شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۳:۵۸Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت ملی»

آنا   ۱ ساعت پیش    
برای ثبت نام در بروکر آلپاری به مدارکی مثل پاسپورت، کارت ملی و گواهینامه نیاز است. پس از ثبت نام در بروکر آلپاری یک کابین شخصی به نام شما ثبت خواهد شد که به راحتی می توانید به این کابین شخصی در بروکر آلپاری خود دسترسی داشته باشید.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در نشست فصلی شورای عالی قوه قضاییه، رئیس قوه قضائیه بیان کرده بود؛ محروم کردن اشخاص از حقوق شهروندی با استفاده از مسدود کردن کد ملی، فاقد وجاهت قانونی است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۲ ساعت پیش    
بر اساس آمار، صدور کارت ملی برای اولین بار مبلغ 145 هزار تومان هزینه نیاز دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۶    
مدیر کل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری: ودیعه گذاشتن شناسنامه و کارت شناسایی ملی در هر مکانی برای صاحب مدارک و گیرنده آن تخلف محسوب می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۰    
️ وزیر نفت: به تمامی افراد چه صاحب خودرو باشند یا نه و یکسال در ایران اقامت داشته باشند، برحسب کارت ملی 15 لیتر بنزین 1500 تومانی تعلق می گیرد. افراد می توانند از این بنزین استفاده کرده و یا از بخش اعتباری به صورت ریالی استفاده کنند./ خبرگزاری صداوسیما
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستاد انتخابات کشور اعلام کرده است که بر اساس بند(2) ماده (36) قانون انتخابات ریاست جمهوری، سن انتخاب کنندگان در انتخابات جاری باید 18 سال تمام باشد ...
اقتصاد آنلاین / هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۱۱۰ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره 3 ، شناسه انتخاباتی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و سن انتخاب کنندگان را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۲۳    
ایسنا/مرکزی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری اخذ رای صرفا با دو مدرک هویتی کارت ملی یا شناسنامه انجام خواهد شد، گفت: 1068 شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی تعیین شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۴:۰۶    
پرویز هادی قهرمان سابق کشتی و رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز، با انتشار ویدئویی از کودکان سیستان و بلوچستانی نوشت: شناسنامه ندارن ... کارت ملی ندارن ... خدمات پزشکی و اجتماعی ندارن ... سفره شان کوچک است با روزی یک وعده غذا ... ماه ها میگذرد، ولی گوشت و مرغی برای خوردن ندارن .. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با شناسنامه یا کارت ملی رای دهید محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: رای دهندگان با شناسنامه یا کارت ملی می توانند رای دهند. او همچنین در یک برنامه تلویزیونی گفت که تبلیغات نامزد ها کاملا رصد می شود، حتی تذکر می گیرند و برمبنای قانون با آنها رفتار می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: برای شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به کارت ملی یا شناسنامه برای احراز هویت نیاز است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: طبق قانون برای شرکت در انتخابات مجلس 5 مدرک هویتی قابل قبول بود، اما در انتخابات ریاست جمهوری مردم تنها با دو مدرک شناسنامه یا کارت می توانند رای دهند.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
انتشار تصویر فردی مربوط به دوره قاجار از مجموعه کاخ گلستان و شباهتش با نوید محمدزاده با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی مواجه شده است
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مطالعات نشان می دهد عدم توجه به جلو عامل بسیاری از تصادفات در پایتخت است که این روزها به دلیل فراگیر شدن بازی "همستر" خطر عدم توجه به جلو به دلیل درگیر بودن راننده با این بازی هم زیاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: رای دهندگان با شناسنامه یا کارت ملی می توانند رای دهند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۰۲    
تهران بزرگ - ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره پلاک های خوردوهایی که غیرمجاز است، گفت: پلاک خودرو همانند کد ملی افراد فقط مختص به همان خودرو است. کارت ملی عین پلاک وسیله نقلیه است.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
محسن اسلامی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت که در انتخابات ریاست جمهوری امسال ضرب مهر در شناسنامه نخواهیم داشت و سامانه احراز هویت مشخص خواهد کرد که چه کسی رای داده یا نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند-مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: بیش از 5 هزار کارت هوشمند ملی آماده تحویل است و از هم استانی های گرامی خواست می کنیم نسبت به تحویل کارت ملی خود اقدام کنند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
در عین حال، سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند نیز می توانند در روز 31 مردادماه با مراجعه به هریک از شعب بانک ملت در سراسر کشور و ارائه کارت ملی یا اعلام کد بورسی یا مراجعه به سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت، بخش دریافت سود سهام، نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رای دهندگان با کارت ملی هم می توانند رای بدهند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات گفت: افراد با استفاده از کارت ملی و شناسنامه می توانند رأی دهند. هم چنین ضرب مُهر در شناسنامه در انتخابات امسال حذف شده و نیازی نیست.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی جهان صنعت نیوز، محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات با اشاره به مدارک شناسایی معتبر برای اخذ رای در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: براساس قانون انتخابات ریاست جمهوری اخذ رای در انتخابات ریاست جمهوری با کارت ملی یا شناسنامه انجام می شود. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرده است شناسنامه های جلد قرمز محل اشکال هستند و می توانند از آن سوء استفاده کنند و امکان جعل آن وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس قانون بودجه سال 1403 کل کشور، تعرفه صدور گواهی نامه هوشمند مبلغ 750 هزار ریال اعلام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: اخذ رأی در انتخابات ریاست جمهوری تنها با ارائه شناسنامه و کارت ملی امکانپذیر است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس نفت و پتروشیمی جهان صنعت نیوز؛ اگرچه در دولت سیزدهم تلاش شد که قیمت بنزین ثابت بماند اما فشار بسیاری به منابع بودجه ای کشور وارد کرد و باعث شد که هم کسری بودجه بر دولت تحمیل شود و هم واردات بنزین دوباره از سرگرفته شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در انتخابات ریاست جمهوری که 8 تیر برگزار می شود، تنها مدارک هویتی مجاز برای رأی دادن شناسنامه و کارت ملی افراد است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال البرز اعلام کرد: تمامی شعب و دفاتر این اداره کل در سطح استان، آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مردم در راستای انتخابات دور چهاردهم ریاست جمهوری است. ...
