یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۳۵Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره ثبت»

برای تغییر اسم و نام کوچک یا باید مطابق ماده 20 قانون ثبت احوال به آن اداره مراجعه نمود و یا در صورت عدم حصول نتیجه از آن روش با طرح دعوای حقوقی در دادگاه اجبار اداره ثبت احوال به تغییر مورد نظر را درخواست کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
قشم- ایرنا- رییس اداره ثبت اسناد و املاک قشم گفت: در 6 ماهه اول سال جاری 2 هزار و 13 سند تک برگ در قشم صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۷    
مدیر اداره ثبت احوال شهرستان سقز از کاهش 3 درصدی ولادت طی 6 ماهه اول امسال در این شهرستان خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰    
به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، افزایش سرمایه بانک در جلسه مجمع عمومی فوق العاده تیرماه سال گذشته با حضور اکثریت سهامداران به تصویب رسیده بود. در جلسه مذکور با موافقت سهامداران، افزایش سرمایه بانک از مبلغ 6 هزار میلیارد ریال به مبلغ 15 هزار میلیارد ریال از محل آورده نقدی به تصویب رسید. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
افزایش سرمایه 150درصدی بانک گردشگری، شهریور ماه امسال و پس از اخذ مجوز مورخ 1400/05/20 سازمان بورس و اوراق بهادار و مجوز مورخ 1400/05/19 بانک مرکزی ج. ا.ا در اداره ثبت شرکتها، به ثبت رسید.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهریار کناریوند روز سه شنبه در نشست بررسی تعیین و تکلیف املاک و اراضی قولنامه ای شهرستان فردیس در سالن اجتماعات فرمانداری فردیس برگزارشد، افزود: اراضی روستای فرخ آبادزیبادشت شهرستان فردیس از جمله املاکی هستند که سند مالکیت دریافت خواهند کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۲    
وزارت کشور می تواند به فرمانداری های کل و استانداری ها یا در مواردی با کسب اجازه از وزارت امور خارجه، به برخی از نمایندگان کنسولی ایران در خارج، این اختیار را بدهد که پروانه زناشویی را مستقیم در آن محل صادر کند و بعد از آن به اداره ثبت احوال اعلام شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
، حرف و حدیث هایی درباره تخلف در انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی از چند ماه پیش به صورت جسته و گریخته در محافل رسانه ای و نشر مطرح شد. براساس اسناد موجود، گویا بعد از انتخابات مجمع عمومی این انجمن در شهریورماه 1399، اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۳    
مدیر کل ثبت اسناد و املاک فارس و هیئت همراه از ساختمان جدید در حال احداث اداره ثبت اسناد جویم بازدید کردند. به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه مشترک بنیاد مسکن، اداره ثبت اسناد و اداره اوقاف شهرستان کازرون برای صدور اسناد مالکیت در منطقه جره و بالاده این شهرستان برگزار شد ، در این نشست رویکردهای تازه ای برای شتاب بخشی به روند صدور اسناد مالکیت روستایی و شهری ارائه گردید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان - محمد رضا بزرگمهر،مدیر کل ثبت اسناد و املاک بوشهر از پروژه ساختمانی اداره ثبت اسناد و املاک بخش شبانکاره بازدید کرد. مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر و حسین زنگنه معاونت پشتیبانی اداره کل ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه- شرکت بیمه اتکایی ایرانیان، افزایش سرمایه خود را در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رساند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-00A-082 تاریخ 16 مردادماه 1400 بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی ایرانیان روز سوم شهریورماه 1400 ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۵    
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: کل طرح های توسعه ای جاری این شرکت نیازمند سرمایه گذاری بالغ بر 3 میلیارد یورو می باشد که بخش عمده آن با سرمایه گذاری بخش خصوصی در جریان بوده و اشتغالزایی بالغ بر 15 هزار نفر را در پی خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۶    
شهرستان هلیلان از نبود اداره ثبت اسناد و املاک رنج می برد و این موضوع سبب شده تا مردم این شهرستان به چرداول که در فاصله 60 کیلومتری آنها قرار دارد، مراجعه کنند و علاوه بر خطرات جانی، مشکلات اداره ثبت چرداول را افزایش دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره ثبت شرکت های سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر دوهزار و 976 فقره تاسیس، تغییرات و پلمپ دفاتر شرکت ها و موسسات یا شعبه ای از آنها در این منطقه در شش ماه اول امسال در این اداره به ثبت نهایی رسیده است.
