شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۹:۱۹Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مالیاتی»

شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رحیم زارع با بیان اینکه استقلال حال خوبی ندارد، گفت: مدیرانی به فوتبال آمدند که الفبای ورزش را نمی دانستند و کسانی که برای این افراد حکمی صادر کردند، این کار را بر اساس رفاقت، دخالت یا پیگیری افراد سیاسی کردند، استقلال و پرسپولیس برای مردم قابل احترام هستند و نمایندگان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور طی نامه ای خطاب به رئیس سازمان مالیاتی مطالبه مالیات بر درآمد عملکرد سال های قبل از 1395 ناشی از تراکنش های بانکی را غیرقانونی خوانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی به ادارات مالیاتی اعلام کرد طبق برخی گزارش های نهادهای نظارتی در نحوه محاسبه جرایم دقت نشده و منجر به تضییع حقوق مودیان مالیاتی شده است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی نام دستگاه هایی که با نظام مالیاتی همکاری نداشته اند را افشا کرد و گفت: ثروتمندان یعنی 15درصد جامعه باید هزینه اداره کشور را بدهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۵۱ سایت دیگر  
پیش از این صاحبان مشاغل باید از ابتدای امسال ملزم به استفاده از کارتخوان می شدند اما از آنجا که در پی شیوع ویروس کرونا بسیاری از تکالیف مالیاتی به تعویق افتاد، این موضوع شامل حال این تکلیف مالیاتی هم شد و طبق اعلام رئیس سازمان مالیاتی الزام مشاغل به استفاده از کارتخوان به ماه جاری منتقل شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سامانه املاک و اسکان به عنوان پیش نیاز شناسایی و اعمال مالیات بر خانه های خالی، امروز در حالی وارد فاز اجرایی می شود که مسئولان سازمان امور مالیاتی در مراسم رونمایی آن حضور ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
افکار عمومی و مخاطبان خبرگزاری فارس، خواستار بررسی حساب های بانکی اشخاص برای مبارزه با فرار مالیاتی توسط سازمان مالیاتی شده و از قوه قضائیه نیز برخورد با خاطیان را مطالبه کرده اند؛ در همین باره رئیس سازمان مالیاتی وعده داده بود نام دستگاه را افشا می کند که تاکنون محقق نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی: ما هنوز اطلاعات لازم برای آگاهی از زمان خالی بودن خانه ها را در اختیار نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فعالان اقتصادی استان کرمان در سفر رئیس سازمان مالیاتی کشور مشکلات خود در این حوزه را مطرح و خواستار رفع آن شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از دعوت رییس سازمان امور مالیاتی کشور به کرمان خبر داد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پارسا رئیس سازمان مالیاتی عدم ارائه اطلاعات از سوی برخی دستگاه ها را دلیل اصلی اجرا نشدن طرح جامع مالیاتی عنوان کرد و با اعلام مهلت دوهفته ای به این دستگاه ها، عدم ارائه اطلاعات را متناظر با قطع بودجه و معرفی به قوه قضائیه دانست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی در نامه ای به رئیس سازمان ثبت،بر تعریف ساز و کار رسیدگی به شکایات مردمی از دفاتر اسناد رسمی پیرامون سرباز زدن از ارائه خدمات الکترونیکی انتقال املاک تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دیروز وزیراقتصاد و رئیس کل گمرک، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و رئیس سازمان مالیاتی کشور در صحن علنی حاضر شده و به نمایندگان ملت گزارش دادند؛ نکته مهم در جلسه دیروز جمع آوری امضا برای طرح عدم به کارگیری دوتابعیتی ها بود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۱    
