جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۱:۰۹Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خوزستان،عصر امروز مهرداد نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان با همراهی مهران کریمیان مدیر کل بهزیستی استان ، از بخشهای مختلف شیرخوارگاه حضرت علی اصغر (ع) ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: مریوان می تواند نقش کلیدی را در سند آمایش استان و سند ملی کشور ایفا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: دستگاه ها نسبت به پیگیری تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری، ارائه گزارش عملکرد و پیشرفت کار اهتمام جدی به خرج دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: تمام پروژه های های گلستان از سال 96 براساس سند آمایش تدوین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه پروژه های گردشگری شهری در این استان تاکید کرد.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۳    
گام خبر: محسن پاپری زارعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: استان یزد یکی از استان های پیشرو در حوزه دانش بنیان بوده و به زودی در این حوزه سرآمد کشور خواهیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۷    
ایسنا/گلستان دکتر عابدی ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان به مناسبت روز خبرنگار، ضمن حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا با سردبیر و هیئت تحریریه این رسانه در استان دیدار و گفتگو کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تقدیر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین از اداره کل دامپزشکی امتیاز میز خدمت اداره کل دامپزشکی استان قزوین 97 از 100 شد سرپرست اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۱    
ایسنا/گلستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان، سند آمایش گلستان را منشور توسعه استان دانست و گفت: مطالعات سند آمایش گلستان نتیجه یک کار تحقیقاتی و دانشگاهی بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با اشاره به اجرایی شدن برنامه 5 ساله اول توسعه استان در قالب سند آمایش، گفت: این سند مقطعی نبوده بلکه یک برنامه بلندمدت برای توسعه استان است که تا افق 1414 تنظیم شده و برنامه های 5 ساله از آن استخراج شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه روستاهای استان توانمندسازی می شوند، گفت: مطالعات این طرح پیشرفت بیش از 70 درصدی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در آستانه سفر رییس جمهور و هیات همراه به استان کرمان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از راه اندازی و استقرار میز ارتباطات مردمی سازمان امور اداری و استخدامی کشور در محل این سازمان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۷    
سنندج – ازهاری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان از اختصاص 10 درصد از اعتبارات تملک دارایی های این استان در سال جاری به طرح های دانش بنیان خبر داد.
خبرنما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری خبرنما به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ؛ علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد متن پیام بدین شرح است جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر جانش فزون روز خبرنگار [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند آمایش باید محور و اساس طرح های پژوهشی، مطالعاتی و تحقیقاتی در اردبیل قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: امسال بیش از یک میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار برای طرح های پژوهشی و تحقیقاتی در استان اردبیل اختصاص یافته است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان، گفت: کربلا صحنه وقوع حماسه ای جاویدان است که در وجدان انسان های آگاه جای دارد.
میبد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد در نشستی با حضور معاون اجرایی رئیس جمهوری، ساز و کار تأمین منابع مالی پروژه احداث کمربندی شرقی میبد به مبلغ 170 میلیارد تومان را برای استان بررسی و مصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از خواسته های اهالی دیهوک در سفر استاندار به این بخش، ساخت بیمارستان محلی سلامت محور بود که مقرر شد جلسه ای با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این خصوص گرفته شود که در این خصوص مشکلی وجود ندارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در دیدار مشترک به همراه جمعی از نمایندگان استان با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور با اشاره به بازنشسته شدن 18 درصد از کارکنان دولت در استان طی سال های آینده خواستار توجه به اختصاص سهمیه استخدامی جدید به گیلان در برنامه هفتم توسعه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: در قانون بودجه 440 میلیارد تومان از محل فروش اموال مازاد دولت برای استان کرمانشاه پیش بینی شده است.
فاطمه رستگار مدیرکل کانون استان با دکتر امین دوست محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: توسعه کمی بخش کشاورزی خط قرمز برنامه های تحولی یزد نوین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: تاکید مسئولان ارشد استان در اجرای پروژه های عمرانی، اولویت با مشاوران و پیمانکاران بومی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان بر انجام پژوهش ها براساس اولویت ها و نیاز استان و در راستای توسعه تحقق اشتغال دانش بنیان تاکید کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: پژوهش ها در راستای توسعه و تحقق اشتغال دانش بنیان در استان برنامه ریزی شوند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
با حضور ماموستا ملا فایق رستمی امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان سنندج، موزه مسجدمدرسه دارالاحسان یا مسجد جامع سنندج افتتاح شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با بیان اینکه 10 درصد از بودجه استان به توسعه پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان اختصاص خواهد یافت، گفت: به دنبال تقویت منابع صندوق نوآوری و شکوفایی هستیم تا از سرمایه گذاری در حوزه دانش بنیان حمایت کنیم.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از افزایش 3 و نیم برابری اعتبارات پروژه های چهارخطه اردبیل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان : میزان سرمایه گذاری در بخش صنعت این استان بیش از پیش بینی ها بوده است .
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های دانش بنیان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی اظهار کرد: کانون ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشور، برای تعدادی از کارشناسان و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان های خراسان جنوبی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: توسعه و رفع واگرایی های فرهنگی بسیار مهم بوده و در واقع لازمه توسعه و پیشرفت در تمام زمینه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، همگرایی فرهنگی است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: جهاددانشگاهی یکی از مراکزی است که می تواند در پژوهش ها و مطالعات دستگاه های اجرایی نقش موثرتری داشته باشد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی بر ضرورت حفظ تعادل های اقتصادی کلان و تامین منابع متناسب با ظرفیت های استان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، گفت: شناسایی قابلیت های مهارت آموزی در روستاهای این استان از الزامات است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۱    
ایسنا/گلستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، گفت:مجموع تسهیلاتی را که از سه محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری، بند ب تبصره 16 و تبصره 18 قانون بودجه برای توسعه تجارت، صنعت، گردشگری و خدمات در اختیار استان گلستان قرار گرفته است، بیش از 15 هزار میلیارد تومان است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: توجه به مردمی سازی در حوزه رشد هشت درصدی استان بسیار ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: با هدف تحقق رشد اقتصادی سند تحول دولت در استان تدوین می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مسئول گروه پشتیبانی جشنواره علمی، پژوهشی، فرهنگی هنری و ادبی نماز فجر تا فجر در روز یکشنبه، دوم مرداد ماه دیدار کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان : به شکل سنتی زمان زیادی صرف تامین و جذب بودجه می شد، در حالی که اگر به برنامه ریزی اهمیت داده نشود شاهد خروجی لازم از فرآیند جذب اعتبارات نخواهیم بود که در این راستا در ساختار جدید سازمان مدیریت استان به دلیل اهمیت و اولویت برنامه محوری معاونت برنامه ریزی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی دستور تاریخی رئیس جمهور برای استقلال مس سونگون ورزقان را تشریح کرد.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: محسن پاپری زارعی بعنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر منصوب شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۵    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، دکتر امین دوست محمدی بعنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی، با اشاره به وجود 8 هزار و 500 پروژه نیمه تمام در استان، گفت: برای تکمیل و پایان عملیات در این پروژه ها نیازمند اعتباری بالغ بر 9 هزار میلیارد تومان هستیم.