پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۱۸:۱۳Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت نفت»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۴    
واشنگتن می داند که تهران عامل اصلی ثبات در خاورمیانه است و هرگونه ترتیبات مبتنی بر خصومت می تواند منطقه را تبدیل به بشکه باروت کند و فرصت های کاهش قیمت نفت را از بین ببرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با یک دلار و 3 سنت معادل 0.84 درصد کاهش به 116 دلار و 95 سنت رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل مرکز انرژیک با بیان اینکه تنها راه برون رفت از شرایط فعلی اقتصاد، اقتصاد نوآوری است، تاکید کرد: زمانی تولید ناخالص ملی افزایش می یابد که اقدامات فناورانه در صنعت مورد استفاده قرار گیرد و موجب رشد تولید و رفع موانع تولید شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
دلار آمریکا در روز جمعه (24 ژوئن) سقوط کرد و در حال حرکت به سمت اولین کاهش هفتگی خود در این ماه بود زیرا معامله گران شرط بندی کردند که چه زمانی ممکن است نرخ بهره به اوج برسد و نظرات خود را در مورد زمان کاهش نرخ برای مقابله با رکود احتمالی مطرح کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 69 سنت معادل 0.61 درصد کاهش به 112 دلار و 43 سنت رسید.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی ها نسبت به متاثر شدن تقاضا از افزایش نرخ های بهره آمریکا، کاهش پیدا کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۶    
طبق نظر برخی کارشناسان، هدف اصلی روسیه از این نشست، جلوگیری از کاهش قیمت نفت بوده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 7 سنت معادل 0.6 درصد کاهش به 121 دلار و 10 سنت رسید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانی ها نسبت به تقاضا برای سوخت در آستانه افزایش نرخ های بهره آمریکا، کاهش پیدا کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت پس از آنکه مقامات چینی نسبت به شیوع وحشیانه کرونا در پکن هشدار دادند، کاهش یافت. هر بشکه نفت در بازارهای جهانی با یک دلار و 45 سنت کاهش 120.56 دلار فروخته شد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۶    
کاهش قیمت نفت خام که از روز جمعه شروع شده بود، امروز در نخستین روز هفته معاملاتی نیز ادامه یافت. اما این روندی موقت است.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 2 دلار و 21 سنت کاهش معادل 1.81 درصد به 119 دلار و 80 سنت رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از رویترز، در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، قیمت هر بشکه نفت برنت 1.19 دلار معادل یک درصد کاهش یافت و به 121 دلار و 88 سنت رسید. قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نیز با یک دلار معادل 0.8 درصد کاهش به 120 دلار و 34 سنت در هر بشکه رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی در آنکارا گفت: روسیه، در صورت آمادگی کی یف برای این امر، آماده همکاری با ترکیه در زمینه صادرات غلات اوکراینی است و نکته اصلی تضمین پاکسازی آب های مین گذاری شده و عبور امن کشتی ها از بنادر اوکراین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
حمد بن جاسم آل ثانی، خواستار اتحاد کشورهای عربی و موضع واحد آن ها در قبال درخواست های جو بایدن در سفر پیش رو به منطقه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 18 سنت معادل 0.15 درصد کاهش به 117 دلار و 43 سنت رسید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش به نقل از افراد آشنا با مذاکرات آمده است که عربستان موافقت کرده است که موضع خود را تغییر دهد و تولید خود را برای کاهش قیمت نفت به عنوان بخشی از نزدیک شدن به دولت بایدن افزایش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از اعمال تحریم های نفتی علیه روسیه از سوی اتحادیه اروپا و کاهش قیمت نفت این کشور، هند و چین به بزرگترین خریداران آسیایی آن تبدیل شده اند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اولاف شولتس، صدراعظم آلمان در گفت وگو با خبرگزاری دویچه وله گفت، اتحادیه اروپا و آمریکا با تشویق کشورها به افزایش تولید نفت و گاز، در حال رهبری یک طرح ابتکاری برای کاهش قیمت نفت در جهان هستند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه تحت تاثیر کمبود عرضه و چشم انداز رشد تقاضا، افزایش یافت.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تمایل چین به خرید نفت از روسیه به دنبال کاهش قیمت نفت این کشور، نگرانی هایی را در ایران ایجاد و حتی این تصور را ایجاد کرد که روس ها قصد تصاحب بازار ما را دارند اما برخی از تحلیلگران معتقدند که اینطور نیست.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر خارجه قطر در گفتگو با روزنامه آلمانی هندلزبلات گفت که پمپاژ مقادیر اضافی نفت ایران به بازار ها به ثبات کمک می کند و قیمت نفت خام را کاهش خواهد داد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
