چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۳۲Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انبوه سازان»

اکونگار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرج رهبر، رییس هیات مدیره انجمن انبوه سازان تهران گفت: برخی متقاضیان طرح مسکن ملی به دلیل عدم توان در پرداخت اقساط از این طرح انصراف دادند.
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن می گوید: من اعتقاد دارم افزایش قیمت در حوزه مسکن کماکان دور از ذهن نیست و به نظر می رسد تورم کماکان بازیگر حوزه صنعت ساختمان کشور خواهد بود.
زیر نویس   ۱۰ ساعت پیش    
فرشید پورحاجت، عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس با پیش بینی وضعیت بازار مسکن در سه ماهه دوم سال گفت: همان طور که پیش بینی می شد ...
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن می گوید: من اعتقاد دارم افزایش قیمت در حوزه مسکن کماکان دور از ذهن نیست و به نظر می رسد تورم کماکان بازیگر حوزه صنعت ساختمان کشور خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن محتشم، عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن تهران، اظهار داشت که هزینه های مربوط به نظام مهندسی و صدور مجوز، تنها یک بخش کوچک از کل هزینه های ساخت را تشکیل می دهند و هزینه های ساخت در حقیقت بر اساس شرایط اقتصادی کلان کشور تعیین می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن گفت: دولت چهاردهم برای ساماندهی بازار مسکن باید ساخت و ساز را افزایش دهد. برای رسیدن به این هدف زمین ارزان قیمت با شرط ساخت در اختیار انبوه سازان و سازندگان قرار دهد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
افزایش هزینه های ساخت از مشکلاتی است که اکنون سازندگان و مردم با آن دست وپنجه نرم می کنند. کاهش حاشیه سود باعث شده است بسیاری از انبوه سازان عطای ساختمان سازی را به لقای آن ببخشند و مردم حتی نتوانند ساخت آپارتمان های شخصی خود را پیش ببرند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن گفت: دولت چهاردهم برای ساماندهی بازار مسکن باید ساخت و ساز را افزایش دهد. برای رسیدن به این هدف زمین ارزان قیمت با شرط ساخت در اختیار انبوه سازان و سازندگان قرار دهد ...
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
حسن محتشم، عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن تهران گفت: اکنون قیمت تمام شده و مفید یک متر مربع آپارتمان نهضت ملی مسکن در شرایطی که یک واحد قابلیت استفاده و بهره برداری داشته باشد، بین 17 تا 20 میلیون تومان تمام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تهران با اشاره به اینکه بیشترین کلاس های درس تخریبی در 9 منطقه تهران قرار دارند، گفت: انبوه سازان منطقه 22 مدرسه نسازند پایان کار از شهرداری دریافت نمی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو انجمن انبوه سازان کشور گفت: با توجه به افزایش میزان حجم ساخت وساز در کشور زمینه برای تامین ارز کالای چوبی ساختمان فراهم شده است.
برترین خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۵    
شهرداری و شورای اسلامی شهر نور پیام تبریکی به رییس انجمن انبوه سازان استان مازندران صادر کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان اصفهان گفت: حدود چهار سال پیش اولین پروژه 100 واحدی را در پرتمان کلید زدیم و هم اکنون آماده تحویل است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن انبوه سازان استان اصفهان گفت: در کلان شهرهایی همچون تهران، مشهد و شیراز امور مربوط به پروانه به دفاتر مهندسی واگذار شده است تا شرایط دریافت پروانه برای شهروندان آسان تر شود، اما در اصفهان همچنان سیستم سنتی است و این موضوع موجب شده است سرمایه ها معطل بماند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان خطاب به انبوه سازان و فعالان حوزه ساخت وساز گفت: درخواست ما این است که علاوه بر ساخت وسازی که در مناطق بالای شهر انجام می دهید، به مناطق پایین شهر نیز توجه داشته باشید و مدلی تعریف کنید که سرمایه های کوچک جذب شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل درآمد شهرداری اصفهان گفت: بسته تشویقی مالی ساخت وساز شهرداری این کلان شهر بر اساس پیشنهادهای انبوه سازان و سرمایه گذاران طراحی و ارائه شده و فرصت استفاده از آن تا پایان شهریور 1403 است.
