پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۰۶:۰۸Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوشمندسازی»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سیتنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در لایحه برنامه هفتم توسعه توجه جدی به ارتباطات، فناوری اطلاعات و هوشمندسازی شده است و امسال بر اساس برنامه، یک میلیون گوشی اقتصادی زیر 100 دلار تولید می شود و در این زمینه با وزارت صمت در حال همکاری هستیم ...
صدای جویا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در کارگروه گندم و آرد استان، بر ضرورت نظارت مستمر و مؤثر فرمانداران و عوامل ذی ربط در سراسر استان بر طرح هوشمندسازی آرد و نان تأکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: با اجرای طرح هوشمندسازی آرد و نان، نانوایان متخلف از چرخه تولید خارج می شوند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: نیاز است ترمیمی در تخصیص آرد یارانه ای به نانوایان اتفاق بیفتد ازاین رو نیاز است مدیران امکان تخصیص آرد را داشته باشند که در این راستا از امروز این طرح فعال می شود تا هیچ پدیده ای تحت عنوان محدودیت دسترسی به آرد در استان اصفهان مشاهده نکنیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در برنامه هفتم توسعه، پرداختن به هوش مصنوعی جزو تکالیف است و ارتباطات، هوشمندسازی و استفاده حداکثری از این فناوری برای همه دستگاه ها توصیه می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۵    
اولین آزمایشگاه شهر هوشمند قاهره، پایتخت مصر، مکملی برای استراتژی دیجیتالی کشور به حساب می آید که هوشمندسازی 17 شهر را در بر می گیرد به این امید که تحقق هدف کشور در راستای ایجاد یک جامعه دیجیتالی را تسهیل کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به این که ما در حال حاضر هم تولید و هم انتقال را داریم، گفت: ما حدود سه دوره یا نسل را داشتیم و الان در حال هوشمندسازی موتورخانه های برق هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رضا نوشادی در گفت و گو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه هوشمندسازی کنتور 27 میلیون مشترک در دستور کار است، اظهار کرد: این موضوع باید با تنظیم گری همراه شود، در غیر این صورت تنها به مدیریت اطلاعات و پایش منتهی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۶    
دستیار ویژه شهردار در امور هوشمندسازی و مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری اصفهان گفت: سامانه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM) در راستای مکانیزه کردن خدمات ICT که توسط این سازمان به شهرداری اصفهان ارائه می شود، تهیه و استقرار یافت.
برترین ها / کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
محسن نادری منش، از برنامه ریزی برای هوشمندسازی معادن و صنایع معدنی در سال جاری خبر داد و گفت: در راستای این هدف یک صندوق خطرپذیر بورسی حدود 1000 میلیارد تومانی با همکاری ایمیدرو در حال طراحی است. بخشی از این هوشمند سازی هم در حوزه استفاده از فناوری های جدید و تجهیزات پیشرفته است.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
هوشمندسازی در بخش معدن باعث می شود که شرکت های معدنی و صنایع معدنی علاوه بر کاهش هزینه های خود به بهره وری بیشتری دست پیدا کنند. این موضوع می تواند همکاری میان شرکت های معدنی و دانش بنیان را هم افزایش داده و ایران را به تغییرات جهانی رخ داده نزدیک کند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اعطای یارانه سوخت 1.2 دهم میلیارد دلاری به هواپیماها و لزوم حذف این یارانه پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در سال جاری برای توسعه زیرساخت ها و نوسازی ناوگان پست با هدف هوشمندسازی اعتباراتی در نظر گرفته شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۳۰    
جام جم آنلاین اصفهان ؛ ابوالفضل قربانی درباره اقدامات شورای شهر در خصوص تقویت زیرساخت های حمل ونقلی شهر اصفهان اظهار داشت: اقداماتی که در دوره ششم مدیریت شهری انجام شد، به نظر می رسد رضایت نسبی را دریافت کرده است؛ یکی از مهمترین فعالیت هایی که در دوره ششم مدیریت شهری اصفهان انجام شده ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۵    
یک کارشناس اقتصادی ضمن انتقاد از عدم دریافت مالیات یکسان از مشاغل کشور به دلیل نقص داده های اطلاعاتی مودیان، هوشمندسازی نظام مالیاتی کشور مبتنی بر داده های متقن را به عنوان راهکاری موثر در ایجاد عدالت مالیاتی برشمرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر از “امکان دریافت معرفی نامه برخط” برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد و گفت: در راستای هوشمندسازی ارائه خدمات دولت و تسهیل در ارائه خدمات صندوق هنر ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۳    
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه هوشمندسازی صنعت در گرو تعامل با دانشگاه است، گفت: باید پایان نامه های با موضوع هوشمندسازی و مرتبط با صنعت حمایت شوند.
