پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۱۶Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

آرتان پرس (artanpress.ir)

آرتان پرس 6 اردیبهشت 1398 آرتان پرس 27 اسفند 1399 آرتان پرس 31 فروردین 1400 آرتان پرس 30 اردیبهشت 1400 آرتان پرس 31 خرداد 1400 آرتان پرس 31 تیر 1400 آرتان پرس 31 مرداد 1400 آرتان پرس 31 شهریور 1400 آرتان پرس 29 مهر 1400 آرتان پرس 30 آبان 1400 آرتان پرس 30 آذر 1400 آرتان پرس 1 دی 1400 آرتان پرس 2 دی 1400 آرتان پرس 4 دی 1400 آرتان پرس 5 دی 1400 آرتان پرس 6 دی 1400 آرتان پرس 7 دی 1400 آرتان پرس 8 دی 1400 آرتان پرس 9 دی 1400 آرتان پرس 10 دی 1400 آرتان پرس 11 دی 1400 آرتان پرس 12 دی 1400 آرتان پرس 13 دی 1400 آرتان پرس 14 دی 1400 آرتان پرس 15 دی 1400 آرتان پرس 18 دی 1400 آرتان پرس 19 دی 1400 آرتان پرس 20 دی 1400 آرتان پرس 21 دی 1400 آرتان پرس 22 دی 1400 آرتان پرس 23 دی 1400 آرتان پرس 25 دی 1400 آرتان پرس 26 دی 1400 آرتان پرس 27 دی 1400 آرتان پرس 28 دی 1400 آرتان پرس 29 دی 1400 
  ۷ ساعت پیش    
به زیرسازی ساختمان برای اجرای نمای آن، آهن کشی نما گفته می شود که در عین سادگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
  ۸ ساعت پیش    
بازار فولاد تخت صادراتی کشورهای حوزه CIS در هفته منتهی به دوشنبه (17 ژانویه) آرام بود؛ چراکه هنوز بسیاری از عرضه کنندگان به بازار بازنگشته بودند.
  ۹ ساعت پیش    
پس از انتشار مجموعه ای از داده های اقتصادی توسط مرکز آمار چین، معاملات آتی بازار فولاد کاهش یافت که در نتیجه باعث کاهش قیمت کویل نورد سرد و کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی چین گشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید در طرح توسعه، تولید و نظارت زنجیره فولاد که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس تدوین شده ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۵    
با توجه به کاهش تقاضای فولاد بلند در بازارهای صادراتی و داخلی، همچنین افزایش هزینه ها، قیمت قراضه فولادی دریایی وارداتی به ترکیه ثابت باقی ماند که در نتیجه موجب شد خریداران ترکیه خودشان را از بازار ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
از زمانی که بحث قیمت گذاری و عرضه همه محصولات فولادی همچنین سنگ آهن در بورس کالا مطرح شد تا حالا که این کار به مرحله اجرا درآمده همواره موافقان و مخالفان بسیاری داشته اما اکنون فولادی ها بدلیل اینکه ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در سال های اخیر همواره محدودیت های ناشی از تحریم، تورم و فاصله میان عرضه و تقاضا دغدغه هر روزه فولادسازان کشور بوده است ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۵    
رونق بازار بیلت سی آی اس در ترکیه، مصر و برخی از کشورهای آسیایی باعث شد تولیدکنندگان پیشنهادات خود را افزایش دهند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
بررسی عملکرد یک سال گذشته 15 شرکت بزرگ فولادی کشور تا پایان آذر ماه امسال نشان از رشد 14 درصدی صادرات محصولات این شرکت ها دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۰    
به دنبال انتشار مجموعه ای از داده های اقتصادی چین، قیمت لحظه ای کویل نورد گرم این کشور در روز دوشنبه (17 ژانویه) پس از اینکه قرارداد آتی محصولات تخت فولادی بزرگترین ضرر یک روزه خود را در طی سه هفته ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۰    
با توجه به کاهش شروع ساخت و سازهای جدید و نرخ بالای تولید در ماه گذشته، قیمت میلگرد فولادی داخلی چین کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۵    
قیمت کلاف صادراتی کشورهای مشترک المنافع (CIS) در هفته منتهی به دوشنبه (17 ژانویه) به دنبال پیشنهادهای بالاتر از سوی تامین کنندگان کلیدی افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۰    
بازار اسلب صادراتی کشورهای حوزه CIS در هفته منتهی به 17 ژانویه آرام بود چراکه تامین کنندگان هنوز در تعطیلات به سر می برند و فعالیت بازار به شکل قبل از تعطیلات بازنگشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۰    
