دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۴۴May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع معدنی»

می متالز   ۲۳ دقیقه پیش    
می متالز - سالار باوند کارشناس معدن و صنایع معدنی بر این باور است که صحبت های معاون بهره برداری و اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) تاییدی بر سیر نزولی تولید در نفلین سینیت کلیبر است.
صدای بورس   ۱ ساعت پیش    
در همایش مدیران حراست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، حراست شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از حراست های برتر انتخاب شد.
بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش    
محرابی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در حاشیه بازدید از غرفه ذوب آهن در نهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی کرمان،گفت...
ایمیدرو   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون طرح های توسعه معادن و صنایع معدنی ایمیدرو تاکید کرد: برای همگام شدن با تغییرات تکنولوژیک، نیاز به تغییرات در حوزه های مختلف داریم.
صمت   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معدن حلقه نخست فعالیت و تولید در زنجیره صنایع معدنی است؛ از این رو عملکرد این بخش تاثیر بسزایی بر تولید در سایر حوزه های صنعتی دارد. با این وجود فعالان بخش معدن در طول سال های اخیر با چالش های جدی برای واردات تجهیزات و ماشین آلات خود روبه رو هستند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از 12 میلیارد دلار افزایش یافته و 38 درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت های این بخش است.
ه گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر الله وردی دهقانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درمورد نقش شرکت های دانش بنیان در جلوگیری از خام فروشی صنایع معدنی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
نقدینه   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه مجموعه های نوپا و کسب و کارهای فناور نوپا نباید به فکر وام و تسهیلات باشند، گفت: استارت آپ ها باید توسط سرمایه گذاران جسور حمایت شوند. ...
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رویداد تجاری سازی محصولات دانش بنیان و فناورانه بخش معدن و صنایع معدنی با عنوان کانی شو به همت سازندگاه کسب و کارهای نو آورانه کانی بوم و با همکاری مجموعه 100 استارت آپ و پرابلم برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت :توسعه فعالیت های اکتشافی، ایجاد ارزش افزوده با تکمیل زنجیره ارزش و توسعه فرآوری با استفاده از روش ها و فناوری های نوین و توسعه پژوهش و افزایش ارتقای کیفی و کمی تولید ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت با رد شایعاتی مبنی بر کاهش صادرات فولاد ایران و تصاحب بازار توسط روسیه گفت: بازار فولاد ایران تحویل جایی نشده و همان بازارها را داریم و تغییری نیز در سیاست صادراتی نیز به وجود نیامده است.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
دکتر سیف الله امیری مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و هیات همراه، ضمن بازدید از خطوط تولید ذوب آهن اصفهان، در نشستی با مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل و معاونین این مجتمع عظیم صنعتی، راهکارهای تقویت و ارتقاء سطح تعاملات را بررسی کردند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، امیر بیژن یثربی، مدیرعامل شرکت صنعتی معادن و فلزات ایده پردازان شریف درمورد نقش شرکت های دانش بنیان در جلوگیری از خام فروشی صنایع معدنی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بالاترین نشان جایزه مسئولیت های اجتماعی ( نشان پلاتین) را دریافت نمود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بالاترین نشان جایزه مسئولیت های اجتماعی ( نشان پلاتین) را دریافت کرد. به گزارش روابط عمومی، در چهارمین جایزه مسوولیت های اجتماعی و پایداری بنگاه های اقتصادی که روز گذشته در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۴۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بالاترین نشان جایزه مسئولیت های اجتماعی ( نشان پلاتین) را دریافت نمود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر بهرام شکوری، عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران و رئیس انجمن ملی مس درمورد نقش شرکت های دانش بنیان در جلوگیری از خام فروشی صنایع معدنی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر چند شرکت زیرمجموعه صدر تأمین در نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی نظیر مجموعه اکسین و لوله سازی ماهشهر حضور دارند که محصولات خوبی را به صنعت پتروشیمی و نفت کشور تحویل دادند.
متالز نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در سال 1400؛ مطابق آمارهای منتشر شده از وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی موفق شدند در سال 1400 بیش از 53 میلیون و 245 هزار و 200 تن فولاد خام و محصولات فولادی را تولید کنند. ارسال توسط : فاطمه حفیظی منبع : ایرنا
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۴    
دنیای معدن: در این نشست وجیه الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو، اعضای هیات عامل این سازمان، مدیران ستادی و شرکت های معدن و صنایع معدنی حضور دارند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت بابیان اینکه تعدد بخشنامه دریافت عوارض صادراتی به منظور تنظیم بازار داخلی است، گفت: عوارضی که مصوب شده، عوارض تنظیم بازار لحظه ای یا در شرایط حساس و خاص است که توانسته قیمت های داخلی و جهانی را به یک حالت تعادل برساند.
