سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۱۷May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منابع مالی»

شفقنا   ۴۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- شرکت عمانی OQ در حال بررسی عرضه عمومی گاز از طریق شبکه خط لوله سراسری است به طوریکه گاز از طریق خطوط لوله به تمام ساکنان این کشور منتقل شود. به گزارش شفقنا از مهر رویترز اعلام کرد شرکت عمانی OQ در حال بررسی عرضه عمومی گاز از طریق شبکه خط لوله سراسری است ...
ایران اکونومیست   ۱ ساعت پیش    
بهرام عین اللهی، در جلسه هم اندیشی اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و مدیران ارشد نظام سلامت با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت نظام سلامت در کشور، اظهار داشت: تلاش و دغدغه ما این است که شبکه های بهداشت در سراسر کشور تقویت شود و سیاست ما در همین راستا است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به محدودیت های منابع مالی بخش فرهنگ تأکید کرد: موازی کاری و عدم تعامل در بخش فرهنگ وهنر راه به جایی نمی برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت علاوه بر آنکه یک قانون جامع و لازم الاجراست و منابع مالی پایداری برای اجرای آن پیشبینی شده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر تقویت شبکه های بهداشت در سراسر کشور گفت: دغدغه ما تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب برای تقویت و گسترش شبکه های بهداشت و دسترسی سریع و آسان به آنها در سراسر کشور است که این موضوع به منابع مالی پایدار نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت ساخت نیروگاه در کشور بنیاد مستضعفان سال 99 قرارداد ساخت فاز دوم نیروگاه نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد را منعقد کرد و با پیگیری رئیس بنیاد مستضعفان منابع مالی مورد نیاز برای تکمیل پروژه در بدو انعقاد قرارداد تامین شد ...
پترو تحلیل   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
پتروتحلیل-یادداشت:سید حسین میرافضلی*-ما برای اجرای پروژه های اولویت دار و اقتصادی کمبود شدید منابع مالی داریم لذا تا زمانی که با محدویت منابع مالی مواجه هستیم اگر به دنبال اجرای پروژه های غیر اولویت دار برویم از کم خردی و کم عقلی تصمیم گیران خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به پیشرفت فیزیکی 45 درصدی فاز نخست بیمارستان بزرگ تبریز گفت: تزریق و اختصاص منابع مالی به این بیمارستان یکهزار تختخوابی تبریز، مطالبه جدی و مهم مردم آذربایجان شرقی از دولت مردمی است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۱    
دنیای معدن- وجود منابع معدنی باکیفیت در کشور باعث شده صنعت فولاد بتواند در مسیر رشد و توسعه مداوم حرکت کند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۱    
در پی اعلام یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، مبنی بر نهایی شدن اصلاح قانون ماده 100 شهرداری ها در این کمیسیون انتظار می رود، مساله امضاهای طلایی در تخلفات ساختمانی برای همیشه از میان برداشته شود تا از سویی، جان شهروندان در برابر تخلفات حادثه ساز حفظ شود و از سوی دیگر ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وجود منابع معدنی باکیفیت در کشور باعث شده صنعت فولاد بتواند در مسیر رشد و توسعه مداوم حرکت کند و با توجه به تولید حدود 28 میلیون تنی فولاد و از طرفی نیاز 18 میلیون تنی در کشور، صادرات این محصول امری ضروری به شمار می رود که البته نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان است ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه بعدازظهر امروز یکشنبه که به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، با اختصاص تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی دام و طیور کشور با نرخ ترجیحی 10 درصد موافقت کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۵۱ سایت دیگر  
هیات وزیران در این جلسه به منظور تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی دام و طیور کشور، مبلغ یکصد هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی با نرخ ترجیحی 10 درصد به واحدهای مذکور اختصاص داد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فردین آقابزرگی گفت : با هدایت منابع مالی به سمت صندوق های سرمایه گذاری کفایت سرمایه صندوق ها افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت که کارگروهی برای بررسی چگونگی تامین منابع مالی تجهیزات مورد نیاز ریلی با در نظر گرفتن اولویت انتقال تکنولوژی به بخش تولید داخلی تشکیل می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان با بیان اینکه دولت 80 درصد منابع مالی خرید اتوبوس های جدید را در نظر گرفته است و شهرداری نیز 20 درصد آن را تأمین می کند، گفت: شهرداری سهم خود را