می متالز - رقم کل فرار مالیاتی کشور بین 40 تا 45 هزار میلیارد تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان مالیاتی از بخشودگی 90 درصدی جرائم با پرداخت مالیات تا پایان تیرماه خبر داد و گفت: امسال تا پایان تیرماه فرصت دادیم که اگر اصل بدهی و جرائم پرداخت شود، 90 درصد برای بخش تولید و 80 درصد برای غیر تولید بخشودگی خواهیم داشت.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای، برای مقابله با فرار مالیاتی و ایجاد وحدت رویه در رسیدگی به پرونده مالیاتی مودیانی که اقدام به صدور صورتحساب های غیرواقعی، 9 دستور جدید صادر کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: روز گذشته گواهی ثبت مالیات بر ارزش افزوده و مراحل آن در وزارت اقتصاد به منظور تسهیل کسب و کار حذف شد و همچنین دریافت کد اقتصادی از 72.5 روز به 22.5 روز کاهش یافت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد هوشمند یکی از طرح های مهم وزارت اقتصاد است که در این زمینه، وزیر اقتصاد از هوشمندسازی مالیات به عنوان اهرم فشاری برای اقتصاد هوشمند یاد کرده که طبق گفته رئیس سازمان مالیاتی نقشه راه هوشمندسازی نظام مالیاتی تدوین شده و این سازمان اولین گام هوشمندسازی را برداشته است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی حبرگزاری تهران پرس، بر اساس مکاتبه معاون ارزی بانک مرکزی با رئیس سازمان مالیاتی ضوابط بازگشت ارز صادراتی مشخص شد. در این مکاتبه آمده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مالیاتی با صدور دستورالعملی نحوه اخذ مالیات از کسب و کار های خودرویی را اعلام کرد. تاریخ انتشار: 13:47 - 08 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 616129
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۱:۵۸    
ایرناپلاس نوشت: با اعلام خبر کاهش درآمدهای مالیاتی در سال جدید، آن هم در زمانی که در بودجه امسال گستره تور مالیاتی در نهایت ظرفیت پهن شده، اینکه چه روش کم خطری می تواند در اوضاع حاضر جایگزین این درآمدها شود، به مسئله اصلی تبدیل شده است. ...
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
پیش از این، مهلت قانونی ثبت نام مشمولان 15 گروه شغلی برای نصب سامانه فروشگاهی 30 دی ماه سال 1398 بود که به پایان رسید و پس از آن معاون سازمان امور مالیاتی ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
40 هزار میلیارد تومان افت درآمدهای مالیاتی به دلیل شیوع کرونا امیدعلی پارسا، رئیس سازمان مالیاتی گفت: خوشبینانه ترین حالت این است که از 180 هزار میلیارد تومان درآمدی که از محل مالیات ها در قانون بودجه سال جاری پیش بینی شده ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان مالیاتی با اعلام قطعی بودن مالیات از خانه های خالی از کاهش درآمد 40 هزار میلیارد تومانی درآمد سال جاری به دلیل کرونا و آن هم در خوش بینانه ترین حالت خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در حالیکه طبق گفته معاون سازمان مالیاتی، مشاغل بایستی از ابتدای سال جاری کارتخوان استفاده می کردند؛ اما رئیس سازمان مالیاتی در جدیدترین اظهارات خود اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام تکالیف مالیاتی به تعویق افتاده اند بنابراین ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی گفت: خوش بینانه ترین حالت اینکه از 180 هزار میلیارد تومان در آمدی که از محل مالیات ها در قانون بودجه سال جاری پیش بینی شده 140 هزار میلیارد تومان قابل وصول است اگر میزان تاثیر کرونا بر کسب و کارها در همین فصل بهار باشد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس سازمان مالیاتی گفت: خوش بینانه ترین حالت اینکه از 180 هزار میلیارد تومان در آمدی که از محل مالیات ها در قانون بودجه سال جاری پیش بینی شده 140 هزار میلیارد تومان قابل وصول است اگر میزان تاثیر کرونا بر کسب و کارها در همین فصل بهار باشد. ...
اقتصاد آنلاین / دنیای بانک   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی کشور، بخشنامه نحوه بررسی و رسیدگی به تراکنشهای بانکی را ابلاغ کرد.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی کشور، بخشنامه نحوه بررسی و رسیدگی به تراکنشهای بانکی را ابلاغ کرد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی کشور، بخشنامه نحوه بررسی و رسیدگی به تراکنشهای بانکی را ابلاغ کرد.
