دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۵:۱۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت الکترونیک»

جام جم   ۲۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز، سعید حق شناس در نشست خبری با اصحاب رسانه از مهم ترین خدمات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به راه اندازی سامانه کرج من اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری کرج در راستای خدمات یکپارچه الکترونیکی به شهروندان ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سبکتکین افزایش بهره وری و ایمنی پرونده ها در مقابل حوادث و امنیت بسیار بالا در عدم افشای اسناد با تعیین دسترسی های مجاز را از مهمترین اهداف آرشیو کردن پرونده های الکترونیکی دانست.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۹    
اجرای دولت الکترونیک و چابک سازی فرایندهای ثبت وقایع حیاتی می بایست در دستور کار ثبت احوال باشد در دیدار مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با فرماندار شهرستان ایشان ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه ثبت احوال و برنامه های پیش رو در جهت تسهیل امور مردم بر ضرورت همکاری سایر ادارات تاکید نمودند. در این [...]
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان بوشهر در نخستین نشست تخصصی اقدام های برجسته حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حائز رتبه برتر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۵    
مدیر کل پست استان اصفهان گفت:تحقق دولت الکترونیک بدون پست مفهومی ندارد و امروزه با توسعه شبکه های ارتباطی مجازی، همچنان مبادله اسناد و کالاها باید از طریق پست انجام شود.
رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: فرم های پرکاربرد امور حقوقی این اداره کل در راستای افزایش سرعت، دقت و رضایت ارباب رجوعان، به صورت الکترونیکی طراحی شده و در حال استفاده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۷    
در جهت تحقق دولت الکترونیک و پاسخگویی شفاف و مستقیم مسئولان به مردم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در سامد به تماس های خانواده های شهدا و ایثارگران پاسخ می دهد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در دومین دوره ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1400، شرکت گاز استان خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه اول در محور دولت الکترونیک شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام ازکسب رتبه برتر این شرکت در زمینه توسعه دولت الکترونیک در بین شرکت های پالایشی کشور خبر داد وگفت: این ارزیابی توسط مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز و با محوریت میزان توسعه زیرساخت های ارتباطی، امنیت شبکه ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت گاز استان لرستان در اولین نشست تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران رتبه برتر را در حوزه دولت الکترونیک به خود اختصاص داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت علوم گفت: در راستای بهره برداری از پنجره واحد خدمات دانشگاهی، طراحی سبد خدمات دانشگاهی در دستور کار وزارت علوم است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: دولت با توسعه دولت هوشمند و دولت الکترونیک رفته رفته تمام گلوگاه های حساس را حذف می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات آذربایجان غربی گفت: شیرینی استفاده از فیبر نوری خانگی با دریافت خدمات دولت الکترونیک و مجوز های مورد نیاز مردم از منزل کامل می شود.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدهادی زاهدی گفت: دانشگاه ها و پژوهشگاه و موسسات آموزش عالی مکلف به تدوین سند و ارائه طرح جامع سه ساله فناوری اطلاعات خود شدند.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۶    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، اعضای کمیته دولت الکترونیک و هوشمندسازی این سازمان منصوب شدند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۷    
