دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۴۶Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع معدنی»

اقتصاد آنلاین   ۴ ساعت پیش    
کشاورز، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت گفت: طبق برنامه وزارت صمت فروش سیمان خارج بورس ممنوع است و اگر موردی مشاهده شود به شدت برخورد می کنیم.
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت گفت: طبق برنامه وزارت صمت فروش سیمان خارج بورس ممنوع است و اگر موردی مشاهد شود به شدت برخورد می کنیم.
طبق اعلام معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پس از آنکه فرآیند مزایده معادن سال 1400 که به دستور دادستان کل کشور معلق مانده بود، رفع توقیف شد، حال واگذاری 16 معدن در دستور کار قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق اعلام معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پس از آنکه فرآیند مزایده معادن سال 1400 که به دستور دادستان کل کشور معلق مانده بود، رفع توقیف شد، حال واگذاری 16 معدن در دستور کار قرار گرفته است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۲    
در انتخابات میان دوره کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق ایران، ابراهیم جمیلی با کسب 14 رای به عنوان رییس کمیسیون انتخاب شد. به گزارش روز یکشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24، در این انتخابات همچنین مهرداد اکبریان به عنوان نائب رییس کمیسیون برگزیده شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۴    
با رای اعضای کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران، ابراهیم جمیلی به عنوان رییس کمیسیون انتخاب شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵    
دولت با توجه به کاهش درآمدهای نفتی، سعی کرده است از خام فروشی فاصله گرفته و به فکر توسعه معدن و صنایع معدنی باشد. در این میان مسئله مهم آن است که توسعه معادن به آب وابسته است.
اقتصاد آنلاین / متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات یکی از پنج شرکت بزرگ سرمایه گذاری در ایران است که سرمایه گذاری در بخش های استخراج کانی های فلزی و فلزات اساسی معادل 90 درصد ترکیب دارایی های شرکت را در سال گذشته تشکیل می دهند ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی کشور (اینوماین3) مهرماه سال جاری در محل پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران، اعلام کرد: طی پنج ماه نخست سال جاری حدود 200 میلیارد ریال حقوق دولتی بر مبنای قیمت های پایه جدید مواد معدنی محاسبه و دریافت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 275 درصد رشد داشته است ...
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به مخاطرات عرضه زغال سنگ در بورس، گفت: طی ماه های آینده شاهد آزادسازی قیمت برخی محصولات خواهیم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۹    
طی حکمی از سوی رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت لرستان مصطفی جهانی به عنوان مشاور امور معادن و صنایع معدنی استان منصوب شد .
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران گفت: طی 5 ماه اول امسال 200 میلیارد ریال حقوق دولتی بر مبنای قیمت های پایه جدید مواد معدنی دریافت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 275 درصد رشد داشت.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۶    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: این منطقه با اتکا به توانمندی مهندسان داخلی، تجهیزات و قطعات مورد نیاز تولید را در دوران تحریم بومی سازی کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو ) با پذیرش، هدایت و راهبری 11 استارتاپ برگزیده از میان ارزیابی و بررسی 160 ایده ارسال شده توانست طی یک سال (1399 تا 1400) نخستین گام برای پیوند نوآوری با بخش معدن کشور را بردارد و در این راستا نخستین سامانه الکترونیکی ثبت ایده از پذیرش تا داوری در ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای معدن - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: این منطقه با اتکا به توانمندی مهندسان داخلی، تجهیزات و قطعات مورد نیاز تولید را در دوران تحریم بومی سازی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 5 ماهه ابتداء سال جاری 50 محدوده معدنی در استان احیا شده و احیاء معادن نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مجتمع پارس فولاد سبزوار به نسبت سهام 85% متعلق به شرکت اپال کانی پارس و 15% سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در بهار سال 1394 تاسیس گردید و با توجه به مالکیت اپال، این شرکت از عرضه اولیه فسبزوار سود خالص نصیبش می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
علی صحرایی در جمع خبرنگاران با اشاره به عرضه اولیه یک شرکت فعال در صنایع معدنی اظهار داشت: تا امروز پانصد و هشتاد و نه شرکت در بورس تهران پذیرفته شده.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۱    
عنوان پلاتینی به عنوان بالاترین سطح توفیق در تحقق اهداف و اولویت های مصوب و موضوعات اقتضائی در بین کمیسیون های تخصصی اتاق ایران، به کمیسیون معادن و صنایع معدنی ایران رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در 6 ماهه نخست امسال سه هزار و 700 تن ماده معدنی از 116 معدن فعال استان استخراج شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با توجه به اتمام عملیات احیا و رفع نواقص ایمنی معدن زغالسنگ آق دربند سرخس، این معدن با دستور سرپرست این سازمان بازگشایی شد.
ایمیدرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد "عملیات تامین مصالح، احداث و ساخت 5 عدد سد رسوبگیر گابیونی و 4 عدد سد ملاتی" و همچنین " عملیات تأمین مصالح و احداث سایت پسماند " را با برگزاری مناقصه عمومی اجرا کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل مجتمع فولاد گیلان: تولید و مصرف سرانه فلزات اساسی یکی از شاخص های توسعه یافتگی کشور ها در دنیا محسوب می شود. بر اساس آمار منتشره ارزش تولیدات معدنی و صنایع معدنی کشور هم اکنون بالغ بر 22 میلیارد دلار برآورد می شود ...
