دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۲May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راه و شهرسازی»

کرج رسا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز، شاهین ظهوری در نشست این کمیسیون گفت: این طرح پس از تهیه و تدوین جهت اجرا به استانداری البرز پیشنهاد خواهد شد تا پس از بررسی و تایید در استانداری بستر برای مشارکت فعال سازندگان مسکن در انبوه سازی مهیا شود. ...
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان گفت: طی سال گذشته برای اجرای پروژه های حوزه راه سازی در استان زنجان 200 میلیارد تومان هزینه شد که از این میزان تنها 130 میلیارد تومان اعتبار برای این تعداد پروژه تخصیص یافت.
عصر اترک   ۴ ساعت پیش    
شهردار بجنورد گفت: اختلافات شهرداری بجنورد و اداره کل راه و شهرسازی استان در زمینه های واگذاری سهم 10 درصدی زمین از طرح مسکن مهر به شهرداری بجنورد همچنین املاک تصرفی میان طرفین، سرانجام با پیگیری های شهرداری بجنورد حل شدند.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون برای احداث بزرگراه در مسیر میرجاوه- زاهدان- بم 2 هزار و 965 میلیارد ریال اعتبار از سوی این اداره کل هزینه شده و برای بهره مندی کامل این مسیر از باند دوم نیز افزون بر 21 هزار و 900 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اتمام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن استان بر لزوم تسریع در رفع ایرادات ثبت نامی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بر همکاری این اداره کل با اداره کل راه و شهرسازی استان در راستای ساخت مسکن ملی تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۸    
همزمان با شروع هفته سلامت ،به همت کمیته طناب کشی هیات انجمن های ورزشی ارومیه و با همکاری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، مسابقات طناب کشی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار نمودند .
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۰    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: سازمان نظام مهندسی استان موفق شد در فرایندی چهار ماهه ضمن طراحی و اخذ مجری ذی صلاح، نسبت به اخذ پروانه ساخت ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی استان مرکزی اقدام و اجرای آن را آغاز کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی مازندران از بهره برداری موقت از راه دسترسی به فرودگاه ساری خبر داد.
سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد: مهلت ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه 1401 برای بار دوم تمدید شد.
در دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با مجتبی یزدانی معاون حقوقی، امور مجلس و استانها، مشکلات حقوقی و پرونده های مهم استان مورد بررسی و تدقیق قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا -سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان تاکنون 878 میلیارد و 437 میلیون ریال سهم آورده برای احداث خانه های خود پرداخت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از تمدید مجدد نام نویسی آزمون ورود به حرفه مهندسی و کاردانی در تمامی رشته ها در استان تا 26 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: این استان همواره در تأمین زمین برای طرح های حمایتی دولت به منظور تامین مسکن اقشار مختلف پیشتاز بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۷    
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت: برای واحدهای مسکن مهر فرج آباد برخی آورده را به طور کامل پرداخت کرده که این موضوع موجب فوریت در اجرای پروژه شده و برعکس هم کسانی که پرداخت نکردند باید هرچه سریع تر نسبت پرداخت آورده اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از ارائه تسهیلات ویژه به افراد دارای زمین (خود مالک) در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۷    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در جلسات هماهنگی برنامه های حوزه مسکن استان اصفهان موضوعات مرتبط با تامین زمین مطرح و رفع مشکلات جهت تسریع در پیشرفت پروژ ه ها و تدقیق اطلاعات سامانه برمبنای ظرفیت واقعی اراضی انجام پذیرفت.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف یک هزار متر مربع از اراضی دولتی به ارزش 5 میلیارد ریال در زاهدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف یک هزار متر مربع از اراضی دولتی به ارزش پنج میلیارد ریال در زاهدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۳    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: هفته آینده یک هزار و 830 واحد مسکن در نهاوند به نام شهدای نهاوند کلنگ زنی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- معاون اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اطلاق واژه سکونت گاه غیررسمی باعث دوگانه شدن شهر می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : ذوالفقار دوستی نیا معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام در آیین کلنگ زنی بهسازی و چهارخطه نمودن 4 کیلومتر از محور مهران- دهلران در منطقه نصریان از برنامه های این اداره کل برای توسعه راههای استان از جمله محورهای جنوب استان خبر داد
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۷    
به منظور اطلاع رسانی و پاسخگویی به شهروندان گرامی در حوزه فعالیت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان میز خدمت با حضور مدیر کل و معاونین این اداره کل در مصلی نماز جمعه زاهدان برپا شد.
