شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۲۲Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت الکترونیک»

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان گفت: دومین جایزه دولت الکترونیک از سوی معاون رییس جمهور و سازمان امور اداری و استخدامی به وزارت راه و شهرسازی به دلیل بهر ه مندی از سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی (شهراه) و سامانه جامع نظارت عالیه ، رسید.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت گفت: در توسعه دولت الکترونیک در سال 2020، سه پله سقوط داشتیم که نشان می دهد تلاش در این زمینه در کشور ما نسبت به سایر کشورها قابل تامل است و باید بیشتر به آن توجه کنیم.
رکنا   ۱ ساعت پیش    
دبیرکل کانون کشوری پیشخوان دولت از مشکلی خبر داد که تحریم ها برای ارائه خدمت به مردم به وجود آورده است.
علی فلاح گفت: در حال حاضر مجلس قانون ساختار دفاتر پیشخوان دولت را بازنگری کرده و امیدواریم تا پایان سال قانون در کمیسیون اجتماعی تصویب شود و به صحن مجلس بیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم اظهار کرد: تاکنون 47 دستگاه استان توانسته اند انتظارات را درباره ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان برآورده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اختتامیه دومین دوره و افتتاحیه سومین دوره جایزه دولت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هر دو بخش تکلیفی و داوطلبانه دوره دوم جایزه دولت الکترونیک موفق به اخذ گواهینامه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات با اظهار امیدواری برای بررسی مجدد آیین نامه نحوه فعالیت دستگاه های اجرایی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت گفت: انجام مناقصات و انتشار فراخوان آن ها بر بستر سامانه ستاد و حذف فرآیند های رویه های سنتی و موازی می تواند از وقوع فساد و رانت در این زمینه جلوگیری کند.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مراسم اختتامیۀ دورۀ دوم جایزه دولت الکترونیک و آغاز دورۀ سوم، صبح امروز با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در محل مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کانون تفکر شهر هوشمند دانشگاه یزد سوم اسفندماه سال جاری با محوریت "چالش های استقرار دولت الکترونیک در استان" به صورت مجازی تشکیل جلسه داد.
در دومین دوره جایزه دولت الکترونیک، سازمان بنادر و دریانوردی، موفق شد در میان 91 دستگاه اجرایی، جزو 10 دستگاه رتبه برتر شود و گواهی اهتمام به تعالی در دولت الکترونیک در سال 98 در بخش تکلیفی را کسب کند.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور در برنامه سلام صبح بخیر درباره یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی دولت الکترونیک گفت ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
زحمتکش گفت: سه استراتژی شفافیت، اجرای دولت الکترونیک و بهبود خدمات مهندسی در دوره هشتم هیات مدیره سازمان اجرایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مخالفان دولت الکترونیک با اصرار بر انتشار آگهی مناقصات و مزایدات دولتی در روزنامه ها، علاوه بر هزینه تراشی سالانه 500 میلیاردی، معاملات اموال دولتی را در معرض سوءاستفاده قرار داده اند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۲    
افزایش ضریب نفوذ اینترنت در زندگی مردم موجب شد تا دولت الکترونیک، با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف توزیع خدمات دولتی به صورت مستقیم و 24 ساعته به مردم به ارائه خدمات بپردازد. ...
