یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۱۳Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، محمدحسین متجلی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیات مدیره شرکت نفت و گاز پارس منصوب کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خط انتقال برق کنگان به تلمبه خانه 3 به عنوان یکی از سخت ترین خطوط سال های اخیر کشور، در طرح گوره – جاسک راه اندازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی جعفرزاده ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
چگونگی مراحل برداشت داده های مغناطیس هوایی، روند اجرا و مشکلات و موانع پروژه بعد از اجرای پروژه در منطقه زاگرس از سوی معاونت بررسی طرح های منابع هیدروکربوری مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت فراساحلی چین (CNOOC) در پرتو نگرانی نسبت به تحریم های احتمالی غرب و درخواست پکن برای سرمایه گذاری داخلی، تلاش برای خروج از کشورهای غربی را مضاعف کرده و به دنبال خریدارانی برای منافعش در میادین نفتی آمریکایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت یمن از توقیف یک فروند کشتی حامل سوخت مازوت پیش از رسیدن به یمن از سوی ائتلاف سعودی خبر داد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: از ابتدای سال تحصیلی 1401 این شرکت به همراه شرکت ملی نفت 6 هزار بسته نوشت افزار در مدارس مناطق محروم حوزه غرب کارون تأمین و توزیع کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در جریان بررسی بودجه امسال بود که نمایندگان با هدف آسفالت راه های روستایی و عشایری، معابر شهری و... دولت را مکلف کردند از محل منابع شرکت ملی نفت، 19 هزار میلیارد تومان برای تأمین قیر تهاتری پرداخت کند ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
فرارو- بر اساس تصویب هیئت دولت، دولت می تواند از طریق شرکت ملی نفت ایران نسبت به فروش نفت خام و میعانات گازی صادراتی به اشخاص معرفی شده توسط دستگاه های اجرایی پس از تایید آن ها توسط وزارت نفت و بر اساس قیمت روز صادراتی شرکت ملی نفت ایران، اقدام کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۲    
برای استخدام در شرکت نفت، نیاز به داشتن تحصیلات و شرایط ویژه ای است. هر ساله شرکت ملی نفت از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه تخصصی، اقدام به پذیرش نیروهای جدید می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: درراستای محرومیت زدایی در مناطق محروم امسال با کمک مجموعه شرکت ملی نفت ایران 63 پروژه عمرانی در روستاهای این استان تعریف و در حال اجرا هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران در واکنش به گزارشی با عنوان ساز وکار پر ابهام فروش نفت به اشخاص توضیحاتی را ارائه داد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
211 بسته آموزشی اهدایی شرکت ملی نفت ایران با همکاری شرکت های نفت فلات قاره و منطقه ویژه اقتصادی لاوان با حضور هیئتی از مدیران کمیته امام خمینی (ره) استان هرمزگان در میان دانش آموزان مدرسه دهکده لاوان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مصوبه هیأت مدیره شرکت ملی نفت برای انتشار گواهی سپرده کالایی نفت صادر شده است و به احتمال زیاد این اوراق در دهه فجر در بازار بورس انرژی عرضه خواهد شد که به اعتقاد کارشناسان این طرح یک گام به سمت مردمی شدن نفت است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت گفت: بر اساس مصوبه شورای اقتصاد 500 میلیون دلار اعتبار برای احیای چاه های نفت کم بازده اختصاص پیدا خواهد کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت در گزارشی کوتاه از رویاهای وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران برای جمع آوری گازهای مشعل نوشت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت گفت: امروز هیچ طرح توسعه ای در وزارت نفت انجام نمی شود مگر اینکه پیوست زیست محیطی داشته باشد. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان شرکت در همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در پروژه های ساخت و بهره برداری مخازن ذخیره سازی نفت خام مورد نیاز شرکت ملی نفت ایران، در قالب قراردادهای ساخت، مالکیت و بهره برداری (B.O.O) و ساخت، بهره برداری و انتقال (B.O.T) منتشر شد. ...
