شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۹:۰۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «دولت الکترونیک»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس یکپارچه نبودن و اجرایی نشدن الزامات قانونی پیاده سازی کامل دولت الکترونیکی را مدیریت جزیره ای و ناهماهنگی بین سازمان ها دانست و خواستار برطرف شدن موانع و اجباری شدن اقدامات برای فراگیری دولت الکترونیک شد.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
مشهد- اگر تا قبل واژه دولت الکترونیک بیشتر در خبرها و سخنرانی های مسئولان به گوشمان می خورد با پیدا شدن سروکله کرونا ضرورت الکترونیکی شدن و نیاز به زیرساخت های دولت الکترونیک بیش از گذشته برای هر ایرانی قابل لمس شد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۵    
آقای دکتر، شما یک چیزی شنیدی که خیلی هم به ذهن جذاب می آید. آنوقت در ناخوداگاه خودت تصور کردی که بله تجویز راهبردی همین است. برادر من، اینجا ایران است. کشوری با نظام اداری سوپر فشل. طرف کارش و وظیفه اداری خودش را بخواهد انجام بدهد، اهمال می کند و منت می گذارد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۱    
بنابر گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات، امکان رصد و بازدید از آخرین پیشرفت های حاصل شده در 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک فراهم شده است. طرح زیر نمای کلی پروژه ایجاد و استقرار سامانه کارپوشه ملی ایرانیان، یکی از این 23 پروژه را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۱    
با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اسلامی شهر مشهد، آئین تقدیر از نماینده ویژه رئیس جمهور در امور دولت الکترونیک برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۵    
مدیرکل بیمه سلامت مازندران از زمینه سازی برای اجرای کامل طرح دولت الکترونیک در همه پروسه های درمانی از نسخه ویسی تا دریافت دارو و پرداخت هزینه های درمانی موسسات خصوصی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت فعالیت های صورت گرفته برای خدمات رسانی به زائران سفرهای زیارتی در مسیر دولت الکترونیک بررسی شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه شورای اسلامی شهر مشهد، آئین تقدیر از نماینده ویژه رئیس جمهور در امور دولت الکترونیک برگزار شد.
برخی تصور می کنند نفس مکانیزه کردن عملکرد سنتی به معنای ایجاد دولت الکترونیک است. در این زمینه نه تنها باید رویه های سنتی را با رویه های جدید جایگزین کرد بلکه گامی فراتر برداشت و برخی از موانع و مقررات را رفع کرد ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در دولت الکترونیک گفت: امیدوارم با تدابیر شورای شهر مشهد، مساله SDI (نقشه برداری های سه بعدی) به عنوان پایه تصمیمات شهری قرار بگیرد تا شفافیت در مدیریت شهری ایجاد شود.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان با اشاره به طراحی سامانه سمنان من ، گفت: اقدام شهرداری سمنان در توسعه خدمات الکترونیک، زمینه شفاف سازی خدمات و سلامت نظام اداری را فراهم کرده است. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت نیرو به منظور حل مشکلات ناشی از تبعیت این وزراتخانه از قانون مدیریت خدمات کشوری به ویژه درخصوص موضوع فوق العاده سختی کار کارمندان صنعت آب و برق، پیشنهادهایی را جهت سیر مراحل بررسی و تصمیم گیری به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت ارائه کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عادل کاظمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به زیرساخت های طراحی شده در شرکت توزیع برق تبریز در راستای سیاست های شرکت توانیر، اهداف دولت الکترونیک و تکریم مردم، مشترکان برق تبریز بدون مراجعه ی حضوری به ادارات و امور تابعه ی برق تبریز، می توانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۱    
حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در حوزه اجرای دولت الکترونیک پشگام است و در سامانه اوقاف 86 مورد خدمت ارائه می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۱    
تبادل امن اطلاعات و امکان داشتن استعلامی که قابل اعتماد باشد از مهم ترین دغدغه های فضا های الکترونیک است. با این اوصاف اگر قرار است تبادل اطلاعات در وسعتی بیشتر انجام پذیرد باید دید برنامه دولت الکترونیک برای آن چیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور دولت الکترونیک گفت: مشهد در حوزه فناوری بسیار پیشرفته است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان فسا استان فارس با اشاره به لزوم استفاده از برنامه نسخه نویسی الکترونیک ، گفت: حرکت به سمت ایجاد دولت الکترونیک یکی از دستاوردهای مهم دولت است
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات لایحه تراکنش های الکترونیکی را به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت ارائه کرد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات لایحه تراکنش های الکترونیکی را به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات دولت ارائه کرد. به گزارش روز دوشنبه از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت ...
