شنبه ۲۶ خردادساعت ۰۸:۳۹Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت ورود به جلسه»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۵    
معاون توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان از آغاز انتشار کارت آزمون استخدامی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی، ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، صنعت و معدن و میراث فرهنگی و گردشگری استان، خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، شروع فرایند آزمون ورود به پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان روز پنج شنبه 31 خرداد ساعت 10 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعداد های درخشان و نمونه دولتی از روز 26 خرداد ماه از طریق سامانه my.medu.ir قابل دریافت است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از روز 26 خرداد از طریق my.medu.ir قابل دریافت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۱    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از روز 26 خرداد ماه از طریق my.medu.ir قابل دریافت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره سنجش و امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 26 خردادماه است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از 26 خرداد 1403 از طریق سامانه my.medu.irقابل دریافت است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۸    
به اطلاع داوطلبان گرامی اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان می رساند؛ آزمون در روز پنجشنبه 17 خردادماه 1403 برگزار می شود، لذا داوطلبان می توانند جهت در یافت کارت ورود به جلسه از ساعت 12 روز دوشنبه 14 خردادماه 1403 به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاه به نشانی www.hrtc ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۷:۳۱    
عبدالدحمن سلیم حقیقی مدیر روابط عمومی بهزیستی فارس با بیان این که کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت از روز دوشنبه 14 خرداد ماه قابل دریافت است گفت:
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۷:۳۱    
مکان های برگزاری آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت در شهر اردبیل به شرح زیر است:
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
داوطلبان می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از دوشنبه 14 خرداد ماه جاری به سایت مجری برگزاری آزمون به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان منتشر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۲۹    
مکان های برگزاری آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت در شهر ایلام به شرح زیر است:
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۳    
#فوری کارت ورود به جلسه، از روز دوشنبه 14 خردادماه بر روی پروفایل کاربری داوطلبان در سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir قابل مشاهده خواهد بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص در اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان به نشانی www.hrtc.ir،مراجعه نمایند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان، اطلاعیه ای منتشر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۳    
اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت ، از روز دوشنبه 14 خردادماه 1403 بر روی پروفایل کاربری داوطلبان به نشانی hrtc.ir قابل مشاهده خواهد بود.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد سه شنبه منتشر می شود. بنا به اعلام سازمان جهاد دانشگاهی، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد سه شنبه 15 خردادماه منتشر می شود و تا یک ساعت قبل از برگزاری آزمون، قابل دریافت است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
"اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت" در روز پنج شنبه 17 خردادماه 1403، با حضور 12808 داوطلب دارای معلولیت در 31 استان برگزار خواهد شد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۵    
دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی دانش آموزان از طریق سایت مای سنجش امکان پذیر شده است. دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون و همچنین داوطلبان کنکور سراسری می توانند از طریق سامانه جامع آزمون های سراسری به نشانی my.sanjesh ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر، گروه استان ها: اسم امتحان نهایی درست مثل کنکور در حالی به تنهایی برای دانش آموزان استرس زا بوده که واهمه طراحی سوالات باعث ایجاد دغدغه و نگرانی برای محصلان می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۴    
