پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۱۹Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت»

شانا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی ابوذر شریفی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت منصوب کرد.
نفت آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی ابوذر شریفی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیأت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون مدیر بین الملل در بازاریابی و عملیات گاز شرکت ملی نفت تحریم را بهانه طرف پاکستانی برای دریافت گاز ایران دانست و گفت: اروپا بدنبال متنوع سازی منابع وارداتی خود است و سیاست شان این است که وابستگی خود را به روسیه کم کنند، بنابراین ما را کنار نمی گذارد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت لیبی اعلام کرد که با ظهور دوباره اختلاف ها، رئیس شرکت ملی نفت لیبی را تعلیق کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: شرکت دانا گاز امارات اعلام کرد که این شرکت در دعوای بین شرکت کرسنت و شرکت ملی نفت ایران هیچ نقشی ندارد و شرکت دانا گاز طرف قرارداد یا شاکی شرکت نفت ایران در پرونده کرسنت نیست ...
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۴    
محسن خجسته مهر، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی فرارسیدن هفته وحدت و ایام فرخنده میلاد پیامبر اکرم، حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) را به هموطنان و کارکنان این شرکت تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت دانا گاز امارات اعلام کرد که ما طرف قرارداد و یا شاکی شرکت ملی نفت ایران در پرونده کرسنت نیستیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در احکامی جداگانه علیرضا دانشی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و علیرضا مهدی زاده را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی علیرضا دانشی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب منصوب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۹    
معاونت بازاریابی شرکت ملی نفت ایران، خبرنامه تحولات بین المللی گاز را منتشر کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
واکسیناسیون کارکنان صنعت نفت برای مقابله با کرونا که از اواخر مردادماه امسال در مجتمع تهرانسر شرکت ملی نفت ایران آغاز شده بود، از 35 هزار دوز (نفر) گذشت و حدنصابی تازه را در تزریق روزانه ثبت کرد.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اهدای 2 هزار بسته معیشتی از سوی کارکنان و بسیجیان این شرکت به زلزله زدگان اندیکا خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲    
شرکت ملی نفت کویت اعلام کرد آتش سوزی ( صبح روز چهارشنبه ) درخطوط انتقال نفت در یکی از انبارهای پالایشگاه بندر الاحمدی را بدون هیچ تلفاتی مهار کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت کویت وقوع آتش سوزی گسترده در یکی از واحد های پالایشگاه نفت مینا الاحمدی این کشور را تایید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت کویت از وقوع آتش سوزی در یکی از واحد های پالایشگاه موسوم به الاحمدی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایجاد انحصار برای فروش نفت توسط شرکت ملی نفت باعث عدم سرمایه گذاری بخش خصوصی برای حضور در بازارهای نفتی شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاملات نفتی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت "پترولئوس دی ونزوئلا" به رغم تحریم نفتی دو کشور ادامه دارد. یک سوپرتانکر متعلق به ایران دو میلیون بشکه نفت سنگین از ونزوئلا بارگیری کرده است.
پترو تحلیل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴    
پتروتحلیل-بعد از سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری در پروژه های پتروشیمی و توسعه آن توسط شرکت ملی نفت ابوظبی، شرکت ریلاینس هند واحد تجاری پتروشیمی و نفتی 1 میلیون دلاری خود را در امارات متحده عربی تاسیس کرده است. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: خبرگزاری رویترز با استناد به اطلاعاتی که می گوید سرویس های ردیابی کشتی ها آن را ارائه کرده اند، مدعی شد یک نفت کش با پرچم ایران 2 میلیون بشکه نفت خام از ونزوئلا بارگیری کرده و این کشور را ترک کرده است. ...
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران معتقد است فروش نفت نباید تنها به روش های سنتی انجام شود، بلکه باید به صورت حرفه ای و قانونی و با به کارگیری همه ظرفیت های بخش خصوصی باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - شرکت ملی نفت ایران پرداخت حدود یک هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار برای شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان در زمینه راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس با اولویت و بدون محدودیت را متعهد شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محسن رضایی شب گذشته در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان ویژه مناطق زلزله زده اندیکا در سرسرای اداری مدیریت بحران استانداری خوزستان اظهار داشت: شرکت ملی نفت به عنوان یک شرکت پیشگام هزینه های مسئولیت اجتماعی را پذیرفته و شرکت های پتروشیمی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از اختصاص 180 میلیارد تومان اعتبار از سوی این شرکت برای طرح های راه و مسکن و مدارس شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان خبر داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهوری ضمن قدردانی از شرکت ملی نفت ایران برای پیشگام شدن در زمینه تخصیص اعتبار به طرح های مسئولیت اجتماعی در خوزستان، تأکید کرد دیگر شرکت ها مانند پتروشیمی ها و سازمان آب و برق نیز باید از این رویه پیروی کنند.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، کمک های صنعت نفت به منطقه زلزله زده اندیکا که از همان ابتدای وقوع حادثه آغاز شده بود، ادامه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت معتقد است فروش نفت نباید صرفا به طرق سنتی انجام شود بلکه باید به صورت حرفه ای و قانونی و با بکارگیری تمامی ظرفیت های بخش خصوصی باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۵    
