شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۳:۲۹Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل ثبت احوال»

جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل ثبت احوال استان هرمزگان، گفت: صدور شناسنامه در سریع ترین زمان ممکن یکی از اولویت های مهم ثبت احوال هرمزگان است. ابراهیم هویدا اشاره به اهمیت الکترونیکی کردن خدمات اظهار داشت:اجرای پروژه تجمیع چاپ شناسنامه های مکانیزه ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان میانگین سن خانمها در ازدواج های ثبت شده سال 1402 استان 23/2 سال و رتبه دوازدهم و میانگین سن آقایان 27/1 سال و رتبه هفتم کشور از نظر کمترین میانگین سنی می باشد
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال قزوین گفت: 99 درصد از شهروندان استان دارای کارت هوشمند ملی هستند و می توانند در انتخابات پیش رو از آن استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: تمامی دفاتر پیشخوان این اداره کل در سطح استان آمادگی لازم را برای ارائه خدمات به مردم در انتخابات دور چهاردهم ریاست جمهوری را دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل ثبت احوال سمنان با بیان اینکه اتاق رصد وضعیت جمعیت در این استان راه اندازی شد، گفت: انتشار وقایع حیاتی در 50 شاخص جمعیتی رسالت این اتاق وضعیت است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: ادارات ثبت احوال خراسان جنوبی تا فرا رسیدن انتخابات به صورت صبح و عصر پاسخگوی مراجعان خواهند بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: تاکنون 97 درصد از کارت های هوشمند ملی پایتخت نشینان واجد شرایط به متقاضیان تحویل شده و مابقی کارت ها نیز در دفاتر پیشخوان محل ثبت نام آماده تحویل است.
گیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اختصاصی گیل خبر/ سرویس اجتماعی- امیر حسن زاد مدیرکل ثبت احوال استان گیلان در گفتگو با گیل خبر گفت: در سال 1402 تعداد 14652 واقعه ازدواج در استان گیلان به ثبت رسیده و نرخ ازدواج در این سال برابر 5.7 می باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل از افزایش 6.2 درصدی ازدواج در این استان در 2 ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال البرز اعلام کرد: تمامی شعب و دفاتر این اداره کل در سطح استان، آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مردم در راستای انتخابات دور چهاردهم ریاست جمهوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان سمنان از شهروندانی که کارت ملی هوشمند آنها صادر شده خواست برای دریافت آن اقدام کنند .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال سمنان با اشاره به تلاش مسوولان در ترغیب جوانان به ازدواج و تحکیم خانواده ها، گفت: طبق آمارها و گزارش ها ازدواج و طلاق در این استان سال 1402 روند کاهشی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی از کاهش 2.6 درصدی واقعه ازدواج در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال قم گفت: 17 هزار و 802 دانش آموز قمی که به سن 15 سال تمام رسیده اند، باید نسبت به عکس دار کردن شناسنامه اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر، از ثبت پنج هزار و 726 واقعه ازدواج طی سال 1402 در استان بوشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان با بیان اینکه میانگین سن پدران این استان در زمان تولد اولین فرزند، 32.5 سال و مادران 26.9 سال است، گفت: سن پدران و مادران در شهرستان ابهر در زمان تولد اولین فرزند، از سایر مناطق استان بیشتر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از آماده تحویل بودن 5 هزار و 435 کارت هوشمند ملی در استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: طی سال گذشته 69 درصد مردم استان ایلام که معادل بیش از 30 هزار نفر است، نسبت به مکانیزه کردن شناسنامه خود اقدام کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: با اجرای طرح متمرکز سازی چاپ و صدور شناسنامه، زمینه تعویض 400 هزار شناسنامه در استان فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: طبق قرارداد منعقده بین سازمان ثبت احوال و شرکت ملی پست، چاپ و توزیع تمامی شناسنامه ها به صورت متمرکز و در مرکز استان انجام خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۶    
در نشست فرماندار ابیک با مدیرکل ثبت احوال استان قزوین در خصوص تهمیدات لازم برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان تبادل نظر شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت جمعیت، مهمترین مولفه قدرت یک کشور است و با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، کاهش جمعیت مهار شده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مرکز رصد جمعیت اصفهان با قابلیت ارائه آمار لحظه ای از تحولات جمعیتی روز چهارشنبه در اداره کل ثبت احوال استان افتتاح شد. این مرکز با حضور مرضیه استکی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان و به یادبود آیت الله رییسی شهید جمهور و سایر شهیدان خدمت افتتاح شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: طی سال گذشته در مجموع سه هزار و 751 واقعه ازدواج در این استان ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۲    