راه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل پست استان اجرائی شدن توافقنامه بین مدیران ثبت احوال و اداره پست را گامی موثر در تحقق دولت الکترونیک و تسهیل در خدمات رسانی به مردم دانست و تاکید کرد: هدف از انعقاد این تفاهم نامه، ارائه خدمات بهتر در حوزه شناسنامه و کارت ملی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان سمنان از شهروندانی که کارت ملی هوشمند آنها صادر شده خواست برای دریافت آن اقدام کنند .
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
افرادی که ازدواج کردند و تمایل به جدا کردن حساب یارانه خود دارند باید با مدارک از جمله اصل شناسنامه اصل کارت ملی اصل شناسنامه و کارت ملی والدین زوج و اصل و کپی است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از آماده تحویل بودن 5 و 435 کارت هوشمند ملی در استان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی افراد با پنج مدرک هویتی می توانستند، در انتخابات شرکت نمایند، اما در انتخابات ریاست جمهوری صرفاً با یکی از دو مدرک کارت ملی و شناسنامه رأی اخذ می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد: احراز هویت رای دهندگان برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در تمام حوزه های انتخابیه استان الکترونیکی و با ارائه کارت ملی یا شناسنامه انجام می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۱    
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان معرفی شده بهزیستی گیلان در یازدهمین آزمون دستگاه های اجرایی، به اطلاع می رساند اسامی زیر با به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی جهت ارزیابی تکمیلی و مصاحبه تخصصی به اداره کل بهزیستی استان گیلان، (اداره نیروی انسانی) مراجعه نمایند .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: نسخه پیچی الکترونیک در داروخانه ها با ارائه کد رهگیری نسخه الکترونیک و شماره ملی انجام می شود و نیازی به ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- بسته اخبار اجتماعی ایرنا در دوازدهم خرداد به رشد 35 درصدی جمعیت حیات وحش در مراکز تکثیر،اجرای بیش از40طرح برای ساماندهی اتباع،تحویل1263کلاس درس به آموزش وپرورش، خرید بیش از 8 هزارمیلیارد تومان تجهیزات پزشکی در دولت سیزدهم،اعلام نحوه پذیرش در دانشگاه فرهنگیان ...
ماد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۸۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، شفافیت قوای سه گانه و بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 تایید شد. به گزارش ماد هادی طحان نظیف در نشست خبری امروز ضمن تسلیت شهادت آیت الله رئیسی گفت: 12 طرح و لایحه و 11 استعلام دیوان عدالت اداری در جلسات شورای نگهبان بررسی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به بررسی و تایید طرح اصلاح مواد 19 و 22 قانون انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان، گفت: با اصلاح قانون انتخابات، آرای مردم از طریق کارت ملی نیز می تواند اخذ شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق قانون رأی دهندگان خارج از کشور در صورت همراه نداشتن شناسنامه و کارت ملی می توانند با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی، در انتخابات ریاست جمهوری رأی دهند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رای دهی با کارت ملی در انتخابات ریاست جمهوری تایید شد. به گزارش صبح ساحل، سخنگوی شورای نگهبان: براساس قانون انتخابات ریاست جمهوری، احراز هویت در انتخابات پیش رو علاوه بر شناسنامه با کارت ملی هم انجام خواهد شد. رأی دهی با کارت ملی در انتخابات ریاست جمهوری ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید اصلاحیه قانون انتخابات در این شورا خبر داد که به موجب آن مردم علاوه بر شناسنامه با کارت ملی هم می توانند رای دهند.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح مواد 19 و 22 قانون انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و خلاف موازین شرع شناخته نشد و مراحل ابلاغ را طی خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: نسخه پیچی الکترونیک در داروخانه ها با ارائه کد رهگیری نسخه الکترونیک و شماره ملی انجام می شود و نیازی به ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه نیست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری به تایید این شورا رسید و لایحه عفاف و حجاب در نوبت بررسی شورا قرار دارد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۵    
طبق قانون، احراز هویت رای دهندگان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، علاوه بر شناسنامه با کارت ملی هم می تواند انجام شود.