شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۲۸Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انبوه سازان»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : بسیاری از انبوه سازان در مرداد ماه با کاهش درآمد نسبت به ماه های پیش مواجه شدند. این موضوع به نظر می رسد به رکود در خرید و فروش مسکن در ماه های گذشته مربوط باشد. در این گزارش نگاهی مختصر به فعالیت ماهانه این شرکت ها می اندازیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶    
نیما میرزایی تحلیلگر بازار سهام رکود دامنگیر معاملات مسکن در یک سال اخیر به تابلوی بورسی نماد های این گروه هم کشیده شده است و بازدهی آنها از ابتدای سال به رغم صعود بیش از 10 درصدی شاخص در این بازه زمانی، منفی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: واحد های مسکونی سراسر کشور موظف به ایجاد فضای آموزشی مناسب هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۸    
رکنا:نشست مشترک مدیرکل راه وشهرسازی گیلان با پیمانکاران و انبوه سازان مسکن استان،با محوریت تحقق جهش تولید مسکن
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
درپی درخواست برخی نمایندگان برای ارزان شدن دستوری فولاد و سیمان به منظور ساخت مسکن ارزان، برخی انبوه سازان معتقدند 180 قلم کالا در هزینه ساخت مسکن تاثیر دارند و قیمت گذاری یکی دو قلم محصول به هیچ عنوان نمی تواند در قیمت مسکن اثرگذار باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور قول یک میلیون واحد مسکونی را به مردم دادند لذا نیاز است زیرساخت هایی مانند در اختیار قرار دادن زمین های 99 ساله و هم چنین تسهیلات حداقلی 400 الی500میلیون تومانی با بازه زمانی 25 تا 35 ساله و به صورت پرداخت اقساط پلکانی به متقاضیان اعطا شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۹    
دولت در حالی طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال را دنبال می کنند که انبوه سازان تحقق این هدف را تنها منوط به ایجاد شرایطی مناسب برای تولید می دانند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۹    
عبدالصمد سلطانیه عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان قزوین، بیگدلی رئیس انبوه سازان مسکن و ساختمان، فخرالدین زاوه عضو هیئت علمی پژوهشکده وزارت راه و مسکن و شهرسازی و حسین زهی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با حضور در برنامه چشم انداز در خصوص بازار مسکن گفتگو کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به پشتوانه قانونی طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال، گفت: نقطه قوت این طرح، برنامه ریزی قوی دولت برای بازگشت به حوزه ساخت و ساز بوده و تسهیلات کارآمد بانکی هم نیاز اصلی برای اجرایی شدن آن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مرتضوی، عضو هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان کشور با اشاره به افت قیمت سیمان گفت: این مسئله باعث کاهش 10 درصدی در قیمت تولید ساختمان خواهد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اقتصادی رادیو گفت وگو با موضوع اقدامات موثر برای خروج مسکن از رکود به مثابه یکی از پیشران های اقتصادی کشور و با مهندس فرشید پورحاجت، دبیر کانون سراسری انبوه سازان کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گفت: دلالی بیشتر در مصالحی مانند سیمان و آهن اتفاق می افتد و دیگر مصالح، از توزیع و قیمت مناسب برخوردار هستند.
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان در خصوص قیمت کنونی مصالح و تاثیر آن روی ساخت و ساز توضیحاتی داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فروغمند اعرابی، کارشناس صنعت ساختمان از کمبود نیروی انسانی متخصص و با سابقه در حوزه ساخت مسکن گفت و بیان کرد: در کشور بیشتر افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند پیمانکاران و انبوه سازان فصلی هستند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اقتصادی رادیو گفت وگو با موضوع اقدامات موثر برای خروج مسکن از رکود به مثابه یکی از پیشران های اقتصادی کشور و با حضور مهندس ایرج رهبر، عضو هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان کشور به روی آنتن رفت. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) -– رئیس انجمن انبوه سازان مسکن درباره زمین مورد نیاز ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال می گوید در کلانشهرها که دغدغه بیشتری برای تامین رایگان زمین وجود دارد تکالیف قانونی برای وزارتخانه ها تعیین شده است تا زمین های مازاد خود را در اختیار وزارت راه وشهرسازی قرار دهند. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۶    
عضو هیئت رییسه کانون سراسری انبوه سازان گفت: ساخت 300 تا 400 هزار واحد مسکونی به جای یک میلیون واحد در سال، تثبیت نرخ مصالح ساختمانی و ارائه تسهیلات کارآمد با بازپرداخت طولانی مدت، سه شرط توفیق دولت در بخش مسکن است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: با توجه به افزایش چشم گیر قیمت مصالح ساختمانی از جمله سیمان، فولاد و آهن آلات بسیاری از سازندگان با مشکل گرانی و همچنین کمبود مصالح ساختمانی روبرو شده اند که همین خود باعث کاهش چشم گیر صدور پروانه ساختمانی و میزان ساخت وساز در کشور شده است که این خود زمینه ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان کشور گفت: بازار مسکن با ساخت یک میلیون واحد مسکونی وعده داده شده از سوی دولت رونق خواهد گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۷    