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه سالهاست در کشور موضوع دولت الکترونیک مطرح و یکی از ژست های خاص دولت های مختلف بوده ولی این یک حقیقت است که تا به امروز به معنای دقیق کلمه این امر محقق نشده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ویژه رییس جمهوری در امور دولت الکترونیک گفت: نقشه های سه بعدی، سکوی(پلتفرم) مکان محور مدیریت شهری است و اگر شهری بخواهد هوشمند باشد و مدیریت منابع و درآمد داشته باشد باید به این فناوری بپردازد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۱    
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از رشد شاخص های سرمایه گذاری و توسعه دولت الکترونیک در سطح استان خبر داد و گفت: صمت سمنان رتبه چهارم را در شاخص های مذکور در سطح کشور دریافت کرده است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۵    
اتحادخبر-فزول باشی :خورشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر تغییر می کند/فزول باشی : ای واویلا که ستون طِیفه رُمبس. /چه کسی قاتل کودک دیّری است؟ /فزول باشی : تبلت /بانک های بوشهر 92 درصد تسهیلات کرونایی را نگه داشتند فزول باشی: خب لابد تسهیلاتم باید قرنطینه بشه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۵    
پلیس هوشمند از ارکان دولت الکترونیک و بستری برای خدمات رسانی به شهروندان الکترونیک اعم از حقیقی و حقوقی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۳    
سالیان زیادی است که بحث دولت الکترونیک در کشور مطرح شده و باروی کار آمدن هر دولتی این موضوع در سخنان مقامات دولتی بیان می شود لیکن علیرغم تبلیغات انجام شده خروجی مشخصی از آن مشاهده نمی گردد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات نوین شرکت پرداخت الکترونیک سپهر ، از راه اندازی اولین ترخیص الکترونیک در بیمارستان حضرت امام رضا (ع) کرمانشاه خبر داد. ریحانه معصومی، گفت: به منظور اجرای دولت الکترونیک و کاهش نیروی انسانی در حوزه مالی و اداری بیمارستان ها ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس روابط کار بر لزوم انجام تحقیق و پژوهش در حوزه دستمزدها تاکید کرد و گفت: بیش از سه چهارم بودجه کشور سالانه صرف پرداخت دستمزد می شود و عدم تعیین حقوق و دستمزد مکفی، یکی از عوامل موثر در کاهش قدرت خرید است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶    
جلسه کمیته دولت الکترونیک و هوشمندسازی با حضور کلیه اعضاء در اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی برگزار شد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵    
وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات به منظور کاهش نگرانی ها در حوزه فضای مجازی و با هدف مدیریت عقلانی در جنبه های مختلف کاربردی فضای مزبور، لایحه مسئولیت ارائه دهندگان خدمات حوزه فناوری اطلاعات را به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت ارائه کرده است. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۰    
مدیر گروه رشته علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابداری) دانشگاه علامه طباطبایی ایجاد دو سامانه جدید در کتابخانه ملی را اقدامی مهم خواند که می تواند در حوزه مطالعاتی پژوهشگران تاثیرگذار باشد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
روزی نیست که ماجرای مدرک جعلی در کشور ما خبرساز نباشد. این مسئله طی سال های اخیر باعث به وجود آمدن بحران های تمام عیاری شده و حتی از دست رفتن مقام وزیر و وکیل را به دنبال داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۱    
حجت الاسلام قدیریان در گفت و گو با شبستان گفت: ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران پیشرو در دولت الکترونیک و صدورمجوز فعالیت در سطح کشور می باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۲    