فرمانده یگان حفاظت زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی از دو فقره حکم قلع و قمع در داخل شهر قزوین با ارزشی بالغ بر 20 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: براساس سهمیه ای که وزارت راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی مسکن برای استان کرمانشاه در نظر گرفته، قرار است طی چهار سال 116 هزار واحد مسکونی در استان ساخته شود
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: اجرای پروژه های محرک توسعه و ارزش آفرین موجب می شوند تا انگیزه لازم ایجاد و سرمایه ها به سمت این بافت ها سوق پیدا کند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفۀ مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان مجلس و مدیران استانی برگزار شد . به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، آئین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی گلستان، پیش از ظهر روز چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۵    
فرمانده یگان حفاظت زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی از اجرای دو فقره حکم قلع و قمع در داخل شهر قزوین با ارزشی بالغ بر 20 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: از 194 هزار نفری که از 35 شهر استان طی 6 مرحله از سال 98 در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کردند، 85 هزار نفر واجد شرایط اولیه تشخیص داده شده اند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۵    
مدیرکل سابق اداره کل راه و شهرسازی استان یزد گفت: به همت همه دستگاه های مرتبط 102 درصد تامین زمین در استان یزد برای طرح های مسکن انجام شده است و توانستیم اولین پروژه اقدام ملی مسکن را در استان یزد رقم بزنیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سرپرست جدید اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، گفت: کارکنان راه و شهرسازی خواب را از خود خواهند گرفت تا در آینده نزدیک مردم یزد در منازل جدید خود خواب راحتی داشته باشند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا :مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن گفت: 294850 مترمربع زمین جهت احداث 3055 واحد در در قالب 20 پروژه در 12 شهر (رشت- بندرانزلی- ماسال – کیاشهر- لنگرود- چاف و چمخاله- رودسر- دیلمان – جیرنده – صومعه سرا – شفت و آستارا) از اداره کل راه و شهرسازی استان تحویل و ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- آیین معارفه و تودیع مدیران کل جدید و سابق راه و شهرسازی استان یزد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار و جمعی از مسئولان استان برگزار از زحمات رضا یادگاری تجلیل و احسان خواجه رضایی بعنوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان یزد معرفی شد. عکس:مسعود میرجلیلی
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه در محورهای دو بانده تصادفات بسیار کمتر است گفت: ارتقاء راه های اصلی به بزرگراه نقش بسیار مهمی در ایمنی و کاهش تصادفات دارد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از تمدید ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسی و کاردانی در تمامی رشته ها در استان تا 22 اردیبهشت ماه خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به توسعه درون زا بعنوان موضوع مهمی در تولید مسکن گفت: نوسازی در بافت های ناکارآمد به صورت تدریجی انجام می پذیرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۲    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت : چهارمین جلسه کارگروه امورزیربنایی صبح امروز ( چهارشنبه) با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از تمدید ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسی و کاردانی در تمامی رشته ها در استان تا22 اردیبهشت ماه خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت: تاکنون حدود هشت هزار نفر از شهروندان مازندرانی متقاضی خانه دار شدن در طرح نهضت ملی مسکن تسهیلات بانکی ساخت خانه را دریافت کرده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی گفت: سهم این استان از طرح نهضت ملی مسکن ساخت 400 هزار واحد پیش بینی شده است.
در اولین جلسه شورای اداری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در سال 1401 بر سرعت بخشی به پروژه های اجرایی تاکید و به تببین برنامه ها و اولویت ها در راستای پیشبرد اهداف سال جاری پرداخته شد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از تامین یک هزار و 92 هکتار زمین برای احداث واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان زاهدان در افق چهار ساله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و بازآفرینی اداره کل راه وشهرسازی کردستان گفت: 142 هزار نفر در استان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که شهرستان سنندج با 45 هزار نفر بیشترین تعداد ثبت نامی را به خود اختصاص داده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، محمد صادقی اظهار داشت: در استان قم بیش از 130 هزار متقاضی مسکن موفق به نام نویسی در سامانه سمن شده اند که امور مربوط به پالایش آن ها در دست اقدام است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۱    
طی حکمی از سوی فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن ، سرهنگ امرالله یعقوبی به عنوان فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان یزد منصوب شد.