یکشنبه ۱۱ آبانساعت ۰۴:۳۷Nov 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل ثبت احوال»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۰    
مدیرکل ثبت احوال مازندران از درخواست 91 درصد از جمعیت واجد شرایط مازندران برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ فراوانی نام فرزندان در کشور به ویژه استان قم از اسامی حضرات معصومین(علیهم السلام) انتخاب می گردد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۷    
فرماندار بندرگز گفت : تاکنون 98 درصد از جمعیت واجد شرایط این شهرستان برای دریافت کارت هوشمند ملی خود اقدام کرده اند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ "حسین احمدی" در نشست با مدیرکل ثبت احوال گلستان در محل فرمانداری ...
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ حسین غفرانی مدیرکل ثبت احوال استان با اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد وضعیت طلاق در استان را نگران کننده عنوان کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آبادکتول: سوخته سرایی فرماندار شهرستان با مدیرکل ثبت احوال استان و رییس ثبت احوال شهرستان دیدار و گفتگو کرد. فرماندار نیز در این دیدار ضمن تشکر از ارائه خدمات ارزنده توسط مجموعه ثبت احوال شهرستان عنوان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: در حال حاضر 40 هزار و 952 قطعه کارت هوشمند ملی در مراکز ثبت احوال و پست استان اصفهان معطل مانده و صاحبان آنها برای دریافت مراجعه نکرده اند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰    
انا لله و انا الیه راجعون خبر درگذشت غم انگیز هوشنگ شفیعیان _مدیر کل خوشنام و با اخلاق ثبت احوال استان لرستان موجب تاسف و تالم فراوان شد. ایشان از مدیران متعهد و خدومی بودند که خدمات ارزشمندشان در طول دوران حیات در یاد مردمان این دیار جاودانه خواهد ماند ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون خبر درگذشت مدیرکل فقید ثبت احوال استان مرحوم مغفور هوشنگ شفیعیان باعث تاسف و تألم خاطر فراوان گردید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۹    
خرم آباد - ایرنا - هوشنگ شفیعیان مدیرکل ثبت احوال لرستان بر اثر سانحه رانندگی درگذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۹    
خرم آباد- مدیرکل ثبت احوال استان لرستان در یک سانحه رانندگی درگذشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هوشنگ شفیعیان مدیرکل ثبت احوال لرستان بر اثر سانحه رانندگی درگذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ثبت احوال لرستان با تائید خبر درگذشت مدیرکل ثبت احوال لرستان، اظهار کرد: متاسفانه شب گذشته هوشنگ شفیعیان به دلیل سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ثبت احوال لرستان درگذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: 16 هزار و 293 نوزاد در چهارمحال و بختیاری متولد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: موالید استان در سال 98 حدود 61 هزار و 21 ولادت بوده که در مقایسه با سال 97 که تعداد موارد ولادت 73 هزار و 143 مورد بوده، حدود 16.5 درصد کاهش داشته است. بیشترین فراوانی نام در پسران مربوط به اسامی امیرعلی، علی و امیرحسین و در دختران مربوط به فاطمه، زهرا و حلما است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۸    
طی حکمی از سوی مدیرکل ثبت احوال لرستان، علی حیدر علیپور به عنوان معاون اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال استان لرستان معرفی و منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال 2 هزار و 848 رویداد فوت در استان به ثبت رسیده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال 23 درصد افزایش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 6 هزار و 921 واقعه ولادت در این استان ثبت شده است، که این میزان ولادت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که هفت هزار و 260 واقعه بود 4.7 درصد کاهش نشان می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای طرح هوشمند سازی کارت ملی تا پایان شهریورماه سال جاری تعداد 417 هزار و 90 فقره کارت هوشمند برای هم استانی ها صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: امسال 203 مورد دوقلوزایی، هشت مورد سه قلوزایی و 2 مورد چهار قلوزایی در استان به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت:این استان با شاخص سالخوردگی 16، رتبه 29 را در میان استان های کشور به خود اختصاص داده است و سومین استان جوان کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان از صدور 744 هزار و 624 کارت هوشمند برای متقاضیان در استان زنجان از ابتدای اجرای طرح هوشمندسازی کارت ملی تاکنون خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل ثبت احوال استان لرستان، علی اصغری به عنوان رئیس ثبت احوال منطقه یک خرم آباد منصوب شد .
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل ثبت احوال استان لرستان، محمد باقر میررضایی به عنوان رئیس ثبت احوال شهرستان دلفان منصوب شد .
