چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۲:۵۰Sep 2020 30

پاون (paven.ir)

  ۳۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، از اجرای طرح تعویض شبکه کابل های مسی به خودنگهدار با 120 میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمد ارشدی/ معاون مرکز امور اجتماعی آب و انرژی وزارت نیرو
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 6 میلیارد و 300 میلیون کیلووات ساعت انرژی خالص در 6 ماهه امسال از سوی واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی، تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز گفت: بیش از 220 هزار مشترک برق در استان البرز مشمول طرح برق امید است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: برداشت بی رویه از منابع آب های زیرزمینی استان باعث افت شدید سطع آب های زیرزمینی شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان گفت: طرح های گردشگری آبی به منظور بهره گیری از ظرفیت پیرامونی سدها و تاسیسات آبی در 2 سد استان شامل سد دامغان و مجن اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر آبفای خوانسار گفت: در سال 96 میزان آب بدون درآمد در شهر خوانسار حدود 60 درصد بوده که این رقم در پایان سال 98 به 29 درصد رسیده و درصدد هستیم میزان آب بدون درآمد را تا پایان سال 99 به حدود 25 درصد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: بر اساس شاخص های دوازده گانه اعلامی رئیس جمهور، وزارت نیرو برای دومین سال متوالی به عنوان دستگاه ممتاز معرفی و برای سومین سال متوالی نیز به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی یزد گفت: مولدهای نیروگاه سیکل ترکیبی یزد در 6 ماهه نخست سال جاری موفق به تولید یک میلیارد و 835 میلیون و 745 هزار کیلووات ساعت انرژی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه در استان آذربایجان غربی 195 پروژه در دست اجرا دارد که سرمایه گذاری انجام شده و در دست انجام برای این پروژه ها افزون بر 11 هزار و 211 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه از هفته آینده تمامی قراردادهای بیع متقابل نیروگاهی با دستور وزیر نیرو اصلاح شده و برای آن ها سوخت صرفه جویی شده در نظر گرفته خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
5 طرح فوق توزیع و انتقال برق آذربایجان غربی به همراه نخستین واحد 160 مگاواتی نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه در مجموع با اعتبار 3502 ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مُجری طرح کاهش تلفات انرژی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تبدیل 250 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در مناطق مختلف این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به منظور تأمین برق مطمئن مشترکان محدوده خیابان ستارخان تهران و با استفاده صد درصدی از تجهیزات ساخت داخل، خط 63 کیلوولت سردارجنگل، از پست گازی (GIS) شهید فیروزی برق دار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی کشور، از تصویب برنامه سازگاری با کم آبی استان مرکزی در شانزدهمین نشست اعضای این کارگروه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: بر اساس چشم انداز حاصل از نتایج خروجی سامانه پیش بینی آب و هوا، متوسط بارش مهر ماه در برخی از نواحی جنوب و شمال کشور کمتر از میانگین خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو در بیست و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، فردا سه شنبه به منظور افتتاح 6 پروژه صنعت برق استان آذربایجان غربی با اعتبار 3502.5 میلیارد تومان به این استان سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مشکل آب شرب 5 روستا با چهار هزار نفر جمعیت در شهرستان تربت جام به همت یک بنیاد خیریه رفع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر کنترل کیفی و آزمایشگاه مرجع شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در چارچوب یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر مشاور در امور انرژی قطر در یک دیدار ویدئوکنفرانسی، اهمیت و مزایای اتصال شبکه برق ایران به قطر را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان سبزوار گفت: از ابتدای امسال 80 حلقه چاه غیر مجاز در حوزه عملکرد این امور شناسایی و با تلاش گروه اجرائیات و دریافت دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی مسدود و پر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی گفت: امسال با دستور استاندار، اولویت اجرای شبکه فاضلاب مهرشهر با معابر و مسیرهای خاکی به طول 13 کیلومتر است که پیش بینی شده تا پایان آبان شبکه اجرا ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: 63 حلقه چاه با حجم ذخیره و صرفه جویی حدود 2 میلیون متر مکعب در نیمه نخست سال جاری مسدود شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر گفت: هوشمندسازی مراکز اتفاقات برق که وظیفه رسیدگی و تعمیر و نگهداری شبکه های توزیع به ویژه در مواقع بروز خاموشی ها را برعهده دارند، در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: بیش از 30 درصد شبکه آبرسانی یزد باید اصلاح و بازسازی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای مریوان گفت: در شهرستان مریوان، مشکل افت فشار و قطعی آب شرب 15 روستا با 2139 خانوار (جمعیت مجموع 8500 نفر) با اقداماتی چون تجهیز و بهره برداری چاه جدید ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
