یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۳:۲۱May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالاهای ایرانی»

روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از مردم ایران همچنان این تصور را دارند که چین کانون کالاهای ارزان قیمت است. این در حالیست که از دیدگاه تجار ایرانی که در تعامل تجاری با چین هستند، یکی از آشکارترین تحولات محسوس سال های اخیر در زمینه واردات کالاهای چینی به ایران ...
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای امروز که همه عوامل در پی تغییرات هستند همه چیز به طور متناوب در حال عوض شدن میباشد. سلایق و علایق افراد مختلف نیز دستخوش این تغییرات شده است. ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۹    
چهارشنبه 00/2/15 ، (اخبار رسمی) : دیدگاه شهریار شهیر برزگر را درباره فرهنگ سازی برای مصرف کالاهای ایرانی و موانع تاریخی، فلسفی و جامعه شناختی پیش روی مصرف کالای وطنی را در این مقاله می خوانید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تذکر به مجری سیاست خارجی، صادرات کالاهای ایرانی به 143 کشور جهان، پیشگیری از مخاطره 84، تشکیل صف های فروش دلار در فردوسی، وعده گرانی خودرو همزمان با کاهش قیمت دلار، عبور 15 استان از قله پیک چهارم برخی از عناوین روزنامه های امروز است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با وجود شدت گرفتن تحریم های ظالمانه نظام سلطه و محدودیت های ناشی از پاندمی کرونا، در سال 99 کشورمان به بیش از 143 کشور جهان صادرات و از 123 کشور واردات داشته است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید روح اله لطیفی دبیر شورای اطلاع رسانی وسخنگوی گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: کشورمان در سال 99 به 143 کشور جهان صادرات انواع کالاهای ایرانی را داشته که بالغ بر 34 میلیارد و 998 میلیون دلار ارزش صادرات بوده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۵    
اقتصاد ایران: با وجود شدت گرفتن تحریم های ظالمانه نظام سلطه و محدودیت های ناشی از پاندومی کرونا، در سال 99 کشورمان به بیش از 143 کشور جهان صادرات واز 123 کشور واردات داشته است.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک ایران گفت: با وجود شدت گرفتن تحریم های ظالمانه نظام سلطه و محدودیت های ناشی از پاندمی کرونا، در سال 99 کشورمان به بیش از 143 کشور جهان صادرات و از 123 کشور واردات داشته است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۷۷ سایت دیگر  
با وجود شدت گرفتن تحریم های ظالمانه نظام سلطه و محدودیت های ناشی از پاندومی کرونا، در سال 99 کشورمان به بیش از 143 کشور جهان صادرات واز 123 کشور واردات داشته است.
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
متولیان تجارت خارجی ایران در چند سال اخیر، تمرکز بر توسعه تجارت با همسایگان را در دستور کار قرار داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سال1399 با همزمانی تحریم های امریکا و شیوع ویروس کرونا، یکی از عجیب ترین و سخت ترین سال هایی بود که در طول دهه های گذشته بر تجارت ایران گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: صادرات محصولات ایرانی به قاره افریقا در سال 1399 حدود 2 میلیون و 389هزار تن معادل 578 میلیون دلار بوده است. این آمار در مقایسه با سال 1398 از نظر ارزشی 14 درصد و از نظر وزنی 8 درصد کاهش را نشان می دهد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان آزادشهر به ریاست ملک حسینی فرماندار آزادشهر و با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد . ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ شهلا عموری اظهار کرد: صادرکنندگان در مرز با رعایت پروتکل های بهداشتی مشترک تعیین شده بین جمهوری اسلامی ایران و کشور عراق، کار صادرات کالا از مرز چذابه را انجام می دهند. ...
