یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۳۹Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت ایران»

انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد از بدهی 5 هزار تریلیون تومانی شرکت های دولتی و بانک ها خبر داد؛ رقمی که یک سوم آن مربوط به شرکت ملی نفت ایران است. وزارت اقتصاد جزئیات مربوط به این موارد را در نگاهی به عملکرد شرکت های دولتی منتشر کرده است ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران با 1902 هزار میلیارد تومان درآمد عملیاتی و 1827 هزار میلیارد تومان هزینه عملیاتی، پردرآمدترین و پرهزینه ترین شرکت دولتی اصلی و مادرتخصصی در سال 1400 بوده است.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران با 1683 هزار میلیارد تومان بدهی و 1943 هزار میلیارد تومان دارایی، بدهکارترین و پردارایی ترین شرکت دولتی اصلی و مادرتخصصی در سال 1400 بوده است.
مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و همچنین مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از میدان گازی توس در منطقه عملیاتی خانگیران روند توسعه میادین گازی این منطقه را بررسی کردند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۰۸    
محسن خجسته مهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت: برنامه شرکت ملی نفت ایران در حوزه شرکت نفت مناطق مرکزی از جمله استان فارس، افزایش تولید گاز به میزان 142 میلیون متر مکعب و سرمایه گذاری 3.6 میلیارد دلار برای 13 میدان گازی و دو طرح فشارافزایی است. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اچ اس ئی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه تا پایان دولت سیزدهم تکلیف همه طرح های جمع آوری گازهای همراه مشخص می شود، گفت: اجرای طرح های ان جی ال نیز با همین هدف در دستور کار است و اکنون در زمینه جمع آوری گازهای همراه جایگاهی مطلوب داریم و تا سه سال آینده در خوزستان مشکل گازهای مشعل نخواهیم داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: تمام یازده طرح کلان اکتشافی باید پروژه های پژوهشی مرتبط به نقشه راه خود را اضافه کنند تا دستاورد هرکدام قابل ردیابی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: اخیرا طبق قراردادی که با مدیریت کسب و کار شرکت ملی نفت ایران منعقد شده، بحث افزایش ذخیره سازی نفت خام در پایانه نفتی خارک در دستورکار قرار گرفته و قرار بر این شده است که 4.2 میلیون بشکه نفت به ذخایر فعلی اضافه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شانا : مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است و با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم، قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان و کارشناسان مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با هماهنگی شرکت نفت فلات قاره ایران به منظور بررسی وضع اجرایی طرح ها و پروژه های سرمایه ای شرکت ملی نفت و دیگر پروژه های پایین دست در منطقه عملیاتی خارک از طرح ها و پروژه های مربوطه بازدید کردند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۲    
توضیحات سیداحسان الله موسوی، مدیرعامل پتروشیمی مسجدسلیمان در گفت وگو با تلویزیون اینترنتی شرکت ملی نفت ایران در خصوص ظرفیت های شرکت های نوآور با حضور جوانان ایرانی در نمایشگاه صنعت نفت بسیار دلگرم کننده بود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به اینکه در شرکت ملی نفت ایران نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است، بیان کرد: با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی هلدینگ نفت وگاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: به شرکت ملی نفت ایران پیشنهاد دادیم و اعلام کردیم که آمادگی این را داریم که بحث فشار افزایی در میدان گازی پارس جنوبی را در بخش دریا اجرایی کنیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۷    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه سفر به خوزستان بمناسبت سالروز کشف نفت در مسجدسلیمان، در یادمان شهید گمنام شرکت ملی حفاری ایران نیز حضور و به مقام شامخ شهید گمنام در این شرکت ادای احترام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با اشاره به اینکه در شرکت ملی نفت ایران نگاه به اکتشاف یک برنامه یکصد ساله است، گفت: با توجه به ذخایر کنونی و تولیدی که داریم قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آقای رئیس شفاف بگوئید سهم مسئولیت های نفت در قبال مسجدسلیمان چقدر است؟ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران: شفاف می گویم 900 میلیارد تومان اعتبارات به شما تعلق گرفته است که مدیران شهرستان و استان باید بتوانند با تعریف پروژه این بودجه را جذب کنند... ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه زمان شروع به کار دولت سیزدهم 2.5 میلیارد بشکه به ذخایر کشور افزوده شده است، گفت: قادر هستیم با اطمینان تا یکصد سال آینده نفت و گاز تولید کنیم.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس محسن خجسته مهر در بازدید از چاه شماره یک مسجدسلیمان در سالروز اکتشاف نفت از این چاه بر حفظ و نگهداری این چاه تاکید کرد و گفت: باید نسبت به محوطه سازی و ارائه خدمات بهتر به منظور جلب بیشتر گردشگران اقدام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در مناطق نفت خیز توسعه باید متوازن، برابر و همه جانبه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران کلنگ احداث ساختمان جدید بیمارستان نفت مسجدسلیمان بر زمین زده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آغاز مطالعات برای کشف ذخایر جدید نفت و گاز در کشور خبر داد و گفت: بررسی های اولیه نشان می دهد که این مطالعات می تواند برای کشور ما امیدوار کننده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان همزمان با یکصد و پانزدهمین سالروز اکتشاف نفت معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از چاه اکتشافی شماره یک مسجدسلیمان بازدید کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر منطقه عملیاتی بهرگان در شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: این منطقه عملیاتی در چند سال گذشته در تولید نفت سنتزی و تامین خوراک پالایشگاه های کشور جایگاه ویژه ای داشته است. ...
موافقت نامه همکاری مشترک میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت ملی نفت ایران در زمینه کسب فناوری های حفر چاه های افقی طویل و چند شاخه با بومی سازی تجهیز حفاری هدایت پذیر دورانی امضا شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نخستین پیشنهاد صندوق توسعه ملی از این قرار است که: تمامی منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز در طی سال های اجرای برنامه، به عنوان سرمایه به حساب صندوق توسعه ملی واریز می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۲۷    
معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت ملی نفت ایران ، چالشی با عنوان “توسعه فناوری مایع سازی گاز طبیعی در مقیاس کوچک Mini LNG را مطرح کرده و از طرح های فناورانه و نوآورانه در این زمینه حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
چهار ماه بعد از مشارکت نیروهای ملی و مذهبی در زمستان 1329 و به سرانجام رسیدن طرح ملی شدن صنعت نفت ایران، رازی عجیب توسط کارکنان شرکت ملی نفت ایران برملا شد. رازی که جاسوسی 43 ساله انگلیسی ها در پوشش اداره انتشارات شرکت نفت انگلیس و ایران را بر همگان افشا کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ارتباط زنده با دستگاه حفاری 86 فتح: معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ارتباط زنده با دستگاه حفاری 86 فتح از محل بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران "عباس غریبی" به عنوان مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران منصوب شد. به گزارش دیارجنوب ، عباس غریبی مدیر متخصص استان بوشهری که از اسفند امسال سرپرست شرکت پایانه های نفتی بود پیش از این رئیس پایانه های نفتی منطقه عملیاتی خارگ بوده است دانش آموخته دانشگاه های ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نفت، مسلم رحمانی به مناسبت اول خردادماه، روز بهره وری و بهینه سازی مصرف ، با بیان اینکه در ایران ناترازی تولید و مصرف گاز وجود دارد، بنابراین یا باید تولید را افزایش دهیم یا مصرف را کنترل کنیم، اظهار کرد: یکی از بهترین و کم هزینه ترین راه حل ها برای این مسئله ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۷    
