یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۰۸Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت ملی نفت»

شانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بزرگ ترین مذاکرات اقلیمی موسوم به کاپ 28 در حالی در یک کشور عضو اوپک یعنی امارات متحده عربی و به ریاست سلطان الجابر مدیرعامل شرکت ملی نفت ابوظبی (ادنوک) آغاز شده است که گزارش ها حکایت از آن دارد که وی می خواهد از نقش خود به عنوان رئیس کاپ برای ترویج منافع شرکت ادنوک استفاده کند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده با بیان اینکه دیدن دستاوردها و تلاش های بانوان فعال در این شرکت مایه مباهات و افتخار است، گفت: هم اکنون شاهد درخشش این بانوان در عرصه خانواده و جامعه هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از شکستن رکورد 10 ساله ذخیره سازی گاز در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: حدود 3 میلیارد مترمکعب گاز ذخیره شده در مخازن گازی، زمستان امسال عملیاتی خواهد شد ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از شکستن رکورد 10 ساله ذخیره سازی گاز در 8 ماهه ابتدایی امسال خبر داد و گفت: حدود 3 میلیارد مترمکعب گاز ذخیره شده در مخازن گازی، زمستان امسال وارد مدار خواهد شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اعلام این که رکورد 10 ساله ذخیره سازی گاز در 8 ماهه ابتدایی امسال شکسته شد، ابراز داشت: حدود 3 میلیارد مترمکعب گاز ذخیره شده در مخازن گازی، زمستان امسال وارد مدار خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از شکستن رکورد 10 ساله ذخیره سازی گاز در 8 ماهه ابتدایی امسال خبر داد و گفت: حدود 3 میلیارد مترمکعب گاز ذخیره شده در مخازن گازی، زمستان امسال وارد مدار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از شکستن رکورد 10 ساله ذخیره سازی گاز در 8 ماهه ابتدایی امسال خبر داد و گفت: حدود 3 میلیارد مترمکعب گاز ذخیره شده در مخازن گازی، زمستان امسال وارد مدار خواهد شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست مجمع عمومی نمایندگان صاحب سهام شرکت ملی نفت ایران با حضور اعضا برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، نشست مجمع عمومی عادی شرکت ملی نفت ایران امروز (سه شنبه، 30 آبان ماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد. ...
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید رئیس جمهوری از وزارت نفت در نشست مشترک با وزیر نفت و مدیران ارشد این نهاد؛ آخرین دستاوردهای شرکت ملی نفت در دولت سیزدهم را تشریح کرد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش فناوری و نوآوری در ارتقای صنعت نفت و تحقق رشد تولید از راه اندازی مرکز راهبردی هوش مصنوعی و هوشمندسازی مدیریت 15 میدان نفت و گاز در قالب میادین دیجیتال در آینده نزدیک خبر داد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: آیین امضای تفاهم نامه تأسیس مرکز راهبردی هوش مصنوعی و میدان های نفت و گاز دیجیتال و امضای قرارداد دستیابی به فناوری حفر چاه های افقی طویل و چند شاخه با بومی سازی ابزار آراس اس (RSS) شامگاه سه شنبه (23 آبان ماه) با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی ...
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۸    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش فناوری و نوآوری در ارتقای صنعت نفت و تحقق رشد تولید از راه اندازی مرکز راهبردی هوش مصنوعی و هوشمندسازی مدیریت 15 میدان نفت و گاز در قالب میادین دیجیتال در آینده نزدیک خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در پرتو تحول دیجیتال و هوشمندسازی، استقرار مرکز راهبری میدان های هیدروکربوری را برای 15 میدان نفت و گاز ایجاد خواهیم کرد و تفاهم نامه آن در روز گذشته امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه اکنون 7 میدان نفتی ایران توسط شرکت های روسیه در حال توسعه است، گفت: در توسعه این میدان ها از حداکثر توان شرکت های داخلی ایران استفاده می شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه دوره تولید آسان نفت و گاز سپری شده است، تاکید کرد که لازم است، صنعت نفت را دانش بنیان کنیم. به گزارش عصر اقتصاد، محسن خجسته مهر امروز(سه شنبه) اجرای پایلوت های فناورانه در زمینه ازدیاد برداشت (اولین ازدیاد برداشت از میدان نفتی اهواز با تزریق آب) ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۹   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در پرتو تحول دیجیتال و هوشمندسازی، استقرار مرکز راهبری میدان های هیدروکربوری را برای 15 میدان نفت و گاز ایجاد خواهیم کرد و تفاهم نامه آن امروز امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت از حفاری 35 حلقه چاه در پارس جنوبی به ارزش 1.2 میلیارد دلار به پیمانکاران داخلی خبر داد و گفت: به زودی 35 حلقه چاه دیگر نیز به سایر پیمانکاران ایرانی واگذار می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از واگذاری حفاری 35 حلقه چاه درون میدانی پارس جنوبی با اعتبار یک میلیارد و 170 میلیون دلار با هدف افزایش بهره وری و نگهداشت تولید گاز به چهار شرکت حفاری و اکتشاف و تولید ایرانی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: آینده انرژی جهان را بازیگران اصلی تعیین می کنند و در ایران نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی، فرصت سرمایه گذاری 250 میلیارد دلاری در صنعت نفت در 8 سال آینده وجود دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۸    