برترین ها / بازتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر ایران: پس از ارایه شکایات بسیاری به اداره ثبت املاک ترکیه درباره تطابق نداشتن ارزش واقعی املاک فروخته شده به خارجی ها، بسیاری از معاملاک املاک با خارجی ها طی 2 هفته گذشته لغو شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال آران و بیدگل گفت: طلاق در این شهرستان در نیمه نخست امسال 34 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۶    
کاشان - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان گفت: 25 موقوفه این شهرستان بر پایه برنامه ریزی صورت گرفته در 6 ماهه اول سال جاری با همکاری اداره ثبت اسنادسنددار شد و تا پایان سال 50 موقوفه دیگر سنددار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی اختراع عضو هیات علمی دانشگاه تفرش با عنوان "تقویت مواد کامپوزیت با استفاده از نخ های نانولیفی"، دراداره ثبت اختراعات آمریکا به ثبت رسید.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت احوال ملکان از کاهش 45 درصدی زادولد در سالجاری در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت اسناد و املاک دهلران گفت: در 6 ماهه اول سال جاری تعداد 1430 فقره سند مالکیت تک برگ در این شهرستان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار شیراز با اشاره به عقد تفاهم نامه میان شهرداری شیراز و اداره کل ثبت اسناد استان عنوان کرد: این مهم بسیاری از مشکلات را مرتفع می کند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۱    
یکی از مهمترین مراحل ثبت شرکت و تاسیس آن انتخاب نام تجاری است که این نام با توجه به نکاتی باید انتخاب شده و حداقل 5 نام به ترتیب الویت به اداره ثبت شرکت ها تحویل داده شود تا بازرسان پس از بررسی آن ها یکی را انتخاب و به متقاضی اعلام نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره ثبت احوال بناب گفت: 25 درصد ازدواج ها در این شهرستان منجر به طلاق می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۱    
زمانی گفت: با انعقاد تفاهم نامه میان آموزش و پرورش، اداره ثبت اسناد و املاک و بنیاد مسکن فارس، گشایش های تازه برای صدور اسناد مالکیت مدارس شهرستان اقلید ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دادستان اشکذر از عملکرد شایسته کارمند پاکدست اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان به واسطه رد رشوه و اعلام آن به مرجع قضایی تقدیر کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان - محمد داداش زاده، رئیس دادگستری شهرستان ملارد در طی نشستی با رئیس اداره ثبت اسناد و املاک و معاون فرماندار این شهرستان مشکلات مرتبط با املاک جهانبین را با توجه به گزارش ها، مورد بحث و بررسی قرار داد. ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز: صبح امروز برای بررسی مشکلات طرح تسهیل مجوز های کسب و کار جلسه با حضور نماینده محترم شهرستان کهگیلویه بهمئی چرام و لنده شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان از اتمام بازسازی ساختمان سیل زده اداره ثبت پلدختر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رضا خواجه ای روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون تعداد 68 هزارو 707 فقره سند برای واحدهای مسکونی روستایی، هفت هزارو 470 فقره سند برای واحدهای مسکونی شهری از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در سطح استان صادر شده است ...
زومیت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی فوجی فیلم پتنتی با موضوع گوشی هوشمند منعطف انحصاری در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرده است که طراحی آن شباهت زیادی به گلکسی فولد سامسونگ دارد.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
استاد علی لیمویی ملقب به ثابت کرمانشاهی شاعر برجسته کرمانشاهی و صاحب 9 اثر مکتوب، جمعه گذشته در سن 85 سالگی دار فانی را وداع گفت. به گزارش هاژه، استاد لیمویی که به تازگی کتاب " دلبر شیرین زوان " درباره زندگی و آثارش به چاپ رسیده بود سال 1316 در کرمانشاه متولد شد و بعد از اتمام تحصیلات متوسطه در ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: 21 سند مالکیت اماکن مذهبی شامل بقاع متبرکه، مسجد و حسینیه در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری اداره ثبت اسناد اخذ شده است.