با توجه به فروش محدود فولاد بلند نهایی، قیمت قراضه فولادی دریایی وارداتی در ترکیه ثابت ماند و فعالیت معاملاتی کمتری انجام شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
بنابر اظهار نظر مدیرکل صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، کاهش قیمت ها در بازار فولاد با عرضه کامل محصولات فولادی در بورس کالا ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فعالان بازار میلگرد چین پیش بینی می کنند که زیرساخت ها محرک اصلی تقاضا برای مقاطع طویل فولادی در سال 2022 باشد، با توجه به اینکه بخش مسکن را ضعیف قلمداد می کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۰    
قیمت سنگ آهن دریایی چین در روز دوشنبه (17 ژانویه) به دلیل پر بودن انبارهای کارخانجات فولاد و در بحبوحه کاهش تقاضا، کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۰    
بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط اداره ملی آمار چین (NBS) در روز دوشنبه (17 ژانویه)، تولید فولاد خام چین در ماه دسامبر بیش از 20 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز با توجه به سکون یکدستی که در بازار آهن حاکم بود نوسان چندانی هم رخ نداد و عمده مبادی فروش محصولات خود را به قیمت روز پیشین عرضه کردند بطوری که قیمت میلگرد جز در چند شرکت که کاهش مختصری داشت در ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی از بخشنامه ها، دستورالعمل و اقدامات غلط دولت در چند سال اخیر موجب برهم زدن تعادل و ثبات بازار شده است و اگر قرار است دولت اقتصاد داخلی را در بخش هایی که کاملا با نهاده های داخلی فعالیت دارد با ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۰    
علی رغم افزایش تولید کارخانه های عضو انجمن آهن و فولاد چین (Cisa) در اواخر دسامبر، نرخ تولید فولاد خام و محصولات نهایی آن در اوایل ژانویه کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۰    
طبق اعلام منابع آگاه به Fastmarkets در روز جمعه (14 ژانویه)، قیمت برخی از محصولات فولادی تخت در بازار افزایش یافت ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۰    
در هفته دوم ژانویه قیمت محصولات فولادی چین مانند میلگرد و کلاف نورد گرم به دلیل انتشار داده های انجمن آهن و فولاد، تغییر تقاضا و اتفاقات دیگر در نوسان بودند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نهایی شدن سند همکاری های 25 ساله ایران و چین بدون افشای مفاد سند اما و اگرهای بسیاری را بوجود آورده و هیچکس نمی تواند بطور قطع در مورد جزئیات آن صحبت کند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۰    
صادرکنندگان بیلت کشورهای حوزه CIS در اوایل هفته توانستند محصولات خود را به قیمت خوبی به تجار مصر به فروش برسانند. به گفته منابع خبری تقاضای خرید مصر بسیار وسوسه انگیز بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۰    
قیمت سنگ آهن دریایی چین روز جمعه (14 ژانویه) در بحبوحه کاهش تقاضا از سوی کارخانه ها به روند نزولی خود ادامه داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کلیات بودجه سال 1401 در شرایطی به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید که در این لایحه نرخ گاز مصرفی صنایع براساس درصدی از نرخ خوراک پتروشیمی ها تعیین می شود و براساس لایحه بودجه انتظار می رود این ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۰    
با توجه به همه گیری کووید 19 و کمبود مزمن نیمه هادی ها، خطرات زنجیره تامین در سراسر جهان تشدید شده که باعث ایجاد توافق نامه های جدید توسط خودروسازان گشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰    
فعالان بازار در روز پنجشنبه (13 ژانویه) به Fastmarkets اعلام نمودند که در بازار واردات قراضه دریایی پس از کاهش قیمت ها جو بسیار آرامی بر کارخانه های فولاد ترکیه حاکم شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۰    
در هفته گذشته، روند بازار فولاد جهان در کشورهای مختلف متفاوت و بعضاً دارای نوسان بود؛ چراکه بعد از تعطیلات کریسمس هنوز خریداران وارد بازار نشده اند و بعضی از بازارها جان نگرفته اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۰    