هنرجویان و فارغ التحصیلان هنرستانی (فنی و حرفه ای / کاردانش) که در فرآیند ثبت نام ایجاد سابقه کد دروس شاخه نظری را در درس های فارسی 1، 2 و3 و زبان خارجی 1 و 2 را به اشتباه انتخاب کرده اند و متقاضی اصلاح انتخاب واحد خود هستند با همراه داشتن تصویر کارت ورود به جلسه قبلی خود حداکثر تا تاریخ 1403/03 ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه جامعه ایران اکونومیست - با وجود اینکه آغاز امتحانات از مدت ها قبل و 30 اردیبهشت ماه اعلام شده بود اما به دلیل حادثه تلخ اخیر و سقوط بالگرد رئیس جمهور که منجر به شهادت ایشان و دیگر همراهان شد از یک سو و از آنجا که سامانه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون با اخلال مواجه شده بود از سوی دیگر ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1403 از فردا قابل دریافت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1403 از فردا 6 خرداد در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۱    
به اطلاع می رساند، آن دسته از داوطلبانی که برای امتحانات نهایی (ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی) ثبت نام کرده اند و تاکنون موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
آموزش وپرورش اعلام کرد: دانش آموزان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم برای شرکت در امتحانات نهایی نیازی به صدور کارت جدید ندارند. هیچ دانش آموزی به دلیل نداشتن کارت ورود به جلسه از امتحان محروم نخواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایران اکونومیست ، امتحانات نهایی دوره دوم متوسطه از فردا 5 خرداد با حضور حدود 2 میلیون داوطلب آغاز می شود و داوطلبان پس از چند روز تاخیر در برگزاری آزمون ها فردا در حوزه های امتحانی حاضر می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان ایجاد سابقه و ترمیم نمره امتحانات نهایی با مراجعه به سامانه kart.medu.ir کارت ورود به جلسه جدید خود را دریافت کنند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
با این وجود همچنان تعدادی از دانش آموزان موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشدند، روز 29 اردیبهشت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای وضعیت دانش آموزانی که موفق به دریافت کارت امتحانات نهایی نشدند را تعیین و اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نمرات امتحانات نهایی در تعیین سرنوشت دانش آموزان برای قبولی در دانشگاه تاثیر قطعی 50 درصدی دارد که نشان از اهمیت این آزمون ها است، اما اختلال در سامانه دریافت کارت ورود به جلسه نشان داد برخلاف دانش آموزان که برای این آزمون اماده بودند وزارت آموزش و پرورش آماده برگزاری این آزمون های مهم نبود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۵۷ سایت دیگر  
امتحانات نهایی دانش آموزان که پیشتر اعلام شده بود طبق روال برگزار می شود، با نظر ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت مقام شامخ شهدا و اعلام وزارت آموزش و پرورش، لغو و به شنبه هفته آینده( پنجم خرداد) موکول شده است.
روزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روزان: بعد از اینکه آموزش و پرورش از تغییر زمان اجرای آزمون روز اول مقطع دوم متوسطه به دلیل بروز مشکل در فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه خبر داد وقوع حادثه جانکاهی که برای رئیس جمهور پیش آمد باعث شد تا گروهی از دانش آموزان و والدین آنها نگران شوند که شاید به خاطر [...]
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان به شنبه هفته آینده موکول شده است به همین منظور برنامه امتحانی جدید تنظیم می شود.
شباویز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تأثیر معدل در کنکور امسال، 50 درصد است و این مهم سبب شده که داوطلبان کنکور به فکر ترمیم نمره خود باشند . آزمون ترمیم نمره از فردا یکشنبه در سراسر کشور برگزار می شود با این وجود برخی والدین دانش آموزان در کهگیلویه و بویراحمد از صادر نشدن کارت ورود به جلسه حوزه امتحانی و مشخص نبودن حوزه های امتحانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 36 هزار دانش آموز پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در استان اردبیل کارت ورود به جلسه آزمون نهایی را دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۳    
دانش آموزان از طریق سامانه دانا یا پنجره ملی خدمات هوشمند دولت کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
موضوعی که به استرس و نگرانی بیشتر دانش آموزان و خانواده های شان در روزهای منتهی به آغاز امتحانات افزود. البته در بین پیگیری ها به مسأله جدیدی برخوردیم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: در صورت عدم صدور کارت ورود به آزمون، دانش آموزان می توانند با شناسنامه در جلسه آزمون حضور یابند. حسین مولوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: میز پاسخگویی امتحانات نهایی در ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان مرکزی مستقر شده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در آستانه آغاز ماراتن بزرگ علمی دانش آموزان در گفت وگویی ویژه درخصوص سامانه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم توضیحات تکمیلی ارائه داد.