چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۳۱Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اقتصاد»

روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ابوذر شریفی روز چهارشنبه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی حفاری 24 حلقه چاه طرح افزایش تولید میدان مشترک نفتی یادآوران، تعین تکلیف این میدان نفتی را یکی از اقدامات مهم در حوزه نفت برشمرد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی گفت: خط انتقال فرآورده های نفتی از کرمان به خراسان جنوبی حدود 370 میلیون یورو هزینه دارد که تاکنون مطالعات اولیه آن انجام شده و منتظر مصوبه ای از شورای عالی اقتصاد است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در پروژه نیم قرن با اقتصاد ایران تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از وضعیت اقتصادی ایران دست پیدا کنیم.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سینا از روابط عمومی واموربین الملل پارک علم وفناوری هرمزگان؛ علیرضا نصیری در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد پارک علم وفناوری و تشریح جایگاه شرکت های دانش بنیان و فناور در استان گفت ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: گازرسانی به صنایع تولیدی و صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در استان، تحقق70 درصدی دارد. نادر کمالی افزود: یک هزار و 431 واحد صنعتی و تولیدی در استان مشمول مصوبه شورای اقتصاد هستند که از این تعداد یک هزار و 7 مورد گازرسانی یا نزدیک رسانی گاز شده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
افزایش تولید 400 هزار بشکه ای نفت ایران در دومین نشست شورای اقتصاد بررسی و تصویب شده است. با توجه به تحریم های بین المللی علیه ایران و موانع موجود، اظهارات متناقضی درباره این افزایش تولید به چشم می خورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
طرح افزایش تولید روزانه نفت کشور از 3 میلیون و 600 هزار بشکه به 4 میلیون بشکه در دومین نشست شورای اقتصاد به ریاست سرپرست ریاست جمهوری بررسی و تصویب شد ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۵    
در دومین نشست شورای اقتصاد که به ریاست محمد مخبر برگزار شد، طرح افزایش تولید روزانه نفت کشور از 3.6 میلیون به 4 میلیون بشکه به تصویب رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، تلاش برای تامین برق از انرژی های تجدیدپذیر یکی از محورهای مورد تاکید دولت سیزدهم است. تامین برق از انرژی خورشیدی اکنون جای خود را باز کرده و درحال توسعه است. ...
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
طرح افزایش تولید روزانه نفت کشور از 3.6 میلیون به 4 میلیون بشکه با افزایش 400 هزار بشکه ای در روز، در دومین نشست شورای اقتصاد به ریاست سرپرست ریاست جمهوری بررسی و تصویب شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح افزایش تولید روزانه نفت کشور از 3.6 میلیون به 4 میلیون بشکه با افزایش 400 هزار بشکه ای در روز، در دومین نشست شورای اقتصاد به ریاست سرپرست ریاست جمهوری بررسی و تصویب شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۹    
به گزارش ایران اکونومیست ، در دومین جلسه شورای اقتصاد در سال 1403 که بعدازظهر شنبه پنجم خرداد 1403 به ریاست محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری برگزار شد، کلیات طرح ارائه گزارش آخرین وضعیت طرح های معرفی شده برای استفاده از تسهیلات مالی خارجی و همچنین طرح افزایش تولید نفت خام توسط شرکت ملی نفت ایران بحث ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۳   + ۵۸ سایت دیگر  
در دومین جلسه شورای اقتصاد در سال 1403 که بعدازظهر امروز (شنبه) به ریاست محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری برگزار شد، کلیات طرح ارائه گزارش آخرین وضعیت طرح های معرفی شده برای استفاده از تسهیلات مالی خارجی و همچنین طرح افزایش تولید نفت خام توسط شرکت ملی نفت ایران بحث، بررسی و تصویب شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۴   + ۴۹ سایت دیگر  
در جلسه شورای اقتصاد کلیات طرح ارائه گزارش آخرین وضعیت طرح های معرفی شده برای استفاده از تسهیلات مالی خارجی و همچنین طرح افزایش تولید نفت خام توسط شرکت ملی نفت ایران، بررسی و تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخستین جلسه کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد در سال 1403 به ریاست معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور اعضای این کمیسیون از دستگاه های اجرایی برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین نشست شورای اقتصاد در سال 1403 به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار و 5 درخواست وزارت نفت برای توسعه میدان های نفت و گاز به ویژه در مناطق مشترک با کشورهای همسایه بررسی و تصمیم گیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
