چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۲۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت»

دو پروژه شرکت ملی نفت ایران در مراسمی با دستور رئیس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می شوند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مخازن متمرکز ذخیره سازی میعانات گازی پارس جنوبی با سرمایه ای بالغ بر 29.2 میلیون یورو و 2هزار و دویست میلیارد ریال به زودی به بهره برداری رسمی می رسد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که گروهی مسلح به مقر این شرکت لیبی در طرابلس حمله کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت لیبی حاضر نیست پول فروش نفت را به بانک مرکزی این کشور منتقل کند و در عوض آن را در حساب بانک دیگری نگه می دارد تا زمانی که گروههای رقیب در جنگ داخلی این کشور به توافق سیاسی بلندمدت دست پیدا کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۸    
مراسم بازدید از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز با حضور دکتر حمید رضاطیبی رییس جهاددانشگاهی و دکتر فرخ علیخانی معاون تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه امروز 3 آبان ماه برگزار شد. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شرکت ملی نفت ایران با اشاره به دعوای حقوقی خط لوله ایلات-اشکلون واقع در سرزمین های اشغالی فلسطین، اعلام کرد: با توجه به تبعات هرگونه انتشار اطلاعات درباره این دعوای حقوقی، رسانه ها از هر گونه گمانه زنی و انتشار اخبار غیر دقیق و یا هدایت شده توسط رسانه های صهیونیستی اجتناب کنند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فارس: برخی از ارقام مندرج در درآمدها و هزینه های شرکت های دولتی، ارقام حسابداری (غیرواقعی) هستند. ارقام حسابداری یعنی مبالغی که در عمل جزو درآمدهای حاصل شده این شرکت نیستند و همچنین توسط این شرکت خرج نمی شوند یعنی دارای ماهیت هزینه و درآمد واقعی نیستند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی حفاری ایران با هدف ارتقاء سطح آموزش کارکنان عملیاتی، برگزاری دوره های فنی و تخصصی در موقعیت استقرار دستگاه های حفاری و محیط های کارگاهی را با هماهنگی آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در برنامه اجرایی خود قرار داده است ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۴    
تمرین استقلال پس از آنکه به علت کیفیت پایین دو زمین تحت اجاره استقلال مورد استفاده قرار نگرفت، مدیران آبی ها تصمیم گرفتند به صورت موقت (امروز و فردا) در زمین غدیر تمرینات خود را انجام دهند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۱    
منبعی در شرکت کلی نفت لیبی تاکید کرد که یک گروه مسلح در تلاش برای ورود به ساختمان شرکت در طرابلس است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بودجه شرکت های مهم تر بویژه شرکت های مادر تخصصی مانند شرکت ملی نفت ایران باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد و در این راستا تصمیم داریم، مصارف بودجه ای شرکت ملی نفت ایران را شفاف سازی کنیم.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۹    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درپی اصلاح ساختار بودجه 1400 مقرر شد پالایشگاه ها در ابتدای دریافت نفت خام و میعانات گازی، به شرکت ملی نفت ضمانت بانکی ارائه دهند و سپس طی مدت سه ماه، مبلغ موردنظر را پرداخت و بدهی خود را تصویه کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
فارس: منابع خبری از احتمال بالای خروج شرکت نفتی آمریکایی اکسون موبیل به عنوان بزرگ ترین شرکت خارجی حاضر در عراق، از این کشور و تلاش شرکت های چینی برای فعالیت در عراق خبر دادند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، اخیرا تعدادی از پایگاه های خبری در خصوص خط لوله ایلات-اشکلون واقع در فلسطین اشغالی و همچنین دعاوی حقوقی شرکت ملی نفت ایران علیه رژیم اشغالگر قدس ...
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بند چهار طرح برخی از احکام اصلاح ساختار بودجه شرکت ملی نفت را مؤظف می کند که تحویل خوراک را به اشخاص حقیقی و حقوقی به صورت عام حتماً به دریافت ضمانت نامه بانکی یا اعتبار اسنادی منوط کند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۵:۰۹    
برای نخستین بار یک شرکت ایرانی به حوزه مطالعه بلوکهای اکتشافی در کشور وارد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
شانا : آمارهای شرکت دولتی گازپروم روسیه نشان می دهد عرضه روزانه گاز روسیه به چین به طور بی سابقه ای افزایش یافته است. به گزارش خبرگزاری راشا تودی، داده های شرکت دولتی گازپروم روسیه نشان داد این شرکت 25 درصد فراتر از تعهد از پیش تعیین شده خود به چین گاز عرضه کرده است ...