متالز نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن صنایع معدنی ایران، میزان تولید کنسانتره سنگ آهن در سال 1400، با رشد نزدیک به 4 درصدی، از مرز 51 میلیون و 500 هزار تن گذشت. ارسال توسط : فاطمه حفیظی منبع : روابط عمومی ایمیدرو
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی موفق شدند در سال 1400 بیش از 53 میلیون و 245 هزار و 200 تن فولاد خام و محصولات فولادی تولید کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد سنگان گفت:بر اساس آمارهای رسمی 17 درصد از معادن و صنایع معدنی کشور به مرحله اکتشاف و استخراج نرسیده اند و همین امر موجب شده بسیاری از فولادسازان نتوانند مواد اولیه خود را به اسانی تامین کنند و عدم توسعه زیرساخت های حمل و نقل هم مزید بر علت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش بازرگانی ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده فولاد ایران با هدف تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردها در نهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره تاصیکو در حاشیه بازدید از غرفه ذوب آهن در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی کرمان گفت: توسعه آتی ذوب آهن اصفهان منوط به به مالکیت معدن سنگ آهن است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: سفر اخیر معاون وزیر صمت به افغانستان و انجام مذاکرات با مقامات این کشور برای آغاز مشارکت های معدنی شرکت های ایرانی با این کشور می تواند به نوعی نقطه عطفی در بخش معدن و صنایع معدنی ایران محسوب شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
با اعلام جمیلی؛ رییس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران سعید عسکرزاده به عنوان مسئول معدن کاری فراسرزمینی معرفی گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱    
سفر اخیر معاون وزیر صمت به افغانستان و انجام مذاکرات با مقامات این کشور برای آغاز مشارکت های معدنی شرکت های ایرانی با این کشور می تواند به نوعی نقطه عطفی در بخش معدن و صنایع معدنی ایران محسوب شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بخش معدن و صنایع معدنی کشور دارای ویژگی های اقتصاد مقاومتی است و از قابلیت ارزش افزوده بالا نیز بهره می برد؛ بنابراین انتظار می رود سهم آن در اقتصاد ملی افزایش یابد؛ هرچند رشد بهره وری این بخش با اتکا به دانش روز و شرکت های دانش بنیان است.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران به میزبانی شرکت فولاد مبارکه طی 3 روز از 26 لغایت 28 اردیبهشت ماه، با حضور 50 تن از مدیران روابط عمومی شرکت های مهم حوزه معدن و صنایع معدنی ایران، به منظور هم افزایی و برنامه ریزی برای تحقق شعار تولید؛ دانش بنیان ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
میزبانی فولاد مبارکه از اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران، نشان از عزمِ جدیِ این شرکت در راستای تحقّقِ هم افزایی و تعامل برای تولیدِ دانش بنیان دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، با بیان اینکه بهتر است سود فولاد مبارکه به سمت طرح های توسعه ای هدایت پیدا کند، تاکید کرد که باید برنامه های توسعه ای این شرکت تا مرحله جهانی شدن نیز پیش رود.
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
بخش معدن و صنایع معدنی کشور دارای ویژگی های اقتصاد مقاومتی است و از قابلیت ارزش افزوده بالا نیز بهره می برد؛ بنابراین انتظار می رود سهم آن در اقتصاد ملی افزایش یابد؛ هرچند رشد بهره وری این بخش با اتکا به دانش روز و شرکت های دانش بنیان است ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، این شبکه رادیویی با طراحی برنامه ای با عنوان گفتگوی اقتصادی پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، که از درجه حساسیت خاصی برخوردار است مورد توجه قرار داده است. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۹    
دنیای معدن: میزبانی شرکت فولاد مبارکه از اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران با حضور وجیه الله جعفری، رئیس هیات عامل ایمیدرو و محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در سالن مرکز تحقیقات شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: از آن زمان که انسان بر زمین هبوط کرد، هنر وصله جان آدمیان گشت. هزاران سال است که هنر و خاصه موسیقی روان انسان را صیقل میدهد و شاهراه و ابزار وصل و معرفت شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و همچنین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمان آغاز به کار کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱    
مجتمع مس سونگون در کنار شرکت ملی صنایع مس ایران و مناطق تابعه آن، آخرین دستاوردهای خود در زمینه معدن و صنایع معدنی را در نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته در کرمان به نمایش می گذارد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
این نمایشگاه باحضور تعدادی از برترین شرکت های معدنی و صنعتی ازجمله شرکت سنگ آهن گهرزمین از امروز 28 لغایت 31 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق ( کرمان) از ساعت 15 الی 21 برگزار می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی، فرآوری و تجهیزات وابسته، شامگاه چهارشنبه در محل نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کشور در کرمان افتتاح شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۷    
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت مازندران از تجهیز این اداره کل در بهره گیری از تکنولوژی نوین نقشه برداری خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
دستیار معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حوزه فناوری و نوآوری معدن گفت: در حوزه مواد معدنی موجود در کشور، بیش از 700 شرکت دانش بنیان در ایران راه اندازی شده این در حالی است که فقط 20 مورد از این شرکت ها در نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی در کرمان شرکت کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ایمیدرو اعلام کرد: جهاد تبیین با محوریت بیانات مقام معظم رهبری، راهبردی تحول گرایانه برای روابط عمومی ها است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست-امروز روابط عمومی ها در عصر ارتباطات یکی از ارکان سازمان های بزرگ و توسعه سرمایه های انسانی هستند؛ رمز موفقیت برندهای جهانی، فرهنگ کار و تولید است که در آنها نهادینه شده است. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان مازندران از تجهیز این اداره کل در بهره گیری از تکنولوژی نوین نقشه برداری برای تعیین احجام برداشت شده از معادن خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۰    
نهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی، فرآوری و تجهیزات وابسته شامگاه پنجشنبه در محل نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کشور ( کرمان) افتتاح شد.