به گزارش ایفنا، خجسته مهر در این زمینه گفت: بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به صورتی متفاوت نسبت به نمایشگاه سال گذشته برگزار شد. روزانه در حدود 35 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت گزارشی از برگزاری این رویداد مهم ملی را تشریح کرد و گفت: حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه رشد 4 برابری را نشان می دهد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بر اساس لایحه برنامه هفتم توسعه، همه درآمدهای نفتی مستقیما به حساب صندوق توسعه ملی واریز خواهد شد و این صندوق موظف است سالانه 25 میلیارد دلار را در اختیار دولت قرار دهد. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه طراحی، خرید ساخت، بارگیری و نصب جکت میدان گازی فرزاد بی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بین شرکت های پتروپارس و مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی امضا شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه طراحی، خرید ساخت، بارگیری و نصب جکت میدان گازی فرزاد بی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بین شرکت های پتروپارس و مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی امضا شد.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - محسن خجسته مهر با بیان اینکه شرکت ملی نفت ایران در مجموع هفت طرح پیشرو در حال اجرا دارد، گفت: این طرح ها به ارزش 50 میلیارد دلار در برنامه هفتم توسعه گنجانده شده اند و بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری باید طرح های پیشرو و پیش رونده در برنامه داشته ابزارک هفت طرح پیشران صنعت نفت ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران بر اهمیت همراهی شرکت های دانش بنیان برای پیشبرد اهداف برنامه هفتم توسعه تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۸    
سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران با اشاره به اینکه بیش از 700 شرکت دانش بنیان در نمایشگاه نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی حضور دارند گفت: ما بیش از 540 نیاز فناورانه وزارت نفت را که 50 درصد از این نیاز های فناورانه فقط مختص شرکت ملی نفت ایران بود ارائه کردیم.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای 50 قرارداد و 120 تفاهم نامه و توافقنامه در حاشیه روز پایانی بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر لزوم حمایت از دانش بنیان ها، قول مساعد داد تا در رفع چالش های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در حوزه نفت فعالیت می کنند، بکوشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: وقتی ما می گوییم صنعت نفت را ایرانی کنیم، یعنی شرکت های اکتشاف و تولید، این کار را انجام دهند و اگر شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی نبودند، تحریم ها سهمگین تر بود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۲:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با استفاده از توان داخلی به ارزش 183 میلیون یورو، گفت: نزدیک به 500 میلیون یوروی دیگر در قالب طرح های پیشرو برای ساخت 60 دستگاه توربین و کمپرسور جدید به شرکت های ایرانی واگذار خواهد شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سامانه هوشمند دریافت داده های درون شبکه به همت کارشناسان و مهندسان شرکت نفت و گاز اروندان در غرفه شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز(جمعه 29 اردیبهشت 1402) در سومین روز نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در خلال برنامه هفتم توسعه 160 میلیارد دلار پروژه نفت و گاز، پیش بینی شده است، بخش مهمی از آن، نگهداشت توان تولید و بخشی مربوط به میادین جدید و توسعه نیافته است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر شرکت های صاحب صلاحیت بتوانند دکل بیاورند، ما حاضر به اجاره بلندمدت پنجساله آن هستیم؛ در این شرایط پیمانکار با اجاره به شرط تملیک صاحب یک دکل می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای ساخت و بومی سازی 14 توربوکمپرسور نفت با استفاده از توان داخلی به ارزش 183 میلیون یورو، گفت: نزدیک به 500 میلیون یوروی دیگر در قالب طرح های پیشرو برای ساخت 60 دستگاه توربین و کمپرسور جدید به شرکت های ایرانی واگذار خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه تدوین فرمولاسیون بهینه و طراحی مفهومی اولیه واحد ساخت کاتالیست هیدروتریتینگ نفتا و نفت سفید به منظور تولید صنعتی به امضای رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مدیرعامل شرکت توسعه صنایع نفت و گاز سرو رسید، همچنین افزایه لاتکس حفاری با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده از ایجاد زمینه های لازم برای حضور اثرگذار بانوان متخصص در صنعت نفت و گاز کشور خبر داد و اعلام کرد ...