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کشور افغانستان را معمولا یک کشور مصرف کننده می نامند که این روزها کالاهای ایرانی جایگاه خوبی در بازارهای این کشور باز کرده است از همین رو صادرات کالاهای تولیدی در این کشور باعث رونق اقتصادی در منطقه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند گفت: هند به لحاظ جمعیت بسیار زیاد و بازار وسیع، مقصد تجاری مناسبی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود و امیدواریم نقش آذربایجان شرقی در این زمینه نقش فعالی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی نسبت به تولیدات شاخص صنعتی کشور گفت: بسیاری از کالاهایی که امروز در بازار با برندهای خارجی عرضه می شود تولید داخل است که بدلیل عدم فرهنگ سازی با نام های خارجی به فروش می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رییس خانه اقتصاد ایران و ترکیه می گوید با وجود فرصت بالقوه تجارت گسترده ایران و ترکیه، عملا از این فضا استفاده نشده و همین موضوع صادرات ایران به ترکیه را کاهش داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۶    
بازارچه های مرزی استان های شرقی کشور که فرصتی بینظیر برای صادرات کالاهای ایرانی بوجود می آورند، چندین سال است که تعطیل شده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مرتضی مختاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر استفاده از بازاریابی دیجیتال در جهت معرفی بیشتر کالاهای ایرانی به ویژه در شرایط کرونایی اظهار کرد: برای نمونه شیوع کرونا نشان داد که اگر فروشگاه های اینترنتی در طی سال های گذشته ایجاد نمی شد، فاجعه ای رخ می داد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک، جزئیات تجارت خارجی در اسفندماه سال 1399 را تشریح کرد. *** پنج مقصد نخست صادرات کالاهای ایرانی در اسفندماه به گزارش خبرگزاری صنایع ، سید روح الله لطیفی در خصوص پنج مقصد صادراتی کالاهای ایرانی در اسفندماه، اظهار کرد: ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۰    
چاراز به معنای آجیل، نام فروشگاهی در مرکز شهر ایروان که یک خانواده ایرانی بیش از 5 سال آن را اداره و فقط محصولات ایرانی به مشتریان خود عرضه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه معمولان گفت: تبلیغ و ترغیب استفاده از کالاهای ایرانی یکی از مقوله ها و ثمره نام گذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: اتاق بازرگانی تهران در گزارشی جدید به بررسی عملکرد تجاری ایران در 11 ماهه سال 1399 پرداخته که نشان از کاهش آمار در قیاس با سال قبل دارد. تا پایان بهمن ماه سال گذشته میزان کل تجارت ایران از مرز 65.5 میلیارد دلار گذشته که در مقایسه با عدد 78 ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۶    
حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد باید مردم را دعوت به خرید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی کنند گفت: مساجد می توانند با استفاده از ظرفیت هایی که دارند، در فعالیت های اقتصادی مشارکت داشته باشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۹    
رئیس فدراسیون اسکی گفت: تمامی تلاش فدراسیون بر رفع مشکلات برای فراهم شدن زمینه تولیدات داخلی در ورزش اسکی را به کار می بندیم.
بازار 1600 میلیاردی 15 کشور همسایه، فرصتی بی نظیر برای توسعه صادرات کالاهای ایرانی و معرفی توانمندی ها تولیدی کشور به سایر بازارهاست، اما از این فرصت به درستی بهره برداری نشده است. به گفته معاون وزیر صمت، سهم ایران در واردات 15 کشور همسایه در حدود 7 درصد است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد در آیین نماز جمعه بر حمایت از کالاهای ایرانی و مانع زدایی ها برای تولیدات بومی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- فارغ از مشکلاتی که اکنون بر سر راه صادرات کالاهای ایرانی وجود دارد، بزرگ ترین مانع تولید در کشور، مجوزهای دست وپاگیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با تاکید به اهمیت رشد اقتصادی، گفت: برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در سال 1400 و اجرای توصیه مقام معظم رهبری در این مورد یکی از موثرترین راهکارها، تبلیغ ، حمایت ، مصرف و افزایش کیفیت کالاهای ایرانی از سوی اقشار مختلف مردم است .
