شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۱۹May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انبوه سازان»

عضو هیئت مدیره بانک عامل بخش مسکن از برنامه ریزی برای اعطای وام 450 میلیونی مسکن به 70 هزار واحد مسکونی در سال 1400 خبر داد. *** استقبال انبوه سازان مسکن از تسهیلات 450 میلیون تومانی ...
تازه ترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از بانک عامل بخش مسکن، محمدحسن علمداری با بیان اینکه انبوه سازان مسکن از تسهیلات 450 میلیون تومانی ساخت مسکن استقبال خواهند کرد، گفت ...
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح جهش تولید و تامین مسکن در مجلس آن را تحول آفرین توصیف کرد و گفت که این قانون می تواند موتور پیشران تولید و اشتغال در کشور باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان خواستار تفکیک وزارت راه و شهرسازی و تشکیل وزارت مسکن برای اجرای برنامه های مجلس در بخش مسکن کشور شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۱    
نصف جهان: رییس کانون انبوه سازان گفت: از سال 1390 تا کنون با هر جهش نرخ ارز، بسیاری از سازندگان ورشکست شده و از ریسمان سیاه و سفید می ترسند، به همین دلیل سعی می کنند به جای تولید انبوه در مناطق میانی و پایین شهرها، در مناطق مرفه نشین مسکن لوکس بسازند تا عقب ماندگی خود را جبران کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان شهر تهران و بازرس اصلی انجمن انبوه سازان گفت: قرار بود صدور شناسنامه فنی ملکی برای ساختمان های گروه ج و د که بیشترین ساختمان ها را شامل می شود از ابتدای شهریور ماه سال گذشته انجام شود اما به تعویق افتاد...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس ایرج رهبر، نائب رئیس انجمن انبوه سازان تهران درمورد بازار مسکن 1400 در آینده و طرح جامع مسکن با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه - گروه اقتصادی: در زمستان سال 1397، وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد که قصد دارد برای اقشار کم درآمد جامعه، 400 هزار واحد مسکونی احداث کند و در این مسیر، از انبوه سازان هم کمک خواهد گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار به منظور خانه دار شدن کارگران پیشنهاد کرد گروههای کارگری در صنوف مختلف، کارگران فاقد مسکن را شناسایی کنند و لیست اسامی آنها را در اختیار وزارت مسکن قرار دهند و ساخت مسکن کارگران را از طریق واگذاری زمین، ساخت و ساز انبوه سازان و اعتبارات و تسهیلات ارزان قیمت دنبال کنند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اعتبارات بانک مسکن گفت: انبوه سازانی که بین 3 تا 5 مورد از فناوری های نوین را در ساخت واحد های مسکونی بکار گیرند در کلان شهر ها 450 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی وام دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس کانون انبوه سازان گفت: از سال 1390 تا کنون با هر جهش نرخ ارز، بسیاری از سازندگان ورشکست شده و از ریسمان سیاه و سفید می ترسند، به همین دلیل سعی می کنند به جای تولید انبوه در مناطق میانی و پایین شهرها، در مناطق مرفه نشین مسکن لوکس بسازند تا عقب ماندگی خود را جبران کنند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰    
پورحاجت، دبیر کانون انبوه سازان کشور با تاکید بر اینکه کاهش تولید مسکن از سال 91 استارت خورد می گوید: حداقل ساخت مسکن این روزها متری شش میلیون تومان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۸    
همدان - کارشناسان معتقدند مشکل مستاجران با راهکارهای کوتاه مدت حل شدنی نیست و ساخت مسکن جدید نیازی جدی است که در این مسیر می توان از توان انبوه سازان و نیز بلندمرتبه سازی بهره برد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یک مقام مسئول از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۹    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان لازمه بهبود فضای کسب و کار را در همکاری قوه قضائیه، دولت و مجلس اعلام کرد و گفت: با گفتار درمانی مشکلات بخش مسکن حل نمی شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور اصلاحیه آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیات وزیران