با حضور مدیرکل ثبت احوال استان و فرماندار شهرستان تفتان اولین دفتر پیشخوان خدمات ثبت احوال این شهرستان جهت ارائه خدمات ثبت احوال از جمله خدمات شناسنامه ای و کارت هوشمند ملی راه اندازی و افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی با اشاره به توقف روند رشد طلاق در استان با اقدامات صورت گرفته گفت: میزان وقوع طلاق در استان طی سال 1402 نسبت به سال پیش از آن، 5.4 درصد کاهش یافته است که امیدواریم همین روند امسال نیز ادامه یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 10 هزار و 478 کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان استان آماده تحویل به متقاضیان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال قم گفت: اکنون 30 دفتر پیشخوان دولت در شهرستان های استان به مراجعان و شهروندان خدمات ثبت احوال ارایه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل ثبت احوال استان مرکزی گفت: سال گذشته، میانگین سن بارداری در استان 28 سال و نیم و میانگین سن پدر شدن 33 سال و نیم بوده و همچنین بیشترین ولادت ها مربوط به مادران 30 تا 33 ساله بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران اسلامی و جمعی از یارانش را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ثبت احوال استان کردستان گفت: در سال گذشتە 12 هزار و 601 واقعە ازدواج در استان کردستان بە ثبت رسیدە است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، با حضور دکتر کامرانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، درویشی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری،ابراهیم هویدا مدیرکل ثبت احوال استان ، جمعی از مسئولان استان و کارکنان ثبت احوال هرمزگان، به مناسبت روز ملی جمعیت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۹    
ایسنا/گلستان اتاق وضعیت گلستان ساعتی پیش با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و مدیرکل ثبت احوال گلستان افتتاح شد.
ندای استان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،پس از آن که رهبر انقلاب اسلامی در 30 اردیبهشت 1393 سیاست های کلی جمعیت را ابلاغ کردند، 30 اردیبهشت با پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور و تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور با نام روز ملی جمعیت به تقویم رسمی کشور افزوده شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از حفظ رتبه دوم کشوری نرخ ولادت خراسان جنوبی در دو سال متوالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان یزد: 39 درصد متأهلان یزدی 3 فرزند یا بیشتر فرزند دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ثبت احوال استان کردستان سال 1402 تعداد ولادت شهری استان را 15 هزار و 452 و تعداد ولادت روستایی را 5 هزار و 673 عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل ثبت احوال گیلان، با اشاره به ثبت 19196 واقعه ولادت در سال 1402، از کاهش 4.3 درصدی موالید نسبت به سال 1401 خبر داد و گفت: فاز اول اتاق رصد جمعیت استان را راه اندازی کردیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: به طور تقریبی 14 درصد جمعیت حاضر مردان در این استان نام رضا و یا ترکیبی از آن را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل ثبت احوال استان زنجان با اشاره به آمار موالید در استان زنجان، گفت: براساس آمارها در فروردین ماه امسال 1212 مورد تولد در استان به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با اشاره به آخرین آمار ثبت شده طلاق در استان، گفت: به ازای هر 3.49 ازدواج یک طلاق در استان ثبت شده است.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۲    
مدیرکل ثبت احوال خراسان رضوی بابیان اینکه این استان رتبه هشتم را در ثبت ولادت داشته است،گفت: زنگ خطر در خصوص کاهش ولادت به صدا درآمده و هشدار دادیم که این وضعیت، وضعیت مناسبی برای جمعیت استان و ایران نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان همدان گفت: 21 هزار و 606 واقعه ولادت سال گذشته در این استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال 1401، 1.8 درصد کاهش داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: در استان قزوین نام 74 هزار و 229 نفر به نام مبارک رضا مزین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۵    
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل از آغاز طرح تعویض شناسنامه های جلد قرمز خبر داد و گفت: 450 شناسنامه جلد قرمز در این استان تعویض و مکانیزه خواهد شد.
قزوین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل ثبت احوال قزوین گفت: جمعیت این استان حدود یک میلیون و 340 هزار نفر می باشد که از این تعداد 682 هزار نفر مرد و 658 هزار نفر زن هستند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل ثبت احوال لرستان با اشاره به ثبت 23 هزار و 997 مورد ولادت در سال گذشته از افزایش جمعیت این استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدی نیا ، در گفتگو با خبرنگار جام جم ، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته کرامت و ولادت با سعات امام رضا(ع) اظهار کرد : براساس آخرین برآوردهای جمعیتی در استان خراسان شمالی، تعداد 510 هزار و 982 نفر از جمعیت استان را مردان تشکیل می دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال اردبیل گفت: روند کاهش جوانی جمعیت و حرکت به سمت پیری را شاهد هستیم.
سفیر لرستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در سال گذشته 14 هزار نفر بدون درنظرگرفتن مهاجرت به جمعیت استان اضافه شده است. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان فریبرز امیری ، اظهار داشت: بر اساس گزارش مرکز رصد جمعیت اداره کل ثبت احوال لرستان، حدود 14 هزار نفر به جمعیت استان در پایان سال 1402 ...