یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۰۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

پاون (paven.ir)

  ۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح عظیم آبرسانی به چهار شهر از سد کوثر در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان، میزان ذخیره آب در مخزن سد زاینده رود را 222 میلیون متر مکعب اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای مازندران پیرو پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها، اعلام هشدار کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تولید نیروگاه سیکل ترکیبی یزد طی نیمه نخست امسال از مرز یک میلیارد و 757 میلیون کیلووات ساعت گذشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق ری، از افزایش 9 درصدی تولید انرژی در نیروگاه گازی "ری"، طی شهریور سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دو طرح بزرگ در حوزه تامین آب شرب پایدار همزمان با چهارمین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس، با هزینه ای بالغ بر 54 میلیارد ریال در استان اصفهان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای خوزستان گفت: تنش آبی امسال را پشت سر گذاشته ایم و طرح تامین آب 231 روستا به صورت کامل اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان 711 هزار و 316 مگاوات ساعت انرژی برق طی شهریور امسال تولید شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان خمین از تبدیل 40 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در این شهرستان طی 6 ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، از آغاز عملیات حفاری 114 چاه مشاهده ای در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۴    
وزیر نیرو در سفر به استان ایلام از پروژه طرح ارتقای تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: میزان تولید برق این مجموعه طی نیمه نخست امسال با افزایش هفت درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از مرز پنج میلیون مگاوات ساعت عبور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون شرکت توزیع نیروی برق شیراز، از جمع آوری 1229 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز توسط نیروهای اجرایی این شرکت در محدوده شهرستان شیراز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهرستان کرمانشاه، از وارد مدار شدن چاه آب خیابان خرم با دبی 30 لیتر بر ثانیه برای تامین آب مورد نیاز 3000 نفر از شهروندان کرمانشاهی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: این شرکت نسبت به موضوع طعم و بوی آب شهر سنندج بی تفاوت نبوده و همواره برای حفظ و ارتقای کیفیت آب آشامیدنی تلاش می کند که در این راستا نیز اقدامات اضطراری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با بیان اینکه میزان بارش های سال جاری نسبت به سال آبی گذشته کاهش 42 درصدی داشته است، گفت: پرونده بارش های استان همدان در سال آبی 1400-1399 بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان پاوه از وارد مدار شدن مخزن سه هزار مترمکعبی و پوشش 6 هزار مشترک شهر پاوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: با احداث سد نازلو علاوه بر تامین آب شرب مردم شهرستان ارومیه، مشکل حقابه دریاچه ارومیه که به دلیل تبخیر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: سال آبی 1400-1399 با 37 درصد کاهش بارندگی در مقایسه با متوسط 52 سال گذشته به پایان رسید و می توان این سال را خشک ترین سال نیم قرن اخیر نامید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور بلافاصله پس از ورود به ایلام در محل سد مخزنی کنجانچم واقع در شهر مهران استان ایلام حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این سد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی بر لزوم آمادگی کامل نیروگاه های حرارتی برای تولید برق پایدار در زمستان امسال اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: نیمه دوم امسال حدود 20 حلقه چاه با ظرفیت حدود 600 لیتر در ثانیه به کمک تامین آب شهر کرمانشاه می آید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر آبفای گلپایگان گفت: زنگ خطر کمبود آب شرب در این شهرستان به صدا در آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو از تشکیل قرارگاه مرکزی اربعین در پایانه مرزی "مهران" خبر داد و گفت: صنعت آب و برق در پایانه های مرزی "خسروی" در استان کرمانشاه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره برق شهرستان بمپور گفت: 10 هزار و 370 متر شبکه فشار متوسط و ضعیف از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان احداث شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو گفت: مبنای تفکر صریح انقلابی توجه به وضعیت آب و برق مناطق محروم و مستضعف است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری