سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۱:۴۹Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت ملی»

رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا گفت: هدف از طرح بررسی همراه داشتن کارت ملی توسط شهروندان کنترل هوشمند کسانی است که تست مثبت داشته اند. طبق مصوبه ستاد به افرادی که کارت ملی با خود همراه نداشته باشد، خدمات مورد نیاز ارائه نخواهد شد ...
ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه نظارت ها بر اجرای طرح جامع هوشمند بیماری کرونا بسیار جدی است؛ گفت: طی سه روز اخیر بیش از 11هزار خودرو در کشور جریمه شده و در حوزه اصناف هم 69769مورد تذکر داده شده و 7398 مورد نیز پلمپ شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۶ ساعت پیش    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " کوچکتر شدن 13 درصدی اقتصاد ایران، فروشندگان کلیه به دنبال خریدار، الزام همراه داشتن کارت ملی در کشور" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فارس: حسین ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: در جلسه امروز دو موضوع همراه داشتن کارت ملی توسط شهروندان در سراسر کشور و همراهی مردم در اجرای طرح بررسی شد. ...
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کروناگفت: همه افراد طبق قانون مکلف هستند کارت ملی را همراه داشته باشند و این پیشنهاد به ستاد ملی ارائه می شود و در صورت تصویب، همه مکلف هستند کارت ملی را همراه داشته باشند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ زارع رئیس پلیس راهور استان یزد گفت: پلاک های غیربومی برای ورود به شهر باید مدرکی مانند بیمه نامه خودرو یا کارت ملی خود را ارائه کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا مهرآور مدیرکل ثبت احوال استان خراسان جنوبی در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت ملی هوشمند در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: صدور کارت ملی هوشمند استانی نبوده و در سطح ملی انجام می شود. وی افزود: ثبت احوال استان مسئولیت اخذ درخواست از متقاضی و تحویل کارت ملی هوشمند را بر عهده دارد. ...
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۲    
لطفا به فرماندار رئیس اداره صمت شهرستان بافق بفرمائید چرا برای خرید یک قوطی روغن هفت خوان رستم باید طی شود. امروز برای خرید روغن به یکی از فروشگاههای سطح شهر رفتم به هیچ وجه اجازه نمیدهند دو تا ظرف روغن بردارید. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره همراه داشتن کارت ملی توسط شهروندان و چگونگی استفاده از آن برای جلوگیری از ورود کرونامثبت ها به پاساژها، مساجد، پایانه ها و فرودگاه ها توضیح داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیسی گفت : قادر هستیم با اسکن کارت ملی و بررسی یا کد ملی افراد در جلوی پاساژها، مساجد، پایانه و فرودگاه از دادن هرگونه خدمات به افراد مبتلا به کرونا خودداری کنیم تا مبتلایان در قرنطینه باشند نه همه مردم. منبع: دانشجو
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۱    
آیا اولویت خانم ابتکار رسیدگی به استادیوم رفتن دختران، ممانعت از ازدواج کودکان، درج نام مادر در کارت ملی و. است؟ آیا پیگیری وضعیت زنان سرپرست خانوار بشکل فراگیر یا موردی در برنامه های ایشان جائی ندارد؟ واکنش خانم ابتکار به رویداد شنیع پیش آمده برای زن بندرعباسی چیست؟
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: فروش بلیط اتوبوس ها از دوشنبه به سیستم وزارت بهداشت وصل می شود و همه باید با کارت ملی بلیط اتوبوس تهیه کنند که در این صورت به بانک اطلاعات ما متصل و وضعیت تست مثبت فرد بررسی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۵    
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: امروز پیشنهاد الزام به همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر که حاوی شماره ملی افراد است برای حضور در اجتماع، مطرح و قرار شد در قرارگاه بررسی شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از معضلاتی که از زمان ظهور کارت ملی برای اقتصاد ایران ایجاد شده کارت های ملی اجاره ای هستند. یعنی عده ای با استفاده از کارت ملی افرادی که عملا دخل و تصرفی در کارهای اقتصادی ندارند یا به نوعی در ارتباط مستقیم با خدمات اقتصادی نیستند، در بازارهای مختلف حضور یافته و کار اقتصادی می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: قرار شد به 30 میلیون نفر برای 4 ماه صد هزار تومان بلاعوض بدهیم و برای 10 میلیون خانوار یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: امروز پیشنهاد الزام به همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر که حاوی شماره ملی افراد است برای حضور در اجتماع، مطرح و قرار شد در قرارگاه بررسی شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز : حجت الاسلام و المسلمین روحانی با تاکید مجدد بر لزوم افزایش تلاش مردم برای مقابله با فراگیری کرونا گفت: تحقیقات جدید نشان داده که خطر دورهمی ها و مهمانی های خانوادگی به مراتب بیشتر از آن چیزی است که قبلا گفته می شد و مشخص شده که حتی حرف زدن نیز می تواند باعث انتقال ویروس شود. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمهور گفت:هدف اصلی طرح تعطیلات شهرها و کسب و کار این است که انتقال ویروس را کنترل کنیم.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری گفت: تا پایان سال به نزدیک 30 میلیون نفر ماهانه 100 هزارتومان پرداخت می شود و 10 میلیون خانوار هم وام یک میلیون تومانی دریافت می کنند که بازپرداخت آن 30 ماهه است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۲    
رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همراه داشتن کارت ملی برای تمامی افراد الزامی می شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر به مدت 4 ماه تا پایان امسال و در هر ماه 100 هزار تومان بلاعوض بدهیم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فرارو: رئیس جمهور اعلام کرد: همراه داشتن کارت ملی الزامی می شود. روحانی: پیشنهاد شد، همه افراد باید کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر داشته باشند که فرد مبتلا وارد سیستم حمل و نقل و یا اجتماعات نشود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶    
روحانی درباره ی الزامی شدن همراه داشتن کارت ملی اظهار نظر کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: از اوایل اردیبهشت که فشار کم شده بود بر مردم تا الان با موج دوم و سوم کرونا مواجه شدیم که تصمیم به تعطیلی هوشمند شهرها گرفتیم. هدف اصلی این است که انتقال ویروس را کنترل کنیم ...