پترو تحلیل   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پتروتحلیل-سقوط 14 درصدی نرخ برابری لیر ترکیه در مقابل دلار آمریکا این نرخ را به پایین ترین حد از نوامبر 2020 تا کنون رساند. 10 سال پیش هر دلار آمریکا در برابر 1.48 لیر مبادله می شد، این نرخ طی یک روند صعودی به 7.91 رسیده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : چین نه تنها اولین شریک تجاری ایران در واردات کالاهای ایرانی است بلکه بزرگترین صادرکننده کالا به ایران نیز به شمار می رود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و کویت اظهار داشت: کویت نسبت به دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس بیشترین واردات را از سراسر دنیا دارد. این کشور سالانه 35 تا 40 میلیارد دلار واردت انجام می دهد که سهم ما از آن بسیار کم است. 400 میلیون دلار در 35 میلیارد دلار میزان ناچیزی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۴    
کالاهای ایرانی به دلیل کیفیت بالا و خاص خود با استقبال شهروندان لبنانی روبه رو شده است به طوری که مغازه های متعددی در نقاط مختلف این کشور از جمله بیروت به فروش محصولات ایرانی می پردازند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۹    
اقتصاد ایران: ایسنا/بوشهر به گفته ی کارشناس حوزه صادرات گمرک بوشهر مشکل اصلی صادرات برگشت ارز است وگرنه کالاهای ایرانی در بیشتر کشورها مورد استقبال قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به گفته ی کارشناس حوزه صادرات گمرک بوشهر مشکل اصلی صادرات برگشت ارز است وگرنه کالاهای ایرانی در بیشتر کشورها مورد استقبال قرار می گیرند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز در آیین پایانی ششمین جشنواره جایزه فیروزه با تاکید بر اینکه در حوزه مصرف کالاهای فرهنگی نیازمند توسعه و تقویت مطالعات علمی، پژوهشی و کاربردی هستیم گفت: تاکید مقام معظم رهبری همواره بر تولید و مصرف کالاهای ایرانی و داخلی کشور است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۸    
موافقت نامه های تجاری یک توافق جامع مالیاتی، تعرفه و تجارت بین دو و یا چند کشور در یک منطقه است که تضمین های سرمایه گذاری، افزایش حجم مبادلات تجاری بین دولت ها از مهمترین اهداف این موافقت نامه ها در بین کشورهای مختلف جهان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات اظهار داشت: میزان تجارت ایران و امارات در 11 ماهه سال 99 با 12 میلیارد و 500 میلیون دلار بعد از چین که حجم تجارت 16 میلیارد و 900 میلیونی با ایران داشته در رتبه دوم قرار می گیرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۱    
حجت الاسلام شیرین آبادی گفت: سوق دادن مردم به سمت کالاهای ایرانی نیازمند دو محور اساسی، تولید با کیفیت و تبلیغات مناسب می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد توسعه تجارت با جمهوری آذربایجان، گفت: جمهوری آذربایجان به لحاظ نزدیکی جغرافیایی، زبان مشترک، تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم نزدیک به ایران، می تواند مقصد تجاری مناسبی برای صادرات کالاهای ایرانی باشد و باید به موضوع بازسازی اراضی قره باغ به عنوان فرصتی مهم نگریست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص 20 هزار میلیارد ریال اعتبار به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای تأمین جهیزیه زوج هایی که متقاضی دریافت کالاهای ایرانی هستند، موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با اختصاص 20 هزار میلیارد ریال اعتبار به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای تأمین جهیزیه زوج هایی که متقاضی دریافت کالاهای ایرانی هستند، موافقت کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با اختصاص 20 هزار میلیارد ریال اعتبار به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای تأمین جهیزیه زوج هایی که متقاضی دریافت کالاهای ایرانی هستند، موافقت کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۴    
تهران (پانا) - نمایندگان با اختصاص 20 هزار میلیارد ریال اعتبار به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای تأمین جهیزیه زوج هایی که متقاضی دریافت کالاهای ایرانی هستند، موافقت کردند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با اختصاص 20 هزار میلیارد ریال اعتبار به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای تأمین جهیزیه زوج هایی که متقاضی دریافت کالاهای ایرانی هستند، موافقت کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سوریه پس از سالها درگیری در حال حرکت به سمت ثبات و بازسازی است و بخش خصوصی ایران با توجه به ظرفیت های فنی، مهندسی و اقتصادی در بازسازی زیرساخت های مورد نیاز این کشور می تواند نقش مهمی را ایفا کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لالجین گفت: در سال جاری به علت وارد نشدن کالای خارجی، مردم تمایل و رغبت زیادی به خرید کالاهای ایرانی پیدا کرده اند و این امر در مورد سفال لالجین نیز صدق می کند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: کارنامه تجارت خارجی کشورمان در بهمن ماه، 6 میلیارد و 817 میلیون دلار بود که سهم صادرات، سه میلیارد و 135 میلیون دلار و سهم واردات سه میلیارد و 682 میلیون دلار بوده است. تهران – اقتصادبرتر – 10 اسفند 99 ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: کارنامه تجارت خارجی کشورمان در بهمن ماه، 6 میلیارد و 817 میلیون دلار بود که سهم صادرات، سه میلیارد و 135 میلیون دلار و سهم واردات سه میلیارد و 682 میلیون دلار بوده است.