قلم نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اواسط تیرماه تفاهم نامه اجرای طرح توسعه یکپارچه میدان نفتی مشترک آزادگان امضا شد و طبق آن قرار است تولید نفت از این میدان 380 هزار بشکه در روز افزایش یابد، آنطور که اخیرا نیز مدیرعامل شرکت ملی نفت اعلام کرده فرایند توسعه این میدان در حال طی شدن است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت ملی نفت ایران، تولید گاز ایران با اختلاف از قطر بیشتر است. به گزارش خبرگزاری فارس، مدتی است که طرفداران راهبرد مذاکره با آمریکا، تحریم را علت عقب ماندگی ایران از توسعه میدان مشترک پارس جنوبی عنوان کرده و به درآمد بالای صادرات گاز قطر نسبت به ایران استناد کرده و سپس برجام را به ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
میزنفت نوشت: بیگی نژاد از نظر سیاسی، کاملاً به جبهه پایداری وابسته است که پس از راه یابی به بهارستان، راهی کمیسیون انرژی شد تا خود را برای اثرگذاری بر تحولات صنعت نفت آماده شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست ، مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه از تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بازدید کرد ند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ارمان ملی نوشت:هیات وزیران آیین نامه مربوط به فروش نفت توسط افراد را به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرده است و در جریان بررسی، بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1401 با این لایحه موافقت شد که براساس آن به دولت اجازه داده می شود از طریق شرکت ملی نفت ایران نسبت به تحویل نفت خام و میعانات گازی صادراتی به اشخاص ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت ملی نفت ایران، تولید گاز ایران با اختلاف از قطر بیشتر است، اما چون جمعیت کشور و در نتیجه مصرف داخلی گاز ایران بسیار بیشتر از قطر است، فرصت صادرات گاز و بهره مندی از درآمدهای ارزی آن از ایران سلب شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پس از کشمکش های چندماهه برای برکناری محسن خجسته مهر از مدیریت شرکت ملی نفت ، گویا تأییدیه نهایی از سوی نهاد ریاست جمهوری برای عزل او صادر شده است و وزیر نفت هم چند گزینه را برای شرکت ملی نفت در نظر گرفته است. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حضور وزیر نفت در جمع مدیران ارشد وزارت نفت، دیدار اوجی با مقام های ارشد ترکمنستانی در عشق آباد، برگزاری نشست معرفی قرارداد طرح احیای چاه ها و تشریح سبد چاه های موجود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، افزایش ضریب بازیافت نفت خام در صنعت نفت ایران یک الزام است و هر صدم درصد افزایش آن اهمیت ویژه ای دارد، زیرا به ثروت کشور و حجم نفت قابل برداشت از مخازن کمک می کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران از تعریف 10 مگاپروژه در حوزه اکتشافی نفت و گاز خبر داد و گفت: این پروژه ها از ارزشی بالغ بر 30 میلیون یورو و 150 میلیارد تومان برخوردار است و کمک موثری به اشتغال زایی و توسعه فناوری در کشور می کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از انجام مذاکرات مربوط به اکتشاف نفت و گاز با سه کشور خارجی خبر داد و گفت: این اقدام با هدف افزایش تعاملات بین المللی انجام گرفته است.
آنا / شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، گفت: 79 حلقه چاه کم بازده و بسته در نخستین سبد واگذاری به شرکت های فناور و دانش بنیان قرار گرفته است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران با کمک منطقه ویژه اقتصادی لاوان بیش از 3500 بسته آموزشی همسو با ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت ملی نفت ایران و حمایت و توانمندسازی دانش آموزان بومی و کم برخوردار مناطق نفت خیز و گازخیز کشور، به دانش آموزان مستعد استان هرمزگان اهدا شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیر سرمایه گذاری و کسب وکار شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح الگوی قراردادی احیای چاه های کم بازده و بسته که مبتنی بر سرمایه گذاری جسورانه است، آنها را نوع سوم الگوی قراردادی موجود در صنعت نفت معرفی کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به نمایندگی شرکت ملی نفت ایران در فارس، 4 هزار 232 بسته آموزشی را برای توزیع میان دانش آموزان کمتر برخوردار در شهرستان های نفت و گاز خیز این استان در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: سه هزار و 500 بسته نوشت افزار اهدایی شرکت ملی نفت ایران بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم استان توزیع شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۳    
معاون فناوری و نوآوری پارک نفت از امضای نخستین قرارداد مربوط به احیای چاه های کم بازده ظرف یک ماه آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد صالح کرم بیگی در همایش توجیهی طرح احیای چاه های بسته و کم بازده نفتی که صبح امروز (سه شنبه ...
