شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۸Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ملی»

زیر نویس   ۱۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به قیمت مناسب و محبوبیت خودروی پژو پارس، در زمان ثبت نام در سامانه یکپارچه، حدود 100 هزار نفر متقاضی خرید این خودرو با قیمت کارخانه شدند؛ با ورود به نیمه دوم سال 1402 که موعد تحویل خودرو بود، سازمان ملی استاندارد اعلام کرد که پژو پارس فاقد استانداردهای [...]
عصر دنا   ۴۵ دقیقه پیش    
عصر دنا: مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد موفقیت سازمان ملی استاندارد ایران در عرصه بین المللی را تشریح کرد.
دولت   ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمان عنوان کرد: بیش از 40 سال از انقلاب گذشت اما نیروهای مسلح و شجاع ما، سپاه قهرمان و تکلیف محور ما با همکاری ارتش عملیاتی را طراحی کرد که تابلوی تمام نمای اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید.
شهناز کرمی-خبرنگار همدان پیام: مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران وابسته به سازمان ملی استاندارد ایران موفق به کسب عضویت کامل خود در اتحادیه تأیید صلاحیت آسیا اقیانوسیه (APAC) شد. ...
خبر ماشین   ۴ ساعت پیش    
اردیبهشت سال 1397 بود که سازمان ملی استاندارد به خودروسازان هشدار داد که تا پایان دی ماه همان سال فرصت دارند استانداردهای 85 گانه خودرویی را در تولیدات خود اعمال کنند؛ خودروسازان که به سختی توانستند این استانداردهای سختگیرانه را پاس کنند اخیرا با چالش جدید استانداردهای 120 گانه مواجه خواهند شد.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سازمان ملی سنجش مصوب شده و در مرحله ابلاغ توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد.
ایتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۲    
ایتنا - رئیس سازمان ملی هوانوردی و فضای آمریکا، ناسا، روز چهارشنبه گفت دولت چین از برنامه های غیرنظامی فضایی خود برای پنهان کردن اهداف نظامی استفاده می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- عضو شورای معاونان سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به موفقیت این سازمان در کسب صلاحیت بین المللی برای صدور گواهینامه کیفی محصولات تولیدی در ماههای اخیر اعلام کرد: با کسب این موفقیت اکنون شاهد برداشته شدن بخش زیادی از مشکلات فنی سر راه صادرات کالاهای کشور از جمله در البرز هستیم .
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - قیمت جدید پژو پارس در کارخانه حدود 150 میلیون بیشتر از پارسال است. محصولی که به خاطر سخت گیری ها و دستورالعمل های سازمان ملی استاندارد باید نهایتا تا اسفند 1402 از فهرست محصولات داخلی کنار می رفت اما ایرانخودرو به پشتوانه مجوز های لازم می تواند حداقل تا پایان بهار امسال به تولید پژو پارس ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مخلص الائمه با حضور سرزده در اداره کل استاندارد استان ضمن بازدید، در نشست با جمعی از کارکنان این مجموعه، موفقیت اخیر سازمان ملی استاندارد ایران را تبریک گفت.
