شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۹:۱۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه های لوکس»

پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان بازار مسکن اذعان می کنند که اخذ مالیات از خانه های لوکس و خالی می تواند منجر به آرامش بازار مسکن شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان بازار مسکن اذعان می کنند که اخذ مالیات از خانه های لوکس و خالی می تواند منجر به آرامش بازار مسکن شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت در حالی برای سال آینده از محل مالیات واحد های مسکونی گران قیمت، 706 میلیارد تومان پیش بینی کرده که طی 11 ماهه سال جاری، میزان درآمدی که از این محل داشته، 25 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۶    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. برای ولنتاین 2046 برنامه ریزی نکنید! آدامس ترک سیگار نیکوتین دار و نکات مهم در مورد مصرف آن انتقاد خانم بازیگر از شوخی های توهین آمیز در اسکار بوسیدن همسر جلوی بچه ها چه فواید و معایبی دارد؟ ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
هرچند مدتی است که بحث مالیات خودرو های لوکس مطرح است، اما همچنان میزان مالیاتی که صاحبان این خودرو ها پرداخت می کنند، بسیار ناچیز است؛ به طوریکه صاحبان خودرو ها و خانه های لوکس در 11 ماهه امسال جمعا 471 میلیون تومان مالیات پرداخت کردند.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هرچند مدتی است که بحث مالیات خودرو های لوکس مطرح است، اما همچنان میزان مالیاتی که صاحبان این خودرو ها پرداخت می کنند، بسیار ناچیز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۴۴ سایت دیگر  
هرچند مدتی است که بحث مالیات خودروهای لوکس مطرح است اما همچنان میزان مالیاتی که صاحبان این خودروها پرداخت می کنند، بسیار ناچیز است؛ به طوریکه صاحبان خودروها و خانه های لوکس در 11 ماهه امسال جمعا 471 میلیون تومان مالیات پرداخت کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه تاکنون اطلاعات هویتی مالکان 140 هزار خانه لوکس مشمول مالیات در کشور شناسایی شده، گفت: روند وصول مالیات از آنان آغاز شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
طبق اعلام رییس سازمان امور مالیاتی، تاکنون اطلاعات هویتی مالکان 140 هزار خانه لوکس مشمول مالیات در کشور شناسایی و روند وصول مالیات از آنان آغاز شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
چیتگر محله ای در شمال غرب تهران است که در منطقه 22 شهرداری قرار دارد و به دلیل وسعت آن به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. یکی از دلایل جذابیت این منطقه وجود ساختمان هایی لوکس و بلند است که ظاهری مدرن به چیتگر بخشیده است؛ خصوصا ساختمان هایی که ویو دریاچه را دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۶    
ساری- بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با تاکید براین که معیارها و شاخص های اقتصادی باید بازنگری شود، گفت: دریافت مالیات از خانه های لوکس نیازمند بازتعریف است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مجلس شورای اسلامی به تشریح مهمترین مصوبات مجلس در بخش درآمدی لایحه بودجه 1402 پرداخت. به گزارش شفقنا از ایسنا، محمدباقر قالیباف در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: بخشی از مهم ترین مصوبات مجلس در بخش درآمدی بودجه 1402 الف) عدالت اجتماعی: ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید احدیان؛ دستیار رئیس مجلس شورای اسلامی حداقل بیش از یک سال است که رهبر انقلاب با کلیدواژه جهاد تبیین بر ضرورت روشنگری برای افکارعمومی در برابر فضاسازی دشمن تأکید و اخیرا در بیانات شان از خروجی رسانه ای به روش های مختلف انتقاد کرده اند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