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 5.5 درصد از جمعیت خراسان شمالی سالمند هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رسولی مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل در دیدار با فرماندار بیله سوار گفت:حدود 81 درصد از مردم شهرستان با جمعیت 34 هزار و 60نفر اقدام به دریافت کارت ملی هوشمند کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۲    
سمنان- مدیرکل ثبت احوال سمنان بابیان اینکه در پنج ماه ابتدای سال جاری سه هزار و 190 مورد تولد در استان ثبت شده است، گفت: امیرعلی و فاطمه فراوان ترین نام های ثبت شده در این مدت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۶    
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: با اجرای طرح هوشمند سازی کارت ملی تاکنون برای 744هزار و 624 نفر از واجدان شرایط صادر شده است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۶    
مدیرکل ثبت احوال استان در ادامه گفت: در 6 ماهه اول سال گذشته 215 مورد درخواست تغییرنام داده شده بود که با 184 مورد آن موافقت و 313 مورد نیز تقاضای تغییرنام خانوادگی شده بود که با همه این تقاضاها موافقت شده است .
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: 775 هزار و 129 نفر واجدان شرایط دریافت کارت ملی در این استان هستند که تاکنون بیش از 22 هزار نفر برای دریافت کارت خود اقدامی نکرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: 628 هزارو 869 کارت ملی هوشمند تا کنون صادر شده و 123 هزار و 864 کارت ملی هوشمند برای متقاضیان این استان در دست صدور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال البرز با اشاره به سرعت عمل این اداره در صدور شناسنامه و کارت ملی گفت: تاکنون کارت هوشمند ملی برای بیش از 97 درصد ساکنان این استان صادرشده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۹    
حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان از خدمات سی ساله خدای بردی گلی نژاد تقدیر و علی اکبر لشکری را به عنوان سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان کردکوی معرفی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: تاکنون یک میلیون و 39 هزار عدد کارت هوشمند ملی معادل 98.8 درصد تقاضای شهروندان، صادر و تحویل مردم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان البرز با بیان اینکه 90 هزار البرزی در انتظار هستند تا کارت ملی هوشمند خود را دریافت کنند، گفت: چند روز اخیر روند صدور کارت ها تند تر شده است اما نمی توان زمان مشخصی برای موعد دریافت کارت ها اعلام کنیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۶    
مدیرکل ثبت احوال فارس از طریق سامانه سامد به سؤالات مردم پاسخ می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان همدان از صدور 9 هزار و 475 فقره کارت ملی هوشمند مردم استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۷    
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: مطابق گزارش استخراج شده در پنج ماه نخست سال جاری میانگین سن ازدواج ثبت شده بار اول برحسب سن زوج و زوجه در استان به ترتیب 2 و 3 سال پایین تر از میانگین کشوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل ثبت احوال فارس از طریق سامانه سامد به سؤالات مردم پاسخ می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۱    
مدیرکل ثبت احوال فارس از طریق سامانه سامد به سؤالات مردم پاسخ می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۳    
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: نرخ ازدواج در این استان طی پنج ماهه امسال رقم 8.7 مورد در هر هزار نفر است که این میزان در مقایسه با میانگین کشوری(8.1)، 6 دهم بالاتر است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان از برابری نرخ طلاق در زنجان با نرم کشوری خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر روند کاهش جمعیت را بی سابقه خوانده و گفت: سطح جانشینی جمعیت به صورت معمول 2.1 درصد است یعنی هر زن و شوهر حداقل دو فرزند باید داشته باشند، این در حالی است که در سال های اخیر خط باروری در کشور بین 1.6 و در استان بوشهر 1 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام، گفت: در 5 ماهه اول سال جاری تعداد 2354 مورد ازدواج و 313 مورد در استان ثبت طلاق انجام گرفته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ازدواج 1/9 درصد رشد و طلاق 6/3 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با بیان اینکه "جمعیت استان بوشهر روند کاهشی دارد" گفت: اوایل دهه 40 به طور میانگین هر زن دارای 8 فرزند بوده که این میزان در سال گذشته به کمتر از 2 فرزند کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال ایلام گفت: آمار ولادت در این استان از 9 هزار و 998 نفر در سال 98 به هشت هزار و 566 نفر در سال 97 معادل 14.3 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: میزان ولادت ها در پنج ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4.1 درصد کاهش و وفات هشت درصد افزایش داشته است.
اداره کل ثبت احوال استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۶    
بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان ، اولین وبینار روسای ادارات تابعه ثبت احوال استان اصفهان با حضور و سخنرانی آقای قاسمی معاون محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان ...