چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۲:۲۴Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راه و شهرسازی»

اقتصاد آنلاین   ۴۶ دقیقه پیش    
43 هزار و 762 نفر از شهروندان استان تهران در 6 سایت اقدام ملی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ثبت نام کرده اند. ( منبع )
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی کردستان از انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از تصرف اراضی ملی به عنوان یکی از اولویت های هدف گذاری شده در سال جدید یاد کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۲    
رئیس اداره معماری بافت های واجد ارزش و طرح های اداره کل راه و شهرسازی قزوین از برگزاری اولین جلسه کمیته ارتقای سیما و منظر شهری در سال 1400 خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ،خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در حاشیه کلنگ زنی پروژه 800 واحدی مسکن ملی با بیان اینکه پروژه 800 واحدی در 20 بلوک که امروز در محله اسلام شهر کلنگ زنی می شود از مهم ترین پروژه های مسکن ملی در استان تهران به شمار می رود ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵    
شهردار فیروزکوه در حاشیه نشست بررسی مشکلات شهر در استانداری تهران از انتخاب مشاور بازنگری طرح تفصیلی فیروزکوه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان و اقدام برای بازنگری آن خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان سرپرست معاونت مسکن و اداره باز آفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان، گفت: همه سرپرستان خانوار می توانند براساس آخرین رقم کدملی خود ظرف مدت دو ماه از تاریخ 19 فروردین 1400 در سامانه املاک اطلاعات منزل خود را ثبت کنند.
رئیس اداره هماهنگی حمل و نقل اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از برگزاری جلسات نهایی برای مکان یابی دهکده لجستیک در استان قزوین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بر اساس قانون، هر خانوار می تواند یک اقامتگاه دائمی در شهر محل سکونت خود و یک اقامتگاه فرعی در شهری غیر از محل سکونتش داشته باشد که مشمول مالیات نیست.
رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی استان قم گفت: پروژه مسکن ملی که متفاوت از طرح مسکن مهر است، برای متقاضیان واجد شرایط تاهل، سابقه اسکان 5 ساله در شهر قم، عدم دریافت تسهیلات مسکن از سوی دولت و نداشتن سابقه مالکیت ثبتی آماده خدمت رسانی به مردم خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل خبر داد 580 کیلومتر بزرگراه در اردبیل احداث می شود. به گزارش اداره کل راه و شهرسازی اردبیل، محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت ...
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در سال گذشته تعداد 932 پروانه اشتغال به کار جدید صادر و ساخت و ساز تعداد 456 پروژه در سطح استان مورد بازدید و نظارت عالیه قرار گرفت.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از رفع تصرف اراضی مرغوب متعلق به این اداره کل با ارزش بیش از 905 میلیارد تومان طی چهار سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان یزد گفت: همه سرپرستان خانوار اعم از شهری و روستایی، مالک و مستاجر مکلف هستند اطلاعات محل سکونت و املاک خود را در سامانه amlak.mrud.ir درج کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: روند نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده در این استان مطلوب است و تلاش براین است بازسازی بافت های فرسوده شهری شتاب گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اصفهان گفت: ضروری است تمامی مالکان و سرپرستان خانوار، املاک تحت تملک و محل اقامت خانوار خود را از 19 فروردین به مدت دو ماه با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان کشور ثبت کنند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مجتمع فرهنگی و هنری نیایش فریدونکنار با 40 درصد پیشرفت فیزیکی با انتخاب پیمانکار در حال تکمیل می باشد. عباس زارع ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام این خبر افزود ...
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی مازندران ضمن تشریح اجرای پروژه های مسکن استان از بسته شدن پرونده مسکن مهر این استان تا پایان دولت تدبیر و امید خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۲    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از ورود تجهیزات و موتورهای آسانسور مجموعه هزار واحدی گلستان شهر بجنورد خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با برنامه ریزی بعمل آمده تا پایان این دولت با افتتاح 11 پروژه عمرانی، روزانه بیش از نیم کیلومتر راه به مجموعه راه های استان اصفهان اضافه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی جزئیات ثبتنام مالک و مستاجر در سامانه املاک را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۲    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: کسانی که برای ثبت اطلاعات سکونت خود در سامانه املاک و اسکان اقدام نکنند یا به صورت ناقص ثبت نام انجام دهند کد یکتا دریافت نخواهند کرد و موانعی برای آن ها در بحث خدمات بانکی، یارانه و ثبت نام فرزندان در مدرسه ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۴   + ۶۸ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس اداره اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان با بیان اینکه ثبت اطلاعات سکونتی خانوارهای این استان در سامانه املاک و اسکان ضروری است، از آغاز درج اطلاعات ملکی و سکونتی در این سامانه از امروز ( پنجشنبه) خبر داد.
بااحکامی جداگانه از طرف مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام سرپرست معاونتهای معماری و شهرسازی، مسکن و ساختمان و املاک وحقوقی این اداره کل تعیین شدند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از تسریع در روند اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن سایت سعدآباد گرگان توسط ستاداجرایی فرمان امام (ره) خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان: مهندس محبوبی بیان داشت: در راستای اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت:سرپرستان خانوار باید از امروز نسبت به ثبت اطلاعات سکونتی خود در سامانه املاک و اسکان کشور اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران از اجرای طرح شناسایی واحدهای مسکونی خالی برای دریافت مالیات در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی غربی از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و مجری طرح با هدف ارتقای قابلیت زیست پذیری و کیفیت زندگی ساکنان مجموعه مسکونی شهید باهنر ارومیه خبر داد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۲    
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان البرز گفت: تمام هموطنان اعم از مالکان و مستاجران از 19 فروردین 1400 به مدت دو ماه فرصت دارند اطلاعات سکونتی خود را در سامانه ملی املاک و اسکان کشور ثبت کنند.
در سال گذشته تعداد 80مورد مناقصه و (واگذاری و اجاره) 22 قطعه اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از طریق مزایده با ارزش بالغ بر 503 میلیارد ریال به نتیجه رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی البرز گفت: هر فردی که اجاره نامه اش تمام شده باشد با درصدی که اعلام خواهد شد مجدد اجاره نامه خود را تمدید خواهد کرد و نیازی به جابه جایی نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون مسکن و باز آفرینی اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: از سه هزار و 690 نفر متقاضی از حائزین شرایط در استان تا کنون حدود یک هزار نفر با افتتاح حساب در بانک مسکن وجه اولیه را واریز و ثبت نام شدگان قطعی محسوب می شوند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
در آیین بهره برداری نخستین واحدهای مسکونی ساخته شده در قالب طرح اقدام ملی مسکن کشور با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر راه و شهرسازی، 40 واحد مسکونی طرح نواب که عملیات اجرایی آن توسط اداره کل راه وشهرسازی با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره) ظرف مدت 11 ماه انجام شد، مورد بهره برداری قرار گرفت.
اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در سال گذشته 20 مورد تفاهم نامه رفاهی با نهادهای مختلف برای بهره مندی کارکنان، بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان منعقد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: از مسیر عملیاتی اجرایی پروژه محور شهرکرد به سامان تنها یک کیلومتر نیازمند آسفالت ریزی است تا این پروژه به اتمام برسد که به علت کمبود و افزایش شدید قیمت قیر در این کار وقفه ایجاد شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران، تخصیص 2500 واحد مسکونی به اعضای این سازمان را تصویب کردند. *** تخصیص 2500 واحدمسکن ملی به مهندسان تهرانی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی آزادی با بیان اینکه برای ارائه طرح منطقه حسن آباد فریدونکنار به اداره کل راه و شهرسازی و کارگروه زیربنایی، ضرب الاجل مشخص شد گفت: با تعیین این ضرب الاجل امیدواریم طی سه ماه آینده درخصوص منطقه حسن آباد تعیین تکلیف شود.
بنا براین گزارش عملیات ساخت ساختمان فرمانداری نیمروز با یکهزارو 500 مترمربع زیربنا در سال 1392 شروع شده که با اعتبار 39 هزارو 834 میلیون ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به اتمام رسیده است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۴    
شهردار فریدونکنار با بیان اینکه برای ارائه طرح منطقه حسن آباد به اداره کل راه و شهرسازی و کارگروه زیربنایی، ضرب الاجل مشخص شد گفت: با تعیین این ضرب الاجل امیدواریم طی سه ماه آینده درخصوص منطقه حسن آباد تعیین تکلیف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: خانوارها باید از پنجشنبه 19 فروردین نسبت به ثبت املاک تحت تملک خود در سامانه املاک و اسکان اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی همدان از تامین زمین طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: بر این اساس 60 هکتار از اراضی رباط شورین به شهر الحاق می شود.
رئیس اداره واگذاری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: حدود 650 هکتار از اراضی دولتی استان اصفهان در سال 1399 با کاربری مختلف از جمله تجاری، مسکونی، کارگاهی مزاحم و نیمه مزاحم شهری، ورزشی، بهداشتی، درمانی، گردشگری–تفریحی و.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، گفت: تردد در محورهای مواصلاتی اداره کل راه و شهرسازی لارستان در نوروز امسال 145 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: فرماندار اردستان گفت: شرایط ساخت 420 واحد مسکونی طرح کریمان با پیگیری های به عمل آمده در این شهرستان فراهم شد. حمیدرضا تاملی در نخستین نشست شورای اداری اردستان در سال 1400 افزود: با اقدام های صورت گرفته و همکاری اداره کل راه و شهرسازی اصفهان زمین مورد نیاز در شهرهای اردستان ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
براساس ارزیابی مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی بر پایه عملکرد 58 روابط عمومی ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سال 1399، روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان توانست در بین تمامی استان های کشور رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پشتیبانی و رفع موانع ساخت مسکن از مهمترین اهداف اداره کل راه و شهرسازی استان فارس می باشد به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس ، برنامه های این اداره کل در خصوص تحقق شعار سال 1400 تولید ...