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مس برای مدیریت مصرف انرژی می کوشد؛ انرژی را می توان یکی از مولفه های مهم و تعیین کننده در بهره وری تولید و بهای تمام شده محصولات در بخش معدن و صنایع معدنی دانست ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی درجهت حمایت از استارتاپ های معدنی با مرکز نوآوری ایمینو تفاهم نامه ای را منعقد کرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر واحد HSE فولاد سنگان با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های انجام شده واکسیناسیون کارکنان و شرکت های تابعه فولاد سنگان با هدف حفظ سلامت و ایجاد محیط امن کاری آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶    
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت :در قالب گشت مشترکی به همراه معاون دادستان مرکز استان گلستان و نماینده نیروی انتظامی استان از محدوده های غیرمجاز برداشت خاک رس و شن و ماسه در محورهای نصرآباد و توسکستان شهرستان گرگان بازدید بعمل آمد. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ضمن تاکید بر ضرورت همگرایی متولیان اکتشاف، در یکسان سازی اطلاعات ژئوفیزیک هوایی و درج اطلاعات در سامانه کاداستر ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از آمار تولید (مقدماتی) کالاهای منتخب معدنی و صنایع معدنی در 4 ماهه اول امسال منتشر شد که بر اساس آن تولید کاشی و سرامیک با رشد 13.6درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی با تاکید بر لزوم تولید و جمع آوری اطلاعات در بخش ژئوفیزیک هوایی، گفت: یکسان سازی و تکمیل اطلاعات ژئوفیزیک هوایی از الزامات توسعه بخش اکتشاف است و این اطلاعات باید در سامانه کاداستر ارائه شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت: واردات سنگ های تراش خورده از کشورهای دیگر از دلایل کم رونق شدن فرآوری سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در کشور است.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: زرمعدن خمین در حال حاضر تنها معدن طلای استان مرکزی است که از سال 1393 فعال بوده و واحد فراوری آن از سال 1397 آغاز به کار کرده است. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : خبرگزاری صدا و سیما
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای معدن -معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: با واگذاری و صدور پروانه معادن غیرفعال در این استان حدود 15 درصد به ظرفیت تولید معادن اصفهان اضافه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات سیاست کلان این هلدینگ را توسعه در بخش های مختلف معدنی کشور دانست. در حال حاضر عمده پورتفوی هلدینگ را شرکت های سنگ آهنی تشکیل می دهند اما شرکت تصمیم دارد در سایر فلزات مانند مس، سرب و روی و عناصر نادر خاکی سرمایه گذاری کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: موسسه تحقیقاتی فیچ سولوشنز اعلام کرد: توسعه فولاد سبز زنجیره تامین آهن و فولاد را متحول می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه توسعه معادن و صنایع معدنی از برنامه های محوری این سازمان است گفت: 11 فقره پروانه اکتشاف، گواهی کشف و پروانه بهره برداری معدن در پنج ماه نخست امسال در خوزستان صادر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کشور بزرگ ایران از ظرفیت های قابل توجهی در حوزه صنایع معدنی و فلزی برخوردار است. فعالیت شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات به عنوان اولین شرکت پروژه محور بازارسرمایه حرکتی در جهت هدایت نقدینگی موجود در جامعه به سمت و سوی تولید و شکوفایی و توسعه صنعت به شمار می رود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: همزیستی ایران و ترکیه سابقه ای طولانی و تاریخی دارد. در عین حال رقابت های پیدا و پنهان متعددی میان دو کشور وجود داشته است. عرصه این رقابت از ایدئولوژی، سیاست تا صنعت و اقتصاد گسترده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
به گفته معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، 10 هزار و 500 مگاوات برق برای معادن و صنایع معدنی کشور اختصاص یافته است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ در پنج ماهه نخست سال 1400، بیش از چهار درصد افزایش یافت
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۲    
گروه استان ها- معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت گفت: روند ساخت پروژه سیلیکون متال بروجرد خوب است و پیش بینی می شود 50 درصد از فاز نخست این پروژه در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۱    
بروجرد - ایرنا - اسدالله کشاورز معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت روز دوشنبه از پروژه شهرک سیلیکون متال شهرستان بروجرد بازدید کرد. عکاس: علیرضا سلیمانی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از پیشرفت 30 درصدی عملیات اجرایی احداث کارخانه سنگبری شرکت پارس معادن رودفرق در عنبرآباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزرات صنعت، معدن و تجارت گفت: فاز اول پروژه شهرک سیلیکون متال بروجرد بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 10 هزار و 500 مگاوات برق برای معادن و صنایع معدنی کشور اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - اسدالله کشاورز معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت روز دوشنبه در سفر به بروجرد از پروژه سیلیکون متال این شهرستان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: میزان صادرات محصولات فولادی و شمش فولاد در پنج ماهه نخست امسال به ترتیب 88 و 39 درصد افزایش یافت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: به رغم قراردادهای منعقد شده با سرمایه گذاران طی سال گذشته و امسال، این منطقه هنوز ظرفیت های جدیدی برای سرمایه گذاری در صنایع معدنی، نفت و گاز و صنایع مرتبط با منطقه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ طی پنج ماه نخست سال 1400، بیش از 4درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، 10 شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان مرداد 1400 ...