جمعه ۱۷ آذرساعت ۰۰:۰۳Dec 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت فولاد»

معدن24   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معدن24:به استناد مصوبه مجمع عمومی ذوب آهن اصفهان، در جلسه هیات مدیره این شرکت روز پنجشنبه 16 آذرماه، معارفه دکتر مهدی نصر به عنوان عضو هیات مدیره ذوب آهن به نمایندگی از شرکت پویش بازرگان برگزار شد . ...
سیاست فردا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: علیرغم وجود تحریم های ظالمانه و مشکل ارزآوری، صنعت فولاد توانسته به عنوان تنها ارزآور کشور، حدود 15 درصد ارز کشور را تامین کند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان با اشاره به اینکه صنعت فولاد به عنوان یکی از مولفه های اصلی توسعه در هر کشوری است گفت: این صنعت با ارز آوری فراوان موفق به ایجاد 2 میلیون فرصت شغلی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: باتوجه به تحریم های ظالمانه، صنعت فولاد توانسته در بخش ارز آوری موفق باشد به گونه ای که 15 درصد ارز کشور توسط صنعت فولاد تامین می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: روند بهره برداری از خط نورد گرم 2 فولاد مبارکه بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا در صنعت فولاد در حال بهره برداری است که این امر بیانگر حرکت این صنعت بر روی لبه تکنولوژی است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس صنعت فولاد در خصوص کاهش صادرات چرخه محصولات فولادی، بیان کرد: محرک های کلیدی مختلفی در موضوع صادرات دخیل بوده که جهت افزایش صادرات نیازمند توجه ویژه به این پارامترها است.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال صنعت فولاد گفت: دولت نباید فولاد و سیمان را از بورس کالا خارج کند؛ بلکه باید مانع سو استفاده تولیدکنندگان در افزایش قیمت ها شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امروزه صنعت فولاد با چالش جدید کاهش ردپای کربن از دو منظر زیست محیطی و اقتصادی دست وپنجه نرم می کند و این صنعت درحالی که باید خود را با محدودیت های جدید تطبیق دهد، می تواند از آن به عنوان فرصتی برای عبور از چالش های خود در بلندمدت استفاده کند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۲    
دنیای معدن: شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی ارزیابی کیفی نسبت به شناسایی شرکت های دارای رزومه کاری مناسب به منظور “ احداث کارگاه مرکزی تعمیرات و ساخت قطعات مجتمع به روش PC “طبق شرح کار تدوین شده از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۲    
دنیای معدن: شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد طراحی، ساخت و نصب ماکت شرکت صنعت فولاد شادگان را از طریق شرکت های واجد صلاحیت و دارای سوابق کاری مرتبط به روش مناقصه عمومی یک مرحله ای با شرایط ذیل تأمین نماید.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بدینوسیله به اطلاع سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آنان می رساند ، جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توکا صنعت فولاد هرمزگان به شرح ذیل برگزار می گردد : زمان : روز شنبه مورخ 25/09/1402 ، ساعت 15 ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۷    
در صد و سی و چهارمین بسته خبری صد ثانیه با فولاد، از مهمترین اخبار صنعت فولاد در هفته ای که گذشت باخبر شوید.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ششمین همایش سرمایه گذاری در صنعت فولاد کشور فولادی شو ، با حضور گسترده شرکت های دانش بنیان، دانشگاه های استان هرمزگان...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رویداد فولادی شو بدنبال جذب ایده های نوآورانه و پرورش آنها تا مرحله تجاری سازی و بکارگیری در صنعت فولاد و دیگر صنایع مرتبط است که امروز در ایستگاه ششم به بندرعباس رسید و فولاد هرمزگان میزبان این رویداد علمی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ششمین همایش سرمایه گذاری در صنعت فولاد کشور فولادی شو ، با حضور گسترده شرکت های دانش بنیان، دانشگاه های استان هرمزگان، پارک علم و فناوری هرمزگان و شرکت فولاد هرمزگان شرکت پشتیبانی و فناوری فولاد مبارکه در سالن طوبی شهر بندرعباس برگزار شد.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با هدف پشتیبانی از تولید و اشتغال و استفاده از ظرفیت های تامین مالی برای توسعه صنعت فولاد کشور با شرکت فولاد آلیاژی ایران تفاهم نامه توسعه همکاری امضا کرد. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