تیک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۶    
آن گونه که در مادۀ 34 بخش ح منشور حقوق شهروندی ایران آمده است: حق شهروندان است که از مزایای دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک، فرصت های آموزشی و توانمندسازی کاربران به صورت غیر تبعیض آمیز برخوردار شوند ؛ یکی از راه های رفع تبعیض در حوزۀ تجارت الکترونیکی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم تسهیل فرایندهای کارآفرینی و سرمایه گذاری گفت: لازم است گیلان با اهتمام جدی اتاق بازرگانی، در الکترونیکی کردن فرآیندهای اداری و روان سازی امور پیشتاز باشد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد با اشاره به اراده سازمان تأمین اجتماعی در تولید نسخ الکترونیک گفت: از اول اسفند ماه چاپ دفترچه های کاغذی درمان متوقف می شود و این امر در راستای توسعه دولت الکترونیک است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از ارائه 27 خدمت غیر حضوری به مشترکین استان در دفاتر پیشخوان دولت و میز خدمت الکترونیک خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس جمهور با اعلام اینکه غیر از جلسات کمیته های تخصصی، تا به امروز 58 جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا تشکیل شد، گفت: دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال در سایه بروز کرونا، ظهور و بروز بیشتری پیدا کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی البرز گفت: حذف دفترچه های کاغذی بیمه تأمین اجتماعی اجرایی و نسخه های الکترونیکی جایگزین نسخه های کاغذی شد و کلیه مراکز درمانی تحت پوشش سازمان، مکلف شدند به جای دفترچه بیمه از نسخه های الکترونیک استفاده کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پاسخ کاملا روشن است. اقتصاد مریض دولتی به همراه بروکراسی ناکارآمد اداری، اگر ادای آفتابه دار مسجد شاه را در نیاورند از کجا نان بخورند و مشروعیت حضور داشته باشد؟ راهکار در مردمی کردن اقتصاد و مشارکتی کردن آن به همراه فاصله گیری حداکثری از اقتصاد دولتی و کوچک سازی شایسته سالارانه نظام بروکراتیک در ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
احمد ملکی راد دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز و رییس بانک ملی اداره امور شعب استان در این جلسه گفت : از زمان شیوع ویروس کرونا ، در شبکه بانکی محصولات متعددی در راستای تحقق دولت الکترونیک و بانکداری دیجیتال رونمایی و آغاز به کار کرده است .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بابک رضی منش روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با اجرای این طرح بیماران دیگر نیاز به جابه جایی دارو و آزمایش های خود ندارند، چون که سوابق درمان بیمار به صورت کامل در سامانه ثبت می شود و پزشکان به آن دسترسی پیدا می کنند. وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای دولت الکترونیک [...]
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه اصفهان بیان داشت: برای تحقق دولت الکترونیک همکاری و همدلی همه نهادها لازم است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ؛مهدی صمیمیان در جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک استانداری سمنان به ریاست فاطمه منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، ابراز داشت: صرفه جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری چاپگرها ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بهزیستی در راستای اجرای فرایند دولت الکترونیک و توجه به خواست مددجویان اقدام به تاسیس مراکز مثبت زندگی کرده و در واقع بهزیستی های کوچک را به داخل محلات برده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با بیان اینکه امضای یادداشت تفاهم 3 جانبه در زمینه اینترنت اشیاء و 5 جی گامی در جهت حرکت به سمت دولت الکترونیک است، گفت: می توان گفت فرصت خوبی برای افزایش بهره وری پدید آمده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری در جلسه هفتگی بررسی وضعیت خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی که با حضور نصرالله جهانگرد، نماینده ویژه ریاست جمهوری در امور دولت الکترونیک و رضا باقری اصل ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی به اقشار مختلف مردم خدمت رسانی می کند، گفت: جدی گرفتن تحول دیجیتال در این سازمان منشأ ایجاد تغییرات مثبت و پیشرفت کشور در حوزه دولت الکترونیک می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ویژه ریاست جمهوری در امور دولت الکترونیک با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی از مهمترین دستگاه ها در زمینه تحقق اهداف دولت الکترونیک است و با بسیاری از دستگاه ها تبادل اطلاعات انجام می دهد، گفت: ما آماده کمک فنی و هماهنگی ملی برای بهبود خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بهزیستی در راستای اجرای فرایند دولت الکترونیک و توجه به خواست مددجویان اقدام به تاسیس مراکز مثبت زندگی کرده و در واقع بهزیستی های کوچک را به داخل محلات برده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - هک اطلاعات مراکز مهم کشور ازجمله وزارت بهداشت، اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، بندر شهید رجایی، گمرک، دولت الکترونیک و ده ها سازمان و مرکز مهم در حالی به راحتی از سوی افراد خاص و حتی اسرائیل انجام می شود که حتی اگر هم درز اطلاعات برخی از این حملات سایبری تکذیب هم شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور، به بررسی آخرین وضعیت شکل گیری دولت الکترونیک و تحقق سامانه جامع تجارت پرداخت و عملکرد دستگاه های مختلف را در این موضوع مورد نقد و بررسی قرار داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: حذف دفترچه های درمانی در راستای توسعه دولت الکترونیک است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 شنبه 25بهمن، با حضور مهندس رضا باقری اصل، دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه آخرین وضعیت تحقق سامانه جامع تجارت و شکل گیری دولت الکترونیک و عملکرد دستگاه های مختلف در این زمینه بررسی می شود ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بهبود کیفیت زندگی و رضایت مندی ایثارگران در کمیته بهره وری بنیاد کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان، با تلاش دفتر فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان، از خدمات جدید الکترونیکی استانداری هرمزگان رونمایی شد.