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در چهاردهمین کنگره ملی مهندسی عمران خواستار مشارکت جدی تمامی مهندسان، متخصصان، فناوران، انبوه سازان، صاحبان حرفه، همچنین تشکل های صنفی و حرفه ای صنعت ساختمان کشور، برای دستیابی به ارتقای کیفیت ساخت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۰:۱۸    
گرگان- رئیس انجمن انبوه سازان گلستان ضمن بیان اینکه تعداد سازندگان روز به روز در حال کاهش است، گفت: توجه به تامین مالی صنعت ساختمان یک ضرورت است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- نتایج هشتمین دوره انتخابات انجمن انبوه سازان گلستان پس از شمارش 460 رای ماخوذه مشخص شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
شکیب، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه مگر انبوه سازان مسکن ساخته شده خود را حاضر هستند با قیمت دو سال پیش عرضه کنند گفت: حق الزحمه مهندسان بر اساس نفر ساعت خواهد شد.
صمت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۰۲    
براساس تجربیات گذشته، هر جایی که دولت متصدی انجام پروژه های مختلف بوده و به عنوان کارفرما ظاهر شده، راندمان قابل قبولی را از خود نشان نداده است. دولت سیزدهم تلاش کرد تا برپایه طرح نهضت ملی مسکن، سالی یک میلیون واحد مسکونی در کشور بسازد ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۹    
ساعت 24- مالکان واحدهای مسکونی واقع در بافت های فرسوده که در قالب طرح های مشارکتی سه جانبه با همکاری انبوه سازان و دولت اقدام به نوسازی می کنند در صورت عدم تمایل برای دریافت واحد نوسازی شده می توانند آن را به دولت واگذار و مبلغ آن را دریافت کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مالکان واحدهای مسکونی واقع در بافت های فرسوده که در قالب طرح های مشارکتی سه جانبه با همکاری انبوه سازان و دولت اقدام به نوسازی می کنند در صورت عدم تمایل برای دریافت واحد نوسازی شده می توانند آن را به دولت واگذار و مبلغ آن را دریافت کنند. واحد مذکور به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اختصاص می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فعالان حوزه مسکن و انبوه سازان بر این باورند که قوانین مالیاتی دارای ایراداتی بوده که نیازمند اصلاح است زیرا در شرایط فعلی عدالت مالیاتی وجود نداشته و انبوه سازان متحمل فشار هستند.
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: طبق آمارها 48 درصد از خانوارهای تهرانی مستاجر هستند که از طریق نظام اجاره داری حرفه ای می توان این میزان را کاهش داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای کانون سراسری انبوه سازان مسکن معتقد است بازار مسکن همچنان درگیر تورم است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن درباره وضعیت بازار مسکن در سه ماهه دوم سال گفت: بازار مسکن از حالت درحوزه خرید و فروش خارج می شود.
درحالی رئیس انجمن انبوه سازان تهران بهمن 1401 از پیشنهاد کاهش مشروط آورده متقاضیان به 200 میلیون تومان خبر داده بود که از سرنوشت بررسی این پیشنهاد در دولت خبری نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: میزان بافت های فرسوده در کشور طی 10 سال گذشته به 170 هکتار رسیده که رشد 15 درصدی داشته است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، مرتضی حسام نژاد در نشستی مشترک با حدود 20 نفر از انبوه سازان و سازندگان مسکن در اصفهان، هدف از برگزاری این جلسات را بیان و حل مشکلات فعالان حوزه ساخت وساز شهری دانست و گفت: اگرچه در حوزه شهرسازی و عمرانی اقدامات مفید زیادی انجام شده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۶    
گرگان- مرتضوی، رئیس انجمن انبوه سازان گلستان با بیان اینکه سازندگان در معرض یک تهدید بزرگ قرار دارند، گفت: بی عدالتی مالیاتی و افزایش تورم سبب شذه منابع و ثروت سازندگان سال به سال تحلیل رود.