اردبیل رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۳    
با تصویب لایحه هوشمندسازی پارک خودروها توسط شورای شهر اردبیل، پارک خودروها در کنار برخی خیابان های اردبیل پولی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۷    
برای اولین بار به منظور معرفی توانمندی کسب وکارها در حوزه هوشمندسازی بخش جدیدی با عنوان الکامپ اسمارت به نمایشگاه الکامپ افزوده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
بسیاری از فعالان حوزه آرد و گندم براین باورند که اجرای کامل طرح هوشمندسازی نان در کاهش مصرف آرد، جلوگیری از نشت آرد به بازار سیاه و کنترل قاچاق تاثیر بسزایی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۵    
ایسنا/اردبیل رئیس شورای شهر اردبیل از اجرای طرح مدیریت هوشمند پارک های حاشیه شهر در اردبیل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول مجلس گفت: چون هوشمندسازی را نداریم، به تبع آن نتوانستیم بانک اطلاعاتی جامعی از خانوارها داشته باشیم و دهک بندی درستی انجام دهیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت:هوشمندسازی تجهیزات برای مقابله با تهدیدات در آینده بسیار حائز اهمیت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: موضوعات و مسائل فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و هوشمندسازی امور و کارها، از ضرورت ها و بدیهیات زندگی بشر در جهان امروز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: خروج سرمایه و ارز از کشور و آسیبِ تولید و اشتغال، از پیامدهای قاچاق است، دولت باید در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نگاه فرابخشی داشته باشد و تغییر و تحول در ابزارها و شیوه های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ضرورت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص هوشمندسازی سرویس مدارس در تهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: براساس درخواست آموزش و پرورش در زمینه سرویس مدارس ورود کردیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
هفتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی وتبلیغات اقتصادی کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱    
با واگذاری اختیارات طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان به استان ها، بخش زیادی از مشکلات حل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
هفتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با هدف بررسی آخرین وضعیت پیشرفت طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و اتخاذ تدابیر لازم جهت اطلاع رسانی موثر از اهداف اجرای این طرح برگزار شد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
امیر دریادار حبیب الله سیاری در حاشیه نخستین دوره مسابقات شناورهای هوشمند در دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) نوشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : در زمینه هوشمندسازی تجهیزات تاکنون اقدامات ارزشمندی در نیروهای مسلح از جمله نیروی دریایی آغاز شده و خروج آن بسیار مطلوب بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه هوشمندسازی تجهیزات دفاعی را سالیان قبل شروع کرده ایم، گفت: در ساخت شناورهای سطحی و زیرسطحی و دیگر تجهیزات مورد نیاز به پیشرفت های فوق العاده ای دست یافته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۱    
نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس با بیان اینکه وضعیت آرد در استان قزوین مطلوب نیست، گفت: در نانوایی ها در حد ظرفیت روستاها آرد وجود ندارد که دلایل مختلفی دارد. گرچه با اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، اقدامات خوبی در جلوگیری از فساد و ویژه خواری صورت گرفته اما نباید شاهد کمبود آرد داشته باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: سه ناحیه در شرق، مرکز و غرب تهران پیشران در هوشمندسازی کشور هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
