یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۵۹May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شهید امیرعبداللهیان، دیپلماتی بود که علم و فناوری را اولویت روابط بین الملل قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۰    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به شورای راهبری قانون کوانتوم، گفت: این مرکز به دستور رئیس جمهور تشکیل و در دو جلسه ابتدایی مصوبات خوبی هم داشت و پیش از پایان دولت سیزدهم مرکز ملی آفرینش های کوانتومی افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: شعار امسال مجمع آسیا که "پیشرفت برمبنای نوآوری و فناوری" بود به پیشنهاد شهید امیرعبداللهیان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت:دانش بنیان ها در سال گذشته موفق شدند بیش از 2.5 میلیارد دلار صادرات داشته باشند و این عدد در سال 1401 حدود 850 میلیون دلار بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۱    
دهقانی فیروزآبادی در صفحه شخصی خود شهادت رئیس جمهور کشور را تسلیت گفت.
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی در شبکه اجتماعی ایکس خود شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان را تسلیت گفت. به گزارش سینا؛ روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در صفحه ایکس (توییتر سابق) خود شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان را تسلیت گفت و این چنین نوشت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس جمهور به معاون علمی و فناوری خود ماموریت داد با تشکیل کارگروه ویژه، برنامه ها و راهکار های لازم برای حمایت از فعالین حوزه فضای مجازی را تدوین کند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت توجه جدی به فعالین حوزه فضای مجازی به معاون علمی و فناوری خود ماموریت داد تا با تشکیل کارگروهی ویژه، برنامه ها و راهکار های لازم برای تقویت سرمایه انسانی در این حوزه را تدوین و جهت بررسی و تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارائه نماید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت توجه جدی به فعالان حوزه فضای مجازی به معاون علمی و فناوری خود ماموریت داد تا با تشکیل کارگروهی ویژه، برنامه ها و راهکارهای لازم برای تقویت سرمایه انسانی در این حوزه را تدوین و جهت بررسی و تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارائه نماید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور به معاون علمی و فناوری خود ماموریت داد تا با تشکیل کارگروهی ویژه، برنامه ها و راهکارهای لازم برای تقویت سرمایه انسانی در حوزه فضای مجازی را تدوین و جهت بررسی و تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارائه کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور به معاون علمی و فناوری خود ماموریت داد تا با تشکیل کارگروهی ویژه، برنامه ها و راهکارهای لازم برای تقویت سرمایه انسانی در حوزه فضای مجازی را تدوین و جهت بررسی و تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارائه کند.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) امروز 29 اردیبهشت با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، حیدر محمدی رئیس سازمان غذا و دارو، واسیلی شپاک معاون وزیر صنعت و تجارت روسیه، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۲    
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) امروز 29 اردیبهشت با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، حیدر محمدی رئیس سازمان غذا و دارو، واسیلی شپاک معاون وزیر صنعت و تجارت روسیه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور حمایت از تولیدات داخلی به میزان 70 درصد خرید خارجی و پرداخت یارانه ارزی به مصرف کننده را ضروری عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: معتقدم که ارز ترحیحی باید برداشته شود و یارانه ارزی به مصرف کننده واقعی برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور صبح امروز از 16 محصول دانش بنیان حوزه سلامت در نمایشگاه ایران هلث رونمایی کرد.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور روزی آمد و در حالی که از عملکرد خوب بخش خصوصی در اجرای نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی تعریف کرد، آش نمایشگاه ایران هلث را با جایش برد اما به کجا...؟ این سوالی است که جوابش پس از گذشت سال ها و دهه ها مشخص و داده می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در ادامه سفر به استان قزوین با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: درباره اعتبارات مالیاتی چون در قزوین شما 10 هزار میلیارد تومان مالیات می دهید، اگر دو درصد برای توسعه فعالیت های دانش بنیان جذب شود، حدود 200 میلیارد تومان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: قزوین در حوزه دانش بنیان کارهای بسیاری انجام داده و می تواند به عنوان استان پایلوت (آزمایشی) حکمرانی دانش بنیان کشور شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نخستین اسکنر سه بعدی سایز انسان در خاورمیانه به عنوان یکی از دستاوردهای مهم جلوه های بصری در حوزه دانش بنیان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در