پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۰۹:۰۷Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات فولادی»

دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : در حالی که بهای ارز در بازار آزاد به دلیل انتشار اخبار سیاسی مثبت در حال کاهش است، بررسی معاملات محصولات فولادی از رشد آرام اما پیوسته قیمت ها در این بازار خبر می دهد. به نظر می رسد اعمال محدودیت مصرف برق برای این صنعت در فصل تابستان اصلی ترین دلیل رشد قیمتی است.
آرتان پرس   ۱۰ ساعت پیش    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان صادرات محصولات فولادی از هند در ماه آوریل، به دلیل کاهش تقاضای جهانی و افزایش رقابت از سوی چین، 19 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۸    
محمد تاجمیرریاحی مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه گفت: این شرکت به دنبال ارززدایی از تعیین قیمت محصولات فولادی و فولاد مبارکه است که پیشنهاداتی در این زمینه در دولت و مجلس مطرح شده و مورد استقبال فولاد مبارکه قرار گرفته است ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - خبر ها حاکی از آن است که امریکا تعلیق تعرفه های ماده 232 بر محصولات فولادی اوکراین را برای یک سال دیگر تمدید کرده و به نظر می رسد این اقدام به نفع صادرکنندگان فولاد اروپا نیز خواهد بود.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - تحلیل گران بسیاری بر این باورند که افزایش قیمت اخیر محصولات فولادی در چین تنها تحت تاثیر خوش بینی های بازار نسبت به اعمال بسته های محرک اقتصادی بیشتر برای رونق بازار مسکن بوده و پشتوانه تقاضای واقعی ندارد از این رو موقتی خواهد بود مگر این که تولید کاهش چشمگیری داشته باشد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بررسی وضعیت موجود در عرضه و تقاضای محصولات فولادی به ویژه محصولات تخت، بدون شناخت وضعیت ظرفیت های ایجادشده در کشور، همچنین میزان تولید صنایع فعال و مشخص کردن ضریب بهره وری این صنایع امکان پذیر نیست.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۴    
سه شنبه 16 خرداد 1402 در معاملات بازار فولاد با حذف 4/9 درصد از محصولات 167 هزار و 830 تن کالا مورد معامله قرار گرفت که برای این مقدار 167 هزار و 690 تن تقاضا در بازار موجود بود.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت بیلت در بازار داخلی چین 11 دلار رشد روزانه داشته 488 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده شده است. رشد قیمت محصولات فولادی و اخبار کاهش تولید ها قیمت بیلت را بالا برده است.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۲:۳۴    
می متالز - یک فعال صنعت فولاد گفت: در حال حاضر، کمبود زیرساخت های مورد نیاز صنعت فولاد به ویژه در زمینه کمبود گاز و برق، تولید محصولات فولادی را در شرکت ها تحت تاثیر قرار داده و روند آن را کاهشی کرده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۲    
لوله و پروفیل استیل دکوراتیو مقاطعی تو خالی هستند که برای انتقال مایعات و گاز و یا ساخت و تولید انواع محصولات فولادی هم کاربرد دارند. در هر صورت به لطف مقاومت بالا و عمر مفید طولانی میتوان از این مقاطع برای سالیان متمادی بدون مشکل بهره برد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
آمار واردات زنجیره فولاد از شمش فولاد تا انواع مقاطع، محصولات فولادی و آهن اسفنجی نشان می دهد که علاوه بر صفر شدن واردات آهن اسفنجی و شمش فولاد (فولاد میانی) به کشور، در دو ماهه نخست امسال میزان واردات مقاطع تخت فولادی بیشترین میزان رشد واردات را نسبت به مدت مشابه سال 1401 به خود اختصاص داده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نیاز روزافزون به انواع محصولات فولادی افق روشنی از آینده صنعت فولاد ترسیم میکند.وجود منابع معدنی و نیز انرژی ارزان، زمینه ساز ورود این صنعت به کشور شده و سالهاست که فولاد را به یکی از بخشهای مهم اقتصاد ایران تبدیل کرده است ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۰    
تیرآهن یکی از پراستفاده ترین محصولات فولادی به حساب می آید که انواع مختلفی دارد. از همین رو داشتن اطلاعات کافی در زمان خرید تیرآهن یک موضوع ضروری است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پروفیل یکی از محصولات فولادی پرکاربرد در صنایع مختلف به حساب می آید. این محصولات در بخش های مختلف ساختمان سازی، تولید در و پنجره و همچنین راه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه های انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در ابتدای تاسیس و بهره برداری با تولید سالانه یک میلیون تن محصولات فولادی کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر این میزان را به بیش از 7 میلیون تن تختال رسانده که این اتفاق و دیگر افتخارات فولاد مبارکه مرهون تلاش کارکنان دیروز و ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : افزایش قیمت پایه میلگرد عرضه شده در بورس کالا به همراه فروکش انتظارات تورمی ناشی از انتشار اخبار سیاسی مثبت در نهایت سبب کاهش استقبال خریداران از عرضه های روز گذشته نوردکاران در رینگ داخلی شد ...
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تقاضای محصولات فولادی چین در سال 2023 نسبت به سال قبل به آرامی رشد خواهد کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱    
با توجه به داده های منتشر شده، فعالیت در بازارهای قراضه فولادی جهانی به دلیل افزایش قیمت محصولات فولادی در ترکیه در حال رشد می باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۹    
میزان معاملات محصولات فولادی در بورس کالای روز گذشته افزایشی گزارش شد که علت آن را در ترس از قطعی برق و کمبود شمش در تابستان می توان جست وجو کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸    
با توجه به داده های منتشر شده، اتحادیه اروپا واردات محصولات فولادی نیمه تمام از اوکراین را در سه ماه اول 2023 حدود 59 درصد نسبت به سال قبل کاهش داد.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۳    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تولید محصولات فولادی در بلژیک در آوریل 2023 حدود 20.4 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۳    
با توجه به داده های موسسه آهن و فولاد آمریکا، میزان واردات محصولات فولادی در ایالات متحده در آوریل 2023 نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت کشف شده محصولات فولادی عرضه شده در بورس کالا با توجه به کاهش قیمت جهانی فولاد در سه ماه گذشته، روندی صعودی را داشته و عملا فاصله ای 20 درصدی با نرخ ارز سامانه مبادله پیدا کرده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۵    
با توجه به داده های منتشر شده، بازار فلزات اولیه مانند مس و سنگ آهن در تابستان با رکود مواجه خواهند شد زیرا تقاضای محصولات فولادی در چین کاهش می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۶    
قیمت روز آهن در کلیه زیرمجموعه های بازار داخلی روز گذشته نیز ثابت اعلام شد اما برخی محصولات فولادی در شماری از مبادی فروش با کاهش قیمت همراه بودند.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۱    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات محصولات فولادی تخت به اوکراین در مارس 2023 حدود 1.6 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سه ماه گذشته، روزهای کابوس واری برای بازار جهانی فولاد بود تا قیمت انواع محصولات فولادی به کف های حمایتی مهمی برسد. اکنون در روزهایی که همه منتظر افزایش تقاضا به خصوص از سوی چین بودند، موری، معاون اجرایی شرکت نیپون استیل ژاپن به رویترز گفت: وضعیت بازار فولاد در چین بسیار بد است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کاوه گفت: به صورت نسبی در حال حاضر صادرات ایران در حوزه فولاد بیشتر از چین است به عنوان مثال اگر چین 10 واحد تولید می کند و 2 واحد را صادر می کند، ایران 10 واحد تولید دارد و 5 واحد صادر می کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طی هفته گذشته شاهد افزایش نسبی قیمت ها در بازار آهن بودیم. چراکه نرخ ارز نیز در هفته گذشته افزایش داشت، که همین موضوع سبب شد تا قیمت آهن آلات من جمله قیمت تیرآهن، قیمت میلگرد و سایر محصولات فولادی نیز با افزایش همراه باشد.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۹    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان صادرات محصولات فولادی در چین در ژانویه تا آوریل 2023 حدود 55 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۱    
با توجه به داده های منتشر شده، روند نزولی قیمت محصولات فولادی به دلیل کاهش عرضه قراضه فولادی در هفته آینده محدود خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تفاوت نرخ تسعیر ارز جهت کشف قیمت پایه در محصولات پتروشیمی و فولادی سبب شده تا بر خلاف قیمت محصولات پتروشیمی که نسبت به ابتدای سال با کاهش مواجه شده اند، قیمت محصولات فولادی نه تنها رشد کند بلکه فاصله ای 20 درصدی با نرخ ارز سامانه مبادله پیدا کند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۰    
به گزارش آهن اسپات (ahanspot) طی هفته گذشته شاهد افزایش نسبی قیمت ها در بازار آهن بودیم. از آنجاکه نرخ ارز نسبت طی هفته گذشته افزایش داشته، قیمت آهن آلات من جمله قیمت تیرآهن، قیمت میلگرد و سایر محصولات فولادی نیز با افزایش همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی روند کشف قیمت محصولات فولادی در بورس کالا در دو ماه اخیر نشان دهنده تفاوت قیمتی 20 درصدی عرضه داخلی و نرخ ارز بازار مبادله در مورد محصولات صادراتی است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: با توجه به داده های منتشر شده، قیمت محصولات فولادی نورد شده در ایالات متحده پس از افزایش در سه ماهه اول سال 2023، کاهش داشته است.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-مدیر عامل چادرملو تصریح کرد: امسال هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ آهن و پیش بینی قیمت محصولات فولادی ، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت پذیری بسیار سنگین تر می شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۴    
با توجه به افزایش تقاضا، میزان تولید جهانی محصولات فولادی در آوریل 2023 نسبت به سال قبل با کاهش 2.4 درصدی همراه شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محصولات فولادی به ویژه ورق های فولادی نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کند و سالیانه چیزی حدود 200 کیلوگرم فولاد به ازای هر نفر مصرف می شود که بیش از 30 درصد از این میزان را فولاد مبارکه با ثبت رکوردهای فولادی تولید می کند ...
