سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۲۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مکارم شیرازی»

شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مثال های زیبای قرآن ، کتابی است از آیت الله مکارم شیرازی که به مثال های مختلف قرآن در موضوعان گوناگون پرداخته و حوزه نیوز مطالب کاربردی این کتاب را در شماره های مختلف تقدیم نگاه شما قرآن دوستان خواهد کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین علیشاهی، مسئول دفتر مراجع تقلید، حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس و علما و روحانیون این استان در پیام هایی جداگانه درگذشت مسوول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز را تسلیت گفتند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرخانه جهانی مقابله با جریان های افراطی و تکفیری و مؤسسه دارالاعلام لمدرسة اهل البیت(ع) با نظارت حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (دامت برکاته) با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در لبنان، وبینار بین المللی پیامبر رحمت، محور وحدت را برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی گفت: علامه طباطبایی از شخصیت های برجسته زمان ما بود و خدمات زیادی به اسلام، مکتب اهل بیت و حوزه های علمیه ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال علامه طباطبایی با حضور اندیشمندان حوزه و دانشگاه در محل دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد. آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید نیز در پیامی به این مراسم، به تبیین ویژگی های بارز شخصیت علامه طباطبایی پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۳    
مراسم سی و نهمین سالگرد ارتحال علامه سید محمد حسین طباطبایی، مفسر بزرگ قرآن کریم امشب با پیام تصویری حضرات آیات مکارم شیرازی و نوری همدانی از مراجع تقلید در دارالقرآن علامه طباطبایی قم برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در پی درگذشت مسئول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی ،علمای استان فارس طی پیام های جداگانه ای تسلیت گفتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵    
حوزه/ مدرسه علمیه منصوریه شیراز طی پیامی درگذشت مسئول دفتر حضرات آیات عظام مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵    
حوزه/ سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه فجر استان فارس، درگذشت حجت الاسلام والمسلمین علیشاهی مسئول دفتر آیت الله مکارم شیرازی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۸    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی درگذشت مسئول دفتر مرجع عالی قدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی را طی پیامی تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد حسین علیشاهی عضو جامعه روحانیت شیراز و مسئول دفتر آیات عظام سیستانی و مکارم شیرازی در شیراز بر اثر بیماری کرونا به دیار باقی شتافت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین علیشاهی، مسئول دفتر آیات عظام مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز دار فانی را وداع گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۶    
مردم قم از همان آغاز ورود اسلام به این شهر، از علاقه مندان ثابت قدم خاندان پیامبر(ص) بوده، و در همان عصر به عنوان شیعیان خالص و استوار شهرت داشتند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
برترین ها: دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با انتشار یادداشتی با عنوان "حقیقت دموکراسی آمریکایی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی" به انتخابات اخیر آمریکا واکنش نشان داد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مسأله دموکراسی، حقوق بشر و آزادی انسان ها، امروزه شعاری ریاکارانه در تمام دنیای غرب است؛ غربی ها مصداق واضح ریاکاری هستند و از همه آنها ریاکارتر آمریکا است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۵    
آیت الله مکارم شیرازی به استفتایی درباره شرایط وجوب امر به معروف و نهی از منکر، پاسخ گفته است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، آیت الله ناصر مکارم شیرازی در مقاله بشارت مسیح به آمدن پیامبر اسلام به نام پیامبر (ص) اسلام در آموزه های مسیحیت اشاره کرده و یکی از وظایف حضرت عیسی بن مریم (ع) را زمینه سازی برای ظهور حضرت ختمی مرتبت دانسته است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۵    
