دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۴:۵۵Oct 2020 26

جدیدترین‌های «انبوه سازان»

همشهری   ۴ ساعت پیش    
ثریا روزبهانی حوالی سال 1365 بود که جدید ترین منطقه پایتخت در محدوده غرب تهران کم کم در حال شکل گرفتن بود. نخستین ساکنانش ابتدا در کنار روددره کن ساکن شدند. تا سال 1378 پس از تصویب طرح تفصیلی، فعالیت مدیریت شهری منطقه 22 آغاز شد. این منطقه از 2 بافت قدیمی و جدید تشکیل شده است. ...
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کاشف اسرار-عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ساختمانی انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی از پیشرفت 90 درصدی اسکلت سازه بتنی مجتمع آرش مال واقع در مجاورت درب دوم فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی خبر داد و وعده داد این مجتمع سال 1400 افتتاح می شود. ...
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان این که بروکراسی اداری کمر تولید مسکن را شکسته است، گفت: مشکل اصلی بخش مسکن نبود استراتژی و راهبرد در تولید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرماندار شهرستان محمودآباد بازنگری در توسعه شهری را نیاز جدی شهرستان دانست و گفت: محمودآباد در سالهای اخیر مورد هجوم انبوه ساخت و سازهای بی رویه و انبوه سازان قرار گرفته است که کمترین ارتباطی با توسعه اقتصادی شهرستان دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان از آمادگی این کانون برای مناظره پیرامون موضوع تفکیک وزارت راه خبر داد. *** تفکیک وزارت راه به گزارش خبرگزاری صنایع ، فرشید پور حاجت در واکنش به اظهارات عضو کمیسیون عمران مجلس مبنی بر این که تفکیک وزارت راه و شهرسازی ضرورتی ندارد، اظهار داشت: ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۲    
"ثبهساز"، "ثفارس"، "ثمسکن"، "ثاخت"، "ثنوسا"، "ثشرق"، "ثاباد"، "ثامان"، "آ س پ"، "ثغرب"،" ثتران"، "وتوس"، "وآذر"، "ثعمرا"، "ثرود"، "ثپردیس" و "ثامید"
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر کانون انبوه سازان مسکن کشور گفت: تجربه 10 سال گذشته نشان می دهد که پس از ادغام وزارت مسکن و شهرسازی با وزارت راه و ترابری، مسکن توسط وزارت راه و شهرسازی مورد حمایت کامل و همه جانبه قرار نگرفته است و کمبود میلیونی مسکن در کشور نیز گواه بر این موضوع است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵    
"ثاخت"، "ثمسکن"، "ثنوسا"، "وتوس"، "ثفارس"، "ثبهساز"، "آ س پ"، "ثغرب" و "وساخت"
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۴    
"ثبهساز"، "آ س پ"، "ثپردیس"، "ثشاهد"، "وتوس" و "ثباغ"
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 19 اعلام کرد: پروژه اتصال خیابان مهران به رینگ بوستان بزرگ ولایت با رفع تصرف انبوه سازان ساختمانی، تکمیل و آماده بهره برداری شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۱    
مردم باید به فکر باشند که در هر منطقه هر چند ضعیف بتوانند مسکن تهیه کنند یا به طور قانونی پیش خرید داشته باشند تا بتوانند در چرخه اقتصاد قرار داشته باشند و نیازشان را برطرف کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۵۷    
شهریار- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: شهرداری ها و دستگاه های خدمات رسان طبق مصوبات شورای مسکن استان تهران موظف به همکاری با انبوه سازان هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بازار درب و پنجره های یو پی وی سی و شیشه های دوجداره همانند سایر بازارهای مرتبط با بخش مسکن روزهای سخت تغییرات لحظه ای قیمت ها را با ریزش شدید نیرو به دلیل رشد نرخ ارز و تورم تجربه می کنند که بهبود این مهم نیازمند بهبود و ثبات اقتصادی است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴    
"ثالوند" "ثبهساز"، "ثنوسا"، "ثفارس"، "ثباغ"،" ثاخت"، "ثتران"، "ثمسکن"
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با انتقاد از بی برنامگی دولت و وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن،گفت: بخش مسکن فقط با تفکیک وزارت راه و شهرسازی به سامان می رسد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن انبوه سازان تهران می گوید: قیمت مسکن به سقف رسیده است و مردم توان خرید مسکن ندارند. طبق برآوردها به نظر می رسد که از این پس قیمت مسکن دیگر گران نخواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
