چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۰:۰۹May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصباحی»

محمدباقر ذوالقدر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: ایجاد قطب های اقتصادی در سواحل به عنوان محور و پیشران توسعه دریامحور و ایجاد پایتخت دریایی که ابهام آور وجود دو مرکزی یا دوپایتختی در کشور است، نه لازم است و نه به مصلحت!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حالا که لایحه ای ارائه نشده، طرح در مجلس مورد بررسی قرار گرفته و این طرح باید در چارچوب سیاست های ابلاغی تصویب شود.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این همایش حجت الاسلام مصباحی مقدم ضمن قدردانی از اقدامات ارزنده بانک ملی ایران در راستای ارائه خدمات بهینه به آحاد جامعه و خدمات دهی شایسته در پرداخت تسهیلات به مناطق محروم و واحدهای تولیدی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۱    
مصباحی مقدم، رئیس شورای فقهی بانک مرکزی می گوید؛ با تصویب قانون جدید بانکداری درآینده نزدیک، شاهد بهبود عملکرد بانکها در مسیر درست خواهیم بود چرا که هنوز کشور از شرایط بانکداری بدون ربا خارج نشده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، محمدرضا سبزعلی پور، رییس مرکز تجارت جهانی ایران در توییتی از انتخاب علی صالح آبادی، رییس کل سابق بانک مرکزی و داماد آیت الله مصباحی مقدم به عنوان سفیر جمهوری اسلامی در آینده نزدیک در یک کشور مهم خبر داده است.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این همایش که ‫باهمکاری صندوق امداد ولایت، دانشگاه امام صادق علیه السلام و مرکز تجارت اقتصاد بین الملل ایران و با حضور غلامرضا مصباحی مقدم رییس شورای فقهی بانک مرکزی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۱    
سومین دوره همایش ملی قرض نیکو صبح امروز پنج شنبه 21 اردیبهشت 1402 با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام وسیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در سالن ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷    
صبح امروز سومین دوره همایش ملی قرض نیکو با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی ره ورئیس همایش و آیت الله غلامرضا مصباحی مقدم و دیگر مهمانان در سالن فجر کمیته امداد برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در نشست اعضای شورای فقهی بانک مرکزی با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم رئیس شورا، گزارشی از عملکرد شورای فقهی در دوره 5 ساله فعالیت ارائه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای فقهی بانک مرکزی گفت: امیدواریم تورم با توجه به شعار امسال مهار شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصباحی مقدم افزایش تعداد بانک های قرض الحسنه را ضروری دانست و گفت: توسعه فرهنگ قرض الحسنه در مهار تورم و کاهش آن تاثیر دارد و باید در این مسیر مستحکم گام برداریم.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مصباحی مقدم: بارها اعلام و تاکید کرده ام که رمز ارز را پول نمی دانم و فراتر از آن یعنی رمزارزها را مال نمی دانم. مال آن چیزی است که عقلا برای آن مالیت و ارزش قائل هستند و رمز ارزها هنوز به چنین نقطه ای نرسیدند که عقلای عالم آن را مال بدانند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم رییس شورای فقهی بانک مرکزی اظهار داشت: اعلام کرده ام که رمز ارز را پول و فراتر از آن یعنی رمزارزها را مال نمی دانم. مال آن چیزی است که عقلا برای آن مالیت و ارزش قائل هستند و رمز ارزها هنوز به چنین نقطه ای نرسیدند که عقلای عالم آن را مال بدانند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه مشترک کمیسیون های اقتصادی و زیربنایی مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست حجت الاسلام مصباحی مقدم صبح امروز با موضوع بررسی بند چهارم پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور ارجاع شده از شورای مجمع برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که فساد در اقتصاد ایران لانه کرده است گفت: از قوه قضاییه سپاسگذاریم که مبارزه با فساد را از درون خود شروع و قاطعانه برخورد کرد حتی از رده اول نیرو های قوه قضاییه نگذشت. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی در ارتباط شیعیان و اهل سنت و نیز علمای اهل سنت موفق بود، زیرا روحیه تقریب بین مذاهب داشت.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مصباحی مقدم با تأکید بر اینکه ایراد هیئت عالی نظارت مجمع به مصوبه واردات خودرو شکلی است و مجمع به هیچ وجه با اصل واردات خودرو مخالفتی ندارد، گفت: دولت این اختیار را دارد که بدون اخذ مجوز از هیچ یک از مراجع از جمله مجمع تشخیص مصلحت نظام آیین نامه واردات خودرو را تدوین و اجرایی کند و هیچ مانعی در این ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶۵ سایت دیگر  
عضو هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تأکید بر این مسئله که "دولت برای واردات خودروهای کارکرده نیاز به اخذ مجوز از هیچ مرجعی ندارد"، دلایل مخالفت مجمع با مصوبه واردات خودروهای کارکرده را تشریح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۲    
