شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۲۹Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

ایرنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان از آغاز طرح سرشماری نفوس و مسکن در شهرستان همدان خبر داد و گفت: این استان جزو پنج استان آزمونه (پایلوت) سرشماری جمعیت کشور انتخاب شده است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: حرکت در مسیر توسعه اقتصادی مستلزم داشتن آمارهای دقیق و به هنگام است و برنامه ریزی یکی از ارکان اساسی مدیریت سازمانها برای رسیدن به اهداف تعیین شده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: آمار و برنامه ریزی مهمترین راهبرد مدیریت نوین در کلیه سازمان ها و نهادهاست.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: اثربخشی و کارآمدی همه تلاش ها و کوشش ها در حوزه مهم برنامه ریزی، در صورتی به تحقق خواهد رسید که همکاری های اثربخش بین سازمان های تولیدکننده آمار و دستگاه های متولی برنامه ریزی و همچنین مدیران ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: برنامه ریزی برای آینده از عوامل اصلی سیاست گذاری و مدیریت در نظام اجتماعی و اقتصادی کشور و زیربنای همه حرکت ها در جامعه محسوب می شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: تکمیل سد گیوی نیازمند تزریق 200 میلیارد تومان اعتبار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان گفت: یکم تا بیستم آبان سرشماری عمومی نفوس و مسکن در همدان انجام می شود
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد نسبت به خروج پیمانکاران بزرگ از استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان از آغاز سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در یکی از مناطق اهواز از یک آبان ماه خبر داد و گفت: سرشماری سال 1405 ثبتی مبنا و با سرشماری دوره های گذشته متفاوت خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۲۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان یکی از مهم ترین مشکلات استان را آبرسانی به روستاها عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 79.4 درصد جمعیت روستایی استان از آب شرب سالم استفاده می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان از تصویب برنامه دوسالانه توسعه استان خوزستان خبر داد و گفت: این برنامه را در اولین فرصت و پس از انجام اصلاحات به هیات وزیران ارسال خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ بخشنامه برنامه و بودجه 1401 کل کشور از سوی رئیس جمهور تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد را از جمله جهت گیری های اساسی دولت در تدوین بودجه سال آینده اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- طی حکمی از سوی سید مسعود میرکاظمی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، احمدعلی افکاری به عنوان رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه اخیرا بخشنامه بودجه سال 1401 توسط رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است گفت:باید رشد اقتصادی طی سال آینده در سطح استان به 8 درصد برسد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۲    
با حکم معاون رئیس جمهور، احمدعلی افکاری به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس منصوب و جایگزین حسن نوروزی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی این استان تسریع یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با حکم معاون رئیس جمهور منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور احمد علی افکاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان در تأیید تلویحی خواسته های نماینده مردم دامغان در مجلس در حوزه بهداشت و درمان، خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان تأکید کرد: اخذ مجوزهای درمانی دامغان تسهیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم، گفت: این استان با تخصیص دادن 100 درصد اعتبار به سه طرح جهش تولید، موفق شد به عنوان یکی از پنج استان کشور، از سطح ملی اعتبارهای نقدی دریافت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به اجرای تهیه 21 پروژه اقتصاد مقاومتی در استان گفت: پروژه تکمیل اسکله رو- رو با تاخیر مواجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان همدان گفت: طرح ثبتی مبنایی سرشماری نفوس و مسکن سال 1400 از یک آبان ماه در شهرستان همدان اجرایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰    
