پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۲:۰۱Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت ایران»

شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
طرح احیای چاه های کم بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت ایران از سوی شرکت های دانش بنیان و فناور تشریح شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست تأمین مالی طرح احیای چاه های کم بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت ایران از سوی شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیشین امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران با تبیین تأثیر تنش روسیه و اوکراین بر بازار نفت گفت: بازگشت نفت ایران به بازار جلو تعمیق رکود اقتصاد جهان را می گیرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست تأمین مالی طرح احیای چاه های کم بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت ایران با حضور مدیران شرکت ملی نفت ایران، فعالان بازار پول و سرمایه و نهادهای مالی برگزار می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۵    
مدیر عامل محترم شرکت ملی نفت ایران در پروژه تعمیر پایه سکوی بهره برداری سیزده آلفا میدان گازی پارس جنوبی از بروز حوادث ایمنی با تبعات امنیتی، محیط زیستی و دیپلماتیک در آب های خلیج فارس جلو گیری کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی با تأکید بر رویکرد مثبت مدیران بالادستی صنعت نفت، گفت: مجموعه وزارت نفت، برای حل مشکلات مناطق محروم با اولویت مناطق نفتی و گازی اهتمام جدی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ایجاد کمیته مشترک بین ایران و عراق برای بررسی همکاری در میدان های مشترک، انتقال فناوری و تجهیزات از ایران به عراق با تکیه بر توان شرکت های خصوصی و اعزام تیم های فنی از دو کشور برای شناسایی ظرفیت های همکاری را سرفصل صحبت های هیئت وزارت نفت عراق با هیات ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ایجاد کارگروه مشترک ایران و عراق برای همکاری در میدان های مشترک، انتقال فناوری و تجهیزات از ایران با تکیه بر توان شرکت های خصوصی و اعزام گروه های فنی و تخصصی از دو کشور برای شناسایی ظرفیت های همکاری را اهم سرفصل مذاکرات هیئت های ایرانی و عراقی برشمرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
چین محموله نفتی جدیدی به میزان دو میلیون بشکه از ایران در هفته گذشته وارد کرده که گفته می شود برای ذخایر دولتی است. به گزارش ایسنا، اطلاعات شرکت ورتکسا آنالیتیکس نشان داد محموله 260 هزار تنی که توسط کشتی دورنا متعلق به شرکت ملی نفت ایران حمل شد، در بندر ژانجیانگ تخلیه شد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آمادگی ایران برای صدور خدمات فنی و مهندسی به عراق خبر داد و گفت: ایران مایل است از مشارکت عراق در توسعه صنعت نفت و گاز بهره گیرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بهسازی معابر روستاهای شهرستان سیروان استان ایلام به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران به بنیاد مسکن استان ایلام به عنوان دستگاه بهره بردار تحویل شد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برای تعمیر و نگهداری 22 حلقه از چاه های خود از فناوری یک شرکت نانویی ایرانی استفاده کرد که ارزش این فناوری در بازار بین المللی در مجموع 5 میلیون دلار برآورد می شود و از خروج ارز از کشور جلوگیری شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه مطالعات انرژی وین گفت: قیمت شرکت ملی نفت ایران بر اساس ارزش اسمی و با احتساب دلار تقریبا 10 هزار تومان آن مقطع از شرکت آرامکو بالاتر در آمد. در صورت برنامه ریزی و بهره برداری از فرصت ها، هنوز امکان ارتقا در سطح یک قدرت انرژی جهانی باقی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی به اتفاق بهرام نیا استاندار ایلام صبح امروز دوشنبه سی ام خردادماه با خجسته مهر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دیدار و گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مصطفی فیض اردکانی: سرمایه گذاری و تکمیل زنجیره در کنار بهره گیری از تکنولوژی های جدید تولید؛ راهکار ایجاد جهش در صنعت پتروشیمی کشور است. پیشینه فعالیت صنعت پتروشیمی به سال 1342 و بهره برداری از واحد تولید کود شیمیایی مجتمع پتروشیمی شیراز برمی گردد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام در دیدار با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران وضعیت پروژه ها و طرح های نفتی این استان را پیگیری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
30 خرداد سال 1330 خلع ید انگلستان از نفت ایران آغاز و اعلامیه ای از طرف هیئت مدیره موقت و فرماندار نظامی آبادان ابلاغ شد و پرچم ایران به اهتزاز درآمد و تابلوی شرکت ملی نفت ایران بر ساختمان اداری خرمشهر و آبادان نصب شد.
