پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۲۰Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات فولادی»

پایگاه خبری ایراسین   ۲ ساعت پیش    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 14 مرداد ماه 1400 مشخص شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه 140 هزار و 920 تن ورق فولادی، 68 هزار و 146 تن میلگرد، 16 هزار و 790 تن تیرآهن است.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
اطلاعیه عرضه انواع محصولات فولادی در بورس کالا در روز چهارشنبه 1400/05/13
تنفیذ رییس جمهور جدید، صحبت از عزم جدی دولت سیزدهم برای مهار تورم و گرانی و احتمال تعطیلی و قرنطینه به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا مهم ترین سیگنال های اثرگذار بر بازار شمش و محصولات فولادی ظرف روزهای اخیر بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۰    
امروزه محصولات فولادی در صنایع گوناگونی استفاده می شود. میلگرد یکی از مهمترین مصالح ساختمانی است که در صنعت ساخت و ساز به کار می رود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۴    
امروز قرار است در مجموع 107،500 تن شمش با نرخ میانگین موزون 133،677 ریال ( حدود 14،570 تومان +vat ) در بورس کالا عرضه شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند تخفیف های مالیاتی چین، شروع مجدد تولید خودرو و وجود پیشنهادات جدید در مورد همه محصولات فولادی داخلی و وارداتی به جز ورق فولادی وارداتی افزایش یافت. قیمت ورق فولادی وارداتی طی هفته گذشته ثابت بود ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۹    
در هفته گذشته قیمت محصولات فولادی اروپا مانند مقاطع توخالی، تیرآهن و سیم مفتول ثابت بود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۹    
در معاملات امروز مقاطع تخت فولادی، قیمت کشف شده میانگین موزون برای تمام انواع ورق معامله شده 26898 تومان میباشد. اما به تفکیک هر نوع ورق میتوانید در جدول آمار ارائه شده مشاهده نمایید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۶    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 11 مرداد ماه 1400 مشخص شد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی آسیا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند افزایش قیمت مواد اولیه ، لغو تخفیف مالیات صادرات، مذاکرات محدود بین خریداران و فروشندگان و همه گیری ویروس Covid-19 در اکثر محصولات داخلی افزایش یافت. اما در محصولات صادراتی با کاهش رو به رو بود ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۹    
در گزارش مروری هفته گذشته مشاهده شد که قیمت محصولات فولادی ترکیه مانند بیلت، میلگرد و سیم مفتول کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت صنعت در یک اقدام عجیب، خواستار افزایش عوارض صادراتی مواد معدنی و محصولات فولادی شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۲    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 10 مرداد ماه 1400 مشخص شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۵    
با توجه به قطعی برق در صنعت فولاد عملا تولیدی صورت نمی گیرد و بنابراین محصولی وارد رینگ بورس کالا و میدان صادراتی نیز نمی شود که بخواهد شاهد افزایش قیمتی باشیم. در نتیجه افزایش قیمت های محصولات فولادی واقعی نیستند و فقط روی کاغذ با اعداد و ارقام دست و پنجه نرم می کنیم.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - چین تعرفه صادرات برخی محصولات فولادی را بالا برده و معافیت ورق سرد را نیز حذف نموده تا بدین وسیله بتواند بازار را بهبود دهد و از رشد قیمت ها جلوگیری نماید ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
قطع مکرر برق باعث از دست رفتن بازار محصولات فولادی ایران در عراق شده است. این مساله چقدر می تواند به میزان فروش محصولات فولادی آسیب بزند و تا چه میزان می تواند در ریزش نمادهای فولادی موثر واقع شود؟
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۳    
