سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۱۰:۴۸May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز آفریقا عصر روز یکشنبه 7 خرداد در باشگاه دیپلماتیک و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و جمعی از سفرا و روسای نمایندگی های خارجی مقیم تهران برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
زهرا خلجی-روزنامه نگار سامانه جراحی روباتیک از راه دور سینا، یکی از مهم ترین دستاوردهای پزشکی ایران است. این روبات جراح که با همتای آمریکایی خود به نام داوینچی رقابت می کند، می تواند با بالاترین دقت در جراحی ها به شیوه لاپاروسکوپی در حفره های شکمی و قفسه سینه به کار گرفته شود ...
سامانه جراحی رباتیک از راه دور سینا با حضور معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در یکی از بیمارستان های کشور اندونزی به بهره برداری رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۸۲ سایت دیگر  
تفاهمنامه تجارت ترجیحی، لغو روادید، مبادلات فرهنگی، همکاری نظارتی بر تولید فرآورده ای دارویی، همکاری در زمینه های علمی، فناوری و نوآوری و همکاری دو جانبه در زمینه نفت و گاز از جمله اسناد همکاری امضا شده میان وزاری امور خارجه، ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۴    
روح الله دهقانی فیروز آبادی ، معاون علمی و فناوری رئیس دولت سیزدهم اعلام کرد اینترنت با سطح دسترسی متفاوت، یک راه کار و راهبرد میانی برای بهبود وضعیت اینترنت کشور است. او تاکید کرد طرح اینترنت حرفه ای از سوی برخی از بچه های استارتاپی از معاونت علمی و فناوری پیشنهاد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
دیجیاتو نوشت: روح الله دهقانی فیروزآبادی ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، اعلام کرد اینترنت با سطح دسترسی متفاوت یک راه کار و راهبرد میانی برای وضعیت موجود اینترنت در کشور است. به گفته او، این درخواستی است که بسیاری از خود بچه های استارتاپی از معاونت علمی و فناوری دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۲    
مریم ملونی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت:هوشمندی منظور قابلیت هایی هست که می تواند بسترساز تصمیم گیری ها و سیاستگذاری های بهتر باشد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، وزیر کشور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر ارتباطات البته هر کدام به نوبه خود به تمجید از این رویداد پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از تأسیس پارک فناوری مشترک در حوزه فناوری های خودرو خبر داد و اعلام کرد: شکل گیری این پارک با سرمایه گذاری مشترک، می تواند فناوری نهفته در دانش بنیان ها را به بدنه صنعت خودرو پیوند دهد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در این لوح سپاس، از بانک ملت به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در تامین مالی نوآوری و فناوری نام برده و تداوم حضور، اثربخشی و توفیق خدمت به جامعه علمی ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی مس در سال رشد تولید با حضور در رویدادهای مهم توانست اقدامات و برنامه های خود را در معرض دید مخاطبان، کارشناسان و مسئولان قرار دهد به طوری که معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نمایشگاه اینوتکس به صراحت اعلام کرد که در آینده شرکت ملی مس یکی از پیشران های حوزه فناوری در کشور خواهد بود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: دانشگاه ها نیاز به تحول جدی دارند و این تحول باید از نوع خارج شدن دانشگاه ها از پوسته نسل دوم باشد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: دانشگاه ها نیاز به تحول جدی دارند و این تحول باید از نوع خارج شدن دانشگاه ها از پوسته نسل دوم باشد. دانشگاه ها باید از نهادهای صرفاً پژوهش علم محور خارج شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۰    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: پیش بینی می شود امسال در مقایسه با سال گذشته 19 تا 20 درصد رشد سرمایه گذاری در شرکت های فناور در حاشیه اینوتکس بیشتر شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2023 از تلاش برای افزایش سهم شرکت های دانش بنیان و رسیدن آن به یک درصد تولید ناخالص داخلی خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2023) با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رییس جمهور آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در 2 حوزه فرصت سازی برای بازار داخلی و بازار خارجی در معاونت علمی برنامه ریزی گسترده ای شده که معانت علمی به توسعه بازارهای داخلی و خارجی شرکت های فناور کمک کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۹    
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری اینوتکس 2023 با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پارک علم و فناوری پردیس افتتاح شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور بازار محصولات دانش بنیان و نظام تامین مالی نوآورانه را دو نیاز مبرم برای پیشبرد اقتصاد کشور به کمک فناوری و نوآوری دانست و گفت: ابزارهای ایجاد بازار دانش بنیان و نیز شکل دهی به نظام تامین مالی وجود دارد اما لازم است صنایع و بنگاه های بزرگ اقتصادی پای کار بیایند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۲    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: معتقدیم برای این که اقتصاد دانش بنیان بتواند سهم حداقلی خود در تولید ناخالص ملی را ایفا کند، باید تا افق 1404 به حداقل 20 هزار شرکت دانش بنیان برسیم. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۱    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: اقتصاد ما هیچ راهی به غیر از دانش بنیان شدن برای افزایش کیفیت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروز آبادی در نخستین نشست خبری خود، ضمن توضیح برنامه ها و اقدامات معاونت علمی و فناوری، از برنامه تغییر نظام ارزیابی، توسعه بازار دانش بنیان ها و پیگیری منع رقابت دولتی با بخش خصوصی خبر داد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گفته ی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برای شرکت های دانش بنیان نوپا، معافیت مالیاتی و کمک به اخذ پروژه در بازار در نظر گرفته شده است. روح الله دهقانی فیروزآبادی صبح امروز در نشست خبری با رسانه ها گفت اقتصاد دانش بنیان از موضوعات جدی و ماموریت ویژه معاونت علمی و فناوری است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۵    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: برخی نخبگان از کشور رفته اند و حتی اگر بنا بر بازگشت نداشته باشند باید تلاش کنیم اولاً سفیر توسعه یافتگی کشور باشند و دوم اینکه از همان جا به کشور کمک دهند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از تهیه پیش نویس طرح جدید دانش بنیان ها خبر داد و گفت: ایجاد 20 شرکت دانش بنیان تا افق 1404 برای ایجاد اشتغال تمام دانش آموختگان ضروری است . ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۸    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ اولین نشست خبری روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری امروز برگزار شد. در ادامه گزارش تصویری این نشست را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۹    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: نظام جدید برای اقتصاد و شرکت های دانش بنیان تا آخر اردیبهشت اجرایی می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اصحاب رسانه هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به فعالیت حدود هشت هزار شرکت دانش بنیان در کشور اعلام کرد: اکنون بخش خصوصی پیشران اقتصاد دانش بنیان در کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
بزرگ ترین خط تولیدِ واکسن تب برفکی کشور با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نظرآبادِ البرز به بهره برداری رسید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به اهمیت توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور اعلام کرد: حمایت دولت از این شرکت ها براساس ظرفیت ها، رشد و نوآوری در آن ها خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در بازدید از یک واحد تولیدی در شهرستان ساوجبلاغ گفت: در حال حاضر 8 هزار واحد دانش بنیان در کشور داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بزرگ ترین خط تولید واکسن تب برفکی کشور با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و با ظرفیت 60 میلیون دز در سال در استان البرز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۲    
معاون علمی و فناوری سپاه پاسداران از ایجاد زمینه های تاسیس 8 هزار شرکت دانش بنیان مردم پایه در دو دوره پنج ساله خبر داد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- اولین نشست انجمن ها ی تخصصی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سال 1402 با حضور معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و معاون فرهنگی، اجتماعی وزیر کار با حضور برگزیدگان جشنواره امتنان جهت ارتقای کمی و کیفی این جشنواره برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ،مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران، با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمدصادق خیاطیان رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد: از بین بیش از 8400 شرکت دانش بنیان، بالغ بر 1000 شرکت را زنان اداره می کنند و 17 درصد از سهام این شرکت ها متعلق به بانوان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: امروز ایران 8000 شرکت دانش بنیان فعال در همه زمینه ها دارد، از این رو می توانیم به آسانی 250 فناوری برتر پتروشیمی در کشور را بومی سازی کنیم.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: مدیران صنعت پتروشیمی را دانش بنیان ترین مدیران کشور می دانم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۴    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پیشتازی وزارت نفت در استفاده از محصولات تولید داخل خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۸    
در آخرین روز از پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز صبح امروز روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از حمایت هایی برای شکل گیری کنسرسیوم های دانش بنیان در حوزه های قرآنی، رسانه و سبک زندگی خبر داد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۴    
تعداد بازدید: 31 معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات در نشست صمیمانه با معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هم افزایی و همکاری دستگاه ها و نهادهای مرتبط را برای توسعه عمودی و رشد تولید در شیلات ضروری عنوان کرد.    ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری رئیس جمهور گفت :با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح ،نیروهای کلیدی شرکت های دانش بنیان می توانند سربازی خود را در همان شرکت بگذرانند
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از افزایش ظرفیت مشمولان سربازفناور، برای گذراندن خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، از دومین نمایشگاه توانمندی های سازمان اتکا بازدید کرد. این سازمان تاکنون توانسته است بیش از 100 نیاز فناورانه در زمینه امنیت غذایی را شناسایی و رفع نماید.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
پور ابراهیمی از تشکیل کارگروه ویژه تدوین طرح مدیریت دارایی های نامشهود در حوزه اقتصاد در جریان جلسه با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خبر داد.