چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۳۷Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل ثبت احوال»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند صدور کارت ملی برای افراد گفت: تاکنون 96.13 درصد واجدین شرایط در این استان موفق به دریافت کارت ملی خود شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال ایلام گفت: در سال گذشته بیش از 32 هزار شناسنامه مکانیزه در این استان صادر شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷    
خارگ نیوز: مدیرکل ثبت احوال بوشهر گفت: پارسال با تولد 15 هزار و 79 نوزاد، جمعیت این استان به یک میلیون و 184 هزارو 725 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: کارت هوشمند ملی یکی از مهمترین طرح های سازمان ثبت احوال کشور و راه ورود به دولت الکترونیک است که با دریافت آن خدمات دهی به مردم راحت تر و در بازده زمانی کوتاه تری انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: نرخ ولادت استان در سال گذشته 15.5 در هزار بود که براساس داده های آماری این میزان 1.5 در هزار بیش از میانگین کشوری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال ایلام گفت: سال گذشته هفت هزار و 817 واقعه ولادت در استان ثبت شد که از کاهش 9 درصدی به نسبت سال 98 برخوردار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از ثبت 15 هزار تولد در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: تعداد پسرها حدود شش درصد بیشتر از دخترهای متولد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: پارسال با تولد 15 هزار و 79 نفر جمعیت این استان به یک میلیون و181 هزارو 722 نفر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: ولادت های این استان در سال گذشته 7.3 درصد نسبت به سال 1398 کاهش پیدا کرد و پارسال 15 هزار و 110 واقعه ولادت در استان ثبت شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضا مهرآور مدیرکل ثبت احوال استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، گفت: از اول فروردین 1300 تا فروردین 1400 ، تعداد 27 هزار و 274 نفر در استان به نام و القاب حضرت ولی عصر(عج) نامگذاری شده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: نام 29 هزار و 571 نفر از مردان استان به اسم مبارک مهدی و ترکیبات آن ثبت شده است که حدود 6 درصد اسامی مردان این خطه را شامل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۲۷    
گروه استان ها مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: نزدیک به 10هزار پرونده بی شناسنامه در استان تعیین تکلیف شده و بیش از دو هزار و 800 پرونده نیز در دست اقدام است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: کارت هوشمند ملی یک میلیون و یکصد هزار نفر در استان در صف انتظارصدور می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت:تعویض شناسنامه قدیمی یا المثنی شناسنامه گُم شده داوطلبانی که قصد شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری را دارند، در سریع ترین زمان با طی کردن فرایند قانونی از سوی این اداره کل صادر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۱    
گروه استان ها - مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه همچنان این استان پایین ترین سن ازدواج را دارد، گفت: نرخ ولادت در استان 3.3 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: 64 هزار و 564 نفر واجد شرایط در این استان، امسال برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: طی بازه زمانی سال 89 تا 99، بیشترین میزان ولادت های به ثبت رسیده در این استان مربوط به سال 94، به تعداد 21 هزارو 367 واقعه و کمترین آن به تعدد 16 هزارو 332 مورد مربوط سال گذشته بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح مکانیزه کردن شناسنامه ها تاکنون 358 هزار و 245 شناسنامه مکانیزه صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل ثبت احوال استان کردستان گفت: از آغاز طرح کارت هوشمند ملی تاکنون یک میلیون و 220 هزار و 296 نفر معادل 94،4 در استان برای دریافت کارت هوشمند ملی درخواست داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: میانگین سن ازدواج در استان برای مردان 25 و برای زنان 21 سال بوده که این میزان در کشور برای مردان 28 و برای زنان 23.4 سال است و از اینرو این منطقه رتبه نخست پایین بودن سن ازدواج در کشور دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۰    
فامنین-مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت احوال این شهرستان که با حضور مدیرکل ثبت احوال استان همدان در فرمانداری فامنین برگزار شد.
اداره کل ثبت احوال استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان در تاریخ 99/12/14 جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال استان اصفهان در محل استانداری اصفهان برگزار شد . در این جلسه که با حضور آقای قاسمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: پنج هزار و 478 واقعه ازدواج در استان از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17.5 درصد افزایش یافته است. ...