بنابر گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات، امکان رصد و بازدید از آخرین پیشرفت های حاصل شده در 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک فراهم شده است. طرح زیر نمای کلی پروژه ایجاد و استقرار سامانه جامع دولت همراه، یکی از این 23 پروژه را نشان می دهد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات لایحه مسوولیت ارائه دهندگان خدمات حوزه فناوری اطلاعات را به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات دولت ارائه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات به منظور کاهش نگرانی ها در حوزه فضای مجازی لایحه مسئولیت ارائه دهندگان خدمات حوزه فناوری اطلاعات را به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت ارائه کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی استان تهران اظهار داشت: کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی در محیط اداری، رعایت بهداشت فردی، خود مراقبتی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نیمی از ترم تحصیلی جاری می گذرد و هنوز بسیاری از دانشجویان از اینترنت رایگانی که دولت وعده آن را داده بود، محروم اند، اینترنتی که نشان دهنده ضعف وزارت علوم و رفتار دوگانه دولت با دانشگاه های دولتی و غیردولتی است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها گفت: توسعه دولت الکترونیک به عنوان یکی از زیرساخت های اصلاح ساختار بودجه و ایجاد شفافیت و مقابله با فساد و افزایش بهره وری لازم و ضروری است از این رو هم راستا با ایجاد اصلاح ساختار بودجه در دولت و مجلس باید مشکلات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق بررسی ها ایران به لحاظ فناوری اطلاعات و ارتباطات، وضعیت مطلوبی ندارد و جایگاه آن با اهداف توسعه کشور به خصوص سند چشم انداز 20 ساله مغایر است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۲۳    
رئیس جمهور یکی از نیازهای اساسی در حوزه کشاورزی را تحقق دولت الکترونیک برشمرد و افزود: خوشبختانه کارهای خوبی در این عرصه انجام شده و سامانه جامع و هوشمند اطلاعات کشاورزی با زیرشاخه های کاربردی متعدد، همه پهنه ها و نهاده های کشاورزی و تولید و توزیع و صادرات را پوشش می دهند.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۷۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر سه شنبه در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و در آیین رونمایی از "سامانه استعلام مدارک تحصیلی" ، افزود: این سامانه هم امور اداری در زمینه مدارک تحصیلی را تسهیل می کند و هم مانع از اتلاف وقت و انرژی شهروندان می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۶    
ایرنا - تهران - جلسه دولت الکترونیک روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۷    
بنابر گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات، امکان رصد و بازدید از آخرین پیشرفت های حاصل شده در 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک فراهم شده است. طرح زیر نمای کلی پروژه ایجاد و استقرار سامانه یکپارچه حسابداری و مالی دستگاه های اجرایی، یکی از این 23 پروژه را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۹    
ایرنا - اتصال 90 درصد روستاهای کشور به اینترنت و شبکه ملی اطلاعات در دولت تدبیر و امید به تحقق اقتصاد دیجیتال در روستاها کمک کرده و موجب حذف واسطه ها در فروش محصولات تولیدی روستاییان، بهره مندی آن ها از آموزش مجازی و خدمات دولت الکترونیک شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۵    
بنابر گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات، امکان رصد و بازدید از آخرین پیشرفت های حاصل شده در 23 پروژه اولویت دار دولت الکترونیک فراهم شده است. طرح زیر نمای کلی پروژه ایجاد سامانه جامع مدیریت نظام اداری و خدمات کشور و سامانه یکپارچه خدمات دستگاه های اجرایی به کارکنان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان از تحقق توسعه دولت الکترونیک در دستگاه های اجرایی استان با اجرای آئین نامه توسعه خدمات الکترونیکی خبر داد.
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
فرازنیوز : عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات الکترونیک بانک ها سبب می شود تا مردم برای انجام امور بانکی و مالی خود به شعب بانکی مراجعه نکنند و از سوی دیگر این اقدام نوعی کمک به ترویج خدمات دولت الکترونیک و بانکداری الکترونیکی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان تحقق دولت الکترونیک را در گرو رشد شاخص های فناوری اطلاعات در جامعه امروزی دانست.