بیرجند- فعال حوزه مسکن در خراسان جنوبی گفت: چنانچه مصالح ساختمانی به صورت یارانه ای در اختیار انبوه سازان و تعاونی های مسکن قرار گیرد، قیمت تمام شده ساخت مسکن به شدت کاهش می یابد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است، قانون جهش تولید مسکن دست دلالان را از بازار قطع می کند. *** مزایای قانون جهش تولید و تامین مسکن/ اختصاص زمین ارزان قیمت با تسهیلات مناسب به انبوه سازان به گزارش صنایع ، محمد علی پور با اشاره به مزایای قانون جهش تولید و تامین مسکن، گفت: ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی جعفرپیشه در گفت وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: در دوره ای که قرار بر ساخت مسکن مهر شد با وجود وفور منابع ارزی حاصل از فروش نفت، بازهم اجرای این پروژه سال ها به طول انجامید. حال چگونه با توجه به شدت کسری بودجه به تأمین منابع طرح دولت سیزدهم برای ساخت یک میلیون مسکن در سال، امیدوار باشیم؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کانون سراسری انبوه سازان خواستار تسهیل خدمات اداری برای تولید مسکن در کشور شد و گفت: طرح ساخت یک میلیون واحد مسکن دولت سیزدهم مانع فرار سرمایه ها از حوزه مسکن می شود و بخش خصوصی از آن حمایت می کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کابینه دولت سیزدهم تهاتر زمین با انبوه سازان به منظور احداث واحدهای مسکونی را از دیگر راهکارهای تولید انبوه مسکن برشمرد و گفت: بانک های کشور مکلف شدند 360 هزار میلیارد تومان منابع در اختیار مسکن قرار بدهند و این یک تکلیف برای آنهاست. ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۶    
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،پروژه ی دهکده ساحلی خلیج فارس که کم کم به فراموشی سپرده می شد، پس از سال ها توقف به علت توقیف قانونی و پرونده های قضایی گذشته و مدیران وقت آن ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۴    
کاشف اسرار- عضو هیات موسس و مدیر عامل شرکت ساختمانی انبوه سازان ” آرش ” به افزایش حدود 8 هزار هکتاری منطقه آزاد انزلی واکنش نشان داد و از توجه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به نگرانی 1 سال و 7 ماهه مردم ، سرمایه گذاران و فعالین حوزه این منطقه قدردانی کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۴    
نایب رئیس انجمن انبوه سازان تهران، الکتریک کردن فرایند های اداری همچون استعلام های 12 گانه جهت صدور پروانه را از اقدامات اساسی برای تسریع فرایند ساخت سالیانه 1 میلیون مسکن دانست.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۳    
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران در گفت وگو با جهان اقتصاد: دولت باید ازمتولی گری به شدت پرهیز کند و در راستای تولید بیشتر مسکن و کمک به تقاضای موثر تلاش کند یعنی برای افراد فاقد مسکن تدابیرلازم را بیاندیشد که با امکانات خود بتوانند خانه ای را مهیا کنند وگرنه اگر در بازار مسکن به این ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: با رسیدن به رقم تولید یک میلیون مسکن در یکسال، می توان امیدوار بود که تا پایان دولت سیزدهم میزان کمبود مسکن تاحدود 70 درصد جبران شود.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آخرین آمار از پول های واریز شده به حساب سازندگان مسکن ملی نشان می دهد نه تنها وام های بانکی سهم ناچیزی از منابع این پروژه را تشکیل می دهد بلکه با میزان آورده تزریق شده به طرح ها از سوی متقاضیان فقط می توان حدود 8200 واحد مسکونی احداث کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پورحاجت، دبیر کانون انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران گفت: برای ساخت 4 میلیون مسکن در طی 4 سال آینده، باید همه ساختارهای تولید مسکن و نحوه ارائه خدمات دستگاه های اجرایی و فرآیندهای آن تغییر یابد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سید البرز حسینی گفت:اگر منابع صندوق ملی مسکن را با نرخ بهره صفر در نظر بگیریم و تسهیلات جاری بانک ها را 18 درصد، متوسط نرخ تسهیلات 9 تا 10 درصد خواهد شد که در اختیار سازندگان مسکن قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۹    
کرمانشاه- ایرنا- معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از متقاضیان سیمان در استان اعم از واحدهای تولیدی و صنفی سیمان بر، پروژه های عمرانی و انبوه سازان و مصالح فروشان خواست برای دریافت سیمان ظرف 2 هفته آینده حتما برای دریافت کد بورسی اقدام کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کلیه واحدهای تولیدکننده سیمان که تاکنون موفق به اخذ کد بورسی نشده اند باید ظرف مدت دو هفته از تاریخ ابلاغ این نامه، در بورس کالا ثبت نام و نسبت به عرضه محصولات خود در بورس کالا اقدام نمایند. ...
