یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۶:۰۰Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

ایسنا   ۱۲ دقیقه پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه جزو استان های با ذخایر معدنی خیلی خوب هستیم و بالاترین ذخایر معدنی را داریم، گفت: هشت و نیم میلیارد تن ذخایر معدنی داریم ...
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، نرخ مشارکت استان را 40 درصد خواند و گفت: از جمعیت یک میلیون و 400 هزار نفری فعال ما یک میلیون و 250 هزار نفر شاغل و حدود 150 هزار نفر بیکار است.
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نرخ بیکاری استان حدود 10 درصد است گفت: نرخ بیکاری در میان اقشار مختلف جوانان، بانوان و تحصیلکرده ها متفاوت است ولی به صورت میانگین بیکاری 10 درصدی است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص ارتقا معیشت کارکنان ادارات استان به ویژه در ایام پایانی سال، دستور لازم را به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان طی پیامی درگذشت پروفسور ابوالفضل درویزه، یکی از چهره های برجسته علمی استان و عضو هیات علمی بازنشسته گروه مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت کاری17 درصدی طرح پتروشیمی دهدشت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، کل اعتبار هزینه ای استان برای دستگاه های تابع نظام بودجه در ابتدای امسال را 758 میلیارد تومان اعلام و اضافه کرد: فارس در ابلاغ اعتبارات هزینه ای رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: نرخ مشارکت اقتصادی بانوان این استان از سال 94 تا سال 98 با رشد 65 درصدی همراه بوده است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از تاییدیه سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص احداث باند دوم محور جهرم-لار-بندرعباس خبر داد. به گزارش میلاد لارستان، حسن نوروزی در گفت وگو...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: با معرفی ایده ها و شرکت های دانش بنیان توانمند در جلسات اقتصاد مقاومتی زمینه برخورداری از این ظرفیت را در استان مهیا می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه از پیشرفت 75 درصدی 84 پروژه اقتصاد مقاومتی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: حدود 30 طرح اقتصاد مقاومتی با هدف تحقق راهبرد جهش تولید برای سال 1400 این استان به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: فعال سازی نقش مردم در مدیریت سهام عدالت با برگزاری انتخابات، رفاه را برای اقشار آسیب پذیر افزایش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: برخی از پسماندهای موجود در استان کانی های غیرفلزی، شیشه و سیلیس هستند که می توانند به مصالح دانش بنیان تبدیل شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۵    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: جایگاه استان در تورم نقطه به نقطه بسیار مناسب نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت سرمایه گذاری چهار طرح ویژه این استان با حضور مسئولان ملی تعیین تکلیف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: با توجه به شرایط حاکم بر بازار و تعطیلی اصناف، تسهیلاتی از سوی مرکز در نظر گرفته شده است؛ بخشی از این تسهیلات باقی مانده که باید به صورت فوری و با هماهنگی بانک های عامل و دستگاه های اجرایی هرچه سریعتر این تسهیلات کم بهره جذب و به متقاضیان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: در بودجه 1400 کردستان با 76 درصد رشد استان سوم کشور است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۵    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی مازندران رشد صادرات و توجه وتمرکز به نوآوری فناورانه را از فرصت های مهم توسعه استان بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: وجود 12 هزار دانش آموز لاغر در استان نگران کننده است و دانش آموزان دارای فقر تغذیه ای باید حمایت شوند
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۳    
تهران (پانا) - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان گفت که درنیمه اول سال 1400 با پیش بینی فرایندهای اعتباری می توانیم تا مبلغ 30 میلیارد ریال به توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی وپرورشی غیردولتی استان کمک فنی و اعتباری داشته باشیم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- شایقی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل گفت: مازاد درآمد استان طی سالجاری برای ترمیم کسری هزینه های دستگاه های اجرایی به اردبیل بازمی گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص بیش از 430 میلیارد تومان اعتبار به مناطق زلزله زده دنا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی سیستان وبلوچستان گفت: وعده احداث نخستین ایستگاه هواشناسی کوهستان استان سیستان و بلوچستان در شهرستان تفتان که از وعده های رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان در بازدید از واحدهای عملیاتی هواشناسی استان بود، محقق شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام از تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی برای 106 روستای دیگر استان ایلام خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: استان اردبیل بالاترین نرخ افزایش اعتبارات هزینه ای سال آینده کشور را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: 70 درصد اعتبار پروژه های نوسازی و تجهیز مدارس در این استان اختصاص یافته و در بسیاری موارد هزینه شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۵    