شنبه 01/8/28 ، (اخبار رسمی) : پیاده سازی دولت الکترونیک نیازمند آن است که تمامی سازمان های دولتی برای ارائه خدمات خود داده ها را در دسترس سایرین قرار دهند و با استفاده از فناوری اطلاعات تسهیل در کسب وکار و ارائه هر چه سریع تر خدمت را فراهم آورند که این مهم تنها از طریق گذرگاه خدمات دولت دست می یابد ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بهره گیری از سیستم های اتوماسیون، سیستم اداری و استفاده از امکانات و تکنولوژی روز باعث می شود در استفاده از کاغذ به حداقل مصرف برسیم و در همین جهت باید به سمت دولت الکترونیک پیش برویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی گفت: راه اندازی سامانه هویت یکتای ملی ایرانیان گام عملی ثبت احوال در راستای تحقق دولت الکترونیک است و مراجعه به ادارات این نهاد ثبتی را کاهش و سرعت انجام خدمات را افزایش می دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس تصویب کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت علوم پنجره واحد خدمات دانشگاهی ایجاد می شود و تمامی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی تابعه خدمات الکترونیکی خود را از طریق اتصال به این پنجره به متقاضیان ارائه خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز فعالیت سامانه هویت یکتای ملی ایرنیان ( سهیم ) گفت: راه اندازی این سامانه گام عملی ثبت احوال در راستای تحقق دولت الکترونیک است و مراجعه به ادارات این نهاد ثبتی را کاهش و سرعت انجام خدمات را افزایش می دهد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل ثبت احوال گلستان با فرماندار بندرگز دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ فرماندار بندرگز در این دیدار گفت : اهمیت ثبت احوال به دلیل ثبت هویتی است و اقدامات دولت در ایجاد زیرساخت ها و تقویت دولت الکترونیک به ویژه در حوزه ثبت و احوال و احراز هویت قابل تقدیر است. ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، اصغر سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی درباره مزایای چک دیجیتال به خبرنگار ایبِنا گفت ...
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران اخیراً اعلام کرد 78 درصد دستگاه ها به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند متصل شدند، شش درصد در حال اتصال هستند و مابقی نیز با ارائه زمان بندی قرار است تا پایان آذرماه متصل شوند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مقامات اقلیم کردستان عراق، پروژه های زیربنایی و سرمایه گذاری برای ایجاد دولت الکترونیک در منطقه اقلیم کردستان عراق ایجاد شده و قرار است این منطقه به یکی از مهم ترین مناطق خاورمیانه در ارائه خدمات الکترونیکی تبدیل شود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۴    
چهارشنبه 01/8/18 ، (اخبار رسمی) : فناوری دیجیتال به سرعت در حال تغییر سبک زندگی، کار و ارتباط مردم است و مرزهای بین حوزه های فیزیکی و دیجیتال را محور می کند. بخش دولتی را می توان نمونه ای از این موارد نام برد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: در موضوع خدمات دولت هوشمند پول های هنگفتی هزینه شده اما اساساً چیزی به نام پنجره واحد دولت الکترونیک وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اراضی گفت: جامع ترین روش شناسایی تخلفات در کاربری های غیرمجاز زمین های کشاورزی، استفاده از تصاویر ماهواره ای است که بزودی با تکمیل پنجره واحد دولت الکترونیک این کار با بهره بردن از هوش مصنوعی و به سرعت انجام می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛مدیرکل بیمه سلامت خوزستان با اشاره به ضرورت قانونی مندرج در قانون برنامه و بودجه سال 1401 و تاکید دولت مبنی بر تحقق اهداف دولت الکترونیک به منظور بهبود شیوه ارائه خدمات به جامعه گفت: ارتقا سطح خدمات رسانی، شفاف سازی و افزایش بهره وری همواره بعنوان چارچوب های اصلی ماموریت های این [.. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۷    
نصرالله پژمان فر، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از هدر رفت پول های هنگفت از بیت المال برای ایجاد ناقص پنجره واحد دولت الکترونیک خبر داده و می گوید؛ پول های هنگفتی هزینه شده اما اساساً چیزی به نام پنجره واحد دولت الکترونیک وجود ندارد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400، رتبه اول را در محور توسعه دولت الکترونیک کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: باید ضمن فعال کردن کارگروه هایی در حوزه توسعه دولت الکترونیک در استان، باید باورپذیری به این مهم را هم تقویت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان با انتقاد از عدم باورپذیری دولت هوشمند در جامعه، گفت: باید دولت الکترونیک در میان دستگاه ها و مردم نهادینه شود، چراکه مزایای آن بسیار زیاد است و هزینه ها را کاهش می دهد.
