سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۱:۳۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راه و شهرسازی»

خبرگزاری فارس   ۳ دقیقه پیش    
اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی نسبت به انتشار گزارشی از سوی پیمانکاران راه سازی استان جوابیه صادر کرد که بررسی آن نشان دهنده لحن خاص این جوابیه در پاسخ به انتقادات به حق پیمانکاران بوده است.
روزنامه سپهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پروژه های بازآفرینی با هدف ارتقای کیفیت سطح زندگی و احداث فضای تفریحی مردم در دست اجرا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران از پیشرفت فیزیکی بالای 90درصدی مسکن مهر فرج آباد چالوس خبر داد و گفت: در بحث آورده متقاضیان مشکلاتی را شاهد بودیم که جایگزینی ها انجام شده است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مجتبی آراسته اظهار کرد: با تلاش عوامل یگان حفاظت اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ، 38 مورد تعرض به اراضی ملی در شهرستان کاشان شناسایی و رفع تصرف شده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۹    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان، در چهارمین جلسه مدیران آموزش و پرورش شهرستان های غرب استان، طرح اقدام ملی مسکن را راهی برای خانه دار شدن فرهنگیان بیان کرد . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۵    
بیرجند - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: زمین مورد نیاز 11 هزار و 205 واحد مسکن اقدام ملی در این استان تامین شده است و 2 هزار و 401 واحد در مرحله شروع عملیات ساخت و اخذ پروانه هستند.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تسهیلات بانکی جهت نوسازی بافت های فرسوده در شهرهای استان اصفهان پرداخت می شود.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دستور توقف عملیات ساخت و اقدامات اصلاحی جهت مجتمع در حال احداث جنب خانه بروجردی ها واقع در شهر کاشان، توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان به شهرداری کاشان ابلاغ شده است و تا حصول نتیجه پیگیری می شود.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۲    
شایسه سلامی، گروه جامعه: گاوخانه (منطقه مهردشت) با جمعیتی حدود 6 هزار نفر در یک کیلومتری شهر اراک قرار دارد. این منطقه یک روستاست و به همین دلیل امکانات آن باید روستایی باشد، اما به علت تحمل بخشی از جمعیت شهری اراک ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - در جلسه مشترک مسئولین اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در خصوص روند احداث مدارس در شهرک های اقماری و مسکن ملی فرهنگیان بحث و بررسی شد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۹    
در جلسه ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و معاونان، میرزاعلی احمدی به عنوان سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد.
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، معاونین و کارکنان اداره کل راه و شهرسازی همدان با حضور در مزار شهدای گمنام پارک مردم ، یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و نسبت به شهدای گمنام ادای احترام کردند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۸    
زنجان - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: همه شرکت های مسافربری این استان موظف شده اند، تأییدیه سلامت مسافران را اخذ کنند.
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تا کنون نتیجه قطعی از سوی "شورای عالی شهرسازی و معماری ایران" مبنی بر ساخت هتل در حریم چهارباغ عباسی ابلاغ نشده است لذا هرگونه اقدام پس از تعیین تکلیف قطعی، امکان پذیر است.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد: آخرین زمانبندی برای واریز آورده اولیه 40 میلیون تومانی متقاضیان مسکن ملی در استان اصفهان 24 آذرماه سال جاری است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۴۱    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی بوشهر از برگزاری جلسه کمیسیون ماده 5 شهر های برازجان، خورموج با 23 دستور کاروبه ریاست معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری بوشهر خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا- معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: 2هزار قطعه زمین از طرف اداره کل راه و شهرسازی این استان در12شهر برای اجرای طرح ملی مسکن به این نهاد واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: مشکل طرح های تفصیلی در اجرای آن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان، به عنوان مسوول نگهداری از پل میانگذر دریاچه ارومیه معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: امسال 10 میلیارد و 845 میلیون تومان تسهیلات کمک ودیعه مسکن ویژه حمایت های دولت برای آسیب دیدگان از کرونا در این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 16 هزار و 519 نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد هشت هزار و 986 متقاضی واجدالشرایط شناخته شدند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: از جمعیت واجدان شرایط دو هزار و 280 نفر تایید نهایی شدند که از این تعداد فقط هزار و 327 نفر وجه آورده اولیه 40 میلیون تومانی را واریز کردند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۱    
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان ، مهدی حمزه هویدا به عنوان سرپرست اداره پیمان و رسیدگی و قراردادها اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب شد.
میانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۶    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: مسکن مهر 368 واحدی میانه باقی مانده است که دارای پرونده حقوقی هستند ولی با حل مسائل آنها به متقاضیان تحویل داده خواهد شد ...
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اتمام عملیات ساخت پل شور عقیلی در گتوند خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از احیای بناهای تاریخی در محدوده بازآفرینی شهری استان همدان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: عملیات تکمیل 800 متر باقیمانده از تونل شهرستان خوانساربه بوئین میاندشت با 27 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از بازگشت یک میلیارد و 110 میلیون و 400 هزار تومانی به حساب سازمان نظام تهران از جمع مبلغ 2 میلیارد و 400 هزار تومانی مازاد پرداخت شده به حساب برخی از اعضای حقیقی و حقوقی سازمان نظام مهندسی استان تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۲    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از رفع مشکلات مسکن مهر آبادان تا یک ماه آینده خبرداد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سید محمد احمدی شهردار رشت با ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان دیدار و در موضوعات مختلف شهری به گفتگو پرداختند. عصر کاسپین/ در این جلسه رسیدگی به مناطق حاشیه نشین، توجه به بافت فرسوده شهری در قالب ستاد بازآفرینی و پروژه های مرتبط با این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: رکود ساخت و ساز و محدودیت در صدور مجوزها از چالش نوسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه سهم استان اصفهان در طرح اقدام ملی مسکن بیش از 70 هزار واحد است ادامه داد: هرمتقاضی در ابتدا باید 40 میلیون تومان واریز کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز (پانا) -به گفته فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس، با تلاش مامورین یگان حفاظت از اراضی و پیگیری واحد املاک و حقوقی با هماهنگی مراجع محترم قضایی و همکاری نیروی انتظامی ...
اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در اطلاعیه ای از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خواست حداکثر تا 30 آذرماه 99 نسبت به رفع ایرادات ثبت نام خود در سامانه اقدام ملی مسکن اقدام کنند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل اعلام کرد: در مرحله اول ساخت مسکن در قالب طرح مسکن ملی، مجوز ساخت یکهزار و 600 واحد مسکونی در شهرهای کوچک استان اردبیل اخذ شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: متقاضیان مسکن ملی تا اتمام پروژه 300 میلیون تومان حداقل باید پرداخت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: اداره کل راه و شهرسازی مازندران آمادگی کامل را در رفع معضلات مسکن جامعه کارگری و بازنشستگی را داشته و برای تامین مسکن کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی نیازمند به اتحاد و بسیج همگانی وحمایت همه بنگاه های اقتصادی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۱    
مجید جعفری بعنوان سرپرست اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی منصوب شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از اختصاص 2436 واحد زمین برای اجرای فاز اول طرح اقدام ملی مسکن در استان خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از اعطای تسهیلات 100 میلیون تومانی برای سایت 5.5 هکتاری زنجان خبر داد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: خرید و فروش امتیاز واحدهای طرح اقدام ملی مسکن و همچنین فیش زمین های خارج از محدوده شهری، ممنوع بوده و جُرم و تخلف محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن درخواست کرد تا از مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی استان خودداری کنند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان با اذعان به اینکه پروژه ساخت کتابخانه مرکزی طی 11 سال تنها 25 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، از واگذاری عملیات اجرایی آن به به اداره کل راه و شهرسازی استان خبر داد و گفت: برای تسریع در ساخت و واگذاری این کتابخانه به شهرداری هم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۲    
معاون املاک وحقوقی اداره کل راه و شهرسازی البرز گفت: برای 39 هکتار از اراضی شهرستان طالقان سند صادر و تحویل راه وشهر سازی استان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱    
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با تأکید بر اینکه اختلافات اداره کل راه و شهرسازی با شهرداری های استان سمنان حل وفصل شود گفت: کرونا درآمدهای شهرداری های استان سمنان را کاهش داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی کردستان ، با آماده شدن چهار کیلومتر دیگر از مسیر 20 کیلومتری پروژه گردنه صلوات آباد در مجموع 16 کیلومتر از این پروژه زیر بار ترافیک خواهد رفت.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه مشکلی در تامین زمین واحداهی طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد، گفت: محدوده جدیدی به شهر زنجان اضافه نمی شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۹    
این زمین ها اکنون قطعه بندی شده و توسط تعاونی های ذکر شده در حال واگذاری هستند. من این تقسیم بندی ها را در حق مردم شهر ظلم و نتیجه بی توجهی و بی صاحبی شهر می دانم. شهرداری بی توجهی کرده و تصرف شده اند ...