این روزها با رشد نهاده های تولید مسکن، قیمت تمام شده مسکن روز به روز در حال افزایش است؛ پروژه بزرگی که دولت یازدهم و دوازدهم آن را کلید زد به نظر می رسد به دلیل نبود اعتبار و نبود حمایت های مالی از انبوه سازان در میانه راه متوقف و به دولت سیزدهم سپرده می شود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان اصفهان گفت: درحال حاضر در هر لحظه با افزایش قیمت ساخت وساز یک متر مربع مواجه هستیم که از مرز حدود 4میلیون هم گذشته است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان گفت: 2 هزار و 500 واحد مسکونس انبوه سازان در رشت آماده واگذاری به متقاضیان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با اشاره به پیشرفت 90 درصدی واحدهای مسکن مهر رشت گفت: با تلاش های صورت گرفته دو هزار و 500 واحد مسکونی در انتهای فاز یک مسکن مهر رشت که توسط انبوه سازان ساخته شده آماده واگذاری به متقاضیان هستند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹    
ثالوند، "ثشاهد:"، "ثامید" و "وآذر"
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن انبوه سازان در گفتگو با رسانه ملی از عملکرد دولت در حوزه مسکن انتقاد کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۵    
رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان خراسان رضوی گفت: 35درصد از اقتصاد کشور به بخش ساختمان و ساخت و ساز اختصاص دارد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۲    
"وساخت"، "ثاخت"، "ثعمرا"، "ثبهساز"، "ثفارس"، "ثمسکن"، "ثشرق"، "ثنوسا"، "ثتران"، "ثپردیس"، "وتوس"، "کرمان"، "آ س پ"، "ثغرب"، "ثرود" و "ثاباد"
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه شرایط ساخت و ساز این روزها سخت و دشوار شده و بانک مرکزی باید از ابزارهای خود برای الزام سایر بانک ها به پرداخت تسهیلات مسکن بهره بگیرد گفت: در حال حاضر تنها بانک مسکن است که در بخش مسکن و ساخت و ساز تسهیلات پرداخت می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان ایران در حالی سیاست گذاری های نادرست در حوزه تولید و عرضه مسکن را یکی از مهم ترین دلایل شکست اهداف توسعه مسکن در کشور می داند که در عین حال معتقد است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
نایب رئیس انجمن انبوه سازان تهران نسخه موفق ساخت مسکن در بافت های فرسوده وناکارآمد شهری را تشریح کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۲    
در طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس مصالح ساختمانی مستقیم از تولید کننده خریداری و به انبوه سازان تحویل داده می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
"وآذر"، "ثالوند"، "کرمان"، "ثباغ"، "ثاخت" و "ثامید"
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در طرح اقدام ملی مسکن در استان فارس مصالح ساختمانی مستقیم از تولید کننده خریداری و به انبوه سازان تحویل داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: به اذعان تمامی سازندگان مسکن و کارشناسان مربوطه روند اجرای کادر شهرداری و نظام مهندسی ساختمان در مشهد دچار بوروکراسی اداری است که نه تنها به سازندگان مسکن در زمینه خواب سرمایه خسارت زده بلکه باعث افزایش قیمت مسکن برای شهروندان مشهدی شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵    
"ثشاهد"، "ثتران"، "ثپردیس"، "ثامان"، "ثاباد"، "ثعمرا"، "ثغرب" و "ثرود"