دانا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک تعداد کودکستان های فعال استان تهران را حدود 1100 باب اعلام کرد و گفت: 47 کتاب کار و بسته تربیت و یادگیری کودکستان در بخش ظرفیت های مردمی سازمان (یارستان کودکستان) مورد تایید و ابلاغ سازمان برای بهره برداری قرار گرفته است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد مخلص الائمه عصر پنجشنبه در نشست با مدیرکل استاندارد استان مرکزی به منظور تبریک موفقیت فنی سازمان ملی استاندارد ایران در ارزیابی هم ترازی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، افزود: برخی از دستگاه های اجرایی به لحاظ اعمال نظارت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزشی کشور بعد از برگزاری کنکور ابلاغ می شود، گفت: تمامی آزمون های سراسری از آزمون های نهایی آموزش و پرورش تا ورودی دانشگاه ها، استخدامی و صلاحیت حرفه ای به این سازمان ها واگذار می شود.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه باید غایبین آزمون کنکور را جدی بگیریم، گفت: بررسی های سنجش نشان می دهد که عده ای اجیر شده اند از سوی شبکه های تقلب که در آزمون غایب باشند؛ بنابراین دستورالعمل های پیچیده امنیتی را باید عوامل اجرایی جدی بگیرند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، با حضور حسین غریب مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری ، علیرضا رحیمی مدیر کل محترم آموزش و پرورش ، و حسینی فاضل معاون آموزش ابتدایی استان قم ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم گفت: سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور طراحی و اساس نامه آن تصویب شده و برای ابلاغ آماده است و با توصیه های انجام شده قرار است پس از آزمون سراسری نوبت اول ابلاغ شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۷    
با اعلام سازمان ملی مالکیت فکری چین در مجموع 71 مرکز ملی حفاظت از مالکیت فکری در چین در دست ساخت یا در حال بهره برداری هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مردادماه سال گذشته شرکت ایران خودرو بنا بر تصمیم سازمان ملی استاندارد منبی بر توقف تولید این خودرو ، خاتمه تولید خودروی پژوپارس را در تمامی سایت های تولیدی خود اعلام و سورن پلاس را به عنوان خودروی جایگزین معرفی کرده بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران– ایرنا - سازمان ملی کاهش بلایای اندونزی (BNPB) امروز چهارشنبه گزارش داد که 272 خانواده یا 828 نفر از جزایر سیاو تاگولاندانگ بیارو در استان سولاوسی شمالی، به دلیل فوران کوه آتشفشان روانگ با کشتی محل سکونت خود را ترک کردند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو سمند در تاریخ 28 فروردین. برای مشاهده قیمت کارخانه سمند وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عقیلی گفت: فرصت یک ماهه واحدهای تولیدی متقاضی شرکت در فرآیند انتخاب واحد نمونه استاندارد از خرداد ماه 1403، آغاز خواهد شد و واحدها می توانند مدارک و مستندات خود را در سامانه نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران بارگذاری کنند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۲    
سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) در تازه ترین بررسی خود اعلام کرد: یک جسم فلزی که در ماه مارس روی سقف خانه ای در نیپلز ایالت فلوریدا در آمریکا سقوط کرده بود، متعلق به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) بوده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام اتحادیه تایید صلاحیت آسیا-اقیانوسیه (APAC) مرکز ملی تایید صلاحیت ایران در ارزیابی همترازی با کسب 97 درصد رای مثبت (از مجموع 61 رای، 54 رای مثبت و 5 رای ممتنع) موفق به تمدید و افزایش عضویت کامل خود در این اتحادیه شد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 7000 مترمربع بالغ بر 21 میلیارد تومان در شهرستان طرقبه و شاندیز خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیات مدیره انجمن آزمایشگاههای همکار آزمون و واسنجی ایران در نشستی با رییس سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن قدردانی از اتخاذ سیاست های مناسب در دوره تحولی، نظرات و پیشنهادات مشورتی خود را برای توفیقات بیش از پیش نظامات ارزیابی کننده ارایه داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-گروه خودرو : بعد از اتمام مهلت قانونی استانداردهای 85گانه خودرو، حالا سازمان ملی استاندارد از تدوین استانداردهای 120گانه خبر می دهد. هفت سال از صدور فرمان استانداردهای 85گانه می گذرد. این در شرایطی است که به دلیل قیمت گذاری دستوری و نبود رقابت، استانداردهای مذکور اجرایی نشد.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست سازمان جهاددانشگاهی گیلان گفت: تدوین استانداردهای لازم در زمینه معضلات محیط زیستی گیلان انجام می شود. هادی مدبری امروز، 27 فروردین ماه در دیدار با مدیرکل استاندارد گیلان با اشاره به تفاهم نامه همکاری سازمان ملی استاندارد و جهاد دانشگاهی کشور ...
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۲    
در بسیاری از کشور ها از جمله ایران، سهم و نقش شرکت های دولتی، در رشد اقتصادی پایدار و مبتنی بر بهره وری، کلیدی و حائز اهمیت است. در ایران شرکت های دولتی حدود یک دهم از تولید ناخالص داخلی را به طور مستقیم خلق می کنند ...