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه نباید در اصلاح ساختار بودجه کاری کنیم که خریداران خارجی بر نفت ایران مسلط شوند گفت: متاسفانه ساز و کاری برای تحویل نفت خام و میعانات گازی پیش بینی نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت گزپروم پس از گفتگو با شرکت ملی نفت چین، اصلی ترین شریک خود اعلام کرد متوسط صادرات گاز روسیه به همسایه شرقی خود از اول تا 20 نوامبر بیشتر از آن چیزی بوده که ماه گذشته بین دو کشور توافق شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تا قبل از تصویب قانون بودجه 1398، شرکت ملی نفت ایران با استناد به ماده 120 قانون برنامه سوم توسعه، کل درآمدهای حاصل از صادرات 5 فرآورده نفتی اصلی را متعلق به خود می دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ابزار های نمودارنگار چاه های تولیدی به دست محققان داخلی ساخته شد و دومین آزمون میدانی خود را با موفقیت در چاه شماره 18 اهواز پشت سرگذاشت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر هم افزایی و تعامل یکپارچه میان این مجموعه با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برای مقابله حداکثری با شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس ،بر اساس نامه فرزین مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، دستورعمل بیمه درمان تکمیلی ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رینگ داخلی و بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود. به گزارش پیام فوری، رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه، 28 آبان ماه) شاهد عرضه کالاهای اکستراکت سنگین شرکت نفت ایرانول، آیزوریسایکل و آیزوفید پالایش نفت شیراز، پنتان پتروشیمی تبریز ...
درآمدهای ناشی از صادرات و فروش داخلی گاز طبیعی بین دولت، صندوق توسعه ملی و شرکت ملی گاز ایران تقسیم می شود ولی کل درآمد ناشی از صادرات و فروش داخلی گاز مایع و اتان به این شرکت می رسد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب 13 دستگاه ونتیلاتور (کمک تنفسی) اهدایی شرکت ملی نفت ایران را به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه واگذار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شرکت ملی نفت ایرن 13 دستگاه تنفسی به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد که به زودی در بیمارستان های استان توزیع می شود.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران با هدف انتقال دانش به دست آمده در قراردادهای میدان محور با دانشگاه ها به کارشناسان و متخصصان ذی ربط صنعت نفت، برنامه کلانی برای برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی تدارک دیده و در گام نخست این مسیر، کارگاه پروژه پژوهشی میدان آزادگان را برگزار کرده است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
با حضور رییس عملیات حراست شرکت ملی نفت ایران تغییر و تحول حراست 19 پد آزادگان جنوبی از شرکت مهندسی و توسعه نفت به شرکت نفت و گاز اروندان انجام شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
براین اساس، تامین سرمایه نوین پذیرش تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام سنگین صادراتی برای شرکت ملی نفت ایران (سهامی خاص) را به مبلغ 3,750 میلیارد ریال بر عهده گرفته است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از اجرا و پیگیری 6 پروژه فعال در بخش مهندسی ساختمان این مجموعه خبرداد و اعلام کرد: عملیات حفاری پنج هدف اکتشافی امسال آغاز می شود.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از آی سی آی اس، شرکت صنایع شیمیایی و پتروشیمی باسف آلمان در بیانیه ای اعلام کرد که طرح ساخت مجتمع پتروشیمی در موندرا هند را به دلیل تردیدهای ناشی از محدودیت ها برای مقابله با شیوع ویروس همه گیری جهانی کووید-19 (کرونا) به حال تعلیق درآورده است. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شرکت مهندسی و توسعه نفت در واکنش به انتشار مطلبی در خبرگزاری مهر، انتشار اسناد طبقه بندی شده و محرمانه را در این مطلب خلاف قوانین خواند و اعلام کرد: نظر به انتساب یک موضوع واهی و کذب به شرکت ملی نفت درباره نحوه واگذاری های پروژه ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
براساس صورت مالی شرکت ملی نفت ایران در سال 97، این شرکت در سال های 1394 تا 1397، بیش از 4 هزار و 930 میلیارد تومان بابت مالیات عملکرد پرداخت کرده است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ابزارهای نمودارنگار چاه های تولیدی با هم افزایی میان شرکت ملی حفاری ایران، مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه صنعتی شریف به دست محققان داخلی ساخته شد و دومین آزمون میدانی خود را با موفقیت در چاه شماره 18 اهواز پشت سرگذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۵    
معاون رئیس جمهور ونزوئلا و رئیس شرکت ملی نفت این کشور برای گسترش اتحاد استراتژیک با روسیه وارد این کشور شدند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۸    
فکرشهر - سید فریور موسوی: مدتی است که عده ای در وزارت نفت به دنبال آن هستند تا فرودگاه های نفتی که مالکیت آن ها همگی متعلق به وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران است را به سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور انتقال دهند؛ تا ضمن رد کردن مسوولیت این فرودگاه ها از دوش وزارت نفت ...