عصر امروز تفاهم نامه چهارجانبه ای بین شهرداری تهران با وزارت علوم، معاونت علمی ریاست جمهوری و دانشگاه تهران با هدف راه اندازی ناحیه نوآوری تهران به امضاء رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یکسال بعد از اجرای طرح هوشمندسازی و اصلاح پرداخت یارانه آرد و نان، شرایط مطابق پیش بینی طراحان این پروژه پیش نرفت تا جایی که این روزها نان و تامین آسان و با کیفیت آن به یکی از دغدغه های مردم استان قزوین تبدیل شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پست در ایران صنعتی قدیمی و خاطره انگیز است که باید با توجه به نیاز امروز مردم به سمت هوشمندسازی حرکت کند؛ اما باید دید برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت پست تا چه اندازه توانسته است به تحقق این هدف کمک کند؟
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای هوشمندسازی اخذ مالیات خاطرنشان کرد: باید آن بخشی از وظایف که قابلیت برون سپاری دارد را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۸    
مدیران تالین، پایتخت استونی، هوشمندسازی کانتینرهای پسماند شهری را به طور آزمایشی آغاز کرده اند و در نظر دارند در صورت موفقیت آمیز بودن، آن را به طور دائمی گسترش دهند.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر آموزش، پژوهش و فناوری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) هوشمندسازی و بهره گیری از فناوری های نوین را نیازهای مهم افزایش بهره وری معادن برشمرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کمپانی فناوری هوشمند Iteris از ارائه خدمات خود در بخش حمل ونقل شهرستان سن برناردینو خبر داده و مدعی شده است رویکرد هوشمندسازی شهری را سرعت خواهد بخشید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای منتشر شده، دولت سیزدهم موفق به تحقق رشد خیره کننده در اخذ مالیات شده است و باراهکارهای جدید توانسته از فرار مالیاتی جلوگیری کند. هوشمندسازی نظام مالیاتی در راستای مالیات ستانی عادلانه از رویکردهای دولت سیزدهم است که پرداخت مالیات واقعی از سوی اصناف مختلف را مورد تاکید قرار داده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دیجیتال ریاست جمهوری، روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و حسین ملازاده دبیر ستاد فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از توانمندی های یک شرکت دانش بنیان در حوزه طراحی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، محسن نظری با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی پست اکسپو با همکاری شرکت ملی پست ایران و در بخش های تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۸    
دستگاه هوشمند توزین یکی از محصولات جدید شرکت پست است که به همت دانش بنیان ها تولید و در نمایشگاه صنعت پست به نمایش درآمده است.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
هوشمندسازی مدیریت ناوگان پستی کشور با محوریت خودروی متصل امروز سه شنبه 9 خرداد 1402 در جریان نخستین نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند با حضور حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول و محمود لیایی مدیرعامل شرکت ملی پست، در قالب تفاهم نامه ای وارد فاز جدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱    
مدیر آموزش ایمیدرو گفت: هوشمند سازی معادن موجب افزایش شاخص های بهره وری می شود.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۴    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه یکی از اقداماتی که آگاهانه سرعت شبکه معابر را پایین می آورد تقاطع چراغ دار است، گفت: اقتضای ایجاد این نوع تقاطع در معابر پررفت وآمد، هوشمندسازی است که تأخیر و طول صف خودرو را کاهش داده و انضباط بهتری ایجاد کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۷    
هوشمندسازی خانه، فرآیندی است که با استفاده از تکنولوژی های جدید، به صورت خودکار و هوشمند، عملکرد اجزای مختلف خانه را کنترل می کند. در این روش، انواع دستگاه های الکترونیکی، از جمله روشنایی، گرمایش و سرمایش، سیستم های امنیتی، صوتی و تصویری، درب های خانه ...