دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۹:۳۵Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جلسه علنی شورای شهر»

خوزنیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز از مطرح شدن استعفای خود در یکصد و شانزدهمین جلسه علنی شورا خبر داد. احمد سراج اظهار کرد: استعفای بنده جزو دستورکارهای یکصد و شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر در روز چهارشنبه 10 خردادماه بود اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای شورای شهر این موضوع لغو شد. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر مشهد از نامگذاری خیابانی در مشهد به نام ابومهدی المهندس خبر داد. به گزارش تسنیم، موسی الرضا حاجی بگلو، اظهار داشت: در راستای نامگذاری و مزین شدن خیابان ها و معابر شهر مشهد به نام شهدای گرانقدر در هشتادمین جلسه علنی شورای شهر مشهد تصویب شد تا تغییر نام بلوار صابر ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر که با حضور تمام اعضا برگزار شد، اعضا نظر خود درباره پاسخ ها و توضیحات شهردار که در جلسه قبلی ارائه شده بود را عنوان کرده که اکثریت آن ها قانع نشده بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین در جلسه علنی شورای شهر قزوین که یکشنبه هفتم خرداد برگزار شد، مشخص شد پاسخ های ارائه شده از سوی شهردار قزوین، پنج عضو سوال کننده شورای شهر را قانع نکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر قزوین در حالی برگزار شد که 5 عضو (از 9 عضو) که از شهردار قزوین درباره عملکرد 18 ماهه او سؤالاتی مطرح بودند، از پاسخ های شهردار قزوین قانع نشدند و قرار شد طبق قانون شهردار طی 10 روز آینده دوباره پاسخگوی ابهامات شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هشتادوهشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه هفتم خردادماه در تالار شورا برگزار شد. در این جلسه از 21 نفر از دختران نخبه اصفهان تجلیل شد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رشت- عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر نظارت ویژه در ساخت و سازهای شهری، گفت: نظارت بر روند ساخت و سازها برای پیشگیری از تخلفات احتمالی در دستور کار مدیران شهری باشد. به گزارش خبرنگار مهر، حسن کریمی کرنق ظهر چهارشنبه در هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر رشت، اظهار کرد: املاک [...] ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۹    
دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر قزوین در حالی با دستور کار طرح سؤال از شهردار قزوین برگزار شد که با توجه به حجم سؤالات پرسیده شده از شهردار بیشتر شبیه به جلسه محاکمه شهردار بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای شهر زنجان امروز با بررسی موضوعات مختلفی با حضور تمام اعضای شورای شهر برگزار شد.
مدیرکل انتقال خون آذربایجان شرقی گفت: اختصاص ساختمان برای مرکز خونگیری در شرق و مناطق پرجمعیت شهر تبریز ضروری است . به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون آذربایجان شرقی دکتر مهدی رسولی در جلسه علنی شورای شهر تبریز حضور یافت و گزارشی از عملکرد یکساله اداره کل انتقال خون استان ارائه داد . ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هشتادوهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه سی ویکم اردیبهشت ماه در تالار شورای شهر برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - جلسه علنی شورای شهر بیرجند با دعوت از خبرنگاران برگزار و در این جلسه چندین نامه از حوزه های مختلف مطرح و به رأی گذاشته شد. یکی از موضوعات مطرح شده در این جلسه نامه شورای عالی استان ها به شورای اسلامی استان و تمامی شهرداران برای اطلاع و اقدام لازم در زمینه محافظت از فضای سبز شهری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در دهمین جلسه علنی شورای شهر قزوین در سال جاری با مساعدت مالی شهرداری قزوین به تیم فوتبال شمس آذر نماینده استان قزوین در لیگ برتر موافقت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان در خصوص بی مهری مسئولان به پروژه قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان و لزوم تشکیل پیوست رسانه ای و خبری برای پروژه های شهرداری گفت وگو و تذکراتی داده شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۹    
هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه به ریاست محمد نورصالحی در تالار شورا برگزار شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 در خصوص ساخت پارکینگ های متعدد در این منطقه توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش ایسنا، ناظم رضوی صبح امروز با حضور در جلسه علنی شورای شهر تهران در واکنش به گزارش صادقی پیرامون وضعیت منطقه 20 گفت ...
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
21 فروردین در هفتادوهفتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد محمدرضا قلندر با 8 رای به عنوان شهردار مشهد انتخاب و اکنون با حکم وزیر کشور به عنوان شهردار مشهد معرفی شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز با اشاره به محکومیت شهرداری در یک پرونده و برداشت دادگاه از حساب شهرداری بابت یک پرونده گفت: باید در این زمینه ورود شود تا به راحتی از حساب های شهرداری برداشت نشود. ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص در شهرک شهید کشوری در جلسه علنی شورای شهر قرائت و برای شهرداری ارسال شد تا اگر شهرداری توضیحاتی دارد، ارائه کند و در صورتی که تخلفی اتفاق افتاده پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص در شهرک شهید کشوری در جلسه علنی شورای شهر قرائت و برای شهرداری ارسال شد تا اگر شهرداری توضیحاتی دارد، ارائه کند و در صورتی که تخلفی اتفاق افتاده پیگیری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در هشتمین جلسه علنی شورای شهر قزوین برنامه پنج ساله شهرداری قزوین در بخش مالی مورد بررسی اعضای شورای شهر قزوین قرار گرفته و مصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بدون تردید جمع کثیری از مدیران و کارکنان خادم در شهرداری شیراز در سلامت اداری مشغول خدمت بوده و هستند، اما ساده لوحی است باور کنیم در دستگاه عریض و طویل شهرداری، فساد نیست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۳    
هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان صبح امروز یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه در تالار شورا برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۰    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای شهر تهران، نسبت به کند بودن روند تبدیل وضعیت ایثارگران در شهرداری تهران تذکر داد.