افزایش موارد ابتلا به کووید-19 و کاهش سرعت تولید در صنایع پایین دستی، تقاضا برای فولاد ضد زنگ را تضعیف کرده و منجر به شروع زود هنگام تعطیلات در چین شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۰    
با وجود اینکه قرارداد آتی کویل نورد گرم به بالاترین حد خود در بیش از دو ماه گذشته رسید اما قیمت های لحظه ای این محصول در روز پنجشنبه 13 ژانویه افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمار منتشر شده توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، در 9 ماه نخست سال جاری تولید فولاد میانی کشور 21 میلیون و 94 هزار تن بوده که کاهش 8 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۰    
در طی هفته گذشته بازار محصولات فولادی کشورهای حوزه CIS روند مشخصی نداشت بطوری که قیمت صادراتی محصولاتی مانند بیلت، میلگرد و سیم مفتول افزایش یافت اما بازار فولاد تخت و اسلب تا حد زیادی آرام بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۰    
قیمت داخلی فولاد بلند ترکیه در هفته منتهی به پنجشنبه 13 ژانویه به دلیل کاهش ارزش پول این کشور افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کمبود انرژی در طول سال های اخیر همیشه معظلی برای صنایع بزرگی چون فولاد بوده اما اکنون درد کمبود انرژی خیلی جدی گریبان فولادسازان و دیگر صنایع را گرفته و تولیدات آنها به شدت کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۰    
انجمن فولاد به تازگی نسبت به واقعی شدن قیمت مواد اولیه معدنی اعتراض کرده است، در حالی که فولادسازان همواره محصولاتشان را با نرخ های جهانی می فروشند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۰    
پروفیل ها و قوطی ها از جمله محصولات فولادی هستند که در ساخت و ساز و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۰    
بر اساس اعلام منابع آگاه به Fastmarkets، فعالیت در بازار آهن خام صادراتی در کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) پس از دوره تعطیلات نه تنها هنوز بهبود نیافته ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۰    
در آستانه سرما و در بحبوحه رکود در بازار، قیمت میلگرد چین شرقی بدون تغییر و با ثبات همراه بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۰    
براساس اطلاعیه وزارت بازرگانی چین که در 13 ژانویه منتشر شد، کمیسیون ملی تعرفه پاکستان (NTC) تعرفه های قطعی ضد دامپینگ واردات کویل روغنی از چین را به مدت پنج سال تمدید کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۰    
بر اساس داده های منتشر شده توسط گمرک چین، میزان تولید خودرو در چین پس از یک رکود هشت ماهه افزایش یافت. این در حالی است که میزان فروش خودرو در این کشور کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
انتشار داده های مربوط به صنعت فولاد توسط گمرک چین نشان داد میزان واردات محصولات فولادی به چین کاهش یافته در حالی که میزان صادرات با افزایش همراه بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۰    
در روزهای گذشته بازار فولاد کشور حال و روز خوبی نداشت، چراکه هزینه های تولید افزایش یافته و تقاضایی نیز برای محصولات نهایی وجود ندارد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران در نامه ای به شرکت های کارگزاری شرایط خرید محصول ورق شامل ورق گرم خودرو، سرد خودرو، سرد لوازم خانگی و گالوانیزه لوازم خانگی را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰    
قیمت فولاد نیمه تمام ایران در هفته منتهی به چهارشنبه 21 دی ماه روند مشخصی نداشت؛ به طوری که قیمت بیلت صادراتی ایران ثابت ماند و قیمت اسلب کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه در برخی از صنایع مثل فولاد به این پایداری رسیدیم، تصریح کرد: باید در صنعت آلومینیوم نیز به همین مرحله برسیم بنابراین همه انرژی باید بر صنایع پایین دست و بالادست متمرکز شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۰    
پس از پایان یافتن حراج Kanto ژاپن، میزان تقاضا برای قراضه فولادی از طرف کره و ویتنام افزایش یافت که این اتفاق منجر به افزایش قیمت آن در آسیا شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
