یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۰:۱۶Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات فولادی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۷    
شرکت سراج توس با 25 سال سابقه ی درخشان در صنعت فولاد، بزرگترین تامین کننده انواع ورق های فولادی و مقاطع فلزی برای صنایع و پروژه های بزرگ کشور می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
از امروز تمام محصولات تولیدی واحد های فولادی فقط در بورس کالا عرضه می شود.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
نگاهی به آمار واحدهای فولادی نشان می دهد تولید محصولات فولادی این واحدها در نیمه نخست 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افت 9 درصدی داشته است. به گزارش روز شنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24، واحدهای فولادی بزرگ کشور در این مدت 6.76 میلیون تن انواع محصولات فولادی تولید کردند. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
برچسب ها ذوب آهن اصفهان رشد صادرات صادرات فولاد فولاد خوزستان فولاد مبارکه محصولات فولادی برچسب ها
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵    
در پی افزایش قیمت انرژی در هند ، چین و اروپا که با محدودیت تولید در چین همراه شده است، بازار صادارت محصولات فولادی ایران رونق گرفته است. با توجه به ادامه داشتن شرایط فوق معامله گران باید در انتظار مناقصات با قیمت های پیشنهادی بالاتر از سوی ایران باشند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، این میزان صادرات معادل 21 میلیون و 978 هزار تن انواع محصولات است که از نظر وزنی نیز افزایشی 11 درصدی داشته است. برپایه این گزارش ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت هرمزگان گفت : همه محصولات تولیدی واحدهای فولادی از شنبه 24 مهرماه تنها در بورس کالا عرضه می شود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
غلامعلی راستی روز چهارشنبه در کارگاه بازآموزی سامانه جامع تجارت سازمان های صمت استان های شمالغرب کشور، گفت: ثبت نام و ثبت اطلاعات همه اعضای زنجیره تامین اقلام اساسی در سامانه جامع تجارت الزامی است ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۵    
با توجه به اینکه موج های جدیدی از ویروس کووید 19 در سراسر جهان همه گیر شده است و همچنین محدودیت تولید به دلیل کاهش مصرف انرژی در کارخانه های تولید کننده محصولات فولادی در چین اعمال شده است ، میزان تقاضا در این کشور کاهش یافته است ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰    
در معاملات امروز اغلب انواع میلگرد آجدار عرضه شده در بورس کالا در نهایت روی نرخ پایه مچ و معامله شد ، اما برخی از انها مورد استقبال و تقاضا واقع نگردید. سبد تیرآهن نیز در تمامی برندها برابر با نرخ پایه مورد معامله گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کلیه خریداران محصولات فولادی از 10 مهرماه جاری ملزم به داشتن کد نقش و ثبت اطلاعات معامله در سامانه جامع تجارت شدند.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۵    
به گفته متال بولتن، بازار صادرات محصولات فولادی تخت از کشورهای مشترک المنافع طی هفته منتهی به دوشنبه 11 اکتبر به پایین ترین سطح خود رسید.
رکود در معاملات شمش و محصولات فولادی کشور در رینگ صنعتی بورس کالا و بازار آزاد خودنمایی می کند. در این شرایط، شروع فصل سرد سال به تعمیق رکود مصرفی می انجامد و تعدیل نرخ ارز نیز رکود سرمایه ای در این بازار را شدت می بخشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۶    
اخبار موجود از قیمت روز آهن بیانگر استمرار ثبات قیمت محصولات فولادی در بیشتر شرکت ها است اما در این میان برخی شرکت ها هم محصولات خود را با کاهش قیمت اعلام کردند.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه اهداف کاهش مصرف انرژی توسط دولت چین اجرا می شود، هزینه ناشی از مصرف برق در این کشور افزایش یافته است. در نتیجه چون این کشور با کمبود زغال سنگ مواجه است نرخ تولید محصولات فولادی توسط نوردکاران را کاهش داده است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی کارگاه نورد 650 ذوب آهن با موفقیت انجام شد. محمدرضا یزدان پناه، مدیر برنامه ریزی و نظارت برنگهداری و تعمیرات ذوب آهن اصفهان با اعلام این خبر و با اشاره به اهمیت اجرای دقیق و صحیح این تعمیرات گفت ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵    
با توجه به تقاضای پایین در صنعت خودرو ، کارخانه های تأمین کننده در بخش خودرو حجم فولاد کمتری رزرو کرده اند، در نتیجه بازار محصولات فولادی نیز تحت تاثیر قرار گرفته و خریداران ترجیح می دهند اوایل نوامبر خرید خود را انجام دهند. این امر باعث ثبات قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی اروپا شده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵    