اولین جلسه کمیته تشخیص صلاحیت انبوه سازان مسکن و ساختمان استان قزوین با حضور میزانی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: لزوم توجه به ساخت واحد های مسکونی تک طبقه ای و تدریجی زمینه را برای تسریع در روند ساخت واحد های مسکونی متقاضیان فراهم می کند که این رویه را دولت ها باید دنبال کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو انجمن انبوه سازان مسکن گفت: هدایت تسهیلات و نقدینگی های کشور به سمت مولدسازی مسکن خود زمینه ساز بهبود و تامین نیاز های مسکنی کشور خواهد شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۰    
آهن پرایس: امروزه با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به ساخت و سازهای سریع و کم هزینه، استفاده از مصالح نوین و پیش ساخته در صنعت ساختمان رواج فزاینده ای یافته است. ساندویچ پانل به عنوان یکی از این مصالح، به دلیل مزایای متعددی که دارد، مورد استقبال انبوه سازان و مهندسین قرار گرفته است ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران با بیان اینکه صنعت ساختمان در اصل پیشران اقتصاد کشور نامیده می شود، معتقد است، رونق بازار مسکن ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در دولت قبل احیا و بازسازی بافت فرسوده در قالب طرح مسکن امید مطرح و مقرر شد دولت و شهرداری با مشارکت انبوه سازان و بلندمرتبه سازان آن را اجرایی کنند ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته برگزار خواهد شد. شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته از 8 تا 11 خرداد ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور شرکت های برجسته داخلی و خارجی برگزار خواهد شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پورحاجت، دبیر کانون سراسری انبوه سازان با تاکید بر اینکه ریسک سرمایه گذاری در بافت های فرسوده بالاتر از سایر نقاط شهر است گفت: ریسک و مخاطرات تولید مسکن در بافت فرسوده به شدت سخت تر از سایر بافت های شهری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: بخش مسکن به عنوان شفاف ترین حوزه اقتصادی کشور در حال حاضر طبق آخرین آمار های اعلام شده 9 درصد از مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت می کند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۵    
ساعت 24 - رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان کردستان گفت: سیاست تامین اجتماعی در دهه های گذشته این بوده که منابع را از کارفرما گرفته ولی کارگر را بیمه نکرده است.
صما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
داستان تعیین تعرفه مهندسان ساختمان به یک معضل پیچیده و طولانی مدت در ایران تبدیل شده است. درحالی که نرخ افزایش تعرفه ها به 27 درصد ابلاغ شده، این تصمیم موجب نارضایتی در بین مهندسان شده و بحث ها و جدال هایی میان انبوه سازان و سازمان نظام مهندسی ساختمان برانگیخته است ...
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سرانجام پس از ماهها کش و قوس فراوان میان سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و وزارت راه و شهرسازی، تعرفه نظام مهندسی ساختمان 27 درصد تعیین شد که این میزان موجب نارضایتی روسای سامزان های نظام مهندسی ساختمان را در پی داشت.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۳    
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز؛ حسن محتشم، عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران در یادداشتی با عنوان مقصران نابسامانی مسکن در روزنامه جهان صنعت نوشت: ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از افکارنیوز؛ عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان تهران تاکید کرد:در واقع عرضه کننده ارز دولت است چرا که ارز و صادرات شرکت ها و اشخاص در حدی نیست که بتواند ارزش پول ملی را تحت تاثیر قرار دهد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
پورحاجت، دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان اینکه امروز میزان بافت فرسوده و ناکارآمد شهری نسبت به 10 سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است گفت: ریل گذاری در احیای بافت فرسوده نیاز به بازنگری دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۹    
گرگان- تیموری، مسئول کمیسیون حقوقی کانون سراسری انبوه سازان از معرفی انجمن های انبوه ساز استان ها به عنوان دبیر کمیته رفع موانع تولید به استانداری ها خبر داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
محمود شایان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در سفر به خراسان رضوی ضمن دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی و جمعی از انبوه سازان و پیمانکاران طرح نهضت ملی مسکن دراین استان از حمایت های گسترده بانک ملی ایران از توسعه طرح نهضت ملی مسکن و ساخت مسکن ارزان قیمت
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
محمود شایان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در سفر به خراسان رضوی ضمن دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی و جمعی از انبوه سازان و پیمانکاران طرح نهضت ملی مسکن دراین استان از حمایت های گسترده بانک ملی ایران از توسعه طرح نهضت ملی مسکن و ساخت مسکن ارزان قیمت در راستای حمایت از اقشار ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، محمد آیینی در نشست مشترک شرکت بازآفرینی شهری ایران و اعضای هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان کشور با اشاره به ابلاغ بسته تشویقی کالبدی برای نوسازی بافت های فرسوده مصوبه شورای عالی شهرسازی کشور در بهمن ماه سال گذشته ...