با قطع سهمیه برق صنایع فولاد، حالا نگرانی جدیدی برای فعالان این حوزه ایجاد شده و آن هم افزایش نرخ حامل های انرژی صنایع است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۰    
شهر ریژائو در استان شاندونگ به عنوان یکی از قطب های کلیدی فولادسازی شرق چین و نزدیک بندر اصلی سنگ آهن، قرار است ظرفیت تولید فولاد خام محلی خود را تا سال 2025 به 40 میلیون تن در سال افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۰    
در روزهای اخیر، قیمت بیلت صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) به دلیل دریافت پیشنهادهای بالاتر همچنان در حال افزایش است، البته باید گفت ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۰    
دولت سیزدهم از نخستین روزهای فعالیت خود، تنظیم بازار محصولات گوناگون به ویژه زنجیره فولاد را در دستور کار خود قرار داد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حال صنعت ارز آور کشور وخیم است. صنعت فولاد که صد هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از نیم میلیون نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی دارد، این روزها حال و روز خوبی ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۰    
صادرات کویل نورد سرد و گالوانیزه گرم چین در هفته منتهی به سه شنبه 11 ژانویه بهبود یافت و خریداران پس از تعطیلات کریسمس به بازار بازگشتند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۰    
با اینکه افزایش تولید بر قیمت کویل نورد گرم فولادی در بازار معاملات آتی تأثیر گذاشته است، اما قیمت کویل نورد گرم فولادی چین هنوز ثابت باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته نسبت حجم کل معاملات به حجم کل عرضه شمش در بورس کالا 20 درصد بود و حجم معاملات روز به روز در حال کاهش است ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اخیرا انجمن فولاد درخصوص سیاست های وزارت صمت در ارتباط با بازار محصولات زنجیره فولاد و همچنین کشف قیمت کالاها از جمله آهن اسفنجی براساس عرضه و تقاضا مخالفت کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت چین قصد دارد با استفاده از انرژی های سبز مانند انرژی هیدروژن، انرژی خورشیدی و بادی تا سال 2060 میزان انتشار کربن در صنعت فولاد سازی را به صفر برساند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
حسینی کیا، نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۰    
بازار صادرات فولاد تخت کشورهای حوزه CIS در طول هفته منتهی به دوشنبه 10 ژانویه آرام بود، چراکه عرضه کنندگان هنوز پس از تعطیلات پایان سال به بازار بازنگشته اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بالاخره تاریخ موعود فرا رسید؛ ژانویه 2022 میلادی به عنوان نقطه عطفی در تاریخ فولاد جهان به یاد خواهد ماند، نقطه عطفی برای آغاز حرکت صنعت فولاد در مسیری سبز.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
در گزارشی که اخیرا یکی از رسانه های اقتصادی پیرامون افت سود برخی از شرکت های فولادی منتشر کرده، اشتباهات محاسباتی فاحشی مشاهده می شود که عمدتاً به علت عدم محاسبه افزایش سرمایه های شرکت ها و عدم تعدیل ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۵    
اخیراً خبرهای زیادی از شیوع مجدد کووید 19 در جهان و بخصوص در چین شنیده می شود که طبق این اخبار اکثر شهرهای کلیدی در تجارت فلزات تمهیدات سخت گیرانه ای برای مبارزه با انتشار این ویروس به کار گرفته اند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، آمار تولید فولاد کشور در دوره 9 ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد که طبق آمار منتشرشده، تولید فولاد میانی کشور در دوره 9 ماهه نخست امسال ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۵    
افق درآمدزایی فولاد در سال های گذشته و بعد از وضع تحریم های جدید فولادی در دولت ترامپ با چالش هایی همراه بوده است ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه داده های انجمن تولید فولاد و آهن چین (Cisa) نشان دهنده افزایش تولید داخلی فولاد در چین بود، قیمت میلگرد فولادی داخلی چین کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۵    