پرداخت کرده است و منتظر تحویل اتوبوس ها هستیم، البته امیدواریم دولت نیز تعهد خود را عملیاتی کند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ بسیار شنیده شده است که می گویند پاسداری از محیط زیست و مقابله با قطع درختان کار نهادهای دولتی است و از ما کاری ساخته نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت جهاد با توجه به اهمیت و حساسیت تأمین نهاده های کشاورزی و تأثیر آنها بر کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی و امنیت غذایی کشور و ضرورت تأمین منابع مالی مورد نیاز برای تهیه آنها، خواستار موافقت هیأت دولت با تسهیلات بانکی مورد نیاز شرکت خدمات حمایتی کشاورزی برای تهیه نهاده ها شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
جی پلاس؛ ایلنا نوشت: کارگران شهرداری رودبار بار دیگر خواستار دریافت چهار ماه معوقات مزدی خود شدند. تعدادی از کارگران شهرداری رودبار گفتند: باتوجه به گرانی های افسارگسیخته مواد غذایی و غیر آن، از مسئولان شهرداری رودبار درخواست داریم هرچه سریعتر بدهی کارگران را بپردازند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران گفت: به منظور رونق بخشیدن به اقتصاد کشور و تأمین نقدینگی با مشارکت دادن مردم برای استفاده از منابع مالی در اختیار شرکت ملی نفت ایران انتشار اوراق سپرده کالایی در دستور قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مقام مسئول شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از افتتاح خط آهن همدان-سنندج در صورت تامین منابع مالی 1200 میلیارد تومانی تا بهمن امسال خبر داد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: تهیه کننده سریال همسایه ها، گفت: متاسفانه تعدادی از نیروهای خوب و کارآزموده سازمان ما به خاطر کج سلیقگی برخی مدیران سابق منزوی شده اند. اولین انتظار من از معاون جدید سیما این است که از تمامی ظرفیت های داخل و خارج سازمان استفاده کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
متروی تهران 1500 دستگاه واگن دارد در حالیکه حداقل به 3000 واگن نیاز دارد! اما در مدت کوتاه استقرار تیم جدید مدیریت شهری تهران، اتفاقات بسیار خوبی در حوزه توسعه، تجهیز و تزریق منابع مالی جدید برای مترو تهران رخ داده و قرار است مترو تهران "نونوار" شود!
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۱    
رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی بابیان این که از تمام ظرفیت ها و قوانین برای رشد و شکوفایی صنعت استان استفاده می کنیم، گفت: در سال های گذشته منابع مالی لازم برای ارتقای تکنولوژی و زنجیره تأمین جذب نشده و تنها 30 درصد منابع موردنیاز بخش صنعت تأمین شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه دولت برای تامین منابع مورد نیاز تکمیل مسکن مهر پرند خبر داد و گفت: همچنین منابع مالی تکمیل متروی پرند در همکاری و حمایت استانداری تامین می شود و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
مدیر کل ساخت و توسعه راه آهن منطقه یک از تکمیل و افتتاح خط ریلی تهران- همدان- سنندج تا پایان بهمن ماه سال جاری در صورت تامین منابع مالی مورد نیاز خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۲    
معاون مهندسی و تجهیز منابع مالی حوضه های آبریز جنوبی گفت: آب مورد نیاز 2 هزار هکتار از اراضی دشت یکدار شهرستان جاسک با تکمیل پروژه خط انتقال آب از بند انحرافی سد جگین تامین خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک اقتصادنوین در سال 1400 با اختصاص بیش از 228 هزار میلیارد ریال منابع مالی از شرکت های دانش بنیان حمایت کرده است. علیرضا بلگوری، مدیرعامل این بانک با اشاره به نقش بی بدیل شرکت های دانش بنیان در پیشرفت و توسعه پایدار در عصر فراصنعتی گفت ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرورزشی – آلفونسو آگیرا روسیکه، دوست خانوادگی لیونل مسی، شدیداً از جرارد پیکه مدافع بارسلونا انتقاد کرده و مدعی است که او به لاپورتا گفته است که قرارداد لئو را تمدید نکند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
4 بانک کشور تفاهم نامه ای را به امضا رسانده اند که منابع مالی توسعه میدان آزادگان را به میزان 5 میلیارد دلار و همچنین منابع مالی مورد نیاز احداث یک پالایشگاه 300 هزار بشکه ای نفت سنگین به میزان 7 میلیارد دلار را تأمین کنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه منابع مالی تکمیل متروی پرند در همکاری و حمایت استانداری تهران تامین می شود از بهره برداری متروی پرند در دهه فجر امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رباط کریم - ایرنا - معاون اول رییس جمهور گفت : کشور نه تنها در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی ندارد باید متذکر شد که دولت سیزدهم در تامین منابع مالی تهیه کالاهای اساسی خوب عمل کرد.