پارسینه : چین بزرگترین تولید کننده فولاد در جهان است. این کشور هم اکنون با تولید سالانه حدود 1 میلیارد تن فولاد رتبه اول تولید فولاد جهان را کسب کرده است. پس از چین، هند، ژاپن و آمریکا در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان زیست روانکار گفت: وابستگی صنایع فولاد و مس و آلومینیوم به روانکارهای زیست محیطی با توجه به تحریم بودن این محصول و بومی سازی آن در کشور از تولیدات خارجی قطع شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و هم افزایی باکارکنان شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار می گردد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۶    
هر ساله با آغاز زمستان، چالش اساسی صنعت فولاد در این فصل مجددا خودنمایی می کند. این چالش، یعنی تامین گاز که مهم ترین انرژی مورد نیاز این صنعت است، گاهی تا حد توقف تولید فولادسازان نیز پیش رفته است.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد حوزه معدن و صنایع معدنی با اشاره به عوارضی که روسیه بر روی صادرات محصولات معدنی خود از اول اکتبر وضع کرده است، گفت: این یک امتیاز بزرگ برای کشوری مثل ایران به شمار می رود؛ اما از ابتدای جنگ روسیه و اوکراین ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، طبق آخرین مطالعات صورت گرفته ارزش بازار صنعت کاتالیست در جهان 30 تا 32 میلیارد دلار در سال برآورد می شود که عمده مصرف آن ها در حوزه زیست محیطی و کاهش آلاینده های گازهای گلخانه ای است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
صنعت فولاد در آینده نیازمند تکنولوژی های با تولید دی اکسید کربن مایل به صفر است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت: صنعت فولاد در استان هرمزگان یکی از صنایع پیشرو در زمینه استفاده از نوآوری ها و فولاد هرمزگانبا برگزاری رویداد فولادی شو، نوآورپسندترین شرکت در استان هرمزگان است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
صنعت فولاد ایران با پیشرفت قابل توجهی طی سالیان اخیر همراه شده و روی ریل توسعه قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-کیفیت، اصلی ترین عامل ماندگاری صنعت و تولید است و کارشناسان صنعت فولاد بر این باورند استفاده از مواد اولیه با کیفیت، رفع عیوب خطوط تولید، دست یابی به استانداردهای جهانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: ظرفیت زنجیره آهن و فولاد کشور به حدی است که می تواند بیش از ده میلیارد دلار ارز آوری داشته باشد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با بیان اینکه فاز اول پروژه فولادسازی فولاد شادگان 800 هزار تن در سال است از ایجاد 12000 شغل پایدار در منطقه بعد از اتمام طرح های توسعه این شرکت خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی مهری نژاد مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع در "شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان" شرکت کرد و به نمایندگی شرکت های فولادی به ایراد سخنرانی و طرح چالش های صنعت فولاد پرداخت.
خبر هرمزگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۲    
خبر هرمزگان- مدیر فولادسازی و ریخته گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان گفت: سومین کنفرانس فولادسازی فولاد هرمزگان عرصه تعامل و تبادل تجربه و دانش صنعت به شکل عام و ادامه مسیر تعهد به توسعه صنعت فولاد کشور به صورت ویژه است.
خبر هرمزگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل بازرسی استان هرمزگان گفت: توجه به اقتصاد دریامحور و به ویژه صنعت فولاد در اولویت اقتصادهای بزرگ دنیا است و در استان هرمزگان نیز باید به سمت توسعه صنعت فولاد در این استان و تبدیل شدن آن به قطب نخست فولاد کشور حرکت کنیم.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران گفت: با وجود تحریم های ظالمانه توانسته ایم ارائه خدمات ارزی را به صنعتگران و تولیدکنندگان در راستای توسعه اقتصادی کشور فعال نگه داریم .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
جوان آنلاین: در ازای انتقال آب دریای عمان، برداشت 60میلیون مترمکعب آب از سوی صنایع بزرگ از رودخانه زاینده رود در استان اصفهان متوقف می شود. مجید نادرالاصلی رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه ها و خبرنگاران با بیان اینکه در ازای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: فولاد مبارکه در حمایت از دانش بنیان ها با سرمایه گذاری 860 میلیارد تومانی در 21 پروژه فناورانه حرف را به عمل تبدیل کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۹    
محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: تفکر بسیجی در صنعت وقتی با تحریم ها روبرو می شود و تمامی درها به رویش بسته می شود، به نوآوری و ابتکار عمل روی می آورد ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۲    
معدن 24:شرکت معدنی و صنعتی زرین معدن چاف در سال 1394 فعالیت خود را در صنعت فولاد با تمرکز بر اکتشاف، استخراج و فرآوری آغاز کرد. در حال حاضر، این شرکت در معدن سنگ آهن گلمنده فعالیت دارد و در حال برنامه ریزی راه اندازی خط دوم با تجهیزات اضافی برای فرآوری سنگ آهن است ...
