دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۹:۲۹Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت ملی نفت»

شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی با تأکید بر رویکرد مثبت مدیران بالادستی صنعت نفت، گفت: مجموعه وزارت نفت، برای حل مشکلات مناطق محروم با اولویت مناطق نفتی و گازی اهتمام جدی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ایجاد کمیته مشترک بین ایران و عراق برای بررسی همکاری در میدان های مشترک، انتقال فناوری و تجهیزات از ایران به عراق با تکیه بر توان شرکت های خصوصی و اعزام تیم های فنی از دو کشور برای شناسایی ظرفیت های همکاری را سرفصل صحبت های هیئت وزارت نفت عراق با هیات ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ایجاد کارگروه مشترک ایران و عراق برای همکاری در میدان های مشترک، انتقال فناوری و تجهیزات از ایران با تکیه بر توان شرکت های خصوصی و اعزام گروه های فنی و تخصصی از دو کشور برای شناسایی ظرفیت های همکاری را اهم سرفصل مذاکرات هیئت های ایرانی و عراقی برشمرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آمادگی ایران برای صدور خدمات فنی و مهندسی به عراق خبر داد و گفت: ایران مایل است از مشارکت عراق در توسعه صنعت نفت و گاز بهره گیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی به اتفاق بهرام نیا استاندار ایلام صبح امروز دوشنبه سی ام خردادماه با خجسته مهر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام در دیدار با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران وضعیت پروژه ها و طرح های نفتی این استان را پیگیری کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری های نفتی و گازی در حضور رؤسای جمهوری ایران و قزاقستان توسط مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امضا شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ عبدالله عذاری اهوازی اظهار داشت: بعد از به روی کارآمدن دولت سیزدهم، برابر با ابلاغیه های وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، موضوع افزایش تولید و همچنین تحقق حداکثری تولید از میادین نفتی مشترک با هدف حفظ ذخایر ملی در دستور کار قرار گرفت. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ونزوئلا (پدوسا)، پتروپارس را شرکتی کامل و توانمند در زمینه توسعه حوزه نفت و گاز برشمرد و گفت: این شرکت می تواند سبب محقق شدن پروژه های پرشمار در صنعت نفت ونزوئلا شود.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با قدردانی از تلاش های اعضای سابق هیئت مدیره این شرکت گفت: هیئت مدیره به عنوان اتاق فکر نقش مهمی در سیاست گذاری و هدایت گری در شرکت به عهده دارد و تنظیم راهبردهای آینده شرکت ملی نفت با نگاه به برنامه کلان توسعه در کشور از جمله برنامه هفتم توسعه که در حال تدوین است از ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ عبدالله عذاری اهوازی با اشاره به اینکه برابر با تقسیم حوزه عملیاتی وزارت نفت، شرکت نفت و گاز اروندان در مجاورت شهرستان های آبادان و خرمشهر قرار دارد اظهارداشت: در جریان بحران ساختمان متروپل آبادان و به دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مشاور مدیرعامل در امور مناطق محروم نفتی و گازی منصوب شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۱    
محسن خجسته مهر، با صدور حکمی حسین ملک میرزایی را به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی منصوب کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: آیین گرامیداشت پنجمین سالروز شهادت سردار مدافع حرم حاج شعبان نصیری عصر سه شنبه (دهم خردادماه) با حضور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مهدی علی مددی ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح توسعه 28 مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اولویت بخشی دولت سیزدهم به طرح های نگهداشت و افزایش تولید، در مسیر بهبود و شتاب قرار گرفته است. محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در وزارت نفت به دنبال استقرار آرمان ها و مرام شهدا هستیم، زیرا اگر بتوانیم همانند شهدا مجاهد فی سبیل الله باشیم می توانیم قله های اقتصادی را در کشور فتح کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از استمرار همکاری با دستگاه های امداد رسان و تامین و ارسال کمک ها و نیازهای ضروری به آبادان خبر داد . ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از رو به اتمام بودن فرآیند کارشناسی انتشار اوراق گواهی سپرده کالایی نفت خام خبر داد که می تواند به تغییر در مکانیزم فروش و همچنین تامین مالی گسترده صنعت نفت منتهی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از رو به اتمام بودن فرآیند کارشناسی انتشار اوراق گواهی سپرده کالایی نفت خام خبر داد که می تواند به تغییر در مکانیزم فروش و همچنین تامین مالی گسترده صنعت نفت منتهی شود ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با اطمینان می توان گفت نسبت به دولت گذشته صادرات نفت بیشتری انجام می دهیم و درباره وصول مطالبات نفتی نیز مشکلی نداریم و همانطور که زمان می گذرد به صورت مدیریت شده صادرات را پی می گیریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه نحوه عرضه نفت خام در بورس با هدف تامین مالی از نقدینگی داخل کشور تغییر خواهد کرد، گفت: برای افزایش صادرات نفت ایران در دولت سیزدهم، علاوه بر احیای بازارهای سنتی صادراتی، مقاصد و مشتریان جدیدی برای نفت ایران ایجاد شده است.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۴    
رویش زاگرس: معاون اسبق فرمانداری مسجدسلیمان سرپرست بازرسی شرکت ملی نفت ایران شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس داود حبیبی پور که در زمان مهندس خانجی معاونت فرمانداری مسجدسلیمان را بر عهده داشت با حکم محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان سرپرست بازرسی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۵    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی داوود حبیبی پور را به عنوان سرپرست بازرسی این شرکت منصوب کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۴    
محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی، داوود حبیبی پور را به عنوان سرپرست بازرسی این شرکت منصوب کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در اولین ساعات حادثه دلخراش ریزش ساختمان تجاری متروپل در آبادان، طی تماس تلفنی دکتر خجسته مهر معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان جزییات حادثه و شرایط موجود در صحنه حادثه مورد گفتگو قرار گرفت و مطابق آن ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آماده باش حداکثری شرکت های زیرمجموعه نفت برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان ساختمان متروپل در آبادان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در دولت سیزدهم و با سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری ظرفیت یک میلیون بشکه از ظرفیت تولید نفت کشور از دست رفته بود احیا شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با معاون نخست وزیر و وزیر تجارت و همگرایی کشور قزاقستان در زمینه ظرفیت های همکاری دو کشور در حوزه انرژی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در دولت قبل حدود یک میلیون بشکه از ظرفیت تولید نفت کشور از دست رفته بود ولی با روی کار آمدن دولت سیزدهم، احیای این ظرفیت انجام شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، با خروج آمریکا از برجام در اردیبهشت سال 1397 که با هدف کاهش صادرات و به صفر رساندن فروش نفت ایران انجام شد، تولید نفت کشور به صورت تکلیفی کاهش پیدا کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه های نفتی معطل شرکت های خارجی نمی مانیم، گفت: در دولت قبل و با کاهش تولید به دلیل تحریم ها، حدود یک میلیون بشکه از ظرفیت تولید نفت کشور از دست رفته بود که در دولت سیزدهم و با سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری این ظرفیت احیا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری برای اجرای فاز دوم توسعه میدان نفتی مسجدسلیمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بخشی از تعهدات تعیین شده در سفر رئیس جمهور به خوزستان بیان داشت: این شرکت خود را مکلف به انجام مسئولیت های اجتماعی در مناطق نفتخیز می داند و برای انجام آنها با جدیت تلاش می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: طرح توسعه پنج مخزن نفتی مسجدسلیمان با سرمایه گذاری 50 هزار میلیارد ریالی، فرصت های زیاد شغلی در این شهرستان ایجاد می کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت شتاب بخشی در اجرای طرح توسعه 28 مخزن تأکید کرد: نفت علاوه بر اجرای پروژه های توسعه ای، به تمام تعهدات خود در زمینه مسئولیت های اجتماعی مناطق نفت خیز عمل می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۷    
مدیرعامل شرکت ملی نفت کش از نهایی شدن قرارداد ساخت 4 نفتکش با ایزوایکو(مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران) خبر داد و گفت: برای بررسی ظرفیت و توانایی صدرا امروز پنج شنبه به این شرکت می رویم.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: یکی از همکاری های ما با بانک ها برای فاز 2 میدان آزادگان جنوبی و شمالی است که در آینده اجرایی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به انجام مسئولیت های اجتماعی در نفت گفت: 7 هزار میلیارد تومان برای انجام پروژه های عام المنفعه و محرومیت زدایی در هیات مدیره شرکت ملی نفت مصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۷:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به انجام مسوولیت های اجتماعی در نفت، گفت: 7 هزار میلیارد تومان برای انجام پروژه های عام المنفعه و محرومیت زدایی در هیات مدیره شرکت ملی نفت مصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امروز (سه شنبه) با مدیرعامل خبرگزاری ایرنا دیدار و از بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در نشستی خبری در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، آغاز همکاری با بورس انرژی به منظور جذب نقدینگی بازار در قالب گواهی سپرده کالایی نفت را اعلام کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران روش های فروش تهاتری نفت ایران را تشریح کرد و برای امکان تسویه طلب پیمانکاران با نفت پیش شرط گذاشت.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت مناطق مرکزی به 17 میدان گازی و پکیج های توسعه ای اشاره کرد و گفت: برنامه داریم با اجرای این پروژه ها تا پایان سال 1404 و ابتدای سال 1405 بیش از 100 میلیون مترمکعب گاز به تولید شرکت بیفزاییم که معادل حدود پنج فاز پارس جنوبی است و البته باید نظر داشت با افت تولید نیز در دیگر ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت در آیین امضای پنج تفاهم نامه همکاری شرکت ملی نفت ایران با هلدینگ های پتروشیمی کشور به ارزش حدود 3 میلیارد دلار گفت: همه ما از گذشته تاکنون به دنبال جهش در تولید پتروشیمی های کشور بوده ایم، اما توسعه و افزایش تولید در این صنعت بدون تأمین پایدار خوراک ممکن نیست.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با دکتر علی عسکری دیدار کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شانا_ گروه فیلم: آیین امضای 5 تفاهم نامه همکاری شرکت ملی نفت ایران با هلدینگ های پتروشیمی کشور به ارزش حدود 3 میلیارد دلار با حضور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، عبدالعلی علی عسکری، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و عارف نوروزی ...
وزارت نفت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت های ارمنستان با همراهی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد. ...