در جلسه 5 اردیبهشت 1400 به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با هدف کمک به مسکن دار شدن ساکنان مناطق کمتر برخوردار مرزی و ایجاد جذابیت برای نوسازی بافت های ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان لازمه بهبود فضای کسب و کار را در همکاری قوه قضاییه، دولت و مجلس اعلام کرد و گفت: با گفتار درمانی مشکلات بخش مسکن حل نمی شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تخصصی بخش مسکن از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو انجمن انبوه سازان مسکن می گوید افزایش هزینه های غیرساخت شامل عوارض شهرداری، فروش تراکم، انشعابات آب و برق و گاز، بیمه اجباری کارگران ساختمانی و مالیات ساخت هر متر مربع از یک واحد مسکونی را تا یک میلیون تومان افزایش داده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۱:۱۵    
علیرضا اسماعیلی کارشناس بازار سرمایه با بررسی پرتفوی شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری در اقتصاد ایران و مقایسه آن با سایر کشورها به نتایج جالب و درخور توجهی می رسیم که شاید با دانستن آن و ریشه یابی اختلافات و پیدا کردن راه حل، گره بزرگی از مشکلات این صنعت در ایران برطرف شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
در حالی اخیرا وام مسکن به 450 میلیون تومان افزایش یافته است که پیشنهاد افزایش این وام به 500 میلیون تومان، افزایش زمان بازپرداخت و کاهش سود آن، در دست بررسی قرار دارد. ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۹    
کاشف اسرار- رئیس پارک علوم و فناوری گیلان اعلام آمادگی کرد تا به کمک مرکز واحد رشد فناور پارک علم و فناوری استان مقدمات دانش بنیان شدن فعالیتهای شرکت انبوه سازان آرش فراهم بشود. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۳    
"ثبهساز"،" ثاخت"، "ثاباد"، "ثامید"، "کرمان"، "ثامان"، "ثپردیس"، "ثشاهد"، "ثمسکن" و "ثغرب"
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس می گوید: عرضه مسکن نهادهای دولتی و عمومی و اشخاص حقیقی در بورس کالا، اصل شفافیت و رقابت را در حوزه مسکن برقرار می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸    
"ثمسکن"،" ثشاهد"، "کرمان"،" ثاباد"، "ثامید"، "ثاخت "و "ثبهساز"
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن با اشاره به اینکه پرداخت 450 میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن برای سازندگان حرفه ای عددی قابل قبول است گفت: توجه سیستم بانکی به خصوص بانک مسکن در پرداخت تا 80 درصد هزینه ساخت مسکن یک گام به جلو برای ترغیب سازندگان مسکن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر کانون سراسری انبوه سازان کشور گفت: در دو ماهه آخر سال 99، تولیدکنندگان سیمان در برنامه ای کاملا منسجم، کاهش تولید را در دستور کار خود قرار دادند، تزریق سیمان را در بازار مصالح فروشی و خرده فروشی ها به صورت قطره چکانی انجام دادند و به دلالی در بازار سیمان دامن زدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۵    
محتشم، عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با تاکید بر اینکه بازار مسکن در سایه آرامش بازارهای موازی به ثبات رسیده است، گفت: انتظار متقاضیان خرید مسکن در سال 1400 کاهش قیمت است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۵    
"ثفارس"، "ثشاهد"، "کرمان"، "ثامید"، "ثاباد"، "ثاخت" و "ثبهساز"
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه شهر: امروزه با توجه به رشد سریع جمعیت در شهرها و نیاز افراد به مسکن، بیش از گذشته با ساخت و ساز املاک مواجه هستیم و افراد با انگیزه های گوناگون و آگاهی های متفاوت، علایق زیادی به ساختن ملک دارند، حال آن که در برخی مواقع اطلاعات چندانی پیرامون قوانین ساخت و ساز ندارند. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شهرداراهوازبا انبوه سازان منطقه سه با حضور بابا پورعضو شورای شهر، معاون شهرسازی و معماری ومدیرمنطقه سه برگزارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با انتقاد از سازمان نظام مهندسی و شهرداری ها به دلیل افزایش هزینه های ساخت، گفت:هزینه صدور پروانه ساختمانی 300 درصد افزایش یافته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تامین آب در طبقات ساختمان های بزرگ یکی از مشکلات همیشگی انبوه سازان بوده و برای رفع آن بهترین راه حل، استفاده از بوستر پمپ میباشد. پمپ ها با مکش آب از لوله های آبرسان شهری سطح دبی را افزایش داده و فشار مطلوب را تولید میکنند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تعدیل وام ساخت متناسب با افزایش هزینه های ساخت با استقبال انبوه سازان مواجه شده است و انتظار می رود، افزایش وام ساخت به 450 میلیون تومان در تهران و کلان شهر های کشور منجر به رونق تولید مسکن شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۵۵ سایت دیگر  
ایرج رهبر دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: پرداخت تسهیلات 450 میلیون تومانی نقش بسیار موثری در افزایش تولید و عرضه مسکن دارد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمدحسن علمداری با یادآوری این که وام ساخت مسکن در تهران و کلانشهرها تا سقف 450 میلیون تومان افزایش یافته است، اظهار کرد: این وام در شهر های بالای 200 هزار نفر جمعیت 400 میلیون تومان و در سایر شهر ها 300 میلیون تومان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با ارزیابی مثبت از افزایش وام ساخت مسکن، گفت: برای تولید انبوه مسکن باید شرایط پرداخت این وام تغییر کند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گفت: این که تسهیلات ساخت مسکن صنعتی و انبوه به 450 میلیون تومان افزایش پیدا کرده خوب است، اما شروطی که برای 10 درصد رسوب ته حساب سازندگان گذاشته شده استفاده از آن را محدود کرده است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان گفت: امسال هم قیمت مسکن افزایش می یابد اما اگر افزایش قیمت معادل نرخ تورم باشد یعنی گرانی در این بازار نداشته ایم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با استقبال از افزایش وام ساخت مسکن، خواستار رعایت مصوبات شورای پول و اعتبار در این زمینه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: در پی افزایش وام ساخت مسکن تا450 میلیون تومان، واریز درآمد مالیاتی خانه های خالی به صندوق تامین مسکن و اختصاص 20 درصد تسهیلات نظام بانکی به بخش مسکن، رونق به بازار مسکن بازگشته و عقب ماندگی تولید مسکن جبران خواهد شد.
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با استقبال از افزایش وام ساخت مسکن، خواستار رعایت مصوبات شورای پول و اعتبار در این زمینه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
البرز حسینی، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تصویب طرح جهش تولید مسکن گفت: براساس طرح جهش تولید و تامین مسکن با همکاری وزارت صمت و وزارت راه و شهرسازی شرایطی فراهم می شود که فعالان حوزه مسکن بتوانند با استفاده از ظرفیت ابزارهای مالی بورس کالا ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۰    
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، قاسم سلیمانی دشتکی در شورای مسکن با اشاره به اینکه تولید مسکن باید در شرایطی شفاف انجام شود،ساخت 15 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان افزود: فعالیت انجمن انبوه سازان به عنوان کارگزار در پروژه اقدام ملی مسکن بدون مجوز سازمان زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی، امکان پذیر نیست ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پورحاجت، دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن تاکید کرد که اگر طرح اقدام ملی به بخش خصوصی واگذار می شد، مردم تا اسفند 99 صاحب خانه بودند.
برترین ها / ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۹۵ سایت دیگر  
تسنیم: مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد. محمود شایان، اظهار کرد: در تهران و کلانشهرها وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان افزایش یافت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرشید پور حاجت یادآور شد: بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، قیمت مسکن افزایش یافته اما در بخش خرید و فروش، نسبت به سال مشابه قبل، با رکود روبرو بودیم. وی در رابطه با اینکه بازارهایی با جنبه های سرمایه گذاری، دلالی را نیز درپی دارد ...