مدیرعامل بانک مسکن از تامین اعتبار یک هزار میلیاردریالی بانک مسکن برای تکمیل آزادراه آزادشهر-شاهرود خبر داد و گفت: تفاوت تسهیلات مسکن مهر از محل نهضت ملی تامین می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار تنگستان خواستار افزایش نظارت بر فعالیت های پیمانکاران شد و گفت: اعتبارات شهرستان تنگستان افزایش چند برابری داشته است. به گزارش فکرشهر از مهر، احمد لطفی صبح پنجشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان اظهار داشت: در سال گذشته ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نکته دیگر در استدلال موافقان این طرح آن است که این حفاری ها، یک اقتصاد و گردش مالی قابل توجه را ایجاد کرده اند، بنابراین دولتی که این روز ها احتیاج زیادی به منابع مالی دارد و با مشکلات بودجه ای دست به گریبان است، خوب است از این منابع، سهمی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰    
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور گفت: اجرای قانون الزام عقد قرارداد پزشکان بخش خصوصی با بیمه های پایه، تا زمانی که بیمه نتواند منابع مالی لازم را تهیه کند، قابلیت اجرایی شدن ندارد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۵    
سرویس سیاسی- روزنامه اعتماد روز گذشته گفت وگویی با یک دیپلمات سابق منتشر کرد که وی در بخشی از این گفت وگو در پاسخ به سؤال تأمل برانگیز این روزنامه مبنی بر اینکه یکی از نگرانی های موجود در داخل کشور این است که دولت ایران اسیر این تحلیل اشتباه شده باشد که می تواند با همین روند فعلی به فروش نفت و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۴    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از عدم پرداخت کارانه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در بخش های مختلف خبر داد و گفت: در مواقعی ما منابع مالی برای پرداخت حقوق ثابت کارکنان را هم نداریم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
صالحی امیری امروز در نشست خبری اش از افزایش 50 درصدی بودجه فدراسیون ها خبر داد. به گزارش طرفداری، سال 1401 برای فدراسیون های ورزشی کشورمان قرار بود سالی شلوغ و پر ترافیک باشد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب به وضعیت مصلای در حال احداث سلطانیه نیز اشاره کرد و گفت: مصلای پیامبر اعظم سلطانیه 6 سال است بخاطر نبود منابع مالی بلاتکلیف است، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انتظار داریم که مساعدت داشته باشند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نظام پزشکی ملارد با گلایه از این که بیمه ها عدالت را رعایت نمی کنند؛ گفت:تعرفه های پزشکی در شورای عالی بیمه به علت کمبود منابع مالی بیمه ها ( به گفته خودشان) با افزایش نا متقارنی نسبت به تورم سالیانه به تصویب رسید.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۷    
ترجمه: محمود نواب مطلق براساس برآورد سازمان انرژی های تجدیدپذیر فرانسه انرژی باد می تواند منابع مالی در حد 4/14میلیارد یورو برای فرانسه فراهم کند. بنابر ادعای مخالفان انرژی های تجدیدپذیر بهره مندی ازآن برای دولت فرانسه هزینه بسیار بالایی دارد ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تبیین مهم ترین طرح های صنعت نفت برای سرمایه گذاری از سوی هلدینگ های پتروشیمی تأکید کرد: اگر به دنبال جهش در صنعت پتروشیمی هستید باید منابع مالی را که در مسیرهای غیرمولد هزینه می شود، به سمت صنایع مولد برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۰    
کاهش وابستگی به واردات کالا های اساسی با هدایت منابع مالی به سمت تولیدات داخلی امکانپذیر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به نگاه واقع بینانه به بودجه و میزان تحقق آن، گفت: منابع مالی باید به گونه ای مصرف شود که از بودجه عمرانی کم نشود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون ساخت راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با بیان اینکه هر چه زودتر باید حلقه های مفقوده کریدور شمال - جنوب تکمیل شود، گفت: برای تکمیل خط آهن رشت تا آستارا بیکار نمانده ایم و با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ساخت این پروژه آغاز شده و برای تامین منابع مالی این پروژه قرار بر این شده که ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- شهردار کرمانشاه گفت: پیمانکار شهربازی کرمانشاه منابع مالی کافی در اختیار نداشت و پروژه را نیمه رها کرده بود که با پیگیری های حقوقی خلع ید شد و پیگیریم تا پروژه را به پیمانکار جدید و توانمند واگذار کنیم.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - استارت آپ قسطا موفق به جذب سرمایه از فینووا شد. قسطا، یکی از بازیگران مطرح حوزه لندتک برای دسترسی آسان به منابع مالی است که فعالیت خود را از سال 97 در دانشگاه شریف آغاز کرده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:دکتر بهرام عین اللهی در مراسم گرامیداشت هفته سلامت و رونمایی از کتاب طرح عدالت و تعالی نظام سلامت، گفت: کرونا یک تهاجم ویروس در کل جهان بود. پس، چون شرایط برای همه یکسان بود یک سنجشی از قدرت کشور ها را تشکیل داد ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: در صنایع قطعه سازی و پتروشیمی استان قزوین زنجیره تولید ایجادشده و ما پیشنهاد دادیم برای تأمین منابع مالی بر اساس صورتحساب الکترونیک در کشور پیشگام باشیم.