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به جاری بودن رودخانه های متعدد در استان گفت: نقشه راه گردشگری آبی در استان باید تهیه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: متاسفانه فرار سرمایه از این استان کرمان به شدت وجود دارد که بهبود فضای کسب و کار راهکار و چاره این مهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: رویکرد اصلی مصوبه های ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و دولت سیزدهم به استان بوشهر توجه و زمینه سازی برای مشارکت و حضور بخش خصوصی در شکوفایی شهرستانی هایی است که ظرفیت های مختلف اقتصادی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: آن دسته از شرکت های خارجی که در شرایط سخت تحریمی پشت ایران را خالی کرده و کشور را ترک کردند، به راحتی نمی توانند بازگردند!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: 335مصوبه از این سفر باقی مانده که برای تکمیل آنها 700میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: مصوبات سفر دولت به استان بوشهر به زودی ابلاغ می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه حافظان امنیت تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با تاکید بر تهیه و نهایی شدن سند آمایش زیست بوم و اکوسیستم نوآوری و فناوری در استان گفت: برنامه هفتم توسعه آمایش محور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: بررسی روند تغییرات نرخ بیکاری حاکی از آن است که این شاخص در استان نسبت به فصل مشابه سال قبل (تابستان 1399)، 3.9 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان تامین زیرساخت ها را در آهنگ توسعه استان قابل تقدیر خواند و گفت: تنها در 20 ماه اخیر 1700 میلیارد تومان اعتبار به راه اهن سنندج همدان تزریق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بر لزوم تخصیص اعتبار برای مقابله با پدیده گرد و غبار در استان تهران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۲    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: 48 طرح ملی و ملی استانی شده در استان اردبیل در حوزه های مختلف در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 48 طرح ملی و ملی استانی در این استان در دست اجرا است.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان های کشور طی سال 1399، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با کسب 947 امتیاز از مجموع 1000 امتیاز موفق به اخذ رتبه دوم کشور در شاخص های اختصاصی شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: تاکنون 57 درصد تخصیص اعتبارات سال 1400 به استان اردبیل ابلاغ شده است.
در پانزدهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب وکار که با حضور رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان برگزارشد، شرایط فعلی اقتصاد کشور و الزامات و راهبردهای توسعه ای مورد نیاز اقتصاد ایران بررسی شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 487 میلیارد تومان اعتبار محرومیت زدایی برای صرف در بخش های مدارس، بهداشت و درمان، راه روستایی،آبخیزداری-آبخوان داری و آبرسانی به استان ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۰۶    
اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: 50 درصد از اعتبارات هشت هزار میلیارد ریالی تملک دارایی سرمایه ای این استان از ابتدای امسال تاکنون محقق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه از آماده سازی 23 پروژه کلیدی استان برای طرح در سفر رییس جمهور به استان خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان، گفت: بازگرداندن پروژه های راکد ورزشی استان همدان به چرخه اجرایی توسط دکتر سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اقدامی ارزشمند است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: بیش از 4 میلیون نفر از جمعیت این استان در سکونتگاه های غیررسمی، مناطق حاشیه ای شهرها و بافت های ناکارآمد زندگی می کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان : اختصاص اعتبار تعمیر و تجهیز مجتمع های و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری حاصل پیگیری های مدیرکل فرهنگ و ارشاد و تلاش همکاران سازمان مدیریت برای تامین اعتبار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان از جهش قابل توجه رتبه این استان در جذب اعتبارات خبر داد و گفت: استان سمنان براساس شاخص های توسعه ای حائز رتبه نخست کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: طرح های نیمه تمام استان سمنان در سه سال اخیر در 180 عنوان اولویت بندی شد که 64 طرح از این تعداد به بهره برداری رسید و بقیه نیز در دست اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به رشد فزاینده جمعیت در استان تهران و مشکل تامین منابع آبی در سطح استان از عدم پرداخت اعتبار450 میلیاردی محرومیت زدایی برای استان تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: حدود 70 میلیارد تومان اعتبار به راه روستایی و 30 میلیارد تومان به بحث آب آشامیدنی روستایی و عشایری اختصاص پیدا کرده است و بر اساس اولویت در بین شهرستان ها توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه جزئیات و نتایج جشنواره شهید رجایی و ارزیابی عملکرد سال 1399 دستگاه های اجرایی استان را اعلام کرد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: مسعود شفیعی: در تشریح افزایش نرخ تورم نقطه ای خانوارهای استان تهران گفت: با این افزایش نرخ تورم خانوارهای استان تهران در شهریور 1400 به طور میانگین 39.1 درصد بیشتر از شهریور 1399 برای خرید یک مجموعه کالاها و خدمات یکسان هزینه کرده اند. ...