سدهای آب شرب مشهد با اشاره به اینکه بررسی نکات ایمنی و حفاظتی از منظر پدافند غیرعامل برای سد کارده در ماه جاری انجام شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های گازی شرکت برق حرارتی گفت: بلوک سیکل ترکیبی طرح توسعه نیروگاه شهیدسلیمی نکا به ظرفیت 484 مگاوات در پیک مصرف برق سال 1402 وارد مدار تولید خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: عمل به وعده ها در زمان تعیین شده یکی از مهم ترین برنامه های وزارت نیرو است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به تصویب 9 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه توسط این شرکت گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی با اشاره به تعهد صنعت تولید برق به اجرای کاملا جهادی و با کیفیت برنامه های تعمیرات و آماده سازی نیروگاه ها، گفت: طی این مسیر با همراهی تمامی بخش های صنعت برق ممکن خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر با اشاره به اینکه شرکت های برق منطقه ای به عنوان قدیمی ترین نهاد صنعت برق، بزرگترین شبکه زیرساختی کشور محسوب می شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس در نخستین جلسه دیدار رسمی مدیران صنعت آب و برق کشور با علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: استخراج کنندگان مجاز رمز ارز که به دستور رییس جمهوری وقت فعالیت خود را به دلیل افزایش مصرف بخش خانگی متوقف کرده بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد، از احداث نیروگاه برق آبی کوچک در سه نقطه از تاسیسات خط اول انتقال آب یزد با ظرفیت تولید حدود 4.3 مگاوات برق تا نیمه دوم سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: برای رفع تنش آبی روستاها و شهرهای سیریک سه پروژه به صورت همزمان در دستور کار قرار داشته که با اتمام آن بخش عمده ای از نیاز شهرستان سیریک پوشش داده شده و تنش های ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر صرفه جویی و مدیریت مصرف برق در استان، از صعودی بودن سیر مصرف برق در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران، آمارها میزان مصرف برق صنایع بزرگ کشور در روز جاری را 5 هزار مگاوات نشان می دهد که نسبت به مدت مشابه سال قبل در همین زمان حدود 10 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: پروژه گردشگری سد گلابر، هم اکنون جهت ساخت و اجرای مراحل عملیات اجرایی تحویل سرمایه گذار شده و مقرر است در بازه زمانی دو ساله عملیات اجرایی آن به پایان برسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های برق حرارتی بر لزوم احداث به موقع واحدهای بخار نیروگاهی تاکید کرد و گفت: تاخیر در بهره برداری از هر واحد بخار سیکل ترکیبی روزانه هزینه ای معادل با 90 هزار یورو در پی خواهد داشت که ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
توسعه متوازن استان ها و زیرساخت های صنعت برق در گفت و گوی رادیو فرهنگ با رییس و نایب رییس فراکسیون توسعه متوازن مجلس، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و مدیرعامل توانیر مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر ساعت سالیانه را در کاهش مصرف برق تاثیرگذار دانست و بر افزایش تاثیر این اقدام در کنار اصلاح ساعت کاری ادارات تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: احداث سد بختیاری باعث می شود تا از پخش سیلاب در حوضه های آبی دز و کارون جلوگیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
در سفر یک روزه "محمدباقر قالیباف" ریاست مجلس شورای اسلامی و با حضور نماینده پارلمانی بانک صادرات ایران به استان مازندران بر انعقاد تفاهم نامه مابین بانک صادرات و شرکت آب منطقه ای مازندران در قالب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای یزد با بیان اینکه تخصیص اعتبارهای داده شده به واحدهای صنعتی از محل تصفیه خانه پساب یزد مستلزم ایجاد تاسیسات تکمیلی و خط انتقال توسط خود واحدها است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، از رفع مشکل کمبود آب شرب شهر کشکسرای خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: پنج طرح برای آبرسانی به روستاهای باخرز استان خراسان رضوی با سرمایه گذاری 3 میلیارد و 800 میلیون تومان اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از رهاسازی آب به سمت تالاب کانی برازان شهرستان مهاباد طی 15 روز آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