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای، نحوه رسیدگی و بررسی حساب های بانکی مشکوک را اعلام و طبقه بندی تراکنش های بانکی را تعیین کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به اینکه طبق بودجه سال گذشته درآمدهای مالیاتی معادل 153 هزار میلیارد تومان درنظر گرفته شده بود، طبق گفته رئیس سازمان مالیاتی سال گذشته در مجموع 143 هزار میلیارد تومان وصول مالیات و 25 هزار میلیارد تومان عوارض از محل قانون ارزش افزوده داشته ایم که درآمدهای مالیاتی معادل 102 درصد تحقق یافته ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی در سال 98، رشدی 31درصدی داشته است، گفت: متوسط رشد درآمدهای مالیاتی در 5سال گذشته، 21درصد بوده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۰۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های افشاگرانه و شوکه کننده رییس سازمان مالیاتی کشور در خود صدا و سیما که هنوز برنامه تمام نشده بود ، باعث برکناری و اخراجش شد!!!
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان مالیاتی در راستای اجرای بودجه سال 99 اعلام کرد: آن بخش از فعالیت اقتصادی استان قدس رضوی و بنگاه ها و ستاد اجرایی فرمان امام و نیروهای مسلح که مشمول مالیات است در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار می گیرد.
رئیس سازمان مالیاتی در بخشنامه ای مصوبه ای شورای هماهنگی اقتصادی در حمایت مالیاتی از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ابلاغ کرد.
سقف درآمد مشمول مالیات بنگاه های کوچک برای اشخاص حقوقی به 500 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی و سفیر هند بر ضرورت انعقاد موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف بین دو کشور و تصویب هر چه سریع تر این موافقتنامه توسط مراجع قانونگذاری تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی و سفیر هند بر ضرورت انعقاد موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف بین دو کشور و تصویب هر چه سریع تر این موافقتنامه توسط مراجع قانونگذاری تاکید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی گفت: جهت گیری کلی آن است که جلوی فرارهای مالیاتی گرفته شود و برای تحقق این موضوع هر سه قوه عزم جزم دارند و با توجه به بانک های اطلاعاتی کارهای خوبی برای سال آینده در حال انجام است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی گفت: مقابله هوشمندانه با فرار مالیاتی در دستور کار قرار گرفته است و با تجمیع بانک های اطلاعاتی حقوق حقه وصول نشده از فراریان مالیاتی دریافت خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی با صدور بخشنامه ای ذخیره حق سنوات را هزینه قابل قبول مالیاتی اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمد مسیحی امروز در نشست صبحانه کاری فعالان اقتصادی با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، با اشاره به بررسی تراکنش های بانکی گفت: آخرین رای در این خصوص ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در روزهای اخیر رئیس سازمان مالیاتی کشور گزارشی اولیه از طرحهای مالیاتی مدنظر دولت برای افزایش پایه های مالیاتی و کاهش برخی معافیتهای مالیاتی را به شورای هماهنگی سران قوا ارائه کرده است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی روز شنبه از دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک با رئیس سازمان مالیاتی کشور با اشاره به تفویض بعضی اختیارات ریاست سازمان مالیاتی به استان کرمان برای حل مشکلات این حوزه افزود ...
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، الیاس حضرتی با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور امیدعلی پارسا رئیس سازمان مالیاتی و شاپور محمدی رئیس بورس و اوراق بهادار ایران برگزار شد، گفت: در جلسه امروز مواد ارجاعی لایحه مالیات برارزش افزوده از صحن علنی مورد بررسی قرار گرفت ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سید محمد حسینی، دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی و وزیر ارشاد دولت دهم، مطلبی را به نقل از رئیس سازمان مالیاتی کشور در صفحه توئیتر خود منتشر کرد و وضعیت نظام مالیاتی کشو ر. را بحرانی اعلام کرد. حسینی در پست توییتری خود نوشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که رئیس سازمان مالیاتی افراد دارای بیش از یک میلیارد درآمد مشمول مالیات را 300هزار نفر عنوان کرده که نیمی از آنها هیچ سابقه مالیاتی نداشته اند، سخنگوی ستاد تبصره 14 از شناسایی 300هزار خانوار میلیاردر بدون کد مالیاتی خبر داده بود.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۰    
کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با حضور رئیس مجلس، وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان مالیاتی و نائب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران برگزار شد.