صبح امروز به ریاست شهرام دبیری در محل عمارت تاریخی شهرداری تبریز برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه تعطیلی دو هفته ای برای تهران ضروری است، گفت: ریاست جمهور اطمینان داشته باشند که این پیشنهاد توسط کمیسیون تخصصی سلامت شورای شهر تهران مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و پس از تایید در ستاد مقابله با کرونای تهران به تایید استانداری تهران نیز رسیده همه مسیرهایی که باید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت پیرامون به روزرسانی پروژه جمع آوری روان آب های سطحی رشت به منظور پیشگیری و مقابله با آب گرفتگی ها در سطح شهر تأکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز با پنج دستور کار برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای شهر شیراز در حالی با حضور برخط خبرنگاران برگزار شد که به دلیل شیوع بیماری کرونا هیچ یک از اعضا نطق پیش از دستوری ارائه نکردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۵    
ایسنا/اصفهان جدی گرفتن تذکرات مطرح شده در صحن علنی شورای اسلامی شهر و پاسخ به مطالبات اعضای شورا از سوی مدیران، مخالفت با تعدیل نیروهای زیرمجموعه شهرداری در شرایط کنونی و توجه ویژه به معیشت کارگران و حمایت از آنها با افزایش حقوق و مزایای مناسب از مهمترین موضوعات مطرح شده در یکصد و چهل و ششمین جلسه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۱۱    
در جلسه علنی شورای شهر رشت به نظارت بیشتر پیرامون ورود نیرو به بدنه شهرداری رشت تحت عنوان نگهبان، پاکبان و غیره تأکید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر شیراز درباره نامه اعضای شورای شهر به استاندار فارس مبنی بر تعطیلی یک هفته ای شهر شیراز به دلیل شدت یافتن شیوع بیماری کرونا، گفت: نامه یادشده که در جلسه علنی شورای شهر شیراز ارائه شد، مبتنی بر نظرات متخصصان به ویژه کادر درمانی بوده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای شهر طی نامه ای به استاندار فارس بیان کردند: آنچنان که از آمار مبتلایان و درگذشتگان مبتلا به کووید 19 پیدا است، شرایط اضطراری بر کلان شهر شیراز حاکم است ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، بهاره آروین در دویست و چهل و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران ضمن قرائت گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درخصوص لایحه برنامه عملیاتی اقدامات و زمانبندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت خدماتی شهروند و موسسه همشهری در بازار سرمایه اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - در جلسه علنی شورای شهر شهرکرد با کلیات طرح فاز دوم میدان میوه و تره بار شهرداری شهرکرد با بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار موافقت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه خواستار برگزاری جلسه علنی شورای شهر برای پاسخ به ابهامات پیش آماده در خصوص روند سوال از عملکرد مترو شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۰    
یکصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای شهر اهواز با حضور 11 عضو صبح دوشنبه 6 مهرماه در صحن شورای شهر برگزار شد
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
آیت حمیدی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اهواز در یکصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (6 آبان ماه) برگزار شد، در دفاع از این لایحه اظهار کرد ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سیدحسن رسولی در جلسه علنی شورای شهر به شهردار تهران درخصوص برخی عملکردها و رفتارهای دوگانه تذکر داد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و چهل و پنجمین جلسه شورا بررسی اصلاح بسته محرک اقتصادی شهرداری و تعیین تکلیف پلاک ثبتی های باغات و صورتجلسات نامگذاری را در دستور کار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت پیشنهاد صدور منزلت کارت برای شهروندان رشتی از جمله افراد سالمند، بازنشسته، معلولین و زنان بد سرپرست مطرح شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۸    
یکصد و چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز_ یکشنبه 27 مهر 99_ برگزار شد. محمد طباطبایی، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان میهمان این جلسه شورای شهر بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۲    
یکصد و چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز_ یکشنبه 27 مهر 99_ برگزار شد. محمد طباطبایی، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان میهمان این جلسه شورای شهر بود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای شهر تبریز به ریاست شهرام دبیری صبح امروز در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۷    