واحد 3 بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات، پس از انجام تعمیرات غیرمترقبه به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با بیان اینکه نمی توان روی میعانات به عنوان سوخت نیروگاه حساب کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در نشست مشترک مدیران شرکت برق حرارتی و نیروگاه های دولتی کشور انجام به موقع تعمیرات نیروگاهی و پایداری تولید برق در فصل زمستان مورد تاکید قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب از شرکت های دانش بنیان داده پرداز تاراتک شرق ، خدمات نیروگاهی آهار ، بهپویان امین منتظر و کارخانه نوآوری مشهد بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشوردر بازدید از سد نرماب گفت: مقرر شد ضمن تقویت اعتبارات مورد نیاز تکمیل سد نرماب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به وضعیت بارندگی ها در کشور گفت: با توجه به افت شدید منابع آبی، مدیریت مصرف و اجرای سند سازگاری با کم آبی، تضمین بقای حیات استان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان اینکه از ابتدای امسال 250 حلقه چاه آب غیرمجاز در استان اصفهان مسدود شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از افزایش 68 درصدی تولید برق در واحدهای گازی این نیروگاه طی شش ماهه اول سال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
پروژه های بهینه سازی شبکه فشار متوسط، ضعیف، کابل خودنگهدار و جابجایی تاسیسات معارض در برق منطقه 10 اصفهان، با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 900 میلیون تومان اجرایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عملیات برق رسانی به روستای جدید لیره ای در جاسک با حضور رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و رادمهر فرماندار جاسک آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه برای تکمیل و بهره برداری از تصفیه خانه گنبدکاووس به 140 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که از محل ماده 56 تامین می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد با بیان اینکه 75 درصد برق استان یزد در حوزه صنعت مصرف می شود، احداث نیروگاه های خود تامین توسط صنایع کوچک و بزرگ استان را راهی برای گذر از چالش های پیک بار تابستان سال ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
جلسه هیئت وزیران بعد از ظهر یکشنبه به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد و این هیئت با توجه به آغاز کار دولت سیزدهم و ضرورت بازنگری در لایحه تأسیس نهاد مستقل تنظیم گر بخش برق ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی و کشف 52 دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز دیجیتال در روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفای خراسان رضوی، از جمع آوری و دفع بهداشتی 15 میلیون و 200 هزار متر مکعب فاضلاب طی شش ماه نخست سال جاری در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اعلام پایداری وضعیت شبکه سراسری برق کشور و قدردانی از تلاش همه همکاران صنعت برق در بخش های تولید، انتقال و توزیع، از رشد 6 ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
امکان اندازه گیری سطح، سرعت، دما و حجم فاضلاب جاری در شبکه های فاضلاب شهر اصفهان برای نخستین بار به صورت برخط فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح اصلاح و بهینه سازی شبکه استان قم گفت: با هدف کاهش هزینه های اپراتوری و به منظور ایجاد امکان بهره برداری از پست سیار سیکل ترکیبی قم به صورت بدون اپراتور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو بر مدیریت دانش و هم افزایی اطلاعات میان آزمایشگاه کنترل کیفیت آبفای خراسان رضوی و مراکز آزمایشگاهی و علمی کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: تیم های عملیاتی این امور از ابتدای سال جاری تاکنون با نصب دو دستگاه تقویت کننده ولتاژ (بوستر) باعث بهره مندی پنج هزار و 448 خانواده این منطقه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مرکزی از پیگیری اجرای بخش باقیمانده پروژه آبرسانی به شهر ساوه و 58 روستای مسیر خط انتقال از سد کوچری از دو روش اعتبارات عمرانی دولتی و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور انتقال نیروی نواحی شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به حوادث پر تکرار سال 99 و اقدامات انجام شده توسط این امور گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های گازی شرکت برق حرارتی گفت: پروژه نیروگاه 484 مگاواتی زاهدان با تکمیل پیش نیازهای لازم آماده شروع عملیات اجرایی اصلی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۸۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از پایان دوران اوج مصرف تابستان و به صفر رسیدن خاموشی های بخش خانگی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور بهره برداری و نگهداری از سد لار، از شروع مرحله هفدهم پمپاژ آب شرب از سد لار به تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، پنجاه و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد را به منظور انتقال دغدغه های بخش آب به دانش آموزان و خانواده ها برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد از ابلاغ فراخوان این شرکت درخصوص سرمایه گذاری برای احداث نیروگاه های مقیاس کوچک با هدف افزایش ظرفیت تولید نیروی برق در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تبدیل 100 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در استان همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، از آمادگی برای بهره برداری از 900 هکتار از اراضی پایاب سد آغ چای خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور استاندار و نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، طرح آبرسانی به رضوان از خط انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان و یزد آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی، از برنامه ریزی برای اتمام طرح اضطراری تامین آب شهرستان تفرش تا سه ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: با تبدیل 1600 کیلومتر شبکه سیم به کابل خودنگهدار در استان، از شاخه زنی حدود 25 هزار اصله درخت و خسارت به محیط زیست جلوگیری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه حجم آب موجود در مخزن سد سفیدرود به 140 میلیون مترمکعب رسیده است، گفت: با توجه به کاهش بارش ها و کاهش آورد سد سفیدرود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب، از برق دار شدن دکل آسیب دیده 400 کیلوولت نیروگاه زاگرس به نیروگاه مرصاد کرمانشاه در کمتر از 30 ساعت به صورت طرح دائم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از بررسی و بازدید مشترک رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان، استاندار اردبیل، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به مدیریت منابع آب استان گفت: به رغم وجود خشکسالی، مشکل ذخایر آبی و تامین آب شرب در استان وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو به همراه رئیس جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای و دیدار و گفت وگو با سران ارشد کشور تاجیکستان عازم این کشور شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای مازندران از اختصاص 2500 میلیارد تومان برای ادامه پروژه های سد هراز، شبکه آبیاری و زهکشی هراز و نیز طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف از محل فایناس داخلی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت نیرو پیشنهاد اصلاح مربوط به تعیین فوق العاده سختی کار کارکنان وزارت نیرو را به هیئت دولت ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مجموع کشفیات مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در کشور به 5 هزار و 478 مرکز رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
با اعلام رسمی موسسه تحقیقات آب، پایش سواحل جنوبی دریای خزر آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به میزان بارش سالانه در مازندران و وجود آب های سطحی نسبتا مناسب در استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه های حرارتی کشور از ابتدای سال تاکنون با افزایش 9 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از مرز 173 میلیون مگاوات ساعت عبور کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: به سفارش این شرکت برای اولین بار در کشور نوع جدیدی از دکل های چهارمداره 132 کیلوولت در حال طراحی و ساخت است و بخشی از آنها نیز تحویل این شرکت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
بیش از 1400 کیلومتر کابل خودنگهدار از ابتدای سال 99 تاکنون در استان گیلان با اعتباری حدود 180 میلیارد تومان جایگزین کابل های فرسوده و قدیمی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر آبفای منطقه دزفول گفت: خط فاضلاب آسیب دیده کوی حافظ به منظور جلوگیری از سرریز آن به رودخانه دز اصلاح و تعمیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور، سامانه هوشمند پایش ضریب توان، با استفاده از نرم افزاری بومی، توسط توانیر راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات انجام شده، برنامه های وزارت نیرو برای تامین آب شرب شهرستان سراوان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۹۵ سایت دیگر  
معاون برق و انرژی وزارت نیرو با اشاره به دستور ویژه وزیر نیرو به شرکت های توزیع سراسر کشور درخصوص بررسی قبض برق مشترکانی که در محاسبه قیمت ابهام دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گیلان از اجرای طرح تست، بازرسی و کنترل لوازم اندازه گیری بیش از 260 هزار دستگاه لوازم اندازه گیری برق مصارف عادی و دیماندی در استان گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
میزان آبدهی "چشمه لنگان" به عنوان تنها منبع تامین کننده آب شرب فریدونشهر با 98 درصد کاهش نسبت به اردیبهشت امسال از 5000 به 80 لیتر در ثانیه رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر نیرو در کمیسیون متبوع خود، از هدف گذاری این وزارتخانه جهت تامین آب برای مصارف شرب به میزان 400 هزار مترمکعب در روز خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...