با توجه به اینکه دولت چین هدف کنترل مصرف انرژی را تا پایان سال در دستور کار خود قرار داده است ، این امر باعث ایجاد محدودیت در کارخانه های تولید کننده محصولات فولادی شده است. در نتیجه مقدار عرضه محصولات فولادی کاهش یافته است که منجر به افزایش قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی و صادراتی چین شده است.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عزم دولت برای فراهم کردن مسکن ارزان برای مردم باعث شده است تا مجددا مساله قیمت مصالح ساختمانی مورد توجه قرار گیرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵    
امروز، شنبه 10 مهر ماه 1400، شاهد 22 ردیف عرضه انواع محصولات فولادی در بورس کالا هستیم که در این بین سهم بیشتر آن به شمش بلوم تعلق دارد. حجم شمش بلوم عرضه شده در تالار بورس کالای امروز، معادل 71600 تن میباشد. لازم بذکر است که قیمت پایه عرضه شمش فولاد خوزستان بر روی 145905 ریال قرار گرفته است.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۴    
قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، در مورد همه محصولات فولادی داخلی به جز کویل نورد گرم و همچنین در مورد همه محصولات صادراتی به جز اسلب فولادی ثابت باقی ماند. قیمت کویل نورد گرم داخلی و اسلب صادراتی اندکی کاهش یافت. همچنین قیمت محصولات فولادی وارداتی نیز طی هفته گذشته روند ثابتی نداشت.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۴    
افزایش هزینه های مواد اولیه و انرژی باعث افزایش قیمت محصولات فولادی ترکیه مانند بیلت، سیم مفتول و میلگرد شد. اما در این میان مشخص نبودن روند قیمتی کویل نورد گرم ، خریداران را به صبر و منتظر ماندن وا داشت.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۹    
قیمت محصولات فولادی آسیا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند دلیل ادامه محدودیت های تولید ، جهش قیمت سنگ آهن و تعطیلات یک هفته ای در چین در اکثر محصولات داخلی و وارداتی افزایش یافته است. اما در محصولات صادراتی با روند مشخصی همراه نبود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۹    
کاهش تقاضا و واردات از جمله مهم ترین عواملی بود که قیمت محصولات فولادی اروپا را کاهش داد. اما با این حال کاهش قیمت تیرآهن اتفاق عجیبی در بازار اروپا بود. زیرا هزینه های انرژی و تولید تیرآهن افزایش یافته بود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش تقاضای بازار داخل برای مواد اولیه، قیمت های داخلی افزایش می یابد. افزایش قیمت های داخلی، عامل مهمی برای افزایش واردات قراضه شده است. پیش بینی می شود با کمبود ذغال سنگ و افزایش قیمت قراضه، قیمت محصولات فولادی افزایش می یابد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۴    
در پی افزایش چند برابری تعرفه های انرژی، شرکت های بزرگی چون ArcelorMittalو بریتیش استیل برای جبران هزینه های مازاد خود، اضافه بهای انرژی اعمال خواهند کرد. براین اساس در ماه های آینده بازار محصولات فولادی شاهد افزایش قیمت ها خواهد بود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن اطلاعات منتشر شده توسط کمیسیون اروپا در روز جمعه 8 اکتبر نشان داد ، ترکیه و روسیه سهمیه مجاز برای واردات برخی از محصولات فولادی بلند را چند روز پس از تمدید به پایان رسانده اند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرمایه گذار هندی حوزه فولاد گفت: از سال 2007 تاکنون در حوزه صادرات و واردات محصولات فولادی با کشور ایران در تعامل هستم و تحریم ها نتوانسته خللی در توسعه روابط هند و ایران برقرار کند چراکه ظرفیت و پتانسیل ایران در حوزه فولاد سرآمد خاورمیانه و جهان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرستانی، عضو هیات مدیره تولید کنندگان فولاد کشور گفت: در ابتدای هفته جاری تقاضای مناسبی در بازار برای خرید محصولات فولادی و میلگرد بود، اما به تدریج در روزهای پایانی هفته تقاضای خرید کاهش یافت.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۹    
به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن بازار صادرات محصولات فولادی تخت از کشورهای مشترک المنافع در هفته منتهی به روز دوشنبه 4 اکتبر مجدداً در میان فروش جدید به ترکیه سقوط کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به تقاضای بسیار زیاد در بازارهای جهانی به ویژه در ماه می و ژوئن که زمان رزرو سفارشات حمل شده در ماه آگوست است، میزان صادرات و واردات محصولات فولادی تخت به ترکیه افزایش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : جلسه ای با حضور مسوولان شرکت فولاد اکسین و بانک تجارت برگزار شد. مدیر عامل شرکت فولاد اکسین با بیان اینکه این شرکت در پی تحریم های ظالمانه و عدم امکان واردات محصولات فولادی با نقش آفرینی در تولید انبوه ورق های مورد نیاز صنعت نفت رسالت اصلی خود را که همان تولید ورق های با ارزش افزوده ...