صدای میناب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۴    
جلسه روز گذشته شورای شهر میناب که براساس اطلاعیه سخنگوی این شورا علنی اعلام شده بود، به یکباره از طرف رئیس شورای شهر میناب غیر علنی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین جلسه علنی شورای شهر قزوین ضمن تجلیل از هنرمندان رشته کاشی نگاره، برنامه های فرهنگی شهرداری در دهه ولایت تشریح شد و همچنین مشکلات تغییر کاربری اراضی ارتش مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در پنجمین جلسه علنی شورای شهر قزوین لایحه احداث بوستان 18 هکتاری در کنار آزادراه قزوین-زنجان و همچنین تخفیف اجاره بهای 50 درصدی به بازاریان مستقر در نخستین میدان میوه وتره بار قزوین موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۰    
در دومین جلسه علنی شورای شهر میناب، سخنگوی شورای شهر میناب با ارائه برخی از مستندات در مورد سنگ شکن از سایر اعضای شورا انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
در یکصد و چهل و یکمین جلسه علنی شورای شهر بررسی طرح پیشنهاد اصلاح آئین نامه اجرایی ماده 1 قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها برای ارسال به شورای عالی استان ها به تصویب رسید.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از حضور گسترده مردم در روز جهانی قدس در جای جای کشور ایران اسلامی تقدیر و تشکر کرد. به گزارش ایسنا، مهدی چمران در ابتدای یکصد و چهلمین جلسه علنی شورای شهر تهران با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی شورای شهر تهران از تشکیل 2 کارگروه در شهرداری و شورای شهر تهران به منظور بررسی انحلال یا ادغام شرکت کنترل ترافیک تهران خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که قرار بود امروز از ساعت 8:45 جلسه علنی شورای شهر تهران به روال عادی آغاز شود، به دلیل برگزاری جلسه هم اندیشی بین اعضای شورای شهر با شهردار تهران پشت درهای بسته، شروع جلسه علنی شورا با حدود یک ساعت تاخیر مواجه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
قرار بود از ساعت 9 امروز جلسه علنی شورای شهر برگزار شود اما به دلیل جلسه هم اندیشی شهردار تهران با اعضای شورای شهر هنوز این جلسه تشکیل نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه در سال 1402 با بررسی طرح تفصیلی پسماند شهر قزوین در تالار مردم این نهاد برگزار شد و کلیات این طرح با درنظرگرفتن ملاحظاتی به تصویب رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد با مصوبه کاهش قیمت بلیت مترو و اتوبوس همراه بود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۸    
روز گذشته پس از کش و قوس های فراوان و ابهامات پیرامون انتخاب شهردار مشهد بالاخره کلیددار شهرداری مشخص شد و در هفتادوهفتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد که در تالارشهر برگزار شد،
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- در جلسه علنی شورای شهر مشهد براساس طرح دوفوریتی کاهش هزینه های شهروندی نرخ بلیت اتوبوس و قطار شهری با اعمال ضریب 80 درصد از مبلغ 15 هزار ریال به مبلغ 12 هزار ریال کاهش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۰    
در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، محمدرضا قلندر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۱    
دومین جلسه علنی شورای شهر قزوین با تصویب سه لایحه عمرانی و مالی همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان در نخستین جلسه علنی شورای شهر رشت در سال جاری محسن سماکچی به عنوان عضو جدید شورا و جایگزین مهدی نوری هریس معرفی شد و رسما فعالیتش را به عنوان یکی از منتخبین مردم رشت در شورا آغاز کرد.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، درباره ضمن بیان زمان تعیین قیمت بلیط مترو و اتوبوس توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه علنی شورای شهر میناب در سال 1402 با حضور خبرنگاران شهرستان میناب برگزار شد که سخنگوی شورای شهر اتفاقات دیده نشده را در شهرداری بازگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۱    
نخستین جلسه علنی شورای شهر قزوین در سال جدید با بررسی موضوع های مختلف از جمله ساماندهی کافه ون ها برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶    
در جلسه علنی شورای شهر بجنورد مکان های مختلفی برای احداث این بیمارستان با نظر اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکصدوسی وهفتمین جلسه علنی شورای شهر پایتخت فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آخرین جلسه علنی شورای شهر اصفهان امروز برگزار و در خصوص جریان پایدار آب زاینده رود، مشکلات آلودگی هوا و مسافران نوروزی اصفهان بحث و گفت وگو شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۹    
بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین برای سال 1402 در جلسه علنی شورای شهر قزوین تصویب و به شهردار ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۴۱    
اعضای شورای شهر قزوین در جلسه علنی شورای شهر قزوین با لایحه تخفیف 70 درصدی اجاره بهای غرفه های سرای تاریخی سعدالسلطنه به هنرمندان و مشاغل خاص موافقت کردند.