گروه جامعه: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شرایط شیوع کرونا در کشور گفت: گرانی های خیلی زیاد، امکان تغذیه مناسب مردم را با مشکل مواجه کرده است.به گزارش ایلنا، محسن هاشمی پیش از آغاز دویست و چهل و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: الان در صدر اخبار دنیا کرونا [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
محسن هاشمی پیش از آغاز دویست و چهل و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: الان در صدر اخبار دنیا کرونا قرار دارد و به صورت طوفانی عمل می کند. در برخی از کشورها صحبت از موج دوم است اما در کشور ما صحبت از موج سوم است و متاسفانه وضع در کشور ما خوب نیست.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
قاسم مقیمی در جلسه علنی شورای شهر شیراز ، با بیان اینکه نبود مسئولیت پذیری در برخی افراد و بی توجهی به توصیه های اکید مسئولان بهداشتی، ما را به جایی رسانده که طی یک هفته تعداد 160 شهرستان قرمز کشور به رشدی 30 درصدی رسیده و اکنون به 190 شهرستان رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه علنی شورای شهر شیراز با چند نطق پیش از دستور و چند طرح و لایحه همراه بود که در مهم ترین آن خیابان رو به روی آرامگاه حافظ، معروف به حافظیه پس از صد سال، به نام استاد محمدرضا شجریان تغییر نام داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به طرح سوال از شهردار گفت: طبق قانون، در صورت استنکاف شهردار یا عدم اقناع عضو مطرح کننده سوال؛ پس از گذشت مهلت قانونی باید مراحل بعد که استیضاح است، انجام شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹    
در جریان دویست و چهل و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران، صوت قرآن استاد محمدرضا شجریان در صحن علنی شورای شهر تهران پخش شد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر نسبت به دستور خودسرانه و غیرقانونی شهردار تهران مبنی بر مسدودسازی دسترسی شهروندان به اطلاعات ایمنی ساختمان ها تذکر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت به ورود استاندار و شورای تأمین گیلان به منظور ممانعت از ورود مسافرین به گیلان به منظور پیشگیری و کنترل بیماری کرونا تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت به ورود استاندار و شورای تأمین گیلان به منظور ممانعت از ورود مسافرین به گیلان به منظور پیشگیری و کنترل بیماری کرونا تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای شهر ساری امروز با حضور دو عضو جدیدبا معرفی رئیس جدید شورای شهر ساری برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰    
تهران (پانا) - معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران درباره معطل ماندن 1500 میلیارد اوراق مشارکت به دلیل ارائه ندادن وثیقه در بانک رفاه کارگران توضیحاتی داد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران با اشاره به تخلفاتی که برخلاف طرح تفصیلی در شهر صورت گرفته است، گفت در بلوار دهکده المپیک تهران برج های چند ده طبقه ای بالا رفته و هیچ کس دقت نکرده که این برج ها با توجه به عرض معبر بلوار در هنگام بهره برداری چه ترافیک سنگینی ایجاد می کنند. ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
محسن هاشمی در جلسه علنی شورای شهر تهران مجددا با طرح انتقال پایتخت از تهران مخالفت کرد و آن را هزینه بر ونشدنی تلقی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت یکی از اعضای شورا پیش از انجام رأی گیری به یکی افراد کاندیدای تصدی جایگاه شهردار رشت تبریک گفته و اعلام کرد بهتر است تعارفات را دراین باره کنار بگذاریم.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران خبر از ابتلای زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا به کرونا و بستری شدن او در بیمارستان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صد و نود و نهمین جلسه علنی شورای شهر تبریز به صورت وبینار با حضور اعضای این شورا، شهردار و تعدادی از مدیران شهرداری تبریز برگزار شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه جلسه علنی شورای شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از 300 سرا در محلات وجود دارد که ارزش آنها 7 هزار 500 میلیارد تومان است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۸    
یکصد و چهلمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان صبح امروز _یکشنبه 6 مهر 99_ با حضور مدیران شهری در سالن کتابخانه مرکزی برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران نسبت به خشک شدن باغ 27 هزار متری ادونتیست هشدار داد . شهربانو امانی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با تشکر از شهرداری تهران برای انتخاب 22 خیابان بدون خودرو در روز جهانی بدون خودرو ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، شهرداری مکلف شد طرح راهبردی شهر هوشمند را ظرف مدت 6 ماه تهیه و به شورای شهر شیراز ارائه کند.