معاملات امروز فولاد در بورس کالا بجز ورق گالوانیزه روی نرخ پایه مچ و معامله شد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۸    
در بازار محصولات فولادی بسیاری از مقاطع مختلف با اصطلاحاتی شناخته می شوند. یکی از این محصولات ورق سیاه است. آیا می دانید منظور از ورق سیاه چیست؟ آیا با نحوه تولید این ورق آشنایی دارید؟ آیا کاربردهای ورق سیاه را می دانید؟ برای آشنایی با این محصول بسیار کاربردی در صنایع مختلف ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۳    
معاملات امروز مقاطع طویل فولادی،قیمت کشف شده متوسط برای میلگرد 154 هزار و 901 ریال بوده است. قیمت کشف شده میلگرد از نرخ پایانی عرضه گذشته 1٫6 درصد بالاتر بوده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ارزیابی فاکتورها و پیش بینی قیمت برای فولاد و محصولات فولادی نشان می دهد که تقریبا ثبات بر بازار شمش فولاد، میلگرد و مفتول حاکم شده و قیمتها نسبت به هفته گذشته بدون تغییر باقی مانده اند. البته باید اشاره شود که شمش فولاد در برخی بازارها رشد قیمتی را تجربه کرده است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۹    
معدن24 : در بازار روز محصولات فولادی مناطق مختلف، بهای رو به رشد بیلت داخلی چین که نشات گرفته از اخبار مرتبط با کاهش تولید این کشور و نرخ بالای سنگ آهن بود، متوقف و کاهشی شده است. ...
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - چین به دنبال اعمال تعرفه های بیشتر بر صادرات فولاد است تا بتواند به اهداف کاهش تولید و همچنین کنترل قیمت ها که نگرانی های تورمی را زیاد کرده دست یابد ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۳    
در اطلاعیه عرضه امروز محصولات فولادی در تالار بورس کالا، نرخ میانگین پایه میلگرد 3٫5درصد از عرضه قبل بالاتر است. همچنین نرخ متوسط پایه تیرآهن نیز 2٫7درصد رشد را نسبت به عرضه پیشین نشان می دهد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۸    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 5 مرداد ماه 1400 مشخص شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۰    
می متالز - رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت: موضوع صادرات بویژه صادرات محصولات فولادی از سیاست های درست هر دولتی است به شرطی که به بازار داخل لطمه نزند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۴    
به گزارش سایت خبری- تحلیلی معدن24 ، رصد بازارها نشان می دهد قطعی های برق در شرایط کنونی روی قیمت های فولاد و محصولات فولادی در بازار تاثیر آنچنانی نداشته است و به نظر می رسد آنچه آرامش کنونی بازارها را رقم زده، استفاده از موجودی انبارها برای تامین بازار و پاسخ گویی به نیازها باشد. ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۳    
قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند پیشنهاد بالاتر تولید کنندگان و احتیاط بازار در مورد اکثر محصولات فولادی داخلی و وارداتی افزایش یافت. اما قیمت ورق فولادی و کویل فولادی آلوزینک وارداتی طی هفته گذشته ثابت بود. همچنین قیمت محصولات صادراتی در طی هفته کاهش یافت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۸    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 4 مرداد ماه 1400 مشخص شد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بنا به پیش بینی های صورت گرفته، تقریبا اکثر فعالان این بازار منتظر این اتفاق بودند که با بازگشایی مجدد بازار فولاد پایتخت، پس از تعطیلات 6 روزه، تمام قیمت محصولات فولادی جهش پیدا کند و به عبارتی موج گرانی ایجاد شده در چند ماه اخیر، بازهم شعله ور شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
میزان تولید محصولات فولادی و شمش در کشور طی 3 ماهه نخست امسال، به ترتیب 7 و 6 درصد افزایش یافت.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۳    
قیمت محصولات فولادی آسیا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند اعلام سقف تولید فولاد خام، تقاضای شدید در بخش پایین دست و تعطیلات رسمی در اکثر موارد افزایش یافته است. اما در محصولاتی مانند قراضه وارداتی هند و ویتنام ثابت مانده است.
ایمیدرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
میزان تولید محصولات فولادی و شمش در کشور طی 3 ماهه نخست امسال، به ترتیب 7 و 6 درصد افزایش یافت.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی ترکیه ثابت بود. اما قیمت میلگرد شمال افزایش و قیمت ورق جنوب کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بجنورد_ ایرنا_ مدیر عامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین گفت : در بهار سال جاری چهار میلیون و 218 هزار یورو از محصولات فولادی این واحد صنعتی به خارج از کشور صادر شد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خرید شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد؛ شرکت فولاد هرمزگان یکی از بزرگ ترین واحدهای فعال در صنعت فولاد کشور به شمار می رود. این شرکت، در راستای تامین تقاضای صنایع پایین دستی و توسعه صادرات محصولات فولادی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۸    
همانطور که می دانید امروزه از محصولات فولادی در صنایع مختلفی استفاده می شود. ورق آهن یکی از آن محصولاتی است که کاربرد زیادی در صنایع گوناگون به ویژه لوازم برقی خانگی و خودروسازی دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرستانی، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: کاهش تولید محصولات فولادی و تداوم قطعی برق فولاد سازان، شرکت های فولادی را در آستانه تعطیلی و تعدیل نیروی انسانی قرار داده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 2 مرداد ماه 1400 مشخص شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد آجدار و تیرآهن، برای امروز 31 تیرماه 1400 مشخص شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : هزینه ساخت و ساز مسکن این روزها روندی افزایشی را تجربه می کند و حالا گرانی محصولات فولادی و سیمان رد بازار به این روند دامن زده است .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در بهار امسال از بین 12 محصول منتخب معدنی، 9 محصول رشد تولید و تنها سه محصول نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افت تولید داشته اند که در بین آن ها شمش آلومینیوم، ظروف چینی و شیشه جام بالغ بر 30 درصد افزایش تولید داشته و در صدر جدول هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
محصولات فولادی با اشکال گوناگون در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و قیمت آنها نیز همچون سایر محصولات تحت تاثیر عوامل متعددی دستخوش تغییر است که در مجموع تاثیر خود را به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر انواع صنایع می گذارند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 29 تیرماه 1400 مشخص شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان بازار فولاد نشان می دهد طی 3 ماه آینده شاهد رشد قیمت محصولات فولادی باشیم. موضوعی که هم اکنون در ماه جولای نیز رخ داده و عمده قیمت محصولات فولادی در مدتی که از ماه جولای گذشته عمدتا روند افزایشی داشته اند.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۷    
پایگاه خبری فولاد ایران – اسلب صادراتی سی آی اس با توجه به افت قیمت محصولات فولادی در بازارهای مقصد ارزان تر شد. در ترکیه ورق گرم اخیرا 40 دلار نسبت به هفته قبل ارزان تر شده 1020 تا 1060 دلار هر تن فوب ثبت شده است که 50 تا 80 دلار نسبت به اوایل ماه نیز افت داشته است. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ارزیابی فاکتور محصولات فولادی در ابتدای هفته جاری نشان می دهد که با وجود روند افزایشی قیمت شمش فولاد، بهای میلگرد تقریبا ثبات داشته و تنها در بازار ترکیه با کاهش قیمت مواجه شده است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سوای اثرگذاری بهای زمین در نرخ مسکن که قابل توجه است؛ نرخ فروش مصالح ساختمانی نیز تاثیری بسزا بر نرخ تمام شده ساخت وساز دارد. در میان مصالح ساختمانی محصولات فولادی و سیمان، مصرفی غیرقابل جایگزین دارند و بیشترین سرانه مصرف را به خود اختصاص می دهند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قطعی برق موجب کاهش تولید محصولات فولادی و افزایش قیمت سهام این شرکت ها در بورس شده است. البته کارشناسان بازار سرمایه هشدار می دهند ممکن است این افزایش مقطعی باشد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بررسی عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی در مجموع سه ماهه نخست سال جاری حاکی از تولید قریب به 6.2 میلیون تنی شمش فولاد و 3.9 میلیون تنی محصولات فولادی دارد که به ترتیب 9 و سه درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است. ...