شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۸:۲۷Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل ثبت احوال»

فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: ثبت احوال از بخش سنتی عبور کرده و تلاش دارد خدمات مطلوبی در حوزه الکترونیکی به مردم بدهد. به گزارش فکرشهر به نقل ازز مهر ...
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل ثبت احوال گیلان با تأکید بر لزوم توجه به حمایت های لازم از خانواده هایی که دارای چند قلو هستند، گفت: در سال جاری 14 مورد سه قلو زایی در استان گیلان داشتیم. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امیر حسن زاد امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت بیش از 300 مورد چند قلویی در [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل ثبت احوال گلستان گفت: یکی از مشکلات گلستان ازدواج های غیرثبتی است، یعنی علاوه بر اینکه در بحث ازدواج مشکل داریم یکی از مشکلات ما عدم ثبت ازدواج بوده که میزان آن بالا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال گیلان از ثبت بیش از 350 مورد چند قلوزایی در استان در سال 1401 خبر داد که بیشترین موارد به شهرستان رشت اختصاص دارد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۸    
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: اطلاعات ثبتی مردم مبنای ارائه خدمات خواهد بود و هموطنان با مراجعه به درگاه های سازمان ثبت احوال، اشکالات هویتی احتمالی را به سازمان اعلام کنند تا بررسی و برطرف شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: تعداد وقایع ازدواج ثبت شده در این استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان 10.7 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان از ثبت 462 مورد دوقلوزایی در این استان طی 11 ماهه امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از صدور رایگان شناسنامه برای نوزادانی خبر داد که والدینشان در روز 18 اسفند نسبت به صدور اقدام کرده و نام فرزند خود را مهدی بگذارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۱    
بجنورد- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی از ثبت بیش از 6 هزار تولد پسر در استان خبر داد و گفت: 236 نفر مهدی نامگذاری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل ثبت احوال استان گفت: امسال 236 پسر در خراسان شمالی به نام مهدی نامگذاری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: در 11 ماهه گذشته در استان سیستان و بلوچستان بیش از 1000 نفر با نام حضرت مهدی (عج) و القاب ایشان نام گذاری شده اند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: تاکنون بیش از 26 هزار نفر در استان به نام مبارک حضرت مهدی (عج) نامگذاری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه 11 هزار و 883 ولادت در استان ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: 66.7 درصد جمعیت استان سیستان و بلوچستان زیر 30 سال سن دارند که از این تعداد 28.4 درصد جمعیت استان در گروه سنی جوانان ( 15 تا 30 سال) قرار دارند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: براساس آخرین برآورد های جمعیتی و با توجه به اطلاعات پایگاه ثبت احوال تعداد 11 هزار و 204 نفر از ابتدای تاسیس استان به نام مبارک حضرت علی اکبر(ع) در استان نامگذاری شده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۴    
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 216 هزار و 998 نفر در این استان در گروه سنی 29-15 سال قرار دارند که بر اساس جمعیت یک میلیون نفری استان، حدود 22 درصد جمعیت استان را جوانان تشکیل می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: نام 10 هزار و 279 نفر در استان مزین به اسم حضرت علی اکبر است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: نام 124 هزار و 564 خوزستانی حسین و 86 هزار و 424 نفر مهدی می باشد. مصطفی امانی پور مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: نام 124 هزار و 564 خوزستانی حسین و 86 هزار و 424 نفر مهدی می باشد، در خوزستان 25 هزار و 926 با نام ترکیبی مهدی وجود دارد. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۲    
علیرضا افسری مدیرکل ثبت احوال استان به همراه اینانلو رئیس اداره ثبت احوال شهرستان با حضور در فرمانداری با وحید زرگر سرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی از ثبت 28 هزار و 465 ولادت با نام مبارک ابوالفضل، عباس و ترکیبات آن از ابتدای تاسیس خراسان شمالی خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: در 11 ماهه امسال به طور میانگین روزانه 40 نوزاد در استان متولد شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: سه نام منتخب پسران در یازده ماهه سال 1401 محمد، امیرعلی، علی است که این امر بیانگر رفتارهای فرهنگی مردم براساس آموزه های دینی است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 59 هزار و 441 نفر از ابتدای تأسیس ثبت احوال استان به نام مبارک حسین و ترکیبات آن در استان نام گذاری شده اند که حدود 12 درصد از مردان استان به نام مبارک امام حسین (ع) هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: طی 11 ماه نخست سال جاری 459 پسر متولد شده در استان به نام های حسین، عباس، ابوالفضل و مشتقات آن نامگذاری شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: نام 108 هزار نفر از پسران استان مزین به اسامی خاندان اهل بیت متولد در ماه شعبان شده اند.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال البرز از صدور کارت ملی هوشمند برای 90 درصد ساکنان این استان خبرداد .