شانا : فریدون حسنوند در تشریح نشست عصر روز سه شنبه،20 مهرماه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که با حضور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، گفت: در این نشست مسائلی همانند افزایش تولید نفت، وضع شرکت های عملیاتی، فروش نفت، نحوه سرمایه گذاری، دیپلماسی انرژی ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست ویژه پیگیری تأمین سوخت زمستانی با حضور وزیر نفت و معاونان وی در محل ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت نفت، نشست ویژه پیگیری تأمین سوخت در فصل سرد سال، امروز (چهارشنبه، 21 مهرماه) با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، محسن خجسته مهر ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه بسیج شهید عسگری حوزه شرکت ملی نفت ایران گفت: این پایگاه همگام با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در حوزه های گوناگون آموزشی، عقیدتی سیاسی، فرهنگی، دفاعی، سازندگی و محرومیت زدایی در مناسبت های ملی و مذهبی مصوب فعالیت می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمسیون انرژی مجلس با اشاره به حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت در کمیسیون متبوعش از توضیحات وی درخصوص کم و کیف فروش نفت، ساماندهی منابع انسانی، نحوه سرمایه گذاری، دیپلماسی انرژی و... خبر داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر پیشین امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران موفقیت فروش نفت به روش تهاتر را در گرو همکاری وزارت نفت و بانک مرکزی دانست و گفت: بانک مرکزی باید مجاب و متقاعد شود که این روش به نفع کشور و منافع ملی است و با تمام قدرت وارد میدان شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۴    
شهید فاضل احمدیان در بیستمین روز از اردیبهشت سال 1336 به عنوان سومین فرزند در روستای کندک در شهرستان هفتگل دیده به جهان گشود. این جوانمرد خوزستانی در دوران جوانی ازدواج کرد که حاصل این پیوند آسمانی 2 فرزند پسر و 2 دختر است. ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۲۳    
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی پیامی از مدیرعامل پیشین شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قدردانی نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، محسن خجسته مهر در این پیام، ضمن ارزشمند توصیف نمودن زحمات و تلاش های مهندس احمد محمدی در مدت تصدی مدیرعاملی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ...
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پروژه لرزه نگاری دو بعدی دشت کوه با حضور مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در محل خط 14 لرزه نگاری این پروژه آغاز شد.
با دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، تهیه، تدوین و اجرای برنامه راهبردی مدیریت زنجیره تامین کالای شرکت ملی نفت ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی در دستور کار مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالا قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران در حالی در پرونده کرسنت محکوم به پرداخت جریمه شد که بیژن زنگنه سال 92 وعده کرده بود سه ماهه پرونده را جمع می کند!
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران در حالی در پرونده کرسنت محکوم به پرداخت جریمه شد که بیژن زنگنه سال 92 وعده کرده بود سه ماهه پرونده را جمع می کند! به گزارش روزنامه جوان اواخر کار دولت روحانی، کمتر از 40 روز پیش بود که بیژن زنگنه ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۰    
شانا _ گروه فیلم: آیین تکریم علیرضا سلمان زاده و معارفه علیرضا مهدی زاده (مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران) با حضور محسن خجسته مهر، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، روز چهارشنبه (چهاردهم مهرماه) انجام شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان گفت: با پیشنهاد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با همکاری شرکت های تابع این شرکت در استان خوزستان، موکب متمرکز شهدای صنعت نفت به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه خدمات ارائه داد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور دکتر محسن خجسته مهر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران چشم انداز تولید نفت در شرکت نفت و گاز اروندان را یک میلیون بشکه در روز عنوان کرد و گفت: آباد کردن و توسعه صنعت نفت بدون توسعه مناطق نفت خیز معنایی ندارد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سفر وزیر نفت به بوشهر در چهل و سومین روز کاری، تداوم انتصاب ها در صنعت نفت، معارفه مدیران جدید شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران در تهران و اهواز، ثبت بالاترین قیمت نفت از سال 2014 پس از نشست اوپک پلاس و بحران گاز در جهان را می توانید در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران گفت: وزارت نفت بالاترین اعتبار اجرای پروژه های مسئولیت های اجتماعی را به استان بوشهر اختصاص داده است.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با ذکر این جمله از مقام معظم رهبری که خرمشهرها در پیش است ، اظهار کرد: توسعه همه جانبه میدان عظیم مشترک آزادگان فتح خرمشهری دیگر است و ضرورت دارد از دارایی های مردم در پشت خاکریزهای اقتصادی صیانت شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ماموریت اصلی ما در حال حاضر تولید حداکثری است، گفت: اعتبار 500 میلیارد تومانی برای طرح های نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفت خیز جنوب در روزهای آینده به این شرکت ابلاغ خواهد شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بازگشت به ظرفیت تولید در کوتاه مدت و تثبیت و پایداری آن در میان مدت را از اولویت های مناطق نفتخیز جنوب برشمرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۲    
سفر یک روزه دکتر خجسته مهر مدیر عامل شرکت ملی نفت به استان خوزستان به پایان رسید، اما مقصد بعدی خجسته مهر کدام منطقه عملیاتی خواهد بود؟
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۷    
پرسنل غیررسمی تحت پوشش بیمه تکمیلی نفت خواستار پایان مشکلات مرتبط با بیمه و تحقیق و تفحص از قرارداد بیمه تکمیلی شدند.