دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۵۳Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه وشهرسازی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی که با حضور سرپرست اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی برگزار شد، سعید آقایی به عنوان مجری شهر جدید گلمان ارومیه معارفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت راه وشهرسازی اعلام کرد: تاکنون بیش از 74 هزار مشمول قانون جوانی جمعیت، زمین های خود را به ارزش یک میلیارد و 170 میلیون تومان دریافت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۱    
مدیرکل راه وشهرسازی لرستان از تأمین 2 هزار و 200هکتار زمین برای اجرای نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی در راس هیاتی و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از بیمارستان 400 تخت خوابی رشت بازدید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 1850 متر مربع از اراضی ملی و دولتی شهر ایلام توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل خبر داد. به گزارش فرتاک نیوز ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: در راستای اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در کشور تا به امروز 50 امتیاز به مالکان در قالب بسته های تشویقی اختصاص یافته است.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده وزیر راه وشهرسازی در طرح نهضت ملی مسکن در تشریح جزئیات تفاهم نامه انبوه سازی طرح نهضت ملی زمین و مسکن با بیان اینکه تعاونی های مسکن یکی از ابزارهای مهم برای جهش تولید مسکن هستند،گفت: این تفاهم نامه می تواند یکی از راهکارهای موثر برای افزایش سرعت و تحقق اهداف طرح نهضت ملی مسکن باشد ...
رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: از زمان حضور مهرداد بذرپاش در وزارت راه و شهرسازی، جلسات منظم شورای مسکن وزارتخانه، هر شنبه با حضور معاونین و روسای سازمان های مرتبط برای بررسی آخرین وضعیت حوزه مسکن تشکیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: در راستای اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در کشور تا به امروز 50 امتیاز به مالکان در قالب بسته های تشویقی اختصاص یافته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۷    
سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری راه وشهرسازی گفت: در جلسه کمیسیون ماده پنج استان، 33 مورد درخواست وارده به دبیرخانه کمیسیون از سه شهرسنندج- مریوان وکامیاران بررسی شد.
مدیر کل راه وشهرسازی کردستان با اشاره به پیشرفت 65 درصدی پروژه کریدور بزرگراهی غرب کشور در محدوده استان کردستان گفت: اتمام این پروژه 12 هزار میلیارد تومان اعتبار می خواهد.
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پل شلمان لنگرود را بالغ بر 30 میلیارد تومان اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون مدیریت منابع وزارت راه وشهرسازی گفت: جاده های لرستان سهم بسزایی در حمل ونقل و جابه جایی کالا و بار در کشور دارد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۸    
مسؤل قرارگاه نهضت ملی مسکن به همراه معاون اداره کل راه وشهرسازی فارس ، فرماندار زرین دشت، مدیر بنیاد مسکن وراه شهرسازی و ماشین آلات عمرانی و کارشناسان ناظر عالیه از پروژه نهضت ملی مسکن شهرحاجی آباد وشهرپیر استان فارس بازدید کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۷    
همزمان با پویش چِلّه ی خدمت به یاد شهدای خدمت و با هدف آشنایی بی واسطه با مشکلات مردم و پاسخگویی مستقیم به مطالبات آنان ، میز خدمت با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل راه وشهرسازی لارستان برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
راحله عبدالحسینی- روزنامه نگار به احکام جالب و متفاوتی که صادر می کند زبانزد شده است. اهالی روستاهای اطراف مراغه هم اسمش را وقتی شنیدند که راه های روستا خط کشی شد و سروسامان گرفت؛ همان جاده های باریک دوطرفه و بدون خط کشی که بارها و بارها تصادف های مرگباری را رقم زده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: اجرای پروژه های ویلایی و تک طبقه در شهر ایوانکی در حال ساخت است که این طرح باید در دولت های بعدی ادامه یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی شایعاتی مبنی بر حضور نیافتن مهرداد بذرپاش وزیر راه وشهرسازی در وزارتخانه را پس از رد صلاحیت در انتخابات ریاست جمهور تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: 30 هکتار زمین در قالب طرح جوانی جمعیت برای 48 هزار متقاضی تامین شده است
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در جریان بازدید معاون وزیر راه وشهرسازی از شهر جدید تیس، پروژه هایی همچون بلوارها، فضای سبز، واحدهای ویلایی مبلمان شده، پروژه های ورزشی و گردشگری مورد توجه قرار گرفت.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان جیرفت در گزارشی از تکمیل و به روزرسانی سامانه ملی املاک و اسکان درشهر جیرفت خبر داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۰    
ساعت 24- ارایه پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی به 700 میلیون تومان، تحویل 550 هزار واحد نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم و تصویب قانون بیمه مهندسان از جمله مهم ترین اخبار حوزه راه وشهرسازی در هفته جاری بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ارایه پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی به 700 میلیون تومان، تحویل 550 هزار واحد نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم و تصویب قانون بیمه مهندسان از جمله مهم ترین اخبار حوزه راه وشهرسازی در هفته جاری بود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ مهدی علمی رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان نایین اظهار کرد: پروژه 49 واحدی طرح نهضت ملی مسکن در شهر بافران، از مصوبه های شورای مسکن استان اصفهان، توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، به صورت ویلایی در حال احداث و در مرحله سفت کاری است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: توسعه رفاه و معیشت کارکنان راه وشهرسازی آذربایجان غربی با جدیت دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۳    
قائم مقام وزیر و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: از نیرو های متخصصی در قالب امریه سربازی در وزارت راه وشهرسازی استفاده می شود و در این خصوص سهمیه های لازم جذب شده است.
سرپرست اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی درجشنواره روابط عمومی های استان موفق به کسب رتبه برتر دربخش عکس(تک عکس) شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شواری مرکزی بنیاد مسکن گفت: ساخت 50 هزار واحد مسکونی با مشارکت وزارت راه وشهرسازی در قالب تخصیص زمین هدف گذاری شده که 30 هزار واحد از آن به مرحله فنداسیون رسیده است.
مدیرکل راه وشهرسازی کردستان گفت: ادامه عملیات اجرایی احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد سنندج به طول چهار ونیم کیلومتر در حال انجام است واتمام این پروژه در دست اجرا 220 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
در دولت سیزدهم این روند سرعت گرفت و آمارها نشان می دهد افزایش هشت برابری داشته است. این درحالی است که در دو دولت گذشته توجه زیادی به این موضوع نمی شد، اما این روند در سه سال گذشته سرعت بیشتری پیدا کرد. از سوی دیگر تامین زمین برای احداث بیمارستان در دولت سیزدهم با روندی متفاوت همراه شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۰۲    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: بانک هایی که در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن با توجه به قانونی بودن آن سرپیچی کرده باشند باید نقره داغ شده و قدرت تسهیلات دهی آنها کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۴    
مجموعه راه و شهرسازی باید درتمامی بخشها برای سفر های اربعین آمادگی کامل داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: مجموعه راه و شهرسازی باید با آمادگی کامل در تمامی بخش ها برای سفر های اربعین را داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: خرید واحدهای نوسازی شده مسکن از سوی دولت و از طریق صندوق ملی مسکن امکان پذیر شده است.
دومین جلسه ستاد اجرایی استان زنجان با محوریت هماهنگی برگزاری اولین رزمایش کشوری و جهادی نوسازی مسکن در محل اداره کل راه وشهرسازی استان زنجان برگزار شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ مهدی علمی رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان نایین اظهار کرد: از بیش از 400 متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهر انارک ، پس از بررسی و پالایش های لازم در حال حاضر 120 متقاضی حائز شرایط فعال بوده اند. ...
عصر شرق   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی دماوند از شناسایی 159 مشاور املاک فاقد پروانه کسب خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی گفت: از مهم ترین مشکلات پیمانکاران پروژه راه آهن استان، تأمین آب مورد نیاز اجرای پروژه بوده که نیازمند همکاری دستگاهای مرتبط با این موضوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک گفت: ساماندهی و صدور مجوز مشاوران املاک که پیش از در اختیار وزارت صمت بود به وزارت راه و شهرسازی واگذار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۷    
مدیر کل راه وشهرسازی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به تاثیر ساخت بزرگراه در محور زابل- زاهدان بر توسعه استان از طریق کریدور شمال - جنوب و نیز کاهش تلفات جاده ای از عزم این اداره کل بر تکمیل و بهره برداری از این پروژه مهم راهسازی تا پایان سال 1403 خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عباس آخوندی، وزیر اسبق راه وشهرسازی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه کشورداری و حکمرانی درست با بگومگو های خسته کننده و ملال آور راه به جایی نمی برد؛ مردم از ما کار می خواهند و خدمت بی منت، گفت: امکانات کشور نباید قربانی رقابت های سیاسی شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس آخوندی، وزیر پیشین راه وشهرسازی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ساعت 24- مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان پروژه های نهضت ملی مسکن استان تهران تنها تا پایان خرداد برای تکمیل آورده 180 میلیون تومانی خود فرصت
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.