شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۱۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه وشهرسازی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۷    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: از مهر ماه سال گذشته میزان صدور پروانه های ساختمانی در کشور رشد 233 درصدی داشته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۴    
در جلسه شورای اداری شهرستان تیران و کرون، مسائل و مشکلات پروژه های راه وشهرسازی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی در آیین افتتاح 2هزار و 940 واحدمسکونی مهردرالبرز، گفت: تعدادقابل توجهی ازواحدهای مسکونی مهر درکشور نیمه تمام مانده است که مصمم به تکمیل و واگذاری تمام این واحدهاتاپایان سال 1402 به مردم هستیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۶    
فرمانده انتظامی استان مرکزی با اهداء لوحی از مدیرکل راه وشهر سازی استان به پاس کمک درراستای توسعه فرماندهی انتظامی استان تقدیرکرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان گفت: تا پایان اسفند ماه سال گذشته از 192 واحد آماده تحویل پروژه برکت حدود 132 واحد مسکونی به متقاضیان تحویل داده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در دیدار نوروزی مدیران مجموعه وزارت راه وشهرسازی در استان بر خارج شدن پیگیری مشکلات محور بجنورد - جنگل گلستان از روال عادی تاکید کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۲    
همزمان در بازدید از شهرستان میانه جلسه شورای مسکن با حضور مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی ،فرماندار میانه ،معاونین اداره کل و دیگر مسئولین عضو شورا برگزار شد.
آیین کلنگ زنی 1170 واحد،طرح نهضت ملی مسکن کارکنان فراجا استان گیلان عصر دیروز باحضور سردار رادان فرمانده نیروی انتظامی کشور، مدیر کل راه وشهرسازی استان و جمعی از مقامات استانی در رشت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: سهمیه قیر رایگان سال 1401 در 4 بخش 25 درصدی تأمین شد و تا روزهای پایانی سال گذشته تمامی اعتبارات آن را دریافت کردیم.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۲:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزیر راه وشهرسازی از جابه جایی بیش از 8 میلیون و 700 هزار مسافر در سطح کشور توسط حمل و نقل عمومی در مدت 14 روز ایام سفر های نوروزی خبر داد و گفت: در این مدت 2 میلیون و 603 هزار و 828 مسافر نیز با شناور های مسافری و تفریحی در کشور جابه جا شده اند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پرونده مسکن مهر تا تابستان امسال که شامل حدود 20 هزار واحد می شود بسته خواهد شد. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا جعفری گفت: طبق دستور وزیر راه وشهرسازی باید تا تابستان امسال تمامی واحدهای مسکن مهر به بهره برداری برسد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: این اداره کل در راستای تثبیت اراضی ملی طی یک سال گذشته 2 هزار و 6 مورد اسناد دفترچه ای را به اسناد تک برگی تبدیل کرده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۷    
کارنامه یکساله 1401 معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی پیش روی شماست.
رئیس دولت سیزدهم در دور اول سفرهای استانی خود، 605 مصوبه مربوط به حیطه کاری وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرد که 47 مصوبه آن در حوزه ریلی بود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس آیین نامه جدید حقوق مسافر تاخیر پی در پی در انجام پروازهای هر یک از شرکت های هواپیمایی، منجر به تعلیق و لغو مجوز پروازها تا زمان برقراری نظم مجدد خواهد شد. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۸   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر خبر مهرداد بذرپاش وزیر راه وشهرسازی در 22 بهمن در دستوری به سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام ضرب الاجل 2 هفته ای خواستار بررسی فوری وضعیت شرکت هواپیمایی آتا شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تعهد اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل مبنی بر انتخاب پیمانکار جدید و ادامه عملیات اجرایی تونل دوم حیران از 15 فروردین به بعد خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: آورده متقاضیان در نهضت ملی مسکن در حال حاضر به 200 میلیون تومان رسیده است.
در هفتمین روز از عید نوروز مدیر کل راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از ستاد سفرهای نوروزی شهرستان جلفا بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۰    
با ششمین روز از عید نوروز مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجانشرقی از محورهای مواصلاتی تبریز – مرند – جلفا بازید بعمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: میزان بافت های فرسوده درکشور به یک میلیون و 400 هزار واحد رسیده که تهران واصفهان رکورد دار هستند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۴    
همزمان با تعطیلات نوروزی 1402 و ماه مبارک رمضان مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی از راهدار خانه ورقه واقع در آزاد راه پیامبراعظم بازدید بعمل آورد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان کرمانشاه از ساخت چند تقاطع غیرهم سطح و مسیر جایگزین در مقاطع پرحادثه و خطرناک استان خبر داد.
همزمان با پنجمین روز از عید نوروز، دیدار نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان با مدیران، کارشناسان، کارکنان، پیمانکاران، مشاوران و تلاشگرانی که در طول یکسال توانستند در خدمات دهی به شهروندان نهایت تلاش را از خود دریغ ننمایند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۲    
با چهارمین روز از عید نوروز 1402 مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی از عوارضی بستان آباد- تبریز بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۵    
اداره کل راه وشهرسازی جنوب کرمان در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاههای اجرایی استان کرمان درجشنواره شهید رجایی سال1401 حائز رتبه برتر شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۷    
مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی طی بازدیداز مجتمع خدماتی کاظمین نژاد و نحوه خدمات دهی به مسافرین در ماه مبارک رمضان را امری مهم دانست.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۶    
همزمان با چهارمین روز از عید نوروز 1402 مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی از آزاد راه پیامبراعظم بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۳    
کارنامه یکساله 1401 معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی پیش روی شماست.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۰    
مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پایانه مسافری شهرستان مراغه جهت استقبال از مسافران نوروزی به مراغه که در فهرست ده ساله شهر تاریخی ایران قرار دارد بازدید بعمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: پیشرفت فیزیکی واحد های نهضت ملی مسکن در تهران به 70 درصد رسیده که بخشی از آن ها در خرداد ماه به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی در پیامی به وزرای کشورهای اسلامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، خواستار تحکیم همکاری، انسجام و یکپارچگی میان کشورهای اسلامی شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۵۵    
سرپرست اداره کل راه وشهرسازی مازندران در پیامی، فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت و بهار قرآن را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی گفت: با افزایش میزان تولید و ساخت مسکن شاهد کاهش نرخ تورم در اقتصاد کشور خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی یکی از اولویت های مهم دولت سیزدهم را در سال جدید، بهره مندی از حمل ونقل ترکیبی عنوان کرد و از برنامه توسعه ناوگان هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی با اشاره به لزوم توجه جدی به روش های جدید تأمین مالی پروژه ها در سال جدید و شتاب بیشتر اجرای پروژه ها و فعال شدن شورای پژوهش و فناوری، گفت: تکمیل کریدورهای ریلی و آزادراهی در اولویت سال 1402 قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی راه وشهرسازی استان اصفهان، از اقدامات به عمل آمده در راستای ارتقای سطح ایمنی پروازها و بهسازی سطوح پروازی در آستانه نوروز 1402 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: به دنبال این هستیم تا طی سه سال آتی در محلات فرسوده و ناکارآمد، مشکلی تحت عنوان معابر خاکی وجود نداشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ساخت خانه های ویلایی و توسعه افقی شهرها جزو تاکیدات رئیس جمهور و از سیاست های اصلی وزارت راه وشهرسازی بوده اما این سیاست در حال حاضر تنها به روستاها و شهرهای کوچک محدود شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی در سفر اسفندماه 1401 خود به هرمزگان از پروژه های در دست احداث بندرشهید رجایی بازدید کرد. به گزارش صبح ساحل، مهرداد بذرپاش ، وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه با محسن نادری ، مدیرعامل شرکت مدیریت بین المللی همراه هیمکو ملاقات و از پروژه اسکله سازی غرب بندر شهید رجایی بازدید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۴    
مراسم ورود 500 دستگاه انواع واگن به شبکه ریلی کشور، روز چهارشنبه با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه وشهرسازی و سید میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه آهن در ایستگاه راه آهن تهران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی گفت: از ابتدای سال آینده با رایزنی های صورت گرفته از طریق وزیر اقتصاد راه آهن تهران_کربلا با سرعت اجرایی خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۳    
با صدور حکمی از سوی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی مازندران محمود قلی پورملکشاه به سمت سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه وشهرسازی استان منصوب شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: در ایام تعطیلات نوروزی سال 1402 یگان حفاظت از اراضی این اداره کل در آماده باش کامل است و از اراضی ملی استان حفاظت و صیانت خواهد کرد.
سومین همایش ملی میثاق باشهدا وتجلیل از خادمین ایثارگران و مروجین ایثار و شهادت در سالن همایش های حج و زیارت تهران برگزار شد.
با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و استاندار خوزستان نشست مشترک قرارگاه ملی مسکن و شورای مسکن خوزستان در اهواز برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی گفت: تاکنون زمین مورد نیاز برای احداث 7296 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام تامین گردیده است
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق قانون باید تمامی اراضی مازاد در اختیار وزارت راه وشهرسازی در سامانه سادا ثبت شود تا با شناسایی دقیق این اراضی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن سرعت بگیرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی راه وشهرسازی استان اصفهان از اجرای طرح های استقبال از نوروز در حوزه حمل ونقل ریلی اصفهان، خبر داد.