مدیر منطقه هرمزگان در دیدار با مدیرکل ثبت احوال استان با خدمات الکترونیک و سیاست های کاهش مراجعات حضوری این اداره آشنا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: امسال هفت هزار و 791 فقره ازدواج در این استان ثبت شده که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5.3 درصد افزایش نشان می دهد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت برای 90.76 درصد زنجانی ها کارت هوشمند ملی صادر شده است. به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان زنجان سید علی شفیعی به صدور کارت هوشمند ملی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: برای 90.76 درصد زنجانی ها کارت هوشمند ملی صادر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کردستان گفت: در 11 ماهه امسال 20 هزار و 994 واقعه ولادت در این استان به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5.3 درصد کاهش داشته است .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۱    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه تا به حال در حدود 1.3 کارت ملی هوشمند صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 1718 نوزاد در استان با نام مولای متقیان حضرت علی (ع) از سوی خانواده ها نامگذاری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال ایلام گفت: 93 درصد از جمعیت 469 هزار و 919 نفری استان ایلام معادل 435 هزار و 438 نفر از افراد واجد شرایط و بالای 15 سال برای دریافت کارت هوشمند ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: نام ها و القاب بزرگان دین بویژه نام حضرت محمد (ص) و حضرت فاطمه زهرا (س)، بیشترین مورد استفاده در انتخاب نام برای نوزادان پسر و دختر متولد شده در 11 ماه سال جاری از سوی والدین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: از مجموع جمعیت مردان استان، 146 هزار و 491 نفر دارای نام و ترکیبات و القاب امیرالمومنین (ع) هستند.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۸    
سیناخبر- مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در شهرضا گفت: شهرستان شهرضا یکی از شهرستان های ممتاز و پیشتاز در امر ثبت احوال بوده و امسال آمار ولادت و وفات این شهرستان به طور 100 درصد در مهلت قانونی ثبت شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرضا - مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان از افزایش هشت و نیم درصدی آمار ازدواج در شهرضا در سال جاری خبر داد و گفت: این امر از پیامدهای مثبت شیوع ویروس کرونا است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، حسین غفرانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان ؛ روز چهارشنبه 6 اسفندماه از ساعت 9 الی 10 صبح پاسخگوی مردم از طریق سامانه سامد سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است. ...
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، حسین غفرانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان روز چهارشنبه 6 اسفند ماه از ساعت 9الی 10 پاسخگوی مردم از طریق سامانه سامد سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 146 هزار نفر از ابتدای تاسیس ثبت احوال استان به نام مبارک علی و ترکیبات آن نامگذاری شده اند که این رقم حدود 30 درصد از جمعیت مردان را شامل می شود.
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان ؛ روز چهارشنبه 6 اسفند ماه از طریق سامانه الکترونیکی مردم و دولت پاسخگوی مردم است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل ثبت احوال گلستان با فرماندار بندرگز دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز؛ "حسین احمدی " در نشستی صمیمی با " مطیع" مدیرکل ثبت احوال گلستان برای رفع مشکلات مردم در حوزه ثبت احوال در شهرستان ، گفت و گو و رایزنی کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۱    
شفقنا – رسانه های مذهبی و حوزوی متعدد و متنوعی در کشورمان در حال اطلاع رسانی هستند که طیف وسیعی از اخبار و عناوین محتوایی مرتبط با اهداف و موضوع فعالیت خود را منعکس می سازند. شفقنا روزانه منتخبی از اهم اخبار این رسانه ها را به اطلاع مخاطبان محترم میرساند: ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۷    
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان از کاهش 10 درصدی نرخ رشد ولادت در شهرستان کاشان خبرداد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان اعلام کرد: به دلیل سیاست گذاری های اشتباهی که در عرصه جلوگیری از فرزندآوری از سال 65 انجام شد، متاسفانه در حال حاضر در وضعیت بسیار خطرناک و حساسی رشد جمعیتی قرار داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: بیش از 99 درصد از مشمولان دریافت کارت ملی هوشمند در استان بوشهر، ثبت نام خود را انجام داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: کارت ملی هوشمند 83 درصد از مشمولان دریافت این کارت در این استان صادر شده است.
اداره کل ثبت احوال استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان روز پنج شنبه مورخ 99/11/30 آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به همراه آقای رضایی رییس اداره حراست اداره کل با حضور در شهرستان فلاورجان از اداره ثبت احوال این شهرستان بازدید نمود ...
اداره کل ثبت احوال استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵    
روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان گزارش می دهد : در تاریخ پنج شنبه مورخ 99/11/30 آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به همراه آقای رضایی طی سفری یک روزه به شهرستان نجف آباد ، از اداره ثبت احوال این شهرستان بازدید نمود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: 16 هزار و 183 قطعه کارت ملی هوشمند صادرشده در استان لرستان فاقد متقاضی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: 74 هزار کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ادارات ثبت احوال استان اصفهان مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: بیش از 93 درصد افراد واجد شرایط در این استان برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: بیش از 23 هزار قطعه کارت ملی هوشمند صادره در 2 سال اخیر در استان کرمانشاه فاقد متقاضی است.