آناج   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی با اشاره به کند شدن صدور کارت ملی در سال های گذشته، از سرعت گرفتن روند صدور کارت ملی در سالجاری در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱    
مدیرکل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوچستان با نرخ باروری کل 3.2 درصد در مقایسه با نسبت 1.6 درصدی در کشور رتبه اول را در بین استان ها داراست .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت :حدود 41 هزار کارت هوشمند ملی در ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان آماده تحویل به متقاضیان است که متاسفانه متقاضیان جهت دریافت آن مراجعه نکرده اند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان از صدور آنی شناسنامه برای متولدین جدید در بیمارستان های زنجان خبر داد .
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: 11000 نوزاد در این استان از ابتدای سال تا کنون با نام "محمد" و القاب رسول اکرم(ص) نامگذاری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال 17 درصد پسران متولد شده به نام محمد و ترکیبات آن نامگذاری شده اند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: از ابتدای تأسیس ثبت احوال استان تاکنون 137 هزار و 533 واقعه ولادت با نام مبارک محمد و ترکیبات آن ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال قم گفت: از ابتدای امسال تا دی ماه، 56 هزار جلد شناسنامه مکانیزه در استان صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل ثبت احوال استان زنجان با اشاره به ثبت بیش از 11 هزار و 727 ولادت در 10 ماهه نخست امسال در این استان از کاهش 6.9 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی درباره اسامی پرطرفدار در این استان و ممنوعیت اسم های خاص ترکی، کردی، یونانی و رومی توضیحاتی ارائه داد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۲    
قم نیوز: مدیرکل ثبت احوال قم گفت:تا پایان دی ماه تعداد 15 هزار و 141واقعه ولادت در این استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد کاهش دارد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل ثبت احوال قم گفت: از ابتدای امسال تا پایان دیماه تعداد 15 هزار و 141واقعه ولادت در این استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان یزد ادعای شورای هماهنگی بانک ها درباره قطعی سامانه این اداره را به شدت تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: بیش از 141 هزار فقره کارت ملی هوشمند صادر شده به علت عدم مراجعه متقاضیان برای دریافت، در دفاتر پیشخوان معطل مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل ثبت احوال استان از فراوانی نام به تفکیک اسامی منتخب برای نوزادان دختر و پسر از ابتدای سال تا پایان دی ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی گفت: برای 54 هزار نفر دیگر از مردم استان کارت ملی صادر شد؛ متقاضیان، برای دریافت به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی گفت: 54 هزار قطعه کارت هوشمند ملی در ادارات و دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان آماده تحویل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت وقایع حیاتی ولادت و وفات ایرانیان در مهلت های قانونی تعیین شده به عنوان وظیفه اصلی ثبت احوال در استان، یکی از چالش های بزرگ در استان محسوب می گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۳    
ایسنا/زنجان مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: 70 هزار کارت هوشمند ملی متقاضیان زنجانی به زودی تحویل داده شده و با این اقدام تقریبا 99 درصد افراد واجدشرایط صاحب این کارت خواهند شد.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: علاقه مندی مردم سیستان و بلوچستان به معنویات و ابراز عشق به خاندان عصمت و طهارت سبب شده تا انتخاب نام های مذهبی در این استان ، بالاترین فراوانی را داشته باشد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان از نامگذاری 674 نوزاد در این استان با نام و القاب امام علی(ع) طی 10 ماه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: با تبریک میلاد مولای متقیان امام علی (ع) اظهار کرد: علاقه مندی مردم سیستان و بلوچستان به معنویات و ابراز عشق به خاندان عصمت و طهارت سبب شده تا انتخاب نام های مذهبی در این استان ، بالاترین فراوانی را داشته باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: با توجه به اطلاعات پایگاه ثبت احوال 147 هزار و 526 نفر از ابتدای تاسیس ثبت احوال استان به نام مبارک علی و ترکیبات آن در استان نامگذاری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان گفت: 112 هزار و 673 مولود استان به القاب حضرت علی (ع) نامگذاری شده اند.