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت:آینده انرژی جهان را بازیگران اصلی تعیین می کنند و درایران نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی،فرصت سرمایه گذاری 250 میلیارد دلاری درصنعت نفت در 8 سال آینده وجود دارد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در روز نخست برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین گفت: آینده انرژی جهان را بازیگران اصلی تعیین می کنند و در ایران نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی، فرصت سرمایه گذاری 250 میلیارد دلاری در صنعت نفت در 8 سال آینده وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۳:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت:آینده انرژی جهان را بازیگران اصلی تعیین می کنند و درایران نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی،فرصت سرمایه گذاری 250 میلیارد دلاری درصنعت نفت در 8 سال آینده وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: سرمایه گذاری بیست میلیارد دلاری در طرح فشارافزایی پارس جنوبی، 500 میلیارد دلار برای کشور درآمد ایجاد می کند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش اثرگذار امور حقوقی در افزایش بهره وری شرکت، گفت: با کمک مدیران امور حقوقی به عنوان بنگاه اقتصادی باید چابک عمل کنیم.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش محوری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در اجرای طرح ها مهم کشور گفت: تاکنون حدود 25 میلیارد دلار پروژه نفتی ازسوی قرارگاه، در مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران اجرا شده یا در حال اجراست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری خوزستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهرماه 1400، وزارت نفت دولت سیزدهم با معرفی وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب وارد فصل جدیدی از تاریخ خود شد. فصل جدیدی که آن تاریخ را به دو بخش کهن و نوین تقسیم کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تثبیت تولید 28 میلیون متر مکعبی گاز در زمستان امسال با احداث خط لوله جدید قطعه 16 پارس جنوبی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خبر داد، تولید نفت ایران که هم اکنون 3.3 میلیون بشکه در روز است تا پایان سال جاری به 3.5 میلیون بشکه در روز خواهد رسید ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه "مذاکرات نفتی ایران با روسیه ادامه دارد"، گفت: هر زمان مذاکرات نفتی و گازی با روسیه به نتیجه رسید، جزئیات آن اعلام می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه اجرای پویش اهدای بسته های آموزشی (نوشت افزار تولید داخل) به دانش آموزان محروم مناطق نفتخیز و گازخیز کشور با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اجرای پروژه های مسئولیت های اجتماعی از ملزومات توسعه پایدار است و اگر مسئولیت اجتماعی را از توسعه اقتصادی جدا کنیم، چیزی باقی نمی ماند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: مذاکرات نفتی و گازی ایران با روسیه ادامه دارد و هر زمان این مذاکرات به نتیجه رسید، جزئیات آن اعلام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به آغاز برداشت روزانه20 هزار بشکه نفت ازمیدان های سپهرو جفیر از هفته گذشته گفت:تا پایان سال تولید نفت کشور از 3.3 میلیون بشکه به 3.5 میلیون بشکه در روز می رسد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به آغاز برداشت روزانه 20 هزار بشکه نفت از میدان های سپهر و جفیر از هفته گذشته گفت: تا پایان امسال تولید نفت کشور از 3.3 میلیون بشکه به 3.5 میلیون بشکه در روز می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در حال حاضر تولید نفت از میادین مشترک غرب کارون 3 برابر میادین مستقل است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه مسوولیت های اجتماعی پشتوانه محکم توسعه اقتصادی کشور است، گفت: مسوولیت های اجتماعی جزو الزامات توسعه پایدار، همه جانبه و متوازن است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: مذاکرات نفتی و گازی ایران با روسیه ادامه دارد و هر زمان این مذاکرات به نتیجه رسید، جزئیات آن اعلام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در حوزه مسئولیت های اجتماعی 6000 پروژه به ارزش 17 هزار میلیارد تومان در هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران تصویب شده که 2000 پروژه تکمیل شده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نمایندگان صاحب سهام شرکت پایانه های نفتی ایران با ریاست محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تشکیل و اعضای هیات مدیره شرکت در دوره جدید انتخاب شدند .
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کشور در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خواستار انتقال تمامی حساب های مربوط به حوزه نفت به حساب واحد خزانه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در دولت سیزدهم 4 میدان نفتی و گازی با ظرفیت 2.6 میلیارد بشکه معادل هیدروکربور مایع کشف شده که ایران را در رتبه یکم اکتشافی منطقه قرار داده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در دولت سیزدهم 4 میدان نفتی و گازی با ظرفیت 2.6 میلیارد بشکه معادل هیدروکربور مایع کشف شده که ایران را در رتبه یکم اکتشافی منطقه قرار داده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۴۸ سایت دیگر  
روزنامه ایران اقتصادی: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، جزئیات مربوط به اکتشافات انجام شده در چهار میدان نفتی و گازی کشور را تشریح کرد. محسن خجسته مهر در گفت و گو با ایران با بیان اینکه میزان اکتشافات انجام شده در دولت سیزدهم بالغ بر 2 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور : محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، با حضور در دیوان محاسبات، با دکتر سیداحمدرضا دستغیب، رئیس کل این نهاد نظارتی، دیدار و گفت و گو کرد ...