داده های منتشر شده توسط انجمن آهن و فولاد چین (Cisa) نشان داد نرخ تولید فولاد و میزان موجودی محصولات فولاد نهایی در کارخانه های عضو این انجمن افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه سنگ آهن فکور صنعت گفت: کاهش ساخت مسکن، عدم اجرای طرح های عمرانی و نداشتن بازار صادراتی همیشگی موجب شده واحدهای تولید کننده محصولات فولادی که می توانستند یکی ازعوامل موثر رشد و ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۵    
قیمت داخلی ضایعات ترکیه در طول هفته منتهی به دوشنبه 20 دسامبر به دلیل کاهش ارزش لیر در برابر دلار آمریکا افزایش یافت ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تولیدکننده سنگ آهن برزیل (Vale) تولید در کارخانه های جنوب و جنوب شرقی خود را به دلیل بارش شدید باران تا حدی متوقف کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از تولید کنندگان محصولات فولادی در خصوص معضلات و مشکلات شرکت های فولادسازی گفت: درحال حاضر در بازارهای صادراتی ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۰    
یکی از بزرگ ترین گروه های هتل سازی در ایران، گروه هتل های هما است. گروهی که فعالیتش را پیش از انقلاب آغاز نمود و کم کم هتل های بسیاری را در سراسر ایران افتتاح کرد
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۵    
طبق داده ها و شواهد موجود دولت هند تصمیم دارد بر روی برخی از محصولات فولادی وارداتی از کشورهایی مانند چین، ژاپن و کره، عوارض ضد دامپینگ اعمال نکند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۰    
روزنامه رأی الیوم در خبری اختصاصی از توافق در مذاکرات وین خبر داد که پیش از آن، کاهش سریع قیمت دلار در بازار ایران از این خبر رونمائی کرده بود ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۰    
عدم توازن در زنجیره فولاد مدت هاست که به عنوان یک چالش کلیدی در این صنعت شناسایی شده است. حدودا سه سال از اولین سیگنال های این عدم توازن گذشته و دولت های مختلف راهکاری برای این موضوع نداشته اند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
صنعت فولاد این روزها هر راهکاری را برای تامین گاز پیشنهاد می دهد، از سرمایه گذاری در این صنعت گرفته تا ارائه کارت انرژی به مردم که شاید کمی دور از انتظار برای اجرا باشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آرتان پری، بهادر احرامیان در گفت وگویی، درباره وضعیت تولید کارخانه های فولاد گفت: تولید فولاد تا کنون 15 درصد کاهش داشته که علت کاهش تولید نیز قطع برق تابستان و محدودیت در تولید است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۰    
قیمت محصولات فولادی صادراتی CIS در هفته ای که گذشت نسبت به هفته قبل در اکثر موارد بدون تغییر باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۰    
علی رغم این که قیمت های آتی کویل نورد گرم چین برای چهارمین روز متوالی افزایش یافت، قیمت های لحظه ای آن در روز جمعه 7 ژانویه کاهش داشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۰    
در هفته اول ژانویه قیمت محصولات فولادی چین مانند میلگرد و کلاف نورد گرم روند مشخصی نداشتند و در نوسان بودند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
این روزها صنعت فولاد با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند که هرکدام در نوع خود جای بحث دارد اما با این شرایط و مشکلاتی که هر روز بیشتر می شود ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۰    
شرکت آهن و فولاد Baosteel قیمت برخی محصولات اصلی فولادی تخت داخلی مانند کویل نورد گرم و سرد، صفحه سنگین و کویل گالوانیزه گرم برای ماه فوریه را بدون تغییر نگه داشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بازار فولاد در تعطیلات پایان سال شاهد روزهای بسیار آرامی در کلیه قسمت ها بود، در این میان بازار آهن خام صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) نیز مستثنی نبوده و جو بسیار آرامی را سپری می کند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۰    