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان فناوری اطلاعات، پنجره واحد مدیریت زمین ارائه خدمت استعلام تعیین حدود وضعیت اراضی روستایی را به صورت پایلوت در دو روستا در گیلان و اصفهان آغاز کرده و به بررسی وضعیت جانمایی زمین مطابق با طرح هادی روستا می پردازد. ...
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۹    
این روزها به منظور کم کردن فاصله دفاتر پیشخوان دولت به صورت عمومی و غیر عمومی و پخش امکانات برای تمام مردم در هر منطقه ای دولت برنامه هایی طراحی کرده است که یکی از این برنامه ها ثبت دفتر پیشخوان دولت است که جزء نیاز های ضروری مردم به شمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: حذف کاغذ بازی و جلوگیری از هدر رفت زمان یک مزیت بسیار خوب این دولت است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به کندی اجرای طرح دولت الکترونیک در سال های گذشته، پیشبرد تکمیل شبکه ملی اطلاعات تا 50 درصد در یکسال اخیر را مثبت ارزیابی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری گیلان گفت: سطح خدمات الکترونیک در گیلان از متوسط کشوری بالاتر است.
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق گفته معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران با برقراری ارتباط میان سامانه های زمین و درگاه ملی مجوزها، از این پس متقاضیان دو خدمت صدور جوازهای تغییر کاربری اراضی و تاسیس شهرک می توانند به صورت غیرحضوری نسبت به ثبت و پیگیری درخواست های خود اقدام کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صندوق بازنشستگی کشوری 23 خدمت الکترونیک خود را که تا پیش از این در درگاه خدمات الکترونیک این صندوق در دسترس بازنشستگان، وظیفه بگیران و دستگاه های اجرایی زیرپوشش قرار داشت در پنجره خدمات دولت الکترونیک هوشمند ارائه کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رییس کانون زنان بازرگان استان فارس درباره تبعات فیلترینگ شبکه های اجتماعی بر کسب و کارهای اینترنتی می گوید که در سال های گذشته، خصوصا در دو سال کرونا، بسیار تلاش کردیم که استفاده از بستر شبکه های اجتماعی را ترویج کنیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه در این دوره اقدامات خوبی در حوزه دولت الکترونیک انجام گرفته است، گفت: همراهی مردم، مخاطبان و ذی نفعان بدون آگاه رسانی و اقناع سازی محقق نخواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۱:۳۱    
عضو هیات مدیره صندوق بیمه محصولات کشاورزی گفت: کشاورزان برای بیمه محصولات و ادوات کشاورزی خود، از این پس می توانند به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک وزارت جهاد کشاورزی مراجعه و ثبت نام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با تأکید بر توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک در استان، گفت: باید زیرساخت های دولت الکترونیک در دستگاه های مختلف برای تسریع خدمات رسانی توسعه یابد.
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون بانک مرکزی می گوید 4 خدمت پرکاربرد بانک مرکزی به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک منتقل شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
میرتاج الدینی، عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: بارگذاری اطلاعات حساب ها و تسهیلات بانکی در پنجره واحد دولت الکترونیک گامی مهم در مسیر ایجاد شفافیت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات صندوق ضمانت صادرات گفت: تا پایان آذر تمامی خدمات الکترونیکی صندوق ضمانت صادرات به پنجره هوشمند دولت الکترونیک متصل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: ثبت نام تمامی متقاضیان مشمول یارانه از اردیبهشت ماه از طریق سامانه درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک انجام شده است .
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گفت: تا 15 آبان سامانه سجاد که با پیمانکاران در ارتباط است به درگاه پنجره خدمات هوشمند دولت الکترونیک متصل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۸    
رئیس سازمان امور عشایری گفت: از هفته گذشته سازمان امور عشایری به درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک متصل شده و تمامی این خدمات از طریق این پنجره واحد انجام می شود.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. گروه خدمات انفورماتیک راهبر در نمایشگاه کیش اینوکس 2022 با افتتاح چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک ...