دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۴۸Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی بر لزوم رفع تعارضات، ناسازگاری ها و همپوشانی های اسناد آمایش استانی با سند ملی آمایش در جریان تهیه و تنظیم اسناد آمایش منطقه ای تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۳    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: تولیدات کشاورزی در استان در قسمت های زیادی همچنان به صورت سنتی انجام می شود؛ دلایل متعددی در این زمینه دخیل هستند که مهم ترین آن خرده مالکی است که باعث می شود سرعت اجرای اقدامات و برنامه های متخصصین و وزارت کشاورزی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در خصوص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان گفت: خوشبختانه امسال رتبه آذربایجان غربی در میان استانهای کشور با یک پله صعود، رتبه پنجم کشوری است و 6/5 درصد اعتبارات کشور در این حوزه به آذربایجان غربی اختصاص خواهد یافت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه با اشاره به بهبود شاخص های نرخ بیکاری و ضریب جینی در استان، تأکید کرد: شاخص ها نشان می دهد که اوضاع اقتصادی استان رو به بهبودی می رود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۲    
در راستای بررسی تجهیزات و امکانات و ابنیه دانشکده فنی و حرفه ای امام خمینی شهرستان علی آباد کتول، جمالی فرماندار با همراهی زمانی معاون اداری و مالی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان و مسئولین دانشکده فنی و حرفه ای ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان_ایرنا_ "ظاهر پورمجاهد" معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان، به همراه فرماندار ویژه ملایر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از مجموعه نهالستان قدس ملایر بازدید کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از اختصاص210 میلیارد تومان به پروژه های زیر ساخت استان و 450 میلیارد تومان به پروژه احیای دریاچه ارومیه در چند روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
یک واحد مسکونی روستایی نوسازی شده با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مناطق زلزله زده سراب افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان، گفت: طرح آبرسانی به 14 شهرستان به اسم گلاب دو قبل از عید و 300 میلیارد تومان تامین اعتبار شده و امیدواریم حداکثر 15 تیرماه یک سوم این پروژه یعنی 3.2 متر برای شبکه شهرستان، شهر اصفهان تامین بشود و این پروژه به نتیجه برسد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: سال گذشته 59 درصد اعتبارات اسناد خزانه این استان تخصیص داده شد. رحمت اله قیصوری روز چهارشنبه اظهار کرد: از مجموع یک هزار و 83 میلیارد تومان اعتبار مصوب پروژه های استانی و دارایی های سرمایه ای از محل منابع استانی و طرح های ملی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 10 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های مصوب اقتصاد مقاومتی این استان مصوب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: این سازمان در بین 10 استان برتر کشور موفق به کسب رتبه پنجم در حوزه فعالیت های آموزشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/ایلام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام مهمترین مزیت ها و قابلیت های استان و پروژه های اولویت دار را برای توسعه استان تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: اعتبارات هزینه ای خراسان رضوی نسبت به مدت مشابه ابتداء سال گذشته حدود 70 درصد رشد داشته و سهم خراسان رضوی از اعتبارات هزینه ای در میان استان های کشور حدود 5.7 درصد است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۰    
سپهرغرب، گروه شهر - طاهره ترابی مهوش: متأسفانه علیرغم قرار گرفتن بودجه قطار شهری همدان در ردیف های ملی هنوز ابلاغ بودجه از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام نشده است. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش های رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان در حمایت از حوزه فرهنگ تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: 2 میلیارد تومان اعتبار به منظور ساخت و راه اندازی مرکز تخصصی و گردشگری شهرستان زابل اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 72 درصدی بودجه استان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار رشت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان و دو عضو شورای اسلامی رشت از شرکت کود آلی گیلان بازدید کردند. گیلان صدر : سید محمد احمدی شهردار رشت به همراه کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان گیلان ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران؛ محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه احمد حسین زادگان استاندار مازندران از بیمارستان در حال احداث 222 تختخوابی امام خمینی(ره) تنکابن بازدید داشتند. ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار و پیرامون مسائل حوزه فرهنگ و هنر گفتگو و تبادل نظر کردند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دربازدید از ساختمان جدید صداوسیمای مرکز کرمان گفت:برای تکمیل این طرح یکصد میلیارد تومان دیگر نیاز است که بر اساس مفاد تفاهم نامه به صورت مساوی به وسیله سازمان های مدیریت و برنامه ریزی و صدا وسیما در دوسال آینده تامین خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: جذب اعتبار شناور به طور ویژه و اساسی در دستور کار مدیران کل این استان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تامین اعتبار 458 میلیارد ریالی شبکه های پایاب سدهای آیدوغموش و سهند خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار شهرستان بوئین زهرا، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین و جمعی از مدیران اجرایی استان ضمن بازدید از مراحل اجرایی سد بالاخانلو ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از استقرار یک درصد مس دنیا در این استان خبر داد و گفت: اقتصاد ما دچار مشکلات ساختاری مثل وابستگی به نفت است ولی باید به مس نیز توجه کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۵    
معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار شهرستان آبیک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، عملکرد بودجه عمرانی استان در سال 99 را 890 میلیارد تومن دانست و گفت: بودجه عمرانی گیلان در سال جاری به 2868 میلیارد تومان افزایش یافته که منجر به افتتاح بسیاری از پروژه ها خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به اینکه بودجه هزینه به 828 میلیارد تومان افزایش یافته است، گفت: این نوید بخش شرایط بهتر نسبت به سال گذشته برای دستگاه های اجرایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان امروز در نشستی، راههای همکاری دوجانبه برای اجرایی شدن سند آمایش سرزمینی استان را بررسی کردند.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان نرخ مشارکت استان را 1،7 واحد درصد کمتر از متوسط کشور اعلام کرد و افزود: استان پهناور کرمان در این شاخص رتبه 22 کشور را داراست وخاطر نشان کرد متاسفانه این نرخ در حوزه مشارکت بانوان به رتبه 26 کشورافزایش یافته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: نرخ بیکاری زنان استان کرمان دو برابر کمتر از میانگین کشوری است که آمار مناسبی نیست.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهندس سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران از چهار بانده شدن محور سرخ رود به آمل به طول 20 کیلومتر خبر داد. با حضور ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در وزارت راه و شهرسازی، مهندس سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۹    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از توزیع هزار و 115 میلیارد تومان برای تامین و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان در استان خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در جلسه بررسی رفع موانع اجرایی و تسریع در تکمیل و تحویل سالن ورزشی 6 هزار نفره ماهفروجک که با حضور غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رضایی، فرماندار مرکز استان برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۷    
سمنان- مالکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان درباره کیفی سازی طرح های ارتقای تولید، گفت: تعریف و هدایت طرح های اقتصادی و عمرانی به طور عمده توسط کارشناسان دستگاه های اجرایی انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۸    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به افزایش هزینه های زندگی در استان گفت: در سال جاری 142 میلیارد تومان اعتبار حقوق و مزایا تخصیص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به وجود 113 هزار مترمربع فضای اداری گفت: کمبود فضای اداری از مهمترین مشکلات در استان به شمار می رود.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: قرار است برای 918 روستای بالای 20 خانوار استان سند تهیه و ظرفیت های هر روستا بیان شود و ما به دنبال این هستیم تا پایان دولت به 918 روستای بالای 20 خانوار سند بدهیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، مجید پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در نشست تبیین و تشریح اقدامات و دستاوردهای سازمان مدیریت در خصوص توسعه استان، اظهار کرد: تلاش ما برای پیشبرد پروژه های استان است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۰    
جلسه دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان، دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دکتر صالحی امیری رئیس کمیته المپیک با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با هدف تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام ورزشی این استان برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت 246 دفتر پیشخوان دولت در تبریز، گفت: چالش ها و فرصت های مختلفی از منظر فناوری و بازار کافی پیش روی این دفاتر را وجود دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به همراه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال کرمان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کردند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۴    
استاندار هرمزگان برای رفع مشکل برق، پروانه ساخت و فیبرنوری ساختمان مرکز جامع انتقال خون هرمزگان و همچنین سامانه متحرک خون گیری دستورات لازم را صادر کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: بر این باوریم که مسیر توسعه کشور بدون داشتن بخش خصوصی توانمند تحقق نخواهد یافت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۸    
طی مراسم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی لوح تقدیر ارسال شده از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اهدا کرد.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان ازبرنامه ریزی برای افزایش 26 درصدی خدمات الکترونیک دستگاه های اجرایی استان تا پایان سال خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان جعفر رودری در اولین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان به جایگاه شورای راهبری توسعه مدیریت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۵    
با هدف پیگیری اعتبارات در خصوص تکمیل پروژه های عمرانی و به روزرسانی تجهیزات کارگاه های آموزشی سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان امروز شنبه یک خرداد ماه دیدار و مذاکره کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: اعتبارات استان در سال 1400 در بخش اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور (استانی و ملی/استانی) رشدی معادل 93 درصد داشته است.