با اینکه کارخانه ها تولید خود را از سر گرفتند اما برخی کارخانه ها فقط بر اساس تقاضا و با حجم کم ذخیره سازی کردند که در نتیجه کاهش تقاضا باعث ثبات قیمت سنگ آهن دریایی چین شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۰    
یکی از بزرگترین معضلات اقتصاد ایران ارتباط تمامی بازارهای کالایی و مالی به نرخ دلار است. صنایع کشور با نرخ دلار ارزش گذاری می شوند و این موضوع باعث شده در هیچ شاخص اقتصادی ثبات طولانی مدت وجود نداشته ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۰    
بازار تجارت حهانی قراضه با گرم شدن هوا جانی دوباره گرفته و ترکیه و کشورهای آسیایی با افزایش میزان خرید موجب بهبود جو معاملاتی بازار گشته اند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: براساس رویکرد وزارت صمت و همراهی مجلس، همه شرکت ها ملزم هستند که محصولات خود را ابتدا در بورس عرضه کنند و در صورتی که خریداری نبود، مجازند که آن را صادر کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۰    
در هفته اول از سال جدید میلادی تقاضا برای فولاد تخت ترکیه کمتر از چیزی بود که پیش بینی می شد؛ چراکه خریداران انتظار کاهش قیمت ها را داشتند و از آنجایی که کاهش قیمتی رخ نداده بود از بازار عقب نشینی ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک تولید کننده محصولات فولادی از آمادگی فعالان این بخش برای تامین فولاد مورد نیاز محقق کردن ساخت 4 میلیون واحد مسکونی در چهار سال آینده خبر داد و افزود ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۰    
قیمت داخلی و صادراتی بیلت ترکیه طی هفته گذشته به دلیل افزایش هزینه ها از جمله چندین برابر شدن قیمت برق، روندی صعودی در پیش گرفت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روز هفته گذشته نرخ دلار روی 28 هزار تومان قرار گرفت و روز گذشته این قیمت تا 26 هزار تومان هم رسید ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت اسلب فولادی کشورهای حوزه CIS در هفته گذشته به دلیل عدم وجود عرضه کنندگان کلیدی از روسیه و اوکراین بدون تغییر باقی ماند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه کربن زدایی به عنوان اولویت اصلی در صنایع آهنی و غیرآهنی چین باقی مانده است، فولاد ضد زنگ به دلیل دوام و قابلیت بازیافت کامل به عنوان یک ماده پایدار که قرار است به تدریج در سال های ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت معاملات حوزه القایی نشان از شرایطی دارد که می توان آن را یک فاجعه بزرگ در مسیر توسعه بازار فولاد دانست ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از بازارهای جهانی متأثر از تعطیلات کریسمس شاهد معاملات و فعالیت چندانی نیست اما بازار فولاد ایران کماکان به فعالیت خود ادامه می دهد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۵    
پس از پایان یافتن تعطیلات سال نو و کریسمس، معامله گران مستقر در چین فعالیت خود را از سر گرفتند که باعث افزایش تقاضا برای بیلت فولادی وارداتی در چین شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت داخلی میلگرد چین در روز جمعه 7 ژانویه به دنبال ضرر در بازار آتی، در اوایل روز کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در بازار فولاد صادراتی ایران و پیش از آغاز سال نو میلادی، شاهد بهبود تقاضا برای واردات شمش فولادی توسط شرکت های چینی بودیم و بازار صادرات شمش فولادی جو مناسبی را تجربه می کرد اما در هفته گذشته مجدداً ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۵    
در شرایطی که به دلیل تعطیلات پایان سال بازار بسیاری از کشورها در حال تعطیل یا نیمه تعطیل قرار دارند، جو بازار صادرات فولاد تخت کشورهای حوزه CIS نیز در طول هفته گذشته به دلیل تعطیلات پایان سال جوی ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
در واکاوی دلایل کاهش سرمایه گذاری در حوزه معدن، شاید نگاه ها نخست به سمت تحریم ها متمایل باشد، اما طی سال های اوج تحریم ها یعنی بین سال های 1388 تا 1392، معادن کشور در هیچ فصلی شاهد رشد منفی نبودند.
مشاهده نتایج بیشتر...