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اهمیت طرح های توسعه ای و برنامه ریزی برای استمرار تولید در صنعت فولاد کشور، راز ماندگاری در چرخه رقابت های جهانی است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۶:۴۷    
با نگاهی بر ارزیابی قیمت محصولات فولادی در ابتدای این هفته، مشاهده می کنیم که میلگرد و مفتول همچون فولاد بازار به نسبت نوسانی را تجربه کردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۹    
امروز دوشنبه 12 مهر ماه، شرکت فولاد خوزستان 16 هزار و 200 تن محصول فولادی شامل یک هزار و 200 تن تختال و 15 هزار تن شمش فولادی را در بورس کالای ایران مورد معامله قرار داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش بررسی تحولات هفته گذشته بازارهای جهانی با نگاهی عمیق بر بازار محصولات فولادی منتشر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شکوری، عضو اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: سازمان بورس کالا از نظرات تشکلهای زنجیره فولاد استفاده نمیکند و این یک ایراد است و همین امر منجر به نارضایتی و حتی اعتراضات فعالان اقتصادی شده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱    
در هفته گذشته کاهش تقاضا عامل اصلی کاهش قیمت محصولات فولادی ترکیه بود. با این حال قیمت داخلی میلگرد و سیم مفتول از این موضوع مستثنا بوده و با وجود کاهش تقاضا ، یک روند صعودی قیمت را تجربه کردند. فعالان بازار دلیل این اتفاق را تضعیف ارزش لیر ترکیه عنوان کردند.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱    
قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند کاهش نقدینگی بازار به دلیل تعطیلات یک هفته ای چین و درک تعادل در حال ظهور بین عرضه ، موجودی و تقاضای کلی در مورد همه محصولات فولادی داخلی به جز کویل نورد گرم و همچنین در مورد همه محصولات وارداتی به جز ورق فولادی ثابت باقی ماند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارزیابی قیمت محصولات فولادی در ابتدای هفته جاری نشان می دهد نوسانات اندک قیمتی در بازار شمش فولاد با همچنان پابرجاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته قیمت ها در بازار ارز کاهشی بوده است. نرخ دلار 130 تومان افت قیمت داشته، اما قیمت محصولات فولادی در بازار آهن افزایشی بود، برخی فروشندگان نیز هیچ قیمتی اعلام نکردند.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۶    
کاهش تقاضا در هفته اول اکتبر، عامل مهم و موثر کاهش قیمت کلیه محصولات فولادی در اروپا بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فولادخوزستان یکی از صنایع آب بر به شمار می رود و بدون آب امکان تولید محصولات فولادی غیرممکن است، اما با وجود تنش آبی چگونه نبض تولید متوقف نشد؟
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی تخت در منطقه مرکزی فدرال روسیه در اطراف مسکو به دلیل عرضه بیش از حد در هفته منتهی به دوشنبه 27 سپتامبر کاهش یافت. همچنین قیمت های صادراتی از تلاش های تولیدکنندگان روسی برای دستیابی به ثبات داخلی حمایت نکرد ...
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - کارخانه سور استال روسیه حقوق معنوی بیش از 40 اختراع و درخواست ثبت اختراع را از آرکانوم الویز ( Arcanum Alloys) امریکا، توسعه دهنده و تولید کننده فناوری انتشار آلیاژ فولاد دریافت کرده است ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۷    
امروز، شنبه 10 مهر ماه 1400، شاهد 22 ردیف عرضه انواع محصولات فولادی در بورس کالا هستیم که در این بین سهم بیشتر آن به شمش بلوم تعلق دارد. حجم شمش بلوم عرضه شده در تالار بورس کالای امروز، معادل 71600 تن میباشد. لازم بذکر است که قیمت پایه عرضه شمش فولاد خوزستان بر روی 145905 ریال قرار گرفته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۴    
معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: برگزاری نمایشگاه های مرتبط با صنعت فولاد و به طور کل صنعت متالورژی باعث ایجاد ارتباط موثر میان تامین کنندگان و عرضه کنندگان محصولات فولادی شده و در نهایت تداوم تولید پایدار می شود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خرید و فروش محصولات فولادی در بورس کالا از 10 مهر ماه، صرفا با ثبت نام در سامانه تجارت صورت خواهد گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۱    
روز سه شنبه بازار ارز شاهد افزایش قیمت دلار بود، همچنین براساس قیمت روز آهن، افزایش نرخ دلار تأثیر مستقیمی در نرخ محصولات فولادی داشته و بازار شاهد افزایش قیمت آهن الات بود.