دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۱۴Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله العظمی مکارم شیرازی»

جماران   ۲ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در جریان این عیادت، ضمن اطلاع از روند درمان آیت الله العظمی مکارم شیرازی، برای ایشان از درگاه خداوند طلب عافیت و سلامت کامل کردند و افزودند: شما در تمام این سالیان از لحاظ علمی و از لحاظ هدایت مردم و از لحاظ معرفت، عمرتان مبارک و وجودتان نافع بوده است ...
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ در پی کسالت و بستری شدن حضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در یکی از بیمارستان های تهران، از ایشان عیادت کردند.
عصر خبر   ۶ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
سایت آیت الله العظمی مکارم شیرازی درباره وضعیت سلامت ایشان نوشته است: ضمن تبریک عید سعید قربان به اطلاع عموم مؤمنین می رساند مرجع عالی قدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در روزهای گذشته به علت مسمومیت گوارشی و به توصیه پزشکان، جهت تکمیل درمان ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی به علت مسمومیت گوارشی براساس توصیه پزشکان در بیمارستان بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدرسه مجازی امام حسین (ع) تحت اشراف آیت الله العظمی مکارم شیرازی برای نخستین بار امکان تحصیل در حوزه علمیه مجازی را برای قشرهای مختلف مردم فراهم کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۸۷ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به استفتائی درباره بازی هایی مانند نات کوین و همستر و کسب درآمد احتمالی از این نوع ارزها، تصریح کردند: معامله، سرمایه گذاری و درآمد حاصل از این نوع ارزها جایز نیست.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۶۷ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در پاسخ به استفتائی درباره تعطیلی روز شنبه ، تصریح کردند: تعطیلی روز شنبه از احکام و رسوم و نمادهای دین یهود است و انجام این کار در بلاد مسلمانان تشبه به یهودیان و تضعیف فرهنگ اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هیئت اعزامی آیت الله العظمی مکارم شیرازی در محل بعثه در شهر مدینه مستقر و فعالیت خود را آغاز کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱    
شفقنا- دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: باتوجه به حادثه دلخراش شهادت ریاست جمهور وهیئت همراه مراسم امروز دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی برگزار نمی گردد .
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تسلیت شهادت رئیس جمهور، او را نمونه بارز مسئول متعهد و مخلص انقلابی خواند که و مواضع آگاهانه و توأم با حریتش در سراسر جهان مایۀ عزت و سربلندی امت اسلام گردید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی طی تماس تلفنی با رئیس دفتر ریاست جمهوری پیگیر آخرین وضعیت سانحه پیش آمده برای بالگرد حامل رئیس جمهور شدند
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۴    
خادمان آستان قدس رضوی با حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته دیدار کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۲    
حوزه/ آیت الله العظمی مکارم شیرازی به استفتائی پیرامون حکم تقلب در امتحانات پاسخ گفتند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در ادامه دیدار با مراجع عظام تقلید با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در ادامه دیدار با مراجع عظام تقلید با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه دولت نسبت به رفاه و معیشت مردم حساس است، تصریح کرد: بنای ما بر این است که مسائل را به شکل میدانی و از نزدیک رصد کنیم؛ روش این دولت عبور از کنار مشکلات نیست بلکه رفع مشکلات با نگاه حل مسئله است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه دولت نسبت به رفاه و معیشت مردم حساس است، تصریح کرد: بنای ما بر این است که مسائل را به شکل میدانی و از نزدیک رصد کنیم؛ روش این دولت عبور از کنار مشکلات نیست بلکه رفع مشکلات با نگاه حل مسئله است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در ادامه دیدار با مراجع عظام تقلید با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در ادامه دیدار با مراجع عظام تقلید با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کرد
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۵    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مروی، تولیت آستان قدس رضوی با حضور در بیت حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات امام علی بن ابی طالب علیه السلام و مرکز نشر آثار آیت الله العظمی مکارم شیرازی میزبان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هستند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در بخشی از پیام آیت الله العظمی مکارم شیرازی آمده است: تاریخ این سرزمین بزرگ با همه فراز و نشیب ها، سراسر شور و حماسه دلیر مردان در دفاع از سرزمین و ارزش های دینی آن است و دانشمندان و عالمان دین نیز دوشادوش مردم و گاه به عنوان رهبران و پیشروان حماسه سازی نمودند .