سرهنگ پاسدار محسن رشیدی ، با اهدای لوح سپاس از سمانه حسن پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تجلیل و قدردانی کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان برای کمک به تجهیز و تعمیر فرهنگسرای امام خمینی (ره) قول مساعد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان را جایگزین رئیس فعلی سازمان هدفمند سازی یارانه ها کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: 12 پروژه عمرانی در لرستان با مشارکت بخش خصوصی اجرا شد و تلاش می کنیم بخشی از چهارخطه ها و همچنین راه آهن دورود - خرم آباد را با همکاری بخش خصوصی به اتمام برسانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: دومین پروژه ای که حداکثر در فروردین به بهره برداری می رسانیم، قطار اصفهان -بهارستان است که 195 میلیارد در سفری که رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اصفهان داشت، تامین اعتبار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰    
گروه استان ها-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان عملکرد در حوزه آب را ناموفق دانست و گفت:به طور کلی نمی توان عملکرد استان را در حوزه آب مثبت ارزیابی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس عنوان کرد که کارخانه کاغذ زاگرس زرقان با سرمایه گذاری 4500 میلیارد ریالی، زمینه ساز اشتغال مستقیم بیش از 500 نفر خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از تمدید مهلت جذب اسناد خزانه توسط دستگاه های اجرایی استان تا پایان اردیبهشت 1400 خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: استان اردبیل در بین 5 استان برتر کشور در تدوین سند اشتغال و توسعه روستایی قرار دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۲    
استاندار خوزستان در جلسه معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، گفت: درحالی که درآمدهای نفتی کشور، تا حدودی بهتر شده اما همچنان تخصیص اعتبار به خوزستان، پایین و در حد 11 درصد است و بیش از 20 هزار میلیارد تومان هم از آلایندگی نفت و گاز مطالبات داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: در سال جاری حدود 340 میلیارد تومان تاکنون برای پروژه راه آهن مبارکه-سفیددشت-شهرکرد اعتبار مصوب و تخصیص صد در صدی صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: برخی از چالش های خوزستان در حیطه اختیارات خوزستان است و با منابع استانی قابل رفع و تعدیل است اما برخی از چالش ها نیاز به هماهنگی با سطوح ملی دارد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: خوشبختانه مشارکت خیرین در ساخت مدارس فارس در 3 سال اخیر با افزایش 2 برابری نسبت به سالیان گذشته رشد چشمگیری را تجربه کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ...
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه 83 درصد اقتصاد استان تحت تاثیر همه گیری کرونا قرار گرفته است، گفت: بخش های املاک و مستغلات، حمل و نقل، آموزش، ساختمان، خدمات مرتبط با هتلداری و رستوران ها، عمده فروشی و خرده فروشی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: 83 درصد اقتصاد استان تحت تاثیر کرونا قرار گرفته و باعث فرار سرمایه نیز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
کرمان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از فرار بیش از 12.5 هزار میلیارد تومان سرمایه از استان طی هشت گذشته ماه خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی همراه با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از مکتب خانه موسیقی نواحی و خانه فرهنگ و هنر استان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: 32 پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار پنج هزار میلیارد تومان و ایجاد اشتغال دو هزار نفر سال آینده در استان اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با بیان اینکه "32پروژه اقتصاد مقاومتی به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر وصول شده است" گفت: 5هزار میلیارد تومان ارزش سرمایه گذاری در این پروژه ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: اردبیل در بین پنج استان برتر کشور در تدوین سند اشتغال و توسعه روستایی قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به تصویب اجرای طرح های ورزشی در سفر استانی رئیس جمهور گفت: این پروژه ها سال آینده با اعتبار 110 میلیارد تومان تکمیل و افتتاح می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۶    
رخشانی و عرب، آخرین وضعیت فرآیند تحویل و توزیع تبلت های دانش آموزی را مورد بررسی قرار دادند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، با هدف بررسی آخرین وضعیت فرآیند تحویل تبلت های دانش آموزی از مبدا و توزیع در سطح استان ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به تخصیص 12.6 درصدی ردیف اعتباری درآمدهای حاصل از فروش نفت ویژه این استان گفت: مدیریت ارشد خوزستان خواستار افزایش تخصیص منابع این ردیف اعتباری متناسب با درآمدهای صورت گرفته تا سقف 50 درصد شد.