خانه های لوکس و باغ ویلاهای درحال ساخت، مشمول این مالیات نمی باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اخذ مالیات از خانه های لوکس به جنجالی ترین مصوبه مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه 1402 تبدیل شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، دولت سیزدهم در حالی اخذ مالیات از خانه های لوکس و باغ ویلاها را با هدف تحقق عدالت اجتماعی در بودجه 1402 قرار داده که در روزهای اخیر حذف کلمه واحدهای مسکونی در بودجه سال آینده توسط مجلس، باعث ایجاد انتقاداتی به حذف آن شد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 با بیان اینکه حذف مالیات از خانه های لوکس برای ما هم خیلی تعجب برانگیز بود، گفت: نماینده دولت در زمان طرح پیشنهاد حذف این بند موافق این مسئله بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
هفته گذشته بررسی جزئیات لایحه بودجه 1402 در دستورکار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت، اما مهمترین خبر هفته گذشته همچنان به نابسامانی ها در بازار ارز اختصاص داشت و مجوز مجلس به بانک مرکزی برای فروش ارز در صدر خبرهای مجلس شورای اسلامی قرار داشت.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مالیات بر خانه های خالی و خانه های لوکس یکی از بهترین برنامه هایی بود که دولت سیزدهم می توانست هم در راستای کاهش شکاف طبقاتی قدمی بردارد و هم درآمد قابل توجهی را برای خود ایجاد کند، اما چه دلایلی باعث شد تا بحث حذف آن مطرح شود؟
598   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور، با اخذ مالیات از خانه های لوکس بالای 20 میلیارد موافقت کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 در توئیتی به تصویب اخذ مالیات از خانه های لوکس در صحن علنی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
در میان منابعی که دولت در لایحه بودجه سال آینده برای درآمدهای خود پیش بینی کرده بود، مالیات خانه های لوکس با مصوبات مجلس به بندی بحث برانگیز تبدیل شد تا برای مدتی درآمد بیش از 706 میلیارد تومانی که دولت از این محل برای خود پیش بینی کرده بود در هاله ای از ابهام قرار گیرد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۸    
مشمولیت مالیاتی خانه های لوکس و باغ ویلاها، با ارزش بالای 20 میلیارد تومان
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس سازمان امور مالیاتی توضیحاتی را درمورد مصوبات اخیر مجلس، شناسایی خانه های خالی و لوکس ارائه کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۶    
هفتم اسفندماه، رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع اخذ مالیات از خانه ها و ویلاهای لوکس را به کمیسیون تلفیق ارجاع داد. تعدادی از رسانه ها با بی دقتی یا بی اخلاقی چنین تیتر زدند: مجلس انقلابی لوکس نشینان را از مالیات معاف کرد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان مالیاتی کشور در اطلاعیه جدید خود از صدور برگه تشخیص خانه های لوکس و خودروهای گران قیمت در سامانه این سازمان خبر داد.
تبریزمن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: با ارجاع بند مربوط به مالیات بر خانه های لوکس مصوبه صحن مجلس درباره حذف واحدهای مسکونی از این بند لغو می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مالیات خانه های خالی و خانه های لوکس در دومین سال از تصویب قانون با اهتمام دستگاه های مربوطه و ایجاد زیرساخت های لازم به تدریج دارد عملیاتی می شود و به گفته مسئولان تا کنون 5700 میلیارد تومان از این محل به صندوق ملی مسکن تزریق شده است؛ در حالی که نیمه اول امسال این رقم فقط 34 میلیارد تومان بود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به انتشار یک خبر ناقص در فضای مجازی متهم کردن مجلس به حذف مالیات بر خانه های لوکس، واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۴    
نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه ، روابط ایران و آژانس ، مالیات بر خانه های لوکس ، مسمومیت دانش آموزان و... از موضوعات مهم خبری حوزه سیاست دهم اسفند ماه 1401 بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در نشست امروز، نمایندگان خانه های لوکس و باغ ویلا های مجاز را که ارزش آن ها بیش از 20 میلیارد تومان باشد، مشمول پرداخت ماالیات کردند و به برخی دستگاه های اجرایی برای فروش نفت خام و معیانات گازی مجوز دادند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با با اشاره به مصوبه مجلس برای اخذ مالیات از خانه های لوکس وباغ ویلاها گفت: مجلس در راستای تحقق عدالت اجتماعی خانه های گران قیمت و باغ ویلاهای لوکس را مشمول مالیات کرده و دولت نیز باید نسبت به وصول آن اهتمام ورزد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از بازگشت مالیات خانه های لوکس به لایحه بودجه سال آینده در نشست دیشب کمیسیون تلفیق خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در بررسی لایحه بودجه 1402 و در اقدامی غیرمنتظره به معافیت مالیاتی صاحبان واحدهای مسکونی لوکس رای موافق دادند که پس از بررسی در کمیسیون تلفیق، نمایندگان به موارد اصلاحی این کمیسیون رای مثبت دادند و مالیات از خانه های لوکس در بودجه سال آینده تصویب شد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون تلفیق برای بررسی مفاد ارجاعی لایحه بودجه سال 1402 از جلسه علنی تشکیل شد و اعضا مصوباتی در زمینه اخذ مالیات از خانه های لوکس و شروطی نیز برای معافیت مالیاتی مشاغل داشتند.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۲    
نمایندگان مجلس در پنجمین روز بررسی لایحه بودجه 1402 کل کشور بالاخره با اصلاح تصمیم قبلی خود، خانه های لوکس را مشمول مالیات کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مقرر کردند که خانه های لوکس و باغ ویلا های مجاز با احتساب عرصه و عیان مشمول پرداخت مالیات شوند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 گفت: کمیسیون تلفیق تصویب کرد که خانه های لوکس و باغ ویلا های مجاز (با احتساب عرصه و اعیان) و زمین های فاقد اعیانی دارای کاربری مسکونی، اداری و تجاری که ارزش روز آن ها بیش از 200 میلیارد ریال باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تصمیم نمایندگان مجلس مبنی بر معافیت خانه های مسکونی لوکس از پرداخت مالیات انتقادات زیادی به دنبال داشت درحالیکه این مسئله هنوز نهایی نشده و باید مجددا در کمیسیون تلفیق بررسی شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس که در جریان بررسی لایحه بودجه 1402 در صحن علنی، متن پیشنهادی دولت برای اخذ مالیات از خانه های لوکس را حذف کرده بودند، مجددا در کمیسیون تلفیق این حکم را بازگرداندند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پس گرفتن مصوبه قبلی خود، مالیات بر خانه های لوکس و باغ ویلاهای مجاز را تعیین کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخی از قوانین نیاز به احکام دائمی دارد و تصمیم گیری در خصوص اخذ مالیات از واحدهای لوکس در لایحه بودجه سالیانه بدون در نظر گرفتن کامل تمام جوانب آثار خوبی در جامعه ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نماینده کرمان در خصوص اینکه مالیات بر خانه های لوکس نیازمند احکام دائمی است، از توافق مجلس و دولت برای ارائه لایحه جدید برای دائمی کردن برخی از قوانین خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۶۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مقرر کردند که خانه های لوکس و باغ ویلاهای مجاز با احتساب عرصه و عیان مشمول پرداخت مالیات شوند.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱    
با رأی نمایندگان؛ خانه های لوکس بالای 20 میلیارد مشمول مالیات شد طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، خانه های لوکس بالای 20 میلیارد مشمول مالیات شد. به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه 10 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، خانه های لوکس و باغ ویلاهای مجاز بالای 20 میلیارد تومان مشمول مالیات شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیات رییسه مجلس در توئیتر نوشت: با تصویب اعضای کمیسیون تلفیق بودجه، اخذ عوارض از خانه های لوکس بالای 20میلیارد تومان و همه باغ ویلاها تصویب شد. فعالیتهای انتشاراتی، مطبوعاتی، قرآنی و رسانه ای دارای مجوز رسمی نیز از پرداخت مالیات معاف شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس که در جریان بررسی لایحه بودجه 1402 در صحن علنی، متن پیشنهادی دولت برای اخذ مالیات از خانه های لوکس را حذف کرده بودند، مجددا در کمیسیون تلفیق این حکم را بازگرداندند.