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله العظمی مکارم شیرازی به استفتائی پیرامون حکم وضو گرفتن و نماز خواندن و استفاده از غذا در خانه کسی که خمس نمی دهد پاسخ گفتند.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی در دیدار با دفتر قوه قضاییه اظهار کرد که قوه باید کاری کند که این گرانی مهار شود هرچندکه دستگاه قضایی ارتباط مستقیم با این گرانی ندارد.
سلام نو / رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
: حضرت آیت الله مکارم شیرازی سلام رساند، خداقوت گفت و از زحمات سردار رادان تشکر کرد؛ خصوصا از طرح نور تشکر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله العظمی مکارم شیرازی به استفتائی پیرامون حکم وجوب دفاع از ممالک اسلامی پاسخ گفتند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محی الدین مکارم در مراسم تکریم سردار از حمایت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از سردار رادان و اجرای طرح نور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در پیامی از اقدامات سردار رادان و فراجا در مسئله حجاب و طرح نور تقدیر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۳    
حجت الاسلام والمسلمین محی الدین مکارم در مراسم تکریم سردار از حمایت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از سردار رادان و اجرای طرح نور خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعیه پذیرش سطح عالی و مقطع خارج مدرسه عالی فقه و اصول امام حسین علیه السلام تحت اشراف آیت الله العظمی مکارم شیرازی در سال تحصیلی 1404- 1403 منتشر شد
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار سبحانیان رئیس سازمان مالیاتی کشور با اشاره به ضرورت دریافت مالیات جهت پیشبرد امور کشور گفت: دریافت مالیات باید عادلانه و همراه با رضایت مؤدیان باشد، که این باعث جلب اعتماد آنان می گردد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۱    
مدیر عامل بانک ملی ایران و اعضای هیئت مدیره این بانک با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۵۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی ایشان با تأکید بر کاهش هزینه های حج، تصریح کردند: هزینه سفر حج بسیار سنگین شده و این مسأله باعث شده کسانی که سالیان درازی در نوبت بوده اند، اکنون به علت گرانی متأسفانه از استطاعت خارج شده و نتوانند به حج مشرف شوند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی تصریح کردند: عملیات پیروزمندانه سربازان اسلام در پاسخ به تجاوز رژیم صهیونیستی به حریم جمهوری اسلامی ایران و دفاع از مردم مظلوم غزه، مایۀ سربلندی، عزت و خشنودی مسلمانان جهان گردید.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان گفت: عده ای از مردم از نظر مسکن گرفتارند و دادشان درآمده است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۰    
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی نظر خود را درباره شرعی بودن مراسم طشت گذاری که در ماه محرم در اردبیل برگزار می شود، در استفتائی بیان کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بر اساس نظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی زکات فطره در سال 1403 بر مبنای قوت غالب گندم، مبلغ شصت و پنج هزار تومان (650.000 ریال) و بر مبنای قوت غالب برنج، مبلغ یکصد و هشتاد هزار تومان (1.800.000 ریال) است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی زکات فطره امسال بر مبنای قوت غالب گندم مبلغ 65 هزار تومان و قوت غالب برنج 180 هزار تومان است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۷۰ سایت دیگر  
بر اساس نظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی زکات فطره در سال 1403 بر مبنای قوت غالب گندم، مبلغ شصت و پنج هزار تومان (650.000 ریال) و بر مبنای قوت غالب برنج، مبلغ یکصد و هشتاد هزار تومان (1.800.000 ریال) است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله العظمی مکارم شیرازی در پیامی به مناسبت روز قدس بیان داشتند: اینجانب بر همه علمای اسلام، از جمیع مذاهب اسلامی لازم می دانم تا در دفاع از مظلومان فریاد برآورند و با وحدت کلمه و در سایه حمایت گستردۀ امت مسلمان ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۷:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی بر آمادگی حوزه علمیه جهت همکاری با نیروی انتظامی تأکید کرده و گفت: حوزه علمیه می تواند در زمینه های مختلف به خصوص در مسئله حجاب با نیروی انتظامی همکاری کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۶    
حوزه/پایگاه آیین رحمت - معارف اسلامی و پاسخ به شبهات کلامی وابسته به دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی در اولین روز بهار به یک پرسش و شبهه پاسخ داد.