نخستین جلسه شورای اقتصاد در سال 1403 بعدازظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جهور برگزار و 5 درخواست وزارت نفت برای توسعه میادین نفت و گاز خصوصا در مناطق مشترک با کشورهای همسایه مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۴۳   + ۱۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس جمهور خیزش دانشجویان، اساتید و نخبگان غربی در حمایت از مردم مظلوم غزه را رویدادی بزرگ و دارای ابعادی گسترده توصیف و از نقش آفرینی رسانه ها در به تصویر کشیدن ماهیت بدون روتوش غربِ مدعی قدردانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: شرکت گاز استان کردستان 1268 واحد تولیدی و صنعتی مصوبه شورای اقتصاد را به شبکه سراسری گاز متصل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سنندج_مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: شرکت گاز کردستان یک هزار و 268 واحد تولیدی و صنعتی مصوبه شورای اقتصاد را به شبکه سراسری گاز متصل کرده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: با شناسایی پتانسیل نیروگاه های کوچک و متوسط و اخذ مجوز شورای اقتصاد جهت استفاده از ماده(12) و همچنین استفاده از ظرفیت تابلوی سبز و خرید تضمینی ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۱:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
شورای عالی اقتصاد در دو ماه پایانی سال گذشته مجوز ساخت حدود 3000 مگاوات نیروگاه بادی را ابلاغ کرده که امید است تا دو سال آینده به شبکه سراسری برق متصل شوند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: با شناسایی پتانسیل نیروگاه های کوچک و متوسط و اخذ مجوز شورای اقتصاد جهت استفاده از ماده 12 و همچنین استفاده از ظرفیت تابلوی سبز و خرید تضمینی، فرصت مناسبی جهت واگذاری احداث به بخش خصوصی فراهم شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ساتبا، ضمن تبریک ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، دستاوردهای مهم ساتبا را برشمرد و اظهار کرد: اخذ مصوبات از شورای اقتصاد برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر شامل ساخت 3000 مگاوات نیروگاه بادی و ساخت 4500 مگاوات نیروگاه خورشیدی به عنوان طرح ویژه دولت از دستاوردهای ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد: در اجرای مصوبات شورای اقتصاد و نزدیک رسانی گاز به بخش های صنعتی بیش از 26 درصد از برنامه مصوب پیشی گرفته ایم.
پاون   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
استفاده از تسهیلات ظرفیت ماده (12) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور برای بسته های نیروگاه های کوچک و متوسط، مورد تصویب شورای اقتصاد قرار گرفت.
معاون برنامه ریزی وزیر نفت با اشاره به اینکه با ایجاد حساب بهینه سازی، در سال 1403 نسبت به امسال رشد حداقل سه برابری منابع بهینه سازی را شاهد خواهیم بود، گفت: در لایحه بودجه سال 1403 هیچ تصمیمی در ارتباط با تغییر قیمت حامل های انرژی گرفته نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شورای اقتصاد جلسه داشت درباره کیفیت حمایت از اقشار آسیب پذیر در صورت حذف سوبسید بحث و تصمیم گیری شد. قرار شد ظرف سه سال کوپن ها حذف شود و به موازات آن برای جبران به نیازمندان کمک شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در سال 1402 در راستای تحقق بخشی به منویات رهبر معظم انقلاب در اعلام شعار سال مهار تورم؛ رشد تولید، تیم اقتصادی دولت با همکاری بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۳    
موافقت شورای اقتصاد با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای افزایش درآمدهای ترانزیت و آغاز عملیات اجرایی 93 کیلومتر از باند دوم کریدور نوار ساحلی جنوب مهمترین اخبار حوزه حمل و نقل جاده ای در هفته گذشته به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای اقتصاد با افزایش عوارض هر تن-کیلومتر کالای ترانزیتی از قلمروی جاده های جمهوری اسلامی ایران (موسوم به دُزبلاغ) به 450 ریال موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: نرخ عوارض حمل ونقل کالای ترانزیتی از قلمرو کشور، از ابتدای دی ماه 1402 به ازای هر تن - کیلومتر به میزان 450 ریال تعیین شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نرخ عوارض حمل و نقل کالای ترانزیتی از قلمرو کشور از ابتدای دی ماه 1402 به ازای هر تن – کیلومتر به میزان 450 ریال تعیین شد. به گزارش معدن24، در