رییس جمهور با بیان اینکه ما باید همه پروتکل ها را رعایت کنیم تا فشار اقتصادی بر کسب وکارهایی که از امروز ممنوع می شوند، زودتر برطرف شود، گفت: اگر در این دو هفته هم خدای نکرده به نتیجه مطلوب نرسیم. ممکن است باز هم این تعطیلی ادامه یابد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: امروز تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر ماهانه برای 4 ماه تا پایان امسال در هر ماه 100 هزار تومان بلاعوض بدهیم.برای ده میلیون خانواده یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر به مدت 4 ماه تا پایان امسال و در هر ماه 100 هزار تومان بلاعوض بدهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: قرار شد به 30 میلیون نفر برای 4 ماه صد هزار تومان بلاعوض بدهیم و برای 10 میلیون خانوار یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: قرار شد به 30 میلیون نفر برای 4 ماه صد هزار تومان بلاعوض بدهیم و برای 10 میلیون خانوار یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: 707 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری کارت ملی هوشمند دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۶    
در حال حاضر 29 هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان و مراکز ثبت احوال استان کرمانشاه آماده تحویل است که افراد برای دریافت آن ها اقدام نکرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه از اقدام 92درصد واجدین شرایط کرمانشاهی برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
هنرآنلاین : تاکنون بیش از 55 هزار نفر از متقاضیان دریافت حمایت های نقدی دولتی که در سامانه هنرکارت ثبت نام کرده اند، از این حمایت دولتی استفاده کرده اند. در دومین مرحله این کمک ها نیز، برای بیش از 15 هزار نفر از اعضایی که برای آنها افتتاح حساب شده است، این کمک هزینه واریز شد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از راه اندازی سیستم مشترک با وزارت ارتباطات برای شناسایی مبتلایان کرونا که قصد مسافرت با هواپیما و اتوبوس دارند، خبر داد و گفت: افراد تنها با کد ملی قادر به دریافت بلیت خواهند بود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حسنی گفت: 90درصد از افراد واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان مراحل ثبت نام دریافت کارت خود را انجام داده اند و مابقی واجدین شرایط باید سریعا نسبت به درخواست صدور کارت ملی هوشمند اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
753 هزار و 478 نفر در استان چهارمحال و بختیاری واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۵    
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: تست های مورد نظر بر روی نخستین نمونه کارت هوشمند ملی تولید داخل انجام شده و در آینده نزدیک کارت ملی تولید داخل به دست مردم می رسد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که هنوز بعد از ماه ها انتظار کارت ملی هوشمندتان را دریافت نکرده اید. در ابتدا قرار بود برای تمام ایرانیان تا سال 95 کارت ملی هوشمند با فناوری روز تولید و صادر شود که متاسفانه دستگاه های مسئول نتوانستند این طرح را در بازه زمانی اعلام شده پیاده سازی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۵    
وضعیت تحویل کارت ملی جدید به هر دلیل ممکن در هاله ای از ابهام زشت قرار گرفته و مردم با تکه ای کاغذ پاره، بشکلی نازیبا امورات خود را می گذرانند. لطفا چاره اندیشی نموده و در صورت تداوم مشکل، همان کارت های قبلی یا چیز دیگری را بعنوان جایگزین در نظر بگیرید ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان لیگ کشتی در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری بر لزوم دریافت کارت ملی کشتی برای همه کشتی گیران تاکید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: برخی نسبت به طولانی شدن فرایند اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با غیرایرانی اعتراض می کنند. درحالیکه به دلیل وجود تقاضاهای بالا، این کار زمانبر شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۵    
مسئله اینجاست که در بین مواردی همچون موتور سواری بانوان، ورزشگاه، درج نام مادر در کارت ملی فرزند و امثالهم که جامعه آماری محدودی را به خود اختصاص می دهد، در مقایسه با مسائلی مانند جمعیت و ازدواج تا چه حد از توان مسئولان را متوجه خود ساخته است؟!
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر بیش از 29 هزار کارت ملی هوشمند صادر و آماده تحویل است.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه حدود 4 میلیون ایرانی هنوز برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکرده اند گفت: اگر مشکل چاپخانه دولت حل شود، ماهانه 2 میلیون کارت ملی هوشمند صادر می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ابوترابی درباره آخرین وضعیت دریافت کارت ملی هوشمند شهروندان ایرانی توضیحاتی را ارائه داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ابوترابی، سخنگوی ثبت احوال: مواد اولیه و تراشه مورد نیاز برای تولید بدنه کارت ملی هوشمند نیز وارداتی است، اما تلاش می شود که در اسرع وقت کارت ها تحویل داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارت ملی، کارت ابراز هویت هر شخص است. این کارت در ابتدای حضورش در جوامع و میان مردم فقط دارای مختصر اطلاعات شخصی هر فرد برای استفاده در مکان های ضروری بود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : فروش روغن در سطح خرده فروشی منوط به ارائه ی کد ملی شد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از معضلاتی که در این چند سال اخیر، گریبان اقتصاد ایران را گرفته، کارت های ملی اجاره ای است. ردپای این نوع کارت های ملی در بازار های ارز، خودرو، تسهیلات و .. ...