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
پایگاه خبری معدن نیوز -در گزارش زیر چشم انداز کوتاه مدت پنج محصول کلیدی فولادی سهام Mysteel به صورت هفتگی، با تکیه بر نتایج نظرسنجی های مرتبط و ارتباط با فعالان بازار چین ارائه شده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تقاضا در بازار محصولات فولادی چین در ماه می تا ژوئن 2023 ثابت خواهد ماند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۱    
معدن24: جزییات معاملات فلزات و محصولات فولادی اعلام شد. بر اساس داده های اعلام شده تختال از ابتدای سال جاری تا هفته ی نهم سال، در مجموع 234 هزار تن و به ارزش حدود 4،500 میلیارد تومان در بورس کالا معامله شده است. ...
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۴    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تقاضا برای محصولات فولادی در هند در سال مالی 2022 تا 2023 به میزان 13.3 درصد نسبت به سال مالی قبل افزایش یافت.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۰    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات محصولات فولادی تخت توسط اوکراین در سال 2023 نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۹    
با توجه به داده های منتشر شده، تعرفه های ضد دامپینگ واردات محصولات فولادی نورد شده از چین به اتحادیه اروپا تمدید شد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- آخرین قیمت بیلت در بازار داخلی چین 8 دلار ارزان تر شده 478 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است. نوسان بازار های آتی، رکود تقاضا و افت قیمت محصولات فولادی همگی بر قیمت بیلت چین اثر داشته است ...
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- تقاضای محصولات فولادی در بازار جنوب شرق آسیا ضعیف است و خریداران قراضه تمایلی به معامله با تجار ژاپنی یا امریکایی نشان نمی دهند در حالی که اخیرا قیمت های پیشنهادی کاهش داشته است ...
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
با تحویل بیش از 8.2 میلیون تن انواع محصولات شرکت فولاد مبارکه طی سال 1401 به بازارهای داخل و خارج، ضمن تحقق برنامه های معاونت فروش و بازاریابی این شرکت، رکورد بی سابقه ای از عرضه محصولات فولاد مبارکه به ثبت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همزمان با سفر رئیس جمهوری به اندونزی، تجارت تهران و جاکارتا زیرذره بین قرار گرفته است. سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت، تجارت ایران و اندونزی را یک میلیارد دلار عنوان کرده است که محصولات فولادی سهم 95درصدی از صادرات 847میلیون دلاری ایران دارد ...
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۸    
تیرآهن و ناودانی دو مورد از مقاطع فولادی مهم هستند که هر دو در دسته پروفیل های باز قرار گرفته اما کاربردهای متفاوتی دارند. تیرهای فولادی به منظور تحمل نیروهای موجود در سازه به کار گرفته می شوند و مقاومت بالایی دارند ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۳    
پروفیل ها اصولا محصولات فولادی با ساختار و طرح ساده هستند. این محصولات به طور گسترده در صنایع گوناگون از جمله ساختمان و عمران استفاده می شوند. به گزارش کاماپرس، پروفیل طرح دار به واسطه نقش روی آن در زیباسازی فضاهای شهری، درب، پنجره، نرده های راه پله، حفاظ ساختمان، مبلمان شهری ...