شباویز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم قاسمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: بیست و پنج سند مالکیت اماکن مذهبی شهرستان گچساران در پنج ماهه اول سال 1400 با همکاری اداره ثبت اسناد شهرستان گچساران اخذ گردید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- مهدی امیری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان حمیدیه بر پیگیری صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی املاک و تاسیس اداره ثبت اسناد و املاک تاکید کرد و گفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت احوال رباط کریم با حضور اداره بهزیستی این شهرستان پیگیر امور مربوط به مددجویان فاقد شناسنامه شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۵    
اسدآباد-رئیس اداره ثبت احوال اسدآباد از کاهش 15 درصدی طلاق در اسدآباد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس اداره ثبت احول ورامین گفت: برای درخواست صدور کارت ملی هوشمند مشکلی نداریم، ولی در ارائه فیزیک آن با توجه به تحریم ها مشکلاتی وجود داشت که در حال حاضر دو شرکت ایرانی دانش بنیان بصورت آزمایشی کارت ها را صادر می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز صبح امروز (21 شهریور ماه) با حضور ذبیح الله خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افتتاح شد. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ادامه از بخش های مختلف این واحد ثبتی بازدید کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کامیاب گفت: سند مالکیت شش دانگ عرصه و اعیان قلعه تاریخی کریم آباد با مالکیت جمهوری اسلامی ایران و با حق بهره برداری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی توسط اداره ثبت اسناد و املاک رشتخوار صادر گردید.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۲    
با کمک طرح کاداستر می توان حدود اصلی ملک یا زمین را مشخص کرد. همچنین داشتن نقشه کاداستر و پلاک ثبتی می تواند نشانه سندیت ملک در اداره ثبت اسناد باشد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۸    
جلسه هماهنگی امور منابع آب شهریار با اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ملارد به منظور رفع مشکلات و موانع مربوط به مکاتبات و استعلامات اداره ثبت و همچنین تسهیل و رفع مشکلات و مسائل روند صدور اسناد بستر رودخانه ها در شهرستان ملارد برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نیکجو گفت: اختراع عضو کانون فرهنگی و هنری منتظران نور جهرم در اداره ثبت اختراعات کشور ثبت شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
لقمان گفت: شهروندانی که تا 31 اردیبهشت سال جاری پیامک دریافت کرده اند هر چه سریعتر برای دریافت کارت های هوشمند ملی به اداره ثبت احوال آستارا مراجعه کنند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زیرمجموعه هلدینگ شیر از رفع نقص مدارک و مستندات افزایش سرمایه 68 درصدی از محل تجدید ارزیابی در اداره ثبت رشت و اقدام جهت رفع این مسئله خبر داد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره ثبت احوال پلدشت گفت: طی سال جاری 72 مورد ازدواج در شهرستان ثبت شده است که رشد 21 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد سپید فراب کویر در تاریخ 2خرداد سال 1379 با نام شرکت بازرگانی بین المللی سپید فراب و با مسئولیت محدود در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت مذکور تولید میلگرد شاخه و کلاف صنعتی و ساختمانی می باشد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
افزایش سرمایه 150درصدی بانک گردشگری، شهریور ماه امسال و پس از اخذ مجوز مورخ 1400/05/20 سازمان بورس و اوراق بهادار و مجوز مورخ 1400/05/19 بانک مرکزی ج. ا.ا در اداره ثبت شرکتها، به ثبت رسید.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۴    
کاشف اسرار- مدتی است شهروندان با مراجعه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری شهرستان رشت واقع در بلوار امام- روبروی کلینیک تخصصی دندان پزشکی علوم پزشکی گیلان با اطلاعیه ای مبنی بر ممنوعیت تصویر برداری از اوراق پرونده مواجه شده اند. ...