نامه داود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه به وزارت راه و شهرسازی آمده است: شورای اقتصاد در جلسه مورخ 1402/10/4 درخواست شماره 119481/100/02 مورخ 1402/7 ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، وحید شقاقی شهری؛ اقتصاددان در گفت وگو با خبرنگار ایبنا با اشاره به اینکه عملا از سال 1397 که دور دوم تحریم ها شروع شد، یک بی ثباتی در بازار ارز کشور رخ داد ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بودجه، تسهیل سرمایه گذاری و تجهیز منابع مالی ساتبا گفت:با توجه به مبادله تفاهم نامه همکاری ساتبا با صندوق توسعه ملی به منظور تامین مالی نیروگاه های تجدیدپذیر به میزان 5 میلیارد دلار ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر توسعه نیروگاه های زیست توده سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق (ساتبا) گفت: شورای اقتصاد با مصوبه احداث 200 مگاوات نیروگاه زیست توده با استفاده از سوخت صرفه جویی شده این نیروگاه ها موافقت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس شورای اقتصاد را متولی صدور مجوز استفاده از طرح های دولتی و غیردولتی کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : در چهاردهمین جلسه شورای اقتصاد در سال 1402 که به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، طرح های تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب شهر اهواز ، احداث بخش بخار نیروگاه های دولتی و تبدیل به سیکل ترکیبی و توزیع گاز طبیعی در استان های کشور و تکمیل و بهبود پالایشگاههای گازی بررسی و مصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طرح های تکمیل تاسیسات فاضلاب غرب شهر اهواز، احداث بخش بخار نیروگاه های دولتی و تبدیل به سیکل ترکیبی و توزیع گاز طبیعی در استان های کشور و تکمیل و بهبود پالایشگاه های گازی در چهاردهمین جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رئیس جمهور بررسی و مصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دوازدهمین جلسه کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد در سال 1402 به ریاست معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور اعضای این کمیسیون از دستگاه های اجرایی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به مصوبه سال 96 شورای اقتصاد برای تامین 2 هزار دستگاه واگن مترو کلانشهرها گفت: در صورتی که تمام پروژه های مترو به اتمام برسد 7 هزار دستگاه واگن مترو نیاز داریم.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی با اشاره به سهم 10 درصدی شرکت ملی پالایش و پخش از این پروژه گفت: مجوز شورای اقتصاد این پروژه را در ماه مهر گرفتیم و عمده سهامداران این پروژه نیز بخش خصوصی است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۳    
دبیر انجمن خودروسازان ایران با بیان اینکه تا زمانی که واردات خودرو لنگ در هوا باشد رکود ادامه خواهد داشت، گفت: در زمان دولت آقای رفسنجانی همین اختلاف قیمت بازار و کارخانه وجود داشت و شورای اقتصاد مصوب کرد که خودرو باید در حاشیه بازار به فروش برود. الان نیز راهکار، استفاده از همین تجربه دهه 70 است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: فاینانس خط دو مترو تبریز با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه به شورای اقتصاد رفت.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: اشکالاتی در فرایند اجرایی پروژه قطار سریع السیر اصفهان_تهران ایجاد شده بود اما با پیگیری استاندار اصفهان و دستور ریاست جمهوری مسئله ای که بایستی توسط شورای اقتصاد حل و فصل می شد، تعیین تکلیف شد و سازمان برنامه در مرحله صدور تضمین نامه است.
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت با مصوبه شورای اقتصاد روند اجرای طرح قطار سریع السیر تهران اصفهان تسریع می شود. محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهوری طی گفت وگویی تأکید کرد که با مصوبه شورای اقتصاد روند اجرای طرح قطار سریع السیر تهران اصفهان تسریع می شود. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
احداث چهار هزار مگاوات نیروگاه خورشیدی در کشور امروز (4 دی ماه) آغاز می شود تا در پیک مصرف برق در سال 1403 به شبکه سراسری متصل شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
احداث چهار هزار مگاوات نیروگاه خورشیدی در کشور امروز (4 دی ماه) آغاز می شود تا در پیک مصرف برق در سال 1403 به شبکه سراسری متصل شود. به گزارش صیح ساحل ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با صدور مجوز از سوی شورای اقتصاد و برنامه ریزی وزارت نیرو بخش خصوصی 50 مگاوات نیروگاه خورشیدی در این استان احداث می کند.