هر گونه خرید و عرضه سیمان خارج از بورس کالا ممنوع بوده و کلیه واحدهای تولیدکننده سیمانی که تاکنون در بورس پذیرش نشده اند، باید ظرف دو هفته در بورس پذیرش و اقدام به عرضه محصول کنند؛ براساس این ابلاغیه کلیه مصرف کنندگان سیمان سراسر کشور نیز باید ظرف دو هفته اقدام به اخذ کد بورسی کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
افزایش عوارض ساختمانی در تهران از اولین تذکرات اعضای شورای شهر جدید بود. به گفته آنها این افزایش باعث قفل شدن کارها در مناطق و کاهش درآمدهای شهرداری شده است.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت انبوه سازان آرش جزء محدود مجموعه هایی است که به نیروهای جوان فرصت ارائه توانمندی و پیشرفت می دهد و نقطه قوت این مجموعه همدلی اعضای تشکیل دهنده مجموعه جهت رسیدن به اهداف برتر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: ناکارآمدی سیستم اداری باعث ایجاد لطمات و خسارت های سنگین به بخش خصوصی و حوزه مسکن شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تامین منابع مالی را یکی از سازوکارهای پیش بینی شده در قانون جهش تولید مسکن، گفت: مالیات بر زمین های بایر یا زمین های رهاشده در شهرها، سوداگری را از بازار مسکن حذف کرده و تنها مصرف کننده واقعی به آن وارد می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۵:۲۸    
همان گروه هایی که در برابر اجرای مسکن مهر سنگ اندازی می کردند، امروز ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی را به سود خود نمی بینند از این رو دولت سیزدهم به سرعت باید زمین ساخت مسکن را تهیه و بانک ها، انبوه سازان و سازندگان شخصی را برای ساخت و ساز به خط کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
همان گروه هایی که در برابر اجرای مسکن مهر سنگ اندازی می کردند، امروز ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی را به سود خود نمی بینند از این رو دولت سیزدهم به سرعت باید زمین ساخت مسکن را تهیه و بانک ها، انبوه سازان و سازندگان شخصی را برای ساخت و ساز به خط کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
برزگر، رئیس کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران معتقد است: ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور نیازمند عزم ملی و تسهیل گری دولت است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۹    
دبیرکانون سراسری انبوه سازان کشور گفت: از وزیر جدید راه و شهرسازی انتظار می رود که ستاد مسکن خود را به صورت کاملا قوی راه اندازی کند و فضا را برای مشارکت بخش خصوصی کشور نیز فراهم سازد، دراین صورت می توان امیدوار بود که اتفاق مثبتی در این بخش رخ داده است. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۱    
عضو هیئت رییسه کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به افزایش نرخ اجاره بها و افزایش اجاره نشینی در کشور گفت: درواقع افزایش اجاره بها حاصل رشد اجاره نشینی در کل کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران گفت: تحقق برنامه رییس جمهوری برای ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال، مستلزم توازن بین عرضه و تقاضا در نقاط مختلف، تامین زیرساخت ها اعم از زمین مناسب و رایگان و کلیه خدمات زیربنایی و پرداخت تسهیلات لازم به متقاضیان است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۵    
کسب و کار نیوز در حالی انجمن انبوه سازان آمار ساخت واحد مسکونی را سالانه حدود 400 هزار واحد اعلام کرده که قرار است بر اساس وعده های دولت سیزدهم سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور ساخته شود. ابن بدان معناست که در حال حاضر سالانه حدود 400 هزار واحد مسکونی ساخته و به بازار عرضه می شود ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۰:۲۵    
کاشف اسرار-عصر امروز چهارشنبه سوم شهریور ماه 1400 برابر با 16 محرم 1443 هجری قمری ششمین سالگرد تاسیس مراسم سفره حضرت رقیه ( س ) به همت اعضای هیات مدیره شرکت ساختمانی انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی در طبقه اول مجتمع در دست احداث ” آرش مال برگزار شد. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - عضو انجمن انبوه سازان با اشاره به برنامه ساخت 4 میلیون واحد مسکونی در دولت سیزدهم، گفت: زمین مورد نیاز این تعداد مسکن باید 6 ماه اول عمر دولت تامین شود.