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۰    
وحید شقاقی شهری گفت: دولت باید بودجه ریالی و دلاری را از هم جدا کند و درآمدهای حاصل از نفت را علاوه بر اینکه بخشی به صندوق توسعه ملی و شرکت ملی نفت اختصاص می دهد مابقی را در پروژه های عمرانی استفاده کند تا از این منابع ملی برای نسل های آینده هم سرمایه گذاری کرده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی مراسمی با حضور مسئولان استان، توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحصیل تامین شده از سوی شرکت ملی نفت ایران، بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امدادفارس، آغاز شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دولت قصد دارد پای افراد را به فروش نفت باز کند؛ تصمیمی که نشان می دهد شرکت ملی نفت در فروش محموله های نفتی عملکرد مطلوبی از خود به جای نگذاشته تا راه های دیگری برای صادرات نفت به کار گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد استان هرمزگان از توزیع بیش از 3500 بسته تحصیلی اهدایی شرکت ملی نفت ایران بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت برنامه دارد در گام اول در سال 1402 و 1403 به ترتیب 10 و 10 میلیون متر مکعب به تولید گاز کشور از طریق 10 طرح ضربتی مناطق مرکزی بیفزاید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی نفت یمن از توقیف یک کشتی حامل سوخت این کشور از سوی ائتلاف متجاوز سعودی- اماراتی علیرغم بازرسی های انجام شده در جیبوتی خبر داد.
آنا / روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت نفت و گاز پارس گفت: نیمی از چهار ردیف شیرین سازی پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی (ردیف سوم و چهارم) در مدار تولید قرار گرفته است و مطابق با برنامه ریزی های از پیش تعیین شده، تلاش می شود دو ردیف باقیمانده این پالایشگاه (اول و دوم) نیز تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران با مثبت ارزیابی کردن فضای حضور سازندگان ایرانی در بیرون از مرزهای کشور گفت: سازندگان باید برای حضور در دیگر کشورها به بلوغ فناورانه برسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت یمن اعلام کرد که عربستان سعودی در ادامه کارشکنی علیه مردم یمن، اجازه نمی دهد یک کشتی حامل بنزین در بندر غربی یمن پهلو بگیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت ملی نفت ایران قیمت رسمی فروش انواع نفت خام صادراتی برای عرضه به مشتریان آسیایی را برای فروش در ماه دسامبر افزایش داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۰    
مرصاد نیوز: مرصاد نیوز: مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کشور از اهتمام ویژه شرکت ملی نفت برای رفع محرومیت در مناطق مختلف کشور خبر داد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از توسعه فعالیت های وزارت نفت در بخش برون مرزی با محوریت فعالیت های اکتشافی و تأمین تجهیزات خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۷۷ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران قیمت رسمی فروش انواع نفت خام صادراتی برای عرضه به مشتریان آسیایی را برای فروش در ماه دسامبر (آذرماه - دی ماه) افزایش داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تصویب نامه هیات وزیران درخصوص آئین نامه اجرایی جزء یک بند ز تبصره 19 ماده واحده قانون بودجه سال 1401 کل کشور ابلاغ شد. بر این اساس شرکت ملی نفت ایران می تواند نسبت به فروش نفت خام به اشخاص معرفی شده توسط دستگاه های اجرایی اقدام کند.
آنا / اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۶۶ سایت دیگر  
هیئت وزیران آیین نامه اجرایی جزء (1) بند (ز) تبصره 19 ماده واحده قانون بودجه 1401 را که مربوط به فروش نفت از سوی اشخاص مورد تأیید دستگاه های اجرایی می شود، ابلاغ کرد.