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست شورای املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اهداف کلان این معاونت در سال جاری، تامین بیش از 41 هزار هکتار زمین در محدوده شهرها برای طرح نهضت ملی مسکن را یکی از اقدامات شاخص این معاونت برشمرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
اداره کل برنامه ریزی، کنترل برنامه ها و پایش عملکرد واحدهای بانک، از کسب رتبه برتر و سطح بسیار خوب پست بانک ایران در ارزیابی سازمان ملی بهره وری ایران، در محورهای کارایی و اثربخشی اهداف سازمانی در بین بانک های دولتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون تدوین و ترویج استاندارد سازمان ملی استاندارد گفت: استاندارد های 120 گانه برای تولید خودرو تدوین شده است و شورای عالی استاندارد در خصوص اجرای آنها تصمیم گیری خواهد کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، مجتبی تاجیک مدیرکل طرح های ملی و فراگیر معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، درمورد برنامه ریزی برای ایجاد بسترهای تفریحی برای جوانان اظهار کرد: مقوله اوقات فراغت از ماموریت های اصلی معاون جوانان بوده و از سالهای گذشته و از زمانی که این معاونت ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بر اثر بارش شدید باران، بارش برف و سیلاب های شدید طی سه روز گذشته در مناطقی از افغانستان دست کم 33 نفر جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: تفاهم نامهِ همکاری مشترک فی ما بین وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان ملی استاندارد ایران با هدف بهره مندی از ظرفیت های موجود در فرآیندهای استانداردسازی صنعت گردشگری کشور به امضا رسید و از طریق معاونت ...
طی حکمی از سوی سرپرست فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن، سرهنگ امیر ابوطالب دماوندی به عنوان فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان قم منصوب شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۹:۴۸    
به گفته رئیس سازمان ملی استاندارد، تولید خودروهای باری و تجاری قدیمی به دلیل نداشتن استانداردهای لازم و معیارهای مصرف سوخت، در سال 1403 متوقف خواهد شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: طی حکمی از سوی مهندس ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور ،امیرضا خوش آئین به عنوان مدیرکل دفتر امورحقوقی و قراردادها سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع اتباع غیر قانونی در کشور، یکی از چالش های بزرگ ضد امنیتی ما در آینده خواهد بود، گفت: با وجود اینکه سازمان ملی مهاجرت تشکیل شده ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سیروس دهقان شیری در گفت و گو با ایرنا با اشاره به ادامه روند طرح شناسایی و جمع آوری اتباع خارجی غیرمجاز در استان البرز افزود: بازگشت اتباع خارجی از مبادی مرزی به کشور خود از سال گذشته به جد پیگیری شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت:در واردات لوازم خانگی پرمصرف پلاس ها را به 2 پلاس و 3 پلاس ارتقاء دادیم همچنین با کمک وزارت نیرو در بحث کالا هایی مثل کولر آبی را با استاندارد های جدید تدوین کردیم تا مصرف و تولید باهم بالانس شوند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - سازمان ملی فضایی چین (CNSA) امروز (جمعه) اعلام کرد که ماهواره کوئه کیائو-2 اخیرا آزمایش های ارتباط در مدار را با به خوبی پشت سر گذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۰    
شهروند خبرنگاری از اجرا نشدن قانون تابعیت فرزندان مادر ایرانی با گذشت 3 سال از تقاضای تابعیت گلایه دارند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اکنون رنگ آبی وانت زامیاد، مورد انتقاد رییس سازمان ملی استاندارد قرار گرفته است. مهدی اسلام پناه رییس سازمان استاندارد، از زامیاد خواسته است تا حداقل رنگ این خودرو را در تولیدات آتی تغییر دهد ...
دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت کالاهای ایرانی و استقبال از آن در اقصی نقاط جهان، مواردی از عملکرد موفق سازمان ملی استاندارد ایران در سال های اخیر بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: 41 هزار هکتار اراضی تا به امروز شناسایی شده است و با ظرفیت های مردمی تولید مسکن تقویت خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان در حاشیه برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان در سال جدید، مهدی دوستی استاندار و رییس شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان با اهدای لوح تقدیری که به امضای الهام یاوری رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان شوشتر از رفع تصرف چهار هزار متر مربع اراضی دولتی در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایرنابه نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه پلتفرم نیسان وانت آبی یک بن سازه ی 56-57 ساله است ، گفت:دوستان اصرار دارند که این رنگ آپشن آن است،گفتیم آقا یک حرکتی یک اصلاح بهبودی روی این خودرو بزنید گفتند نه این اصلا کل برندش به همین رنگش است.