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رونمایی از پلتفرم دکتر نکست و امکان ارائه نسخه الکترونیک ، ایجاد پرونده الکترونیک و تحقق مقوله سلامت دیجیتال دولت الکترونیک را به صورت واقعی در بخش درمان محقق کرد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: نزدیک به 170 هزار نفر از نیروی انسانی دولت را با خروجی طبیعی و کنترل ورودی کم کرده ایم. به گزارش خبرگزاری فارس، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان اعلام کرد برای 92 درصد افراد بالای 15 سال سیستان و بلوچستان در راستای تحقق دولت الکترونیک کارت ملی هوشمند صادر شده است. ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بعد از مصوبه دو روز پیش ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ارائه الکترونیکی سه خدمت پرکاربرد تمام دستگاه های اجرایی تا پایان سال بر سر زبان ها افتاده است با چند نفر از مسئولان و کارشناسان به گفت وگویی پرداختیم تا کم و کیف ماجرا بیشتر و بهتر مشخص شود.
نود فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات وارتباطات وزارت میراث فرهنگی گفت: فعالان و تاسیسات گردشگری و صنایع دستی متقاضی سوخت در پنجره واحد خدمات الکترونیک (سما) و سامانه جامع نظارت، آمار و اطلاعات تاسیسات گردشگری (جانا) ثبت نام کنند تا احراز هویت آنها برای درخواست فرآورده های نفتی به درستی مشاهده شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
محبی نظر با اشاره به اینکه عملیات ویژه دولت الکترونیک برای تسریع در الکترونیکی سازی خدمات دولتی آغاز می شود،گفت: با تصویب در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، قرارگاه عملیاتی و کارگروه فناوری و دولت الکترونیک مسئول نظارت بر حسن اجرای دولت الکترونیک شد.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: تحقق کامل دولت الکترونیک، یکی از ضرورت های فعلی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: با بهره گیری از بستر دولت الکترونیک که خوشبختانه در دولت تدبیر و امید مورد توجه بوده، این آموزش ها به گونه ای ارائه شوند که نتایج آن در شالیزارها، باغ ها و مزارع ما ملموس و عینی باشند.
یکی از اقدامات سازمان امور مالیاتی کشور در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک اجرای ماده 169 می باشد. مطابق این ماده ، کلیه اشخاص حقوقی و همچنین اشخاص حقیقی مشمول مکلفند فهرست معاملات خود را به صورت فصلی و طی مهلت مقرر قانونی به صورت الکترونیک برای اداره امور مالیاتی مربوطه ارسال نمایند ...
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری گفت: مجوز کدهای خدماتی از امروز 18 بهمن ماه به صورت الکترونیکی صادر می شود. مهرداد ویسی گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و کاهش زمان صدور مجوزها ...
سازمان فناوری اطلاعات   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۰    
آگهی فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی ساده یک مرحله ای (بهینه سازی و بازسازی اساسی سیستم های خنک کننده مراکز داده دولت الکترونیک) به شماره مناقصه 99/12 شماره مناقصه در سامانه ستاد(20990010110000016) ...