غلامرضا مصباحی مقدم گفت: اولین مسئله ای که در تورم مطرح است موضوع کسری بودجه دولت است و دولت باید بودجه ای تراز داشته باشد، یعنی منابع و مصارف باید با یکدیگر هم خوانی داشته باشند که متاسفانه این روال در نحوه بودجه ریزی ما وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مصباحی مقدم گفت: بورس کالا همانند یک شاخص برای صنایع و بخش تولید عمل می کند به گونه ای که تولیدکنندگان مواد اولیه مورد نیاز خود را از این مسیر شفاف تامین کرده و این رویه، شرایط را برای برنامه ریزی و سرمایه گذاری در تولید تقویت کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مصباحی مقدم: وظیفه مردم در امر به معروف و نهی از منکر این است که اگر کسی انجام معروفی را فراموش کرده، به او تذکر دهند و اگر کسی منکری را انجام می دهد، به او نیز تذکر دهند ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم می گوید: آمر به معروف حتی نباید بایستد و ببیند که این امر به معروفی که انجام داده اثرگذاشته یا نه؛ چه برسد به آنکه بخواهد به کسی توهین کند یا به او حمله کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی در اقدامی جالب با ارسال پیامک به 280 هزار دریافت کننده مجوز کسب وکار در سال گذشته، وضعیت کسب وکار این افراد را پیگیری کرد. پیش بینی مصباحی مقدم از نرخ تورم و ارز در سال جدید ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بدون مذاکرات کار ما سخت است! عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: اگر مذاکرات به نتیجه نرسد و تحریم ها برنداشته نشود، نمی توانیم پیش بینی مثبتی از کاهش جدی تورم داشته باشیم. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر مذاکرات به نتیجه نرسد و تحریم ها برنداشته نشود، نمی توانیم پیش بینی مثبتی از کاهش جدی تورم و دلار داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اهمیت موضوع حجاب گفت: دستگاه انتظامی باید با کسانی که به نوعی برای هنجارشکنان الگو سازی می کنند برخوردهای انضباطی کند چون محیط های عمومی و محیط اجتماعی محیط هنجارهاست نه ناهنجاری.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۷    
غلامرضا مصباحی مقدم گفت: زمانی اقتصاد قوی است که متکی به کار، ابتکار، خلاقیت، دانش داخلی و جوشش براساس اقتصادملی باشد، نه آنکه نیازهای داخلی را تأمین کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه مهار تورم امکان پذیر ولی زمان بَر خواهد بود گفت: اگر کاری کنیم که صادرات نسبت به واردات بیشتر باشد تورم مهار می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مصباحی مقدم اظهارداشت: اگر مردم انتظارات تورمی داشته باشند بدون شک تورم بالا در کشور خواهیم داشت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
رضا مصباحی مدیرعامل شرکت داروسازی سها کیش گفت: به درخواست وزارت بهداشت و برای رفع نیاز کشور، شرکت داروسازی سها کیش هلال احمر اقدام به واردات محموله 2 میلیونی سرم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه میان نظام و ملت ایران نمی توان تفکیک قائل شد، گفت: دشمن تصور می کنند اسرائیلِ در حال سقوط می تواند برای آنها کاری کند. برای همین به آن متوسل می شوند که به ایران حمله کند، اما هرگونه حمله نظامی به ایران مساوی با نابودی اسرائیل است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشنهاد من به دولت این است که بازار آزاد ارز را تخته کند و تمام تقاضاهای مشروع ارز را از طریق بانک ها و صرافی ها پاسخ دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، ششمین جلسه خود را برای تصویب پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور، برگزار کرد. به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز شنبه 13 اسفندماه 1401 ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیتی آنلاین از خراسان رضوی، محمد جواد مصباحی و محمد جواد اخوان بازیگران این نمایش هستند، مدیر تولید این اثر محمود تودرواریانی، طراح صحنه مجید بخششیان، طراح گریم امیرحسین غفاری و طراح نور این اثر محمود کریمی است. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مهدی بیک اوغلی: اشتباهات فاحش و سریالی دولت نقش زیادی در وضعیت به هم ریخته فعلی دارد. این عباراتی است که عباس سلیمی نمین در خصوص عملکرد دولت سیزدهم ارایه می کند. اظهاراتی که قبل از سلیمی نمین توسط بسیاری از چهره های اصولگرای دیگر ازجمله محمدرضا باهنر، مصباحی مقدم، مسعود ده نمکی، سبحانی و.. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با اشاره به اجرای مانور پدافند پرتوی در بخش فشافویه صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رزمایش پدافند پرتوی همراه با سقوط هواپیمای فرضی روز چهارشنبه در بخش فشافویه برگزار می شود . ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
مصباحی مقدم در گفتگو با مهر: دولت بازار آزاد ارز را تخته کند/مردم چوب منافع دلالان را می خورند عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشنهاد من به دولت این است که بازار آزاد ارز را تخته کند و تمام تقاضاهای مشروع ارز را از طریق بانک ها و صرافی ها پاسخ دهد. غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص [...]