الف   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۹    
گروه تعاملی الف - حمیدرضا علی قزوینی: بعد از انقلاب اسلامی با توجه به پتانسیل تولید و ضرورت تولید بهینه از مخازن و مطرح شدن بحث گاز به عنوان جایگزین سوخت مایع، دولت به این نتیجه رسید که در قالب قراردادهای جدید با شرکت های بین المللی نفتی همکاری نماید ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری های نفتی و گازی در حضور رؤسای جمهوری ایران و قزاقستان توسط مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امضا شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پیشین امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه با تقویت دیپلماسی انرژی در دولت سیزدهم توانستیم طلب گازبهای خود را از عراق بگیریم، گفت: به نظر می رسد وزارت نفت باید با استفاده از دیپلماسی انرژی دیگر طلب های نفتی و گازی خود را نیز هرچه زودتر با همکاری بانک مرکزی و وزارت امور خارجه وصول ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اسبق شرکت ملی نفت ایران گفت: آنچه باید در محور توسعه قرار گیرد افزایش فشار پارس جنوبی است همان کاری که قرار بود در فاز 11 با توتال به سرانجام برسانیم و سکوی فشارافزایی مستقر کنیم تا برداشت از میدان را طولانی تر و سهم بیشتری را برداریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران قیمت فروش رسمی گریدهای نفتی به مقصد آسیا در ماه ژوییه را یک دلار و 65 سنت تا یک دلار و 85 سنت در مقایسه با ماه ژوئن بالا برد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران ضمن تأکید بر ضرورت تدوین الگوی تازه اقتصادی - مالی در پژوهشگاه صنعت نفت گفت: معتقدم تمرکز پژوهشگاه صنعت نفت باید بر بخش بالادست باشد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیشین امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران و نماینده پیشین ایران در هیئت عامل اوپک با بیان اینکه اقدام وزارت نفت برای سهامداری پالایشگاه در ونزوئلا اقدام مثبتی است، افزود: متأسفانه سال ها از این اقدام که موجب تضمین بازار می شود، غفلت شده بود.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با قدردانی از تلاش های اعضای سابق هیئت مدیره این شرکت گفت: هیئت مدیره به عنوان اتاق فکر نقش مهمی در سیاست گذاری و هدایت گری در شرکت به عهده دارد و تنظیم راهبردهای آینده شرکت ملی نفت با نگاه به برنامه کلان توسعه در کشور از جمله برنامه هفتم توسعه که در حال تدوین است از ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۶    
عباس رزمی، مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت ملی نفت ایران از اقدامات سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در زمینه پیشبرد اهداف محیط زیستی پارس جنوبی در سال 1400 تقدیر و تشکر کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، محمدرضا آبیار گفت: ضمن تبریک به این عزیزان امید است تغییرات مذکور زمینه بهبود وضعیت شغلی و به تبع آن تلاش مضاعف در جهت تحقق اهداف و برنامه های راهبردی و افزایش بهره وری سازمان گردد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون اکتشاف مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: تا 30سال پیش 90 درصد دکل های حفاری نفت کشور وارداتی بود که اکنون 70 درصد این دکل ها در داخل تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۵    
معاون مدیریت نظارت بر تولید نفت شرکت ملی نفت ایران گفت: 65 درصد از چاه های تولید نفت در کشور فعال است و حدود 850 چاه غیرفعال در کشور داریم که قصد داریم با کمک شرکت های دانش بنیان این چاه ها را فعال کنیم.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با صدور هفت حکم جداگانه، اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران را منصوب کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
احیای چاه های غیرفعال و کم بازده نفتی با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان و با هدف افزایش تولید نفت واگذار خواهد شد. *** احیای چاه های غیرفعال و کم بازده نفتی ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۱    
محسن خجسته مهر، با صدور حکمی حسین ملک میرزایی را به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی منصوب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دولت با پیشنهاد وزارتخانه های نفت و صنعت، معدن و تجارت درخصوص لایحه اصلاح تبصره های (1) و (7) ماده واحده قانون بودجه سال 1401 کل کشور موافقت و لایحه ای در این زمینه تهیه و تقدیم مجلس کرد ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