همزمان با هفته بیست ودوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، صبح فردا نخستین واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه با اعتباری بالغ بر 128 میلیون یورو توسط وزیر نیرو به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مرکزی، از صرفه جویی 13 میلیون مترمکعب آب با اجرای پروژه های طرح احیا و تعادل بخشی در شش ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به تهاتر مطالبات و بدهی های تعدادی از شرکت های دولتی بخش برق وزارت نیرو با دولت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نیروگاه اصفهان با تولید بیش از دو میلیارد کیلووات انرژی الکتریکی، نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 درصد افزایش تولید داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به طرح جدید وزارت نیرو با عنوان برق امید گفت: دستورالعمل اجرایی طرح برق امید در دست تدوین است و پیش نویس آن در وزارت نیرو تنظیم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فاز دوم پروژه آبرسانی به 6 روستای حاشیه رودخانه دز (روستاهای مسیر جنوبی) با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی و برنامه ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در نیمه نخست امسال از مرز دومیلیون و 871 هزار مگاوات ساعت گذشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: برق دو روستای "هرمودر بالا" و "هرمودر پائین" از توابع شهرستان بندرعباس، با استفاده از انرژی خورشیدی تامین شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
واحد 2 گازی نیروگاه شهیدسلیمی نکا پس از انجام بازدید 8 هزار ساعته مجدداً وارد مدار تولید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از کشف 116 دستگاه استخراج کننده رمز ارز (ماینر) غیرمجاز به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال طی دو ماهه اخیر در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نخستین همایش سراسری فرماندهان رده های مقاومت بسیج صنعت آب و برق با حضور فرماندهان بسیج حوزه و پایگاه های بسیج صنعت آب و برق به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با بیان این که وقوع زمین لرزه و رانش، سبب قطع برق 75 درصد از مشترکان برق این شهرستان شده بود، گفت: این حادثه در کمتر از 40 دقیقه مهار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: خدمات رسانی به 300 روستای شهرستان میناب، نتیجه طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفاست که این عملکرد کاملا در این شهرستان ملموس است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: برای اولین بار در خوزستان دو واحد نیروگاه 25 مگاواتی تولید پراکنده برق در اندیمشک افتتاح و با شبکه برق شمال استان این شرکت، سنکرون شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از ثبت 470 میلی متر بارندگی در پایان سال آبی 99-98 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای قروه از حل مشکلات کمبود و افت فشار آب در 35 روستای این شهرستان از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوشهر با بیان اینکه سد "خائیز" تنگستان در سال جاری آبگیری می شود، از تخصیص 300 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان، از رهاسازی آب از سد رودشتین به سمت تالاب بین المللی گاوخونی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر نیروی کشورمان بر اجرای مفاد تفاهم نامه مشترک همکاری های آبی ایران و جمهوری عربی سوریه تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر انرژی و ذخایر آبی جمهوری تاجیکستان با تاکید بر پیوندهای عمیق فرهنگی و تاریخی دو کشور و وجود ظرفیت های فراوان برای همکاری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه در تلاش برای تقویت منابع ریالی پروژه های نیروگاهی هستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: تصفیه خانه آب کرمانشاه در صورت تامین منابع مالی مورد لزوم، دهه فجر امسال به صورت اضطراری به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به حضور 53 نفر از 10 سازمان بین المللی و منطقه ای و 16 کشور جهان در یازدهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری که امروز به میزبانی تهران برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به