نخست وزیر و وزیر خارجه قطر اظهار داشت: رهبری ایران به ما اطلاع داد که آماده دستیابی به را ه حلی میانه برای حل پرونده هسته ای است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون پیش بینی قیمت دلار برای فردا، اولین بانک فراساحل در راه است، طلا با کاهش دلار آماده جهش شد، کاهش قیمت نفت از سرگرفته شد، کاهش 5 درصدی حاشیه سود خالص این نماد، چین دو میلیون بشکه نفت از ایران خرید، یک اقدام جدید برای بورسی شدن سایپا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانیها نسبت به رشد اقتصادی ضعیفتر که انتظارات برای بهبود تقاضا در چین را تحت الشعاع قرار داد، با کاهش روبرو شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت خام روز سه شنبه روند کاهشی به خود گرفت هم اکنون قیمت نفت برنت با 22 سنت یا 0.2 درصد کاهش به 114.02 در هر بشکه رسید.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه در واکنش به ایستادگی مجارستان در برابر تلاش اتحادیه اروپا برای ممنوعیت واردات نفت روسیه، کاهش پیدا کرد. به گزارش پیام فوری، بهای معاملات نفت برنت با 22 سنت معادل 0.2 درصد کاهش، به 114 دلار و دو سنت در هر بشکه رسید ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در روز دوشنبه کاهش یافت درحالی که سرمایه گذاران از افزایش قیمت آن در روز های قبل سود برده بودند. اما ترس از کمبود عرضه جهانی نفت به خاطر احتمال ممنوعیت واردات نفت روسیه توسط اتحادیه اروپا افزایش یافته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نفت روز دوشنبه در پی سودگیری سرمایه گذاران از افزایشی که قیمت ها در معاملات روز جمعه داشتند، رشدی که در ابتدا داشت را از دست داد و با کاهش روبرو شد.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش ماهانه اوپک نشان داد که قیمت نفت سنگین ایران ماه میلادی گذشته 5.4 درصد ارزان شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۸    
خبر دیگر: انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از رویترز قیمت نفت امروز در معاملات اولیه آسیا کاهش یافته است. نگرانی در مورد تقاضا در نتیجه رکود اقتصاد و عقب نشینی اروپا از تحریم نفتی روسیه باعث ادامه روند افت قیمت نفت شده است. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی با 2 دلار و 51 سنت کاهش به بشکه ای 109.88 دلار رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قیمت نفت به دلیل نگرانی های اقتصادی جهانی سقوط کرد. این در حالی است که اتحادیه اروپا درباره ممنوعیت نفت روسیه رأی نداده اند.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی همسو با بازارهای سهام آسیا تحت تاثیر نگرانی های سرمایه گذاران از تاثیر رکود اقتصادی بر تقاضا برای سوخت، کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان قیمت نفت خام سبک عرب برای فروش به تمام مناطق به جز آمریکا را در ماه ژوئن پایین آورده است. قیمت فروش نفت این کشور به آمریکا تغییری ندارد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روس ها با مشکل کمبود مخازن ذخیره نفت، پایانه های صادراتی در بخش غیر اروپایی و کمبود نفتکش مواجه هستند و شمار محموله های سرگردان آنها به قدری افزایش یافته که تخفیف نفت این کشور به 40دلار در هر بشکه رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت نفت در آغاز معاملات آسیا در روز جمعه به خاطر نگرانی در مورد رکود اقتصادی که می تواند تقاضا برای نفت را پایین بیاورد، کاهش یافت. نگرانی در مورد تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه که شامل تحریم نفت خام این کشور هم می شود، یکی دیگر از دلایل کاهش قیمت نفت بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت نفت تحت تاثیر میزان تقاضا در چین کاهش یافت اما امکان تحریم نفتی روسیه از سوی اتحادیه اروپا مانع کاهش بیشتر قیمت ها شد.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه به دلیل نگرانی ها در مورد رشد اقتصادی ضعیف در چین کاهش یافت.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز، دوشنبه 1 دلار و 90 سنت معادل 1.8 درصد پایین آمده و به 104 دلار و 75 سنت در هر بشکه رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت نفت روز دوشنبه درپی استمرار نگرانی ها نسبت به قرنطینه طولانی کووید 19 در شانگهای و آسیب دیدن رشد اقتصاد جهانی از افزایش نرخهای بهره آمریکا، کاهش پیدا کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال در پایان معاملات دیروز با 1 دلار و 68 سنت معادل 1.6 درصد کاهش به 106 دلار و 65 سنت در هر بشکه رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت ژاپن از فروش بخشی از نفت ذخیره ملی خود خبر داد و اعلام کرد که 78/ 4 میلیون بشکه نفت خود را در یک حراجی به مزایده می گذارد.
سلام نو / خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با 72 سنت معادل 0.7 درصد کاهش، به 103 دلار و هفت سنت در هر بشکه رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۸    
نشانه هایی از احتمال کاهش قیمت نفت خام در بازار ظاهر شده است. بر این اساس، ممکن است سازمان اوپک در برنامه رشد تولید خود تجدیدنظر کند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
انتشار خبر افزایش ذخایر نفت خام آمریکا در روز های اخیر نیز موجب نشد تا قیمت نفت خام در بازار های جهانی روندی نزولی به خود بگیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازار های جهانی به 108.03 دلار در هر بشکه کاهش یافت.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون واریز 7 میلیارد دلار دارایی مسدود ایران ، کاهش قیمت نفت به زیر 100 دلار و افزایش شاخص کل بورس پرداختند.