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رضا وکیلی معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران حوزه صنعت فولاد از درآمد 46 هزار میلیارد تومانی در هشت ماه نخست امسال خبر داد و افزود: از دو میلیون و 200 هزار تُن تولید امسال، نهصد هزار تُن صادر شده است ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان از تخصیص بودجه 1000 میلیارد تومانی توسط این شرکت از محل سرمایه گذاری خطرپزیر شرکتی برای حمایت و رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان در حوزه صنعت فولاد خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: رضا وکیلی معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران حوزه صنعت فولاد از درآمد 46 هزار میلیارد تومانی در هشت ماه نخست امسال خبر داد و افزود: از دو میلیون و 200 هزار تُن تولید امسال، نهصد هزار تُن صادر شده است ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرکات کشور در بازدید از پروژه گمرک اختصاصی 26 هکتاری فولاد مبارکه افزود: فولاد مبارکه سهم بزرگی در صادرات و واردات کشور دارد از این رو قرار دادن این شرکت در لیست فعالان مجاز یا فعالان برگزیده یکی از اقدامات گمرک در راستای تسهیل گری برای صنعت فولاد کشور است.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: استان هرمزگان از نظر مکان یابی صنعت فولاد در بهترین نقطه کشور قرار دارد و می توان طرح های توسعه ای در صنعت فولاد را در این استان و به ویژه شرکت فولاد هرمزگان اجرا کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یکی از تولیدکنندگان صنعت فولاد بیان کرد: تاب آوری صنعت فولاد در حد شکنندگی قرار دارد، با توجه به اینکه بخشی از بازار سرمایه در اختیار کانی های فلزی قرار دارد، تلاطم بازار هم به آن آسیب می زند.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مهران خرم نیا معاون فناوری در جمع اصحاب رسانه ضمن اعلام این مطلب افزود: در تمام صنایع، تغییرات فناوری چالش ها و فرصت های جدیدی برای تولید رقابت پذیر با بهروری بالاتر و همچنین توسعه محصول جدید و تنوع صنعتی ایجاد می کند ...
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
علیرضا گچ پز زاده عضو هیات عامل و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران با حضور در غرفه بانک در نمایشگاه بین المللی ایران متافو در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک اظهارداشت ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: مهران خرم نیا معاون فناوری در جمع اصحاب رسانه ضمن اعلام این مطلب افزود: در تمام صنایع، تغییرات فناوری چالش ها و فرصت های جدیدی برای تولید رقابت پذیر با بهروری بالاتر و همچنین توسعه محصول جدید و تنوع صنعتی ایجاد می کند ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معدن 24:معاون خرید شرکت فولاد خوزستان با حضور در جمع خبرنگاران حوزه صنعت فولاد از همکاری این شرکت با 483 شرکت دانش بنیان گفت و افزود: راهبرد اصلی فولاد خوزستان استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان جهت مقابله با تحریم ها و کاهش واردات، بومی سازی و جلوگیری از خروج ارز است. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲    
شرکت ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ و باقدمت محصولات فولادی در کشور، رویکردهای توسعه محور خود را در راستای همگام شدن با توسعه زیرساخت های کشور و تولید محصولات استراتژیک قرار داده است و این مسئله ضرورت حرکت هم پای تحولات صنعت فولاد را برای این شرکت ایجاد می کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: آیین امضای سندهای همکاری توسعه اقتصاد دانش بنیان در حوزه صنایع فلزی و معدنی در حاشیه دومین روز از بیستمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران متافو، با حضور عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
کشور چین از دستاوردهای 9 شرکت دانش بنیان از اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو تهران استقبال کرد.