توسعه زیرساخت های برق رسانی شهرستان خان میرزا، از صرف 30 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب باخرز گفت: 98 درصد روستاهای شهرستان باخرز در خراسان رضوی، زیر پوشش خدمات آبرسانی قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان از آغاز پروژه لایروبی و ساماندهی رودخانه نوکنده در شهر نوکنده به طول حدود پنج کیلومتر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مُدیر امور بهره برداری ناحیه کهگیلویه و بویراحمد، از رشد مصرف هشت درصدی مصرف برق در ساعات اوج بار (پیک بار) این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور برق و انرژی وزیر نیرو در ادامه سفر به کابل، پس از افتتاح نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در کابل ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: بیش از 126 هزار مشترک در شمال این استان جزو مشترکان کم مصرف برق در طرح "برق امید" هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر طرح های توسعه منابع شرکت آب منطقه ای بوشهر، از احداث تونل های انحراف آب به عنوان مهم ترین فعالیت پروژه سد دالکی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آبفای کردستان در خصوص طعم و بوی آب شرب شهر سنندج اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، از افتتاح سه طرح برق رسانی به روستا های خورشید آباد، دشت ده و حجت آباد از توابع بخش زارچ در هفته دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروگاه گازی هسا در سال جهش تولید، موفق به ثبت رکورد جدیدی در تولید برق شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یازدهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری فردا چهارشنبه به ریاست وزیر نیرو و با حضور مقامات عالی رتبه 16 کشور و 9 سازمان بین المللی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: هزینه تولید و توزیع هر مترمکعب آب در تهران 2500 تومان است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و برق جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در کابل افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر آبفای گلپایگان گفت: در سال جاری سه روستای دم آسمان، شادگان و فاویان با جمعیتی بالغ بر یک هزار و 100 نفر از آب شرب سالم و بهداشتی تصفیه خانه گلپایگان برخوردار شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای خراسان شمالی از بهره مندی 18 روستای این استان از آب شرب سالم و پایدار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
پرونده آخرین سال آبی قرن با 317.7 میلی متر بارندگی و کاهش 7 درصدی بارش ها نسبت به سال آبی گذشته بسته شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان های گرگان و آق قلا از پر و مسدود کردن 37 حلقه چاه غیرمجاز آب در 6 ماهه ابتدایی سال جاری با صرفه جویی حدود 250 هزار مترمکعب آب در این دو شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: برای اولین بار در سطح استان، سند مالکیت بستر دو رودخانه به نام دولت جمهوری اسلامی و به نمایندگی شرکت آب منطقه ای اردبیل صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: اگرچه در شرایط تحریم، محدودیت ها و سختی هایی داریم، اما این موضوع باعث می شود که اتکای بیشتری روی داشته هایمان و توجه بیشتری روی استفاده از وقت محدودی که در اختیار همه ما است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه در سال جهش تولید یک هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان از ثبت بارش 250 میلی متری باران طی 24 ساعت در شهرستان تالش خبر داد و گفت: در حال حاضر حجم آب در رودخانه های غرب گیلان از حالت سیلابی خارج شده و فروکش کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: با تلاش تیم های عملیاتی از 1162 مشترک که در سیلاب دچار قطعی آب شدند، مشکل 1087 مشترک برطرف شده و فقط 75 مشترک به علت عدم دسترسی راه های مواصلاتی، بدون آب هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: ما به ویژه مسئولان، همه این فرصت های خدمتگزاری را که برای ما فراهم شده، مدیون شهدا، جانبازان و رزمندگان هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران در نشست با خبرنگاران بر ضرورت همکاری دستگاه های اجرایی و نظارتی با وزارت نیرو در جهت پیشبرد طرح های آبی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون برق و انرژی وزیر نیرو و تیمی از مدیران صنعت برق کشور که برای توسعه روابط برقی بین ایران و افغانستان به کابل سفر کرده اند، ظهر امروز (دوشنبه) وارد این شهر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو از تلاش تیم های عملیاتی برای برقراری شبکه های آب و برق در مناطق سیل زده استان گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمانی کرمان گفت: میزان تولید برق این مجموعه در دوران پیک مصرف