صدای جویا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۴    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حال و روز بازار مسکن در اقتصاد کرونایی و تحریم شده ایران، خوش نیست؛ از یک سو، شاهد کاهش قدرت خرید مردم و از سویی دیگر شاهد رشد بدون وقفه قیمت ها در این بازار هستیم ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رهبر گفت: موانع سر راه بخش خصوصی را باید برطرف کنیم تا مثل گذشته بخش مسکن برای بخش خصوصی جذاب باشد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:نایب رییس انجمن انبوه سازان بیان داشت: برنامه های طرح ریزی شده درباره مسکن در دو سال آینده اثرگذاری خود را نشان خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نائب رئیس انجمن انبوه سازان با بیان اینکه بیش از یکسال است که روند افزایشی مسکن غیر قابل کنترل شده است، گفت: فقط بخش مسکن نیست بلکه بخش های دیگر هم دچار افزایش قیمت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بیگدلی، رئیس سازمان انبوه سازان مسکن و ساختمان با اشاره به این که متاسفانه ما 8 سال از ساخت مسکن در کشور عقب هستیم، گفت: مجلس شورای اسلامی باید به حوزه مسکن به طور جدی ورود کند و گلوگاه های اصلی را مورد اصلاح قرار دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۳۷    
شکور علیشاهی / تحلیلگر بازار سرمایه روند بلند مدت شاخص صنعت انبوه سازی، صعودی و در حال اصلاح برآورد می شود. در چهار هفته گذشته شاخص این صنعت با حدود 5/ 14درصد کاهش از محدوده 17 هزار و 846 واحد به محدوده 15 هزار و 250 واحد رسید. در هر روند صعودی اصلاح قیمت ها اجتناب ناپذیر است ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۴    
رکنا: دبیر کانون انبوه سازان مسکن کشور با اشاره به کمبود 5 میلیون واحد مسکونی گفت: میزان عرضه مسکن بسیار کمتر از تقاضای موجود در این بازار است و بخش تولید به هر میزان که تلاش کند به علت انباشت تقاضایی که وجود دارد، باز هم نمی تواند کمبود مسکن کشور را جبران کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن بابیان اینکه اشتباهی که در حوزه ادغام وزارت راه و ترابری و وزارت مسکن و شهرسازی اتفاق افتاده شرایط را برای خانه دار کردن مردم بسیار سخت کرده است گفت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کانون انبوه سازان مسکن کشور با اشاره به کمبود 5 میلیون واحد مسکونی گفت: میزان عرضه مسکن بسیار کمتر از تقاضای موجود در این بازار است و بخش تولید به هر میزان که تلاش کند به علت انباشت تقاضایی که وجود دارد، باز هم نمی تواند کمبود مسکن کشور را جبران کند.
رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: ساخت حداقل 1میلیون واحد مسکونی در 4سال ابتدایی اجرای طرح جهش تولید و تامین مسکن می تواند علاوه بر حل مشکل سرپناه مردم، منجر به خارج شدن بنگاه های اقتصاد از رکود شود، زیرا مسکن جزء پیشران های اقتصاد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان اصفهان با بیان اینکه میانگین یک مترمربع مسکن در اصفهان بین 13 تا 14 میلیون تومان است، گفت: با این شرایط آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان به ندرت یافت شود و شاید تنها یک آپارتمان 70 متری چند سال ساخت در مناطق 7 یا 14 اصفهان را بتوان با قیمت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کانون انبوه سازان مسکن با بیان اینکه روند قیمت مسکن در شش ماهه دوم سال نیز همچنان صعودی خواهد بود، گفت: نهاده های تولید روزانه افزایش قیمت دارند و این افزایش ها روی هزینه تمام شده مسکن اثرگذار است و باعث روند صعودی نرخ مسکن در کشور می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۱    
"ثاخت"، "ثبهساز"، "ثامید"، "ثمسکن"، "وتوس"، "ثباغ"، "وساخت"
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان تهران می گوید: رشد قیمت مسکن در نیمه دوم سال متوقف می شود و بازار مسکن تا پایان سال در خواب زمستانی فرو خواهد رفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۳    
بیگدلی، رئیس انجمن انبوه سازان بیان کرد: دولت با دادن آدرس غلط دست خود را در جیب اصناف کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره کانون انبوه سازان گفت: بازار مسکن بیش از آنکه از بورس تاثیر بگیرد تحت تاثیر کاهش توان متقاضیان و نرخ ارز قرار دارد؛ چراکه نوسان نهاده های ساختمانی ناشی از نوسانات دلار است و اگر قیمت ارز به ثبات برسد بازار مسکن پاییز آرامی را پیش رو خواهد داشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: متاسفانه سازمان های خدماتی دومینویی را شروع کرده اند که چون مسکن گران می شود، پس ما نیز باید خدمات خود را گران کنیم.