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بهترین راه این است که بازار آزاد ارز تعطیل شود و هرکس می خواهد ارز بفروشد، به بانک و صرافی بفروشد و هرکسی می خواهد ارز بخرد از بانک و صرافی بخرد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، خیلی از مسائلی که اکنون به وجودآمده است از بین خواهد رفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به حکم شرعی پیش فروش خودروهای وارداتی از سوی وزارت صمت می گوید که مبلغ معامله در هنگام انشاء قرارداد، باید معین باشد و نمی توان این فاکتور مهم در معامله را به آینده موکول کرد، در غیر اینصورت معامله باطل است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم، رئیس کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و از تلاش اعضای کمیسیون در تقویت پیش نویس سیاست های کلی دریامحور قدردانی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم جهش قیمت ارز در بازار آزاد را ناشی از جنگ ارزی آمریکا علیه ایران برشمرد و تاکید کرد: برای خروج از این موقعیت باید تدبیر جدی برای جلوگیری از عرضه ارز در بازار آزاد اتخاذ شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یازدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری به ریاست آیت الله جنتی آغاز شد. یازدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم به ریاست آیت الله احمد جنتی و با حضور آیت الله سیدابراهیم رئیسی، آیت الله سیداحمد خاتمی و آیت الله موحدی کرمانی آغاز شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مصباحی مقدم در گفتگو با مهر: چرخه معیوب کسری بودجه، نقدینگی و تورم باید مهار شود عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در اقتصاد هم مانند بخش نظامی ، قدرتمند شویم و برای آن لازم است از مزایا و ظرفیت های کشور در جهت خلق و افزایش جدی ثروت بهره ببریم. حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این حضور واکنشی در مقابل فهم غلط بیگانگان و تحلیل نادرست آنها مبنی بر اینکه مردم ایران تحت فشارهای غرب و آمریکا و تحت تاثیر آموزه هایی که غرب از طریق فضای مجازی وارد زندگی مردم کرده است بود.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم می گوید: اگر دختران با حجاب تربیت شوند، برای آینده شان مناسب است و دیگر تحت تاثیر هیجان قرار نمی گیرند و دیگران نمی توانند آن ها را مورد طمع قرار دهند و از زیبایی هایشان لذت جنسی ببرند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۱    
حجت الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم گفت: انقلاب اسلامی در ایران موجب آن شد که تحول فرهنگی در کشورهای دیگر هم به وجود آید، ملت های زیادی خواهان الگوی پذیری از انقلاب اسلامی هستند گرچه ممکن است اکنون قدرت کافی نداشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سنگری با بیان اینکه می توان چهار نوع نگاه به عاشورا داشت، گفت: عمده نگاه ما نگاه سوگ و مرثیه است در صورتی که می توان نگاه حماسی، عبرت آموز و عرفانی نیز به کربلا داشت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدوارم عفو زندانیان اغتشاشات اخیر منشا خدمات مفیدی در آینده کشور شود و عفو شدگان نقش مثبتی را در آینده خود و ملت شان ایفا کنند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۱    
حجت الاسلام مصباحی مقدم با بیان اینکه عفو رهبر انقلاب محکومان را به آغوش خانواده و جامعه بازگرداند، گفت: عفو محکومان اغتشاشات نشانه عفو پدرانه رهبر انقلاب است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رشد نقدینگی و پایه پولی، تورم ایجاد می کند. میزان نرخ تورم در تعیین نرخ کالاها و ارز اثر می گذارد، بنابراین می توان گفت نرخ ارز تابعی از نرخ تورم بوده و همچنین عوامل داخلی و خارجی متعددی هم بر نرخ ارز اثر گذار است ...