تابستان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 10 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دستاوردهای صنعت آب و برق پس از دفاع مقدس در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با عنوان "اقتدار 40" به نمایش گذاشته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با ظرفیتی بالغ بر 160 مگاوات به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای اردکان از اجرای عملیات حفاری و لوله گذاری خط انتقال آب با هدف تفکیک آب شرب از سایر مصارف در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به بررسی طرح 5 ساله برای لایروبی رودخانه های این استان از ایجاد 3.5 کیلومتر دیواره سازی در حاشیه رودخانه ها در دو سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد در نشست شورای حفاظت از منابع آب خاتم گفت: خشکسالی های پی در پی از یک سو و افزایش چاه ها از سوی دیگر طی 20 سال گذشته، روند رو به زوال آبخوان های خاتم را رقم زده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از برگزاری مزایده فروش برق حاصل از تولید توربین های انبساطی نیروگاه های رامین اهواز، نکا و شهیدمنتظری برای استخراج رمز ارزها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
پروژه اصلاح و بهسازی شبکه برق فرسوده روستاهای "همه سین"، "هاجرآباد" و "یان چشمه" در شرقی ترین بخش تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: اگرچه سفره های آب زیرزمینی در استان طی دو سال اخیر بهبود نسبی داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر برق منطقه 7 اصفهان از اجرای پروژه های ظرفیت سازی برق برای مشترکان جدید مناطق محروم اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای قزوین، از اخذ موافقت اولیه گذر آبی جهت احداث نیروگاه برق آبی روی خط انتقال آب شرب قزوین از سد طالقان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با بیست و یکمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، دو طرح آبرسانی روستایی در استان مازندران به همراه 20 استان دیگر به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 59 روستای استان کرمانشاه همزمان با 20 استان کشور، در بیست و یکمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به صورت ویدئوکنفرانس توسط وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
طرح های آبرسانی به 19 روستای آذربایجان غربی، همزمان با 20 استان کشور و در ارتباط ویدئوکنفرانسی با وزیر نیرو، به بهره برداری رسیدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پروژه آبرسانی به 24 روستای شهرستان چرداول استان ایلام امروز در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران همزمان با 20 استان دیگر از طریق ویدیوکنفرانس توسط وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در چارچوب هفته بیست و یکم از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، همزمان با 20 استان کشور، آیین بهره برداری از 13 پروژه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: امسال بنا داریم به حدود 1700 روستای کشور آب سالم و پایدار برسانیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در بیست و یکمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، آیین افتتاح پروژه آبرسانی به 15 روستای مجتمع 41 روستایی غرب و شرق بمپور شهرستان بمپور استان سیستان و بلوچستان توسط رضا اردکانیان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در روزهای پایانی شهریور ماه با حضور وزیر نیرو و به صورت ویدئوکنفرانسی طرح آبرسانی به 26 روستای استان لرستان در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به آبرسانی به حدود 450 روستای کشور در بیست و یکمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه حرکت به سمت اصلاح مصرف باید در همه بخش ها اجرا شود، گفت: در پایان سال آبی 99-98 وضعیت خوبی در کشور داریم و در بخش های مختلف به خصوص در بخش کشاورزی توانستیم عرضه آب بیشتری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو از عملیاتی شدن طرح برق امید از ماه آینده خبر داد و گفت: مشترکان کم مصرف که دارای الگوی مصرف کمتری هستند، از تخفیف صد درصدی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
آئین افتتاح همزمان آبرسانی به 400 روستا در سطح کشور با حضور وزیر نیرو در قالب هفته بیست و یکم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان های گرگان و آق قلا گفت: در راستای احیای حقوق عامه و اِعمال قانون توزیع عادلانه آب، طی 6 ماه ابتدای سال جاری، 55 فقره چاه غیرمجاز در این دو شهرستان شناسایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
آئین افتتاح و کلنگ زنی پنج پروژه صنعت آب و برق استان همدان با حضور وزیر نیرو در قالب هفته بیست و یکم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران ...
مشاهده نتایج بیشتر...