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روزنامه دیلی صباح ترکیه، پتکیم اعلام کرد که سوددهی این شرکت در سه ماه سوم سال جاری میلادی با 36 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه 2019 به 311 میلیون لیر ترکیه (36 میلیون دلار) رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۴:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مجموع دارایی های شرکت ملی نفت ایران در پایان سال 1397، 662 هزار و 403 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان بیان کرد: در راستای کمک به تسریع در روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و کمک به ارتقای سطح تجهیزات درمانی با پیگیری های شرکت گاز هرمزگان و به دستور مقام عالی وزارت نفت ، 13 دستگاه تنفس مصنوعی به مراکز درمانی هرمزگان اهدا شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که این کشور تا تثبیت تولید نفت به نظام سهمیه بندی برای کاهش تولید اوپک ملحق نمی شود.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 10سال گفتگو بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ONGC به دلیل مخالفت طرف ایرانی با قیمت فروش گاز و سناریوهای هزینه بر انتقال گاز به خشکی یا تبدیل به LNG، هندی ها مذاکره را ترک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
حدود 90 درصد درآمدها و هزینه های شرکت ملی نفت در سال 97 یعنی 436 هزار و 130 میلیارد تومان بخاطر درج سهم دولت از درآمد فروش داخلی و صادرات نفت و میعانات گازی جزو درآمدهای این شرکت و احتساب مجدد این رقم جزو هزینه های آن، به صورت حسابداری (غیرواقعی) است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اسبق امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران با بیان این که تصور تغییر سیاست های آمریکا در قبال ایران و برداشته شدن تحریم ها ساده لوحانه است افزود: با توجه به شرایط فعلی بازار نفت، بازگشت نفت ایران به بازار جهانی سخت خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
براساس صورت مالی شرکت ملی نفت ایران سال 1397، این شرکت در پایان سال مذکور، بیش از 20 هزار و 534 میلیارد تومان به خزانه داری کل کشور بدهکار بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حدود 98 درصد درآمدها و هزینه های شرکت ملی پالایش و پخش یعنی 272 هزار و 792 میلیارد تومان بخاطر نقش واسطه گری این شرکت یعنی خرید نفت خام و میعانات گازی از شرکت ملی نفت ایران و فروش آنها به شرکت های پالایش نفت، به صورت حسابداری (غیرواقعی) است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
براساس صورت مالی شرکت ملی نفت ایران در سال 1397، هزینه های تولید نفت خام و میعانات گازی توسط این شرکت در سال مذکور، 19 هزار و 348 میلیارد تومان بوده است. *جزئیات سهم دولت و صندوق توسعه از درآمدهای ناشی از فروش نفت و میعانات گازی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عباس حاجی صادق با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان رئیس کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد این شرکت منصوب شد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران از پیگیری برنامه بهره مندی حداکثری از توان شرکت های دانش بنیان و مؤسسات تحقیقاتی برای رفع چالش ها و نیازهای فناوری ساخت و خدمات در این شرکت خبر داد. ...