با صدور احکامی از سوی مدیرعامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران، اعضای شورای فرهنگی این شرکت معرفی شدند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در وزارت نفت به دنبال استقرار آرمان ها و مرام شهدا هستیم، زیرا اگر بتوانیم همانند شهدا مجاهد فی سبیل الله باشیم می توانیم قله های اقتصادی را در کشور فتح کنیم.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، در این بازدید دکتر عمیدزاده و سرهنگ لویمی با ابراز تشکر و خداقوت خود به نیرو های بسیجی و پشتیبانی کننده حادثه متروپل ضمن اشاره به این نکته که نفت و گاز اروندان به نیابت از شرکت ملی نفت ایران اولین شرکتی بوده که نسبت به برپایی این قرارگاه اقدام نموده ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از استمرار همکاری با دستگاه های امداد رسان و تامین و ارسال کمک ها و نیازهای ضروری به آبادان خبر داد . ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اهواز - محمد علاف پور : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بخشی از تعهدات تعیین شده در سفر رئیس جمهوری به خوزستان گفت: این شرکت خود را مکلف به انجام مسوولیت های اجتماعی در مناطق نفت خیز می داند و برای انجام آنها با جدیت تلاش می کند ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان ضمن تشریح خدمات ارائه شده از سوی این شرکت به حادثه دیدگان سانحه متروپل آبادان گفت: خدمات رسانی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابع و زیرمجموعه آن به صورت خودجوش و بدون دستور از سوی دستگاه خاصی انجام شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از رو به اتمام بودن فرآیند کارشناسی انتشار اوراق گواهی سپرده کالایی نفت خام خبر داد که می تواند به تغییر در مکانیزم فروش و همچنین تامین مالی گسترده صنعت نفت منتهی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از رو به اتمام بودن فرآیند کارشناسی انتشار اوراق گواهی سپرده کالایی نفت خام خبر داد که می تواند به تغییر در مکانیزم فروش و همچنین تامین مالی گسترده صنعت نفت منتهی شود ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با اطمینان می توان گفت نسبت به دولت گذشته صادرات نفت بیشتری انجام می دهیم و درباره وصول مطالبات نفتی نیز مشکلی نداریم و همانطور که زمان می گذرد به صورت مدیریت شده صادرات را پی می گیریم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محسن خجسته مهر ، ضمن اعلام تسلیت به بازماندگان فوت شده در حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان، در تماس تلفنی با مقامات محلی در استان خوزستان و آبادان بر آماده باش حداکثری شرکت های زیرمجموعه نفت برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه نحوه عرضه نفت خام در بورس با هدف تامین مالی از نقدینگی داخل کشور تغییر خواهد کرد، گفت: برای افزایش صادرات نفت ایران در دولت سیزدهم، علاوه بر احیای بازارهای سنتی صادراتی، مقاصد و مشتریان جدیدی برای نفت ایران ایجاد شده است.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۴    
رویش زاگرس: معاون اسبق فرمانداری مسجدسلیمان سرپرست بازرسی شرکت ملی نفت ایران شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس داود حبیبی پور که در زمان مهندس خانجی معاونت فرمانداری مسجدسلیمان را بر عهده داشت با حکم محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان سرپرست بازرسی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
داود حبیبی پور فارغ التحصیل آموزشگاه فنی و حرفه ای شهید رجایی آغاجاری (امیدیه) است و از نوجوانی کار در صنعت نفت را اغاز کرد. وی از نیروهای با تجربه صنعت نفت به حساب می آید که قریب به سه دهه در سطوح مختلف این صنعت مشغول به فعالیت بوده و رده های متعدد فنی تا ستادی را در لیست تجارب خود دارد ...
شوشان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
داود حبیبی پور که در بین صنعت نفتی ها و بخصوص نفتی های جنوب کشور به " حاج داوود" مشهور است، یکی از محدود شخصیت هاییست که بدرستی ترکیب میان نفت، فرهنگ، ارتباطات و کنش اجتماعی و سیاسی مطلوب را ایجاد کرده است و از سرمایه های ارزشمند آینده ی صنعت نفت کشور محسوب می شود.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست هیئت های عالی رتبه ایران و روسیه به ریاست جواد اوجی، وزیر نفت و الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه در مرکز همایش های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (کوشک) برگزار شد.