قزوین رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: استان قزوین ظرفیت بسیار خوبی برای راه اندازی دفتر طراحی (فن پلاست) میکروالکترونیک به خصوص تراشه های الکترونیکی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: با حمایت جدی از شرکتهای دانش بنیان زمینه توسعه فعالیت های آرندی و شرکت های فناور و حکمرانی دانش بنیان را مهیا می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: 400 هزار نفر در 10 هزار واحد صنعتی و تولیدی دانش بنیان کشور مشغول به کار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: اعتبار مالیاتی ارزش افزوده امتیاز ویژه ای است که مورد غفلت واحدهای تولیدی دانش بنیان قرار دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تنها با منحصر شدن خودروسازی و خصوصی شدن آن می توان به تیراژ بالا رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار کرد: آقایانی که سود میبرند آدرس غلط میدهند که مشکل صنعت خودرو ایران ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر نفت در جلسه هیئت دولت، گزارش هایی از ثبت رکورد های تاریخی در ثروت آفرینی این دو بخش برای کشور ارائه کردند.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت سپاهان، در مراسمی که روز شنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور دکتر سلطانعلی زاده دستیار معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهندس اوجی وزیر نفت و دکتر امین دهقان مدیر عامل شرکت نفت سپاهان و تعدادی از مدیران ارشد این وزارت خانه در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی برگزار شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل روابط عمومی شرکت نفت سپاهان، در مراسمی که روز شنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور دکتر سلطانعلی زاده دستیار معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بر آمادگی ایران برای توسعه همکاری های فناوری با زیمبابوه در حوزه های هوافضا، سلامت و کشاورزی تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، از بررسی خلاءهای قانونی ریال دیجیتال و همینطور فناوری های مالی از جمله پرداخت های نوین الکترونیکی در ستاد ویژه توسعه فناوری های حکمرانی و مالی خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های صنایع خلاق و فناوری های نرم، مهم ترین ابزار و راهکار برای پیشگیری و حل شکاف های اجتماعی و اقتصادی حاصل از توسعه فناوری هستند، بنابراین باید جایگاه و محدوده این شرکت های را هم تراز و بلکه فراتر از آن ها صیانت کنیم و پاس بداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های صنایع خلاق و فناوری های نرم، مهم ترین ابزار و راهکار برای پیشگیری و حل شکاف های اجتماعی و اقتصادی حاصل از توسعه فناوری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اطلس صنایع خلاق و فرهنگی و نقشه راه اجرای سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در پارک فناوری پردیس رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان از سامانه ایران دیتا و اطلس فرهنگی کشور رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دو بازوی جوامع انسانی را شرکت های خلاق و دانش بنیان تشکیل داده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
این سه محصول با حضور معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، رئیس پارک فناوری پردیس، وزیر علوم کشور زیمباوه و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور رونمایی شد. ترموپلاستیک پلی یورتان محصول دانش بنیان که توسط شرکت سپنتا پیشه پاسارگاد تولید شده است ...
دبیر رویداد اینوتکس2024 گفت: المپیاد فناوری در مهرماه 1403 برگزار می شود که در حوزه های هوش مصنوعی، پهپادی، برنامه نویسی و رباتیک است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از تسنیم، مراسم افتتاحیه رویداد اینوتکس2024 بعدازظهر امروز، سه شنبه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زنگ نمایشگاه اینوتکس با حضور معاون علمی و فناوری افتتاح شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ایران یکی از بهترین کشورها برای همکاری های مشترک بین المللی است و ما امیدواریم نواحی مشترک و پارک های مشترک را با کشورهای ازبکستان، قزاقستان، تاجیکستان، روسیه و زیمباوه داشته باشیم.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2024 با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ در این نشست سیدکریم موسوی، معاون علمی وفناوری موسسه؛ به تبیین اهداف و فرآیند اجرایی و مستندسازی طرح جهاد میدانی محققان پرداخت . ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۸    
تسنیم: معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه جمع بندی این بود که یک هواپیمای جت 100 نفره طراحی شود، گفت: پیش قرار داد های 10 تا 12 جت هم بسته شده است. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۱:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، گفت:. رییس جمهور کارگروه تخصصی برای ساخت هواپیمای جت تشکیل داد که 8 جلسه کارگروه تشکیل شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور درباره نخبگان کارگری نکاتی را بیان کرد.