تهران - حضرت آیت الله مکارم شیرازی راه رسیدن به وحدت را بازگشت به آموزه های اسلامی و قرآنی دانست و گفت: ایجاد اختلاف بین مسلمانان برابر با شرک است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۵    
تهران - سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور حضرت آیت الله مکارم شیرازی رسما به صورت مجازی آغاز به کار کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی در پیام تصویری در مراسم افتتاحیه کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با بیان اینکه بهترین راه رسیدن به وحدت در نظر گرفتن آموزه های قرآنی است، گفت: براساس آیه 46 سوره انفال روح مذهب وحدت است. وقتی نزاع و اختلاف می کنید، سست می شوید و روح وحدت از بین می رود و این اول بدبختی شماست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی مرجع تقلید با تجلیل از فعالیت های صورت گرفته در سال های گذشته برای تقویت وحدت جهان اسلام خواستار ارائه برنامه های جدید برای وحدت بیشتر امت اسلامی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به صورت مجازی و با حضور آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی و محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی فردا به صورت رسمی با شرکت 167 شخصیت برجسته جهان اسلام آغاز به کار خواهد کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۶۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پی اهانت رییس جمهور فرانسه به پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) بیانیه ای صادر و این اقدام را شدیدا محکوم کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۴    
مناظرات تاریخی امام رضا علیه السلام با پیروان مذاهب و مکاتب دیگر کتابی است که به قلم حضرت آیت الله مکارم شیرازی تحریر شده و در آن به دلایل مامون برای برپایی مناظرات و نیز گفتگوهای امام با عالمان دیگر مکاتب پرداخته شده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله ناصر مکاری شیرازی از مراجع تقلید در پیامی به نخستین همایش هوش مصنوعی و علوم اسلامی آورده است: وظیفه ما در این دوران با توجه به غنای فرهنگی و محتوایی نشات گرفته از معارف اصیل اهل بیت (ع) ایجاب می کند که از این فناوری ها از جمله هوش مصنوعی به نحو ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی، عصر یکشنبه با قرائت پیام آیات صافی گلپایگانی و مکارم شیرازی از مراجع تقلید و با حضور جمعی از مسئولان حوزوی در سالن اجتماعات مدرسه معصومیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی در پیامی به همایش هوش مصنوعی و علوم اسلامی آورده است: در هدف گذاری برای بهره مندی از هوش مصنوعی علاوه بر تمرکز در حل مسائل دینی، در حوزه های اجتماعی و نیاز های جامعه نیز بهره برداری های ضروری صورت گیرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی به استفتائی درباره حرمت دخانیات پاسخ گفته است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حاج طالع باقرزاده، رهبر محبوس جنبش اتحاد مسلمانان جمهوری آذربایجان از آیت الله مکارم شیرازی بخاطر فریادرسی و حمایت از حق مردم این کشور در مساله قره باغ سپاسگزاری کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی تأکید کرد که امروز دشمن از طریق فضای مجازی، فضای کشور را مسموم کرده و علیه ارزش های دینی و آرمان های انقلاب اسلامی سمپاشی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۴۴ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی گفت:در مقابل سم پاشی های فضای مجازی بسیار هوشمندانه برخورد کنید گرچه مردم ما به آن ها اعتنایی نمی کنند.
به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی گفت: در بحث ارتقاء مبادی دینی تلاش های زیادی کرده ایم و سعی ما در این است که به یک پلیس مقتدر و هوشمند در تراز انقلاب اسلامی برسیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی آسیب های فضای مجازی را بلای جان مردم خواند و گفت: متاسفانه امروز عده ای با انتشار مطالب کذب تلاش می کنند تا بین مردم و مسئولان اختلاف ایجاد کنند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
شفقنا: آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه ای، حمایت از آزادی منطقه قره باغ از اشغالگری را بر مسلمانان لازم دانست و گفت: هرگونه میانجیگری، مذاکره و تصمیم گیری منجر به آزادی کامل این منطقه و بازگشت آن به جهان اسلام شود. متن بیانیه مرجع تقلید شیعیان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۲    
انتشارات امام علی بن ابی طالب(ع)، کتاب اخلاق در قرآن، فروع مسائل اخلاقی، جلد سوم، نوشته حضرت آیت الله مکارم شیرازی را به چاپ رسانده است.